NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : Dallas - 11. května 2021   02:00

Chicago
Chicago
00:53' DeBrincat (Suter) • 01:22' Suter (DeBrincat, D. Strome) • 36:28' D. Strome (Hinostroza, D. Kubalík) • 48:18' Hinostroza (Kämpf, Hardman)
4:5
(2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
Dallas
Dallas
15:30' Pavelski  (J. Klingberg, Hanley) • 39:58' Heiskanen  (J. Klingberg, Ja. Benn) • 50:24' Kiviranta  (Gurjanov, Heiskanen) • 52:18' Dickinson  (Robertson) • 64:30' Robertson  (Ja. Benn, J. Klingberg)
Chicago
Lee, Walsh – Berg, Galloway
United Center, Chicago
3 917 diváků
Dallas

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Andrej Sekera (DAL) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 16:58
Radek Faksa (DAL) – 0+0, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 6, čas na ledě 15:59.
Kdo se postavil do brankoviště?
Collin Delia (CHI)
– 45 zákroků, 5 OG, úspěšnost 90,0%, odchytal 64:30
Jake Oettinger (DAL) – 19 zákroků, 4 OG, úspěšnost 82,6%, odchytal 63:35.
Statistiky
Střely na branku: 23 – 50 (5:14, 5:16, 8:17, 5:3)
Zablokované střely soupeře: 19 – 13
Trestné minuty: 6 – 8
Využité přesilové hry:0/4 – 1/3
Vyhraná vhazování: 44 % – 56 %
Bodyčky: 35 – 36.
Dnešním dnem boje v Centrální divizi skončily. Dallas obsadil konečnou pátou pozici s mankem čtyř bodů na play-off. Chicago je se ztrátou dalších pěti bodů šesté. První kolo play-off bude ve složení Carolina – Nashville a Florida – Tampa.
Chicago sehrálo s Dallasem velmi líbivou rozlučkovou partii. Poslední zápas v sezóně začali domácí skvostně, když během necelé minuty a půl skórovali DeBrincat a Suter. Pavelskiho snížení znegoval v úniku dvou na gólmana Strome, ale Heiskanen dvě vteřiny před přestávkou gólem v přesilovce zase snížil na rozdíl jediného gólu. Třetí třetina měla obdobný průběh. Hinostroza zvýšil a Kiviranta zase vrátil Dallas na dostřel. Dickinson dokonce vyrovnal a krátce poté, co Stars přežili čtyřminutové oslabení za faul Faksy, rozhodla prodloužení letošní kometa Jason Robertson. Vítězství Texasanů je vzhledem k jejich padesáti střelám na branku zasloužené.
64:30'
Dallas právě vstřelil branku!
Stars ubránili čtyřminutové oslabení a třicet vteřin před koncem prodloužení dokonali vítězný obrat! Oettingerova vyrážečka přesměrovala Kaneův pokus do rohu, odkud Klingberg rozjel poslední gólovou akci Dallasu v tomto ročníku. Bennovu střelu z pravého kruhu Delia likvidoval pravým betonem. Kotouč ale nechal za sebou a JASON ROBERTSON uzavřel fantastickou nováčkovskou sezónu primitivní dorážkou. Asistence: Jammie Benn, John Klingberg.
64:09'
Chicago v prodloužení pomalu zdvojnásobuje počet střel z předchozích šedesáti minut. Hagel každopádně minul a Murphy sbírá puk u obranné modré čáry.
63:39'
63:21'
Jestřábi konečně vystřídali. Na led naskočil třeba Kurashev, ovšem jeden z hostů ani jeho dělovku k brankovišti nepustil.
62:55'
Z dlouhé přesilovky zbývá posledních 45 vteřin. Kvůli nepřesné přihrávce se Kalynuk vrací pro puk do obrané třetiny.
62:36'
Kane nabil doleva DeBrincatovi. Další blok předvedl Sekera. Hosté hrají velmi obětavě!
62:09'
S Dallasem hrálo i štěstí! Kubalík nachystal pozici Kaneovi a ten trefil tyč. Později zakončoval i český útočník, ale do cesty se mu znovu postavil Lindell.
61:46'
Patrick Kane propadl na modré. Sekeru v brejku doplnil Comeau, ale přihrávka na něj byla ztečovaná směrem k Deliovi.
