NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Islanders : Toronto - 22. listopadu 2021   01:40

Islanders
Islanders
0:3
(0:1, 0:0, 0:2)
Toronto
Toronto
03:31' Marner  (Muzzin) • 42:00' O. Kaše  (Kämpf, N. Ritchie) • 53:29' Marner  (Bunting)
Islanders
Lambert, Rooney – Kelly, Suchánek
UBS Arena, New York
17 255 diváků
Toronto

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.

Trestné minuty: 8:8
Je dobojováno a hosté si odváží dva body. Třetí třetina přinesla marnou snahu New Yorku odmazat ztrátu, naopak na konci 42. minuty skórovalo Toronto, když se mezi kruhy zjevil Ondřej Kaše a byl na konci povedené kombinace. Definitivu na výhru pak dal v 54. minutě svou dnes druhou trefou Mitchell Marner a pak už to bylo jen o tom, aby hosté pomohli svému brankáři vychytat nulu. To se povedlo a Joseph Woll si tak ve svém teprve druhém utkání v NHL připsal povedený milník. NY Islanders jsou po porážce 0:3 stále poslední v Metropolitní divizi s devíti body, Toronto je s 27 body na druhém místě Atlantické divize.
59:43'
Ještě jedno přerušení a vhazování před Wollem, to vše po zakázaném uvolnění hostů.
59:12'
Chárova střela od modré byla zablokována Kerfootem, hosté všemi způsoby pomáhají Wollovi vybojovat první nulu.
58:40'
New York chce alespoň čestný gól, od modré čáry se o to pokoušel Hutton, Wollovu branku ale minul.
58:15'
Nepovedená rozehra domácího celku, přihrávka o mantinel skončila na zakázaném uvolnění.
57:49'
Odražený puk se dostal do levého kruhu na Muzzina, jeho pohotový švih se Sorokinovi povedlo chytit.
57:01'
Chára trochu zariskoval s rozehrávkou zpoza vlastní branky, nakonec se mu ale podařilo dostat puk do středního pásma.
56:28'
Spezza zkušeně podržel puk za domácí brankou, čekal, jestli se mu nenabídne jeden z jeho spoluhráčů.
55:39'
Hosté drží puk v útočném pásmu, tohle jim stačí. Už nepotřebují nějak zvlášť Sorokina ostřelovat.
55:04'
Od modré čáry nahazoval Salo, Wall má další úspěšný zákrok.
54:40'
Pageau pouze nahodil puk na branku, pro tuto chvíli jsou domácí ještě stále v útočném pásmu.
53:29'
Toronto právě vstřelilo branku!
Navíc přichází třetí úder Toronta. Na levé straně si s Buntingem vyměnil puk MITCHELL MARNER, aby si pak sjel před brankoviště a zblízka sklepával za Sorokina – 0:3. Asistence: Michael Bunting.
52:07'
Domácí jsou sice v útočném pásmu, ale střelecky se ne a ne prosadit. Z hlediště je už slyšet nespokojené bučení.
52:00'
Toronto už bylo v plném počtu, přesto muselo čelit náporu. Na konci akce byl Clutterbuck, gólman Woll ale vše ukončil jistým zákrokem na brankové čáře.
51:29'
Hosté jsou už v oslabení, zatím jim to ale vychází, Salo už musí za vysoce vyhozeným pukem.
50:39'
Na levé straně měl prostor na průnik a střelu Kaše, svůj druhý gól ale dnes nepřidal, jeho ránu Sorokin vyrazil.
50:00'
Vyloučení i na straně Toronta, dvouminutový trest za podrážení dostal William Nylander.
49:24'
Přes obránce vystřelil Tavares, jeho rána byla tečována a puk opustil ledovou plochu.
48:58'
Sorokin dokázal betonem zastavit nahození z dálky, k dorážce se už Toronto nedostalo, domácí vyhodili.
48:08'
Je tu vyloučení na straně domácího celku, dvě minuty za hákování dostal Zach Parise.
47:34'
Akce domácích stále naráží na dobře pracující obraně Toronta, hosté dnes přijeli se skvěle připraveným týmem.
46:28'
Do rychlého protiútoku se hnal Wahlstrom, vystřelil zápěstím, jenže Woll měl dobrý výhled a neměl tak problém zakročit.
45:45'
Cizikas skončil u levého mantinelu, kde byl zastaven čistým hitem. Dopředu už jde zase Toronto.
44:51'
Domácí Chára napřáhl k velké dělovce, pouze však při své střele zlomil hůl.
43:59'
Na opačné straně ohrožoval Sorokina Matthews, gólman New Yorku vytáhl těžký zákrok a drží tak svůj tým nad vodou.
42:47'
Na druhé straně šel do zakončení Salo, Woll je ale stále jistý a dává svému týmu velký klid.
42:00'
Na druhé straně se hosté trefují a jdou do dvoubrankového trháku. Velký kus práce odvedl Ritchie, když skvělým forčekinkem vybojoval puk, z rohu pak přihrál Kämpf před branku a ONDŘEJ KAŠE z první překonal Sorokina – 0:2. Asistence: David Kämpf, Nick Ritchie.
41:10'
Obrovská šance domácích na srovnání, Parise vysunul do sóla Beauvilliera, ten zkusil bekhendový blafák, jenže v plné rychlosti branku netrefil.
40:45'
New York se hned cpe do zakončení, domácí chtějí co nejrychleji srovnat.

