NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : St. Louis - 9. března 2021   03:00

San Jose
San Jose
27:00' Vlasic (Donato, Marleau) • 47:58' Couture (Donato, Balcers) • 60:41' E. Kane (E. Karlsson)
3:2
(0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
St. Louis
St. Louis
04:16' Mikkola  (Tarasenko, R. O'Reilly) • 39:06' B. Schenn  (Perron, R. O'Reilly)
San Jose
McIsaac, Rehman – Knorr, Dunning
SAP Center, San Jose
bez diváků diváků
St. Louis

Z mé strany už je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný úterní den. Na počtenou!

3. Ryan Donato (SJS) – 0+2
Přestože St. Louis asi bylo lepším týmem, tak dva body dnes bere domácí San Jose. Dvakrát v utkání prohrávalo, ale dvakrát dokázalo vyrovnat. O rozhodující trefu se nakonec v prodloužení postaral Evander Kane, který si připsal devátý gól v sezoně. Dnes jsme sledovali dva dvoubodové hráče, kterými byli Ryan Donato a Ryan O'Reilly.
60:41'
San Jose právě vstřelilo branku!
Prodloužení trvalo jen 41 sekund, mezitím se událo několik zajímavých akcí. Na jedné straně neuspěl O'Reilly, jenž svůj průnik po křídle možná překombinoval. To byla voda na mlýn pro Žraloky, kteří vyrazili kupředu. Erik Karlsson načasoval pas pro EVANDERA KANEA, který zamířil z levé strany naprosto přesně pod lapačku Villeho Hussa. 3:2 po prodloužení. Asistence: Erik Karlsson.
60:01'
Začalo prodloužení.
Ve třetí třetině se prosadil pouze Logan Couture. To znamená, že po šedesáti minutách je stav 2:2 a my uvidíme prodloužení tří proti třem.
Střely na bránu po 3. třetině: 19 – 26
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:41'
Základní hrací doba se už jen dohrává. Je jasné, že o majiteli dvou bodů bude muset rozhodnout prodloužení, možná i dojde na nájezdy.
59:10'
Křížná přihrávka Ryana O'Reillyho adresáta nenašla. Pro kotouč si tak mohl dojet Brent Burns.
58:33'
St. Louis sice bylo aktivní, jenže k ráně se neprobilo. San Jose už pozorně brání a rozhodně si nechce nechat utéct alespoň ten bod, který by mělo za remízu po základní hrací době zajištěno.
58:13'
Icing domácího celku. Bude se vhazovat před Devanem Dubnykem.
57:39'
Od Justina Faulka se puk nebezpečně odrážel směrem na Hussa, ale gólman Blues nakonec zakročil pravým betonem.
57:02'
Žabičku Couturea si nedokázal pokrýt Evander Kane. Ke střele se tak druhý jmenovaný nedostal.
56:27'
Dnes aktivní Donato si dělal prostor na pravém křídle, ale proti přesile hokejistů v bílých dresech rozhodně uspět nemohl.
56:00'
Do konce třetí třetiny chybí už jen čtyři minuty. Bluesmani momentálně drží puk ve své moci.
55:26'
Sledujeme ale velmi zajímavé chvíle před oběma svatyněmi. Je zřejmé, že celky se snaží překlopit utkání na svou stranu.
54:36'
Po střele od modré čáry zůstal puk za Dubnykem těsně u tyče! Zřejmě se však o branku nejednalo, neboť kotouč nepřešel celým objemem přes brankovou čáru.
54:21'
Evander Kane si při zpracování pomohl vysokou holí. Sudí pískli do píšťalky a před námi je poslední komerční přestávka tohoto utkání.
53:58'
Hosté protečovali puk velice šikovně. Díky tomu se tedy nemuselo pískat zakázané uvolnění.
53:22'
Nietovi se na druhé straně přihrávka před bránu nepovedla. Pomalu ale jistě jdeme do závěrečné pasáže třetí periody. Skóre zůstává nerozhodné.
52:49'
Zachary Sanford se snažil co nejrychleji vracet puk k přední tyči, ale Devan Dubnyk se okamžitě vrátil a ucpal veškerá volná místa.
52:25'
Teď už vše uklidnil Erik Karlsson, který si přihrává puk se svým obranným kolegou za bránou.
51:56'
Obrana Sharks zažila horké chvíle. St. Louis totiž nebezpečně dotíralo v předbrankovém prostoru.
51:32'
Devan Dubnyk vyrazil ránu od modré čáry do ochranné sítě. Před námi je reklamní přestávka.
51:02'
Patrick Marleau se nápaditě tlačil před bránu. San Jose moc dobře ví, že musí chodit do míst, kde hokej bolí. O to se pokusil právě veterán Sharks, ale neuspěl.