61:31'
Z Kubalíkovy křižné přihrávky DeBrincat nezakončil přes Murphyho. O střelu se poté postaral až Kane, ale našel jen Oettingerovu lapačku.
61:06'
Kaneův švih Oettinger vyrazil a jeden z jeho parťáků se postaral o to, že puk na chvíli vyletěl do středu hřiště.
60:50'
Jamie Benn nezkrotil přihrávku Lindella a z protiútoku nebylo vůbec nic. Suter už je zpátky v útočné zóně Chicaga.
60:33'
Dominik Kubalík vůbec poprvé dostal puk do ideální palebné pozice na pravém kruhu. Lindell skvělým blokem srazil ránu golfákem do ochranné sítě.
60:10'
Prodloužení začíná přesilovkou Chicaga 4 na 3, která může trvat přes tři a půl minuty. Kane vjel ze startu do ofsajdu.
60:01'
60:00'
59:59'
Kane se přihlásil Kalynukovi o přihrávku do pravého kruhu. Tečovaný puk na brankovišti doráželi Suter a Hagel, nicméně Oettinger odolal.
59:39'
Radek Faksa podruhé v utkání daruje hostům přesilovou hru. V jízdě za kotoučem trefil hokejkou do tváře Murphyho a vyfasoval rovnou čtyřminutový trest. Velká šance pro Blackhawks.
59:17'
Jedna z malého počtu skutečných prověrek pro Oettingera. Kalynuk na něj tvrdě vystřelil zpoza pravého kruhu.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:21'
Robertson šel z pravé strany do blízkosti brankoviště, jenomže v průběhu tvrdě narazil do vlastního spoluhráče. Byl jim Pavelski.
57:45'
Hinostrozovo nahození docestovalo ke Kaneovi, který pomohl Chicagu usadit se v útočném pásmu. Až na jednu nepřesnou střelu se nic nedělo.
56:33'
Další zakončení Dickinsona už bylo přesnější, ale na druhou stranu se zařadilo jen mezi ty propagační. Vhazuje se po levici Delii.
56:12'
Jenom to zahučelo po švihu Jasona Dickinsona z prostoru mezi kruhy. Kotouč prosvištěl těsně vedle domácí brány.
55:36'
Strome měl namířeno do útočného pásma. Před modrou mu do puku sáhl Dowling a Patrick Kane mezitím zavinil ofsajd.
54:52'
54:33'
Přihrávku Gurjanova na Lindella vystihl DeBrincat. Křížem se vydal k pravému kruhu, ale Hagelovi přihrát nedokázal.
54:03'
Suter vyhazuje a domácí kvarteto může prchnout na střídačku. Stars rozvážně zakládají akci od vlastní brány.
53:36'
Klingbergova střela z dálky se neujala. Dallas ale setrval v tlaku před brankou Collina Delii.
53:01'
Málem se opakovala gólová akce ze závěru druhé třetiny! Zanedlouho po vhazování pálil Heiskanen, ale podruhé v utkání narazil do tyče.
52:52'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (MacKenzie Entwistle – 2 min., podrážení).
52:18'
Philipp Kurashev se nechal školácky obrat o puk v obranném pásmu. Robertson přihrával zpoza brány na Pavelskiho. Kotouč neplánovaně prošel k JASONU DICKINSONOVI a ten ho uklidil za Deliova záda. Asistence: Jason Robertson.
51:20'
Pěkná předávka Kämpfa na Hardmana, jenž z úhlu trefil bližší tyč. Kaneova dorážka z přihrávky ze zadního mantinelu byla nepřesná.
50:24'
Dvougólový náskok Chicaga moc dlouho nevydržel! JOEL KIVIRANTA si ve středním pásmu rukavicí zpracoval sraženou přihrávku Gurjanova. Vysmýkl se Hinostrozovi a forhendem zasunul puk za Deliu, kterému tři spoluhráči při bránění osamoceného finského útočníka vůbec nepomohli. Asistence: Denis Gurjanov, Miro Heiskanen.
49:19'
Delia neudržel Pysykovu střelu z pravého křídla. Stejný hráč se ještě natahoval po dorážce, ale puk jen slabě přisunul k brankářově výstroji.
