NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : San Jose - 7. února 2021   04:00

Anaheim
R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, Ja. Larsson, B. Hutton – Henrique, D. Grant, Terry – Heinen, Steel, Silfverberg – Comtois, Lundeström, Rakell – Deslauriers, Backes, Rowney.
Rehman, StPierre – Gawryletz, Gibbons
Honda Center, Anaheim
San Jose

Logan Couture poslal hosty do vedení, za domácí ve druhé třetině vyrovnal Isac Lundeström. Další gól nepadl, a tak zápas dospěl do nájezdů. V nich vyhrál domácí celek a rozhodl o tom Maxime Comtois, který proměnil svůj nájezd.

Radim Šimek (SJS) 0+0, 0 účast, 0 střel, čas na ledě 17:57
V samostatných nájezdech zvítězil tým Anaheim Ducks.
Autorem vítězné branky je MAXIME COMTOIS.
Kevin LABANC neproměňuje. Netrefil volný prostor.
Kevin SHATTENKIRK neproměňuje. Blafákem neuspěl, beton nepřehodil.
Logan COUTURE neproměňuje. Zkoušel mezi betony, ale neuspěl.
Maxime COMTOIS proměňuje. Poslal puk mezi betony.
Ryan DONATO proměňuje. Tentokrát také bekhendový blafák, končí gólem.
Troy TERRY proměňuje. Krásný blafák do bekhendu.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:50'
Devan Dubnyk (San Jose) podržel své spoluhráče. V závěru prodloužení vytáhl skvělý zákrok proti střele, kterou vyslal Rickard Rakell.
64:15'
Tomáš Hertl (San Jose) byl v ofsajdu, akce Ducks tak končí.
63:54'
Maxime Comtois (Anaheim) neuspěl, na druhé straně Tomáš Hertl minul branku.
63:32'
Troy Terry (Anaheim) byl nachytaný v ofsajdu. Buly ve středním pásmu.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:35'
Domácí hráči mají sice puk pod kontrolou, ale na nějakou šanci čekáme. Hraje se klidný hokej.
62:11'
Maxime Comtois (Anaheim) pálil z dobré pozice, ale branku netrefil.
61:30'
Na nějakou výraznější šanci v prodloužení čekáme.
60:38'
Domácí mají kotouč pod kontrolu. Dostali se do útočného pásma. Hampus Lindholm ale minul branku.
60:01'
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak bude následovat prodloužení.
60:00'
59:45'
Puk vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Sharks.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině, domácí kontrolují hru.
58:48'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, pravděpodobně půjde tento zápas do prodloužení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:20'
Erik Karlsson (San Jose) pálil jako obránce od modré čáry, jeho pokus zastavil domácí brankář.
56:56'
Logan Couture (San Jose) pálil z dobré pozice, ale jeho ránu vyrazil betonem brankář Ryan Miller. Následně už obránci dokázali otočit směr hry.
56:32'
Komerční přestávka.
56:17'
Nikolaj Knyžov (San Jose) musel až do svého obranného pásma pro puk, hosté se rychle dostali do útočného pásma. Jejich snaha je ale přerušena přihrávkou rukou.
56:00'
Brent Burns (San Jose) to zkoušel individuálně, ale přes obránce neprošel.
55:14'
Jeden z domácích hráčů se nyní natlačil do dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře střelou k tyči překonat nedokázal.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.
54:30'
Domácí celek přišel v útočném pásmu o puk, a tak mohou hrát hosté. Těm ale následný pokus nevyšel, Mario Ferraro (San Jose) musí znovu od své branky.
53:17'
Timo Meier (San Jose) se z ničeho nic dostala do střelecké pozice. Jeho zakončení z horní hranice kruhu se odrazilo od břevna do ochranné sítě nad brankou.
52:56'
Kotouč po střele hostujícího hráče vypadl z hrací plochy. Podle rozhodčích to bylo s tečí, a tak se o trest jednat nebude.
52:30'
Marcus Sörensen (San Jose) se po vyhraném buly pokoušel dostat do střelecké pozice, ale nedokázal nic vymyslet.
52:25'
Nyní se píská zakázané uvolnění proti Ducks, Ryan Miller musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.
51:14'
po krátké přestávce pokračuje utkání dál, zatím platí nerozhodný stav 1:1.
51:07'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Komerční přestávka.
