NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Columbus - 14. února 2021   02:07

Chicago
Chicago
23:12' Beaudin (P. Kane, Zadorov) • 56:15' Söderberg (Kurashev) • 60:35' DeBrincat (P. Kane)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
Columbus
Columbus
06:39' Laine  (Atkinson) • 34:47' Atkinson  (Werenski, S. Jones)
Chicago
MacDougall, L´Ecuyer – Pancich, Racicot
United Center, Chicago
Columbus

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Střely na branku: 31 – 31
Je hotovo! Chicago v prodloužení dokonalo obrat dnešního souboje. O rozhodující branku se hned v první minutě prodloužení po přihrávce Patricka Kanea postaral DeBrincat.
60:35'
Chicago právě vstřelilo branku!
Chicago hned v první minutě prodloužení rozhoduje o svém triumfu a získává i druhý bod! Patrick Kane poslal parádní přihrávku před branku, kam si sjel ALEX DEBRINCAT, který se ve vzduchu dotkl puku hned dvakrát a z těsné blízkosti prostřelil Korpisala! Asistence: Patrick Kane.
60:10'
Chicago uspělo na úvodním vhazování prodloužení. V pětiminutové bitvě třech mužů na obou stranách se dá očekávat parádní bitva.
60:01'
Střely na branku: 30 – 31
Šedesát minut hry o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Columbus si sice po většinu třetí části držel svůj těsný náskok, ale v závěru přišla chyba hostů v obranném pásmu, kterou potrestal vyrovnávací brankou Carl Söderberg.O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:34'
Ještě jedno zakázané uvolnění na straně Chicaga. Vhazování se přesune zpátky před branku domácího Lankinena.
59:10'
Strome zkoušel zakončit od modré čáry, jenže střelou zápěstím trefil jen brusle dobře postaveného Roslovica. Columbus se poté osvobodil vyhozením.
58:42'
Cam Atkinson si sjel na přihrávku do středního pásma, ale puk protečoval jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Korpisalem.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:29'
Boone Jenner skvěle přečetl přihrávku směřující před klec Columbusu a před dojíždějícím Stromem odehrál puk k mantinelu. Columbus následně vyhodil puk ven ze třetiny.
57:10'
Nick Foligno napadal rozehrávku Chicaga v jeho obranném pásmu. Zadáci v červených dresech si na něj dali dobrý pozor a rozehráli.
56:42'
Na opačné straně se hned dvakrát pokoušel překonal Lankinena Michael Del Zotto. Zejména jeho druhý pokus málem skončil nad betonem domácího brankáře.
56:15'
Chicago se nakonec před koncem základní hrací doby dočkalo vytouženého vyrovnání! CARL SÖDERBERG se dostal v útočném pásmu k odraženému puku a střelou zápěstím jej o břevno poslal do sítě! Asistence: Philipp Kurashev.
55:25'
Tentokrát už si Columbus z tlaku domácího celku musel pomoci vyhozením kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Hra se vrátí před Korpisala.
55:12'
Andrew Peeke se v obranném pásmu dostal k volnému kotouči a před dojízdějícím Zadorovem jej obloučkem poslal za modrou čáru. Chicago ale získalo puk zpět.
54:45'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Chicago se sice snaží tlačit do útočného pásma, ale defenziva Columbusu získává odražené kotouče.
54:12'
Dominik Kubalík se zjevil na levém kruhu v útočném pásmu a takovou schovanou střelou se snažil překvapit Korpisala. Zakončení českého útočníka bylo nepřesné.
53:32'
Lankinen musel znovu vyjet až za domácí klec, odkud před dojíždějícím Werenskim odehrál puk bekhendem ven z obranného pásma. Columbus má během dnešního duelu skvělý pohyb.
53:02'
Patrick Kane v útočném pásmu zbytečně otálel se zakončením a napadající hráč v bílém dresu mu puk vypíchl za modrou čáru. Chicagu už moc času nezbývá.
52:29'
Max Domi spěchal za vlastním nahozením do rohu útočného pásma. Hostující útočník poté svedl souboj s Duncanem Keithem, který jej odstavil.
52:02'
Dylan Strome si sjel na přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud nahodil puk forhendem před branku Columbusu, ale tam opět neměl spoluhráče.
51:24'
Carl Söderberg se z levého kruhu opřel do krásné přihrávky, jenže jeho pokus příklepem minul branku Columbusu o pořádný kus!
