NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Carolina - 14. února 2021   02:10

Dallas
Dallas
25:49' Dickinson (Cogliano, Comeau) • 48:22' Robertson (Hintz) • 59:21' Pavelski (Ja. Benn, J. Klingberg)
3:4
(0:0, 1:2, 2:1 - 0:0)

0:1 (SN)

Carolina
Carolina
37:29' Martinook  (Gardiner, Fast) • 39:53' T. Teräväinen  (Nečas, Gardiner) • 42:06' J. Staal  (Svečnikov, Trocheck) • ' Trocheck
Dallas
Carolina

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

V oslabení: 0:0
Carolina tedy odváží z Dallasu plný počet bodů, když Canes zvládli i druhé utkání na ledě Stars. V samostatných nájezdech totiž rozhodl o vítězství Caroliny Trocheck.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
Autorem vítězné branky je VINCENT TROCHECK.
Gurjanov svůj nájezd hodně nezvládl, když poslal puk přímo do hostujícího brankáře.
Trocheck si najel hodně ze strany a následně zkusil kličku do bekhendu, kterou už jen přehodil beton ležícího Oettingera.
Pavelski udělal před Nedeljkovicem brzdu a hostující brankář následně vypíchl puk svou holí.
Na hostující straně jel první Hamilton, který udělal kličku do forhendu, ale následně trefil beton Oettingera.
Jako první se k nájezdu rozjel domácí Robertson, který zkusil trefit prostor mezi betony, ale Nedeljkovic zde měl svou hůl.
Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení jsme žádnou branku neviděli, a tak zápas mezi Dallasem a Carolinou po druhé v sezóně rozhodnou samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:54'
Stars vyhazují puk ze svého obranného pásma, a tak zápas budou muset rozhodnout nájezdy.
64:32'
Carolina se sama vyhání ze svého útočného pásma špatnou přihrávkou na modrou čáru.
64:18'
Blake Comeau (DAL) ještě v poslední minutě oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za vysokou hůl.
63:41'
Trocheck dostal přihrávku do levého kruhu, avšak jeho střelu přizvedla domácí obrana do ochranné sítě.
63:05'
Stars si nyní nerozuměli v útočné třetině, a tak se Canes celkem zadarmo dostávají k puku.
62:28'
Nečas se velmi dobře uvolnil až do zakončení, které musel Oettinger vyrazit mimo svou klec.
61:43'
Aho se snažil obkroužit domácí klec a následně přihrával před Oettingera, avšak zde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
61:00'
Dickinson s pukem postupně obkroužil útočnou třetinu a následně s pukem přejel zpět až do obranného pásma Dallasu.
60:45'
Hokejisté Caroliny se nyní dostali do ofsajdového postavení.
60:28'
Svečnikov se snažil obkroužit domácí bránu, ale domácí obrana jej dobře neutralizovala.
60:01'
Na začátku třetí třetiny se Carolině podařilo navýšit své vedení, když se v přesilové hře prosadil Staal a s šancemi domácích už to vypadalo hodně bídně.

Nicméně Stars lehce před polovinou třetí třetiny snížili, protože se po přihrávce od Hintze trefil Robertson. V poslední dvouminutovce byl vyloučen Svečnikov a Stars zkusili i hru v šesti a domácí se nakonec dočkali vyrovnání, když se trefil Pavelski.

