NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : St. Louis - 14. února 2021   02:00

Arizona
Arizona
00:21' Garland  • 25:27' Hayton (Keller, Chychrun) • 41:50' Schmaltz (Demers, Ekman-Larsson) • 51:23' Hunt (Fischer)
4:5
(1:2, 1:1, 2:1 - 0:1)
St. Louis
St. Louis
05:46' Clifford  (J. de La Rose) • 13:22' Sanford  (Barbašev, Krug) • 27:09' Barbašev  (R. O'Reilly, Perron) • 54:23' Kyrou  (Hoffman) • 61:49' Hoffman  (Sundqvist, Dunn)
Arizona
St. Laurent, Kozari – Knorr, Toomey
Gila River Arena, Glendale
3 237 diváků
St. Louis

Skončilo utkání mezi Arizonou a St. Louis. Stejně jako včera se také dnes radovali hosté, tentokrát ale zvítězili až 5:4 po prodloužení. Utkání to bylo zajímavé, neboť jsme viděli hned několik zvratů a změn ve skóre. Rozdílovou trefu si nakonec připsal ve druhé minutě prodloužení Mike Hoffman, který tedy zažil dvoubodový večer.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemně strávenou neděli. Na počtenou!

St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté nakonec rozhodují na konci 62. minuty. MIKE HOFFMAN dostal přesně na hůl přihrávku Oskara Sundqvista od modré čáry. Na pravém kruhu měl dostatek prostoru. Jakmile si kotouč narovnal, tak hned jej poslal přesně do horního růžku. Raanta tentokrát už ramenem zasáhnout nedokázal a dva body si tedy připusují Bluesmani. 4:5 po prodloužení. Asistence: Oskar Sundqvist a Vince Dunn.
61:34'
Brayden Schenn se dostal v mezikruží ke kotouči, ale zamířil pouze do připraveného ramene gólmana Coyotes.
60:59'
V první minutě prodloužení se toho zatím moc neudálo. Střelu jsme neviděli, a i proto Jakob Chychrun chystá rozehrávku.
60:34'
David Perron manévroval v útočném pásmu, ale okolo Ekman-Larssona projít nedokázal.
60:01'
Po šedesáti minutách vítěze utkání neznáme. Oba týmy si tedy do tabulky připisují bod a za malou chvíli nás čeká prodloužení. Pokud se nerozhodne ani po pěti minutách nastavené hrací doby, tak uvidíme nájezdy.
Střely na bránu po 3. třetině: 35 – 32
60:00'
59:50'
Deset sekund před třetí sirénou zkusil štěstí z mezikruží Brayden Schenn, ale jeho nepříliš důrazná střela zamířila do lapačky Anttiho Raanty.
59:06'
Arizonu znovu zastavilo postavení mimo hru. Na led tak míří čerství hráči a před námi je poslední minuta základní hrací doby.
58:46'
Barbašev se snažil zabojovat u mantinelu, ale nedostal tolik potřebný prostor. Vše nasvědčuje tomu, že dnes uvidíme prodloužení.
58:12'
Jordan Oesterle velmi tvrdě vystřelil od modré čáry, ale jeho pokus zamířil pouze k zadnímu mantinelu. Husso tedy zasahovat nemusel.
57:42'
Lawson Crouse si hledal volné místo na levém křídle, ale od beka Vinceho Dunna nedostal ani centimetr volného prostoru.
56:58'
Goligoski zachytil puk na obranné modré čáře a ihned poté jej posunul do středního pásma. Tam však došlo pouze k jeho protečování.
56:22'
Při průniku Nicka Schmaltze je pískán ofsajd. Hra je přerušena a nyní se bude vhazovat ve střední třetině.
55:52'
Colton Parayko musel rychle odehrávat puk před svou bránou, protože domácí nebezpečně doráželi v okolí Hussovy svatyně.
55:34'
Ivan Barbašev sice dal branku, ale ta kvůli teči vysokou holí neplatila. Druhý gól v utkání tedy forvard hostů s číslem 49 na dresu zatím nevstřelil.
55:22'
Po poslední reklamní přestávce tohoto zápasu se bude vhazovat v obranném pásmu Arizony.
54:23'
Přichází další branka! Po ní na ukazateli skóre znovu svítí nerozhodný stav. JORDAN KYROU nabral rychlost a v přečíslení dva na jednoho zvolil střelu k bližší tyči. Puk tedy zapadl přímo pod lapačku Anttiho Raanty, který stejně jako jeho kolega na druhé straně inkasuje počtvrté. 4:4. Asistence: Mike Hoffman.
53:38'
Alex Goligoski důrazně přitlačil na hrazení Zacharyho Sanforda. Vylučovat se ale nebude, i když by si to hosté samozřejmě přáli.