50:26'
Hned po buly střílel zápěstím Vladimir Tarasenko, jehož pokus ale zaplul vedle zadní tyče.
50:16'
Krug přenechával na útočné modré čáře puk do tandemu Kyrouovi, kterému se ale touš zamotal pod bruslemi.
49:46'
Domácí sice rychle hru otočili kupředu, ale zadáci St. Louis si s noblesou dokázali poradit.
49:08'
Mikkola si dobruslil jako první vyhozený puk. Je pískáno zakázané uvolnění, po kterém se bude vhazovat před Dubnykem.
48:36'
Sanford si naváděl touš ke střele, avšak neposedný černý nesmysl mu utekl z čepele.
47:58'
Přesilovka Sharks byla bleskově využita a znovu máme srovnáno! Po nátlaku Ryana Donata před bránou se puk od betonu Villeho Hussa odrazil k brusli LOGANA COUTUREA. Právě kapitán San Jose se zapsal do střelecké listiny, rozhodčí totiž nevyhodnotili dotek bruslí jako kopnutí. Branka platí i po přezkoumání u videa. 2:2. Asistence: Ryan Donato a Rudolfs Balcers.
47:49'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jordan Kyrou – 2 min., podrážení).
47:20'
Nabídka k teči v podání Toreyho Kruga špatná nebyla. Devan Dubnyk ale s ní neměl vůbec žádné problémy.
47:09'
Ale jde vidět, že domácí se chtějí mnohem více tlačit k zakončením. Čeká nás velice zajímavý závěr duelu.
46:22'
Kyle Clifford zůstal úplně sám před brankovištěm, ale jeho pokus o co nejrychlejší zakončení zastavil lapačkou Devan Dubnyk. Gólman Žraloků teď opravdu svůj tým zachánil.
46:01'
Mackenzie MacEachern se probíjel vpřed, ale finální přihrávku na spoluhráče nezvládl zrovna nejlépe.
45:45'
45:05'
O chvíli později měl Kane další velkou šanci. Husso už ležel na ledě, ale útočník Sharks nedokázal dostatečně zvednout černou gumu. Vypadalo to, že dokonce i zasáhl namísto Hussa Mikkola.
44:36'
Karlsson přihrál Kaneovi, jehož střelu z kruhu zastavila skvělá a rychlá vyrážečka Villeho Hussa.
44:21'
Erik Karlsson chtěl servírovat puk do nebezpečného prostoru, ale hokejky bránících hráčů byly pozorné. Pobídku švédského beka nepustily.
43:45'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Ryan O'Reilly – 2 min., hákování).
43:31'
Dylan Gambrell předvedl parádní kličku, po které se dostal do gólové pozice. Sám před Hussem ale neuspěl, přestože se snažil zastrkávat puk mezi betony hostujícího brankáře.
43:03'
Kane chtěl z otočky okamžitě přihrávat před bránu, ale v tomto prostoru bylo plno. St. Louis nechce udělat na vlastní polovině ani jednu malinkatou chybu.
42:36'
Dakota Joshua nedokázal přesně předat puk do strany. Ve třetí periodě zatím vidíme opravdu hodně nepřesností na jedné či druhé straně.
41:56'
Gabriel načal útočnou akci Sharks, která však skončila na obránci Justinu Faulkovi.
41:24'
Vince Dunn napřáhl od modré čáry, avšak jeho pokus zastavil bránící Evander Kane, jenž se objevil na správném místě.
41:01'
Znovu se hra přerušila a znovu je na vině zakázané uvolnění Blues. Jde vidět, že hosté si situace nebudou chtít komplikovat.
40:32'
St. Louis nepředvedlo moc povedenou rozehrávku. Žraloci budou mít po zakázaném uvolnění hostů výhodu vhazování před Hussem.
40:01'
Druhá dvacetiminutovka je u konce. V ní jsme viděli po gólu na obou stranách. V úvodu druhé periody bylo St. Louis jasně lepší, ale hokej spravedlivý není. Místo branky na 2:0 přišla vyrovnávací trefa z hole obránce Vlasica. V závěru třetiny měli hosté opravdu mnoho možností k odskočení z přesilových her, využili ale až tu poslední, to se trefil David Perron. Do kabin tak jde spokojenější hostující tým, který vede 2:1.
Střely na bránu po 2. třetině: 11 – 22
40:00'
39:42'
Závěr třetiny tráví domácí v útočném pásmu, ale moc času na srovnání už nemají.