48:18'
Chicago právě vstřelilo branku!
Blackhawks dnes vyučují efektivitu! David Kämpf vyřešil sérií soubojů před hostující střídačkou přihrávkou o mantinel na VINNIEHO HINOSTROZU, který přebruslil Heiskanena, přehodil si puk na bekhend a krásně ho zasunul mezi betony Oettingera. Asistence: David Kämpf, Mike Hardman.
47:56'
Masivní střelecká převaha Dallasu nadále narůstá. V této chvíli je to v této statistice 39 – 13.
47:19'
Heiskanen natáhl z osy bezúspěšně. Delia zopakoval snadný zákrok i proti dalekonosnému pokusu Lindella.
46:55'
46:30'
Rozjetý Dylan Strome nechal puk za sebou a sám se tím vystavil do ofsajdového postavení. Buly ve středním pásmu.
46:12'
Kane mířil přihrávku bez přípravy do mezikruží, jenže kromě Hagela tam byla i spousta hráčů v bílozeleném.
45:37'
Dosáhl na ni právě nyní. DeBrincat dostal od Kalynuka nabito do levého kruhu, ovšem Oettinger to díky včasnému přesunu neměl až tak složité.
45:18'
Kalynukovu střelu tahem Oettinger vyrazil. Gólman Dallasu se pomalu blíží metě deseti úspěšných zákroků.
44:55'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Justin Dowling – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
44:33'
Kivirantova pomalá přihrávka zpoza branky se došourala k hokejce Kera, jenž zleva zasáhl vnější brankovou konstrukci.
44:31'
43:53'
Gurjanov dostal dlouhou přihrávkou z hloubi pole. Náhle se ocitl před Deliou, ovšem výsledek byl stejný jako v předchozích případech.
43:30'
Další povedená série přihrávek. Puk se za několik vteřin ani jednou nezastavil, ale ani Klingberg vyrovnat nedokázal.
43:10'
Rychlá kombinace mezi Heiskanenem, Bennem a Pavelskim. Posledně jmenovaný střílel z jedné do dobře postaveného gólmana.
42:49'
V prvním oslabení Blackhawks inkasovali během čtyř vteřin. Teď jim to nehrozí, Kämpf si na buly tentokráte poradil.
42:31'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Wyatt Kalynuk – 2 min., držení hole).
41:56'
Asi tam byl nějaký faul, protože Oettinger prchá na střídačku. Stars budou do přerušení hrát v šesti proti pěti.
41:31'
Jason Robertson šel do drze kličky proti dvěma červeným dresům. Ztratil přitom stabilitu a na kolenou Deliu nepřekonal.
40:30'
Začala třetina, která je pro oba týmy poslední v této sezóně. Další soutěžní minuty je čekají až v říjnu.
Bodyčky: 27 – 26.
I po druhé třetině platí jednogólový náskok Chicaga, které přitom prohrává na střely 10 – 30. Domácí zvýšili na 3:1 v sedmnácté minutě, kdy Heiskanen trefil tyčku a z následného brejku dvou na nikoho podeváté v ročníku skóroval Dylan Strome. Blackhawks každopádně zaplatili za svůj první faul. Hinostroza vydržel na trestné jen čtyři vteřiny, neboť hned po vhazování snížil už jednou zmíněný Miro Heiskanen.
40:00'
39:58'
Pouhé čtyři vteřiny stačily hostům na využití přesilové hry! Benn porazil na buly Kämpfa. Klingberg chytře přenesl puk na volnou pravou stranu a MIRO HEISKANEN měl při střele mnohem větší štěstí než pár minut zpátky, kdy trefil tyčku. Asistence: John Klingberg, Jamie Benn.
39:54'
Těsně před sirénou získal Heiskanen pro Dallas premiérovou přesilovku. Vinnie Hinostroza ho podrazil, když zajížděl za bránu.
39:20'
Hardman a Gurjanov se trochu pošťuchovali v přerušené hře. Do nějaké větší šarvátky se jim ale nechtělo a poslušně odjeli na své střídačky.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:36'
Jamie Oleksiak se vysunul téměř na hrot útooku, jenomže z dlouhé přihrávky od pravého mantinelu nezakončil.
