NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Boston - 27. ledna 2022   04:00

Colorado
Colorado
11:25' MacDermid (Burakovsky, Ničuškin) • 51:46' Girard (Makar, Kadri) • 59:23' Landeskog (Kadri, Ničuškin) • 63:01' Makar (Kadri, Landeskog)
4:3
(1:0, 0:3, 2:0 - 1:0)
Boston
Boston
27:10' DeBrusk  (McAvoy) • 32:16' Coyle  (McAvoy, Bergeron) • 33:31' B. Marchand  (Pastrňák)

3. Kurtis MacDermid (COL) – 1+0
Colorado Avalanche po dvou třetinách prohrávalo o dvě branky, ve třetí části dokázalo stav zápasu vyrovnat, a pak v prodloužení dokonalo obrat. Rozhodující branku vstřelil Cale Makar.
17 zápasů na domácím ledě v řadě dokázalo vyhrát Colorado, což je nejvíce v historii klubu.
63:01'
Colorado právě vstřelilo branku!
Je konec, je tohoto. Domácí celek tento zápas vyhraje, v prodloužení se prosazuje z horní hranice kruhu CALE MAKAR. Asistence: Nazem Kadri a Gabriel Landeskog.
62:36'
Mikko Rantanen neuspěl z dobré pozice, následně puk vyrazil Linus Ullmark.
62:09'
Mikko Rantanen minul branku, domácí jsou ale dál v útočném pásmu. Následně hosté vyhodili.
61:30'
Colorado se usadilo v útočném pásmu, rána byla nepřesná. Následně Boston vyhodil.
61:14'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Mike Reilly – 2 min., podrážení).
60:48'
Puk je ve středním pásmu a mají ho domácí hokejisté pod kontrolou.
60:46'
Gabriel Landeskog pálil a jeho rána byla zblokovaná.
60:32'
Colorado potřebuje přeskupit síly, a tak se nikam nežene.
60:01'
Úvodní buly pro hosty.
60:01'
Colorado Avalanche dokázalo ve třetí třetině smazat dvoubrankovou ztrátu, a tak uvidíme prodloužení a možná i nájezdy.
60:00'
59:40'
Uvidíme podle všeho prodloužení.
59:23'
Krásně sehráno a je vyrovnáno, po pěkné kombinaci se střelou do odkryté části branky prosazuje osamocený GABRIEL LANDESKOG. Asistence: Nazem Kadri a Valerij Ničuškin.
59:05'
Zakázané uvolnění se nepíská, Colorado musí hrát od své branky.
58:50'
Oddechový čas pro domácí.
58:50'
Ofsajd, buly ve středním pásmu. Colorado působí hodně rozhozeným dojmem.
58:26'
Avalanche mají kotouč sice pod kontrolou, ale ve středním pásmu.
58:04'
Mnoho času už domácí celek na vyrovnání nemá. Usadil se v útočném pásmu.
57:27'
Domácí to zkouší v šesti, Darcy Kuemper je na střídačce.
57:27'
André Burakovsky a Valerij Ničuškin měli dobré šance, ale Linus Ullmark si dokázal poradit. Bude se vhazovat.
57:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek prohrává o jednu branku.
56:46'
André Burakovsky uklidnil hru a rychle rozehrává do útočného pásma.
56:32'
Brad Marchand pálil a jeho projektil kryje domácí brankář. Bude se vhazovat.
56:17'
Nazem Kadri pálil z dobré pozice, jeho ránu vytěsnil brankář nad.
55:50'
Erik Haula rozehrává od vlastní branky, následně Valerij Ničuškin měl obrovskou šanci, ale trefil jen brankáře. Pak Bruins vyhodili na icing.
55:31'
Colorado se pokouší vyrovnat, ale obrana si dokázala poradit. Boston následně dostal hru do bezpečí.
55:17'
Mikko Rantanen dostal kotouč do útočného pásma, následná rána byla nepovedená.
55:08'
Komerční přestávka.
54:30'
Curtis Lazar a Tomáš Nosek kombinovali v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná.
54:18'
Velkou šanci měli hostující hokejisté, ale puk končí mimo branku.
53:28'
Boston rozehrává od vlastní branky, sledujeme dramatickou pasáž hry.