53:16'
Austin Poganski přešel útočné pásmo o chvíli později. Z toho pramenil hvizd čárových sudích, který přišel kvůli ofsajdu.
52:52'
Hokejisté v bílém jsou zaparkovaní v útočné třetině, ale zatím si přihrávají pouze okolo mantinelu.
52:29'
St. Louis se ale dostalo k další ráně. David Perron si na pravém kruhu rychle zpracoval kotouč a ihned poté jej napálil na bránu. Antti Raanta ale dával pozor.
51:23'
Arizona právě vstřelila branku!
V 52. minutě mají zase o kousek blíže k vítězství domácí! Christian Fischer zpoza brány poslal kotouč do brankoviště, ve kterém důrazně pracoval DRYDEN HUNT. Pod Hussem se kotouč najednou objevil u jeho levého betonu, u něj už Hunt neměl problém s dorážkou. 4:3. Asistence: Christian Fischer.
50:59'
Hned tři střelecké pokusy v řadě vyslali hosté, ale Arizona zatím odolává. Nicméně jde vidět, že oba týmy chtějí překlopit utkání na svou stranu.
50:34'
Lapačka Anttiho Raanty byla rychlá a přesná. Po druhé komerční pauze této třetiny se bude vhazovat v obranné třetině Coyotes.
50:04'
David Perron je dnes asi nejaktivnějším mužem v bílém dresu. Puk vybojoval ve vlastním pásmu a poté jej předal spoluhráči tak, aby zbytek týmu mohl vystřídat.
49:26'
Phil Kessel využil v mezikruží svého dobrého bruslení, ale rána zápěstím útočníka Arizony nemířila mezi tři tyče.
48:47'
Brassard si moc dobře nezpracoval přihrávku na pravé křídlo. Následně se hra rychle otočila na druhou stranu a zasahovat musel Ville Husso.
48:14'
Mackenzie MacEachern založil útočnou akci Blues, která však dlouhého trvání neměla. Nyní už oba celky posílají na led čerstvé síly.
47:28'
Perron přihrál O'Reillymu. Přihrávka z otočky zkušeného centra se od holí beků Coyotes dostala do středního pásma.
46:36'
Ville Husso musel nejprve pokrýt spodní část brány, neboť domácí nebezpečně pracovali před brankovištěm. Poté Demers vybídl na kruhu Ekman-Larssona, jehož prudká střela bez přípravy se otřela o lapačku Villeho Hussa.
45:58'
Sundqvistova střela z otočky jen o chlup minula zadní tyč. Z ničeho nic se do zajímavé pozice dostali zase hosté.
45:12'
Derick Brassard byl natlačen na mantinel. Tím další útočná akce Arizony ale skončila, Bluesmani se včas vrátili na defenzivní pozice.
44:19'
Nick Schmaltz si znovu sjížděl před bránu, ale tentokrát se k němu kotouč neodrazil přesně. Sledujeme však hokej, ve kterém jsou oba celky poměrně aktivní.
43:50'
Hudson Fasching měl čas k přihrávce před bránu, ale Gunnarsson mu toho čepelí hole mnoho nepovolil.
43:22'
Antti Raanta musel být znovu v pohotovosti, levým betonem ale puk rychle vykopl.
42:55'
Na druhé straně vypálil Torey Krug, jehož ránu zasáhl David Perron, avšak černá guma mezi tři tyče nezapadla.
41:50'
Je znovu vyrovnáno! Prosazuje se NICK SCHMALTZ, který dorazil puk do opuštěné klece St. Louis. Využil střely Ekman-Larssona, kterou naprosto parádně tečoval Jason Demers přímo na hůl střelce branky. Schmaltz už měl celkem jednoduchou pozici. 3:3. Asistence: Jason Demers a Oliver Ekman-Larsson.
41:26'
Hned po buly vystřelil Carl Gunnarsson. Obránce St. Louis ale nenašel volný prostor u přední tyče.
41:16'
Colton Parayko posunul puk za bránu Arizony. Hned poté vznikla celkem kvalitní šance Braydena Schenna, jenž však tváří v tvář brankáři neuspěl. Jeden z bránících hráčů totiž předvedl skvostnou rybičku.
40:21'
Antti Raanta za bránou přistrčil Goligoskému, kterému se ale rozehrávka vůbec nepovedla. Hosté tedy kombinují.
40:01'
Skončila druhá třetina, která nabídla po gólu na obou stranách. O krok napřed jsou tedy stále hosté, kteří okamžitě odpověděli na gól Haytona trefou Ivana Barbaševa. Arizona je střelecky aktivnější, takže rozhodně ani zdaleka nic rozhodnuto není.