Zápas mezi Carolinou a Dallasem musí rozhodnout prodloužení.
60:00'
59:41'
Stars se ještě pokusili o jeden útok, avšak Carolina rychle získala puk pod svou kontrolu.
59:21'
Dallas právě vstřelil branku!
Stars využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav utkání!!! Tak a Carolině hrubě platí za neproměněnou předcházející šanci, když domácí šli ihned do útoku, kde nakonec Benn přihrál JOE PAVELSKÉMU, jenž se trefil přesně do šibenice hostující klece. Asistence: Jamie Benn, John Klingberg.
59:15'
Canes uhánělli ve dvou na bránu Dallasu, ale Aho nakonec místo přímé střely nahrával svému spoluhráči a jeho pas skvěle zastavil Heiskanen.
58:46'
Canes získali puk za svou bránou a následně to jeden z hostů zkusil přes celé hřiště, ale jeho pokus minul bránu Dallasu,
58:31'
Stars zatím jen kombinují ve svém útočném pásmu.
58:10'
Oettinger už zůstává na střídačce, a tak budou Stars hrát v šesti proti čtyřem.
58:10'
Stars si samozřejmě berou svůj oddechový čas.
58:10'
Andrei Svečnikov (CAR) oslabuje svůj tým v nejméně vhodný okamžik, když dostává dvě minuty za hrubost.
58:01'
Benn vystřelil z otočky, avšak jeho střela letěla mimo bránu Caroliny.
57:26'
Trocheck zachytil ve středním pásmu rozehrávku domácích a následně jen poslal puk zpět do obranného pásma Dallasu.
56:47'
Robertson poslal puk od mantinelu na bránu Caroliny, kde ho Nedeljkovic vyrazil pod sebe a hostující brankář následně přikryl kotouč svou lapačkou na poslední chvíli, protože jej chtěl dorážet Hintz.
56:33'
Carolina sice vyhrála následné vhazování, ale hosté poté poslali puk na další icing.
56:26'
Kotouč je zblokován až do ochranné sítě za Nedeljkovicem, a tak se bude vhazovat v obranné třetině Caroliny.
56:09'
Foegele poslal obloukem kotouč na domácí bránu, kde ho Oettinger ihned předal svým spoluhráčům.
55:37'
Jenže hosté to následně vyřešili nejhorším možným způsobem, když poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
55:23'
Carolina zblokovala dlouhý pas Dallasu, a tak se díky tomu hosté dostávají k puku za svou bránou.
54:48'
Kotouč se nyní doklouzal pod lapačku Oettingera, který ho raději ukryl před dojíždějícím Lorentzem.
54:20'
Pysykova střela od modré čáry byla zblokována mimo bránu Caroliny.
53:42'
Klingberg nahrál na modrou svému kolegovi Lindellovi, jehož střela však neprošla až k Nedeljkovicovi.
52:54'
Canes nahodili kotouč směrem na Oettingera, který si jej nakonec nechal pro sebe.
52:25'
Heiskanen vletěl s pukem do útočného pásma, kde následně i vystřelil a jeho střela letěla nad bránu Caroliny.
52:07'
Carolina nyní jen poslala kotouč na zakázané uvolnění a hra se tedy přesune před jejich bránu.
51:43'
Nečas obdržel přihrávku do pravého kruhu, odkud následně i vystřelil a jeho pokus končí ve výstroji Oettingera.
51:30'
Trocheck vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela se až na bránu nedostala, když kotouč zastavil už některý z bránících hráčů.
50:54'
Oleksiak zavezl puk za bránu Caroliny, odkud naslepo nahrával mezi kruhy mezi trojici hostujících hráčů, kde se nakonec Hintzovi podařilo kotouč trefit, ale ten se poté jen doklouzal pod lapačku Nedeljkovice.
50:21'
Stars nyní jen nahodili puk směrem na Nedeljkovice, který si kotouč nechal pro sebe a přerušil raději hru.
50:11'
Aho nyní vyvezl puk až do útočného pásma Caroliny, ale zde se ho celkem rychle zbavil.
49:37'
Dallas hodně snižující branka nakopla, když Stars drží puk ve svém útočném pásmu a tlačí na svého soupeře.
49:00'
Stars se hned dostali do útoku, kde nakonec pálil od modré Faksa a jeho střela skončila hned na prvním bránícím hráči Caroliny.
48:22'
Stars se dostali do útočného pásma, kde nakonec z levého kruhu nahrál Hintz na střed JASONU ROBERTSONOVI, který hned vystřelil a prostřelil Nedeljkovice střelou k tyči. Asistence: Roope Hintz.
47:46'
Fleury se snažil dostat puk před bránu Dallasu, kde byl volný Niederreiter, avšak tento pas si domácí obrana pohlídala.
47:08'
Aho přiťuknul kotouč v útočné třetině Slavinovi, jehož následná střela letěla nad bránu Dallasu.
46:37'
Pavelski se dostal k odraženému kotouči, a tak zkusil hned vystřelit z otočky, avšak jeho pokus šel vedle brány.
45:39'
Canes nyní jen poslali puk za bránu Dallasu, kde si ho přebírá Oettinger, jenž ho poté předal svým spoluhráčům.
44:54'
Foegele nahrával na střed útočného pásma Staalovi, avšak jeho pokus letěl mimo bránu Dallasu.
44:22'
Klingberg schoval své nahození od modré čáry nejlépe, jak jen mohl, ale kotouč i tak skončil v lapačce Nedeljkovice.
43:41'
Benn přihrával zpoza brány Dowlingovi, jehož střela však skončila hned na prvním bránícím hráči Caroliny.
42:06'
Carolina právě vstřelila branku!
Hurricanes využívají přesilovou hru! Po nepřesné střele Trochecka se kotouč dostal za bránu Dallasu, kde ho sebral Svečnikov, který následně ihned přihrál JORDANU STAALOVI, který byl zcela volný před bránou Dallasu, a ten už prostřelil Oettingera střelou na bližší tyč. Asistence: Andrej Svečnikov, Vincent Trocheck.
41:35'
Stars vyhráli následné vhazování, a tak ho může Lindell odpálit co nejdále od brány Dallasu.
41:27'
Carolina si zahraje další přesilovou hru, když je na dvě minuty za vysokou hůl vyloučen Ty Dellandrea (DAL).
41:19'
Po dalším Lindellově pokusu byl puk nakonec tečován až do ochranné sítě.
40:42'
Hostující hokejisté znova poslali puk přes celé kluziště na další zakázané uvolnění.
40:33'
Lindell pouze jen nahodil puk od modré čáry směrem na Nedeljkovice, který si připsal hodně jednoduchý zákrok.
40:11'
Ihned po vyhraném úvodním vhazování Carolina jen poslala puk na zakázané uvolnění.
40:01'
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 19:14
Zblokované střely: 10:11
Hity: 8:11
Vyhraná vhazování: 22:18
Dallasu se ve druhé třetině nejdříve podařilo dostat do vedení, když se trefil Dickinson, ale do šaten nakonec odcházejí šťastnější hosté z Caroliny, kteří v posledních dvou minutách otočili vývoj zápasu na svou stranu.

