St. Louis - Vegas | ONLINE | 8.4.2021 03:00 | NHL 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Vegas - 8. dubna 2021   03:00

St. Louis
St. Louis
00:48' Tarasenko (Dunn) • 07:21' Blais (Perron, Krug) • 53:31' Walman (Kyrou)

Marc-Andre Fleury (VEG) – 32 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,4%, odchytal 57:21
Vegas mělo sice střeleckou převahu, vyhrálo v tomto ohledu 46:35, ale na góly prohrálo 1:3. Domácí tým podal velmi dobrý taktický výkon. Golden Knights se dokázali prosadit až v závěru zápasu, připravili domácího brankáře o čisté konto, ale výrazně mač nezdramatizovali.
59:54'
Alex Pietrangelo (Vegas) autorem další střely, Jordan Binnington (St. Louis) kryje kotouč, domácí tento zápas vyhrají.
59:27'
Vegas tlačí, ale nedaří se mu skórovat. Další icing Blues.
59:10'
Další icing proti Blues.
58:50'
Jonathan Marchessault (Vegas) měl před sebou odkrytou část branky, ale Jordan Binnington (St. Louis) skvěle zasáhl. Následně Blues vyhodili na icing.
58:36'
Tyler Bozak (St. Louis) vyhazuje přes všechny čáry.
58:20'
Alex Pietrangelo (Vegas) pálil bez přípravy, jeho ránu z první kryje brankář Jordan Binnington.
57:45'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje další střelu Vegas. Hostující celek se pokouší o vstřelení kontaktní branky.
57:37'
Chandler Stephenson (Vegas) tečoval puk před brankou, ale minul.
57:22'
Vegas hraje v šesti, hraje bez brankáře.
57:21'
Jonathan Marchessault (Vegas) autorem další střely, ale znovu byl domácí brankář připravený.
57:10'
Max Pacioretty (Vegas) pálil, jeho ránu kryje Jordan Binnington .
57:00'
Vegas rozehrává od své branky.
56:47'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Marco Scandella – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
55:44'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Tak se prosazuje také hostující celek. NICOLAS ROY vypálil a jeho rána se odrazila mimo dosah brankáře. Vegas dává gól, je sníženo na rozdíl dvou branek. Asistence: William Carrier a Ryan Reaves.
55:10'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před bankou Vegas.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. St. Louis míří za výhrou v tomto zápase.
54:30'
Blues pokračují v aktivní hře, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.
53:31'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí tento zápas vyhrají, definitivně zlomil odpor Vegas gól, který vstřelil JAKE WALMAN. Dostal se k odraženému puku a poslal jej do odkryté části branky. Marc-Andre Fleury na jeho ránu nedosáhl. Walman dává svou první branku v NHL. Asistence: Jordan Kyrou.
52:29'
52:00'
Jonathan Marchessault (Vegas) kryje další ránu Vegas. Komerční přestávka.
51:14'
Vegas rozehrává od své branky, Sammy Blais (St. Louis) napadal rozehrávku soupeře, ale puk získat nedokázal. William Karlsson minul branku.
50:23'
Hostujícímu celku nelze upřít snahu, Vegas se pokouší prolomit střeleckou smůlu, která ho tento zápas provází.
50:03'
Jordan Kyrou (St. Louis) ani Ivan Barbašev (St. Louis) nedokázali prostřelit ležícího brankáře Vegas.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek stále vede o dva góly.
49:18'
Blues se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinují a pokouší se něco vymyslet.
48:48'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues, Vegas hraje sice aktivně, ale nedaří se mu překonat brankáře soupeře. Jordan Binnington chytá velmi dobře.
48:11'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek vede o dvě branky.
46:53'
Jordan Kyrou (St. Louis) se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus kryje Marc-Andre Fleury. Komerční přestávka.
46:20'
Blues se nyní nastěhovali do útočného pásma, pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře, ale obrana Vegas byla pozorná.
45:41'
Nick Holden (Vegas) měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal kotouč zvednout. Jordan Binnington stále drží čisté konto.
