NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Arizona - 14. listopadu 2021   02:00

Nashville
Nashville
11:14' Duchene (Josi) • 18:12' Josi (Tolvanen, Duchene) • 27:02' Mikael Granlund (Tolvanen, Josi) • 45:54' Josi
Arizona

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemné nedělní ráno a u dalšího přenosu z NHL zase někdy na počtenou.
3. Eeli Tolvanen (NSH) – 0+2
Je dobojováno! Domácí Nashville sice neudržel čisté konto, ale své vedení v zápase už ano a do tabulky si může připsat dva body za vítězství v poměru 4:1 nad Arizonou. O všechny domácí branky se postarala elitní formace, například takový Roman Josi má opět bilanci 2+2. K vítězství taktéž dopomohl skvělý Juuse Saros, který přišel o své konto až v čase 53:30, kdy ho dokázal prostřelil Jakob Chychrun.

Počet střel na branku: 24 (6, 7, 11) – 23 (5, 7, 11)
59:41'
Eeli Tolvanen si skvěle udělal prostor, aby následně prověřil českého brankáře. Karel Vejmelku v tomto testu obstál na výbornou.
59:14'
Hráči Arizony se snaží dostat naposledy do útočného pásma, ale Nashville skvěle brání modrou čáru.
59:01'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:42'
Juuse Saros si vyjel ze svou branku, aby puk zpracoval a následně i přesně rozehrál na spoluhráče.
58:12'
Arizona vysunula své napadání a získala puk na své hokejky. Jenže útočníkům se už moc nechce před Sarose, Shayne Gostisbehere nemá komu by přihrál.
57:51'
Početní výhoda sice skončila, ale i tak se Nashville udržel v útočném pásmu, kde hodlá zůstat co nejdéle.
57:44'
57:07'
Matt Duchene už překonal hostujícího brankáře, ale puk přece jenom neskončil v brance. Tohle byla obrovská šance pro tento tým.
56:25'
Hráči Nashvillu by rádi přidal pátý gól v tomto utkání, ale Vejmelka říká jasné ne. Zákroky českého brankáře drží rozdíl utkání ve třech brankách.
55:44'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Ilja Ljubuškin – 2 min., krosček).
55:44'
Probíhá komerční přestávka.
55:38'
Mattias Ekholm napřáhnul k velmi tvrdé střele, kterou Vejmelka schoval do své výstroje. Tentokrát se bude vhazovat před jeho brankou.
55:13'
Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění. Jak jsem předpovídal, hra se stěhuje opět před finského brankáře hájící branku Predators.
54:46'
Domácí tým se osvobodil pouze za cenu vyhození puku do středního pásma. Nebude trvat dlouho a kotouč se opět dostane před Sarose.
54:16'
Čas bude pro Arizonu nepřítel číslo jedna. Nashville se pokusí dohrát toto utkání v klidu. Zbývá něco málo přes pět minut.
53:47'
Jako by úvodní branka vlila hostujícím hráčům novou krev do jejich žil. Domácí brankář bude v následujících minutách pod velkým tlakem.
53:30'
53:30'
Arizona právě vstřelila branku!
Hostující tým se přece jenom dočkal vytoužené branky. Veterán Kessel našel skvělou přihrávkou volného JAKOBA CHYCHRUNA, který si puk zpracoval a nechytatelně vypálil. Saros byl bez šance – 4:1. Asistence: Phil Kessel a Shayne Gostisbehere.
53:07'
Domácí brankář nadvakrát musel krotit střelu od modré. Arizona začala tuto přesilovku poměrně dobře. Uvidíme, jak bude pokračovat.
52:59'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Mathieu Olivier.
52:29'
Eeli Tolvanen si vyšlápnul na jednoho z hostujících hráčů. Pískat se ale nebude, hra může pokračovat.
51:53'
Johan Larsson si objel útočné pásmo, aby poté na slotu vystřelil do prostoru domácí branky. Saros byl připraven zasáhnout.
51:29'
Po krátké pauze se hra přestěhovala opět před Vejmelku, ale vypadá to, že by se Arizona dokázala ubránit.
51:02'
Juuse Saros zazmatkoval a málem se mu to stalo osudným. Domácí brankář může být rád za pozorné obránce, kteří puk odpálili do bezpečné vzdálenosti od branky.
50:32'
Tohle bude zakázané uvolnění po nedorozumění v rozehrávce domácího týmu. Hra se přestěhuje před Sarose.
