NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : Nashville - 8. března 2021   02:07

Dallas
Dallas
52:33' Faksa (Robertson, Lindell) • 54:46' Pavelski (Gurjanov, Heiskanen) • 59:03' Robertson (Heiskanen, Ja. Benn)
3:4
(0:2, 0:1, 3:0 - 0:0)

1:2 (SN)

Nashville
Nashville
15:31' Mikael Granlund  (F. Forsberg, Tolvanen) • 16:49' Järnkrok  (Mikael Granlund, Pitlick) • 33:12' Tolvanen  (Josi, F. Forsberg) • ' Josi
Dallas
Oettinger (Chudobin) – Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Hanley, Pysyk – Gurjanov, Pavelski, Ja. Benn – Kiviranta, Dickinson, Robertson – Comeau, Faksa, Caamano – Dellandrea, Cogliano, L'Esperance.
Dwyer, Brenk – Schrader, Racicot
American Airlines Center, Dallas
Nashville
Rinne (Kaskisuo) – A. Carrier, Josi, Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Järnkrok, Pitlick, Mikael Granlund – Tolvanen, Sissons, Cousins – Olivier, Richardson, Trenin.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Střely na branku: 38 – 20
Je konec! Hostující Nashville nakonec urval bonusový bod v samostatných nájezdech. V něch na úvod proměnil domácí Robertson, jenže Filip Forsberg ihned vyrovnal. Poté se blýskli oba brankáři. Posledním nájezdem ve třetí sérii však krásným bekhendovým blafákem rozhodl Roman Josi.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Autorem vítězného nájezdu je ROMAN JOSI!
Roman Josi nakonec rozhoduje o vítězství Nashvillu krásnou kličkou do bekhendu.
Neskutečný zákrok Rinneho! Pavelski udělal parádní blafák, ale Rinne na poslední chvíli vyrazil puk hokejkou.
Johansen jel hodně pomalu, těsně před brankou zkusil bekhendový blafák, ale nezvedl puk nad beton.
Miro Heiskanen také hledal mezírku mezi Rinneho betony, ale finský brankář byl na zemi hodně rychle.
Filip Forsberg si položil brankáře bekhendovým blafákem a odrazem o tyč poslal puk pod víko.
Jako první se k nájezdu rozjel Robertson a střelou mezi betony Rinneho korunoval svůj dnešní výkon.
Samostatné nájezdy začínají.
O vítězi dnešního souboje nakonec budou muset rozhodnout samostatné nájezdy. V prodloužení jsme totiž sledovali z obou stran velmi opatrný hokej s minimem zakončení.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:39'
Mikael Granlund se zbavil obránce v útočném pásmu a přihrál mezi kruhy. Na jeho pobídku si sjel Forsberg, jehož ránu srazil obránce do ochranné sítě.
64:00'
Probíhá poslední minuta prodloužení.
63:35'
Miro Heiskanen našel Pavelskiho, který projel přes modrou čáru, nicméně jeho pokus zápěstím prosvištěl kolem vzdálenější tyčky.
63:05'
Calle Järnkrok bojoval o puk na pravé straně útočného pásma, jenže nahozením před domácí klec odevzdal puk hokejistům Dallasu.
62:35'
Jamie Oleksiak využil své tělesné proporce a přitlačil rozjetého soupeře k mantinelu. Zatím se v prodloužení z obou stran hraje velmi opatrně.
62:10'
Nashville opět uklidňuje rozehrávku v obranném pásmu. Nikdo v zeleném dresu Dallasu rozehrávku hostujícího celku neatakuje.
61:32'
Joe Pavelski si udělal prostor ke střele v útočném pásmu, nicméně jeho projektil ke vzdálenější tyči si Pekka Rinne skvšle pohlídal.
61:05'
Pavelski napadal rozehrávku Nashvillu v jeho obranném pásmu. Hosté se přesto dostali do útoku, ale bleskově přišli o kotouč.
60:34'
Filip Forsberg dostal přihrávku v útočném pásmu, jenže jeho projektil zápěstím prosvištěl těsně vedle kolem vzdálenější tyčky.
