NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Toronto - 12. ledna 2022   04:00

Vegas
Vegas
13:00' Kolesar (Dadonov, Stephenson) • 41:34' W. Karlsson (R. Smith, Janmark) • 51:48' Pietrangelo (Marchessault, Mark Stone)
3:4
(1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

0:1 (SN)

Toronto
Toronto
01:24' W. Nylander  (Rielly, Kerfoot) • 31:43' Matthews  (Bunting, O. Kaše) • 36:46' I. Michejev  (Simmonds, Holl) • ' W. Nylander
Vegas
Lehner (Lo. Thompson) – Pietrangelo (A), Whitecloud, McNabb, Coghlan, B. Hutton, Miromanov – Dadonov, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Janmark, B. Howden, Kolesar – J. Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio.
Pochmara, Kozari – Gibbons, Alphonso
T-Mobile Arena, Las Vegas
17 911 diváků
Toronto
J. Campbell (P. Mrázek) – Rielly (A), Muzzin, Brodie, Holl, R. Sandin, Dermott – Bunting, Matthews (A), O. Kaše – Kerfoot, Tavares (C), W. Nylander – I. Michejev, Kämpf, Simmonds – Clifford, Spezza, N. Ritchie.

1. Alex Pietrangelo (VEG) – 1+0
2. William Nylander (TOR) – 1+0, rozhod. náj.
3. William Karlsson (VEG) –1+0
Vegas Golden Knights prohrávali o dvě branky, ve třetí třetině dokázali vyrovnat. Utkání přes nepříliš záživné prodloužení zamířilo do nájezdů, ve kterých vyhráli hosté.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Toronto Maple Leafs.
Hosté získávají dva body, domácí jeden. V nájezdech se jako jediný střelou do horní části branky prosadil WILLIAM NYLANDER.
William NYLANDER proměňuje.
Jonathan MARCHESSAULT neproměňuje. Zkoušel to mezi betony, ale neuspěl.
Auston MATTHEWS neproměňuje. Brankář Vegas ho vychytal.
Chandler STEPHENSON neproměňuje. Trefil rukavici brankáře.
Jason SPEZZA neproměňuje. Nic nevymyslel a neuspěl.
Jevgenij DADONOV neproměňuje. Neprostřelil brankáře.
Samostatné nájezdy začínají.
Tak uvidíme nájezdy. Tento duel míří až do samostatných nájezdů, prodloužení bylo hodně opatrné.
63:18'
Chandler Stephenson málem vypíchl kotouč a mířil do brejku, hosté situaci zvládli.
63:00'
Poslední dvě minuty prodloužení.
62:30'
Alex Pietrangelo vrací hru do svého pásma a čeká na dostřídání spoluhráčů. Sledujeme opatrně prodloužení.
62:08'
Vegas má kotouč pod kontrolou a čeká na založené útočné akce.
61:32'
Auston Matthews měl dvě šance, oba jeho pokusy vyrazil brankář Vegas.
61:00'
Alexander Kerfoot mohl zkusit rozehrát na brejk, ale uklidnil situaci a rozehrává od své branky.
60:57'
Oba týmy střídají.
60:45'
Domácí rozehrávají od své branky, Mark Stone kombinuje se spoluhráči.
60:01'
Buly pro domácí.
60:01'
Začalo prodloužení.
Hokejisté Las Vegas dokázali ve třetí třetině vstřelit dva góly, a tak vyrovnali na 3:3. Zde na Stripu ve městě neonů uvidíme extra hokej.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:37'
Další domácí zakázané uvolnění.
59:24'
Icing proti Vegas, vhazovat se bude před brankou Lehnera, který musí být pozorný.
59:04'
Brayden McNabb rozehrává od své branky, následně hrají domácí, ale přišli o puk.
58:39'
Jonathan Marchessault vyzval Smitha ke skórování, ale ten minul branku.