50:27'
50:16'
Juuse Saros se přimáčknul na jednu z tyček, aby puk neprošel za jeho záda. Další parádní práce tohoto brankáře.
49:49'
Zápas v posledních desítkách sekund ztratil tempo a zápas jako by se už dohrával. To je pro fanoušky špatné znamení.
49:14'
Karel Vejmelka byl připraven k zákroku, ale nakonec ani nemusel zasahovat. Skvělá práce hráčů před ním, kteří jednotlivé střely zablokovali.
48:49'
Barrett Hayton nahodil puk na Sarose a ten ho vyrazil do rohu kluziště, kde si ho posléze sebral Roman Josi.
48:16'
Druhá šance pro druhou formaci domácího týmu, které se až teď podařilo zamknout soupeře před vlastní brankou.
47:54'
Matt Duchene se hlásí o slovo, ale v útočném pásmu neměl podporu od svých spoluhráčů. Jeho akce byla předurčena k zániku.
47:22'
Juuse Saros má další zákrok. Tento finský brankář se pomalu blíží k zisku čistého konta. Dnešní výkon by si ho dozajista zasloužil.
47:14'
Thomas Novak nic neriskoval a raději přihrával zpátky. Ovšem to se málem vymstilo po jeho nepřesné přihrávce na volného obránce.
46:50'
Arizona má před sebou velmi těžký úkol, ale zatím neskládá zbraně a bojuje. Jenže proti skvěle hrajícímu Nashvillu to má velmi těžké.
46:02'
45:54'
Nashville právě vstřelil branku!
Domácí tým dnes vytěžil z minima maximum. ROMAN JOSI se vrátil z trestné lavice na led a ihned se dostal do gólové příležitosti. Samostatný nájezd mu sice nevyšel, ale tento domácí hráč nemusel zoufat, jelikož si hostující brankář srazil puk za vlastní záda úplně sám – 4:0. Bez asistence.
45:46'
45:15'
Alex Galchenyuk dokázal udržet puk v útočném pásmu, ale ihned k tomuto hráči přistoupili dva obránci.
44:43'
Pomalu se dostáváme do druhé minuty početní převahy. Nevypadá to, že by ji dokázala Arizona využít.
44:20'
Phil Kessel to vzal všechno na sebe a to bylo špatně. Nashville se dokázal ubránit a puk vyhodil.
43:56'
Nashville je zatím ve svém oslabení naprosto bezchybný. Arizona si nedokáže vypracovat žádnou zajímavou situaci.
43:46'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., sekání).
42:28'
Stjeně jako druhá třetina, tak i ta třetí je zatím velmi plynulá. Rozhodčí nemá důvod toto dějství nějak zbytečně kouskovat.
42:08'
Roman Josi se musel rychle vrátit, aby u puku byl dřív než protihráč. To se podařilo a Nashville může jít do útoku.
41:48'
41:23'
Karel Vejmelka si musel trochu povyjet z branky, aby se k puku dostal a následně ho dostal do bezpečné vzdálenosti od své branky.
41:05'
Domácí tým ujel ve svém oslabení ve dvou hráčích na jednoho obránce, ale nakonec z toho nic nebylo. Poslední hráč Arizony dokázal zastavit jejich akci.
40:33'
Jedno vyhození puku přes všechny čáry za druhým. Nashville se skvěle brání a nedává šanci soupeři ohrozit jejich branky.
40:12'
Arizona začíná poslední dějství tohoto utkání v početní výhodě. Uvidíme, zda se ji podaří využít.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 4:02.
Je odehráno čtyřicet minut tohoto zápasu, kde Nashville vede nad Arizonou poměrně s přehledem 3:0. Na Kojoty z Arizony zatím pro dnešní noc stačí první formace, která se prosadila i ve druhé části. Tentokrát to byl centr první formace Mikael Granlund, který se jako jediný trefil ve druhé třetině.

Počet střel na branku: 13 – 12
40:00'
39:56'
Parádní Colton Sissons, který vložil svou hokejku do diagonální přihrávky na zadní tyč, kde byl úplně neobsazený soupeř. Už to mohlo být jenom o dvě branky.
39:48'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., podrážení).
39:32'
Roman Josi se dostal na modré čáře ke střele, která nadělala před Vejmelku menší neplechu. Český brankář ale puk nepustil za svá záda.
39:01'
Byla ohlášena poslední minuty druhé třetiny.
