NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Vegas - 17. dubna 2021   04:00

Anaheim
Anaheim
0:4
(0:0, 0:3, 0:1)
Vegas
Vegas
20:09' W. Karlsson  (R. Smith, Marchessault) • 24:27' Stephenson  (Mark Stone, Pacioretty) • 39:38' N. Roy   • 48:00' McNabb  (Stephenson, Mark Stone)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique (A), Silfverberg (A) – Jones, Getzlaf (C), Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.
Walsh, Luxmore – Mills, Rody
Honda Center, Anaheim
1 717 diváků
Vegas
Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy.

Hokejisté Las Vegas pokračují v dobrých výkonech, vyhrávají pátý zápas v řadě. Dnes svého soupeře přestříleli 51:16 (15:6, 23:3, 13:7). Anaheim Ducks si výraznější šanci v tomto zápase nevypracoval a prohrál.
Robin Lehner (VEG) – 16 zákroků, 0OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Robin Lehner (Vegas) získává první čisté konto a celkově 60. Dnes k němu potřeboval pouze 16 zákroků, nejméně v kariéře. Lehner dovedl Vegas k páté výhře v řadě.
59:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.
58:44'
Jeden z domácích hráčů pálil od modré čáry, jeho rána ale končí mimo.
58:16'
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Mattias Janmark pálil, ale John Gibson byl připravený.
57:26'
Danton Heinen (Anaheim) od své branky poslal puk na brankáře Vegas, Robin Lehner byl připravený.
56:40'
Haydn Fleury (Anaheim) nabral kotouč na hokejku a rychle jej vyhodil přes všechny čáry.
56:25'
Domácí ovšem rychle vyhazují přes všechny čáry.
56:16'
V závěru zápasu si přesilovku zahraje Vegas.
56:16'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sam Steel – 2 min., podrážení).
56:12'
Reilly Smith (Vegas) se dostal do problémů.
56:00'
Vegas rozehrává od své branky, Zach Whitecloud hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.
55:45'
V poklidném tempu se dohrává zbytek zápasu.
55:15'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla zbolokovaná. Komerční přestávka.
54:46'
Sedmý nájezd v historii Vegas. Klub proměnil tři a čtyři byly neúspěšné.
54:33'
Chandler Stephenson (Vegas) to nemyslel špatně, ale jeho pokus mezi betony dokázal John Gibson zastavit.
54:33'
Chandler Stephenson (Vegas) provede nájezd.
54:33'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – trestné střílení, hození hole nebo předmětu).
54:00'
Obrana Vegas rychle dokázala puk odehrát do bezpečí.
53:30'
Ducks rozehrávají od své branky. Troy Terry (Anaheim) se dostal středem do útočného pásma.
53:00'
Domácí hokejisté hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, vypálit nedokázali. Následně o pásmo přišli.
52:38'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., podrážení).
52:35'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
52:28'
Komerční přestávka.
52:17'
Až nyní se domácí usadili v útočném pásmu, Kevin Shattenkirk pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.
51:04'
Haydn Fleury (Anaheim) to zkoušel od modré čáry, ale jeho projektil byl zblokovaný.
50:37'
Anaheim se jen těžko dostává do útočného pásma, Alexandr Volkov vedl jednu z útočných akcí, ale nedokázal vypálit na branku.
50:10'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře, následně neuspěl ani Tomáš Jurčo.
49:48'
Sledujeme rychlou pasáž hry, aktivněji hraje hostující celek. Ducks na nějakou výraznější šanci čekají.
48:00'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Hostující celek navyšuje své vedení. Chandler Stephenson našel mezi kruhy volného BRAYDENA MCNABBA. Jeho rychlou ránu tečoval mimo dosah brankáře Alexandr Volkov. Vegas vede 4:0. Asistence: Chandler Stephenson a Mark Stone.
46:59'
Robin Lehner (Vegas) nevěděl, kde má kotouč, ale ve spolupráci s obránci jej udržel před brankovou čárou. Komerční přestávka.