45:13'
Marco Scandella (St. Louis) to vzal na sebe, rána domácího obránce končí vedle branky.
44:41'
Ivan Barbašev (St. Louis) překazil útočnou akci Vegas, směr hry se tedy rychle otáčí.
44:20'
Alex Tuch (Vegas) se pokoušel dostat do útočného pásma, to se mu sice podařilo, ale na branku vypálit nedokázal.
43:40'
Vegas se pokouší hrát aktivně, ale Shea Theodore (Vegas) trefil jen brankáře.
43:06'
Zachary Sanford (St. Louis) měl před sebou okrytou část branky, ale přesněji vypálit nedokázal. Následně puk kryje Marc-Andre Fleury .
42:48'
Ryan Reaves (Vegas) se sice dostal do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
42:30'
Nicolas Hague (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky.
42:02'
William Karlsson (Vegas) si vybruslil do dobré střelecké pozice, ale jeho akci chyběla přesnost.
41:33'
Marc-Andre Fleury (Vegas) musel zasahovat proti střele soupeře, následně se směr hry rychle otáčí.
41:04'
Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině zatím čekáme. Mnoho šancí k vidění není.
40:50'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Blues.
40:40'
Utkání pokračuje třetí třetinou, Nosek se dostal do střelecké pozice, ale jeho ránu kryje Jordan Binnington.
40:01'
Ve druhé třetině jsme branku neviděli, a tak stále vede domácí celek v pohodě 2:0. Pravdou ovšem je, že Vegas sice zlepšilo hru, na gólovou šanci čeká.
40:00'
39:00'
Blues vyhazují přes všechny čáry.
38:51'
Max Pacioretty (Vegas) pálil od modré čáry, jeho ránu viděl a snadno zastavil Jordan Binnington.
38:40'
Vegas se vůbec nemohou dostat do útočného pásma. Blues hrají velmi dobře.
38:14'
V závěru třetiny si přesilovku zahraje hostující celek.
38:14'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Robert Thomas – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
37:47'
Tyler Bozak (St. Louis) se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána postrádala přesnost.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině. Blues stále drží dvoubrankové vedení.
36:26'
Shea Theodore (Vegas) rozehrává od své branky, následně hosté dostali puk do útočného pásma, rána ale byla zblokovaná.
36:22'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje další střely Vegas, Golden Knights hrají aktivně, tlačí se do zakončení, ale nedaří se jim.
36:01'
Nicolas Hague (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, následně neuspěl ani Tomáš Nosek.
35:30'
Max Pacioretty (Vegas) ani Mark Stone (Vegas) se nyní nedokázali prosadit. Velké šance měli nyní hosté.
34:40'
Torey Krug (St. Louis) vedl nebezpečnou akci Blues, ale jeho pokus snadno zastavil brankáře Vegas.
33:55'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
33:02'
Marc-Andre Fleury (Vegas) kryje další ránu, kterou vyslali domácí. Blues hrají takticky velmi dobře, vedou o dvě branky a mnoho možností soupeři nedávají.
32:25'
Torey Krug (St. Louis) rozehrává od své branky, následně se do šance dostal William Carrier (Vegas), ale minul odkrytou část branky.
31:38'
Marc-Andre Fleury (Vegas) měl plné ruce práce, aby si dokázal poradit se střelou Perrona.
30:47'
Marco Scandella (St. Louis) se usadil v útočném pásmu, následně branka Vegas vypadla ze svého postavení. Komerční přestávka.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v zápase, domácí Blues bez problémů vedou o dvě branky.
29:40'
Ryan Reaves (Vegas) připravil střelecký pokus pro spoluhráče, Alex Pietrangelo (Vegas) však pálil nepřesně.
29:11'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
29:11'
Shea Theodore (Vegas) vypálil od modré čáry, Jordan Binnington (St. Louis) v pohodě kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
29:00'
Max Pacioretty (Vegas) se pokoušel tečovat kotouč před brankou, následně kapitán Vegas minul branku.
28:36'
Píská se zakázané uvolnění proti St. Louis.
