NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Edmonton - 28. listopadu 2021   01:00

Vegas
Vegas
30:50' Stephenson (Mark Stone, Pacioretty) • 44:04' R. Smith (Marchessault)
2:3
(0:2, 1:1, 1:0)
Edmonton
Edmonton
17:50' Nugent-Hopkins  (Barrie) • 19:45' Hyman  (Kassian) • 26:39' Puljujärvi  (Bouchard, Foegele)
Vegas
Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, N. Roy, R. Smith (A) – W. Carrier, A. Brooks, Dadonov – Janmark, B. Howden, Kolesar.
Kozari, Walsh – Johnson, Gawryletz
T-Mobile Arena, Las Vegas
18 381 diváků
Edmonton
Koskinen (S. Skinner) – K. Russell, Barrie, Broberg, Ceci, Lagesson, Bouchard – Hyman, McDavid (C), Kassian – Nugent-Hopkins (A), Draisaitl (A), Yamamoto – Foegele, R. McLeod, Puljujärvi – Benson, D. Ryan, Sceviour.

3. Jonathan Marchessault (VGH) – 0+1
Mikko Koskinen dnes jednoznačně rozdílový muž. Byl to právě on, kdo rozhodl o tom, že body v tomto zápase získají hosté. Vegas opět a tak trochu tradičně doplatilo na rychle inkasované branky. Edmonton vybojoval důležitou výhru zde na Stripu.
58:21'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Oilers jsou blízko výhry v tomto zápase.
57:28'
Domácí hrají v šesti.
57:25'
Zakázané uvolnění proti Edmontonu. Mikko Koskinen musí být pozorný, bude se vhazovat před jeho brankou.
57:02'
Mikko Koskinen přerušuje hru, necelé tři minuty zbývají do konce třetiny.
56:42'
Edmonton hraje takticky velmi dobře, drží hru co nejdál od vlastní branky.
56:06'
Hosté otáčejí směr hry, rychle dostali puk do útočného pásma, ale nevypálili.
55:11'
Komerční přestávka.
53:56'
Connor McDavid pálil z dobré pozice, ale jeho pokus byl zblokovaný.
53:10'
Sudí ztratili kotouč z dohledu, a tak přerušili hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas. Domácí jsou nyní lepším týmem, Mikko Koskinen ale chytá skvěle.
52:22'
Shea Theodore minul branku ránou z první, následné hosté vyhodili na icing.
51:36'
Nicolas Hague byl v dobré střelecké pozici, ale puk netrefil podle představ.
51:04'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
50:52'
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Vegas se pokouší vyrovnat. Ale nesmí zapomínat na obranu. Oilers jsou dobří v brejcích.
49:37'
Hosté se usadili v útočném pásmu, ale o dobrou střeleckou pozici hostující klub přišel.
48:21'
Shea Theodore to zkoušel od modré čáry, ale minul branku. Zajímavá příležitost domácích.
47:27'
Hostující brankář si poradil s další střelou domácích, Vegas nyní hraje aktivně, ale nesmí zapomínat bránit.
46:51'
Cody Ceci pálil od modré čáry, jeho rána končí na mantinelu za brankou.
46:30'
Mikko Koskinen má na svém kontě další zákrok, poradil si se střelou z kruhu.
46:19'
Jonathan Marchessault po dobré spoluhráčově střele trefil brankáře. Bude se vhazovat. Komerční přestávka.
45:45'
Max Pacioretty ani Mark Stone nedokázali přesněji vypálit. Vegas se pokouší hrát lépe, po vstřelené brance hledá cestu k dalším šancím, ale hosté hrají velmi dobře.
45:03'
Edmonton začíná znovu hrát aktivně, a tak se domácí celek musí bránit.
44:36'
Jevgenij Dadonov měl obrovskou šanci na vyrovnání, ale jeho rána končí vedle branky.
44:04'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Je sníženo a bekhendovou stranou hole se po nepřehledné situaci před brankou prosazuje REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault.
43:40'
Connor McDavid to zkoušel individuálně, Shea Theodore k němu přistoupil a nedal mu mnoho prosotu.
43:10'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, ale rána od modré čáry končí nad brankou.
42:31'
Tyson Barrie zblokoval domácí akci, a tak mohli hosté rychle otočit směr hry.
42:23'
Mikko Koskinen kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Vegas se pokouší co nejrychleji vstřelit kontaktní branku.
41:44'
Ben Hutton se dobře vrátil a dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře.
41:10'
Jeden z domácích hráčů čekal volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat přihrávku.
40:45'
Zach Hyman se dostal do další dobré střelecké pozice, ale brankáře překonat nedokázal.
40:26'
Oilers mají k dispozici dvoubrankový náskok, uvidíme, co se stane ve třetí třetině.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou.
40:01'
40:00'
38:45'
Oilers rozehrávají od své branky, ale do výraznější šance se tým hostů nedostal.