50:37'
Timo Meier (San Jose) v poklidu rozehrává od své branky, domácí celek měl nějaké šance, ale proměnit je nedokázal. Nyní se pokouší hrát hosté.
50:11'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je stále vyrovnaný.
49:42'
Rickard Rakell (Anaheim) nahodil puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči jej nedokázali vybojovat. Směr hry se tedy otáčí a útočí hosté.
48:36'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) se sice s kotoučem na hokejce propracoval do útočného pásma, ale vypálit na branku Sharks nedokázal. Obránci mu nedali prostor.
48:00'
28:23, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, převahu mají domácí hokejisté, ale na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině tohoto zápasu zatím čekáme.
47:10'
Domácí se propracovali do útočného pásma, Maxime Comtois chtěl zakončovat, ale neuspěl. Následně pálil Isac Lundeström a jeho ránu kryje Devan Dubnyk.
46:32'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Sharks. Sledujeme hru plnou nepřesností z obou stran.
45:17'
San Jose se nyní propracovalo do poslední mimo hru, vhazovat se tedy bude ve středním pásmu. Oba týmy střídají.
45:00'
Pět minut hry je ze třetí třetiny pryč, sledujeme poměrně často přerušovanou hru. Na nějakou výraznější šanci v této třetině čekáme.
44:25'
Špatná domácí rozehrávka znamená, že se hra bude stěhovat po ofsajdu do středního pásma.
43:48'
Hostující celek se dostal ke střele od modré čáry, ale před brankou dokázal jeden z obránců zblokovat střelecký pokus soupeře.
43:21'
Nyní je hra přerušená, domácí pokračují v aktivní hře, Devan Dubnyk kryje další střelu. Buly před jeho brankou.
43:03'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, Jakob Silfverberg (Anaheim) byl před brankou, ale nedokázal gólmana soupeře překonat.
42:04'
Ducks začali ve třetí třetině aktivně, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře, obrana Sharks musí být pozorná.
41:00'
San Jose rozehrává od své branky, ale příliš daleko se s kotoučem nedostalo.
40:01'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou, oba týmy do ní jdou za nerozhodného stavu.
40:01'
Ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, domácí celek dokázal vyrovnat. Po 40 minutách tak platí nerozhodný stav 1:1. Sharks jsou střelecky mírně aktivnější, v tomto ohledu vedou 22:21.
40:00'
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane. V poklidném tempu se dohrává druhá třetina.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, San Jose svou rychlou šanci proměnit nedokázalo.
37:44'
Erik Karlsson (San Jose) rozehrával od své branky, dostal kotouč rychle do útočného pásma, ale akci Sharks zastavil brankář Ryan Miller, který vyjel za sovu branku.
37:00'
Ducks rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
36:13'
Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.
35:50'
Jani Hakanpää (Anaheim) chtěl rychle dostat hru do útočného pásma, ale neměl v dobré pozici nikoho ze spoluhráčů.
35:14'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně platí vyrovnaný stav 1.1. Jako první se prosadili hosté, domácí ve druhé třetině dokázali vyrovnat.
34:30'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
34:00'
Troy Terry (Anaheim) to vzal na sebe, dostal se před branku a bekhendovou stranou hole pokoušel vypálit. To se mu však nepodařilo dostatečně důrazně.
33:27'
Hraje se v útočném pásmu domácích, ti rozestavěli přesilovkovou formaci, která ovšem vinou špatné přihrávky přišla o puk.
32:50'
Rickard Rakell (Anaheim) se dostal do útočného pásma, následně chtěl vypálit, ale puk netrefil před brankou podle představ.
32:24'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min., hákování).
32:01'
Kotouč vypadl z hrací plochy, hra je tak přerušená. Vhazovat se bude před domácí brankou. San Jose souboj o puk zvládlo, a tak se usadilo v útočném pásmu. Brent Burns pálil od modré čáry, ale neuspěl.
31:30'
Logan Couture (San Jose) hledal spoluhráče před brankou, ale střílená přihrávka postrádala přesnost. Tuto situaci hráči Sharks nezakončili.
31:00'
Adam Henrique (Anaheim) byl volný před brankou, dostal se k puku, ale beton brankáře přehodit nedokázal. Devan Dubnyk své spoluhráče nyní jistým zákrokem podržel.
30:32'
Domácí obrana si poradila s nebezpečnou akcí soupeře, ale vypálit na branku po rychlé akci Ducks nedokázali.
30:10'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
30:10'
Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
29:47'
Domácí hokejisté si sice vypracovali několik střeleckých pozic, ale prosadit se v početní výhodě nedokázali.