Střely na bránu po 2. třetině: 30 – 20
40:00'
39:43'
Antti Raanta musel ještě jednou zasahovat, když si dokázal najít křížnou střelu z levého kruhu.
39:15'
Rozběhla se nám poslední minuta druhé části. Coyotes drží puk na holích ve vlastní třetině, zřejmě přemýšlí i o rozehrávce.
38:34'
Ryan O'Reilly přidržel kotouč na hokejce, ale přesnou přihrávku na Sundqvista do předbrankového prostoru nedostal. Obránci Arizony si totiž své defenzivní úkoly splnili dobře.
37:56'
K brejkové situaci vyrážel na druhé straně David Perron, který se ale k zakončení nedostal.
37:37'
Znovu to zkusil Jordan Oesterle po bráně hostů. Ville Husso s přehledem zasáhl lapačkou. Čeká nás vhazování po pravici brankáře St. Louis.
37:11'
Ville Husso měl plné ruce práce s nebezpečným nahozením Oesterleho ze strany. Kotouč však na brankovišti nedokázal za brankovou čáru zastrčit Kessel ani Dvorak.
36:32'
Goligoského nahození od modré čáry jen o kousek minulo pravou tyč z pohledu hostujícího gólmana.
35:59'
Mike Hoffman bojoval o kotouč u mantinelu, ale v danou chvíli byl až příliš osamocen. Jeho spoluhráči totiž zrovna střídali.
35:28'
Ve druhé třetině ale rozhodně není k vidění tolik střel a šancí, když ji srovnáme se třetinou první. Je zřejmé, že obě mužstva se více soustředí na defenzívu.
35:02'
Přihrávka na Zacharyho Sanforda mířila do ofsajdu. Je znovu přerušeno a za pár chvil nás čeká vhazování na středu kluziště.
34:29'
Oliver Ekman-Larsson předvedl ukázkový důraz za svou bránou. Soupeře k přihrávce do předbrankového prostoru nepustil.
34:11'
Oskar Sundqvist vystřelil z levé strany pouze do hrudi připraveného Anttiho Raanty, jenž si tedy připsal další úspěšný zákrok. Pokračovat budeme po komerční přestávce.
33:32'
Mackenzie MacEachern důrazně zatlačil před brankovištěm Raanty, ale kotouč do volnějšího prostoru zastrčit nedokázal. Náznak St. Louis gólově nekončí.
32:56'
Christian Dvorak mířil vpřed ve velké rychlosti, ale neposedný puk se mu zkrotit nepovedlo. Mezitím zadáci Arizony dokázali vystřídat.
32:18'
Ryan O'Reilly se neprobil ke střele z levého křídla. Demers jej totiž včas dobruslil a poté jej vytlačil ze střelecké pozice.
31:33'
Ekman-Larsson měl prostor ke střele od modré čáry, ale raději zvolil přihrávku k mantinelu. O puk ale posléze Pitlick přišel.
31:06'
Nahození domácích zastavil obránce Parayko, který následně manévroval za bránou.
30:32'
Tentokrát Barbašev vybízel zpoza brány Perrona, který však přihrávku spoluhráče netrefil zrovna nejlépe.
30:13'
Nyní přichází icing domácích, neboť Tyler Pitlick si nezpracoval ideálně přihrávku spoluhráče. Bude se vhazovat po Raantově levici.
29:59'
Po inkasované brance Arizony se hraje bez přerušení. Sledujeme opravdu strhující tempo utkání.
29:28'
Ljubuškin zvládl sprintérský souboj na vlastní polovině, poté založil útočnou akci Arizony.
28:45'
Jason Demers si najel do skvělé pozice mezi kruhy, ale bránu hostů trefit nedokázal. V tuto chvíli by Husso reagoval velmi těžko.
28:26'
Aktivní hokej z obou stran pokračuje. Ville Husso musel rychle na zem, ale zakročit dokázal.
27:09'
Z následné akce si však hosté vrací vedení na svou stranu! David Perron rychlou přihrávkou bekhendem našel O'Reillyho, jehož přízemní rána se od betonu Raanty odrazila k volnému IVANU BARBAŠEVOVI, jenž se prosadil střelou do poloprázdné brány. 2:3. Asistence: Ryan O'Reilly a David Perron.
25:27'
Arizona vyrovnává po krásné střele BARRETTA HAYTONA! Clayton Keller svému spoluhráči předal dobrou přihrávku, která mířila mezi kruhy. Hayton z tohoto místa vypálil a Husso vůbec nic neviděl. Před bránou navíc skvěle stínil Garland, který má i na této brance velký podíl. 2:2. Asistence: Clayton Keller a Jakob Chychrun.