58:16'
31:17, Vegas je střelecky aktivnější, domácí brankář rozehrává od své branky, následně je hra přerušená.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:35'
Kaše dostal hru do útočného pásma, ale jeho spoluhráč nedokázali před brankou Vegas nic vymyslet.
57:04'
Dylan Coghlan pálil od modré čáry, další komerční přestávka po zákroku brankáře.
56:30'
Sledujeme klidnější pasáž hry, nicméně hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Následně domácí vyhodili jen na icing.
56:15'
Ofsajd Vegas, vhazovat se tak bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.
55:52'
Zakázané uvolnění proti Maple Leafs.
55:32'
Wayne Simmonds dostal puk do útočného pásma, Dylan Coghlan ho nenechal vypálit. Vegas následnou rychlou akci neproměnilo.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí prohrávali o dva góly a dokázali vyrovnat.
54:44'
Domácí hokejisté se prosadit nedokázali, směr hry se tedy otáčí.
54:33'
Brayden McNabb pokračuje v útočné akci svého celku.
53:43'
Branka Toronta vypadla ze svého postavení, hra je přerušená. Komerční přestávka.
53:37'
Zakázané uvolnění Toronta, vhazovat se bude před jeho brankou.
53:23'
28:17, tak vypadá statistika střel na branku, střelecky jsou aktivnější domácí.
53:00'
52:36'
Hostující celek otáčí směr hry, Alexander Kerfoot šetřil cenné vteřinky z oslabení.
52:04'
Přesilovka Vegas, teď už klasická, pokračuje dál.
51:48'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Je vyrovnáno, po naznačení se tvrdou střelou prosazuje obránce ALEX PIETRANGELO. Asistence: Jonathan Marchessault a Mark Stone.
Alex Pietrangelo minul branku, ne o moc, ale minul.
51:00'
Oddechový čas pro domácí.
51:00'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká William Nylander.
50:50'
Hosté hrají oslabení velmi dobře, tlačí se do zakončení.
50:32'
Robin Lehner skvěle zastavil střelu Kašeho, který se dostal při vlastním oslabení do brejku.
50:01'
Vegas hraje přesilovku. Jonathan Marchessault vypálil z první, Jack Campbell kryje jeho ránu. Bude se vhazovat.
49:54'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kyle Clifford – 2 min., podrážení).
49:11'
Jevgenij Dadonov rozehrává od své branky, ale nedokázal se prosadit. Hosté zastavili akci soupeře.
48:37'
Michael Bunting to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.
48:14'
Hraje se rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
47:14'
Vegas se tlačí za vyrovnáním, sledujeme dobrou hru ze strany Vegas.
46:39'
Robin Lehner musel zasahovat proti střele soupeře.
45:40'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
44:51'
21:15, tak vypadá statistka střel na branku, domácí jsou stále aktivnější.
44:00'
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale nemohou se dostat ke střele.
43:32'
Morgan Rielly pálil, jeho rána byla zblokovaná.
43:00'
Zakázané uvolnění proti Vegas, Robin Lehner musí být pozorný.
42:19'
John Tavares uklidnil hru a rozehrává od své branky. Následně se Kyle Clifford dostával do zakončení, ale nedokázal vypálit.
41:53'
Střelecky aktivnější Vegas vstřelilo kontaktní branku a pokouší se dál hrát útočně.
41:34'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, domácí celek se prosazuje. Po Smithově přihrávce blafák přetavil ve druhou domácí branku WILLIAM KARLSSON. Asistence: Reilly Smith a Mattias Janmark.
41:17'
Ani jednu střelu na branku nevyslal domácí celek v přesilovce.
41:07'
V pohodě se Toronto ubránilo.
40:47'
Jonathan Marchessault minul branku, následně domácí přicházejí o útočné pásmo. Mnoho času už nemají.
40:20'
Ofsajd Vegas, vhazovat se bude ve středním pásmu.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, buly pro hosty, kteří hrají oslabení.
40:01'
Hostující celek se snadno dostal do dvoubrankového vedení, sledujeme sice aktivní hru Vegas, ale góly dávají hosté.