29:44'
29:12'
Brent Burns (San Jose) vyhodil přes všechny čáry, domácí tedy musí o útočné pásmo bojovat znovu od své branky.
28:43'
Aktivní hra domácích pokračuje dál, sledujeme přesilovku Ducks. Sharks ovšem rychle vyhodili přes všechny čáry.
28:26'
Kevin Shattenkirk (Anaheim) pálil od modré čáry, Jakob Silfverberg zkoušel clonit před brankou, ale gólman San Jose byl připravený.
28:13'
Domácí se nastěhovali do útočného pásma, ale nějakou výraznější šanci si zatím nevypracovali.
27:44'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 2 min., podrážení).
27:36'
Domácí mají ponechanou výhodu.
27:14'
Hampus Lindholm (Anaheim) mohl zakončovat od mdoré čáry, ale ještě se rozhodl pro kombinaci se spoluhráči.
26:47'
Sledujeme nyní hru čtyři na čtyři, hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nyní nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
26:27'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Radim Šimek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Adam Henrique – 2 min., hrubost).
25:42'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek nyní dokázal vyrovnat. Střelu od modré čáry vyslal Hampus Lindholm, a pak před brankou šikovně mimo dosah brankáře tečoval puk ISAC LUNDESTRÖM. Asistence: Hampus Lindholm a Kevin Shattenkirk.
25:20'
Anaheim se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
24:43'
Patrick Marleau (San Jose) se dostal do brejku. První jeho střelu brankář vyrazil jen před sebe, ale Ryan Miller si poradil i s dorážkou.
24:20'
12:10, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho šancí jsme zatím neviděli.
23:38'
Hampus Lindholm (Anaheim) získal kotouč za brankou, a tak otáčí směr hry.
23:14'
Kevin Labanc (San Jose) získal puk, pak hrál Erik Karlsson, ale od modré čáry nedokázal vypálit na branku.
23:00'
Sharks se pokouší hrát aktivně, tým se usadil v útočném pásmu, ale na nějakou velkou šanci zatím čeká.
22:19'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku. Sharks mají možnost se usadit v útočném pásmu.
22:00'
Hraje se zejména ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice. Mnoho šancí momentálně k vidění není.
21:13'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Gólmani ve druhé třetině zatím mnoho práce neměli.
20:30'
Domácí celek vstoupil do třetiny aktivně, vypracoval si zajímavou střeleckou pozici, ale nedokázal ji proměnit. Následný pokus o střelu zblokovala obrana do ochranné sítě.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou, hostující celek si do ní přináší jednobrankové vedení.
20:01'
Logan Couture (San Jose) se dokázal prosadit v první minutě hry, a tak vede po první třetině hostující celek o jednu branku. Střelecky jsou ovšem aktivnější domácí, ti v tomto ohledu vedou 12:10.
20:00'
19:57'
David Backes (Anaheim) se natahoval po přihrávce spoluhráče před brankou, ale neuspěl. Puk minul.
19:20'
Marcus Sörensen (San Jose) měl před sebou odkrytou část branky, ale domácí brankář dokázal velmi dobře vykopnout puk betonem.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:35'
Hampus Lindholm (Anaheim) svou individuální akci nedokázal zakončit, obrana Sharks jej do střelecké pozice nepustila.
18:06'
Ducks rozehrávají od své branky, Rickard Rakell čekal na přihrávku spoluhráče, ale nedostal ji.
17:36'
Sledujeme tedy hru čtyři na čtyři, hosté rozehrávají od své branky, pokoušeli se rychle dostat do útočného pásma, ale obrana si dokázala zodpovědně poradit.
17:18'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan Gambrell – 2 min., hrubost).
17:18'
Na ledě se strhla potyčka, uvidíme, zda budou rozhodčí vylučovat.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, jeden z domácích hráčů nyní netrefil puk podle představ.
16:37'
16:07'
San Jose na nějakou výraznější příležitost v přesilovce zatím čeká. Domácí čtveřice hraje zodpovědně.
15:48'
Patrick Marleau (San Jose) se pokoušel tečovat puk před brankou, ale nedokázal to, a tak mohli domácí rychle vyhodit.
15:27'
Erik Karlsson (San Jose) rozehrává od své branky, rychle nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing.
14:37'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Rickard Rakell.