Nejdříve totiž ve 38. minutě tečoval puk mezi betony Oettingera Martinook a pouhých sedm vteřin před koncem nakonec vstřelil druhou branku Hurricanes Teräväinen.

Carolina tedy vede po druhé třetině nad Dallasem 2:1.
40:00'
39:53'
Canes v samotném závěru druhé třetiny otáčejí vývoj utkání na svou stranu! Nečas dostal puk na pravou stranu útočného pásma, odkud vyslal milimetrově přesnou přihrávku na TEUVA TERÄVÄINENA, který poslal kotouč do horních pater domácí klece. Asistence: Martin Nečas, Jake Gardiner.
39:23'
Stars se podařilo dostat puk do středního pásma.
39:01'
Teräväinen se svou střelou z levé strany jen trefil některého z bránících hráčů Dallasu.
38:31'
Na druhé straně se dostal do zakončení od modré čáry Hamilton a Oettinger jeho pokus vyrazil pod sebe a následně kotouč ukryl pod svou lapačkou.
38:09'
Domácí se dostali do útoku ve vlastním oslabení, kde nakonec Hintz nahrál Sekerovi a jeho střelu Nedeljkovic vyrazil za svou klec.
37:53'
John Klingberg (DAL) navíc putuje na trestnou lavici a hosté si ještě v posledních dvou minutách zahrají přesilovou hru.
37:29'
Hurricanes vyrovnávají stav utkání, když hosté dlouho drželi puk ve svém útočném pásmu, kde nakonec Gardiner poslal rychlou přihrávku mezi kruhy na JORDANA MARTINOOKA, který kotouč tečoval přesně mezi betony Oettingera. Asistence: Jake Gardiner, Jesper Fast.
36:51'
Hamilton vyslal hodně nepříjemnou střelu směrem na domácí bránu, kde Oettinger kotouč jen vyrazil před sebe.
36:17'
Nečas byl u mantinelu poslán k ledu Dellandreou a český útočník následně přihrál kotouč rukou, a tak je hra vykázána do středního pásma.
36:00'
Domácí nyní vyslali kotouč až na zakázané uvolnění a po jejich nepřesné rozehrávce se bude vhazovat před Oettingerem.
35:31'
Faksa drží puk v rohu útočného pásma domácích, kde se na něj snaží dorážet hned dvojice hostů.
34:52'
Teräväinen se snažil prodrat puk před bránu Dallasu, ale jeho přihrávku zastavil Dickinson a Stars následně dostali puk do středního pásma.
34:01'
Další ofenzivní snaha Caroliny končí ofsajdem. Po reklamní pauze se tedy bude vhazovat před střídačkou Canes.
33:37'
Gurjanov doslova vletěl s pukem do útočného pásma, kde nahrával před bránu Hintzovi, avšak kotouč byl nakonec sražen až do ochranné sítě.
33:00'
Benn za bránou Caroliny lehce sestřelil Nedeljkovice, ale vše bylo čisté a nic se pískat nebude.
32:37'
Carolině nevyšel přechod přes útočnou modrou čáru, kde se hosté dostali do ofsajdu a po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
32:00'
Stars nyní jen po mantinelu poslali puk přes celé kluziště a vzhledem k tomu, že se ho dotkl jeden z hráčů Caroliny, tak se ani nebude pískat icing.
31:27'
Kiviranta byl odzbrojen hned při přechodu modré čáry, ale hosté následně jen odevzdali puk svému soupeři.
30:32'
Aho vybojoval puk v útočné třetině Caroliny, ale následně vyslal hodně nepřesnou přihrávku na modrou, a tak se kotouč zhostili domácí.
30:03'
Sekera vypálil od modré čáry a jeho střela skončila na boční síti hostující klece.
29:35'
Dowling vletěl s pukem do útočného pásma, kde následně i vystřelil z levého kruhu a jeho pokus končí někde ve výstroji Nedeljkovice.
28:38'
Svečnikov nahrával na modrou čáru Fleurymu, avšak tomu kotouč přeskočil přes hůl, a tak se Canes musejí vystěhovat ze svého útočného pásma.
27:43'
Gurjanov jen poslal puk za bránu Caroliny a domácí celek následně odchází střídat.
27:10'
Po menší chybce Oleksiaka se k puku a následnému zakončení dostal Teräväinen, jehož zakončení chytá Oettinger svou lapačkou.
26:49'
Lorentz se dostal do zakončení z pravého kruhu a jeho pokus skončil na betonech Oettingera.
26:18'
Hosté se ihned pustili do útoku a kotouč se nakonec zpoza domácí klece dostal před bránu, kde si ho rychle sebral Oettinger, který raději přerušil hru.
25:49'