40:00'
39:32'
Reilly Smith minul branku, jeho rána končí vysoko nad.
39:08'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Alexander Kerfoot – 2 min., vysoká hůl).
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:49'
Jevgenij Dadonov zakončoval rychlou akci Vegas, ale s jeho pokusem si snadno poradil brankář Jack Campbell. Bude se vhazovat.
38:38'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
37:28'
19:15, tak vypadá statistika střel na branku, domácí jsou aktivnější, ale prohrávají o dva góly. Snadno se Toronto dostává ke gólům.
36:46'
Toronto právě vstřelilo branku!
A znovu špatná hra Vegas v obranném pásmu. Nikdo z obránců nejevil snahu hrát, odražený puk získal ILJA MICHEJEV, který snadno zakončoval do odkryté části branky. Poslal puk rychle k tyči. Asistence: Wayne Simmonds a Justin Holl.
36:09'
Po komerční přestávka pokračuje utkání dál. Toronto díky laxní hře domácí obrany vede o jednu branku.
35:17'
Mattias Janmark to zkoušel individuálně, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácím nelze upřít snaha s výsledkem něco udělat, ale špatná koncovka trápí domácí.
34:00'
18:13, střelecky je aktivnější domácí celek, ale prohrává na góly. Hosté hrají takticky velmi dobře.
33:15'
Dylan Coghlan rozehrává od své branky, následně jeho spoluhráči přišli o útočné pásmo.
32:47'
Prakticky celou třetinu kontrolovalo Vegas hru, ale prosadili se hosté, domácí znovu doplatili na neefektivní hru ve svém pásmu.
31:43'
Z ničeho nic se hosté dostávají do vedení, Vegas naprosto podcenilo situaci, přestalo hrát a hosté toho využili. Po rychlé kombinaci zakončoval do prázdné branky AUSTON MATTHEWS. První střela Toronta za 11 minut. Asistence: Michael Bunting a Ondřej Kaše.
31:31'
Hostující celek se ve středním pásmu dostal k puku, rychle se pokoušel otočit hru, ale píská se ofsajd. Vhazovat se tedy bude v neutrální zóně.
30:46'
Po krátké přestávce pokračuje utkání dál.
30:31'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, komerční přestávka.
30:16'
16:11, střelecky je aktivnější domácí celek, který však neproměnil přesilovku.
29:44'
Ondřej Kaše našel Riellyho, ale ten nedokázal puk poslat přesněji na branku, Robin Lehner zasahovat nemusel.
29:24'
Snad ani jednu střelu domácí zatím nevyslali na branku soupeře.
29:04'
Alexander Kerfoot hraje v pohodě a šetří čas, hosté se dostali do útočného pásma, Ilja Michejev nedokázal vypálit.
28:38'
Keegan Kolesar dostal puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči rychle o puk přišli. Vegas se přesilovka nedaří.
28:16'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují, následně hosté vyhodili přes všechny čáry.
27:49'
Vegas si zahraje druhou přesilovku v tomto zápase.
27:49'
Komerční přestávka.
27:49'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Muzzin – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
27:36'
Pro signalizovaný ofsajd nemohli hosté hrát.
27:04'
Mark Stone dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, ale v zakončení neuspěl. Následně z ostré pozice nahazoval puk na branku, Jack Campbell byl připravený.
26:14'
David Kämpf otáčí směr hry, ale jeho dlouhá přihrávka na spoluhráče nebyla přesná. Hrát mohou domácí, pokus o rychlou akci nevyšel.
25:33'
Ofsajd Vegas, buly ve středním pásmu. Jonathan Marchessault následně pálil z dobré pozice, ale Jack Campbell předvedl spolehlivý zákrok.
25:17'
Kyle Clifford nahodil do útočného pásma puk tak, aby z toho nebyl icing.
24:44'
Sledujeme velké souboje o převahu ve středním pásmu. Domácí hokejisté mají převahu.
24:24'
Michael Amadio se svými spoluhráči sice získal útočné pásmo, ale do výraznější šance se nedostali.