37:49'
Bennův pokus z levého kruhu neprošel. Domácí opět vyrazili do protiútoku, ale Kanea tentokrát kotouč úplně neposlechl.
36:28'
Tak to byla bláznivá pasáž! Heiskanen zachytil puk na modré a zleva trefil vzdálenější tyč, čímž paradoxně spustil brejk Chicaga dvou na nikoho. Hinostroza nechal zakončení na DYLANU STROMEOVI a ten nedal Oettingerovi žádnou šanci zasáhnout. Asistence: Vinnie Hinostroza, Dominik Kubalík.
35:16'
Kämpf je na ledě s Kanem a DeBrincatem. Z rychlé kombinace v útočném pásmu žádné ohrožení Oettingera neresultovalo.
34:51'
Dowling to zkoušel bekhendem z pravé strany, ale branka v daný moment stála někde jinde, než on potřeboval.
33:58'
Téměř dvouminutová pasáž bez jakéhokoliv vzrušení končí ofsajdem Dallasu.
32:40'
Poměrně často na sebe narážejí útoky Faksy a Kämpfa. Centr Blackhawks se nyní uvedl chyceným bekhendem.
31:37'
Lindellovo nahození od modré Delia asi neviděl přes několik clonících mužů. Přesto ho spolehlivě zastavil a přerušil hru.
31:12'
Rozjetý Vinnie Hinostroza nenašel z pravé strany ani jednoho ze dvou spoluhráčů, kteří se nachomýtli před Oettingerem.
30:42'
Hinostroza podlehl aktivnímu napadání. Dallas se vrátil na puk v útočném pásmu, ale Dowling nevystřelil kvalitně.
29:51'
Už poněkolikáté za sebou stříleli hosté na Deliovu lapačku. Ani Benn se z levého křídla gólově neprosadil.
29:43'
Chicago zapsalo teprve sedmou střelu, která přitom střelou nebyla. MacKenzie Entwistle z půlky jen protečoval puk do Oettingerova pracoviště.
28:36'
Faksa ze zadního mantinelu hledal Kivirantu, jenž si sjížděl z druhé vlny. Zakončení se mu zdaleka nepovedlo podle představ.
28:01'
Hned po buly házel puk do ohně také Heiskanen. Žádná teč se ale nekonala a Delia opětovně použil svou lapačku.
27:58'
Z několikanásobného souboje u rohu hřiště vydolovali puk Stars a zahrozili Pysykem. Na vyrovnání to nestačilo, Delia zasáhl lapačkou.
26:51'
Poprvé se o slovo přihlásil Dominik Kubalík. Příklepem z pravého křídla prostor branky ale netrefil.
26:47'
26:02'
Oettinger nechtěl přerušit hru, když mu puk projížděl těsně kolem brankoviště. Ten později vyletěl do zámezí.
25:50'
Kalynuk se nechal obrat o puk. Byl z toho protiútok Dickinsona, jenže Coglianovi střela z jedné vůbec nesedla.
25:25'
A znovu je puk na hokejce Delii. Za čtyřicet vteřin početní výhodě domácí ještě nezaútočili.
25:02'
Ideální začátek oslabení pro hosty. Pavelski vyhrál vhazování a jeho spoluhráč vyhodil přes všechny čáry.
24:47'
Radek Faksa ve středovém kruhu zastavil postup Davida Kämpfa podražením za dvě minuty. První přesilovka pro Chicago.
24:17'
Joe Pavelski si rukavicí stáhl vysoko letící puk a okamžitě vystřelil z pravého kruhu. Delia se zmohl aspoň na vyražení k zadnímu mantinelu.
23:56'
Jason Dickinson nabral rychlost na pravém křídle. Stillman ho ale narazil na mantinel a akce se nemohla dále rozvinout.
23:34'
Lindell chyboval v obranném pásmu, ale vznikla z toho jen Stillmanova střela, kterou Cogliano odrazil do ochranné sítě.
22:59'
Benn rozdal puk doleva na Pysyka. Obránce hrající na křídle počastoval Deliu spíše propagační střelou z levého kruhu.
22:25'
Strome poslal puk za branku, kde ho vzal Hanley. Ani Dallas ale nic nevymyslel, start druhé části je dost opatrný.