38:41'
Poslední sekundy se odehrávají v útočném pásmu domácího týmu, který se tlačí za čtvrtou brankou v zápase.
38:26'
Domácí fanoušci by rádi viděli vyloučení na hostující straně, ale rozhodčí je jiného názoru.
37:58'
Roman Josi poslal puk po mantinelu na druhou stranu modré čáry. Nashville si drží výhodu pásma a kombinuje.
37:37'
Arizona se nadechuje k tlaku, ale ten se rodí velmi těžko. Nashville je i nadále v obraně pozorný.
37:16'
Dysin Mayo se sice dostal do útočného pásma, ale tam nic proti přesile nedokázal. Saros zůstal po jeho akci bez zákroku.
36:59'
Probíhá poslední komerční přestávka v této třetině.
36:27'
Nashville se snaží nabrat trochu síly, a tak zavezl puk za vlastní branku a vyčká až oba týmy dostřídají své formace.
35:52'
Obrovská příležitost pro domácí tým, který ale nechal vyniknout lapačku Karla Vejmelky. Skvělý zákrok tohoto brankáře.
35:16'
Druhá třetina se nám pomalu blíží ke svému konci. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo si budeme muset počkat do třetí třetiny.
34:46'
Vejmelka viděl na celou trajektorii střely a puk posléze i dokázal vyrazit do bezpečí. Arizona se pokusí o snížení.
33:33'
Jay Beagle sice dostal puk do útočného pásma, ale to bylo tak všechno co tento hráč provedl.
33:02'
Alex Galchenyuk patří zatím k nejaktivnějším hráčům svého týmu, ale v zakončení jednoduše nemá proti Sarosovi šanci.
32:29'
Ani jeden tým si nic nedaruje a v některých chvílich tedy můžeme na ledě vidět nepříjemné souboje na hranici vyloučení.
32:11'
31:36'
Stále hrajeme bez přerušení, což znamená, že i bez komerční přestávky. Tipoval bych, že při prvním přerušení se komerčního sdělení dočkáme.
31:05'
Philip Tomasino se skvěle uvolnil, ale stejně mu ve finální fázi utekl puk mimo jeho dosah. Z nadějné akce nic nebylo.
30:41'
Ryan Johansen to zkoušel zadovkou na volného spoluhráče, jenže jeho přihrávka se k tomuto hráči nedostala.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny tohoto zápasu. Predators zatím plní roli favorita a vede nad soupeřem z Arizony rozdílem třídy.
29:26'
Druhá třetina je proti prvnímu dějství dost plynulá. Kromě pár maličkostí, tak rozhodčí vůbec nic nemuseli podle sebe řešit.
28:42'
Roman Josi se skvěle otočil kolem branky, ale na Vejmelku si v tuto chvíli nepřišel. Pokračujeme za stejného stavu.
28:20'
Colton Sissons se snažil něco vymyslet v rohu kluziště, ale na nic zásadního nepřišel. Vejmelka si může oddechnout.
27:56'
Arizona byla pod velkým tlakem, ale nakonec zásluhou Jakoba Chychruna se dokázala aspoň na malý moment osvobodit.
27:11'
Domácím hráčům nestačí jejich už teď velké vedení a i nadále se tlačí do útoku. Arizona je v tomto zápasem pouze jako sparing.
27:02'
Tak přece jenom je to gól v síti hostující branky. Domácí tým zavřel svého soupeře ve vlastním vápnu a jejich snahu přetavil ve třetí gól. MIKAEL GRANLUND se dokázal prosadit takovou skrytou střelou k tyči, kterou zřejmě Vejmelka neviděl – 3:0. Asistence: Eeli Tolvanen a Roman Josi.
26:49'
26:26'
Ryan Johansen si skvěle najel z pravé strany a orazítkoval tyč hostující branky. Karel Vejmelka teď měl obrovské štěstí, že potřetí v zápase nelovil puk ze ssvé branky.
26:08'
Před malou chvíli začala zkrácená početní výhoda pro Nashville, který by mohl odskočit do vedení o tři branky.
26:04'
25:46'
Nashville budou mít za malou chvíli k dispozici zkrácenou početní výhodu v utkání. Uvidíme, zda ji tento tým opět využije.
25:30'
Nedorozumění v rozehrávce domácího týmu. Mattias Ekholm rozehrál přes všechny čáry, což znamená zakázané uvolnění.