24:01'
Ondřej Kaše se dostal do zakončení, jeho pokus ale byl ztečovaný mimo branku.
23:40'
11:11, střelecky je zápas vyrovnaný.
23:04'
Jevgenij Dadonov ani Alex Pietrangelo nedokázali překonat brankáře soupeře. Vegas diktuje tempo hry, má převahu a střelecky se pomalu dotahuje na soupeře.
22:39'
Morgan Rielly vyhodil přes všechny čáry jen na zakázané uvolnění, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas. Domácí hrají nyní aktivně.
22:14'
Alex Pietrangelo ránou od modré čáry minul branku, Jack Campbell zasahovat nemusel.
21:23'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu druhé třetiny. William Karlsson ani Jonathan Marchessault nepřekonali brankáře Toronta.
21:04'
William Karlsson byl sice volný před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat přihrávku.
20:22'
Utkání pokračuje dál, Ondřej Kaše se dostal do dobré střelecké pozice, ale nedokázal překonat brankáře soupeře.
20:01'
Toronto Maple Leafs bylo v první třetině rozhodně nebezpečnější, mělo více ze hry, snadněji se dostávalo do šancí, ale nedokázalo získat náskok. Jako první se trefil William Nylander, za domácí v přesilovce srovnal Keegan Kolesar.
20:00'
19:50'
Ještě jedno vhazování, buly ve středním pásmu poté, co puk vypadl z hrací plochy.
19:00'
Poslední minuta hry, domácí přišli o útočné pásmo, a tak se musí rychle vracet.
18:25'
Domácí sice kombinovali v útočném pásmu, ale do výraznější šance se propracovat nedokázali.
17:40'
Auston Matthews měl obrovskou šanci po chybě obrany Vegas, ale Robin Lehner vytáhl velmi dobrý zákrok. Domácí defenziva nyní předvedla školáckou chybu.
17:17'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hosté musí vyklidit pro ofsajd útočné pásmo.
16:40'
Dylan Coghlan se dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus tečoval brankář Toronta nad branku. Bude se vhazovat.
16:05'
15:25'
David Kämpf to zkoušel individuálně, následně jeho přihrávka byla před brankou zblokovaná.
14:49'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, Chandler Stephenson bojoval o kotouč, ale souboj prohrál. Hrát tak mohou hosté, Morgan Rielly vedl zajímavou akci Toronta.
14:25'
3:5, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Buly před brankou domácích.
13:50'
Toronto mělo další velkou šanci, Auston Matthews se natlačil před branku, ale neuspěl.
13:00'
Domácí celek vyrovnává stav zápasu. Dadonov posílal puk před branku, hostující brankář je j emně tečoval, puk získal KEEGAN KOLESAR. Jeho pokus zapadl přesně k tyči. První přesilovková trefa pro tohoto hráče. Asistence: Jevgenij Dadonov a Chandler Stephenson.
12:45'
Vegas hraje přesilovku, ale musí o útočné pásmo bojovat.
12:22'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nick Ritchie – 2 min., hákování).
11:47'
Alex Pietrangelo vyhodil přes všechny čáry, půlminuta přesilovky Toronta zbývá. Hosté se snaží rychle získat útočné pásmo.
11:14'
Rasmus Sandin rozehrává od své branky, následně Auston Matthews dostal puk do útočného pásma, Ben Hutton vyhodil.
10:30'
Hosté se usadili v útočném pásmu, rána od modré čáry byla zblokovaná. Následně se domácí dokázali osvobodit.
10:22'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Zach Whitecloud – 2 min., hákování).
10:11'
Ondřej Kaše se dostal do brejku, byl faulovaný.
09:15'
Toronto hraje v tomto zápase velmi dobře, David Kämpf vedl další šanci hostů, ale přes dva obránce zakončit nedokázal.
08:46'
Snadno se hostující celek dostává do šancí. Kyle Clifford měl další šanci, ale trefil jen brankáře.
