NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Seattle Kraken - 12. února 2022   04:00

Anaheim
Anaheim
02:12' Lundeström (Silfverberg, Drysdale) • 25:34' Lundeström (D. Grant) • 28:33' Rakell (Drysdale, Zegras)
3:4
(1:2, 2:1, 0:1)
Seattle Kraken
02:00' Donato  (Czarnik, Geekie) • 14:41' Vince Dunn  (Gourde, Järnkrok) • 33:35' Donato  (Gourde) • 58:18' Jordan Eberle  (Sheahan, Giordano)
Anaheim
J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler (A), Mahura, Benoit, Shattenkirk – Henrique, Getzlaf (C), T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – Comtois, Lundeström, Silfverberg (A) – D. Grant, Steel, Deslauriers.
StPierre, O'Rourke – Shewchyk, Pancich
Honda Center, Anaheim
12 530 diváků
Driedger (Grubauer) – Giordano (C), A. Larsson (A), Vince Dunn, Lauzon, H. Fleury, Oleksiak – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Donskoi – Donato, Wennberg, Sheahan – Geekie, Blackwell, Czarnik.

Kdo se postavil do brankoviště?

John Gibson (ANA) – 23 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,2%, odchytal 59:07
Chris Driedger (SEA) – 24 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,9%, odchytal 59:21