46:31'
Hraje se už pět na pět, domácí stále prohrávají o tři branky.
46:26'
46:00'
Jamie Drysdale (Anaheim) vyhodil přes všechny čáry, na nějakou výraznější šanci hosté v této třetině čekají.
45:37'
Alex Tuch to zkoušel individuálně, ale o kotouč přišel.
45:13'
Golden Knights se usadili v útočném pásmu, Shea Theodore od modré čáry netrefil branku podle představ.
44:50'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry, Vegas musí rozehrávat od své branky.
44:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Maxime Comtois – 2 min., hákování).
43:54'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Ducks.
43:34'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, tento styl hry vyhovuje více hokejistům z města hříchu.
43:02'
Max Pacioretty (Vegas) posílal kotouč před branku, ale tam byli všichni hráči Vegas obsazení, hosté tedy vypálit nedokázali.
42:33'
Nicolas Roy (Vegas) pálil z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle branky.
41:40'
Obrázek hry je podobný ve třetí třetině jako v té druhé. Hostující celek hraje aktivněji, diktuje tempo hry a Anaheim se musí bránit.
41:17'
John Gibson (Anaheim) kryje kotouč po střele hostujícího hráče, buly v útočném pásmu Vegas.
41:08'
Alex Pietrangelo (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
41:00'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Las Vegas vede v tomto zápase 3:0 a je střelecky výrazně aktivnější, v tomto ohledu vede 38:9 a ve druhé třetině 23:3. Trefili se William Karlsson, Chandler Stephenson a Nicolas Roy.
40:00'
39:38'
Las Vegas přidává před koncem druhé třetiny třetí gól. NICOLAS ROY získal puk, vylepšil si střeleckou pozici, a pak posla kotouč pod horní tyč. Domácí brankář neměl na tuto střelu nárok.
39:00'
Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhé třetině.
38:08'
Hra je přerušena pro ofsajd, buly ve středním pásmu.
37:47'
8:35, tak vypadá statistika střel na branku v zápase a ve třetině 2:20.
37:47'
Alex Pietrangelo (Vegas) pálil z dobré pozice, John Gibson kryje jeho pokus.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:30'
Nicolas Roy kombinoval v útočném pásmu se spoluhráči, ale nedokázal nic vymyslet. Tomáš Jurčo byl volný před brankou, puk nedostal.
36:11'
Jonathan Marchessault (Vegas) měl na hokejce třetí branku Vegas, ale ránou z mezikruží trefil jen brankáře soupeře.
35:33'
Tato přesilovka je o poznání horší z pohledu Vegas než ta první.
34:37'
John Gibson (Anaheim) měl další práci, ale dokázal si poradit.
34:29'
Reilly Smith (Vegas) pálil od modré čáry, jeho pokus v pohodě kryje brankář Ducks. Buly před jeho brankou.
34:10'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Shattenkirk – 2 min., hákování).
34:10'
33:52'
Vegas hraje v plném počtu.
33:30'
Troy Terry (Anaheim) kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale výraznější příležitost si vypracovat nedokázal.
33:11'
Andy Welinski (Anaheim) pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, Robin Lehner zasahovat nemusel.
32:32'
Hra je přerušena, Alex Pietrangelo se pokoušel dostat do střelecké pozice, jeho akci zastavilo postavení mimo hru. Vegas se pokouší hrát aktivně i při oslabení.
31:59'
Robin Lehner (Vegas) kryje ránu, kterou vyslal Kevin Shattenkirk. Buly před brankou Vegas.
31:50'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
31:01'
V první třetině vyslal na branku hostující celek 15 střel, ve druhé zatím 14. Naopak domácí mají na svém kontě sedm střel, z toho jednu ve druhé části.
30:33'
Haydn Fleury (Anaheim) rozehrává od své branky, domácí hokejisté na nějakou výraznější šanci čekají. Vegas hraje hodně aktivně.
30:06'
Po krátké přestávce pokračuje třetina dál.