25:18'
Další Sarosův zákrok, hra byla přerušena. Po krátké přestávce se bude vhazovat po levé ruce před jeho brankou.
25:07'
Alex Galchenyuk využil zaváhání domácí obrany a prozkoušel pozornost domácího brankáře. Ten obstál na výbornou.
24:56'
Další škoda pro hostující tým, který dnes není horším týmem, ale jednoduše nemá štěstí v zakončení.
24:49'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., nedovolené bránění).
24:42'
Shayne Gostisbehere si udělal prostor pro střelu, ale nakonec ještě přihrál lépe postavenému hráči.
24:16'
Nashville se hned v úvodu oslabení dostal na puk, který následně vyhodil až k Vejmelkovi. Ten na nic nečeká a puk vrací alespoň do středního pásma.
24:04'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Thomas Novak – 2 min., vysoká hůl).
23:26'
Alex Galchenyuk se dostal k úplně náhodné střele, která málem zapadla za záda Sarose. Puk ovšem prolétnul těsně vedle tyčky.
23:06'
Colton Sissons se sám vydal na útočný výlet, ale jelikož neměl podporu, tak jeho akce byla předurčena k neúspěchu.
22:41'
Tohle byl první zákrok pro Vejmelku ve druhé třetině. Český brankář neriskoval a puk vyrazil do rohu kluziště.
22:20'
Úvodní desítky sekund ve druhé třetině jsou velmi plynulé. Rozhodčí nemá důvod přerušovat utkání.
21:56'
Travis Boyd se nadvakrát dostal do souboji tváři tvář domácímu brankáři, ale ani v jednom případě neuspěl.
21:32'
Když už se Arizona dostane ke střele, tak je většinou zablokována mimo domácí brankoviště.
21:08'
Nashville je na začátku druhé třetiny pod tlakem, ale stále to zvládá s čistým kontem. Juuse Saros je muž na pravém místě.
20:36'
Shayne Gostisbehere se už připravoval na střelu z první, jenže nedokázal si zpracovat puk, který se posléze dostal do středního pásma.
20:03'
Úvodní buly ve druhé třetině dopadlo podobně jako v prvním dějství. Nashville na nic nečeká a míří do útoku.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:08.
Máme za sebou úvodní třetinu tohoto utkání, která nám přinesla prozatím dvě branky. Domácí Nashville vede po brankách Matta Duchenea a Romana Josiho nad Arizonou 2:0. Hostující tým měl v prostřední části třetiny obrovskou příležitost na vstřelení aspoň jedné branky, ale skvělý Juuse Saros čaruje v domácím brankovišti.

Počet střel na branku: 6 – 5
20:00'
19:35'
První třetina se blíží ke konci, Nashville je na puku a pokusí se ještě ohrozit českého brankáře v barvách Arizony.
19:13'
Mathieu Olivier se skvěle vrátil a čistým obranným zákrokem získal puk pro svůj tým. Arizona v tuto chvíli Sarose neohrozí.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:42'
Hosté by rádi nějak rychle odpověděli na domácí vedení o dvě branky, ale zatím nejsou schopni.
18:16'
Nedáš, dostaneš. Právě tohle heslo si můžou říkat hostující hráči, kteří nevyužili obrovskou příležitost a za pár desítek sekund sami inkasovali.
18:12'
18:12'
Tak dlouho chodíš se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Domácí tým přežil obrovský tlak soupeře a když měl možnost, tak sám jejich marnost potrestal. ROMAN JOSI se v přesilové hře dostal od modré čáry ke střele, na kterou nedokázal Vejmelka najít odpověď – 2:0. Asistence: Eeli Tolvanen a Matt Duchene.
18:02'
Na tahu jsou tentokrát domácí hráči, kteří můžou potrestat zaváhání hostujícího týmu.
17:39'
Probíhá poslední komerční přestávka v první třetině.
17:37'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Travis Boyd – 2 min., podrážení).
17:36'
Domácí fanoušci začali hlasitě tleskat, jelikož jejich miláčci přežili dlouhou početní nevýhodu. Skvělá práce především domácí obrany.
17:30'
17:06'
Phil Kessel si udělal prostor pro střelu, ale nakonec branku nedokázal trefit. Saros zůstal bez zákroku.
16:43'
Konec dvojnásobné přesilovky se blíží a zdá se, že Arizona ji nedokáže využít. To je obrovská škoda.
16:21'
Hráči Nashvillu, kteří stále hrají ve třech by rádi vystřídali, ale nemůžou. Arizona je zamknula v jejich pásmu.
