NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Flyers - 8. dubna 2022   01:07

Flyers
28:00' Connauton   • 33:26' Tippett  (Sanheim, K. Hayes) • 36:41' N. Cates  (Provorov, K. Hayes) • 56:55' Konecny  (Frost, J. van Riemsdyk)
Columbus
Dunning, Furlatt – Murray, Berg
Nationwide Arena, Columbus
17 118 diváků
Flyers
M. Jones (Hart) – York, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Attard, Connauton – Atkinson, Frost, Farabee – Tippett, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), N. Cates – P. Brown, N. Thompson, Lindblom.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!

Střely na branku: 27 – 31
Je konec! Philadelphia i přes nepovedený vstup do utkání vítězí na ledě Columbusu 4:1 a napravuje dojem z předchozího utkání. Hosté o svém triumfu rozhodli ve druhé části, kdy odskočili na rozdíl dvou branek. Ve třetí třetině se Columbus sice snažil hrát ofenzivně, ale nenašel recept na obranu Flyers. Za hosty se navíc v závěru utkání prosadil Travis Konecny.
59:34'
Duel už se pouze dohrává. Philadelphia si je vědoma luxusního náskoku a domácí už ani neriskují hrou bez brankáře.
59:02'
Jakub Voráček se dostal na modrou čáru, odkud puk poslal před branku Flyers, jenže nikdo v modrém jeho slibnou pobídku netečoval.
58:33'
Domácí brankář si pohlídal zakončení na přední tyč, rychle se přesunul a zneškodnil ránu pravým betonem. Defenziva Columbusu poté rychle rozehrála.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:45'
Andrew Peeke uklidnil rozehrávku Columbusu a počkal na dostřídání svých spoluhráčů. Domácí se opět valí vpřed.
57:15'
Columbus se i přes nepříznivý stav snaží hrát sympaticky ofenzivně. Další zakončení z levé strany trefilo jen vnější oblouk hostující branky.
56:55'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Branka platí a Philadelphia tři minuty před koncem třetí části prakticky rozhoduje o svém triumfu! K odraženému puku se před brankou Columbusu dostal nehlídaný TRAVIS KONECNY, který puk procedil do sítě! Asistence: Morgan Frost, James van Riemsdyk.
56:55'
Tak pozor! Hokejisté Flyers se radují, nicméně rozhodčí za brankou rozpažil! Uvidíme, zda puk skutečně přešel brankovou čáru!
56:46'
Další ofenzivní výpad Columbusu končí na zakázaném uvolnění. Vhazování se vrátí zpátky před domácí klec.
56:12'
Flyers se vymanili z tlaku Columbusu a osvobodili se chytrým nahozením do útočného pásma. Philadelphia tak našetřila další potřebné sekundy k dobru.
55:26'
Columbus se dral vpřed středem ledové plochy, jenže na modré čáře jej o kotouč obral hned první hráč Philadelphie, který puk odehrál do bezpečí.
55:03'
Flyers se dostali do útočného pásma, ale opět skvěle zasáhl Jack Roslovic. Columbus ale potřebuje hrozit na opačné straně ledové plochy.
54:23'
Ristolainen na modré čáře neudržel kotouč ve třetině a musel se rychle vracet. Defenziva Philadelphie tento moment zvládla bez problémů.
54:10'
Flyers se po pravé straně dostali do útočného pásma, jenže skvělou práci v defenzivě znovu odvedl Eric Robinson, který puk vypíchl mimo nebezpečný prostor.
53:42'
53:12'
Gustav Nyquist vybojoval puk v obranném pásmu a snažil se jej vyhodit ven odrazem o mantinel. Na modré čáře ale výborně zapracoval Konecny.
52:36'
Atkinson táhl akci Flyers po pravém křídle, ale hned první obránce mu kotouč uzmul a odehrál jej do bezpečí.
52:12'
Atkinson dostal nabito na pravý kruh, odkud zakončil příklepem, ale Robinson jeho ránu zablokoval a následně vyhodil puk do bezpečí.
51:42'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Adam Boqvist – 2 min., hákování).