14:37'
14:16'
Logan Couture (San Jose) se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale po přihrávce spoluhráče pálil nepřesně.
13:13'
Momentálně sledujeme hostující rozehrávku od vlastní branky, následně se Dylan Gambrell (San Jose) pokoušel dostat v útočném pásmu k puku, ale nevybojoval ho.
12:38'
Matt Nieto (San Jose) pálil z levé strany, domácí brankář jeho pokus vyklepal z rukavice, a tak hra bez přerušení pokračuje dál.
12:00'
Maxime Comtois (Anaheim) dostal kotouč do výborné střelecké pozice před brankou, ale nedokázal přesněji vypálit. Devan Dubnyk si připsal úspěšný zákrok.
11:24'
Cam Fowler (Anaheim) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná vysoko nad branku.
11:15'
Nyní se píská zakázané uvolnění, které vrací hru před braku Sharks. Devan Dubnyk (San Jose) musí být pozorný.
10:53'
Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, od modré čáry pálil Carter Rowney, ale minul braku.
10:20'
Nikolaj Knyžov (San Jose) pálil od modré čáry, Ryan Miller (Anaheim) kryje jeho pokus. Komerční přestávka.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Dylan Gambrell (San Jose) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale rychlou akci nedokázal proměnit.
09:11'
Brent Burns (San Jose) rozehrává od své branky a čeká na dostřídání spoluhráčů. Následně ale jeho tým špatně rozehrál, a tak se píská icing.
08:39'
Noah Gregor (San Jose) zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale k zakončení se nedostal.
07:18'
Hostující celek vede díky první minutě zápasu o jednu branku, střelecky jsou od té doby aktivnější domácí, ale prosadit se zatím nedokázali.
06:47'
06:36'
Sledujeme rychlý hokej, ale na nějakou výraznější šanci v posledních minutách čekáme.
04:54'
04:46'
Jakob Silfverberg (Anaheim) autorem další střely na branku soupeře, ale Devan Dubnyk si nyní dokázal poradit i s tou to střelou. 9:4, tak vypadá statistika střel na branku.
04:25'
Kevin Shattenkirk (Anaheim) měl před sebou odkrytou část branky, ale kotouč do ní poslat nedokázal.
03:54'
Anaheim hraje přesilovku dobře, nastěhoval se do útočného pásma, ale zatím neuspěl ani Jakob Silfverberg z mezikruží.
03:28'
Devan Dubnyk (San Jose) měl nyní několikrát štěstí, Danton Heinen dvakrát dobře zakončoval, ale ani jeden pokus nepřekonal brankáře.
02:54'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Nikolaj Knyžov – 2 min., hákování).
02:40'
Maxime Comtois (Anaheim) pokračuje v útočné akci, nakonec ale domácí přišli o pásmo.
02:27'
01:50'
Ryan Miller (Anaheim) kryje další ránu soupeře, buly v útočném pásmu Sharks.
00:11'
San Jose právě vstřelilo branku!
Hostující celek se bleskově dostává do vedení, po rychlé akci se prosazuje obranou nepokrytý LOGAN COUTURE. Asistence: Mario Ferraro a Evander Kane.
00:01'

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, Ja. Larsson, B. Hutton – Henrique, D. Grant, Terry – Heinen, Steel, Silfverberg – Comtois, Lettieri, Rakell – Deslauriers, Backes, Rowney.

San Jose Sharks: Dubnyk (M. Jones) – Vlasic, Burns, Ferraro, E. Karlsson, Knyžov, R. Šimek – E. Kane, Couture, Labanc – Marleau, Hertl, Meier – Balcers, Gambrell, Donato – Sörensen, Gregor, Nieto..
Hrát se bude v Honda Center v Anaheimu bez přítomnosti fanoušků.
Anaheim Ducks odehrál 12 zápasů s bilancí 4-0-3-5 a získal 11 bod. V tabulce Západní divize je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál jediný. Poradil si s Los Angeles Kings 3:1. Nestačil na Arizonu Coyotes 2:3, St. Louis Blues 1:6 a 1:4 a na San Jose Sharks 4:5 v nájezdech.
San Jose Sharks odehrálo 9 zápasů s bilancí 1-3-0-5 a získalo 8 bodů. V tabulce Západní divize je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Minnesotou Wild 5:3 a Anaheimem Ducks 5:4 v nájezdech. Tým nestačil na Minnesotu Wild 1:4, Colorado Avalanche 3:7 a 0:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a San Jose Sharks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.