16:02'
Domácí brankář je pod obrovským tlakem, ale zatím všechno zvládá s naprostým přehledem.
15:46'
Jestli tohle Arizona nevyužije, tak ji to bude v dalších minutách tohoto zápasu velmi mrzet.
15:26'
Keller neprotlačil puk za záda domácího brankáře. Nashville se poté osvobodil vyhozením přes všechny čáry.
15:03'
Kessel je připraven na pravé straně ke střele, ale stále se k němu puk záhadným způsobem nedostal.
14:55'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., podrážení).
14:37'
Obrovská šance pro hostující tým, který má před sebou první přesilovou hru, která může vést k vyrovnání.
14:18'
Arizona se osvobodila pouze za cenu zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude před Vejmelkou.
14:02'
Philip Tomasino si skvěle najel před branku, kterou posléze ale netrefil. Vejmelka nemusel zasahovat.
13:42'
Ryan Johansen se snaží něco vymyslet v útočném pásmu, ale nakonec z toho zřejmě nic zásadního nebude.
13:10'
Tohle byla první střela hostujícího týmu v zápase, na svědomí ji měl někdo ze druhé formace. Nejsem si úplně jist, kdo to přesně byl.
12:39'
Následující dvě minuty budeme svědky hry čtyř hráčů na stejný hráčů na druhé straně.
12:30'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mark Borowiecki – 5 min. + 10 min. osobní trest, faul kolenem + 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Antoine Roussel – 2 min. + 10 min. osobní trest, vyprovokování bitky + 5 min., bitka). Trest odpyká Travis Boyd.
12:30'
11:14'
Kdo jiný by měl dát gól za domácí tým, než MATT DUCHENE, který dostal krásnou přihrávku od svého spoluhráče Romana Josiho. Duchene se poté podíval a skrytou střelou na zadní tyč poprvé překonal hostujícího Vejmelku v brance soupeře – 1:0. Asistence: Roman Josi.
10:33'
Špatné střídání hostující Arizony přineslo málem obrovskou šanci pro domácí tým. Ryan Johansen ale nic kloudného nevymyslel.
09:53'
Arizona se po úvodních minutách, kdy byla nepřesvědčivá se nadechuje k většímu tlaku na Sarose. Už je na čase, stále nemá připsanou žádnou střelu.
08:45'
Další zákrok českého brankáře, tentokrát u jeho levé tyčky. Po krátké pauze se bude vhazovat před jeho brankou.
08:21'
Alex Galchenyuk se skvěle položil do střeleckého pokusu jednoho ze soupeřů a puk vytěsnil mimo branku.
07:56'
Arizona mohla zaútočit do otevřené obrany soupeře, ale nakonec z toho nic nebylo. Nashville se rychle vrátit.
07:42'
Tentokrát ale Vejmelka nic neriskoval a raději hru přerušil zákrokem lapačkou, kde puk na moment podržel.
07:26'
Nashville je pořád aktivnějším týmem, ale že by měl nějakou převahu na ledě, tak to se nezdá. Zápas postrádá i nějaké střely.
07:06'
Karel Vejmelka opět nezdržuje a rychle rozehrává na volného Shaynea Gostisbehereho, který ale puk dostal mezi diváky.
06:42'
Luke Kunin si nepohlídal svůj přejezd do útočného pásma a byl mu následně odpískán ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
06:21'
Antoine Roussel nahodil puk za Sarosovu branku a hned se za ním vydal. Bohužel pro něj neměl podporu od spoluhráčů, a tak celá jeho akce předčasně skončila.
06:16'
06:00'
Utkání je zatím velmi plynulé, rozhodčí tohoto utkání zatím nemuseli řešit nic zásadního, což je jedině dobře.
05:28'
Arizona se i nadále nedokáže dostat do útočného pásma, kde by něco kloudného vymyslela. Stále je to Nashville, který diktuje tempo hry.
04:55'
Colton Sissons nahodil puk na českého brankáře a ten se rozhodnul hrát. Žádné zdržování hry, které by zbytečně zdržovalo průběh utkání.
04:28'
Philippe Myers si počkal na hostujícího hráče, kterého ve středním pásmu doslova poslal k ledu. Arénou v Nashvillu to jenom zahučelo.
04:09'
Arizona ještě nevystřelila na branku, domácí Predators mají na svém kontě zatím pouze dvě střely.