51:33'
Oliver Bjorkstrand se pro změnu pokusil překvapit brankáře Flyers střelou na přední tyč, ale Martin Jones si mezírku u přední tyče pohlídal.
51:16'
Werenski dostal přihrávku na levý kruh, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila na bruslích dobře postaveného obránce Flyers.
51:02'
Až nyní se po dalším extrémně dlouhém úseku bez přerušení zastavila hra. Eric Robinson střílel z prostoru mezi kruhy, ale od hole obránce se puk odrazil do ochranné sítě.
50:35'
Oliver Bjorkstrand si sjel do střelecké pozice, nicméně jeho rána zápěstím skončila na bloku prvního hráče v bílém dresu. Odražený puk ještě udržel pro Columbus Voráček.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a Columbus stále nemůže přijít na to, jak zdramatizovat závěrečné minuty dnešního střetnutí.
49:34'
Martin Jones si dal pozor na další překvapivé zakončení z ostrého úhlu a vykopl puk k mantinelu. Hostující brankář dnes podává sebejistý výkon.
49:12'
Gustav Nyquist projel po pravém křídle do útočného pásma, kde si puk srovnal na bekhend a poslal jej před branku Flyers, kde ale neměl spoluhráče.
48:26'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Gavrikov dlouhou přihrávkou rozjel Danfortha, který se dostal do zakončení a jeho rána rozezvučela brankovou konstrukci!
48:10'
Domácí zadáci uklidnili hru v obranném pásmu a snaží se najít mezírku v obraně Flyers. Hosté ale skvěle napadají už od červené čáry.
47:38'
Travis Konecny z levé strany prověřil pozornost domácího brankáře, ale Merzlikins rychle vykopl pravý beton a připsal si vynikající zákrok.
47:12'
Joel Farabee táhl akci Philadelphie, ale od modré čáry puk pouze nahodil za branku a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil střídat. Philadelphia hraje to, co potřebuje.
46:32'
Oliver Bjorkstrand projel až do rohu útočného pásma, nicméně postrádal podporu svých spoluhráčů a už nedokázal adresně přihrát před branku.
46:12'
Patrik Laine se v útočném pásmu uvolnil výbornou kličkou, přehodil si puk na bekhend a vypálil. Jeho rána ale skončila na bruslích prvního rivala.
45:26'
Domácí brankář si musel dát dobrý pozor na nahození ze středního pásma a raději rychle rozehrál na rozjetého spoluhráče v modrém dresu.
45:12'
Jakub Voráček se v útočném pásmu prosmýkl mezi kruhy a zakončil zápěstím. Jeho rána ale prolétla kolem vzdálenější tyčky.
44:26'
Konecny od modré čáry nahodil puk do útočného pásma, Zadáci Columbusu byli v tomto případě dostatečně důrazní a odehráli puk do bezpečí.
44:12'
Konecny uspěl na vhazování v útočném pásmu, nicméně nikdo z hráčů Philadelphie se tentokrát nedostal do zakončení. Odražený puk získal soupeř.
43:36'
Zach Werenski napadal rozehrávku soupeře a ostrým hitem pořádně namasíroval jednoho z hokejistů Philadelphie. Columbus ale potřebuje útočit.
43:00'
Ve třetí třetině jsme byli svědky prvního přerušení až po třech minutách a hned to byla obrovská šance Flyers. Přihrávku před branku dostal Farabee, ale Merzlikins vytasil neskutečný zákrok!
42:34'
Adam Boqvist poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru, jenže tam neměl nikoho v modrém dresu Columbusu. Philadelphia brání v pevném bloku.
42:03'
Ivan Provorov nahodil puk do rohu útočného pásma, ale nezvykle na postu obránce nyní zasahoval Jakub Voráček, který puk odehrál po mantinelu do bezpečí.
41:32'
41:12'
Gavrikov se snažil vyhodit kotouč z obranného pásma,, ale Travis Sanheim na modré čáře díky skvělému pohybu udržel třetinu pro Flyers.
40:35'
Martin Jones vyjel za svou klec, kde zastavil vyhozený kotouč a rychle pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Philadelphia se z přesilovky snaží něco vytěžit.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Columbus ale třetí část dnešního utkání zahajuje v oslabení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:49.