21:36'
Oleksiakova podpora útoku dopadla ztrátou kotouče. Žádný brejk v podání Chicaga se každopádně nekonal.
20:51'
Andrew Cogliano dorážel pokus Heiskanena, ale zleva nezvedl puk mimo dosah Collina Delii.
Bodyčky: 11 – 11.
První dvacetiminutovku máme rychle za sebou. Pro Dallas nemohla začít hůře, protože za prvních sto vteřin dostal dva góly ze dvou střel. U obou byli Alex DeBrincat a Pius Suter, kteří si navzájem vyměnili gól a přihrávku. Texasané se zdravě naštvali a ve zbytku třetiny působili suverénním dojmem. Odměněni za to byli v čase 15:30, kdy Pavelski uklidil do brány centr Klingberga.
20:00'
19:35'
Pavelski malinko zaváhal na útočné modré a toho okamžitě využil David Kämpf, jenž dostává poměrně dost příležitostí na ledové ploše.
19:00'
18:31'
Nikita Zadorov elegantně projel středním pásmem a posunul se až do pozice pravého křídla. Pokus o střelu mu Lindellova hokejka srazila do ochranné sítě.
18:14'
Kurashev byl za hostující brankou zdvojen a čistě odzbrojen, jenže hosté dali před protiútokem přednost bezpečnému střídání.
17:50'
Klingbergovo sražené nahození sebral v rohu Murphy, jehož dlouhý oblouček nezaložil žádný kloudný protiútok.
17:07'
Comeau přepustil puk Bennovi, který stahovačkou nevyzrál na Stillmana. Ani Chicago poté v útočné třetině dlouho nevydrželo.
16:31'
Kämpf dobře věděl o Hagelovi, který byl na pravé straně volnější. Čitelnou přihrávku k němu ale nepropašoval.
15:30'
Je sníženo! Klingbergova střílená přihrávka z pravého křídla proletěla kolem Delii na zadní tyč a tam už čekal jednoduše zakončující JOE PAVELSKI. Pětadvacátý gól v sezóně pro tohoto veterána. Asistence: John Klingberg, Joel Hanley.
14:36'
Entwistle nemohl nic dělat s nepovedenou přihrávkou od Hagela. Na druhé straně Dowling posunul puk za hokejku Pysyka.
13:29'
Kalynuk odevzdal puk nahozením ze středu hřiště. Kämpf se snažil alespoň napadat, ale za brankou žádné škody nenapáchal.
13:01'
Delia a jeho třináctý úspěšný zákrok! Oleksiak mu z levého kruhu vyprášil lapačku. Předcházela tomu akce Kanea.
12:33'
Nováček Robertson dával do mezikruží přihrávku určenou k teči. O tu se snažil Dickison, leč neúspěšně.
11:46'
Stars se očividně oklepali z hororového startu. Na střely mezi tyče vedou v tuto chvíli už 12 – 3.
11:25'
Brandon Hagel na malý moment zapomněl puk za sebou a Kurashev mu zrovna v ten okamžik vjel do ofsajdu. Následuje reklamní pauza.
10:50'
Pysyk se blýskl přihrávkou z krátkého mantinelu, kterou našel úplně volného Kera. Delia se však vyznamenal dosud nejtěžším zákrokem.
10:02'
Nepřesný pas na Hinostrozu se po odrazu od mantinelu ocitl u Stillmana, jenž pohotovou ranou orazítkoval tyč Oettingerovy brány!
09:37'
Kiviranta nabídl puk Sekerovi, jenž ho od modré nasměroval do Deliovy náruče. Gólman Chicaga si vysloužil potlesk fanoušků, kteří na závěr základní části mohli navštívit United Center.
09:09'
Heiskanen byl nepřesnou přihrávkou zahnán k pravému mantinelu, odkud poslal centr do území nikoho. Brejk Kanea pak finský obránce zastavil.
08:25'
John Klingberg měl čas na střelu od modré. Delia v první fázi neměl ideální výhled, ale ve finále puk vyrazil.
08:02'
Cogliano a Comeau nadělali velké zmatky okolo brankoviště. Delia měl co dělat, aby ošemetnou situaci přestál bez újmy.
