NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Chicago - 28. ledna 2021   01:30

Kevin Lankinen (CHI) – 41zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,6%, odchytal 64:58
V tomto zápase jsme mnoho branek neviděli. Ve 46. minutě poslal domácí do vedení Nick Cousins, na jeho branku odpověděl v 50. minutě Ryan Carpenter. V nájezdech rozhodl o výhře Predators Matt Duchene, který předvedl povedený blafák.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
Autorem vítězné branky je MATT DUCHENE.
Mattias JANMARK neproměňuje. Trefil brankáře, je konec.
Ryan ELLIS neproměňuje. Trefil rukavici brankáře.
Patrick KANE neproměňuje. Trefil jen brankáře, jel hodně pomalu.
Matt DUCHENE proměňuje. Krásný blafák a střela pod víko.
Dominik KUBALÍK neproměňuje. Ani on mezi betony neuspěl.
Filip FORSBERG neproměňuje. Mířil mezi betony, ale neuspěl.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:06'
Roman Josi (Nashville) mohl rozhodnout, ale brankář Kevin Lankinen (Chicago) ho vychytil, následně přerušil hru, buly v útočném pásmu domácích.
63:23'
Mattias Janmark (Chicago) trefil brankovou konstrukci, následné zakončení míří vedle.
63:09'
Connor Murphy (Chicago) pálil, ale brankáře nepřekonal. Hostující celek má převahu.
62:32'
Dylan Strome (Chicago) se dostal v situaci dva na jednoho do zakončení, ale brankář jeho pokus vyrazil, puk už hráli obránci.
62:10'
Branka Chicaga vypadla ze svého postavení, hra je přerušená.
61:31'
Mattias Janmark (Chicago) trefil brankáře soupeře, následně domácí rozehrávají od své branky.
61:17'
Nashville rozehrává od své branky.
61:00'
Patrick Kane (Chicago) měl na hokejce rozhodující trefu, ale minul ránou z první, následně trefil brankáře.
60:44'
Chicago se sice dostalo do útočného pásma, ale vypálit nedokázalo.
60:15'
Sledujeme prodloužení tři na tři.
60:01'
Ve třetí třetině jsme viděli dvě branky, oba týmy se dokázaly prosadit, a tak za malý moment uvidíme prodloužení.
60:00'
59:57'
Branka domácích vypadla ze svého postavení, následně se strhla potyčka.
59:36'
Chicago se dostalo do útočného pásma, ale Juuse Saros si snadno poradil se střelou přes obránce.
58:52'
Mattias Ekholm (Nashville) pálil od modré čáry, jeho ránu dobře viděl hostující brankář, a tak Kevin Lankinen (Chicago) v pohodě zasáhl.
58:29'
Viktor Arvidsson (Nashville) měl na hokejce rozhodující gól, ale kotouč z bezprostřední blízkosti poslal vedle.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:05'
Chicago se nyní po delší době dostalo do útočného pásma, Calvin de Haan (Chicago) pálil od modré čáry, Juuse Saros (Nashville) si s jeho pokusem poradil.
56:41'
Kevin Lankinen (Chicago) si připisuje další výborný zákrok, Filip Forsberg (Nashville) dostal přihrávku od spoluhráče a rychle zakončoval. Brankáře však neprostřelil. Komerční přestávka.
56:12'
Po zakázaném uvolnění se nyní bude vhazovat před brankou Chicaga, které se nyní musí bránit tlaku Predators.
55:56'
Filip Forsberg (Nashville) to zkoušel individuálně, ale do jeho střely vložil hokejku jeden z obránců, domácí akci tak překazil.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, zatím platí vyrovnaný stav.
55:01'
Dylan Strome (Chicago) se dostal do zajímavé střelecké pozice, po Kubalíkově přihrávce pálil nad branku. Komerční přestávka.
54:26'
Nashville vypálil od modré čáry, ale střelecký pokus byl zblokovaný před brankou.
53:45'
33:21, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí jsou aktivnější, ale zatím se jim nepodařilo soupeři odskočit.
53:24'
Domácí celek početní výhodu proměnit nedokázal, stav zápasu je stále vyrovnaný.
53:02'
52:32'
Filip Forsberg (Nashville) pálil z dobré pozice, ale minul branku, následně se stejný hráč dostal do zakončení, ale jeho pokus byl zblokovaný.
51:44'
Erik Haula (Nashville) autorem další střely, se kterou si dokázal hostující brankář poradit.
51:26'
Kevin Lankinen (Chicago) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Přesilovku nyní hraje domácí celek.
51:02'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Dylan Strome – 2 min., hákování).
49:24'
Chicago právě vstřelilo branku!
