NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Arizona - 29. ledna 2023   04:30

Anaheim
Anaheim
32:32' Max Jones (Klingberg, Vaakanainen) • 63:34' Zegras (Klingberg)
Arizona

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.
Statistika
Střely na bránu: 45 – 33 | Přesilová hra: 0/4 – 0/4 | Trestné minuty: 20 – 10

Kdo se postavil do brankoviště?
Connor Ingram (ARI) – 43 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,6 %, odchytal 63:34
John Gibson (ANA) – 32 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97 %, odchytal 63:34

Česká a slovenská stopa
Do tohoto zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hráč.

Tři hvězdy utkání
1. Trevor Zegras (ANA) 1+0
2. John Gibson (ANA) 32 zákroků
3. Max Jones (ANA) 1+0
Anaheim Ducks tedy nakonec v prodloužení dokázal zdolat Arizonu Coyotes, když se o rozhodující branku tohoto zápasu postaral Zegras. Nutno však dodat, že oba brankáři v prodloužení předvedli skvělé zákroky, ale především zásah Gibsona proti jasné šanci Chychruna byl famózní.
63:34'
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak se konečně dočkáváme rozhodující branky utkání. Maccelli v rohu obranného pásma přišel o kotouč, který mu sebral Klingberg a ten si poté nabruslil k bráně Arizony, kde však místo střely nahrál mezi kruhy TREVORU ZEGRASOVI, jenž se trefil přesně do pravé šibenice. Asistence: John Klingberg.
62:51'
Po několika velkých šancích se hra v prodloužení hodně uklidnila, když domácí zatím jen kontrolují puk na svých hokejkách.
62:00'
Následně na druhé straně předvedl důležité zákroky i Ingram, na kterého jel sám Vatrano, který však se svým střeleckým zakončením neuspěl. Nicméně domácí útočník se poté znova dostal k puku a ani jeho další střela a i dorážka za Ingramem neskončily.
61:45'
Tak to byl neuvěřitelný zákrok Gibsona! Hosté jeli ve dvou na jednoho, kde nakonec Keller nahrál Chychrunovi, který si kotouč ještě potáhl a zakončil do protipohybu Gibsona, ale ten jeho pokus vytáhl svou lapačkou.
61:28'
Keller na modré čáře obral o kotouč Klingberga, avšak hostující útočník toho následně nedokázal využít.
60:48'
Vše mohl rozhodnout Fowler, který jel zcela sám na Ingrama, ale se svou kličkou neuspěl.
60:26'
Moser si sjel na střed útočného pásma pro přihrávku od Maccelliho, ale jeho následné bekhendové zakončení nemělo potřebnou razanci.
60:01'
Ve třetí třetině jsme se tedy rozhodující branky nedočkali, když v poslední dvacetiminutovce byli zcela jasně lepším týmem hostující hokejisté z Arizony, kteří však svou aktivitu nepřetavili ve svou druhou branku a hostům v tom nepomohli ani jejich dvě přesilové hry.