Střely na branku: 19 – 21
Druhá třetina končí! Prostřední část se mnohem lépe podařila hostům. O vyrovnání se nejprve postaral Kevin Connauton. Na jeho zásah navázal ve 34. minutě Owen Tippett. O tři minuty později se navíc prosadil Cates. Columbus navíc vstoupí do třetí části v oslabení po vyloučení Peekeho.
40:00'
39:32'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Andrew Peeke – 2 min., nedovolené bránění).
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:29'
Gavrikov byl důrazný v útočném pásmu, ale zadáci Flyers si s jeho přítomnosti poradili. Columbus napadá soupeřovu rozehrávku v malém počtu hráčů.
38:12'
Kevin Connauton nahodil puk bekhendem do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku.
37:36'
Rasmus Ristolainen uklidnil rozehrávku Philadelphie za vlastní brankou. Hráči Columbusu nyní zvýšili aktivitu při napadání, ale stále se nemohou dostat k puku.
37:12'
Atkinson nahodil puk do útočného pásma, jenže zadáci Columbusu se tentokrát stačili stáhnout včas a odehráli puk do bezpečí.
36:41'
Hostující celek přidává třetí branku a domácímu Columbusu odskakuje na rozdíl dvou branek. K odraženému kotouči se díky důrazu před brankou dostal NOAH CATES a chytrým dotykem přehodil puk přes brankáře do branky! Asistence: Ivan Provorov, Kevin Hayes.
36:12'
Domácí zadáci uklidnili rozehrávku v obranném pásmu a počkali na vystřídání svých spoluhráčů. Také hostující kouč využil slabší pasáž k osvěžení složení na ledě.
35:29'
Jack Roslovic se vysunul za branku Philadelphie, kterou dokázal objet a našel Laineho. Dělovka druhého jmenovaného skončila na betonu Martina Jonese.
35:13'
Konecny dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, ale důrazný zadák v dresu Columbusu jej nepustil do útočného pásma.
35:00'
Gavrikov protečoval kotouč ven z obranného pásma, jenže k jeho pobídce se dostali pouze hokejisté Flyers. Philadelphia má vývoj utkání pod kontrolou.
34:21'
Travis Sanheim uspěl v souboji v obranném pásmu a obral hráče domácího Columbusu o kotouč. Philadelphia ve druhé části výrazně zvýšila důraz.
34:03'
Jack Roslovic objel branku Flyers a přihrál na levou stranu útočného pásma, odkud to zkusil Gustav Nyquist, jehož dělovka jen zaduněla o zadní mantinel.
33:26'
Hostující celek otáčí výsledek dnešního souboje! OWEN TIPPETT využil nepovedenou rozehrávku Columbusu v obranném pásmu a zápěstím prostřelil bezmocného brankáře! Asistence: Travis Sanheim, Kevin Hayes.
33:06'
Gustav Nyquist na modré čáře vybojoval volný kotouč a poslal jej k obráncům Philadelphie. Zatím je to obrovská bitva o každý metr ledu.
32:34'
Konecny dostal nabito na modrou čáru, odkud zakončil příklepem. Jeho dělovka ale skončila vedle levé tyčky. Odražený puk následně získal soupeř.
32:09'
Domácí brankář vyjel za svou klec a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Napadající Provorov ale stačil kotouč přizvednout na střídačku.
32:06'
Jakub Voráček poslal nahození do rohu útočného pásma, ale tam kralovali zadáci Flyers. Columbus se v posledních minutách jen těžko dostává do zakončení.
31:09'
Krátce po skončení přesilové hry měl obrovskou šanci Cam Atkinson, ale Merzlikins se skvěle roztáhl v brankovišti a zakročil lapačkou!
31:00'
30:26'
Domácí se v obranném pásmu dostali k odraženému kotouči a bez váhání jej dokázali vyhodit přes celé kluziště. Obrana Flyers musí otočit směr hry.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a v Columbusu zatím platí nerozhodný stav. Ve druhé třetině je momentum na straně Philadelphie.