24:46'
Clayton Keller přebruslil Kruga, který se pro kotouč natáhnout nedokázal. Prvně jmenovaný tak vystřelil, avšak jeho rána rozvlnila pouze boční síť.
24:03'
Derick Brassard si chtěl získat výhodu na kotouči za bránou Bluesmanů, ale z tohoto místa přesnou přihrávku před brankoviště vyprodukovat nedokázal.
23:38'
Puk opustil hrací plochu, po přerušení by se mělo vhazovat poblíž Hussovy svatyně.
22:44'
Sundqvist inkasoval ve středním pásmu ostrý hit, který však byl čistý. Vylučovat se nebude, i když samozřejmě útočníkovi hostů v tuto chvíli není do zpěvu.
22:13'
Ville Husso musel vyjet za bránu, aby svým spoluhráčům vypomohl s rozehrávkou.
21:38'
Nick Schmaltz si dělal prostor nad kotoučem, ale zadáci hostů zapracovali rychle. Ke střele se domácí nedostali, ale rozhodně sledujeme zajímavý úvod druhého dějství.
20:46'
Chychrun podpořil útok a dokázal se po pravém křídle probít před Hussa, kterého ale z těsné blízkosti nepřekonal.
20:32'
David Perron vyrážel dopředu, ale u modré čáry byl zastaven kvůli ofsajdu. První formace Blues se tedy do pásma soupeře nedostala.
20:01'
Skončila nám první třetina duelu mezi Arizonou a St. Louis, ve které se rozhodně děly zajímavé věci. Na úplném začátku poslal domácí do vedení Garland, ale Blues díky brankám Clifforda a Sanforda překlopili stav na svou stranu. K vidění bylo opravdu mnoho střel a mnoho kvalitních zákroků obou brankářů, snad se ve stejném tempu bude pokračovat i nadále.
Střely na bránu po 1. třetině: 16 – 14
20:00'
19:45'
Na konci třetiny se ještě hosté vydali vpřed, ale až ke střele se nedostali. Arizona se ubránila.
18:56'
Jakob Chychrun uvolnil zpoza brány Kellera, jenž se objevil v ideální střelecké pozici. Kotouč ale neusměrnil zrovna nejlépe, a proto Husso opět zasáhl a tentokrát opravdu skvěle.
18:48'
Na druhé straně musel Ville Husso rychle reagovat na jemnou teč Tylera Pitlicka těsně před ním. Gólman Blues ale vše zvládl.
18:22'
Ivan Barbašev dostal přesně na hůl přihrávku spoluhráče, ale svým následným pokusem nechal zaskvět pouze vyrážečku Anttiho Raanty.
17:51'
Hra je přerušena kvůli ofsajdu. Po krátkém přerušení nás čeká vhazování v neutrální zóně.
17:33'
Stejný hráč o chvíli později nahazoval z levé strany, ale také teď Husso odolal. Po jeho zásahu se navíc před bránou Blues strhla menší strkanice, ale vylučovat se nebude.
17:19'
Clayton Keller vyprášil ranou z kruhu pravý beton hostujícího gólmana. Husso ale se zákrokem problémy neměl, neboť útočníka domácích moc dobře viděl.
16:44'
Kessel oslovil milimetrově přesnou přihrávkou na levém kruhu Drydena Hunta, jehož rána se neujala. Zadní tyč o chlup netrefila.
16:13'
Torey Krug velmi tvrdě napřáhl na vrcholu levého kruhu, ale Antti Raanta kotouč dobře viděl a lapil jej do hrudi.
15:59'
Ryan O'Reilly se snažil bekhendem posunout touš do strany, ale obránce Ilja Ljubuškin včas vystrčil svou hůl.
15:28'
15:14'
Keller s Dvorakem si hledali prostor přesně před Hussem, ale přihrávka do tohoto místa poslána nebyla.
14:41'
Nick Schmaltz nabral velkou rychlost, ale obránci Blues mu v útočném pásmu tolik prostoru nedali.
13:49'
Ryan O'Reilly se v prvních sekundách svého oslabení tlačil před bránu domácích, ale těsně před Raantou svatyni minul.
13:28'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Mike Hoffman – 2 min., vysoká hůl).
13:22'
Hosté se poprvé v zápase dostávají do vedení. Ivan Barbašev byl v rohu kluziště u puku první a vzápětí jej nabídl ZACHARYMU SANFORDOVI na levý kruh. Útočník Blues s číslem 12 na dresu následně přesně vystřelil k přední tyči, Raanta toho navíc příliš neviděl. 1:2. Asistence: Ivan Barbašev a Torey Krug.
12:18'