28:09'
Blues hrají velmi dobře, Golden Knights se vůbec nemohou dostat do tlaku v útočném pásmu.
27:44'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) pálil, jeho ránu kryje Marc-Andre Fleury.
27:26'
Jednu jedinou střelu vyslal hostující celek na branku během přesilovky.
27:22'
26:50'
Jordan Binnington (St. Louis) přerušuje hru, buly před jeho brankou. Vegas stále na nějakou šanci čeká.
26:26'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, Jonathan Marchessault (Vegas) minul odkrytou část branky.
25:42'
Chandler Stephenson (Vegas) při pokusu získat útočné pásmo přišel o kotouč, hrát tak mohou domácí.
25:22'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Justin Faulk – 2 min., vysoká hůl).
25:20'
Reilly Smith (Vegas) se dostal do zakončení, ale byl faulovaný.
25:00'
Vegas sice zlepšilo hru, ale k nějakým velkým šancím to má stále hodně daleko.
24:23'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude znovu před brankou Blues.
23:44'
Golden Knights hrají aktivněji, tlačí se do střeleckých pozic, na nějakou výraznější šanci Vegas čeká.
23:33'
Za brankou Blues se strhla potyčka, zdá se, že sudí vylučovat nebude.
22:48'
Jordan Binnington (St. Louis) kryje střelecký pokus Smitha. Přesilovka Vegas končí.
22:03'
21:27'
Jonathan Marchessault ani Stone nedokázali vypálit přesněji, sledujeme přesilovku Vegas.
21:00'
Svou první přesilovku nyní rozehrávají hostující hokejisté.
20:47'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Jaden Schwartz – 2 min., hákování).
20:30'
Aktivně vstoupil hostující celek do druhé třetiny, ale na nějakou výraznější šanci čeká.
20:18'
Max Pacioretty (Vegas) se pokoušel tečovat střelu spoluhráče před brankou, ale nedokázal to. Vhazovat se bude v útočném pásmu.
20:01'
Naprosto zaslouženě vede po první třetině domácí celek. Vegas hraje vyloženě pasivně a na nějakou výraznější šanci čeká. Pokud chce Vegas uspět, musí zlepšit všechny činnosti.
20:00'
19:49'
Torey Krug (St. Louis) pálil a Marc-Andre Fleury (Vegas) musel zasahovat, uvidíme ještě jedno vhazování před brankou Vegas.
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:41'
Jonathan Marchessault (Vegas) vedl útočnou akci Vegas, přesnější akci se nedostal.
18:25'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) pálil z pravé strany, jeho ránu tak tak dokázal vyrazit hostující brankář.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:36'
David Perron (St. Louis) využil odrazu od zadního mantinelu, ale jeho pokus končí vedle braky. Obrovskou šanci Blues nevyužili.
16:36'
Ofsajd zastavil útočnou akci Vegas, vhazovat se bude ve středním pásmu. Tomáš Nosek nastupuje dnes s plastovým "košíkem" na helmě.
16:14'
Alex Tuch (Vegas) zakončoval rychlý kontr Vegas, buly před brankou Blues. Jedna z mála střel.
15:50'
Ryan O'Reilly (St. Louis) ani Marco Scandella (St. Louis) nedokázali své velké šance proměnit. Vegas hraje velmi pasivně a brání se tlaku soupeře.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme klidnější pasáž hry, Blues kontrolují hru.
14:54'
Domácí se dostali do ofsajdu, komerční přestávka.
14:33'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
14:05'
Alex Pietrangelo (Vegas) rozehrává od své branky. Chandler Stephenson pálil, Jordan Binnington (St. Louis) byl připravený.
13:50'
Alex Tuch (Vegas) se pokoušel dostat ke střele, ale nedokázal zpracovat kotouč.
13:34'
13:14'
Nick Holden (Vegas) vyhazuje přes všechny čáry, domácí tedy musí rozehrávat od své branky.
12:27'
Reilly Smith (Vegas) to při vlastím oslabení udělal dobře, dostal se do střelecké pozice, ale vypálit na branku nedokázal.
