NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : St. Louis - 31. ledna 2021   03:00

St. Louis
00:20' Kyrou  (B. Schenn, Krug) • 00:57' Sanford  (Perron, Parayko) • 02:06' Kyrou  (B. Schenn, Schwartz) • 27:30' Perron  (R. O'Reilly) • 42:59' Clifford  (Sundqvist) • 45:17' Dunn  (Sanford, Kyrou)
Anaheim
Gibson (3. R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Hakanpää, B. Hutton, Ja. Larsson – Jones, Getzlaf, Rakell – Heinen, Henrique, Silfverberg – Comtois, Steel, Backes – Deslauriers, Lundeström, Rowney.
Brenk, Morton – Rody, Gawryletz
Honda Center, Anaheim
St. Louis
Binnington (Husso) – Scandella, Parayko, Krug, Faulk, Dunn, Mikkola – Sanford, R. O'Reilly, Perron – Schwartz, B. Schenn, Kyrou – Blais, Thomas, Hoffman – Clifford, Barbašev, Sundqvist.

Česká a slovenská stopa
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.
Kdo se postavil do brankoviště?
John Gibson (ANA) – 3 zákroky, 3 OG, úspěšnost 50,0%, odchytal 02:06
Ryan Miller (ANA) – 21 zákroků, 3 OG, úspěšnost 87,5%, odchytal 57:04.
Jordan Binnington (STL) – 23 zákroků, 1OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60:03.
Naprosto zaslouženě vyhrává v tomto zápase hostující celek, který za výhrou šel od první minuty. Domácí hokejisté se dokázali prosadit jen jednou a nedokázali se soupeřem držet tempo hry. Body z tohoto zápasu berou Blues.
59:53'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Niko Mikkola – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Max Jones – 2 min., hrubost).
59:40'
Rána od modré čáry byla nepřesná.
59:32'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Blues, domácí tak mají ještě šanci upravit stav zápasu.
59:04'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu vyrazil hostující brankář do ochranné sítě.
58:17'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, při přechodu do útočného pásma se hosté dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
57:52'
Komerční přestávka.
57:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase. Blues míří za jasnou výhrou, za kterou si tým šel od první minuty.
56:48'
Oskar Sundqvist (St. Louis) se propracoval do střelecké pozice, ale jeho pokus dokázal zastavit brankář Anaheimu.
56:16'
Sam Steel (Anaheim) se sice dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči nedokázali vypálit.
55:47'
Blues byly od první minuty aktivnější, střelecky nyní vedou 29:23 a mají pětibrankový náskok.
55:14'
Jacob Larsson (Anaheim) rozehrává od své branky a už je v podstatě jasně, že domácí tým tento zápas prohraje.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Blues kontrolují hru.
54:22'
Přesilovku domácí celek neproměnil, navíc si nevypracoval ani výraznější příležitost.
53:30'
Rickard Rakell (Anaheim) se dostal do střelecké pozice, jeho pokus snadno zastavil brankář, a tak je hra přerušená. Ryan Getzlaf (Anaheim) se pokoušel tečovat před brankou, ale nedokázal to.
52:27'
Blues vyhazují přes všechny čáry, domácí musí rozehrávat od své branky.
51:51'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – 2 min., hákování).
51:51'
50:46'
Zachary Sanford (St. Louis) vedl útočnou akci svého celku, sám se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus poměrně snadno zastavil Ryan Miller.
50:22'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek vysoko prohrává a hosté kontrolují hru.
49:40'
Kyle Clifford (St. Louis) ani Ivan Barbašev (St. Louis) nedokázali před brankou Ducks nic vymyslet, a tak mohou domácí hokejisté otočit směr hry.
49:12'
Domácí hokejisté se marně pokouší vypracovat si nějakou výraznější střeleckou pozici.
48:44'
Blues se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, zatím ale domácí obrana je pozorná.
48:15'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál, hostující celek míří za výhrou v tomto zápase, mnoho šancí momentálně k vidění není.
47:36'
47:22'
Hampus Lindholm (Anaheim) rozehrával od své branky, následně pálil jeden z domácích hráčů, ale minul branku.
45:17'
St. Louis právě vstřelilo branku!
První přesilovková branka v tomto zápase a hostující celek navyšuje své vedení na 6:1. Šikovnou ránou od modré čáry se prosazuje VINCE DUNN. Před brankou clonili dva jeho spoluhráči, brankář mnoho neviděl. Asistence: Zachary Sanford a Jordan Kyrou.
44:45'
Ducks vyhazují přes všechny čáry, hostující celek hraje přesilovku velmi dobře.
44:13'
David Perron (St. Louis) to vzal na sebe, jeho rána z první mířila nad branku, ale raději Ryan Miller vyrazil kotouč.
43:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).
