NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Columbus - 16. února 2022   03:00

Calgary
Calgary
02:10' Gudbranson (Lucic) • 16:30' E. Lindholm  • 35:44' M. Tkachuk (J. Gaudreau, E. Lindholm) • 39:13' D. Dubé (Mangiapane) • 46:39' Adam Ružička (T. Lewis) • 51:04' Toffoli (J. Gaudreau, E. Lindholm)
6:2
(2:1, 2:0, 2:1)
Columbus
Columbus
17:50' A. Boqvist  (Laine, Jenner) • 48:08' Werenski  (Nyquist, Kuraly)
Calgary
Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Kylington, Ch. Tanev, Zadorov, Gudbranson – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk (A) – Mangiapane, Backlund (A), Coleman – D. Dubé, Monahan (A), Toffoli – Lucic, Adam Ružička, T. Lewis.
McCauley, Anderson – Kovachik, Hunt
Scotiabank Saddledome, Calgary
9 639 diváků
Columbus
Merzlikins (Korpisalo) – Werenski (A), Peeke, Gavrikov, A. Boqvist, Bayreuther, Kukan – Laine, Jenner (C), O. Bjorkstrand – J. Voráček, Sillinger, Činachov – Nyquist (A), Kuraly, Domi – B. Gaunce, Roslovic, Fix-Wolansky.

3. Dillon Dubé (CGY) – 1+0
Calgary Flames vyhrává další zápas v řadě, na domácím ledě dokázalo celkem bez problémů porazit Columbus 6:2. Hostující celek si mnoho šancí v tomto zápase vypracovat nedokázal.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry.
58:38'
Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Flames.
58:00'
Andrew Mangiapane se dostal do brejku, ale blafák nedokázal dotáhnout do úspěšné koncovky.
57:39'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou Jackets.
56:36'
V poklidném tempu se zápas dohrává, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:07'
Komerční přestávka.
54:50'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
53:48'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí hokejisté míří za výhrou v tomto zápase.
51:04'
Calgary právě vstřelilo branku!
To je premiéra. Svou první branku v první zápase za Flames dává také TYLER TOFFOLI. Počkal si na výbornou přihrávku od spoluhráče, a pak zakončoval poměrně snadno. Asistence: Johnny Gaudreau a Elias Lindholm
48:08'
Columbus právě vstřelil branku!
Columbus snižuje, po bleskové akci se na druhé straně trefuje aktivně dnes hrající ve všech třetinách ZACH WERENSKI. Asistence: Gustav Nyquist a Sean Kuraly.
46:39'
Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé akci se prosazuje dobrou střelou ADAM RUŽIČKA. Asistence: Trevor Lewis.
45:26'
Jakub Voráček si najížděl do volného prostorou, ale obrana Flames si dokázala poradit.
44:58'
Domácí celek hraje aktivně, dostal se do útočného pásma, kde kombinuje.
43:13'
30:17, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je jednoznačně domácí celek, který zaslouženě vede.
41:04'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí celek má tříbrankový náskok.
40:01'
Dvě branky přidal domácí celek ve druhé třetině a díky dobrému výkonu míří za výhrou v tomto zápase. Columbus už mnoho času na zdramatizování utkání mít nebude.
40:00'
39:55'
Po ofsajdu se bude vhazovat ve střední třetině.
39:13'
Při vlastním oslabení se prosazuje domácí celek a navyšuje své vedená na 4:1. Po rychlé akci se do útočného pásma a ke střele dostal DILLON DUBÉ. A Elvis Merzlikins inkasuje další branku. sistence: Andrew Mangiapane.
39:00'
Hraje se ve středním pásmu, to probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:50'
Bránící se celek vyhazuje přes všechny čáry,
38:21'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Blake Coleman – 2 min., držení).
37:50'
Flames se usadili v útočném pásmu, Blake Coleman pálil a jeho pokus kyje Elvis Merzlikins. Komerční přestávka.
37:14'
Oliver Bjorkstrand to vzal na sebe, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
37:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
36:39'
Dillon Dubé zkoušel poslat kotouč před branku, ale jeho akci chyběla přesnost.