29:26'
Hosté se usadili v útočném pásmu, nicméně jejich kombinace nakonec vyústila v nepřesnou přihrávku na modrou čáru. Columbus vstoupil do oslabení výborně.
29:00'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Vladislav Gavrikov – 2 min., držení).
28:00'
Je vyrovnáno! Philadelphia vyrovnává z ojedinělého útočného výpadu. Po chybě Columbusu ve středním pásmu se přes modrou dostal KEVIN CONNAUTON, který prostřelil domácího brankáře! Bez asistence.
27:19'
Gustav Nyquist dostal nabito na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle pravé tyčky hostující klece.
27:02'
Po další akci Columbusu nahodil Jack Roslovic kotouč do rohu útočného pásma, jenže jeho pobídka skončila sražená v ochranné síti.
26:26'
Jones si tentokrát pokryl mezírku u přední tyčky a nepustil kotouč za svá záda. Gólman Philadelphie si nemůže stěžovat na nedostatek práce.
26:06'
Jakub Voráček přebruslil obránce svého bývalého klubu a dostal se do zakončení. Forhendový pokus českého útočníka Jones vykopl pravým betonem.
25:26'
Konecny spěchal s pukem na čepeli do útočného pásma, jenže si puk posunul daleko před sebe a už nedokázal adresně přihrát na někoho v bílém.
25:10'
Justin Danforth dohrál v rohu útočného pásma jednoho z hráčů Philadelphie ostrým hitem. Domácí jsou dnes zatím přesnější v těchto malých detailech.
24:21'
Na opačné stranu spěchal po pravém křídle Kevin Hayes, který nahodil puk před branku, ale Laine se výborně vrátil a odehrál puk pryč z nebezpečného prostoru.
24:10'
Laine dostal přihrávku mezi kruhy, ale hlídkovali u něj dva hokejisté Philadelphie, kteří domácí hrozbu nepustili do zakončení.
23:26'
Až nyní musel rozhodčí fouknout do píšťalky. Bekhendovou ránu vyslal Zach Werenski, ale hostující gólman jeho pokus dobře viděl a s přehledem zasáhl.
23:12'
Laine nahodil puk do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém dresu Columbusu jeho akci nepodpořil. Od úvodu druhé části se hra ještě nepřerušovala.
22:32'
Travis Sanheim se prosmýkl středem ledové plochy do útočného pásma, kde si puk chytře přehodil na forhend, ale jeho rána skončila na bloku.
22:12'
Zach Werenski dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, jenže jeho nahození bekhendem skončilo vedle vzdálenější tyčky.
21:37'
Gustav Nyquist bekhendem nahodil puk za branku Philadelphie, kam se tlačil Roslovic, ale bek Flyers měl ke kotouči o několik kroků blíže.
21:12'
Cole Sillinger se stáhl do obranného pásma pro volný kotouč a rozehrál na pravou stranu. Také v úvodu druhé třetiny se hraje podobný hokej jako v první části.
20:34'
Kevin Hayes projel po pravém křídle do blízkosti branky Columbusu, ale prudkým nástřelem před branku nenašel nikoho ze spoluhráčů v bílém.
20:10'
Philadelphia uspěla na úvodním vhazování druhé třetiny. Flyers se ihned vydali do útoku, ale jejich akce skončila nahozením pro soupeře.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 1:56.
Střely na branku: 9 – 9
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Columbus, který vstoupil do utkání aktivně a prakticky celou třetinu soupeře přehrával. Domácí ale dokázali paradoxně udeřit při vlastním oslabení, kdy ujel Eric Robinson a rozjásal zaplněnou halu.
20:00'
19:45'
19:06'
Flyers opět dokázali vyhodit kotouč přes celé kluziště. Domácí brankář navíc musel před napadajícím Farabeem přikrýt kotouč lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
18:34'
Columbus se zatím v přesilovce ne a ne usadit v útočném pásmu. Domácí hokejisté mají obrovské problémy s přechodem útočné modré čáry.
18:06'
Philadelphia vstoupila do oslabení na výbornou. Jeden z hráčů v bílém dresu vyvezl puk po levém křídle do bezpečí a získal pro svůj celek cenné sekundy.