Za stavu 1:1 tedy půjdeme do prodloužení, kde už snad poznáme vítěze tohoto zápasu.
60:00'
59:48'
O poslední útok se ještě naopak pokusili domácí hokejisté a střela Benoita z modré čáry skončila na betonech Ingrama, který se ve třetí části příliš nezapotil.
59:22'
Ani další přechod útočné modré se hostujícím hokejistům nevydařil, když si rozhodčí opět všimnuli dalšího ofsajdu Arizony.
59:00'
Otevíráme poslední minutu základní hrací doby, jelikož zápas s velkou pravděpodobností půjde do prodloužení.
58:26'
Anaheimu se podařilo vytlačit Arizonu do středního pásma, odkud se hosté chtěli vrátit rychle zpět, ale Coyotes se jen dostali do ofsajdu.
58:03'
Stecher na modré čáře nahrál Brownovi, jehož nahození Gibson vyrazil jen před sebe a Bjugstadovi zde nechybělo moc, aby se protlačil k nějaké dorážce.
57:31'
Keller nahrával křižně do levého kruhu Bjugstadovi, jenže chtěl ihned střílet, jenže kotouč vůbec netrefil.
56:58'
Vatrano s pukem obkroužil útočné pásmo Anaheimu, aby následně nahrál Fowlerovi, který však pořádně nezpracoval puk.
55:53'
Anaheim pouze poslal kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Gibsonem.
55:18'
Rozhodčí se očividně už nechtějí příliš plést do průběhu utkání, protože nyní přehlédli lehké podrážení Chychruna, který se poté ze zlosti ohnal po Lundestromovi, ale vše zůstalo bez trestu.
54:36'
Nicméně útok Arizony pokračoval i dále a vše nakonec ukončil svou střelou Hayton, která zaletěla přesně do výstroje Gibsona, jenž si tak zapisuje další úspěšný zákrok.
54:08'
Schmaltz se pokoušel projít mezi dvěma obránci Anaheimu, což se mu málem i podařilo, ale kotouč nakonec útočníkovi Coyotes příliš ujel.
53:17'
Švédský obránce ve službách Anaheimu si nyní s pukem sjel až do pravého kruhu, odkud zkoušel překonat Ingrama střelou po ledě, ale touš míří jen do betonu brankáře Arizony.
53:03'
Hned po vyhraném vhazování vystřelil od modré čáry Klingberg a Ingram jeho střelu vyrazil. Hosté poté opět poslali puk na další zakázané uvolnění.
52:51'
Arizoně se nevydařila útočná rozehrávka, když kotouč proletěl přes celé kluziště, a tak je odpískáno zakázané uvolnění Coyotes.
52:19'
Moser z modré čáry nahodil touš směrem na domácí klec a těsně před Gibsonem ho ještě skvěle tečoval Crouse a puk nakonec skončil někde mezi betony domácího brankáře.
51:54'
Další ofenzivní snažení hostujících hokejistů skončilo na útočné modré, kde se Arizona dostala do ofsajdového postavení.
51:28'
Coyotes se velmi rychle dokázali dostat zpět do svého útočného pásma, kde nakonec Brown nahrával Kassianovi, jenž se pokoušel překonat Gibsona z hodně velkého úhlu a touš skončil pod tělem domácího brankáře.
51:11'
Maccelli nedosáhl na dlouhou přihrávku Nemetha, takže je hostujícím hokejistům odpískáno zakázané uvolnění a hra se přesune před Ingrama, kam se příliš ve třetí třetině nedostáváme.
50:39'
Gibson si musel poradit s další střelou, která mířila na jeho bránu, když z pravého kruhu střílel Chychrun a touš se jen odrazil od brankáře Anaheimu.
50:06'
Po obrovské hrubici Kulikova mohl Arizonu poslat do vedení Maccelli, jenže tváří v tvář Gibsonovi selhal, když mířil pod vyrážečku domácího brankáře, který však svůj tým podržel.
49:53'
Coyotes chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, ale Moser kotouč příliš nabral a poslal jej až do ochranné sítě.
49:04'
Po delší době se do útoku dostali i domácí hokejisté, kde Ingrama otestoval Strome a hostující brankář jeho pokus jen vyrazil před sebe.
48:41'
Boyd poslal puk na modrou Chychrunovi, jenže jeho následná střelu dokázal zblokovat Strome.
48:24'
Moser nahrál kotouč Kellerovi, který se poté pokoušel o další křižný pas, ale ten byl zastaven domácí obranou a touš se odrazil pod lapačku Gibsona, který raději přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
47:27'
Terry zavezl puk do útočného pásma, kde chtěl přihrát Zegrasovi, jenže se mu kotouč trochu zamotal a nakonec o něj i přišel.
46:39'
Anaheimu se podařilo zastavit další ofenzivní snažení Arizony a kotouč znova letí až k Ingramovi. Klingberg se už mezitím vrací zpět do hry.
46:02'
Gibson je nyní hodně vytočený, protože brankář Anaheimu byl zasažen hokejkou do své masky a hned signalizoval, že potřebuje přerušit hru, ale rozhodčímu to nějakou dobu trvalo než se k tomu odhodlal.
45:34'
Tentokrát už Keller vyslal přesnější přihrávku k bráně Arizony na hůl Schmaltze, který se pokoušel bekhendem zakončit, ale touš letí nad klec.
44:54'
Kellerovu přihrávku na střed útočného pásma Hayton nezpracoval, čehož hned využili domácí, kteří kotouč odpálili přes všechny čáry.