O kotouč se dlouho bojovalo u mantinelu, odkud jej nakonec vybojovali domácí na modrou čáru, kde byl Comeau, který ho poslal na bránu a lehce před Nedeljkovicem ho tečoval Cogliano a brankář Caroliny jen vyrazil puk vedle sebe, kde byl JASON DICKINSON, který už ho poslal do hostující brány. Asistence: Andrew Cogliano, Blake Comeau.
25:33'
Od modré čáry nyní vypálil Sekera a jeho pokus byl přizvednut hostující obranou až do ochranné sítě za Nedeljkovicem.
24:37'
Skjei obdržel přihrávku na modrou čáru a udělal ještě pár temp dopředu a následně vystřelil přesně do lapačky Oettingera.
24:19'
Klingberg nahrával před bránu Gurjanovi, kterého si však skvěle pohlídal Pesce.
23:54'
Gurjanov se dostal do zakončení z větší vzdálenosti, avšak jeho pokus letěl mimo bránu Caroliny.
23:44'
Hosté následně poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Nedeljkovicem.
23:16'
Gurjanov nahrával před bránu Caroliny, avšak zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů, a tak se k puku vcelku jednoduše dostávají hosté.
22:33'
Fleury už neudržel kotouč v útočné třetině, a tak se díky tomu hostující hokejisté dostávají do ofsajdu.
22:05'
Sekera přihrával kotouč před bránu Caroliny, kde byl Pavelski, který nakonec alespoň vyprášil betony hostujícího brankáře.
21:39'
Dlouhá rozehrávka Dallasu vůbec nevyšla, protože kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
21:10'
O kotouč se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Caroliny, odkud jej nakonec hosté dokázali dostat do středního pásma.
20:34'
Další ofenzivní snaha Dallasu skončila hned na modré čáře, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
20:10'
Hintz se velmi rychle dostal do zakončení, které nakonec musel Nedeljkovic vyrazit před sebe, kde se k puku dostali jeho obránci.
20:01'
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 11:8
Zblokované střely: 4:6
Hity: 6:4
Vyhraná vhazování. 7:10
Je za námi první třetina utkání mezi Carolinou a Dallasem a bohužel jsme v ní žádnou branku neviděli. Obě mužstva si však dokázala vytvořit několik zajímavých příležitostí, ale oba brankáři jsou zatím stoprocentní, a tak si na první branku budeme muset počkat nejméně do druhé třetiny.
20:00'
19:59'
Pysyk se v samotném závěru ještě dostal do zakončení na druhé straně, kde jeho střelu musel Nedeljkovic vyrazit za svou klec.
19:48'
Pesce vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl zblokován Pysykem ještě před Oettingerem.
19:25'
Dowling jen nahodil puk do útočného pásma a domácí hokejisté následně odcházejí střídat.
18:55'
Hamilton poslal svou navštívenku od modré čáry a Oettinger si raději ponechal kotouč ve své výstroji.
18:28'
Niederreiter vypálil od levého mantinelu a jeho pokus jen proletěl kolem domácí klece.
18:07'
Stars se pokusili o dlouhou rozehrávku, avšak přihrávka Dickinsona nakonec jen přeměřila celá kluziště a domácím je odpískán icing.
17:45'
Hintz se dostal s pukem do středu kluziště, odkud zakončil bekhendem a jeho pokus skončil vedle brány Caroliny.
17:24'
Jenže ta končí hned na útočné modré, kde Dellandrea ještě udělal kličku navíc a Robertson se nakonec dostal do ofsajdu.
17:00'
Kotouč je až u domácího brankáře, odkud Stars rozjedou svou další ofenzivní akci v této přesilové hře.
16:33'
Hintz připravil skvělou pozici pro volného Benna, jehož okamžitou střelu Nedeljkovic vyrazil mimo svou klec.
16:11'
Carolině se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
15:51'
Nedeljkovic (CAR) po úspěšném zákroku podrazil projíždějícího Dickinsona, a tak brankář Caroliny dostává dvě minuty, které za něj odsedí Teräväinen.
15:19'
Teräväinen jen nahodil puk do útočného pásma, kam však pro něj nejel žádný z jeho spoluhráčů a k puku se lehce dostávají Stars.
14:33'
Martinook poslal puk přímo na svou střídačku a po komerční přestávce se bude vhazovat před Nedeljkovicem.