17:45'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., krosček).
17:27'
Gustav Nyquist táhl akci Columbusu po pravé straně, ale jeho nahození kotouč do útočného pásma přizvedl obránce do ochranné sítě.
17:06'
Kevin Hayes zavezl puk podél mantinelu do útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu mu prakticky nepřijel na pomoc. Obrana Columbusu hraje v první části skvěle.
16:47'
16:10'
Jack Roslovic vybojoval pro domácí kotouč v obranném pásmu a obloučkem puk vyhodil do bezpečí. Philadelphia musí rozjet novou akci.
15:29'
Flyers se ihned usadili v útočném pásmu a snaží se odpovědět v přesilové hře. Dělovka od modré čáry ale minula branku domácího Columbusu o pořádný kus.
15:06'
Columbus právě vstřelil branku!
Columbus se dostává do vedení při vlastním oslabení! Do úniku se po skvělém vstupu do oslabení dostal ERIC ROBINSON, který zakončil nad beton brankáře k tyči! Asistence: Vladislav Gavrikov, Sean Kuraly.
14:47'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Carson Meyer – 2 min., vysoká hůl).
14:12'
Adam Boqvist střílel z pravé strany, ale obětavý obránce Flyers si lehl do jeho rány a srazil puk mimo nebezpečné území. Philadelphia se následně osvobodila vyhozením.
13:34'
Andrew Peeke chyboval při rozehrávce na modré čáře, ale rychle zabral směrem dozadu a své zaváhání napravil. Columbus je v první třetině aktivnějším týmem.
13:03'
Sanheim podržel kotouč v obranném pásmu a počkal na dostřídání svých spoluhráčů. Následnou přihrávkou na levou stranu ale odevzdal puk hráčům Columbusu.
12:26'
Konecny se pěknou kličkou do středu zbavil obránce a zakončil zápěstím. Jeho rána ale prolétla kolem levé tyčky a zaduněla o zadní mantinel.
12:06'
Až nyní je hra přerušena! Eric Robinson se v útočném pásmu opřel do odraženého kotouče a hostující brankář dobrým zákrokem vykopl puk do ochranné sítě.
11:37'
Ani tentokrát se hra nepřerušuje. Oba trenéři opět střídají. Zatím je to bruslařsky extrémně náročná první třetiny.
11:12'
Nate Thompson projel po levém křídle do útočného pásma a zakončill zápěstím. Domácí brankář jeho ránu spatřil na poslední chvíli a zasáhl ramenem.
10:36'
Kevin Hayes vyhodil puk pod tlakem z obranného pásma, ale ani jeho vyhození neskončilo na zakázaném uvolnění. Hraje se skutečně dlouhou dobu bez přerušení.
10:06'
Travis Sanheim střílel po odrazu z levé strany útočného pásma, ale domácí brankář Merzlikins jeho dělovku vykopl levým betonem mimo nebezpečný prostor.
09:25'
Andrew Peeke uklidnil rozehrávku Columbusu za vlastní brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Čerstvé síly posílá na led i hostující kouč.
09:06'
Na opačné straně zakončil od modré čáře Atkinson, ale domácí brankář jeho ránu skvěle viděl a připsal si snadný zákrok pravým betonem.
08:38'
Justin Danforth znovu napadal rozehrávku hostujícího mužstva. Oba zadáci Flyers byli pod velkým tlakem a vyhodili puk mimo nebezpečný prostor jen se štěstím.
08:12'
Zatím se hraje v hodně vysokém tempu. Za dalším nahozením do útočného pásma spěchal Adam Boqvist, ale Sanheim před ním poslal puk o mantinel do bezpečí.
07:33'
Patrik Laine dostal přihrávku mezi kruhy, odkud bez váhání zakončil zápěstím, ale jeho rána těsně minula pravou tyč hostující klece!
07:06'
Jakub Voráček předvedl vynikající návrat do obranného pásma a zaskočil Provorova v momentu, kdy se ruský zadák Flyers chystal k zakončení.
06:32'
Gustav Nyquist ustál souboj v rohu útočného pásma, nicméně jeho bekhendová pobídka skončila na hokejce prvního zadáka v bílém dresu Flyers.