51:46'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, ránou od modré čáry se prosazuje aktivně hrající SAMUEL GIRARD. Asistence: Cale Makar a Nazem Kadri.
51:33'
André Burakovsky měl obrovskou šanci, zakončoval po dobré přihrávce spoluhráče, ale Linus Ullmark vytáhl velmi dobrá zákrok.
50:36'
David Pastrňák se pokoušel prosadit, ale nedostal od obrany dostatek prostoru.
50:01'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:10'
Obrázek hry ve třetí třetině je dost stejný, domácí hokejisté se tlačí za zdramatizováním zápasu, ale hostující obrana je pozorná.
48:47'
Darcy Kuemper si poradil, z bezprostřední blízkosti zakončoval Jake DeBrusk. Brankář Colorada se nyní vyznamenal.
48:38'
Zakázané uvolnění proti domácím, vhazovat se bude před jejich brankou.
48:21'
27:27, střelecky je zápas vyrovnaný, ale hostující celek vede o dvě branky.
48:00'
Gabriel Landeskog si vybruslil do volného prostoru, ale spoluhráči k němu přihrávku dostat nedokázali.
47:40'
Hostující brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí hráči jsou aktivní, tlačí se do zakončení.
47:29'
47:08'
Craig Smith přišel o puk, následně ale jeho spoluhráči uspěli v souboji. Vypálit hosté nedokázali.
46:47'
David Pastrňák vedl hostující akci individuálně, ale nedokázal se prosadit.
46:24'
Následně domácí rychle přenesli hru do útočného pásma, ale se střelou si brankář dokázal poradit.
45:55'
Boston se usadil v útočném pásmu, Craig Smith už zvedal ruce nad hlavu, ale puk byl z venkovní strany na síti.
45:00'
Úvodních pět minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí hrají aktivněji, ale čekají na gólovou příležitost.
44:35'
Logan O'Connor se objevil před brankou, ale jeho rána nebyla přesná, puk končí vysoko nad brankou.
44:19'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej.
43:43'
André Burakovsky vedl zajímavou akci svého celku, následně ale přišel o puk. Pak to zkoušeli hosté, dostali se jen do postavení mimo hru.
42:47'
J. T. Compher byl sice volný před brankou, ale spoluhráči mu nedokázali přihrát.
42:17'
Colorado mělo velké šance, ale nedokázalo je proměnit, domácí hrají v úvodu třetí třetiny aktivně.
42:06'
Linus Ullmark přerušuje hru po střele Colorada, bude se vhazovat.
41:46'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, domácí Jack Johnson rozehrává od vlastní branky.
40:55'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale zakončení se jim nepodařilo podle představ.
40:01'
Boston Bruins se prosadil třikrát ve druhé třetině, čímž otočil průběh zápasu. Boston vede na ledě Colorada 3:1. Uvidíme, co přinese třetí třetina.
40:00'
39:24'
Vhazovat se bude před domácí brankou, následná rána Bruins končí vysoko nad.
38:40'
V poklidném tempu se nyní dohrává druhá třetina tohoto utkání.
38:24'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
37:45'
André Burakovsky pálil a jeho pokus kryje Linus Ullmark.
37:40'
37:31'
Nazem Kadri byl před brankou, ránou z první minul branku.
37:07'
Hosté dokázali vyhodit přes všechny čáry.
36:40'
Elitní formace Colorada hraje aktivně, jedna ze střel byla do tyče. Následně Linus Ullmark vyrazil puk.
36:07'
Brad Marchand se pokoušel při vlastním oslabení dostat do šance, ale nedokázal si poradit s obráncem.
35:44'
Přesilovku si nyní zahraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, kam se rychle dostal.
35:33'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Tomáš Nosek – 2 min., nedovolené bránění).
34:50'
Jack Johnson rozehrává od své branky, následně Nicolas Aube-Kubel pokračova v akci, ale domácí zakončit nedokázali.
34:30'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek prohrává o dvě branky.
33:31'
Bruins právě vstřelili branku!
Oficiálně tento gól už v přesilovce nepadl, ale hostující celek navyšuje své vedení. Po akci Pastrňáka a jeho přihrávce se ránou pod horní tyč prosazuje BRAD MARCHAND. Asistence: David Pastrňák.