60:10'
Nashville uspěl na úvodním vhazování prodloužení. Hosté se v jeho úvodu nikam neženou a spíše vyčkávají.
60:01'
Střely na branku: 37 – 20
Třetí třetina končí! Dallas během poslední části dokázal smazat tříbrankové manko a poslal duel do prodloužení. O první zásah se v 53. minutě postaral Radek Faksa. Přesilovku následně zužitkoval Joe Pavelski a brankou při hře bez brankáře srovnal v poslední minutě Robertson. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.
60:00'
59:28'
Radek Faksa ještě nahodil puk do útočného pásma, kam spěchali hned dva hráči v zeleném, nicméně zadáci Nashvillu si tuto akci pohlídali.
59:03'
Dallas právě vstřelil branku!
Dallas dokázal vyrovnat při hře bez brankáře a srovnává stav utkání na 3:3. Domácí měli obrovský tlak a dlouho kombinovali v útočném pásmu. JASON ROBERTSON si vybruslil na kruh a Rinne jeho ránu nedokázal vyrazit. Asistence: Miro Heiskanen, Jamie Benn.
58:24'
Oddechový čas pro domácí.
58:08'
Domácí brankář je na střídačce a Dallas zkouší vyrovnat v šesti bruslařích na ledě!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:27'
57:05'
Radek Faksa nedokázal vyhodit puk ven z obranného pásma. Hokejisté Dallasu už v obranném pásmu působí velmi těžkým dojmem.
56:32'
Lindell vyhodil puk ven z obranného pásma až k Rinnemu. Nashville okamžitě rozjel další přesilovkou akci a tlačí se do zakončení.
56:02'
Filip Forsberg dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud zakončil zápěstím, ale jeho projektil prosvištěl kolem zadní tyčky.
55:27'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Denis Gurjanov – 2 min., podrážení).
55:02'
Dallas se ihned vydal vpřed s další útočnou akci, ale postup domácího celku do útočného pásma zastavuje ofsajd. Příliš rychlý byl Jamie Benn.
54:46'
Branka platí! Dallas dokázal využít početní převahu a snižuje na rozdíl jediného gólu. Gurjanov poslal prudký nástřel před branku a JOE PAVELSKI přidal další přesilovkový zásah v této sezóně! Asistence: Denis Gurjanov, Miro Heiskanen.
54:46'
Tak pozor! Domácí hokejisté znovu dopravili kotouč do branky, ale sudí zkoumají celou akci na videu! Uvidíme, zda Joe Pavelski skóroval kopnutím.
54:25'
Denis Gurjanov dostal nabito na modrou čáru, odkud nahodil puk před branku. Rinne měl velké problémy, puk chvíli poskakoval na brankovišti, ale nikdo v zeleném jej nedostal do sítě!
54:05'
Zadáci Nashvillu po velkém boji získali kotouč v obranném pásmu a dokázali jej vyhodit přes celé kluziště za klec Dallasu.
53:16'
Ryan Johansen to však s agresivitou přehnal a dostává dvě minuty za krosček.
53:10'
Dallas se ihned znovu tlačí do útočného pásma, nicméně domácí se nyní nemohou dostat do zakončení. Nashville hraje důrazně od červené čáry.
52:33'
Dallas se nakonec dočkal vytouženého snížení a ještě se pokusí zdramatizovaz závěrečné mnuty! Mezi kruhy se po odraženém kotouči doslova vrhl RADEK FAKSA a v pádu bekhendem překonal brankáře! Asistence: Jason Robertson, Esa Lindell.
52:26'
Pekka Rinne dnes podává opravdu koncentrovaný výkon. Finský brankář si dal dobrý pozor na prudkou ránu od modré čáry a schoval puk v lapačce.
52:05'
John Klingberg projel s pukem do útočného pásma, jenže za brankou Nashvillu jej dlouho neudržel a musel se rychle vracet zpátky.
51:37'
Mikael Granlund zavezl puk do útočného pásma, kde se skvěle zbavil Johna Klingbera, nicméně zadávkou mezi kruhy spoluhráče nenašel.