51:04'
Mattias Janmark se dostal za branku Columbusu, odkud chtěl přihrát na modrou čáru, jenže na přihrávku nedosáhl nikdo v červeném a Chicago přišlo o pásmo.
50:34'
Zach Werenski spěchal s pukem do útočného pásma. Proti sobě měl jediného hráče v červeném dresu Chicaga, který jej odstavil mimo střelecký úhel.
50:06'
Do konce základní hrací doby chybí posledních deset minut a domácí Chicago se během třetí třetiny zatím nedostává do šancí. Columbus hraje pozorně.
49:37'
Max Domi jel za odraženým pukem za branku Chicaga, kam odvážně vyjel také brankář Lankinen, který puk odehrál po mantinelu až za modrou čáru.
49:12'
Michail Grigorenko protečoval puk do středního pásma, kam si nabruslil Zach Werenski, ale Nikita Zadorov se s ním výborně vrátil.
48:35'
Nick Foligno se dostal do útočného pásma a zakončil z pravého kruhu. Jeho projektil skončil vedle branky Chicaga. Columbus přesto drží útočné pásmo nadále.
48:05'
Kevin Stenlund spěchal před branku domácího Chicaga, kam dostal pěknou přihrávku z levé strany, ale špičkou čepele netečoval puk mezi tři tyče.
47:32'
Kevin Stenlund skvěle napadal rozehrávku Chicaga v jeho obranném pásmu. Hokejisté v červeném se dokonce museli stáhnout až za vlastní klec.
47:10'
Patrik Laine se dostal do útočného pásma a od modré čáry nahodil puk na Lankinena. Domácí brankář puk bez problémů srazil do rohu kluziště.
46:32'
Korpisalo si dal pozor na skákavé nahození ze středního pásma a hokejkou sklepl kotouč někam k mantinelu, kam si pro puk dojel Patrik Laine.
46:10'
Patrik Laine získal puk na pravé straně útočného pásma, ale ihned proti němu vystoupil Matthew Highmore, který srazil kotouč do bezpečí.
45:26'
Michail Grigorenko se dostal do útočného pásma a pod tlakem napadajícího Zadorova vypálil příklepem na zadní tyč. Lankinen zachránil Chicago zákrokem betonem.
45:10'
Max Domi se pustil do souboje ve středním pásmu. Hokejista Columbusu protečoval puk do útočného pásma, kde jej získali hráči Chicaga.
44:35'
Pius Suter dostal prudkou přihrávku do jízdy na levé křídlo. Aktivní domácí hokejista se prosmýkl přes modrou čáru, ale výborně se s ním vrátil Domi.
44:10'
Na opačné straně dělal domácím zadákům velké problémy Grigorenko, který si dokonce položil jednoho z hráčů v červeném na led, ale zápěstím pak trefil dalšího obránce.
43:41'
Alex DeBrincat si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud pálil forhendem, jenže jeho projektil z dobré pozice skončil vedle branky Columbusu.
43:10'
Carl Söderberg dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud vrátil puk Keithovi na modrou čáru, ale druhý jmenovaný už neměl čas na střelu.
42:27'
Dominik Kubalík si skvěle vybruslil na levou stranu, odkud poslal nebezpečnou přihrávku před branku. Před Korpisalem ještě bojoval Strome, ale puk do sítě nedostal.
42:10'
Max Domi se v rohu obranného pásma zapojil do defenzivy a získal kotouč pro hosty. Domi však obloučkem odevzdal puk zpět domácím hráčům.
41:42'
Nikita Zadorov dostal přihrávku do jízdy na levé křídlo, odkud následně nahodil puk před klec Columubusu, jenže nikdo z dojíždějících hráčů Chicaga nebyl dostatečně důrazný.
41:10'
Pius Suter dostal přihrávku do útočného pásma, projel mezi kruhy, odkud zkoušel zakončit bekhendem, jenže nemířil mezi tři tyče branky Columbusu.
40:29'
Columbusu se pokus o přechod do prvního útoku ve třetí třetině vůbec nepovedl. Prudká přihrávka prosvištěla po pravé straně přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
40:10'
Chicago uspělo na úvodním vhazování závěrečné periody. Domácí celek bude chtít ve třetí části smazat náskok hostujícího Columbusu.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:50.