42:59'
Z kraje třetí třetiny navyšuje hostující celek svůj náskok, střelou na vzdálenější tyč pravděpodobně překvapil domácího brankáře KYLE CLIFFORD. Asistence: Oskar Sundqvist.
41:51'
Ryan Getzlaf ani Rickard Rakell se nedokázali dostat do výraznější střelecké pozice, výborně zapracovala obrana Blues, která si dokázala poradit.
41:24'
Carter Rowney (Anaheim) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná. Následně minul branku.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, úvodní buly pro domácí.
40:01'
Jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině, v čase 27:30 se trefil David Perron. Díky jeho ráně vede po dvou třetinách hostující celek 4.1.
40:00'
39:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:23'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje ránu od modré čáry, zakončoval Hampus Lindholm.
38:50'
Ryan Getzlaf (Anaheim) přihrál na modrou čáru, tam byl Jani Hakanpää, ten ale vypálit nedokázal.
38:30'
Blues rozehrávají od své branky, to už probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
38:08'
Colton Parayko (St. Louis) na druhé straně prověřil pozornost brankáře soupeře.
37:50'
Maxime Comtois (Anaheim) nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře soupeře.
37:23'
St. Louis musí o útočné pásmo bojovat, domácí celek nyní zlepšil obranu, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
36:40'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek se pokoušel dostat do útočného pásma, Cam Fowler (Anaheim) ale na přihrávku spoluhráče nedosáhl.
35:20'
Marco Scandella (St. Louis) pálil od modré čáry, puk byl před brankou ještě tečovaný, ale i tak domácí brankář zasáhl.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, aktuálně vede hostující celek o tři branky a má převahu.
34:32'
Po přihrávce rukou se bude vhazovat ve středním pásmu. Komerční přestávka.
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Bojuje se zejména o střední pásmo.
32:45'
Sammy Blais (St. Louis) chtěl využít špatné domácí rozehrávky, ale k volnému kotouči se dostat nedokázal dostatečně rychle.
32:06'
12:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, jednoznačně jsou aktivnější domácí hokejisté, kteří mají převahu a snaží se něco vymyslet před brankou soupeře.
31:27'
Hra je přerušena, následovat bude komerční přestávka.
30:24'
Hostující celek se rychle vrátil ke své důrazné a aktivní hře. Hokejisté Ducks se tak tak brání aktivní hře soupeře.
29:30'
Maxime Comtois (Anaheim) se na druhé straně dostal do brejku, ale blafák nedotáhl v přesnější zakončení.
29:10'
Colton Parayko (St. Louis) vedl další zajímavou akci, nakonec pálil Ivan Barbašev, ale neuspěl.
27:30'
Aktivně hrající hostující celek nyní přidává čtvrtou branku. Výborně to vymyslel DAVID PERRON. Po přihrávce Ryana O'Reillyho se dostal do zakončení a puk poslal přesně do horní části branky. Ryan Miller s tímto nemohl nic dělat. Asistence: Ryan O'Reilly.
27:00'
26:32'
Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku Ducks.
26:14'
Domácí se pokoušeli něco vymyslet před brankou soupeře, ale Maxime Comtois (Anaheim) neměl dostatek sil na zakončení.
25:20'
Jaden Schwartz (St. Louis) měl další obrovskou šanci a s nim také Sammy Blais. Domácí brankář znovu předvedl, že dnes má dobrou formu a zastavil první střelu i dorážku.
24:10'
Ryan Miller (Anaheim) si připsal další zákrok proti nebezpečné střele soupeře, Blues hrají velmi dobře a domácí se nemohou dostat do tempa.
23:30'
Blues pokračují v aktivní hře, následně musel Ryan Miller (Anaheim) vytáhnout další skvělý zákrok, pálil Justin Faulk (St. Louis).
23:13'
Ryan Miller (Anaheim) musel zasahovat proti střele soupeře, s ránou od modré čáry si dokázal poradit.
21:44'
Kotouč nyní vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou hostů.
21:00'
10:11, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho šancí momentálně k vidění není. V poklidném tempu se druhá třetina rozjíždí.
20:30'
Utkání pokračuje druhou třetinou, aktuálně vede hostující celek o dvě branky a má blíže k výhře.
20:01'
Blues měli parádní vstup do zápasu, v čase 2:06 vedli 3:0. Trefili se Jordan Kyrou dvakrát a Zachary Sanford. Za domácí celek snížil Max Jones. Po první třetině vede zaslouženě hostující celek 3:1.
20:00'
19:32'
Jordan Binnington (St. Louis) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:50'
Kevin Shattenkirk (Anaheim) rozehrává od své branky, nikam se nežene. Domácí se nemohou stabilněji usadit před brankou soupeře.
18:30'
Oskar Sundqvist (St. Louis) vyrazil do situace dva na jednoho při vlastním oslabení, ale minul branku.