I Phil Kessel se už vrátil na led, takže po nějaké době se hraje v plném počtu hráčů na ledě na obou stranách.
11:55'
Mike Hoffman nabral puk na čepel ve vlastním pásmu, aby jej mohl zavést dopředu. Stejně o něj ale nakonec přišel, protože Ekman-Larsson mu jej vypíchl.
11:27'
Zkrácená přesilovka St. Louis už začala, jenže hosté se provinili icingem, po kterém se bude vhazovat po pravici Villeho Hussa.
11:16'
11:00'
Dvorak neprostrčil puk na lépe postaveného spoluhráče, který si sjížděl na pravém křídle.
10:35'
Garland hraje při velké chuti. Nyní si znovu dělal prostor a situaci chtěl ještě vyšperkovat přihrávkou na Schmaltze, který si ale kotouč nepřebral ideálně.
10:18'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Phil Kessel – 2 min., vysoká hůl).
10:13'
Arizona si vytvořila několik velkých šancí a Husso může být rád, že odolal. Hlavně Christian Dvorak měl na hokejce dobrou pozici k zakončení.
09:56'
Garland si skvěle nabruslil na střed kluziště, odkud pálil po ledě. Pravý beton Hussa ale byl připraven.
09:16'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., hákování).
09:16'
Oliver Ekman-Larsson pronikl po pravé straně a bekhendem vystřelil. Pokus švédského obránce ale zamířil do boční sítě. Kapitán domácích navíc byl faulován, takže přesilovka čeká i na Arizonu.
08:54'
Úvodní přesilovka St. Louis končí. Sehrána ale byla velmi dobře, obránci Arizony se totiž museli zapotit.
08:12'
Jordan Kyrou tečoval ránu Kruga, která mu zamířila přímo na hůl. Raanta ale zacvakl betony včas a rychle.
07:24'
Antti Raanta předvedl skvělý přesun proti ráně Braydena Schenna z kruhu. Hostující hokejisté byli blízko k tomu, aby překlopili průběžný stav na svou stranu.
07:12'
Dunnovi puk na levé straně přeskočil hůl, proto nemohl obránce St. Louis dobře vypálit.
06:54'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., vysoká hůl).
06:28'
Perron bekhendem přihrál Krugovi, jenž opět vystřelil. Tentokrát mířil mezi betony, ale ty Raanta zacvakl včas.
06:16'
Hned po buly střílel Torey Krug. Rána obránce Blues ale zamířila přesně do lapačky domácího gólmana, který si připsal úspěšný zákrok.
05:46'
Je srovnáno! Za bránou Arizony puk nevyvezl Hayton a hostující útočník de La Rose příkladně o něj zabojoval. Hned poté se přihrávka švédského hráče dostala na kruh ke KYLE CLIFFORDOVI, jehož pokus zaplul přesně do zadní šibenice. Antti Raanta se natahoval marně. 1:1. Asistence: Jacob de La Rose.
05:12'
Po nepřesné kličce Schenna se ke kotouči dostal na pravém křídle Phil Kessel, jehož přihrávka pod sebe byla zablokovaná. Kdyby prošla, tak by měl Hunt ideální možnost k navýšení skóre.
04:43'
Až na konci páté minuty hosté poprvé ohrozili bránu Arizony. Ke střele z velké dálky se dostal Vince Dunn, ale Raantaova lapačka zasáhla skvěle.
04:03'
Garland ve spolupráci s Kellerem dokázal získat puk. Následně se černá guma dostala na modrou čáru k Chychrunovi, jenž si ale střelu rozmyslel.
03:09'
Ville Husso musel být na pozoru, neboť domácí znovu nebezpečně doráželi těsně před ním. Brankář Blues ale vší silou zasáhl.
02:33'
Odpískána byla tentokrát přihrávka rukou, hra se tak musela znovu přerušit. St. Louis se posunují blíže k bráně Raanty, kterého zatím neohrozili.
02:11'
Je pískán ofsajd Arizony. Po krátkém přerušení se bude vhazovat ve středním pásmu.
01:56'
Colton Parayko se za bránou dostal pod tlak, ale situaci nakonec dokázal zvládnout.
01:12'
Po vhazování v útočném pásmu se domácí Coyotes znovu tlačili ke střele, ale tentokrát přesní nebyli.
00:21'
Tohle je nástup domácích do utkání jako hrom! Torey Krug byl ve vlastním pásmu obrán o puk CONOREM GARLANDEM, který si touš jen postrčil před sebe a poté krásnou střelou k zadní tyči poprvé překonal Villeho Hussa. 1:0. Bez asistence.
00:01'

