NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Edmonton - 8. dubna 2022   04:30

Kings
Kings
22:29' T. Moore (Danault) • 47:00' Arvidsson (T. Moore)
2:3
(0:1, 1:1, 1:1)
Edmonton
Edmonton
03:17' McDavid  (Bouchard) • 35:26' Foegele  (D. Ryan, Bouchard) • 44:01' Bouchard  (McDavid, E. Kane)
Kings
Quick (C. Petersen) – M. Roy, Durzi, O. Määttä, Spence, Björnfot, Stecher – Iafallo, Kopitar, A. Kempe – T. Moore, Danault, Arvidsson – Grundström, Byfield, Vilardi – B. Lemieux, Kupari, Kaliyev.
Walsh, Rehman – MacPherson, Knorr
Crypto.com Arena, Los Angeles
15 149 diváků
Edmonton

Edmonton Oilers v tomto dramatickém zápase vyhrává 3:2 a do tabulky získává v boji o druhé místo divize důležité dva body. Los Angeles se pokoušelo vyrovnat, ale nepomohla mu ani hra bez brankáře.

59:30'
Hostující celek drží hru v útočném pásmu.
59:18'
Oddechový čas pro domácí.
59:00'
Poslední minuta.
58:41'
Los Angeles se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje.
58:21'
Viktor Arvidsson měl velkou šanci, Mike Smith ho vychytal.
58:12'
Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí se pokouší rychle dostat hru do útočného pásma.
57:43'
Edmonton Oilers vybojoval buly v útočném pásmu, to se už hraje pět na pět.
57:28'
Početní výhoda se Edmontonu nedaří podle představ, nicméně drží hru od své branky daleko.
57:00'
Oilers rozehrávají od své branky, ale stabilněji se do útočného pásma nedostali.
56:33'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se před branku.
56:00'
Přesilovou hru hraje hostující celek, který je v útočném pásmu a drží vedení.
55:37'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Sean Durzi – 2 min., držení).
55:37'
Komerční přestávka.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, Kailer Yamamoto se propracoval do zakončení, ale jeho rána minula branku.
54:30'
Zach Hyman hledal na druhé straně útočného pásma spoluhráče, Leon Draisaitl na puk nedosáhl.
52:50'
Momentálně mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
51:40'
Zach Hyman obkroužil branku a pokoušel se zakončit. Jeho rána prolétla brankovištěm a brankář zasahovat nemusel.
51:29'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
51:08'
50:19'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, hostující Edmonton vede na ledě Los Angeles 3:2.
49:43'
Jesse Puljujärvi měl dobrou šanci, ale v rozhodující chvíli mu puk sjel z hole. Komerční přestávka.
48:37'
Viktor Arvidsson měl další zajímavou střeleckou pozici, ale z dobrého místa branku minul.
48:19'
Carl Grundström hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si dokázala poradit.
47:50'
Los Angeles pokračuje v aktivní hře, hosté se musí bránit tlaku soupeře.
47:00'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je sníženo na rozdíl jediné branky, tvrdou ránou se po dobré akci spoluhráčů prosazuje VIKTOR ARVIDSSON. Asistence: Trevor Moore.
46:37'
Viktor Arvidsson byl volný před brankou, to se už hraje pět na pět, ale jeho spoluhráči mu přihrát nedokázali.
46:00'
Hostující celek v pohodě vyhazuje přes všechny čáry.
45:15'
Kings hrají přesilovku, kombinují v útočném pásmu. Sean Durzi čekal na lepší přihrávku.
44:32'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Darnell Nurse – 2 min., sekání).
44:01'
Edmonton právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, střelou od modré čáry se prosazuje EVAN BOUCHARD. Domácí brankář puk zpomalil, ale nezastavil. Asistence: Connor McDavid a Evander Kane.
43:41'
Evander Kane dostal výbornou přihrávku od spoluhráče, ale domácí brankář ho vychytal. Hosté mohli navýšit své vedení.
42:44'
Carl Grundström se před brankou dostal k puku, ale jeho pokus velmi dobře vytáhl brankář Mike Smith.
42:09'
Mike Smith si poradil se střelou od modré čáry, brankář zasahovat nemusel.
41:28'
Matt Roy zůstal volný před brankou, dostal přihrávku, ale s jeho střelou neměl brankář výraznější problém.
40:28'
Viktor Arvidsson byl volný před brankou, ale obrana si dokázala poradit. Brankář Oilers zasahovat nemusel.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
Po dvou třetinách vede hostující celek 2:1. Tato třetina patřila herně Kings, dokázali srovnat, ale v závěru inkasovali branku. Uvidíme, co přinese třetí část.