Trestné minuty: 6:6
Čtyřicet minut hry je za námi a hostující Toronto stále drží jednobrankový náskok. Ve druhé třetině jsme viděli velkou snahu New Yorku dotáhnout tuto ztrátu, na Wolla toho létalo opravdu hodně, ale zatím je to bez úspěchu. Na druhé straně sice Toronto stále drželo střeleckou převahu, Sorokin ale nemusel řešit nic opravdu vážného a na brankové čáře předváděl jistý výkon. Gólu jsme se tedy nedočkali, stav je stále 0:1.
40:00'
39:55'
Do odvážné akce se pustil Kaše, proti přesile ale neměl sám moc šancí a také se do zakončení nedostal.
39:31'
Nepřesná rozehrávka domácích, puk skončil mimo ledovou plochu.
38:27'
Domácí tým stupňuje svůj tlak, na Wolla létají puky ze všech stran. Ten zatím odolává, hodně mu pomáhá i obětavá obrana.
37:40'
Hosté oslabení přečkali bez úhony, už se hraje v plném počtu na obou stranách.
37:32'
Pěknou kličkovanou do útočného pásma předvedl Wahlstrom a následně vyslal prudký švih. A jen těsně minul Wollovu branku.
36:04'
Domácí jsou v plném počtu, je tu jejich zkrácená přesilovka.
36:00'
Už to vypadalo, že se Matthews dostane do sóla, scházelo mu ale více rychlosti a on tak pouze zkoušel štěstí slabým bekhendem.
35:40'
Síly na ledě se nám vyrovnávají, dvě minuty za podrážení dostal Jason Spezza.
35:25'
Clutterbuck podél mantinelu vyhodil do středního pásma.
35:08'
Hosté se nejprve sami vyhnali z útočného pásma, poté se při pokusu o návrat dopustili postavení mimo hru.
34:19'
Nylanderovu střelu z pravé strany zblokoval a srazil Chára, hosté pokračují v útočném pásmu.
34:04'
Je tu další vyloučení na straně domácích, byť ti vehementně protestují. Dvě minuty za držení dostal Kyle Palmieri.
33:40'
Zablokován byl i Kerfoot, domácí tým poté dostal hru do středního pásma. Na protiútok to ale nebylo.
32:53'
Už je po přesilovce, New York je v plném počtu.
32:49'
Až v závěru přesilovky se ke střele z pravého kruhu dostal Sandin, trefil ale pouze Cháru.
31:52'
Torontu to zatím v přesilovce nejde, hosté mají problém se vůbec dostat přes modrou čáru.
31:06'
V úvodu oslabení vyhazuje Clutterbuck přes všechny čáry až k Wollovi.
30:53'
Vylučuje se na straně New Yorku, dvě minuty za podrážení dostal Scott Mayfield.
30:29'
Simmonds pouze dojížděl nahozený puk do útočného pásma, sám skončil u zadního mantinelu.
29:50'
Lépe se Brodiemu vedlo v obranné činnosti, když dobrým postavením zablokoval střelu zpoza kruhů.
28:45'
Prudké střele hostujícího Brodieho chyběla přesnost, puk pouze skončil na zadním mantinelu a Sorokin byl bez práce.
27:42'
Velká šance domácích na srovnání. Před brankovištěm číhal na přihrávku Pageau, tu také dostal, zblízka ale Wolla nepřekonal. Puk se ocitl v rohu a publikum pouze zklamaně vydechlo.
26:56'
Tavares mířil pod horní tyčku, Sorokin rychlým máchnutím levou rukou puk vyrazil.
26:05'
Obrovský závar před Sorokinem, ten je teď v ohni střel a nahození ze všech možných úhlů.
25:36'
Ten si už našel Kämpf, jeho pokus zpoza kruhů ale srazila obrana New Yorku.
24:57'
Ritchie si najížděl mezi dva obránce, dostal tam přesnou přihrávku, na následné zakončení už ale neměl dostatek prostoru.
24:08'
Brodieho bomba z dálky donutila Sorokina se na brankovišti roztáhnout a zakročit levým betonem!
23:21'
Dva neúspěšného pokusy od Pariseho nahodit na spoluhráče zpoza branky, Tavares mu puk srazil do pro hosty bezpečnějších míst.
22:36'
Na opačné straně zakončoval z levého křídla Martin, Woll pouze kontroloval, kam puk letí.
22:20'
Třetí pokus už byl lepší, k puku se dostal Kaše, jeho švih ovšem gólman Sorokin celkem snadno zpacifikoval.
21:44'
Další nepřesný přechod hostů do útočného pásma, tentokrát se pískalo postavení mimo hru.
21:15'
Vše se zase vrátí před branku Toronta, hosté pouze vyhodili na zakázané uvolnění.
20:56'
Domácí v útočném pásmu, vrcholem byla střela od modré čáry v podání Robina Sala. Woll ji ale velice dobře viděl a nedělalo mu problém zakročit.