Střely na branku: 26 – 19
Druhá třetina končí! Také po čtyřiceti minutách mohou být spokojenější hráči Columbusu. V úvodu třetiny sice dokázal vyrovnat Beaudin, ale Blue Jackets ihned srovnali obraz hry a postupně se dostali do útoku. V 35. minutě pak šikovnou tečí překonal Lankinena Cam Atkinson. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:2.
40:00'
39:27'
Patrick Kane zavezl puk do útočného pásma, kde se zastavil na pravé straně a hledal spoluhráče před brankou. Z pohledu Columbusu vyřešil situaci Domi.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:37'
David Savard získal puk v souboji na levé straně útočného pásma, jenže důrazný Dominik Kubalík teď vypomohl obraně a získal puk pro Chicago.
38:00'
Lankinen si dal pozor na prudké nahození z pravé strany a před napadajícím Roslovicem raději přikryl kotouč lapačkou. Vhazuje se po levici domácího brankáře.
37:31'
David Kämpf si sjel na přihrávku mezi kruhy, kde už se chystal k zakončení, ale jeden ze soupeřů mu na poslední chvíli dokázal přizvednout hokejku.
37:02'
Ian Mitchell se musel vrátit do rohu obranného pásma, kde jej napadající útočník ostrým hitem poslal na mantinel. Chicago přesto odehrálo puk do bezpečí.
36:37'
Kevin Stenlund projel po pravém křídle do útočného pásma, odkud zkusil puk nahodit na branku Chicaga, ale znovu daroval Lankinenovi snadný zákrok.
36:02'
Kevin Stenlund se od modré čáry opřel do odraženého kotouče, ale jeho projektil skončil vedle branky Chicaga. Domácí jsou ale obdrženou brankou hodně zaskočení.
35:35'
Columbus pokračuje ve své aktivitě. Autor rozdílové branky Cam Atkinson se dostal do útočného pásma, ale důrazný Nikita Zadorov jej čistým hitem odstavil.
35:10'
Eric Robinson získal odražený kotouč na levé straně, kde se zbavil obránce, jenže jeho nahození skončilo vedle branky soupeře.
34:47'
Columbus právě vstřelil branku!
Columbus si bere zpět své ztracené vedení! Chicagu se nepodařilo vyhodit kotouč z obranného pásma. KOtouč pak nahodil na branku Zach Werenski a CAM ATKINSON jeho pokus tečoval za Lankinena! Asistence: Zach Werenski, Seth Jones.
34:27'
Ani po dalším zakončením se hráčům Columbusu nepodařilo vyzrát na pozorného brankáře Lankinena, který si připsal důležitý zákrok lapačkou.
34:10'
Zach Werenski objel branku Chicaga a poslal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel Seth Jones, jenže jeho ránu srazil obránce do ochranné sítě.
33:32'
Další rozehrávka Blue Jackets už končí na zakázaném uvolnění. Hra se tak vrátí zpátky před Korpisala. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
33:20'
Patrick Kane napadal rozehrávku Columbusu v jeho obranném pásmu. Seth Jones si kotouč dobře pokryl a podél mantinelu jej poslal do bezpečí.
32:29'
Alex DeBrincat se mezi kruhy probil k odraženému puku a pokusil se zakončit. Jeho dělovku Kevin Stenlund obětavým zakleknutím zablokoval.
32:02'
Gavrikov se na útočné modré čáře dostal k odraženému kotouči a pohotově zakončil příklepem. Jeho projektil však skončil vedle branky Chicaga.
31:23'
Lankinen si po delší době připsal důležitý zákrok! Jack Roslovic se před ním zjevil zcela osamocený, ale forhendem nedokázal puk přizvednout nad beton domácího brankáře!
31:10'
Michael Del Zotto se hnal za nahozením za branku Columbusu, byl u kotouče před DeBrincatem a bez problémů puk vyvezl za modrou čáru.
30:32'
Cam Atkinson vypomohl obráncům v souboji za brankou Korpisala. Domácí Lucas Carlsson zkoušel zadovkou najít Del Zotta, ale Chicago přišlo o puk.
30:10'
Právě Patrick Kane se ve vysoké rychlosti prodral do útočného pásma, kde zakončoval příklepem. Jeho pokus skončil na brusli prvního obránce.
29:35'
Patrick Kane zastavil další vyhození hostujícího celku. Americký hokejista poté operoval u hrazení, jenže důrazní soupeři jej odstavili.