40:00'
39:40'
V poklidném tempu se zápas dohrává.
38:57'
Anže Kopitar hledal spoluhráče před brankou, ale přihrávka postrádala přesnost.
38:31'
Jonathan Quick skvěle zasáhl, obrovskou šanci soupeře zastavil. Ryan Nugent-Hopkins nedokázal překonal ležícího brankáře.
36:59'
Zach Hyman zakončoval, Kailer Yamamoto tečoval kotouč před brankou, ale domácí brankář dokázal zasáhnout.
35:26'
Ačkoliv tato třetina patří domácím, tak se hosté dostávají do vedené, po výborné přihrávce spoluhráče se prosazuje z bezprostřední blízkosti WARREN FOEGELE. Asistence: Derek Ryan a Evan Bouchard.
34:02'
33:19'
Connor McDavid se sice dostal do útočného pásma, ale pokus o střelu byl hodně nepovedený.
32:35'
20:13, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je domácí celek.
32:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
32:04'
Mike Smith kryje kotouč, od modré čáry pálil Olli Määttä. Komerční přestávka.
31:19'
Kailer Yamamoto pálil od modré čáry, Jonathan Quick si v pohodě dokázal poradit.
31:00'
Cody Ceci vyslal na branku domácích spíše propagační střelu, než že by ji výrazněji ohrozil.
30:22'
Darnell Nurse se výborně vrátil a dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, více ze hry mají nyní domácí, kteří jsou výrazně aktivnější.
29:31'
Viktor Arvidsson měl obrovskou šanci, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Mike Smith vytáhl skvělý zákrok a drží svůj tým ve hře.
29:00'
Quinton Byfield zkoušel dostat přihrávku na spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Oilers jsou nyní pasivnější.
28:20'
Snadno se nyní domácí hokejisté dostávají do zakončení, sledujeme dobrou hru Kings.
28:14'
Další velkou šanci měli domácí, ale Jordan Spence nedokázal překonat brankáře soupeře.
28:00'
Střelecky je aktivnější domácí celek, vede v tomto ohledu 15:11.
27:28'
Komerční přestávka, buly před brankou Kings.
26:30'
Domácí rozehrávají od své branky, nahodili kotouč do útočného pásma, kde byl Mike Smith pozorný.
26:23'
26:09'
Viktor Arvidsson měl skvělou šanci, ale velmi dobře ho vychytal hostující brankář.
25:15'
Kings hrají přesilovku, Mike Smith dokázal zasáhnout maskou.
25:00'
Anže Kopitar kombinoval v útočném pásmu se spoluhráči, domácí hrají dobře.
24:23'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Evander Kane – 2 min., faul kolenem).
22:29'
Snadno se nyní domácí celek dostal k vyrovnání. Tyson Barrie chyboval ve svém pásmu, následně puk získal TREVOR MOORE. Dostal se před branku a blafákem se dokázal prosadit. Asistence: Phillip Danault.
22:00'
Přesilovku hraje hostující celek, Connor McDavid měl dobrou střeleckou pozici. ale branku trefit nedokázal.
21:59'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Matt Roy – 2 min., vysoká hůl).
21:48'
Vhazovat se nyní bude před brankou Kings, domácí celek vhazování zvládl, a tak se směr hry otáčí.
20:51'
Adrian Kempe měl dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře soupeře.
20:20'
Domácí rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.
20:06'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Ve městě andělů vede po první třetině hostující celek o jednu branku, střelou na bližší tyč uspěl Connor McDavid. Hosté měli více ze hry a střelecky byli aktivnější 8:4.
20:00'
19:30'
Jesse Puljujärvi dostal dobrou přihrávku před branku, ale obrana si dokázala na poslední chvíli se šancí soupeře poradit.
19:08'
Duncan Keith rozehrává od své branky a čeká na lepší pohyb a podporu od spoluhráčů.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, převahu nyní mají hosté.
18:24'
Edmonton vybojoval buly v útočném pásmu, vhazování vyhrál domácí celek, který rychle otáčí směr hry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:29'
Domácí celek se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
17:17'
Mnoho šancí v tomto zápase jsme zatím neviděli, hosté stále drží těsné vedení.
15:52'
Hra je přerušená, brankář Oilers ztratil masku. Komerční přestávka.
15:23'
Viktor Arvidsson ani Trevor Moore se do zakončení nedostali, hosté dobře zapracovali před vlastní brankou.