Trestné minuty: 2:4
Je za námi první třetina, která se odehrála ve vysokém tempu a zejména v úvodních minutách se hrál výživný a fyzicky náročný hokej. Jako jediný se v této části prosadil hostující Mitchell Marner, když ve vlastním oslabení dostal přihrávku do jízdy a svůj brejk zakončil přesným bekhendem. New York se samozřejmě snažil o vyrovnání, celou dobu ale narážel na zatím výtečně chytajícího Wolla. Do šaten se tak odešlo za stavu 0:1.
20:00'
19:32'
Neuspěl ani Cizikas, když zpoza branky hledal Martina. Ten byl sám docela překvapen a puk skončil mimo brankoviště.
19:07'
Zničehonic se domácí dostali do přečíslení dvou na jednoho, Pageau to vzal na sebe, Wolla se mu ale překonat nepovedlo, mířil kousek vedle jeho levé tyčky.
18:48'
Ritchie přenechal Matthewsovi do jízdy a ten hned prověřoval, jak je Sorokin připraven. Byl, zakročil u své pravé tyčky.
17:56'
Po Nylanderově průniku levou stranou a přihrávce na modrou čáru vystřelil Muzzin a jeho švih zacinkal o Sorokinovu tyčku!
17:28'
Nepřesnosti na obou stranách, je to teď lehce rozháraný hokej. Ale i nadále ve vysokém tempu.
16:01'
Domácí podnikli postupný útok, který se nakonec vyloupl v přečíslení čtyři na tři a z dobré pozice zakončoval Dobson. Woll jeho švih z kruhu vyrazil.
15:16'
Nevyšlo to ani hostujícímu Hollovi, ten pouze zavezl puk do útočného pásma, kde poté nahodil do rohu. A zamířil střídat.
14:18'
Cizikas sice odebral Riellymu puk, jenže nenásledoval rychlý přechod do útoku a domácí skončili už ve středním pásmu.
13:40'
Skoro to vypadá jako nekonečná přesilovka Toronta, hosté kombinují a střílí v útočném pásmu, hráči New Yorku pouze vyhazují.
12:38'
Kaše s Kämpfem se snažili o kombinaci, skončilo to ale jen rohu kluziště. Aktivita Toronta je ale neutuchající.
11:40'
Rielly musel od modré pouze nahazovat naslepo, byl z toho ale puk do rohu. Domácí už vyráží do protiútoku.
10:45'
Před Sorokinem je teď hodně živo, překonat se jej snažil Marner, tentokrát mu ale puk odskočil od hole.
10:01'
Zpoza branky dostal přihrávku před brankoviště Wayne Simmonds, zblízka ale Sorokina nepřekonal, ten dokázal vkleče vytáhnout pohotový zákrok.
09:05'