Po rychlé akci se hostujícímu celku podařilo vyrovnat. Brankář Juuse Saros si s první střelou dokázal poradit, ale pak dorážel RYAN CARPENTER. Střelu od brankáře odrazil, puk se k němu dostal, a pak už snadno zakončoval. Je vyrovnáno. Asistence: Brandon Hagel a David Kämpf.
48:47'
Pius Suter (Chicago) se z ničeho nic dostal před branku, měl dostatek prostoru pro zakončení, ale Juuse Saros (Nashville) vytáhl velmi dobrý zákrok.
48:11'
Kevin Lankinen (Chicago) si připsal výborný zákrok proti rychlé domácí akci. Zakončující hráč nedokázal prostřelit brankáře.
47:56'
46:27'
Mattias Ekholm (Nashville) se při vlastním oslabení dostal do situace dva na jednoho. Zakončení vzal na sebe, ale minul branku.
46:26'
Přesilovku nyní hraje Chicago, ale zatím se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
45:56'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Filip Forsberg – 2 min., podrážení).
45:35'
Filip Forsberg (Nashville) měl další velkou šanci, ale tentokrát byl už Kevin Lankinen (Chicago) připravený.
45:24'
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí celek, který je střelecky aktivnější, se zaslouženě dostává do vedení. NICK COUSINS se dostal do střelecké pozice, kterou proměnil. Puk poslal mezi betony brankáře. Asistence: Matt Duchene.
45:04'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.
44:48'
25:16, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, na první gól stále čekáme.
43:45'
Domácí celek hraje aktivně, Jakov Trenin (Nashville) se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla obranou Chicaga zblokovaná.
41:45'
Domácí celek si vypracoval další zajímavou střeleckou pozici, ale Dylan Strome se dobře vrátil a zblokoval střelu soupeře.
41:02'
Třetí třetina začínáme pěkně zostra.
40:30'
Viktor Arvidsson (Nashville) vedl další zajímavou akci svého celku. S jeho ránou si brankář poradil, Kevin Lankinen (Chicago) následně zastavil i pokus dalšího hráče.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou a hned se do zakončení dostal domácí Roman Josi (Nashville), Jeho ránu ale Kevin Lankinen dobře vyrazil.
40:01'
Domácí celek je střelecky aktivnější, snadněji se dostává do příležitostí, ale zatím na nějakou výraznější šanci čekáme. Diváci v tomto zápase zatím gól neviděli, a tak platí i po druhé třetině bezbrankový stav.
40:00'
39:39'
Juuse Saros (Nashville) své spoluhráče podržel, dvakrát předvedl velmi dobrý zákrok proti střelám soupeře.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, domácí se dostali do útočného pásma, Filip Forsberg (Nashville) tam dostal kotouč, ale nic nevymyslel.
38:05'
Juuse Saros (Nashville) dobře přečetl hru, do střelecké pozice se dostal Philipp Kurashev. Jeho ránu ale brankář dobře viděl, a tak puk ukryl do náruče.
37:44'
Mattias Ekholm (Nashville) pálil z dobré pozice, ze střední vzdálenosti trefil jen střed branku, a tak si brankář dokázal poradit.
37:30'
17:12, tak vypadá statistika střel na branku, mnoho šancí momentálně k vidění není.
37:00'
Viktor Arvidsson (Nashville) před brankou Chicaga výborně tečoval kotouč, ale nedokázal puk přesněji usměrnit za záda brankáře. Na první gól stále čekáme.
36:30'
Hostující celek se nyní dostal do útočného pásma, Duncan Keith (Chicago) pálil od modré čáry, jeho ránu brankář tak tak vyrazil.
36:08'
Komerční přestávka. Chicago neproměnilo další přesilovku, dobrou šanci měl Kubalík, ale trefil jen brankáře.
35:56'
35:48'
Blackhawks se usadili v útočném pásmu, jejich přesilovka ovšem brzy skončí.
35:22'
Mnoho šancí si hostující celek v přesilovce zatím nevypracoval, nyní navíc Erik Haula otočil směr hry a dostal se do zakončení. Jeho rána končí nad.
34:13'
Přesilovku hraje Chicago, rozehrává od své branky, rychle se dostalo do střelecké pozice, ale Juuse Saros (Nashville) byl připravený a se zakončením si poradil.
33:56'
Komerční přestávka.
33:56'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., sekání).
33:27'
Kevin Lankinen (Chicago) má na svém kontě další zákrok, dokázal si poradit se střelou z první, k dorážce se už domácí nedostali.