51:05'
Jamie Benn projel do útočného pásma a bekhendem posunul kotouč na Heiskinena. Jeho projektil však skončil na betonu Rinneho.
50:27'
Andrej Sekera si nyní udělal výlet do útočného pásma, kde objel branku Nashvillu, vybruslil si na pravý kruh, jenže efektní střelou poslal puk vedle branky.
50:05'
Dante Fabbro projel do útočného pásma a přihrávkou mezi kruhy hledal podporujícího Forsberga. Před hostující hvězdou zasáhl na poslední chvíli Andrej Sekera.
49:34'
Jamie Oleksiak na modré čáře s vypětím všech sil ještě udržel pro Dallas útočné pásmo, jenže jeho nahození následně skončilo vedle branky.
49:02'
Jamie Benn se ujal rozehrávky Dallasu v obranném pásmu. Dlouhá pobídka z hole domácího kapitána mířila na Gurjanova, od jehož hole se puk odrazil mimo led.
48:38'
Jamie Benn si klepl o přihrávku na levou stranu útočného pásma. Domácí útočník bez přípravy zakončoval na zadní tyč, ale Rinne jeho projektil vytěsnil ramenem.
48:06'
Radek Faksa projel po levém křídle přes modrou čáru, ale zadák Nashvillu jej vynikající poziční hrou vytlačil až za branku Predators.
47:35'
Jamie Oleksiak dojel vlastní nahození do útočného pásma. Důrazný obránce Nashvillu k němu však ihned přistoupil a vyhodil puk do bezpečí.
47:02'
Na opačnou stranu pelášil s kotoučem na hokejce aktivní Gurjanov, ale Pekka Rinne proti němu dobře povyjel, zmenšil soupeři úhel a připsal si efektní zákrok.
46:32'
Colton Sissons dostal nabito na modrou čáru, odkud bez váhání napřáhl příklepem a jeho tvrdá dělovka zazvonila o horní tyčku!
46:20'
Nashville se dostal do útočného pásma, jenže Forsberg nahozením z levé strany netrefil branku Dallasu.
45:34'
Filip Forsberg zůstal zapomenutý na pravé straně útočného pásma, ale Roman Josi vzal zakončení na sebe. Ránu švýcarského brankáře lapil Jake Oettinger.
45:10'
Dallas se z tlaku Nashvillu znovu vymanil jen za cenu vyhození kotouče do útočného pásma. Hostující Nashville má vývoj duelu zcela pod kontrolou.
44:46'
44:00'
Roman Josi už neudržel puk na modré čáře a hokejisté Nashvillu museli vyklidit útočné pásmo. Dallas se poté dokázal udržet daleko od branky.
43:26'
Nashville se okamžitě nastěhoval zpátky do útočného pásma, kde zakončoval Eeli Tolvanen, ale domácí brankář ukryl jeho pokus do lapačky.
43:05'
Dallas se hned v úvodu oslabení dostal k volnému kotouči a John Klingberg jej bez problémů vyhodil přes celé kluziště za Rinneho klec.
42:46'
Nashville si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Roope Hintz.
42:29'
Robertson se za brankou Nashvillu dostal k volnému puku a bekhendem jej poslal do prostoru před brankou. Dojíždějící Gurjanov se k zakončení nedostal.
42:10'
Mattias Ekholm skvěle udržel kotouč u mantinelu v útočném pásmu a počkal na podporu spoluhráčů. Nashville se dostal do zakončení, ale Jake Oettinger byl připraven.
41:27'
Na opačnou stranu se prohnal Jamie Benn, který si puk ještě hodil na bekhend, ale zakončení do horního rohu mu zneškondil Pekka Rinne!
41:05'
Nick Cousins si v útočném pásmu obhodil jednoho ze soupeřů a pohoově zakončil forhendem. Jeho projektil z dobré pozice těsně minul zadní tyčku!
40:28'
Mattias Ekholm se stáhl do obranného pásma, kde vybojoval odražený puk a bekhendem jej odehrál mimo nebezpečný prostor. Dá se očekávat, že Nashville se už nikam nepožene.