39:06'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Svou čtvrtou přesilovku nakonec hosté využívají! Vladimir Tarasenko předal O'Reillymu, jehož přihrávku přes šíři útočného pásma zakončil David Perron pohotovou a přesnou střelou. Puk ještě tečoval BRAYDEN SCHENN, takže branka bude připsána jemu. 1:2. Asistence: David Perron a Ryan O'Reilly.
38:33'
David Perron pálil z prvního doteku směrem ke vzdálenější tyči. Brankový prostor ale minul, čímž svůj celek dostal z útočného pásma.
38:27'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., podrážení).
37:48'
Mackenzie MacEachern se dostal ke střele z kruhu. Jeho rychlý pokus ale nebyl moc přesný, zamířil jen do spodní části brány.
37:36'
Ryan O'Reilly si dlouho měnil puk a prostor se spoluhráčem Faulkem. Před bránou San Jose ale bylo v danou chvíli přehuštěno.
37:04'
Niko Mikkola měl co dělat, aby dokázal dobruslit situaci ve svém pásmu. To se mu ale povedlo.
36:36'
Hned po skončení přesilovky zkusil štěstí Jordan Kyrou, jehož pokus z pravé strany bez problémů zachytil domácí strážce branky.
36:16'
Ani teď hosté nevystřelili, takže brzy bude San Jose kompletní.
35:32'
První minutu přesilovky si tým Craiga Berubeho rozhodně za rámeček nedá. Není dostatečně přesný při kombinaci a zároveň se nemůže usadit před svatyní Devana Dubnyka.
35:02'
Celek v bílých dresech se ale vymanil z útočného pásma vlastní nepřesností. Musí tak zakládat akci znovu.
34:34'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., vysoká hůl).
34:32'
Velkou šanci měl Sammy Blais, jenž se rázem objevil úplně sám před Dubnykem. Snažil se jej překonat kličkou do forehandu, avšak uspět nedokázal. Byl však i faulován, takže hosty čeká další početní výhoda.
33:28'
Před Hussem také bylo nebezpečno, ale i zadáci St. Louis odvedli svou práci na podtrženou jedničku.
32:56'
Vladimir Tarasenko se dostal ke střele z pravé strany. Devan Dubnyk ale včas zaklapl betony, čímž nedal šanci ruskému kanonýrovi ke skórování.
32:02'
Z ničeho nic zůstal puk ležet vedle levého betonu Dubnyka a hosté rozhodně nebyli daleko k tomu, aby podruhé v zápase šli do vedení. Bek Nikolaj Knyžov si ale počínal v defenzívě skvěle a kotouč poslal pryč z nebezpečné zóny.
31:24'
Hosté sice ještě chvíli zůstali usazení v útočné třetině, ale to vše zakončilo nahození za bránu, po kterém oba celky střídají.
31:08'
30:54'
Faulk dostal nabito na kruh, odkud přišla střela. Dubnyk ale také tento pokus viděl. Dnes chytá dobrý zápas.
30:37'
Přesilovka se hostům zatím příliš nedaří. S pokusem Zacharyho Sanforda neměl Dubnyk vážnější komplikace.
30:07'
Vzápětí se neprosadil ani Perron, ani Tarasenko. To vše samozřejmě pomohlo domácím, kteří následně odpálili černou gumu přes všechny čáry.
29:42'
Faulkovu ránu Devan Dubnyk moc dobře viděl. I proto ji tedy vyrazil nad svou bránu.
29:22'
David Perron si najel na pravý kruh. Nejproduktivnější hráč St. Louis tlačil puk do šibenice, ale brankový prostor minul.
29:08'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joel Kellman – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).
29:06'
Rychlá akce Blues byla přečtena pohotovým zákrokem Devana Dubnyka. Čeká nás tedy vhazování po pravici tohoto zkušeného brankáře.
28:42'
Patrick Marleau srdnatě bojoval u mantinelu, ale přihrávku na spoluhráče Donata zpoza brány nevyprodukoval.
28:06'
Dylan Gambrell střílel hned po vyhraném buly. Jeho pokus ale netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
27:54'
Brent Burns si udělal prostor na pravém kruhu, ale jeho důraznou střelu zastavil Husso pravým ramenem.
27:42'
Po komerční přestávce už znovu pokračujeme ve hře a Sharks jsou po brance na koni.
27:00'
Ale to jim teď není nic platné, neboť San Jose z rychlého kontru udeřilo. Marleau vysunul Donata, který okamžitě přihrál MARCU-ÉDOUARDU VLASICOVI. Obránce Sharks poté přejel modrou čáru a zápěstím vystřelil přesně do horního růžku. U tohoto gólu ale asi nebude mít Ville Husso čisté svědomí. 1:1. Asistence: Ryan Donato a Patrick Marleau.