32:18'
Ryan Carpenter (Chicago) po rychlé akci spoluhráčů dostal přihrávku, ale poskakující kotouč netrefil podle představ. Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
31:38'
Erik Haula (Nashville) po rychle akci svého týmu zakončoval z kruhu, jeho pokus vyrazil Kevin Lankinen (Chicago) před sebe, a pak už hrála obrana.
31:10'
6:13, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
30:18'
Dominik Kubalík (Chicago) to zkoušel individuálně, následně pálil jeho spoluhráč, ale minul branku. Zajímavý moment hostující celek neproměnil.
30:15'
29:46'
29:44'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu a oba vyloučení hráči se brzy vrátí do hry.
29:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu. Mnoho šancí na jedné či druhé straně k vidění není.
28:40'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři a ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
28:15'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Nick Cousins – 2 min., hákování).
28:00'
Přesilovku hraje nyní znovu domácí celek, který se rychle po buly usadit před brankou soupeře.
27:46'
27:46'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Duncan Keith – 2 min., podrážení).
27:36'
Bude se vylučovat, ponechanou výhodu mají domácí.
Duncan Keith (Chicago) se dostal do problémů, ale jeho zaváhání nedokázal Ryan Ellis (Nashville) využít.
26:52'
Hokejisté Nashvillu rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, ale na branku soupeře vypálit nedokázali.
25:53'
Pius Suter (Chicago) vedl protiakci hostujícího celku, ale ani on nedokázal vypálit. Obrana Predators si s jeho výpadem dokázala poradit.
25:32'
Mathieu Olivier (Nashville) hledal spoluhráče před brankou, Brad Richardson (Nashville) si vybruslil do dobré pozice, ale přihrávku nedostal.
25:12'
Ani třetí přesilovku v tomto zápase hokejisté nedokázali využít, už se hraje tradičně pět na pět.
24:45'
Erik Haula (Nashville) ani Luke Kunin (Nashville) nedokázali prostřelit brankáře soupeře, Kevin Lankinen (Chicago) předvedl několik dobrých zákroků.
24:18'
Obrana Chicaga hraje zodpovědně a nedává soupeři mnoho prostoru.
24:00'
Ryan Ellis (Nashville) musí rozehrávat od své branky, ale ani tentokrát se domácí celek do útočného pásma dostat nedokázal.
23:34'
Chicago dokázalo vyhodit přes všechny čáry a hosté se následně znovu osvobozují.
23:17'
Viktor Arvidsson (Nashville) to zkoušel individuálně, ale neuspěl on ani jeho spoluhráč Josi.
22:52'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Carl Söderberg – 2 min., sekání).
22:41'
Špatná rozehrávka Chicaga, kotouč přejel přes všechny čáry, a tak se píská zakázané uvolnění. Buly před brankou Blackhawks.
22:00'
Dvě minuty z druhé třetiny jsou pryč, stále čekáme na nějakou výraznější šanci v tomto zápase.
21:32'
Matt Duchene (Nashville) to vzal na sebe, dostal se do útočného pásma, kde kombinovat. Následovala rána od modré čáry, ale Kevin Lankinen (Chicago) kryje puk.
21:04'
Dominik Kubalík (Chicago) se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Puk možná jemně tečoval brankář.
20:30'
Utkání pokračuje druhou třetinou, zatím čekáme na úvodní branku v tomto zápase, oba týmy vypálily pět střel na branku.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový stav, Nashville hraje s Chicagem po dvaceti minutách nerozhodně 0:0 a mnoho velkých šancí jsme neviděli.
20:00'
19:46'
Connor Murphy (Chicago) to vzal na sebe, sjel si do dobré střelecké pozice, ale jeho zakončení kryje brankář Predators. Ještě jedno vhazování.
19:35'
Duncan Keith (Chicago) pálil z dobré pozice, ale minul branku, následně neuspěl ani Patrick Kane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:25'
Kevin Lankinen (Chicago) kryje ránu jednoho z domácích hráčů. Mnoho toho neviděl, ale i tak si dokázal poradit.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, Mattias Janmark (Chicago) ujel z trestné lavice a rychle se dostal do zakončení. Jeho ránu z kruhu kryje brankář Predators.
16:47'
16:23'
Ryan Ellis (Nashville) má kotouč za svou brankou, hostující celek hraje velmi dobře, nedává soupeři mnoho příležitostí se usadit v útočném pásmu.
16:06'
Přesilovka Predators se už dostává do své druhé poloviny.
15:45'
Oba týmy střídají a domácí celek má kotouč za svou brankou, rychle se pokouší získat útočné pásmo, ale znovu to nevyšlo.
15:25'
Roman Josi (Nashville) mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, následně Blackhawks rychle vyhazují.