07:52'
Auston Matthews mohl navýšit vedení, ale brankář Vegas jemnou tečí vytěsnil puk mimo.
07:32'
Ondřej Kaše měl velkou šanci, ale jeho ránu vyrazil domácí brankář. Hosté se k dorážce nedostali.
07:10'
2:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, jako první se z první střely prosadili hosté.
06:34'
Ben Hutton vypálil z ostré pozice, jeho pokus kryje Jack Campbell, Komerční přestávka.
06:10'
Domácí dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry. Následně se hosté znovu dostali do útočného pásma. Rána byla zblokovaná.
Ilja Michejev ani Nick Ritchie nedokázali z dobré pozici ohrozit branku Vegas.
05:24'
John Tavares měl před sebou odkrytou část branky, ale jeden z obránců Vegas zblokoval jeho střelu.
05:00'
Puk je v obranném pásmu Toronta, Vegas dokázalo částečně prostřídat.
04:39'
Hosté mají nejlepší přesilovky v lize, 30 procent z nich dokázali proměnit.
04:23'
Špatně hrající Vegas bude muset čelit přesilovce soupeře, útočný faul Howdena.
04:23'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brett Howden – 2 min., držení).
03:51'
Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není, nicméně do zápasu vstoupili lépe hosté.
03:24'
Jonathan Marchessault našel spoluhráče, Alex Pietrangelo však minul branku. Domácí znovu doplácí na špatnou koncovku.
02:39'
Alex Pietrangelo vedl zajímavou šanci, ale jeho zakončení končí výrazně vedle branky. Gólman hostů zasahovat ani nemusel.
02:00'
David Kämpf měl další velkou šanci, ale jeho zakončení končí vedle, následně sudí přerušili hru, ztratili puk z dohledu.
01:24'
Z první střely v zápase se hostující celek dostává do vedení, krásný blafák z brejku předvedl obranou Vegas zapomenutý WILLIAM NYLANDER. Asistence: Morgan Rielly a Alexander Kerfoot.
00:51'
Vhazovat se nyní bude před brankou Vegas, William Karlsson vyhrál buly, domácí tak mohou rozehrávat.
00:17'
Jevgenij Dadonov dostal přihrávku na brusle, a tak nemohl hrát. Pokus o založení útočné akce se musel pozdržet.
00:01'
Buly pro hosty, utkání právě začalo.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Lo. Thompson) – Pietrangelo, Whitecloud, McNabb, Coghlan, B. Hutton, Miromanov – Dadonov, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, B. Howden, Kolesar – J. Röndbjerg, Leschyshyn, Amadio.

Toronto Maple Leafs: J. Campbell (P. Mrázek) – Rielly, Muzzin, Brodie, Holl, R. Sandin, Dermott – Bunting, Matthews, O. Kaše – Kerfoot, Tavares, W. Nylander – I. Michejev, Kämpf, Simmonds – Clifford, Spezza, N. Ritchie.

Rozhodčí: Pochmara, Kozari – Gibbons, Alphonso.
Tento zápas se hraje v T-Mobile areně na Stripu v Las Vegas. Jako tradičně bude před zápasem před arenou připraven program pro fanoušky a také tradiční průvod hotelem New York – New York.
Vegas Golden Knights odehrálo 38 zápasů s bilancí 19-4-1-14 a získalo 47 bodů. V tabulce Západní konference je na třetí pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým dva. Poradil si s Anaheimem Ducks 3:1 a New Yorkem Rangers 5:1. Tým nestačil na Winnipeg Jets 4:5 v prodloužení, Nashville Predators 2:3 a na Chicago Blackhawks 1:2.
Toronto Maple Leafs odehrálo 33 zápasů s bilancí 19-3-3-8 a získalo 47 bodů. V tabulce Východní konference je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Chicagem 5:4, Edmontonem Oilers 5:1, Ottawou Senators 6:0 a Edmontonem 4:2. Tým nestačil na Colorado Avalanche 4:5 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hocley League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.