26:32'
Domácí se po delší době usadili v pásmu soupeře, ale příliš dlouho jejich snažení netrvalo. Blues jsou v prostřední třetině zatím jasně lepším týmem.
26:01'
Po střele Scandelly z levého kruhu se k dorážce málem dostal Nathan Walker, ale domácí před ním touš odpálili.
25:16'
Perron kvalitní zpětnou přihrávkou našel Dunna. Dunn vystřelil okamžitě směrem k zadní tyči, ale Dubnyk skvěle zakročil vyrážečkou.
24:32'
Akci tři na dva vyřešili hosté dobře. Kyrou našel na levém kruhu Ryana O'Reillyho, jehož pobídku jemně tečoval Vladimir Tarasenko. Ruský útočník ale nechal vyniknout Devana Dubnyka.
24:12'
První zákrok ve druhé třetině Ville Husso zvládl. S přehledem ukryl na hrudi ránu Brenta Burnse.
23:50'
Těžké chvíle Žraloků jsou pryč. Až nyní mohli domácí vystřídat, neboť předtím je St. Louis zmáčklo jako citrón.
23:28'
Domácí už dlouho nemohou střídat. Toho málem po velkém tlaku hostů využil Justin Faulk, avšak jeho ránu srazil obránce Mario Ferraro.
22:56'
Kyle Clifford se šikovně vytočil, čímž se dostal do střelecké pozice. Zadní tyč ale o chlup minul.
22:06'
Agilní Dunn znovu vypomohl ofenzívě, když těsně před Dubnykem natahoval svou dlouhou hůl. Kotouč ale nezasáhl podle představ.
21:34'
První akce San Jose ve druhém dějství skončila nezdarem. Pískán je totiž ofsajd.
21:08'
Brayden Schenn taktéž příkladně zabojoval. Puk se posléze dostal k Dunnovi na modrou čáru. Zadák St. Louis vystřelil zápěstím, ale Dubnyk si prostor pod lapačkou pohlídal.
20:27'
Tarasenko si po práci Kyroua u mantinelu dělal prostor, avšak přesnou přihrávku vyprodukovat nedokázal.
20:01'
Sluší se dodat, že pro Nika Mikkolu to byl první gól v kanadsko-americké NHL, takže puk mu bude jistě schován.
Počet střel na bránu sice je vyrovnaný, ale optickou převahu měli hostující hokejisté, kteří také zaslouženě vedou. Do náskoku je poslal v 5. minutě obránce Mikkola, jehož střela byla tečí domácího obránce sražena přesně k tyči, takže Devan Dubnyk jen těžko mohl reagovat. V dalším průběhu úvodní periody předvádělo St. Louis velmi zajímavý hokej a několikrát bylo blízko k navýšení vedení.
Střely na bránu po 1. třetině: 6 – 6
20:00'
19:19'
Dylan Gambrell nejprve postrčil puk před bránu, ale v tu chvíli žádná z hokejek domácích hráčů touš nezasáhla. O chvíli později ale přišla celkem zajímavá šance, kterou ale přečetl Ville Husso pohotovým zákrokem lapačkou.
18:54'
Patrick Marleau se nedokázal protlačit před obránce. Vince Dunn si v danou situaci poradil celkem s přehledem.
18:19'
Postavení mimo hru. Čeká nás vhazování ve středním pásmu, ale blíže k bráně San Jose.
18:06'
Jedna z ran hostů z mezikruží navíc skončila na tyči! Brankář Dubnyk měl velké štěstí, málem totiž podruhé inkasoval.
17:59'
Blues jsou i nadále aktivní v útočném pásmu. San Jose svému soupeři nestačí.
17:25'
Nathan Walker se zajímavě prodral po levém křídle. Jeho pokus ale vyrazil Devan Dubnyk před sebe.
16:42'
16:26'
Brilantní práci předvedl Mike Hoffman. Nejprve předvedl efektní a efektivní kličku a poté přihrál přesně na hůl Jordana Kyroua, jehož následný pokus skončil jen těsně vedle vzdálenější tyče.
15:42'
Torey Krug potřebuje uklidnit počínání St. Louis. Čeká na zformování svých spoluhráčů a poté vyrazí vpřed.
15:11'
To stejné se povedlo také při následném zavezení kotouče v podání hostujícího týmu do útočné třetiny.
14:52'
Domácí vyhráli vhazování a ihned ve svém oslabení vyhodili touš přes všechny čáry.
14:42'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Nikolaj Knyžov – 2 min., držení).
14:24'
Matt Nieto dostal až příliš mnoho prostoru na levém kruhu. Jeho rána zápěstím však skončila pouze na znaku Villeho Hussa. Čeká nás komerční pauza.
13:56'
St. Louis už získává kontrolu nad kotoučem a znovu se snaží co nejvíce hrozit.
13:24'