40:10'
Nashville uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Predátoři jsou velmi blízko k tomu, aby přerušili sérii tří prohraných zápasů v řadě.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:57.
Střely na branku: 21 – 13
Druhá třetina končí! I prostřední perioda se o něco lépe podařila hostujícímu Nashvillu. Dallas byl sice aktivnější, ale hosté opět udeřili z přesilovky, ve které se prosadil Eeli Tolvanen. Domácí mohl vrátit do hry Joe Pavelski, ale jeho únik skvěle zneškodnil Pekka Rinne. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 0:3.
40:00'
39:24'
Dallas se v závěru druhé třetiny nastěhoval do útočného pásma, jenže kombinace domácího celku zatím přinesla jen nepřesné zakončení do boční sítě.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:29'
Miro Heiskanen nahodil puk do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku. Čerstvé síly pouští na led i kouč Nashvillu.
38:02'
Joe Pavelski si nabruslil na prudkou přihrávku na útočnou modrou čáru, hnal se sám na Rinneho, ale zkušený finský brankář jeho pokus vykopl betonem!
37:29'
Rem Pitlick dojel nahození Dallasu, nikým neatakován se s pukem otočil za vlastní brankou a rozehrál na levou stranu.
37:02'
Dante Fabbro poslal přihrávku na levou stranu, kam si najel Jakov Trenin, nicméně jeho individuální průnik zastavil důrazný John Klingberg.
36:27'
Calle Järnkrok si v obranném pásmu udělal prostor tělem a získal kotouč před napadajícím Coglianem. Nashville má vývoj duelu pevně v rukou.
36:00'
35:34'
Colton Sissons získal odražený puk v rohu obranného pásma a bez problémů vyhodil puk vysokým obloučkem až do pásma útočného.
35:06'
Denis Gurjanov operoval s pukem na pravé straně útočného pásma, odkud poslal přihrávku na modrou čáru, jenže Heiskanen dělovkou od modré branku netrefil.
34:32'
Hokejisté Nashvillu získali kotouč v obranném pásmu a bez váhání jej poslali přes celé kluziště za branku soupeře. Dallasu se zatím v přesilovce nedaří.
34:00'
Nick Cousins dostává dvě minuty za posunutí branky.
33:32'
S Dallasem už to nyní nevypadá vůbec dobře. Domácí se ihned po obdržení třetí branky vydali do útočného pásma, ale Miro Heiskanen nezakončil od modré čáry.
33:12'
Nashville právě vstřelil branku!
Další branka Nashvillu už však platit bude! Hosté tak odskakují na rozdíl tří branek. Forsberg přihrál na modrou čáru, odkud se kotouč ještě posunul na levý kruh a EELI TOLVANEN odrazem od tyče uklidil puk do branky! Asistence: Roman Josi, Filip Forsberg.
32:37'
Branka skutečně neplatí! Mikael Granlund totiž nedovoleným způsobem bránil brankáři v zákroku a Josiho zásah nemůže být uznán.
32:37'
Domácí trenér si ještě bere trenérskou výzvu kvůli možnosti, že Granlund bránil gólmanovi v zákroku.
31:41'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Andrew Cogliano – 2 min., hrubost).
31:05'
Filip Forsberg získal puk v obranném pásmu a bekhendem jej posunul za modrou čáru. Unavení hokejisté Nashvillu dokonce stačili vystřídat.
30:35'
Radek Faksa si sjel na další přihrávku na modrou čáru a tentokrát zakončil příklepem. Jeho pokus však skončil vedle branky Predators.
30:05'
Radek Faksa střílel od modré čáry, ale jeho pokus nedokázal Ty Dellandrea tečovat mezi tři tyče. Dallas se ještě drží v útočném pásmu.
29:37'
Dante Fabbro střílel z levé strany útočného pásma, jenže jeho pokus prosvištěl kolem levé tyčky a zaduněl o zadní mantinel.
29:10'
Rem Pitlick se individuálním průnikem dostal do útočného pásma, kde se dostal do zakončení příklepem. Jeho pokus jen zaduněl o zadní mantinel.
28:42'
Jakov Trenin se hnal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže si nepotykal se zpracováním a puk mu uskočil k obránci v zeleném.