14:08'
Hosté nyní poslali puk jen na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune před jejich brankáře.
13:55'
Ani Carolina tedy nevyužila svou první početní výhodu, když se v ní Canes ani pořádně nedostali do útočného pásma.
13:10'
Po chybné rozehrávce hostů se do zajímavé akce dostal Comeau, který měl pod sebou ještě zcela volného Faksu, avšak útočník Dallasu napálil puk vedle brány Caroliny.
12:53'
Domácím se podařilo získat puk za svou bránou, a tak hokejisté Dallasu následně vyhodili kotouč přes celé kluziště.
12:24'
Canes nevyšel jejich přechod přes útočnou modrou čáru, kde se hosté dostali do ofsajdu.
12:10'
Trocheck je zpět ve hře a Carolina už hraje svou první zkrácenou přesilovou hru.
11:48'
Oettinger se musel mít rychle na pozoru, když ho v bráně Dallasu otestoval svou střelou Aho.
11:30'
Ty Dellandrea (DAL) navíc podrazil jednoho z hráčů Caroliny, a tak za svůj prohřešek dostává dvě minuty.
11:17'
Další ofenzivní snaha Dallasu byla zastavena hned na útočné modré, kde se hosté rychle dostali k puku.
10:54'
Po neúspěšné střele Gurjanova se ke kotouči dostali hosté, kteří jej ihned poslal co nejdále od své brány.
10:23'
Stars se sami vyhánějí z útočné třetiny špatnou rozehrávkou, a tak Dallas musí rozjet další útok ze středního pásma.
10:08'
Hokejisté Dallasu budou hrát první přesilovou hru v utkání, protože je na trestnou lavici poslán Vincent Trocheck (CAR), který si odsedí dvě minuty za podrážení.
09:52'
Hintzovi se podařilo dostat puk na střed útočného pásma, kde byl Gurjanov, který však do puku jen plácl, a pro Nedeljkovice to byl nakonec hodně lehký zákrok.
09:33'
Kotouč je po delší době i v útočném pásmu Dallasu, ale domácí hokejisté se zde příliš dlouho neohřáli.
09:01'
Martinook nechal kotouč za sebou Lorentzovi, jehož střela letěla mimo bránu Dallasu.
08:19'
Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Nečas nahrával Pescemu, avšak jeho následné zakončení letělo těsně vedle domácí klece.
07:19'
Před McGinnem se nyní doslova otevřela obrana Dallasu, a tak si to útočník Caroliny namířil přímo středem a v útočném pásmu se ke kotouči dostal Aho, jehož rychlou střelu vyrazil Oettinger za svou klec.
06:38'
Hamilton otestoval pozornost domácího brankáře střelou od mantinelu a Oettinger jeho pokus vyrazil mimo svou klec.
06:22'
Kotouč se při útoku Dallasu dostal mimo hrací plochu, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:29'
Další útočná snaha Caroliny je zastavena hvizdem čárového rozhodčího, protože se hosté dostali do ofsajdového postavení.
05:15'
Trocheck nyní zahrál puk vysokou holí, a tak je hra přerušena, ale kvůli tomu, že se Stars neměli k tomu si kotouč sebrat, tak se bude vhazovat před Oettingerem.
04:45'
Niederreiter vjel s pukem do útočného pásma, kde však měl na svých zádech pověšeného obránce Dallasu, a tak jeho střela nakonec jen doklouzala k Oettingerovi, který kotouč schoval pod lapačku.
04:14'
McGinn se snažil procpat puk před bránu Dallasu, kde byl připravený Aho, jenže jeho pas zblokoval Klingberg.
03:24'
Klingberg dostal přihrávku k pravému mantinelu, odkud ho poslal směrem na bránu Caroliny a Nedeljkovic raději kotouč schoval pod svou lapačku.
02:41'
Canes byli s pukem ve své útočné třetině, ale hostům se nepodařilo dostat do nějaké střelecké pozice a domácí hokejisté je nakonec o kotouč obrali.
01:50'
Dellandrea se dostal do zakončení z levého kruhu, avšak jeho střela letěla nad bránou Caroliny.
01:18'
Aho nahrál na pravé křídlo Teräväinenovi, jenž však velmi těžkou přihrávku nezpracoval a kotouč mu utekl podél mantinelu za bránu Dallasu.
00:28'
Gurjanov se dral do útočného pásma, kde chtěl projet kolem Slavina, avšak obránce Caroliny nakonec vše zvládl a vytlačil hráče Dallasu za svou bránu.
00:01'