03:59'
Hra byla přerušena, jelikož se puk dostal mezi diváky. Vhazovat se bude po pravé ruce Karla Vejmelky.
03:42'
Oba týmy hrají v plném počtu.
03:36'
Matt Duchene to celé překombinoval a o puk následně i přišel. Tohle byla obrovská škoda pro Nashville a zvlášť pro Duchenea.
03:06'
Karel Vejmelka, který dnes hájí branku Arizony je hned v úvodních minutách pod velkým tlakem. Nashville nedokáže svou aktivitu přetavit v gól.
02:34'
Obrovská příležitost pro domácí tým. Michael McCarron ujel všem, ale nakonec si vylámal zuby na skvělém Vejmelkovi v brance Arizony! Stav utkání se nemění.
01:56'
Domácí tým je v úvodu utkání velmi aktivní, hráči Arizony zatím nestíhají a spíše se zaměřují na hru z obrany.
01:42'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mathieu Olivier – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Liam O'Brien – 5 min., bitka).
01:36'
Nakonec to bude zakázané uvolnění na druhé straně. Vhazovat se bude před Karlem Vejmelkou, který musí být na pozoru.
01:22'
Už se zdálo, že se bude pískat zakázané uvolnění domácího týmu, ale Mattias Ekholm zabojoval a u puku byl dřív než protihráč.
00:59'
Hráči Arizony se poprvé podívali před branku Sarose, ale finského brankáře zatím neohrozili.
00:36'
Hned v úvodních sekundách se dokázal domácí tým usadit v útočném pásmu. Karel Vejmelka je zatím ale bez zákroku.
00:07'
Úvodní buly dopadlo lépe pro domácí tým, kterému bude patřit první útočná akce v tomto zápase.
00:01'
Kdo se postaví do brankoviště?
Juuse Saros (NSH) – 11 zápasů, 6-4, 2,28 obdržených branek na zápas, 92,5% úspěšnost zákroků
Karel Vejmelka (ARI) – 11 zápasů, 0-8, 3,20 obdržených branek na zápas, 90,2% úspěšnost zákroků

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Fabbro, Josi (C), Benning, Ekholm (A), P. Myers, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund, Kunin (A) – Tomasino, Johansen, Jeannot – Olivier, Sissons, Trenin – Tolvanen, Novak, McCarron.

Arizona Coyotes: K. Vejmelka (Wedgewood) – Strälman, Chychrun (A), Mayo, Gostisbehere, Ljubuškin, Dineen – Kessel, Johan Larsson, Crouse – Galchenyuk, Hayton, L. Eriksson (A) – Keller, T. Boyd, Jaškin – L. O'Brien, Beagle (A), Roussel.

Rozhodčí: Dwyer, Hanson – Gawryletz, Hunt.
Česká a slovenská stopa v týmech
David Rittich (NSH) – brankář | 1 zápas, 1-0, 2,90 obdržených branek na zápas, 91,7% úspěšnost zákroků
Karel Vejmelka (ARI) – brankář | 11 zápasů, 0-8, 3,20 obdržených branek na zápas, 90,2% úspěšnost zákroků
Dmitrij Jaškin (ARI) – útočník | 11 zápasů (0+1)
Arizona Coyotes
Hosté z Arizony mají tento víkend na programu back-to-back zápas. Z pátku na sobotu se představili v Chicagu, kde těsně prohráli. Dnes v noci se představí v Nashvillu, kde se budou snažit o napravení reputace, která letos není vůbec dobré. Tento tým je úplně poslední v Západní konferenci, protože z odehraných čtrnácti zápasů dokázala Arizona vyhrát pouze jeden.

Nashville Predators
Domácí tým se vrací z dlouhého tripu a poprvé od 30. října se představí na vlastním ledě. Predators zatím v letošní sezóně nehrají skvěle, ale ani ne špatně. Tým se pohybuje uprostřed konference, kde je na hranici postupu do playoff. Jejich forma z posledních zápasů hovoří v jejich prospěch, jelikož z pěti utkání vyhráli rovné tři.

4. listopadu 2021 | Edmonton – Nashville 5:2
Hezkou nedělní noc, nejlepší hokejová liga na světě má na programu své další zápasy a my u nich jednoduše nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenose se podíváme na zápas Predátorů z Nashvillu, kteří na svém ledě přivítají výběr Arizony Coyotes. Tímto zápasem vás provede Radim Polák, který přeje u jeho sledování příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.