12:07'
Ryan O'Reilly (St. Louis) pálil z dobré pozice, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
11:40'
Blues hrají aktivně, vybojovali první přesilovku v zápase, Vegas se musí bránit tlaku soupeře.
11:34'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Mark Stone – 2 min., sekání).
11:27'
Jaden Schwartz (St. Louis) se dostal do brejku, brankář Vegas byl připravený.
10:01'
Utkání pokračuje dál, oba celky vyslaly na branku pět střel na branku, skóre je jednoznačné pro domácí.
09:48'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Ryan Reaves – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Kyle Clifford – 5 min., bitka).
08:14'
Alex Pietrangelo (Vegas) nedokázal vypálit, jeho rána končí ale mimo branku.
07:21'
Pátá střela na branku Vegas a druhý gól. Znovu po rychlé protiakci se prosazuje domácí tým. Střelou na lapačku uspěl SAMMY BLAIS. Asistence: David Perron, Torey Krug.
07:06'
Torey Krug (St. Louis) rozehrává od své branky.
06:42'
Brayden McNabb (Vegas) musí rozehrávat od své branky, zakázané uvolnění se nepíská.
06:24'
Až nyní se stabilněji usadil hostující celek v útočném pásmu, následně Blues rozehráli jen na icing.
05:33'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil ale končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.
05:10'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil z dobré pozice mezi kruhy, jeho ránu našel ve své výstroji Jordan Binnington.
04:14'
Hostující celek se těžko dostává do útočného pásma. Individuálně to zkoušel Alex Tuch (Vegas).
03:54'
Vladimir Tarasenko (St. Louis) se dostal do brejku, ale jeho pokus dokázal Marc-Andre Fleury zastavit. Puk ukryl do rukavice, a pak rychle rozehrál. Následně si připsal další zákrok.
03:45'
Jordan Binnington (St. Louis) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hostující celek se těžko vzpamatovává z rychle inkasované branky.
03:00'
Skvěle vstoupili domácí do zápasu, Vegas na nějakou příležitost čeká.
02:40'
Marco Scandella (St. Louis) pálil z dobré pozice, jeho rána byla obranou Vegas před brankou zblokovaná.
01:54'
Ryan Reaves (Vegas) se pokoušel dostat kotouč do útočného pásma, následně pálil Alex Pietrangelo. Jeho rána byla zblokovaná.
00:48'
Tak trochu tradiční začátek ze strany Vegas, první střela na branku Golden Knights končí gólem. Střelou zápěstím se prosazuje po rychlém přenesení hry VLADIMIR TARASENKO. Asistence: Vince Dunn.
00:30'
Vegas nahodilo kotouč do útočného pásma, pokoušelo se něco vymyslet v útočném pásmu, ale Jordan Binnington kryje střelu Paciorettyho.
00:01'
Utkání právě začalo. Úvodní buly pro domácí.
00:01'

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Krug, Parayko, Scandella, Faulk, Walman, Dunn – Barbašev, R. O'Reilly, Perron – Schwartz, B. Schenn, Tarasenko – Blais, Thomas, Kyrou – Clifford, Bozak, Sanford.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lehner) – Martinez, Theodore, McNabb, Pietrangelo, Hague, Holden – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Tuch, Nosek, Kolesar – W. Carrier, N. Roy, Reaves..
Hokejisté Las Vegas po třech porážkách zabrali a vyhráli na ledě Blues 6:1. Vegas vyšla druhá třetina, ve které dalo čtyři branky, z toho tři za 119 vteřin. Což byly tři nejrychlejší branky v historii klubu.
Blues se v poslední době nedaří, z posledních pěti zápasů prohráli všechny. Nestačili na Anaheim Ducks 1:4 a 2:3 v prodloužení. Na Colorado Avalanche 2:3 a 1:2. V zatím posledním zápase Blues padli s Vegas 1:6.
Domácí celek je v tabulce Západní divize na páté, první nepostupové pozici se 38 body. Hosté mají 52 bodů a jsou na druhé pozici za dominantním Coloradem.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí St. Louis Blues a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.