Gabriel hledal šikovným pasem před bránou Leonarda, který však svou teč nenamířil až k bráně hostujícího gólmana.
12:36'
Labanc zachytil Tarasenkovu nepřesnou přihrávku. Útočník San Jose ale neměl potřebnou rychlost k tomu, aby se dostal až ke střele.
11:56'
Mackenzie MacEachern pokračoval ve střídání tím, že postrčil soupeře k mantinelu. Nebylo to však provedeno s velkou intenzitou, a proto se vylučovat nebude.
11:16'
Následná rozehrávka Sharks byla celkem krkolomná. Na druhé straně se už řítil do samostatného úniku Mackenzie MacEachern, jenže forvard s číslem 28 na zádech byl chycen v ofsajdu.
10:38'
Po přistrčení z hole Vlasica střílel od modré čáry Radim Šimek. Také český obránce spíše směroval svůj pokus k teči, ale ta před Hussem nepřišla.
09:38'
Erik Karlsson na druhé straně ostře vypálil od modré čáry. Jeho střílená pobídka letěla k zadní tyči a Husso musel dávat pozor. Nebezpečný byl i odraz kotouče od zadního mantinelu, ale zadáci Blues si poradili.
09:13'
Teď rozhodně sledujeme nejdelší pasáž bez přerušení. Hosté pobývají v útočném pásmu.
08:41'
Sammy Blais už uklidňuje hru, jelikož dokázal získat vládu nad pukem a podržel jej za svou svatyní.
08:12'
Blaisova práce u mantinelu ovoce pro hosty nepřinesla. San Jose tak vyhodilo alespoň do středního pásma.
07:28'
Rudolfs Balcers se nedokázal dostat k vyhozenému puku, domácí se nyní trápí hlavně v rozehrávce z vlastního pásma. Bluesmanům se vyplácí vysoké napadání.
06:48'
Jordan Kyrou nabral velkou rychlost, ale při svém průniku pravým křídlem ztratil rovnováhu.
06:06'
Mikkolovo vyhození nedokázal tečovat Ryan O'Reilly, a proto se tedy pískal icing. Vhazovat se bude před Hussem.
05:55'
San Jose působí po inkasované brance opařeným dojmem. St. Louis je naopak rozhodně při chuti.
05:33'
David Perron se snažil bekhendem zastrkávat puk mezi betony brankáře Sharks, ale Dubnyk si veškerý volný prostor uhlídal.
05:05'
Hosté znovu velice nebezpečně dotírali před Dubnykem, tentokrát ale brankář domácího celku odolal.
04:16'
Poměrně šťastným způsobem jdou hosté do vedení! Trefuje se obránce NIKO MIKKOLA, kterému k brance pomohla i nechtěná teč obránce Brenta Burnse. Asistenci na tomto gólu má Vladimir Tarasenko, jenž si tak po dlouhém zranění připisuje první kanadský bod v této sezoně. 0:1. Asistence: Vladimir Tarasenko a Ryan O'Reilly.
03:45'
Další postup vpřed v podání domácích musel být zastaven. Pískal se totiž ofsajd.
03:33'
Po dobré práci Balcerse před bránou se puk dostal na vrchol kruhu k Mariu Ferrarovi. Obránce Sharks vystřelil zápěstím, ale Husso byl pozorný.
03:03'
Hosté zůstanou v útočném pásmu. San Jose se totiž provinilo icingem, takže nás čeká vhazování po pravici Devana Dubnyka.
02:35'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kurtis Gabriel – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Kyle Clifford – 5 min., bitka).
02:35'
Hned ve třetí minutě byla k vidění ostrá bitka. Kurtis Gabriel uštědřil Kyleu Cliffordovi několik ran, nakonec pěstní souboj zvládl lépe domácí hráč.
02:27'
Sanford zpoza brány oslovil Dunna, který ještě vyšperkoval akci přihrávkou do strany na Marca Scandellu. Obránce Blues ale nepropálil hromadu těl před Dubnykem.
01:53'
Dubnyk zachytil nahození hostů za bránou. Bluesmani potřebovali vystřídat.
01:23'
St. Louis se dosud nedostalo pořádně ke kotouči. Zahrozil i Couture, jehož přihrávka ale byla sražená do ochranné sítě.
01:00'
Zkusil to od modré čáry zkušený obránce Brent Burns. Ville Husso si ale s přehledem černou gumu našel v lapačce.
00:48'
San Jose je v úvodu aktivnější. Zatím drží puk na hokejkách převážně domácí.
00:22'
Erik Karlsson si vytvořil hned po pár sekundách opravdu výbornou šanci. Podpořil útok a včas si řekl o přihrávku z hokejky Kanea. Těsně před Hussem tlačil puk pod břevno, ale branku přestřelil.
00:01'