07:41'
Delia raději přikryl Klingbergův vynucený oblouček z červené čáry, neboť se k němu rychle blížil Blake Comeau.
07:22'
Na domácích je vidět mnohem větší zaujetí. Stars naopak nestíhají, závěr sezóny strávený na neúspěšném tripu by už nejraději měli za sebou.
06:24'
Kane se u útočné modré čáry neodtrhl od dotěrných protihráčů a po boji kotouč ztratil. Dobrou práci odvedl Kiviranta.
05:17'
Nedorozumění Dallasu v přechodu modré čáry vyústilo v postavení mimo hru. Těsně předtím Hawks vyhodili na icing.
04:55'
Sekerova dělovka neprošla. Stars si vybojovali puk z rohu, odkud ho Pysyk nacentroval k Deliovi, jenž strážil bližší tyč.
04:12'
Zadorov na modré trefil hráče před sebou, kterým byl Kiviranta. Dopředu se řítí pětice z Texasu.
03:36'
První dotek s pukem pro Oettingera, který inkasoval dva góly ze dvou střel. Teď posunul nepřesnou přihrávku Kurasheva na zadní mantinel.
01:22'
Strašlivý úvod pro hosty! Alex DeBrincat vrátil PIUSI SUTEROVI pár desítek vteřin starou asistenci nahrávkou do pravého kruhu, odkud švýcarský útočník zavěsil na 2:0. Asistence: Alex DeBrincat, Dylan Strome.
00:53'
Miro Heiskanen spáchal hrubku v rozehrávce. Namazal Suterovi, který nechal puk ALEXI DEBRINCANTOVI. Ten zakončil únik bekhendovým blafákem ke střeše brány. Asistence: Pius Suter.
00:20'
Hawks málem doplatili na zakázané uvolnění! Benn vyhrál buly pro Heiskanena a ten trefil tyč za již překonaným Deliou!
00:13'
Na zahajovacím vhazování uspěli hosté, kteří nastupují v bílých, kdežto domácí v červených dresech.
00:01'

Chicago Blackhawks: Delia (Lankinen) – C. Murphy (A), Stillman, Regula, Zadorov, Mitchell, Kalynuk, Beaudin – P. Kane (A), Suter, D. Strome – Hagel, Kurashev, DeBrincat (A) – Hinostroza, Kämpf, D. Kubalík – Entwistle, Hardman.

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Hanley, Pysyk – Pavelski, Dickinson, Robertson – Gurjanov, Faksa, Kiviranta – Comeau (A), Ja. Benn (C), Cogliano – Dowling, Kero.

Dallas Stars

Texasané mají za sebou strastiplné čtyři měsíce. Kvůli karanténě začali hrát se zpožděním a za celou dobu se jim nepovedlo dohnat ztrátu na dlouho dosažitelné čtvrté místo Centrální divize. Manko na Nashville se nedávno smrsknul na naprosté minimum, důležité zápasy ale Stars nezvládli a zůstanou tak první pod čarou. Ze sedmi posledních zápasů vyhrál Dallas jen jednou, včera padl v Chicagu 2:4. Nebyly u toho zraněné opory Seguin, Radulov a Hintz. Celý rok absentují Bishop a Johns.

Nejproduktivnější hráči:
• J. Pavelski – 50 bodů (24+26)
• J. Robertson – 43 bodů (16+27)
• R. Hintz – 43 bodů (15+28).
Chicago Blackhawks

Domácím se v úvodu sezóny dařilo nad očekávání a jistou dobu se nacházeli mezi první čtyřkou Centrální divize. Časem jim ale došel dech a před derniérou v letošní základní části je jisté, že skončí na šestém místě. Na svého dnešního soupeře má Chicago čtyřbodové manko, náskok na sedmý Detroit a osmý Columbus je šestibodový. Blackhawks celý rok řeší ohromnou marodku. Mimo hru jsou například de Haan, Keith, Boqvist, Dach, Nylander, Smith nebo Connolly.

• P. Kane – 66 bodů (15+51)
• A. DeBrincat – 54 bodů (31+23)
• D. Kubalík 37 bodů (17+20).
Všem hokejovým fanouškům přeji příjemné chvíle při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od dvou hodin se můžeme těšit na konfrontaci mezi Chicagem a Dallasem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.