38:02'
Mikko Koskinen přerušuje hru, buly před jeho brankou.
37:40'
Vegas rozehrává od své branky, domácí trápí přesnost. Ryan Nugent-Hopkins v dalším brejku, ale Robin Lehner řekl ne.
37:00'
Connor McDavid rozehrává od své branky, puk dostal do útočného pásma, a pak šel střídat.
35:44'
Vhazovat se bude před brankou Vegas, Connor McDavid nedokázal přesněji zakončit svou individuální akci, kterou například překonal obranu Rangers. Obrázky, které fanoušci velmi dobře jistě znají.
35:21'
Colton Sceviour pálil od modré čáry, s jeho pokusem si celkem snadno poradil brankář Vegas,
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, utkání pokračuje dál.
34:52'
34:06'
Colton Sceviour vedl zajímavou akci Oilers, ale do střelecké pozice se přes domácí obránce nedostal.
33:30'
Mattias Janmark na spoluhráčovu přihrávku před branko nedosáhl. Zajímavou šanci domácí neproměnili.
33:12'
32:25'
Nicolas Roy vyhodil přes všechny čáry. Hosté musí rozehrávat od své branky. Ozývají se také domácí fanoušci.
32:00'
Domácí hokejisté vyhazují přes všechny čáry. Hosté hrají přesilovky velmi dobře.
31:22'
Domácí se musí bránit aktivní hře soupeře. Connor McDavid minul branku.
31:11'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., hákování).
30:50'
Podobně jako hosté se i domácí celek prosazuje z brejku. Bekhendovou střelou dostal puk do branky CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Mark Stone a Max Pacioretty.
30:41'
Robin Lehner přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
30:17'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase Edmonton vede o tři branky a kontroluje hru.
29:15'
Sledujeme rychlý hokej, hosté kontrolují hru a míří za výhrou v tomto zápase.
28:41'
Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, ve střední třetině jeho tým o puk přišel. Hrát tak mohou hosté.
28:10'
Mikko Koskinen kryje další střelecký pokus. Jeho tým rychle přenesl směr hry na druhou stranu.
27:42'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, následně se k puku dostali hosté, ale kvůli ofsajdu nemohli hrát.
26:39'
Edmonton právě vstřelil branku!
Chytře hrající hostující celek přidává další branku. Znovu se do brejku dostal JESSE PULJUJÄRVI. Přiblížil se k brance, počkal na první pohyb brankáře, a pak zakončoval. Vegas trápí koncovka a Edmonton hraje jednoduše. Asistence: Evan Bouchard a Warren Foegele.
26:00'
Jevgenij Dadonov neproměnil další skvělou příležitost. Následně hosté tak tak zastavili domácí šance. Vegas se snaží, ale koncovka...
25:26'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Hosté zaslouženě vedou 2:0.
25:12'
Reilly Smith pálil z pravého kruhu z první, jeho pokus hostující brankář vytěsnil nad branku.
24:30'
Vegas se pokouší hrát aktivně, propadlo. Zach Hyman se znovu dostal do brejku. Tentokrát však Robin Lehner vytáhl skvělý zákrok.
23:26'
Max Pacioretty v situaci dva na jednoho přihrával. Chandler Stephenson pálil jen do brankáře. Kolik takových šancí bude dnes Vegas mít? Řekl bych, že moc už ne.
22:33'
Mikko Koskinen kryje puk, Dadonov se k dorážce nedostal.
22:11'
Leon Draisaitl to zkoušel individuálně, dostal se do šance, ale brankáře Veas nepřekonal.
21:38'
Nicolas Hague minul branku z dobré střelecké pozice před brankou.
21:06'
Edmonton vstoupil do druhé třetiny aktivně, tlačí se do zakončení, má více ze hry.
20:50'
Shea Theodore měl dobrou šanci po pěkné individuální akci, ale neuspěl.
20:36'
Connor McDavid to sehrál výborně, vypálil, ale minul branku.
20:15'
Utkání pokračuje druhou třetinou.
20:01'
Rozdíl je ve vyspělosti týmů. Domácí sice mají šance, místy i převahu, ale trápí je koncovka. Naopak Edmonton hrál velmi dobře takticky a po dvou brejcích udeřil. Vegas bylo v prvních patnácti minutách lepší, ale neproměnilo své šance, hosté dvě ano.
20:00'
19:45'
Obrovská chyba Vegas a znovu inkasuje. Z brejku se bekhendovou střelou prosazuje ZACH HYMAN. Asistence: Zack Kassian.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
17:50'
Po rychlé akci jde hostující celek do vedení, střelou do dolní části branky ke vzdálenější tyči se prosazuje RYAN NUGENT-HOPKINS. Asistence: Tyson Barrie.
17:20'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky zde na Stripu bavit.
16:28'
Špatná rozehrávka Edmontonu znamená zakázané uvolnění, vhazovat se tedy bude v domácím útočném pásmu.
15:49'
Robin Lehner nechtěl rozehrávat a po střele Hymana přerušuje hru.