29:05'
Seth Jones musel rozehrávat pod tlakem zpoza vlastní branky. Obránce Columbusu se štěstím vyhodil puk za modrou čáru. Columbus se však není schopen dostat do pásma.
28:24'
Michail Grigorenko se v útočném pásmu příklepem položil do volného kotouče, jenže Lankinen jeho ránu dobře viděl a přerušil hru. Vhazuje se po jeho levici.
28:10'
Lankinen si dal pozor na slabé nahození od mantinelu a vyrážečkou poslal kotouč do rohu kluziště. Columbus však zůstává usazený v útočném pásmu.
27:35'
Lucas Carlsson si na pravé straně útočného pásma našel odražený puk, který bez váhání vrátil nahozením zpátky do ohně. Korpisalo zatím zasahovat nemusel.
27:10'
Nikita Zadorov střílel od modré čáry, jenže ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče. Od vyrovnávací branky Chicaga tempo hry pořádně opadlo.
26:29'
Calvin de Haan zůstal u levého mantinelu sám v souboji s dvojicí hráčů Columbusu. Zadáci v bílém mu nedali moc prostoru a získal puk pro svůj celek.
26:05'
Dominik Kubalík dohnal dlouhé nahození do útočného pásma. Český útočník poté bekhendem vracel kotouč před branku, ale spoluhráče nenašel.
25:34'
Riley Nash napadal rozehrávku Chicaga v jeho obranném pásmu. Zadáci domácího celku si na jeho přítomnost dali pozor a rozehráli o mantinel.
25:10'
Michail Grigorenko si na levé straně krásnou kličkou udělal prostor kolem Zadorova a následně hledal Laineho. Kotouč však skončil sražený na střídačce.
24:28'
Patrik Laine si sjel na přihrávku do útočného pásma, jenže měl proti sobě hned dva obránce v červených dresech, kteří jej nepustili do zakončení.
24:10'
Mattias Janmark dojel přihrávku do rohu útočného pásma, kde v přetlačované vybojoval puk pro Chicago, ale domácí nakonec nezakončili.
23:12'
Je vyrovnáno! Chicago se krátce po začátku druhé třetiny dočkalo vytoužené branky! Patrick Kane nahodil puk takřka od modré čáry. K odraženému puku se na pravém kruhu dostal NICOLAS BEAUDIN a přesnou dorážkou překonal Korpisala! Asistence: Patrick Kane, Nikita Zadorov.
23:05'
Patrick Kane ve středovém kruhu bojoval o poskakující kotouč, jenže jej špičkou čepele prodloužil jen na hůl soupeře. Columbus pokračuje v aktivním napadání.
22:41'
Calvin de Haan se skvěle stáhl do rohu obranného pásma, kde v důrazném souboji obral o kotouč Foligna. Domácí se ihned hnali vpřed, ale daleko se nedostali.
22:05'
Patrick Kane dostal přihrávku do útočného pásma, kde se dobře zbavil obránce, jenže bekhendem z ostrého úhlu nemohl Korpisala překvapit.
21:35'
Max Domi operoval s kotoučem za brankou Chicaga, odkud ještě dokázal vyslat zajímavou přihrávku mezi kruhy, ale k puku se nedostal nikdo v bílém.
21:10'
Ian Mitchell projel po levém křídle do útočného pásma, kde se zbavil obránce a bekhendem našel Janmarka. Jeho pokus srazil Grigorenko mimo led.
20:27'
20:10'
Chicago uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny. Hostující celek v ní ještě bude krátce dohrávat přesilovou hru ze závěru první části dnešního souboje.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 03:00.
Střely na branku: 14 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté Columbusu. Hosté dokázali udeřit hned z první šance, kterou proměnil pěknou střelou Patrik Laine. Finský hokejista byl v první části ústřední postavou. Laine se dokonce pustil do bitky s Hagelem, ve které byl poražen. Chicago hrozilo hlavně po tlaku, ale Kane zatím na Korpisala nevyzrál. Do kabin se proto odchází za stavu 0:1.
20:00'
19:32'
Foligno zavezl puk do útočného pásma. Columbus se poté snažil rozjet přesilovkovou akci, jenže Domi nepovedenou přihrávkou daroval puk domácím hráčům.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:27'
Columbus si zahraje přesilovku. Nikita Zadarov dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
18:00'
Korpisalo si poradil s dalším zakončením. Matthew Highmore v útočném pásmu prokázal, že má skvělé reakce a pohotově plácnul do odraženého puku. Finský brankář v barvách Columbusu dnes zatím válí.