30:02'
29:27'
Čtyři střely na branku vyslal v přesilovce tým Vegas, neujala se ani jedna.
29:24'
28:50'
Alec Martinez (Vegas) zakončoval aktivní hru Vegas, ale rána byla zblokovaná před brankou.
28:16'
Anaheimu se podařilo rozmělnit tlak soupeře, zatím na další šanci hráči Vegas čekají.
27:52'
Mark Stone (Vegas) to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, ale jeho projektil kryje brankář Ducks. Buly před jeho brankou.
27:42'
Špatná střílená přihrávka před braku připravila Vegas o útočné pásmo.
27:22'
První přesilovka v tomto zápase a zahraje si ji hostující celek.
27:22'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Troy Terry – 2 min., vysoká hůl).
26:55'
Robin Lehner (Vegas) si nyní dokázal poradit s projektilem od modré čáry. První zákrok ve ve druhé střetině.
26:39'
Zatím jen šest střel vyslal domácí celek na branku Vegas.
26:19'
Shea Theodore (Vegas) nadvakrát zakončoval, ale oba jeho pokusy kryje brankáře John Gibson. Komerční přestávka.
25:50'
Dylan Coghlan (Vegas) se dostal do útočného pásma, přihrávku dostal řped branku, ale minul.
25:38'
Golden Knights se dostali do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
24:27'
Z brejku se CHANDLER STEPHENSON prosadil na ledě Los Angeles a z podobné situace se trefuje i dnes v Anaheimu. Nebyl to klasický brejk, ale mířil sám na brankáře. Udělal kličku, otevřel se mu prostor, které využil a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.
23:38'
Reilly Smith (Vegas) je znovu na ledě, což znamená nebezpečí pro branku Ducks.
23:17'
Max Jones (Anaheim) si najížděl před branku, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali.
22:26'
6:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, Vegas hraje aktivněji a diktuje tempo hry.
21:23'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, John Gibson (Anaheim) si dokázal poradit s další střelou, následně rozehrává od své branky.
20:09'
Gólový účet zápasu otevírá hostující celek. Třetí nejrychlejší gól v historii klubu po začátku třetiny dává WILLIAM KARLSSON. S první střelou si brankář poradil, na dorážku už byl krátký. Asistence: Reilly Smith a Jonathan Marchessault.
20:01'
V první třetině jsme branku neviděli, 15:6 vede na střely Vegas, jedná se o nejvyšší počet střel v první třetině venkovního zápasu v této sezoně. John Gibson (Anaheim) všechny střely pochytal, a tak platí bezbrankový stav.
20:00'
19:15'
Josh Manson (Anaheim) pálil z kruhu, Alec Martinez jeho projektil odrazil do rohu hrací plochy.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:56'
Reilly Smith (Vegas) pálil, jeho ránu zblokoval soupeř do ochranné sítě. Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu.
18:34'
Ryan Getzlaf (Anaheim) rychle otáčí směr hry, dostal se do zakončení, ale mezi kruhy byla jeho rána zblokovaná.
18:16'
Vegas se pokouší o útočnou akci, Alex Tuch vypálit ovšem nedokázal.
17:08'
Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před jejich brankou.
16:10'
Adam Henrique (Anaheim) se protlačil před branku, ale svatyni Vegas ohrozit nedokázal. Následná rána od modré končí vedle.
15:50'
Robin Lehner (Vegas) rozehrává od své branky, kotouč se dostal do středního pásma, následně se domácí vrátilo do své třetiny.
15:33'
Alex Tuch (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme aktivní hru Vegas, které ovšem nesmí zapomínat na obranu.
14:11'
Hra pokračuje dál.
14:03'
Brayden McNabb (Vegas) měl dvě dobré šance, ale John Gibson se nenechal překonat. Komerční přestávka.
13:40'
Sledujeme rychlý hokej, aktivně, Brayden McNabb (Vegas) dostal výborou přihrávku, ale ani jedna z jeho dvou střel nebyla přesná.