15:22'
Jevgenij Dadonov minul braku z křída.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:37'
Domácí se pokoušeli dostat do útočného pásma, ale nepodařilo se vypálit. Na druhé straně ani nadvakrát Tyson Barrie neuspěl.
14:03'
Mikko Koskinen kryje puk. Komerční přestávka.
13:48'
13:29'
Jesse Puljujärvi ani na dvakrát neodkázal překonat domácího brankáře. Robin Lehner kryje puk.
13:00'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.
12:41'
Špatný přechod Vegas, ofsajd. Buly ve střední třetině.
12:12'
Chandler Stephenson při vlastním oslabení vypálil z kruhu, jeho pokus kryje brankář celkem snadno.
11:50'
Hosté hrají přesilovku a usadili se v útočném pásmu.
11:47'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., sekání).
11:19'
Mikko Koskinen má na svém kontě další zákrok proti domácí střele. Vegas hraje nyní aktivně.
11:06'
Jonathan Marchessault měl další obrovskou šanci, ale Mikko Koskinen kryje jeho šanci. Komerční přestávka.
10:51'
Robin Lehner kryje další střelecký pokus soupeře.
10:45'
10:37'
Colton Sceviour po obrovských šancích Vegas ujel při vlastním oslabení. V situaci dva na jednoho trefil jen brankáře. Z posledních zápasů asi nejlepší přesilovka Vegas.
09:43'
Max Pacioretty minul branku.
09:26'
Jonathan Marchessault trefil jen brankáře soupeře. Následně znovu.
08:45'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (William Lagesson – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
08:31'
Kailer Yamamoto pálil, jeho rána byla zblokovaná. Na druhé straně neuspěl po rychlé akci Reilly Smith.
07:26'
Domácí první formace se usadila v útočném pásmu, ale rána od modré čáry končí vedle branky.
07:01'
Zack Kassian se dostal do útočného pásma, Robin Lehner byl připravený a jeho střelu kryje. Komerční přestávka.
06:18'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
05:53'
Jesse Puljujärvi vybojoval puk za svou brankou, rychle se dostal do zakončení, ale brankáře Vegas neprostřelil.
05:06'
Kailer Yamamoto byl volný před brankou, tečoval puk, ale ten končí těsně vedle branky. Následně po rychlé akci domácích kryje puk Mikko Koskinen.
04:40'
Connor McDavid pálil a jeho pokus kryje brankář Vegas, hra je přerušená.
04:15'
Zack Kassian a Zach Hyman sice dostali puk do útočného pásma, ale zakončit nedokázali.
03:45'
Mark Stone z bezprostřední blízkosti minul branku soupeře, dobrá šance domácích.
03:16'
Nicolas Hague rozehrává od své branky, ale přišel o puk. Colton Sceviour ho získal, ale brankáře nepřekonal.
02:41'
Jesse Puljujärvi pálil z pravého kruhu, s jeho pokusem si snadno poradil Robin Lehner v brance Golden Knights.
02:08'
Ben Hutton pálil od modré čáry, jeho rána nebyla přesná, a proto brankář zasahovat nyní nemusel.
01:42'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale na nějakou výraznější šanci Vegas čeká.
01:15'
Kailer Yamamoto vedl zajímavou akci Edmontonu, ale obrana si dokázala poradit.
00:50'
Max Pacioretty autorem další střely, tento pokus nedošel až k brankáři, ale obrana zasáhla.
00:22'
Max Pacioretty se hned dostal ke střele, jeho pokus vyrazil Mikko Koskinen před sebe, a pak hrála obrana Oilers.
00:01'
Zápas začal, úvodní buly pro domácí celek.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Brossoit) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Theodore, B. Hutton, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, N. Roy, R. Smith – W. Carrier, A. Brooks, Dadonov – Janmark, B. Howden, Kolesar.

Edmonton Oilers: S. Skinner (Koskinen) – K. Russell, Barrie, Broberg, Ceci, Lagesson, Bouchard – Hyman, McDavid, Kassian – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Yamamoto – Foegele, R. McLeod, Puljujärvi – Benson, D. Ryan, Sceviour..
Vegas Golden Knights odehráli 20 zápasů s bilancí 10-2-0-8 a získali 24 bodů. V tabulce Západní konference jsou na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým tři. Poradil si Detroitem RedWings 5:2, Columbusem Blue Jackets 3:2 a Nashvillem Predators 5:2. Tým nestačil na Carolinu Hurricanes 2:4 a na St. Louis Blues 2:5.
Edmonton Oilers odehrál 19 zápasů s bilancí 11-3-0-5 a ziskem 28 bodů. V tabulce Západní konference je na druhé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Winnipegem Jets 2:1 v nájezdech, Chicagem Blackhawks 5:2 a Arizonou Coyotes 5:3. Tým nestačil na Winnipeg Jets 2:5 a na Dallas Stars 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Edmonton Oilers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.