35:44'
Po chybě hostující obrany začala rychlá kombinace Flames. Gaudreau mohl zakončoval, ale ještě vylepšil pozici pro zakončujícího MATTHEW TKACHUKA, který prakticky zakončoval do prázdné branky. Asistence: Johnny Gaudreau a Elias Lindholm.
33:52'
Adam Boqvist se dostal do zakončení, jeho pokus kryje domácí brankář, bude se vhazovat.
33:01'
Elvis Merzlikins kryje kotouč, bude se vhazovat. Komerční přestávka.
32:36'
Erik Gudbranson pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesná, následná dorážka se neujala.
32:00'
21:15, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, více ze hry mají hráči Flames.
31:30'
Max Domi protečoval kotouč do útočného pásma, ale k zakončení se Blue Jackets nedostali.
30:51'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím mohou být spokojenější ti domácí.
30:46'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek vede o jednu branku.
29:10'
Sledujeme nyní hru pět na pět, přesilovka úspěšná nebyla.
28:40'
Přesilovka se Flames nedaří podle představ, hosté hrají velmi dobře defenzivně.
28:38'
Johnny Gaudreau měl velkou šanci, ale výborně proti jeho střele dokázal Elvis Merzlikins zasáhnout. Domácí další branku nepřidávají.
26:52'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vladislav Gavrikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
26:32'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek vede o jednu branku. Columbus se v Calgary představuje prakticky po dvou letech.
26:16'
25:40'
Mikael Backlund pálil z první a Elvis Merzlikins kryje kotouč, bude se vhazovat.
25:08'
Calgary se sice v přesilovce dokáže dostat do střelecké pozice, ale rány jsou hodně nepřesné.
24:44'
Polovina přesilovky domácích je pryč, zatím se Flames do výraznější šance nedokázali dostat.
24:35'
Dobrou šanci měli domácí, ale Sean Monahan z dobré pozice nedokázal přesněji uspět.
23:44'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Brendan Gaunce – 2 min., držení).
23:25'
Adam Boqvist čekal na přihrávku, dostal puk, ale nedokázal vypálit. Následně Dillon Dubé vedl rychlou protiakci.
22:56'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.
21:36'
Adam Ružička se pokoušel něco vymyslet v útočné třetině, následně pálil autor dnešní branky, Erik Gudbranson, ale Elvis Merzlikins byl připravený.
21:02'
Vladislav Gavrikov zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale obrana si s jeho pokusem dokázala poradit.
20:41'
Elvis Merzlikins vyjel za sovu branku, odkud rychle rozehrává.
20:01'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé části.
20:01'
Calgary se dostalo v průběhu první třetiny dostalo do dvoubrankového vedení, a pak hostující celek snížil na rozdíl jediné branky. Uvidíme, co přinese další třetina.
20:00'
19:55'
Tak ještě jedno vhazování po zakázaném uvolnění. Střelecky je zápas vyrovnaný 12:12.
19:50'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:18'
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
17:50'
Bleskově dokázal hostující celek snížit, po rychlé akci se prosazuje střelo mezi tělo brankáře a tyč ADAM BOQVIST. Asistence: Patrik Laine a Boone Jenner.
16:30'
Domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé akci poslal puk před branku ELIAS LINDHOLM a do své branky si ho poslal Andrew Peeke, Takových branek není v NHL mnoho. Bez asistence.
15:36'
15:21'
Elvis Merzlikins podržel své spoluhráče, domácí měli další velkou šanci, puk však brankář udržel před brankovou čárou.
14:51'
Adam Ružička pokoušel připravit střeleckou pozici pro spoluhráče, ale rychlá akce Flames byla zblokovaná obranou soupeře.
14:23'
Patrik Laine se po rychlé kombinaci dostal do útočného pásma, ale jeho rána byla v rozhodující chvíli zblokovaná.
13:57'
Domácí si vypracovali další velkou šanci střelou od modré čáry, ale Noah Hanifin trefil jen tyč.
13:20'
Elvis Merzlikins musel zasahovat po rychlé akci soupeřů, ale se situací si dokázal poradit poměrně snadno.