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, Oleksiak, Pysyk, Sekera – Ja. Benn, Pavelski, Kiviranta – Robertson, Hintz, Gurjanov – Cogliano, Dickinson, Comeau – Dowling, Faksa, Dellandrea.

Carolina Hurricanes: Nedeljkovic (Reimer) – Slavin, D. Hamilton, Skjei, Pesce, Gardiner, H. Fleury – B. McGinn, Aho, T. Teräväinen – Niederreiter, Trocheck, Nečas – Svečnikov, J. Staal, Foegele – Martinook, Lorentz, Fast..
Dallas Stars
(5-3-3)

Hokejisté Dallasu začali letošní ročník hodně slibně, když zvítězili ve čtyřech prvních zápasech, avšak po ne příliš povedeném tripu se vrátili zpět do své domácí arény a ani zde se Stars vůbec nedaří, když zatím prohráli všechny tři zápasy, které zde po svém návratu odehráli.

Celek z Texasu nejdříve nezvládl dva zápasy s Chicagem, kterému podlehl shodně v obou utkáních 1:2 po prodloužení a herní nepohoda se následně projevila i v následujícím utkání s Carolinou, která Stars porazila 5:3.

Poslední zápasy:

Dallas Stars – Carolina Hurricanes 3:5

Dallas Stars – Chicago Blackhawks 1:2 pp

Carolina Hurricanes¨
(8-3-0)

Hokejisté Caroliny zatím mohou být s průběhem letošní ročníku spokojeni, když mají za sebou 11 odehraných zápasů a hned osm z nich dokázali vyhrát. V tabulce Centrální divize jim poté poslední postupové čtvrté místo, kde však na první Tampu ztrácejí tři body.

Canes jsou na konci svého šesti zápasového tripu, na kterém zatím střídají výhry a prohry, když z pěti zápasů tři vyhráli a dva prohráli. Do hry by se navíc mohl rychle vrátit český brankář Petr Mrázek, jenž utrpěl zranění právě v prvním měření sil s Dallasem a nyní už trénuje zpět s týmem.

Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes 3:2

Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes 5:6
Vítám vás u dalšího utkání z nejlepší hokejové ligy, ve kterém se konkrétně podíváme na střetnutí mezi Dallasem Stars a Carolinou Hurricanes. Utkání v American Airlanes Center začíná něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.