15:06'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Edmonton vede na ledě soupeře o jednu branku.
14:40'
Kings od inkasované branky výrazně zlepšili obranu, soupeři nedávají před brankou tolik prostoru.
14:03'
Derick Brassard dostal hru do útočného pásma, ale jeho následný pokus o střelu byl hodně nepovedený.
13:25'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
13:02'
Connor McDavid vypálil po bleskovém přechodu středního pásma, s jeho ránou neměl domácí brankář problémy.
12:41'
Darnell Nurse měl další zajímavou akci Oilers, ale jeho rána z ostrého úhlu končí vedle branky.
12:07'
Warren Foegele spíše nahodil kotouč na branku než že by ji výrazněji ohrozil. Domácí brankář v pohodě vyrazil puk, hrát mohou obránci.
11:35'
Rasmus Kupari rozehrává od své branky, Brendan Lemieux pokračoval v akci, ale ke střele na branku se nedostal.
11:11'
Quinton Byfield se propracoval po rychlé akci do dobré střelecké pozice, jeho projektil končí vedle branky.
10:39'
Tobias Björnfot pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě nad brankou. Komerční přestávka.
10:11'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry v první třetině, Anže Kopitar to zkoušel z velké dálky, jeho pokus byl ovšem zblokovaný.
09:48'
Jesse Puljujärvi připravil střeleckou pozici pro spoluhráče, Evander Kane ovšem minul branku.
09:15'
2:6, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, sledujeme rychlý hokej, který musí zde v Los Angeles bavit.
08:59'
Edmonton Oilers hraje v plném počtu a soupeři žádnou střelu na branku nedovolil.
08:33'
Přesilovku hraje domácí celek, ale vůbec se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
07:38'
Kailer Yamamoto měl další zajímavou šanci svého celku, ale nadvakrát si s jeho pokusem poradil brankář. Při vlastním oslabení.
06:59'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Duncan Keith – 2 min., podrážení).
06:49'
Evander Kane se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho zakončením si tak tak poradil brankář. Bude se vhazovat. Komerční přestávka.
06:10'
Na střely vede hostující celek těsně 3:2, podstatné ale je, že se dokázal prosadit jako první a má jednobrankový náskok.
05:36'
Zakázané uvolnění proti Oilers.
Quinton Byfield a jeho spoluhráče se dostali do zajímavé pozice, ale rána končí vedle branky.
05:00'
Kings rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Dostali se sice do útočného pásma, ale pokus o střelu se nepovedl.
03:17'
Hostující celek se z první výraznější šance dostává do vedení, po pěkné individuální akci se prosazuje střelou do horní části branky CONNOR MCDAVID. Asistence: Evan Bouchard.
02:51'
Ryan McLeod to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice, obrana Kings byla pozorná.
02:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí jsme zatím neviděli. Optickou převahu mají hráči Oilers.
01:15'
Jonathan Quick vybruslil za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče.
00:52'
Cody Ceci vypálil, trefil střed branky, kde byl připravený brankář. Bude se vhazovat.
00:27'
Evan Bouchard pálil jako obránce od modré čáry, ale jeho projektil končí vedle branky.
00:01'
Úvodní buly začalo, kotouč získal hostující celek.
00:01'
Zápas ve městě andělů brzy začne.

Los Angeles Kings: Quick (C. Petersen) – M. Roy, Durzi, O. Määttä, Spence, Edler, Stecher – Iafallo, Kopitar, D. Brown – T. Moore, Danault, Arvidsson – Grundström, Byfield, Vilardi – B. Lemieux, Kupari, Kaliyev.

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Nurse, Ceci, Keith, Bouchard, Kulak, Barrie – E. Kane, McDavid, Puljujärvi – Hyman, Draisaitl, Yamamoto – Brassard, Nugent-Hopkins, Kassian – Foegele, R. McLeod, D. Ryan..
Vzhledem k blížícímu se play-off je tento zápas extrémně důležitý pro hodně týmů. V tabulce Pacifické divize vede Calgary, druhý je Edmonton a třetí Los Angeles. Právě Kings a Oilers v tomto zápase nastoupí proti sobě. Lepší výchozí pozici má Edmonton, který vyhrál posledních pět zápasů, LA z posledních pěti vyhrálo čtyři. Aby to nebylo málo komplikované, tak o postupové místo bojuje také Las Vegas, které ztrácí čtyři body na LA a šest na Oilers.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.