San Jose Sharks: Dubnyk (M. Jones) – Burns (A), Ferraro, E. Karlsson (A), Knyžov, Vlasic, R. Šimek – Labanc, Couture (C), E. Kane – Nieto, Gambrell, Balcers – Donato, Marleau, Leonard – Gabriel, Kellman, Blichfeld.

St. Louis Blues: Husso (Binnington) – Faulk, Krug, Scandella, Dunn, Bortuzzo, Mikkola – Tarasenko (A), R. O'Reilly (C), Kyrou – Perron, B. Schenn (A), Hoffman – Blais, Sanford, N. Walker – MacEachern, Joshua, Clifford.

Rozhodčí: McIsaac, Rehman – Knorr, Dunning.
Česká a slovenská stopa

Radim Šimek (San Jose) – 16 zápasů, 3 body (1+2)
Tomáš Hertl (San Jose) – 17 zápasů, 11 bodů (6+5)

ST. LOUIS BLUES

St. Louis je v tabulce Západní divize na druhé příčce se ziskem 31 bodů po 25 odehraných zápasech. Lépe je na tom pouze Vegas. Momentálně drží hned šestibodový náskok na páté místo, které by nezaručovalo postup do play-off. Bluesmani sice vyhráli čtyřikrát v řadě, ale v minulém zápase prohráli po prodloužení na ledě Los Angeles 3:4. Dnes se svěřenci Craiga Berubeho představí podruhé v sezoně na ledě San Jose a hned v tom prvním vystoupení padlo 13 branek. Nejproduktivnějším hráčem týmu je David Perron, který dosud posbíral 27 kanadských bodů.

SAN JOSE SHARKS

Hokejisté San Jose jsou v tabulce divize poslední, když si zatím připsali jen 19 bodů ve 22 odehraných duelech. Jejich ztráta na play-off činí v této chvíli už 8 bodů. Žraloci rozhodně nepatří mezi hlavní aspiranty na postup do vyřazovací části, ale určitě by chtěli hrát výše. Z posledních šesti zápasů San Jose pětkrát prohrálo, momentálně má na kontě tři porážky v řadě, když nestačilo na Colorado a dvakrát i na Vegas. Dnes se tým kouče Boba Boughnera představí už posedmé v řadě na domácím kluzišti. V produktivitě celku je na tom nejlépe Logan Couture, jenž drží bilanci dvanácti branek a osmi asistencí.
Přeji příjemné brzké úterní ráno při sledování textového přenosu z kanadsko-americké NHL. Dnes nás čeká souboj mezi San Jose Sharks a St. Louis Blues. Úvodní buly bude vhozeno pár minut po 3:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.