13:00'
Domácí se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale píská se postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
12:47'
Elvis Merzlikins kryje kotouč po střele soupeře. Komerční přestávka.
12:31'
Hodně dlouho se nyní hraje bez přerušení, tento hokej musí bavit.
12:08'
5:8, tak vypadá statistika střel na branku, Jack Roslovic minul bránu domácích střelou z otočky.
11:44'
Další rána hostujícího celku, puk ale i tentokrát minul branku.
11:23'
Blue Jackets se dostali do útočného pásma, Zach Werenski minul branku ránou z mezikruží.
10:56'
Daniel Vladař musel zasahovat proti velké šanci soupeře, dobře to nyní sehráli hosté. Dlouhou dobu se hraje bez přerušení.
10:07'
Christopher Tanev pálil od modré čáry, jeho spoluhráč ještě před brankou tečoval puk, ale ten i tak končí mimo branku.
09:20'
Domácí jsou nyní aktivnější, snadněji dostávají soupeře pod tlak, Columbus se musí bránit.
08:38'
Oliver Bjorkstrand se po individuální akci pokoušel dostat k zakončení, ale v rozhodující chvíli mu puk sjel z hokejky.
08:21'
Adam Boqvist se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno poradil brankář domácích.
07:34'
Elias Lindholm pálil od modré čáry rychle po přechodu do útočné třetiny, ale rána byla výrazně nepřesná.
07:18'
Sledujeme rychlý hokej, který momentálně mnoho šancí nenabízí.
06:10'
Mikael Backlund se probojoval do útočného pásma, zpětná přihrávka na modrou čáru byla hodně nepovedená.
05:45'
Christopher Tanev připravil střeleckou pozici pro nováčku Flames Toffoliho, ale jeho rána od modré čáry končí vedle branky.
05:10'
Boone Jenner ani Dean Kukan nedokázali nic vymyslet před brankou, následně puk kryje domácí gólman, a tak se bude vhazovat.
04:27'
3:2, střelecky je aktivnější tým Flames, který se také dokázal dostat do vedení.
04:01'
Max Domi byl volný před brankou, ale puk nedostal, následně Johnny Gaudreau rychle otočil směr hry.
03:41'
Jakub Voráček se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale obrana si dokázala s jeho akcí poradit.
02:10'
Domácí celek se dostává rychle po začátku zápasu do vedení, po rychlé kombinaci se ránou od modré čáry prosazuje ERIK GUDBRANSON. Asistence: Milan Lucic.
00:52'
Flames střídá, a pak obránci rozehrávají od své branky. Matthew Tkachuk dostal puk do útočného pásma, následně raději hostující brankář přerušuje hru.
00:10'
Utkání začalo, domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidný úvod zápasu.
00:01'

Calgary Flames: Vladař (Markström) – Hanifin, R. Andersson, Kylington, Ch. Tanev, Zadorov, Gudbranson – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk – Mangiapane, Backlund, Coleman – D. Dubé, Monahan, Toffoli – Lucic, Adam Ružička, T. Lewis.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Werenski, Peeke, Gavrikov, A. Boqvist, Bayreuther, Kukan – Laine, Jenner, O. Bjorkstrand – J. Voráček, Sillinger, Činachov – Nyquist, Kuraly, Domi – B. Gaunce, Roslovic, Fix-Wolansky..
Calgary Flames odehrálo 45 zápasů s bilancí 22-4-6-13 a ziskem 58 bodů. V tabulce je tým na šestém místě Západní konference Z posledních pěti zápasů vyhrál tým všechny. Poradil si s Dallasem Stars 3:4, Arizonu Coyotes 4:2, Vegas 6:0, Toronto Maple Leafs 5:2 a na New York Islanders 5:2.
Columbus Blues Jackets odehrál 46 zápasů s bilancí 15-8-1-22 a ziskem 47 bodů. V tabulce Východní konference je tým na desátá pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Poradil si s Montrealem Canadiens 6:3,Washingtonem Capitals 5:4, Buffalo Sabres 4:3 v prodloužení a Montreal Canadiens 2:1. Tým nestačil na Floridu 4:8.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Columbus Blues Jackets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.