Česká a slovenská stopa v utkání

Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání

1. Jordan Eberle (SEA) – 1+0
2. Isac Lundeström (ANA) – 2+0
3. Ryan Donato (SEA) – 2+0
Seattle Kraken vyhrává tento zápas gólem v čase 58:18, kdy se prosadil Jordan Eberle. Ducks hráli aktivně ve třetí třetině, ale nedokázali se prosadit, hosté naopak ano. Body berou hosté.
59:40'
Zakázané uvolnění se nepíská, domácí musí do své branky rozehrávat.
59:18'
Hosté vyhodili do středního pásma.
59:06'
Domácí hrají v šesti, zkouší to bez brankáře.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:18'
Seattle právě vstřelil branku!
Po bleskové akci se hostující celek dostává do vedení. JORDAN EBERLE dostal před branku přihrávku do jízdy a uspěl střelou na vzdálenější tyč.. Asistence: Riley Sheahan a Mark Giordano.
58:00'
Už sledujeme hru pět na pět, probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:13'
Haydn Fleury rozehrává od své branky, nikam se nežene. Domácí zodpovědně brání.
56:20'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, do zakončení se dostal Mark Giordano. Ale jeho rána nebyla důrazná.
55:57'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Vince Dunn – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Trevor Zegras – 2 min., sekání).
55:57'
Trevor Zegras byl faulovaný.
55:32'
Chris Driedger kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se tak bude v domácím útočném pásmu. Velkých šancí mnoho není.
54:36'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, zatím stále platí vyrovnaný stav.
54:25'
John Gibson kryje kotouč, přerušuje hru, bude se vhazovat.
54:00'
Alexander Wennberg se sice propracoval do útočného pásma, ale odražený kotouč nedokázal vybojovat. Akce Krakenů tedy končí.
53:04'
Jeden z hostujících hráčů, Adam Larsson, vypálil od modré čáry. Jeho pokus tak tak dokázal domácí brankář John Gibson vyrazit.
52:03'
Domácí vybojovali puk a a rychle otočili hru, následně byla akce Ducks zblokovaná.
51:41'
26:25, střelecky je zápas prakticky vyrovnaný a i skóre ukazuje nerozhodný stav.
50:40'
Mark Giordano pálil od modré čáry, puk kryje John Gibson. Komerční přestávka.
50:20'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek se musí bránit tlaku soupeře. Hosté jsou aktivnější.
49:45'
Seattle rychel rozehrál od své branky, následně se strhla potyčka.
49:02'
Špatná domácí rozehrávka, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se bude v útočném pásmu Krakenů-.
47:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, aktuálně je skóre vyrovnané 3:3. Domácí mají buly v útočném pásmu.
47:20'
Domácí rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou, komerční přestávka.
46:34'
Troy Terry si vybruslil před branku, ale jeho bekhendová střela byla hodně nepovedená.
46:04'
Hraje se rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Domácí hráči mají více ze hry.
45:48'
Jamie Drysdale se propracoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus kryje připravený Chris Driedger. Bude se vhazovat.
44:50'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale nedokázali před brankou nic vymyslet. Směr hry se tedy rychle otáčí.
43:23'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Na nějakou výraznější šanci ve třetině zatím čekáme.
42:00'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme už hru pět na pět. Hosté přesilovku neproměnili.
40:56'
John Gibson kryje tvrdou ránu, kterou vyslal z dobré pozice hostující Jared McCann. Bude se vhazovat.
40:22'
Vyrovnaný zápas pokračuje třetí třetinou, kterou zahájil hostující celek v početní výhodě.
40:01'
40:00'
39:50'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., nedovolené bránění).
39:40'
John Gibson byl u tyče připravený a dokázal si poradit s nahozením soupeře.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
38:31'
Cam Fowler s vypětím všech sil udržel kotouč v útočném pásmu. Následně přesilovka končí.
38:09'
Seattle Kraken vyhazuje přes všechny čáry, domácím se tato přesilovka příliš nedaří.
37:32'
Domácí celek hraje nyní přesilovku, ale nemůže se stabilněji prosadit v útočné třetině.
37:05'
John Gibson si připsal během několika vteřin tři důležité zákroky proti střelám soupeře. Seattle sehrál nyní velmi dobrou pasáž hry, ale prosadit se nedokázal.
36:49'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Morgan Geekie – 2 min., hákování).
35:51'
Hra je přerušená, kotouč se zastavil z venkovní strany na síti. Bude se vhazovat.
35:30'
Přesilovku si v závěru druhé třetiny zahraje hostující celek, který se rychle dostal do útočného pásma.
35:00'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., hrubost). Trest odpyká Trevor Zegras.
35:00'
Před domácí brankou se strhla potyčka, uvidíme, jak si sudí vyřeší.
33:35'
Po rychlé akci je znovu vyrovnáno, prosazuje se po chybě domácí obrany RYAN DONATO. Puk k němu propadl, a pak jej dokázal v pohodě zpracovat a poslat na branku. Asistence: Yanni Gourde.
33:19'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
32:40'
Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Sledujeme aktivní hru domácích, kteří střelecky vedou 21:14.
32:05'
Trevor Zegras to vzal na sebe, jeho tvrdá rána bez přípravy končí výrazně mimo branku.
30:22'
Austin Czarnik pálil z dobré pozice před brankou, jeho tvrdá rána končí vedle. Gólman Ducks zasahovat nemusel.
29:52'
Chris Driedger nyní sérií skvělých zákroků podržel své spoluhráče, dobře to sehráli domácí, ale své velké šance neproměnili.
28:33'
Anaheim právě vstřelil branku!
Domácí celek se v přesilovce dostává do vedení. Jamie Drysdale vypálil od modré čáry, jeho dobrý pokus před brankou nechytatelně tečoval RICKARD RAKELL. Asistence: Jamie Drysdale a Trevor Zegras.
27:53'
Trevor Zegras se dostal k odraženému puku a měl před sebou volnou část branky. Jeho křížná střela však minula cíl. Chris Driedger se jen otáčel za kotoučem. Ten nakonec končí vedle.
27:35'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Yanni Gourde – 2 min., sekání).
27:02'
Ducks se pokoušeli rychle přidat další branku, ale obrana Krakenů byla nyní pozorná.
25:34'
Domácí celek vyrovnává stav zápasu, po rychlé akci se k puku dostal ISAC LUNDESTRÖM. Před brankou přijal puk a rychle ho poslal k tyči. Brankář si ho pak srazil do branky. Asistence: Derek Grant.
25:10'
13:9, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je domácí celek, který si vypracoval další šanci. Cam Fowler minul branku.
24:23'
Hosté otáčejí směr hry, ale přechod do útočného pásma nevyšel podle jejich představ, píská se ofsajd.
23:13'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, ale na branku vypálit nedokázali.
22:58'
Domácí brankář přerušuje hru, kryje kotouč a vhazovat se bude před jeho brankou.
22:12'
Sam Steel si sjel před branku, ale spoluhráči mu přihrát nedokázali. Zajímavou akci domácí neproměnili.
21:48'
Sam Steel vedl zajímavou akci, dostal se do střelecké pozice, ale obrana byla připravená.
20:15'
Vhazovat se bude před domácí brankou, hosté vstoupili do druhé třetině aktivní hrou.
20:01'
Hostující celek vede po první třetině na ledě Anaheimu 2:1. Uvidíme, jak v další části zápasu odpoví domácí tým.
20:00'
19:45'
Ještě jedno vhazování, buly před domácí brankou, John Gibson musí být pozorný.
19:35'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina.
18:14'
Austin Czarnik se dostal po rychlé akci do dobré střelecké pozice, jeho ránu z kruhu kryje domácí brankář. John Gibson podržel puk, bude se vhazovat.
18:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme aktivní hru domácích, kteří se pokouší vyrovnat. Buly před brankou Seattlu.
16:50'
8:4, střelecky je aktivnější domácí celek, který se žene za vyrovnáním, ale hostující obrana v čele s brankářem byla pozorná.
Domácím nelze upřít snahu o vyrovnání, Ducks hrají aktivně, Jakob Silfverberg měl dvě dobré střelecké pozice, ale brankáře nepřekonal. Komerční přestávka.
15:40'
Ryan Getzlaf byl volný před brankou, dostal přihrávku, ale s jeho pokusem si celkem snadno poradila obrana Seattlu.
14:41'
Hostující celek si znovu bere vedení zpět. Gourde našel výbornou přihrávkou zcela volného spoluhráče, a tak mohl VINCE DUNN zakončovat do prázdné branky. Asistence: Yanni Gourde a Calle Järnkrok.
13:18'
Isac Lundeström se šikovně zmocnil puku v útočném pásmu, následně ho poslal před branku, kde tušil spoluhráče, ale ten vypálit nedokázal.
12:55'
Jordan Eberle se po pěkné individuální akci dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář.
12:09'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Krakenů, hosté nyní špatně rozehráli.
11:03'
Cam Fowler to zkoušel středem, ale neměl dostatek rychlosti, aby si dokázal poradit s obranou soupeře. Akce Ducks tak končí.
10:27'
Domácí špatně rozehráli od své branky, do útočného pásma se tým stabilněji nedostal.
10:01'
Adam Larsson rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
08:19'
Jamie Drysdale vypálil a jeho pokus v pohodě kryje hostující brankář. Chris Driedger podržel své spoluhráče.
08:02'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, následně rána od modré čáry končí vedle.
07:11'
Po komerční přestávce sledujeme hru pět na pět. Domácí hokejisté se pokouší získat vedení v tomto zápase.
06:04'
3:2, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou domácí hokejisté, kterým se podařilo vyrovnat.
02:12'
Po rychlé akci je vyrovnáno a prosazuje se domácí celek. Před brankou zůstal volný ISAC LUNDESTRÖM, který dostal přihrávku a poslal puk mimo dosah brankáře soupeře. Asistence: Jakob Silfverberg a Jamie Drysdale.
02:02'
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 5 min., bitka).
02:00'
Z první výraznější šance se prosazuje hostující celek, kotouč do branky po rychlé kombinaci dostalRYAN DONATO. Asistence: Austin Czarnik a Morgan Geekie.
01:03'
Domácí hokejisté vstoupili do zápasu aktivně, snadněji se dostávají do zakončení, Trevor Zegras individuálně neuspěl.
00:13'
Isac Lundeström se jako první dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla nepřesná. Brankář zasahovat nemusel.
00:01'