Arizona Coyotes: Raanta (Hill) – Ljubuškin, Ekman-Larsson (C), Chychrun, Goligoski (A), Demers, Oesterle – Garland, Schmaltz, Keller – Pitlick, Dvorak, Crouse – Kessel, Brassard (A), Hunt – Fasching, Hayton, Fischer.

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Faulk, Krug, Parayko (A), Gunnarsson, Bortuzzo, Dunn – Perron, R. O'Reilly (C), Barbašev – Kyrou, B. Schenn (A), Poganski – Hoffman, Sundqvist, Sanford – MacEachern, J. de La Rose, Clifford.

Rozhodčí: St. Laurent, Kozari – Knorr, Toomey.

Česká a slovenská stopa v utkání

Do zápasu nezasáhne žádný český ani slovenský hokejista.

ST. LOUIS BLUES

Blues jsou v Západní divizi první s bilancí čtrnácti odehraných zápasů, ve kterých získali 18 bodů. Nastříleli už 47 branek, což je z celé divize nejvyšší číslo. St. Louis už poznalo chuť čtyř výher v řadě, ale právě po této sérii přišly tři porážky za sebou. O ně se postarala právě Arizona. V minulém klání ale tým kouče Craiga Berubeho zvítězil 4:1, takže v St. Louis pevně doufají, že dnes na tento skalp navážou. Výborně si vede brankář Jordan Binnington, který si drží úspěšnost nad 91,6 %. Nejlépe si v týmové produktivitě vede David Perron, který dosud vstřelil 5 branek a na 9 asistoval.

ARIZONA COYOTES

Hokejisté Arizony se momentálně nacházejí na páté příčce divize, když ve třinácti zápasech získali 13 bodů se skóre 35:37. Svěřenci kouče Ricka Toccheta úvod sezony moc nechytili, ale v posledních zápasech se dokázali zvednout. Z posledních šesti duelů čtyřikrát vyhráli, před dlouhou sérií zápasů se St. Louis totiž dokázali zdolat Anaheim poměrem 3:2. Jedničkou v brankovišti Coyotes je Darcy Kuemper, jenž drží 91,3% úspěšnost. Nejproduktivnějšími hráči týmu jsou Christian Dvorak s Conorem Garlandem. Oba si drží bilanci přesně jednoho kanadského bodu na zápas.
Přeji příjemné brzké nedělní ráno při sledování textového přenosu z NHL. Hokejisté Arizony Coyotes se už pošesté v řadě utkají s týmem St. Louis Blues. Kdo se bude radovat dnes? Úvodní buly utkání padne krátce po 2:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.