28:20'
Joe Pavelski se vrátil do obranného pásma v jeho rohu obral o kotouč aktivího Filipa Forsberga. Dallas však puk za modrou čáru nevyhodil.
27:40'
Další akce Nashvillu skončila vyhozením puku na zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje zpátky před Rinneho. Po změně stran se hraje hodně svižně.
27:12'
Denis Gurjanov zavezl puk do rohu útočného pásma, zadovkou uvolnil Andreje Sekeru, ale slovenský bek potvrdil, že letos body zrovna nesbírá.
26:45'
Mattias Ekholm zavezl puk do útočného pásma, kde jej bekhendem poslal na Filipa Forsberga, ale jeho pokus skončil vedle branky.
26:20'
Nick Caamano si sjel na přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale jeho pokus skončil vedle branky.
25:54'
Jamie Benn byl příliš netrpělivý při přechodu do útočného pásma, jenže na modré čáře mu jeden ze spoluhráčů příliš rychle projel do pásma. Ofsajd.
24:38'
Jamie Benn dostal krásnou přihrávku mezi kruhy, kde se odpoutal od svého strážce, ale prudkou střelou příklepem trefil beton Rinneho.
24:21'
Miro Heiskanen dostal přihrávku na pravou stranu, po které se prosmýkl do středního pásma, jenže důrazný Mattias Ekholm jej od kotouče odstavil.
23:28'
Radek Faksa se dobře otočil ve středním pásmu a okamžitě rozjel další útočnou akci Dallasu. Stars se v tomto případě nedostali ke střele.
23:05'
Jason Robertson projel do útočného pásma, ale důrazný Colton Sissons jej tělem vytlačil k mantinelu a dokázal domácího hráče obrat o puk.
22:34'
Blake Comeau dostal puk na pravou stranu obranného pásma a ihned jej protečoval za branku soupeře. Jeho akce skončila u hráčů v bílém.
22:02'
Rinne měl nečekané problémy s odrazem puku od zadního mantinelu. Finský brankář si nakonec dal pozor a raději puk přikryl lapačkou.
21:28'
Miro Heiskanen si sjel na přihrávku mezi kruhy, kde si ještě položil obránce, jenže zápěstím trefil beton připraveného Pekky Rinneho.
21:10'
Jamie Oleksiak dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud bez váhání zakončil příklepem, ale připravený brankář opět zasáhl.
20:32'
Jamie Benn si udělal prostor v útočném pásmu, přihrál na modrou čáru, jenže Oleksiak svou dělovkou příklepem trefil jen obránce.
20:10'
Dallas uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale akce Stars skončila už na modré čáře.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:02.
Střely na branku: 8 – 6
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté Nashvillu. Predátoři se hned od začátku střetnutí tlačili do útoku, ale dlouho nemohli najít recept na obranu Dallasu. Až v 16. minutě využil početní převahu Mikael Granlund. Na jeho zásah navíc navázel o minutu později Calle Järnkrok. Do kabin se proto odchází za stavu 0:2.
20:00'
19:42'
Heiskanen ještě v závěru první části zakončil od modré čáry, ale Rinne si našel jeho pokus a levým betonem vykopl puk mimo branku.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:28'
Viktor Arvidsson chyboval při rozehrávce z rohu obranného pásma a nabídl střeleckou pozici Heiskanenovi. Dělovku domácího hráče schoval Rinne do lapačky.
18:06'
Filip Forsberg skvěle pomohl spoluhráčům v souboji v obranném pásmu. Nikdo v zeleném dresu Dallasu si nenašel palebnou pozici.
17:45'
Andrew Cogliano si sjel na přihrávku na modrou čáru, odkud puk protečoval do středního pásma, jenže Dallas se jen těžko dostává do útoku.
17:10'
Rocco Grimaldi dostal přihrávku na levou stranu ledové plochy, kde se s pukem dobře otočil, ale nedokázal přesně rozehrát na svého spoluhráče.