18:14'
Přesilovku si v závěru třetiny zahraje domácí celek.
18:06'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Vince Dunn – 2 min., vysoká hůl).
16:59'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácímu týmu se podařilo v závěru první třetiny snížit na rozdíl dvou branek. Důrazu před brankou dokázal využít MAX JONES, jehož pokus nadvakrát skončil za brankovou čárou. Asistence: Rickard Rakell a Ryan Getzlaf.
16:40'
10:6, tak vypadá statistika střel na branku. Následně se do velké šance Jordan Kyrou.
16:14'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže propracovat do střeleckých pozic.
15:34'
Ani jeden celek nedokázal svou první přesilovku proměnit.
15:16'
15:02'
Ryan Miller (Anaheim) má kotouč za svou brankou, jeho spoluhráči musí znovu o útočné pásmo bojovat.
14:44'
Znovu jeden z hostujících obránců se opřel do kotouče a rychle jej poslal přes všechny čáry.
14:27'
Hostující celek rychle vyhazuje přes všechny čáry.
14:08'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, následně Max Jones (Anaheim) dostal puk do útočného pásma.
13:48'
Blues dokázali rychle vyhodit kotouč přes všechny čáry, a tak musí domácí o útočné pásmo znovu bojovat.
13:16'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (David Perron – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
13:00'
Danton Heinen (Anaheim) napadal rozehrávku soupeře, ale do výraznější šance se dostat nedokázal.
12:24'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, postupně se domácí celek dostal do útočného pásma, ale nic vymyslet nedokázal.
11:01'
10:31'
Ducks vyhazují přes všechny čáry, následně se ale ale rychle dostali hosté před branku soupeře.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině a hostující celek vinou špatné přihrávky přišel o útočné pásmo.
09:13'
První přesilovku v zápase si zahraje hostující celek, který už vede o tři branky.
09:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Rickard Rakell – 2 min., podrážení).
08:47'
Ryan Miller (Anaheim) kryje kotouč po střele hostů, David Perron (St. Louis) se propracoval z kruhu do dobré pozice pro zakončení, ale brankáře neprostřelil.
08:08'
07:07'
Blues vyhodili kotouč přes všechny čáry, píská se zakázané uvolnění.
06:52'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:04'
Ducks se dostali do útočného pásma, ale výrazněji nedokázali ohrozit branku soupeře. Blues hrají zatím velmi dobře. Na střelou vedou 8:2.
04:54'
Danton Heinen (Anaheim) zakončoval rychlou akci svého celku střelou z osy hrací plochy, brankáře soupeře prostřelit nedokázal.
04:06'
Až nyní se dostal domácí celek ke střele na branku, brankář Jordan Binnington (St. Louis) si snadno poradil s pokusem soupeře.
03:31'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Ryan Getzlaf – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Kyle Clifford – 5 min., bitka).
03:20'
0:7, tak vypadá statistika střel na branku, domácí celek se absolutně nemůže dostat do tempa zápasu. Blues si se svým soupeřem dělají, co chtějí.
02:06'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
02:06'
Máme tu další branku, do brejku se po šikovné přihrávce spoluhráče dostal JORDAN KYROU. Střelou na lapačku překonal brankáře Ducks znovu. Parádní start Blues a naopak domácím se vsup do zápasu absolutně nepovedl. Asistence: Brayden Schenn a Jaden Schwartz.
00:57'
Bleskový vstup hostů do zápasu, Blues nyní navyšuje své vedení. K odraženému puku před brankou se dostal ZACHARY SANFORD, který si položil brankáře, a pak ze strany snadno zakončoval do horní části. Asistence: David Perron a Colton Parayko
00:20'
Bleskově po úvodním vhazování se dostává hostující celek do vedení. První střelu dokázal brankář vyrazit jen před sebe, a pak snadno zakončoval obranou nepokrytý JORDAN KYROU. Asistence: Brayden Schenn a Torey Krug.
00:01'
Poslední vzájemný zápas se odehrál 12. března a Blues vyhráli na ledě soupeře 4:2.
Anaheim Ducks odehrál 8 zápasů s bilancí 3-0-2-3 a získal 8 bodů. V tabulce Západní divize je tým na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Coloradem Avalenche 3:1 a Arizonou Coyotes 1:0. Tým nestačil na Minnesotu Wild 2:3, v prodloužení na Colorado 2:3 a Arizonu 2:3.
St. Louis Blues odehrálo 7 zápasů s bilancí 3-1-1-2 a získalo 9 bodů. V tabulce je momentálně na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů se týmu daří, bodovalo hned ve čtyřech. Porazilo San Jose Sharks 5:4, Los Angeles Kings 4:2 a v nájezdech Las Vegas 5:4. Tým nestačil v nájezdech na San Jose 1:2 a Los Angeles Kings 3:6.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.