06:03'
Do útočného pásma se po levém křídle prosmýkl Zach Werenski, který puk poslal zadovkou za sebe, jenže Gustav Nyquist trefil prvního obránce.
05:21'
05:12'
Roslovic poslal přihrávku na modrou čáru, odkud pohotově zakončil jeho spoluhráč, nicméně nepovedenou ránu zablokoval hned první hráč Flyers.
04:26'
Kevin Hayes dostal v oslabení přihrávku do jízdy na levé křídlo, jenže se nedokázal prosmýknout kolem obránce. Defenziva Columbusu uspěla rychle.
04:00'
Flyers se na úvod oslabení dostali k puku v obranném pásmu a pohotově jej poslali přes celé kluziště. Columbus má na ledě i Jakuba Voráčka.
03:21'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká James van Riemsdyk.
03:12'
Cam Atkinson se dostal přes modrou čáru a pokusil se zakončit. K jeho smůle poslal puk do míst, kde se zrovna pohyboval Farabee, který puk zablokoval.
02:24'
Kevin Hayes se před brankou natáhl po odraženém kotouči, posunul jej na Konecnyho, který kotouč vyhodil do bezpečí. Philadelphia se v úvodu pouze brání.
02:06'
Ivan Provorov si dal pozor na napadajícího Jakuba Voráčka a chytrou zadovkou vyhodil kotouč odrazem o mantinel do středního pásma.
01:24'
Patrik Laine si sjel před branku, kam směřovala povedená přihrávka z pravého rohu ledové plochy. Defenziva Philadelphie v úvodu nechala hned dvě díry.
01:10'
Domácí Columbus se usadil v útočném pásmu. Do zakončení se dostal Roslovic, jehož dělovku od modré čáry zastavily brusle prvního obránce.
00:24'
Scott Laughton se dostal dopředu, jenže jeho nahození domácí obránce přizvedl mimo led, konkrétně na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:10'
Columbus uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje a ihned se vydal do útoku. Přihrávka na Jakuba Voráčka ale byla o metr delší než bylo potřeba.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní americká hymna.
Oba týmy už jsou na ledě. Columbus bude hrát v modrém, zatímco Flyers obléknou bílou sadu.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Bérubé) – Peeke, Werenski (A), Bean, Gavrikov, A. Boqvist, Christiansen – Laine, Roslovic, J. Voráček – Bemström, Sillinger, Nyquist (A) – O. Bjorkstrand, Kuraly, Danforth – Meyer, B. Gaunce, E. Robinson.

Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – York, Provorov (A), Ristolainen, Sanheim, Attard, Yandle – Atkinson, Frost, Farabee – Tippett, K. Hayes (A), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), N. Cates – P. Brown, N. Thompson, Lindblom..
Češi a Slováci

Jakub Voráček (CBJ) – 68 zápasů, 5 gólů, 46 asistencí
Columbus Blue Jackets

Domácí Columbus je na tom sice o něco lépe, jenže ani v jeho podání to nevypadá na postup mezi nejlepší osmičku na východě. Po sedmdesáti jedna odehraných zápasech má Columbus na kontě sedmdesát dva bodů a na osmý Washington má už čtrnáctibodové manko. Doma navíc soupeřům dokáže body i rozdat. V posledním duelu proti Flyers přerušil Columbus nelichotivou sérii sedmi porážek v řadě. Nejproduktivnějším hráčem Columbusu je Patrik Laine s padesáti dvěma body.
Philadelphia Flyers

Hostující Philadelphia odehrála v letošním ročníku sedmdesát zápasů a sezóna je z jejího pohledu spíše trápení. Na kontě má pouze padesát pět bodů a patří jí čtrnáctá pozice Východní konference. Na postup do play-off to tak v letošním ročníku NHL stačit nebude. V konferenci jsou na tom hůře jen Devils a Canadiens. Z posledních pěti zápasů navíc získala jen dva body z deseti možných. Naposledy padla doma 2:4 právě s Columbusem. Nejproduktivnějším hráčem je Cam Atkinson s padesáti body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.