15:08'
Přesilovku hraje domácí Nashville, ale hosté vyhazují přes všechny čáry.
14:47'
Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (Mattias Janmark – 2 min., hákování).
14:03'
Delší dobu sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice, mnoho šancí k vidění není.
13:00'
Luke Kunin (Nashville) po individuální akci se otočil čelem k brance a z kruhu se pokoušel zakončit. Jeho rána končí mimo branku, gólman zasahovat nemusel.
12:13'
Pius Suter (Chicago) to zkoušel z mezikruží, ale jeho rána byla zblokovaná před brankou, Juuse Saros (Nashville) nyní zasahovat nemusel.
11:45'
Duncan Keith (Chicago) rozehrává od své branky, soupeři ovšem narušili jeho rozehrávku, a tak se dostal do problémů. Nakonec si dokázal poradit.
11:00'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Domácí celek se sice rychle probojoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
10:51'
Dominik Kubalík (Chicago) se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář Nashvillu. Komerční přestávka.
10:33'
To už jsme se dostali do druhé poloviny hry v první třetině, na úvodní branku zápasu stále čekáme.
10:11'
Ryan Johansen (Nashville) se dostal do střelecké pozice, otočil se čelem k brance, ale nedokázal přesněji zakončit. Braku minul.
09:30'
Roman Josi (Nashville) se dostal do útočného pásma, kde se rozestavili jeho spoluhráči. Nakonec pálil Luke Kunin (Nashville), ale jeho rána byla zblokovaná.
08:42'
Střelecky je tento zápas vyrovnaný 2:2. Ani jeden brankář nemusel řešit nebezpečnější moment.
08:10'
Calvin de Haan (Chicago) pálil po dobré přihrávce spoluhráče od modré čáry, jeho rána končí betonu brankáře.
07:39'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích. Nashville přišel o puk, a tak mohou hrát hosté. Ti ale vypálit nedokázali.
07:14'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím jsme mnoho šancí neviděli, na střely na branku vede domácí celek 2:1.
07:01'
Juuse Saros (Nashville) přerušuje hru po střele od modré čáry. Komerční přestávka po Zadorově střele.
06:18'
David Kämpf (Chicago) se motal před brankou, pokoušel se tečovat kotouč od modré čáry, ale Juuse Saros (Nashville) zasahovat nemusel. Puk skončil mimo branku.
05:52'
David Kämpf (Chicago) zastavil zajímavě vypadající akci Predators, ale jeho rychle rozehraná akce nedospěla k důraznějšímu zakončení.
05:34'
Hosté rozehrávají od své branky a uklidňují hru.
05:24'
Vyloučený hráč se vrací do hry, přesilovku Chicago nevyužilo.
05:00'
Blackhawks se nyní nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
04:24'
Dominik Kubalík (Chicago) pokračoval v útočné akci svého celku, ale do výraznější šance se on ani jeho spoluhráči nedostali. Následně Předators vyhazují přes všechny čáry.
04:00'
Dylan Strome (Chicago) mohl zakončovat, ale ještě se rozhodl pro kombinační hru.
03:30'
Jako první si v tomto zápase zahraje přesilovku hostující celek, který se dostal do útočného pásma, ale Nashville rychle vyhodil přes všechny čáry.
03:24'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., podrážení).
03:10'
Chicago rozehrává od své branky, rychle se dostalo do útočného pásma, ovšem vypálit na branku nedokázalo.
02:40'
Andrew Shaw (Chicago) vedl útočnou akci svého celku, pak od modré čáry pálil Duncan Keith. Jeho pokus ještě před brankou tečoval spoluhráč, ale minul branku.
02:03'
Ryan Ellis (Nashville) jako obránce pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná před brankou, gólman zasahovat nyní nemusel.
01:14'
Nick Cousins (Nashville) se sice propracoval do útočného pásma, ale za brankou jeho akci zastavil Lucas Carlsson (Chicago), který rychle otáčel směr hry.
00:31'
Domácí celek se jako první dostal do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázal. Následně obrana Chicaga rozehrála tak, aby z toho nebyl icing.
00:01'

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, Fabbro, Borowiecki, Benning – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Duchene, Kunin – Sissons, Haula, Cousins – Trenin, Richardson, Olivier.

Chicago Blackhawks: Lankinen (M. Subban) – Keith, Carlsson, Zadorov, C. Murphy, de Haan, Mitchell – Janmark, Suter, P. Kane – D. Kubalík, D. Strome, Kurashev – Highmore, Söderberg, A. Shaw – Hagel, Kämpf, Carpenter.

Rozhodčí: Pochmara, Charron – Nagy, Gawryletz.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.