16:49'
Nashville přidává druhou branku a odskakuje domácímu celku! U hrazení uspěl Granlund, který se štěstím dopravil kotouč mezi kruhy a důrazný CALLE JÄRNKROK napálil puk do sítě! Asistence: Mikael Granlund, Rem Pitlick.
16:39'
Ty Dellandrea se snažil poslat puk do útočného pásma, jenže jeden z hokejistů Nashvillu obranným zákrokem přizvedl kotouč na střídačku Predátorů.
16:05'
Jamie Benn mířil s pukem na čepeli do útočného pásma, jenže nikdo z hráčů Dallasu jeho akci nepodpořil. Benn si situace všiml a nahodil puk za branku.
15:31'
A hostům se to podařilo! Přihrávku na modrou čáru dostal v letošní sezóně velmi produktivní Forsberg, který puk nahodil přes branku a skvěle postavený MIKAEL GRANLUND tečoval puk do sítě! Asistence: Filip Forsberg.
15:10'
Ryan Johansen zavezl puk do útočného pásma, jenže přihrávkou z pravé strany zahnal Forsberga do těžké pozice. Nashville musí rozestavit přesilovkovou formai.
14:36'
Také Nashville si vyzkouší první přesilovku. Dvě minuty za vražení na hrazení dostává Radek Faksa.
14:07'
Nashville se ve dvou hokejistech tlačil do útočného pásma, ale rozhodčí hru zastavili kvůli údajné přihrávce vysokou holí. Eeli Tolvanen se hodně zlobí.
13:39'
Pekka Rinne vyjel ven z branky a znovu pomohl hokejistům Nashvillu s rozehrávkou. Finský brankář poslal pobídku na levou stranu.
13:10'
Blake Comeau vypíchl puk soupeři ve středním pásmu a následně se dostal do pásma útočného. Z ostrého úhlu úplně minul Rinneho klec.
12:42'
Mattias Ekholm rozjel další akci Nashvillu z obranného pásma. Hostující celek se dostal až na útočnou modrou, ale tam jejich akci zastavil Miro Heiskanen.
12:15'
Pekka Rinne vyjel za svou branku a zastavil prudké nahození Dallasu po mantinelu. Finský brankář následně rozehrál přihrávkou na levou stranu.
11:41'
11:05'
Joe Pavelski dostal nabito na levou stranu útočného pásma, odkud bez přípravy plácnul do kotouče příklepem, ale jeho dělovku Rinne vyrazil betonem.
10:29'
Joe Pavelski srdnatě bojoval o puk v rohu útočného pásma, jenže důrazní zadáci Nashvillu jej od kotouče odstavili. Predátoři zatím brání skvěle.
10:05'
Hosté se hned v úvodu oslabení dostali k odraženému kotouči a bez problémů jej poslali přes celé kluziště za branku Dallasu.
09:41'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mathieu Olivier – 5 min., bitka + 2 min., vražení na hrazení).
09:29'
Esa Lindell zavezl puk za branku Nashvillu, ale po jeho souboji s obráncem vypadla branka ze svého postavení. Rozhodčí proto museli přerušit hru.
09:05'
Dante Fabbro dostal nabito na modrou čáru, odkud se do puku bez váhání položil příklepem, ale jeho dělovku zastavil první zadák v zeleném.
08:26'
Další ofenzivní akci domácího Dallasu zastavuje postavení mimo hru. Jeden z hokejistů v zeleném přejel do útočného pásma ještě před pukem. Proto se vhazuje ve středním pásmu.
08:12'
Ty Dellandrea projel s pukem na čepeli do útočného pásma a pokusil se překvapit Rinneho. Zkušený finský brankář jeho projektil vyrazil do rohu.
07:26'
Nashville se za sílícího tlaku Dallasu vymanil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Rinnem.
07:10'
Jamie Benn zavezl puk do útočného pásma, kde jej přenechal Pavelskimu. Nejproduktivnější hráč Dallasu však z levé strany trefil Rinneho beton.
06:33'
Viktor Arvidsson se po pravém křídle protlačil do útočného pásma a vymyslel nebezpečnou bekhendovou přihrávku před branku. Defenziva Stars rychle zasáhla.