32:16'
Hostující celek proměnil přesilovku pět na tři a dostává se do vedení, k odraženému puku se před brankou dostal CHARLIE COYLE a poslal jej ke vzdálenější tyči. Asistence: Charlie McAvoy a Patrice Bergeron.
32:07'
David Pastrňák minul branku.
31:34'
Boston hraje přesilovku pět na tři. Darcy Kuemper si poradil s dobrou střelou soupeře.
31:29'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Erik Johnson – 2 min., krosček).
31:03'
Přesilovku hraje Boston, který se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
30:32'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (André Burakovsky – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Oskar Steen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Samuel Girard – 2 min., hrubost).
30:32'
Bude se vylučovat.
30:04'
Brad Marchand neměl komu přihrát, a tak to zkusil individuálně, následně nepřesně pálil jeho spoluhráč Oskar Steen.
29:16'
Charlie McAvoy měl zajímavou šanci, ale jeho rána končí vysoko nad.
28:22'
Erik Haula se pokoušel dostat k volnému puku v útočném pásmu, ale obrana Lavin si dokázala poradit.
28:00'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit, zatím platí vyrovnaný stav, ale domácí hráči se pokouší získat vedení zpět.
27:40'
27:10'
A je vyrovnáno, v situaci dva na jednoho se po rychlé akci rozhodl JAKE DEBRUSK pro střelu a dokázal překonat brankáře mezi ruku a tělo. Asistence: Charlie McAvoy.
26:54'
Mikko Rantanen vedl zajímavou akci, následně si brankář poradil, Erik Johnson tečoval nedokázal.
26:29'
Sledujeme hru čtyři na čtyři a aktivnější je domácí celek, který si sice vypracoval šanci, ale neproměnil ji.
25:52'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Anton Blidh – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Tyson Jost – 2 min., hrubost).
25:52'
Hra je přerušena, další šarvátka mezi Hallem a Landeskogem.
25:41'
Nathan MacKinnon se do tohoto zápasu už nevrátí, v první třetině jej ve střední třetině hitoval Hall.
25:15'
Mikko Rantanen se objevil volný před brankou, ale puk nedokázal zpracovat podle svých představ.
24:41'
Gabriel Landeskog se pustil do šarvátky se soupeřem, ale sudí nechávají hru plynout. Začíná se přiostřovat.
24:03'
Sledujeme poměrně rychlý hokej v úvodu druhé třetiny. Michail Malcev pálil z ostré pozice, ale jeho rána končí vedle.
23:11'
Mikko Rantanen se objevil ve výborné střelecké pozici, ale netrefil branku, gólman výborně zasáhl. Následně brankář přišel o masku. Hra je přerušená.
22:27'
André Burakovsky se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho ránu kryje brankář Linus Ullmark. Bude se vhazovat.
21:43'
Darcy Kuemper kryje šance soupeřů. Bruins měli dobré příležitosti, ale domácí brankář byl pozorný.
21:04'
Patrice Bergeron z dobré pozice před brankou přestřelil.
20:39'
Charlie McAvoy mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru. Bruins hrají přesilovku.
20:07'
Utkání pokračuje druhou třetinou, hostující celek pokračuje v přesilovce.
20:01'
20:00'
19:52'
David Pastrňák pálil, domácí brankář si s jeho pokusem dokázal poradit.
19:42'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Nicolas Aube-Kubel.
19:25'
Cale Makar byl volný před brankou, ale obrana Bruins si dokázala poradit.
19:03'
Domácí se dostali do útočného pásma, Jack Johnson však nedokázal přesněji najít spoluhráče.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí celek rozehrává od vlastní branky.
17:34'
5:10, tak aktuálně vypadá statistika střel na branku, aktivnější jsou hokejisté Bruins.
17:19'
Darcy Kuemper musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté vyhráli buly, ale rána od modré čáry byla zblokovaná.
17:09'
Linus Ullmark raději přerušuje hru, Kurtis MacDermid pálil z velké dálky, ale hostující brankář nechtěl rozehrávat.
17:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hosté vedou střelecky 9:4.