17:19'
Dominik Kubalík dostal přihrávku na kruh, jenže se musel ke střele trošičku rovnat a z těžké pozice takřka z rozkleku trefil beton vynikajícího Korpisala!
17:10'
Philipp Kurashev dostal přihrávku na levý kruh, odkud zkoušel bez přípravy trefit mezírku u přední tyčky, ale Korpisalo se výborně přemístil.
16:19'
Obrovská šance Chicaga! Korpisalo vyrazil puk jen před sebe, kde operovali hned tři hokejisté Chicaga, ale důrazný Carl Söderberg puk za jeho záda nedostal!
16:10'
Nicolas Beaudin poslal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud forhendem pálil Patrick Kane, ale ani jeho třetí pokus Korpisala nepřekvapil.
15:09'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Brandon Hagel – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Patrik Laine – 5 min., bitka).
15:09'
Patrik Laine a Brandon Hagel se pustili do nefalšované bitky! Finský útočník se sice dlouho držel, ale Hagel jej nakonec posllal k ledu.
15:03'
Chicago si na opačné straně muselo pomoci dlouhým vyhozením, které však neskončilo na zakázaném uvolnění. Domácí tak stačili vystřídat.
14:29'
Philipp Kurashev výborně napadal rozehrávku Columbusu v jeho obranném pásmu. Napadajícího Kurasheva ještě podpořil Strome, ale hosté se z tlaku vymanili.
14:05'
Duncan Keith si troufl na zakončení příklepem od modré čáry, jenže svou dělovkou trefil jen prvního hráče v bílém dresu Columbusu. Domáí se dostávají do zakončení, ale Korpisalo moc práce nemá.
13:42'
13:10'
Patrick Kane si znovu počkal na přihrávku z levé strany, jenže tentokrát v klíčovou chvíli vůbec netrefil puk. Chicago ještě zůstává nastěhováno v útočném pásmu.
12:35'
Columbus se dostal k puku v obranném pásmu a Jones vyhodil kotouč odrazem o mantinel až za branku Chicaga. Domácí musí rozjet novou akci.
12:02'
Hned v úvodu přesilovky zakončoval z pravého kruhu Patrick Kane, ale Korpisalo se proti jeho dělovce dobře přesunul a připsal si jistý zákrok betonem.
11:42'
Chicago si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Savard.
11:26'
Za brankou Chicaga se strhla mela, kterou nakonec museli krotit rozhodčí. Hodně aktivní byl Ian Mitchell, který se pustil do Domiho.
11:12'
Mattias Janmark získal volný kotouč v obranném pásmu a odrazem o mantinel poslal puk do bezpečí. Hráči Columbusu jsou v posledních minutách důraznější.
10:39'
Oliver Bjorkstrand bojoval o kotouč v rohu útočného pásma. Hostující útočník se bekhendem snažil poslat puk mezi kruhy, ale našel jen hokejku Zadorova.
10:12'
Nick Foligno protečoval puk do útočného pásma. Po nešťastném zásahu Lankinena se ještě dostal k dorážce, ale domácího brankáře střelou nad beton nepřekonal!
09:23'
Chicago se poněkolikáté v úvodních minutách dnešního souboje pokusilo o rychlý přechod do útočného pásma, jenže dlouhé nahození skončilo zakázaným uvolněním. Hra se vrátí před Lankinena.
09:06'
Andrew Peeke se po levém křídle dostal do útočného pásma a z jeho rohu vyslal bekhendovou přihrávku před branku. Na přihrávku nikdo v bílém nedosáhl.
08:38'
Andrew Peeke nahodil puk ze středního pásma do pásma útočného. Jeho pobídku si Lankinen bez problémů pohlídal a sklepl kotouč na Nikitu Zadorova.
08:12'
Cam Atkinson si sjel na přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže mu puk utekl k holi Duncana Keitha. Chicago opět uklidňuje rozehrávku.
07:38'
Ian Mitchell si sjel pro přihrávku až do obranného pásma, odkud následně poslal pobídku na Janmarka, který se nechal odstavit prvním soupeřem.