13:12'
John Gibson (Anaheim) musel za svou branku, odkud rychle rozehrál. Andy Welinski vedl útočnou akci Ducks, ovšem vypálit nedokázal.
12:54'
Nicolas Roy (Vegas) pálil z otočky před brankou, domácí brankář měl plné ruce práce, ale s akcí dokázal poradit.
12:14'
Vegas se dostalo do útočného pásma, Chandler Stephenson (Vegas) hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
11:03'
Jonathan Marchessault (Vegas) nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho spoluhráči mu nedokázali vytvořit důležitou podporu. Následně Ducks vyhodili na icing.
10:14'
Robin Lehner (Vegas) byl na správném místě a celkem snadno dokázal zastavit střelecký pokus soupeře. Buly před brankou Vegas.
09:54'
Jeden z hráčů Ducks dostal výbornou přihrávku mezi kruhy, ale jeho rána končí mimo branku. Následně je přerušená hra a komerční přestávka.
09:26'
Robin Lehner (Vegas) musel za svou branku, odkud rozehrává, následně nepřesně pálil od modré čáry Haydn Fleury.
08:50'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu. Adam Henrique (Anaheim) mohl pálit, ale jeho rána byla zblokovaná obranou Vegas.
08:00'
John Gibson (Anaheim) přerušuje hru, komerční přestávka. Vegas vede na střely 10:1.
07:22'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z mezikruží, trefil jen beton brankáře.
06:50'
Brayden McNabb (Vegas) se výborně vrátil do svého pásma a zastavil zajímavě vypadající akci soupeře. Haydn Fleury nezakončil.
06:00'
Šest minut hry z první třetiny je pryč.
05:38'
Zatím na nějakou výraznější šanci na jedné nebo druhé straně čekáme.
05:15'
Zakázané uvolnění, bude před brankou Anaheimu.
04:47'
Alex Pietrangelo (Vegas) se pokoušel dostat do útočného pásma, ale výraznější šanci si on ani jeho spoluhráči nevypracovali.
04:08'
Max Pacioretty ani Alec Martinez nedokázali z bezprostřední blízkosti prostřelit brankáře Ducks.
03:44'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.
02:45'
Alex Tuch (Vegas) se dostal do střelecké pozice, jeho projektil končí v moci brankáře. Ten rychle rozehrál, hra pokračuje dál.
02:04'
Troy Terry (Anaheim) byl blízko, ale nedokázal kotouč zvednout přes beton brankáře Vegas.
01:45'
Nyní hraje Anaheim aktivně, dostal se od útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
01:15'
Sam Steel (Anaheim) byl volný před brankou, dostal přihrávku od spoluhráče, ale nedokázal rychle vypálit.
00:30'
Max Pacioretty (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil končí vedle branky, domácí brankář zasahovat nemusel.
00:12'
Ofsajd Ducks přerušil hru hostujícího celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01'
V Honda Center budou dnes moci být poprvé fanoušci. vrací se po 401 dnech. Kapacita areny může být využita na 10 procent, v hledišti bude tedy něco málo pod dva tisíce lidí.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Manson, Fowler, Welinski, H. Fleury, Shattenkirk – Heinen, Henrique, Silfverberg – Jones, Getzlaf, Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant, Volkov.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – W. Carrier, Janmark, Tuch – Jurčo, N. Roy..
Utkání se bude hrát v Kalifornii v Honda Center.
Anaheim Ducks odehrál 44 zápasů s bilancí 9-5-7-23 a získal 35 bodů. V tabulce Západní divize je na poslední osmé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil se se San Jose Sharks 5:1, 4:0 a 4:1. Nestačil na Colorado 0:2 a 1:4.
Vegas Golden Knights odehrálo 42 zápasů s bilancí 23-6-2-11 a získalo 60 bodů. V tabulce Západní divize je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál čtyři. Poradil si s Arizonou Coyotes 7:4 s 1:0 a s Los Angeles Kings 4:2 a 6:2. Tým nestačil na St. Louis Blues 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.