15:37'
Linus Ullmark přerušuje hru, poradil si se střelou soupeře. Komerční přestávka.
15:09'
Zakázané uvolnění proti Bostonu, vhazovat se bude před jeho brankou.
15:01'
Dobrou přesilovku sehráli domácí, usadili se v útočném pásmu, ale vypálit nedokázali.
14:50'
13:03'
André Burakovsky dostal hru do útočného pásma, Gabriel Landeskog pokračoval v akci. Následně hosté dokázali vyhodit.
12:55'
Přesilovku hraje domácí celek, který může své vedení navýšit.
12:52'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., podrážení).
12:52'
11:25'
Druhou střelou v zápase se domácí celek dostává do vedení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje KURTIS MACDERMID. Asistence: André Burakovsky a Valerij Ničuškin.
11:15'
Hraje se spíše ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry.
09:16'
Hraje se rychlý hokej, David Pastrňák a Erik Haula postupovali do útočného pásma, ale nevypálili na branku.
07:41'
Sledujeme nyní už hru pět na pět. Hostující celek se usadil v útočném pásmu, Curtis Lazar pálil, ale o kousek minul branku.
07:29'
07:25'
Darcy Kuemper přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, sledujeme zajímavou přesilovku Bruins.
07:07'
Logan O'Connor vyhodil šikovně přes všechny čáry, domácí se v pohodě brání.
06:43'
Patrice Bergeron a Hall kombinovali v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali.
05:56'
Domácí se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
05:29'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Kurtis MacDermid – 2 min., krosček).
04:33'
Linus Ullmark si dokázal poradit se střelou od modré čáry, následně hraje hostující obrana.
04:22'
04:06'
Jake DeBrusk šetřil čas v útočném pásmu, ale dlouhou tam nezůstal. Následně domácí rychle otočili hru.
03:40'
Boston vyhazuje přes všechny čáry, domácí musí znovu bojovat o útočné pásmo.
03:25'
Gabriel Landeskog pálil, jeho rána byla před brankou zblokovaná, následně André Burakovsky minul branku.
02:56'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry, sledujeme rozehrávku domácích od branky.
02:22'
Přesilovku budou hrát domácí hokejisté, kteří se mohou usadit před brankou soupeře.
02:22'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Taylor Hall – 2 min., nedovolené bránění).
02:22'
Taylor Hall tvrdě sestřelil soupeře, domácí hráč krvácí.
02:14'
Nathan MacKinnon byl tvrdě sestřelený ve středním pásmu.
01:37'
Darcy Kuemper přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
01:15'
Nazem Kadri se propracoval do útočného pásma, kde se pokoušel najít spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Bruins otáčí směr hry.
00:08'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Bruins, Linus Ullmark musí být pozorný.
00:01'

Colorado Avalanche: Kuemper (Francouz) – D. Toews, Makar, J. Johnson, Girard, MacDermid, E. Johnson – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Ničuškin, Kadri, Burakovsky – L. O'Connor, Newhook, Compher – Jost, M. Malcev, Aube-Kubel.

Boston Bruins: Ullmark (T. Rask) – Vaakanainen, McAvoy, M. Reilly, Carlo, Forbort, Clifton – B. Marchand, Bergeron, Craig Smith – T. Hall, Haula, Pastrňák – DeBrusk, Coyle, O. Steen – Blidh, T. Nosek, Lazar..
Utkání začne později, čeká se na dohrání zápasu Chicaga.
Colorado Avalanche odehrálo 40 zápasů s bilancí 23-6-3-8 a ziskem 61 bodů. V tabulce Západní konference je tým na první pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. Poradil si s Minnesotou Wild 4:3 v nájezdech, Anaheimem Ducks 2:0, Los Angeles Kings 4:1, Montreal Canadiens 3:2 v prodloužení a Chicago Blackhawks 2:0.
Boston Bruins odehrál 39 zápasů s bilancí 21-3-2-13 a ziskem 50 bodů. V tabulce Východní konference je na osmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Nashville Predators 4:3 v prodloužení, Washington Capitals 4:3 a Winnipeg Jets 3:2. Tým nestačil na Carolinu Hurricanes 1:7 a na Anaheim Ducks 3:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Boston Bruins.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.