07:10'
Riley Nash dojel přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže se nechal obráncem vytlačit do rohu ledové plochy, odkud už nevyprodukoval nebezpečnou přihrávku.
06:39'
Columbus se dostává do vedení! Hostující celek dokázal udeřit po rychlé akci. Ze středního pásma se do útočného pásma prodral PATRIK LAINE a svižnou střelou zápěstím vymetl horní roh! Asistence: Cam Atkinson.
06:32'
Po dlouhé době museli rozhodčí přerušit hru. Korpisalo si totiž pohlídal nahození obloučkem ze středního pásma a s přehledem schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
06:10'
Dylan Strome zavezl puk do útočného pásma a od modré čáry jej nahodil před branku Columbusu. Korpisalo odvážně srazil puk na hůl jednoho z obránců.
05:35'
Nicolas Beaudin si počkal na vystřídání svých spoluhráčů a nahodil puk na levou stranu. Za jeho pobídkou spěhal Dylan Strome, ale Korpisalo jeho pokus z těžké pozice vyrazil.
05:10'
Alex DeBrincat poslal z levé strany dlouhou přihrávku na pravé křídlo, kam spěchal Patrick Kane, jenže druhý jmenovaný už pobídkou před branku spoluhráče nenašel.
04:12'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Chicago se tlačilo do útočného pásma, jenže zadáci Columbusu se dobře stáhli a odehráli puk do bezpečí.
03:35'
Seth Jones si mezi kruhy nabruslil na přihrávku zpoza branky domácího mužstva, ale Lankinen proti němu na poslední chvíli povyjel a připsal si cenný zákrok!
03:10'
Zadáci Columbusu uklidnili rozehrávku v obranném pásmu a vyčkali na kompletní vystřídání svého celku. Také domácí kouč posílá na led čerstvé síly.
02:41'
Calvin de Haan střílel od levého mantinelu. Jeho pobídku před brankou ještě tečoval Kurashev, ale od jeho hokejky se kotouč odrazil mimo branku Columbusu.
02:10'
Lankinen vyjel za domácí klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Columbus dobře atakuje kombinaci Blackhawks.
01:39'
Pius Suter dostal přihrávku na pravý kruh, odkud se snažil zakončit zápěstím, jenže jeho projektil Korpisalo dobře viděl a připsal si zákrok pravým betonem.
01:06'
Další akce domácího Chicaga končí rozehrávkou na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po pravé ruce brankáře Kevina Lankinena.
00:36'
Calvin de Haan uspěl v souboji s obranném pásmu a rozjel následnou akci Chicaga. Domácí celek se poté dostal vpřed, ale Kurashev zápěstím minul branku.
00:10'
Chicago uspělo na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale s nahozením ze středního pásma si poradil Korpisalo.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Chicago bude hrát v červeném, zatímco Columbus oblékne bílou sadu.
Předpokládané sestavy:

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Mitchell, Keith, Carlsson, de Haan, Beaudin, Zadorov – P. Kane, DeBrincat, Suter – D. Kubalík, D. Strome, Janmark – Kurashev, Söderberg, Hagel – Highmore, Kämpf, Johnson.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Peeke, Del Zotto – Atkinson, Roslovic, Laine – Bjorkstrand, Stenlund, Domi – N. Foligno, Riley Nash, Robinson – Texier, Jenner, Grigorenko..

Chicago Blackhawks

Domácí Chicago je na tom o něco hůře. Domácí celek odehrál v letošním ročníku zatím patnáct zápasů a získal v nich šestnáct bodů. S tímto ziskem patří Blackhawks pátá pozice Centrální divize. Na týmy před sebou ale ztrácí Chicago jen pár bodů. V letošní sezóně Blackhawks opět táhne Patrick Kane, který už získal dvacet kanadských bodů a je čtvrtým nejproduktivnějším hráčem celé NHL.
Columbus Blue Jackets

Hostující Columbus zatím prožívá solidní sezónu. Po patnácti odehraných duelech má na svém kontě sedmnáct bodů a patří mu třetí pozice Centrální divize. Na vedoucí Tampu ztrácí jen dva body, ale má o několik odehraných zápasů navíc. V posledních dvou duelech však Columbus dokázal přehrát Carolinu a zvítězil také na ledě svého dnešního soupeře. Nejproduktivnějším hráčem je zatím dánský hokejista Bjorkstrand, který má na kontě dvanáct kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Chicagem a Columbusem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.