06:06'
Až nyní pálil z levé strany útočného Arvidsson, jenže jeho pokus zápěstím tečoval do ochranné sítě pozorný obránce. Vhazuje se před brankou Stars.
05:42'
Jamie Oleksiak nedokázal vyhodit puk ven z obranného pásma. Hokejisté Nashvillu si poté vyměnili rychlé přihrávky, ale na střelu si zatím musí počkat.
05:12'
Brad Richardson dojel nahození do rohu útočného pásma, ale udržel na zádech Heiskanena. Hostující hokejista však zadovkou odevzdal puk domácím.
04:55'
Nashville se opět pokusil překvapit Dallas rychlým přechodem do útoku. Domácí zadáci však stáli blízko u sebe a odehráli puk do bezpečí.
04:05'
Pekka Rinne si dal pozor na prudkou přihrávku z rohu kluziště před branku Nashvillu a raději kotouč zalehl. Vhazuje se po jeho pravici.
03:38'
Právě Roman Josi tentokrát nahodil puk na branku Stars ze středního pásma, nicméně za jeho pobídkou nikdo v bílém nespěchal. Dallas může uklidnit hru.
03:10'
Viktor Arvidsson zavezl puk po pravém křídle do útočného pásma, zadovkou jej přenechal Romanu Josimu, ale jeho nahození nikdo v bílém netečoval.
02:42'
V úvodu sledujeme velmi opatrný hokej plný nepřesností na obou stranách. Za vlastní brankou rozehrával Nashville, ale napadající Joe Pavelski získal puk pro Stars.
02:06'
Eeli Tolvanen se hnal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, jenže pobídka byla v tomto případě příliš prudká a skončila u zadáků Stars.
01:42'
Joel Hanley si sjel pro přihrávku do obranného pásma, kde uklidnil rozehrávku za vlastní brankou. Oba trenéři pouštějí na led čerstvé síly.
01:15'
Nashville rozjel svou akci rozehrávkou od vlastní branky. Akce Predátorů však skončila už na modré čáře. Dallas v úvodu napadá velmi aktivně.
00:23'
Jamie Benn projel do útočného pásma z vrcholu levého kruhu zakončil zápěstím. Do jeho pokusu dal jeden z obránců Nashvillu hůl a srazil puk do ochranné sítě.
00:10'
Dallas uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Domácí celek si bude chtít připsat další dva body za vítězství a posunout se v tabulce.
00:01'
Předpokládané sestavy:

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, Heiskanen, Oleksiak, Sekera, Hanley – Gurjanov, Pavelski, Ja. Benn – Kiviranta, Hintz, Robertson – Comeau, Faksa, Cogliano – Dellandrea, Dickinson, Caamano.

Nashville Predators: Kaskisuo (Rinne) – A. Carrier, Josi, Fabbro, Ekholm, Benning, Borowiecki – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – Tolvanen, Mikael Granlund, Grimaldi – Järnkrok, Sissons, Cousins – Olivier, Richardson, Haula..

Dallas Stars

Domácí Dallas je na tom podobně. Dallas však odehrál jen devatenáct zápasů, ve kterých získal osmnáct bodů a zatím mu patří sedmá pozice Centrální divize. Po dohrání zápasů však může atakovat pozice zaručující postup do play-off. Loňský finalista naposledy doma porazil 5:0 Columbus a dokázal přerušit sérii čtyř porážek v řadě. Nejproduktivnějším hráčem Dallasu je Joe Pavelski, který má na kontě dvacet dva kanadských bodů.
Nashville Predators

Hostující Nashvillle zatím prožívá průměrnou sezónu. Ve dvaceti čtyřech odehraných zápasech získali Predátoři pouze dvacet bodů a zatím drží šestou pozici Centrální divize. Na čtvrté Chicago už Nashville ztrácí hned třináct bodů a s postupem do bojů o Stanley Cup to bude mít hodně těžké. Poslední tři duely navíc Nashville prohrál. Naposledy doma schytal s Floridou debakl 2:6. Nejproduktivnějším hráčem je Forsberg, který má na kontě dvacet čtyři kanadských bodů.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Dallas Stars a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.