Anaheim Ducks: J. Gibson (Stolarz) – H. Lindholm, Drysdale, Fowler, Mahura, Benoit, Shattenkirk – Henrique, Getzlaf, T. Terry – Milano, Zegras, Rakell – Comtois, Lundeström, Silfverberg – D. Grant, Steel, S. Carrick.

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Giordano, A. Larsson, Vince Dunn, Lauzon, H. Fleury, Oleksiak – Marcus Johansson, McCann, Jordan Eberle – Järnkrok, Gourde, Donskoi – Donato, Wennberg, Sheahan – Geekie, Blackwell..
Zápas brzy začne.
Favoritem zápasu je domací celek, který dokázal vyhrát oba vzájemné zápasy. Anaheim porazil Krakeny 7:4 a 4:1.
Anaheim prožívá o poznání povedenější sezonu, aktuálně je po 48 zápasech na čtvrtém místě Pacifické divize s bilancí 16-7-9-16 a ziskem 55 bodů. Z posledních pěti zápasů bodovali Ducks ve všech pěti mačích. Naposledy prohráli 1:2 na ledě Detroitu.
Nastupují proti sobě dva týmy z Pacifické divize. Hostující celek je na posledním osmém místě a úvodní sezona v NHL se mu příliš nedaří. Má bilanci 13-2-4-28 a zisk 34 bodů. Z posledních pěti zápasů prohrál tým hned třikrát.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Seattle Kraken.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.