Až trestuhodně mnoho prostoru dostal Clutterbuck, ten si našteloval střelu z levého kruhu, trestuhodně ale Wollovu branku minul.
08:36'
Beauvillierova akce sice skončila v rohu, New York však i nadále pokračuje ve snaze překonat Wolla.
07:31'
Hraje se ve vysokém tempu, Bunting nyní tečoval nahození od modré čáry, puk skončil těsně vedle Sorokinovy branky.
06:50'
Bleskový přesun na druhou stranu, Woll si zde připsal zákrok po bleskovém zákroku u své levé tyčky.
06:23'
Z pravé strany si před branku sjel Simmonds a snažil se o bekhendový blafák. Po ledě ale Sorokina nepřekonal, ten zasáhl betonem.
04:41'
Oba celky jsou již v plném počtu. Pokračuje ale tvrdě vedený zápas, je v tom hodně osobních soubojů.
04:35'
Srovnat mohl Salo, když dostal přihrávku před Wolla, mířil na lapačku, právě tou ale brankář Toronta vše pokryl.
03:31'
Hosté ale udeřili ve vlastním oslabení! Dlouhou přihrávku na útočnou modrou dostal od Muzzina MITCHELL MARNER, ten si dokázal puk pokrýt před obráncem tělem a bekhendovým zakončením překonal Sorokina – 0:1. Asistence: Jake Muzzin.
02:41'
A vzápětí se vylučuje na straně Toronta, dvě minuty za podrážení dostal Timothy Liljegren. Je tu tak přesilovka pro NY Islanders.
02:18'
V docela tvrdě vedeném úvodu tu máme první vyloučení. Trestá se na obou stranách, dvě minuty za držení dostal domácí Cal Clutterbuck, dvě minuty za sekání zase hostující Wayne Simmonds.
01:29'
První střely na Sorokina, ten puk srazil do rohu.
00:10'
Na Tavarese se hned s prvním dotekem puku sneslo hromové bušení, fanoušci mu dodnes neodpustili odchod do Toronta.
00:01'

New York Islanders: I. Sorokin (Varlamov) – Dobson, Chára, Mayfield (A), Salo, G. Hutton, Aho – Beauvillier, Wahlstrom, Nelson (A) – Parise, Barzal, Andreoff – Palmieri, Pageau, Pánik – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.

Toronto Maple Leafs: Woll (J. Campbell) – Brodie (C), Rielly (A), Holl, Muzzin, Liljegren, R. Sandin – Marner, Matthews (A), Bunting – W. Nylander, Tavares, Kerfoot – O. Kaše, Kämpf, N. Ritchie – Simmonds, Spezza, Engvall.

Rozhodčí: Lambert, Rooney – Kelly, Suchánek.
Oba celky jsou již na ledové ploše, zápas může začít.
Zápas v UBS Areně začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.