44:39'
Arizona bude hrát další přesilovou hru, protože John Klingberg (ANA) sundal helmu Haytonovi, a tak dostává dvě minuty za hrubost. Zegras si tedy opět má s kým pokecat.
44:16'
Stecher od pravého mantinelu poslal kotouč směrem na domácí bránu, kde Gibson jen vytěsnil touš svým betonem.
43:40'
Anaheim tedy ubránil přesilovou hru Arizony a oba celky jsou nyní opět kompletní.
42:50'
Chychrun následně vystřelil z pravé strany útočného pásma a jeho pokus trefil Gibsona do jeho masky, který ihned zatřepal hlavou zda je maska v pořádku.
42:31'
Moser vystřelil od modré čáry a jeho pokus Gibson jen vyrazil do rohu kluziště, kde si kotouč opět sebrali hosté.
42:00'
Po sražené střela Haytona se domácím podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
41:38'
Coyotes budou hrát přesilovou hru, protože na trestnou lavici míří Ryan Strome (ANA), který si odsedí dvě minuty za podrážení.
41:24'
Gibson se musel rychle přesunout ke své druhé tyči, když z levého kruhu střílel Keller a domácímu brankáři se nakonec podařilo udržet touš ve výstroji.
40:38'
Do útoku se poté na druhé straně dostal Jones, který otestoval pozornost Ingrama střelou z hodně velkého úhlu.
40:28'
Nemeth se dostal až za bránu Anaheimu, odkud se snažil dostat puk před Gibsona, ale tento pas byl zastaven domácí obranou.
40:01'
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 35:16
Zblokované střely: 7:13
Hity: 4:10
Vyhraná vhazování: 17:21
Ve druhé třetině se domácí hokejisté konečně dočkali vyrovnaní, když se o jedinou branku druhé části postaral domácí Jones. Kačeři mohli poté hned překlenout vedení na svou stranu, ale ve svých dalších šancích už domácí hokejisté neuspěli.
40:00'
39:49'
Ještě zde máme jedno přerušení, jelikož Anaheim poslal touš na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Gibsonem.
39:25'
Benoit jen nahodil puk za bránu Arizony, kde si puk přebírají hostující hokejisté.
38:56'
Ofenzivní snaha Arizony byla zastavena na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdového postavení.
38:34'
Henrique obdržel přihrávku do levého kruhu a jeho následnou ránu Ingram jen vyrazil vedle sebe, kde se kotouč odklouzal těsně vedle tyče jeho klece.
37:57'
McTavish se dostal u tyče k odraženému puku a zkusil ihned zakončit ale byl už hodně z úhlu, takže puk jen proletěl přes brankoviště Arizony.
36:53'
Anaheim následně vyvezl puk do svého útočného pásma, kde však domácí jen nahodili touš na Ingrama, který ho raději schoval do své lapačky.
36:42'
Maccelimu se podařilo dostat puk do levého kruhu na Stechera, který však se svým zakončením příliš otálel, a tak jej rychle dostoupil jeden z domácích hráčů.
36:10'
McBain se po levé straně dostal do útočného pásma, kde nakonec i vystřelil a Gibson jeho pokus udržel ve své výstroji. Následuje komerční přestávka.
35:57'
Benoit vypálil z modré čáry a jeho ránu zblokoval Moser.
35:21'
Střelec první branky Anaheimu Jones se dostal k střeleckému zakončení z levého kruhu, které skončilo na betonech Ingrama.
34:45'
Po dlouhé pauze se tedy opět konečně hraje. Moser chtěl vystřelit ze středu útočného pásma, ale velmi dobrou stopku mu vystavil Kulikov.
33:37'
Na ledě nám planou velké emoce. Po faulu Adama Henriqua (ANA) na Haytona vznikla v rohu kluziště menší roztržka. Velké emoce plály především mezi Trevorem Zegrasem (ANA) a Troyem Stecherem, kterého domácí útočník hodně popichoval a za své chování i vyfasoval osobní desetiminutový trest. Zegras ještě dostal s Barrettem Haytonem (ARI) dvě minuty za hrubost. Přesilovka Kačerů tedy bleskově končí a hrát se bude ve čtyřech.
33:28'
Nicméně Connor Ingram (ARI) Terryho svou holí lehce podrazil a za své počínání dostává dvě minuty. Trest za něj odsedí Matias Maccelli.
33:28'
A další velká šance domácích! Terry dostal přihrávku mezi obránci Arizony a Ingrama dokázal oklamat svou kličkou do bekhendu, jenže následně už nedokázal zasunout touš do zcela odkryté brány.
33:09'
A málem se domácí dostali hned do vedení. Lundestrom parádně ze středu útočného pásma nahrál na levou stranu Comtoisovi, jenž si před Ingramem přehodil touš z bekhendu na forhend, ale brankář Arizony kotouč chytá.
32:32'
Nyní už se domácí hokejisté konečně dočkávají své první branky v utkání. Kotouč se dostal na modrou čáru, kde si obránci nahráli mezi sebou a Klingbergova střela byla sražena přímo na hůl MAXE JONESE, který se poté trefil přesně do bližší šibenice hostující klece. Asistence: John Klingberg, Urho Vaakanainen.
32:21'
Už v plném počtu hráčů se do velké příležitosti dostal domácí obránce Klingberg, který střílel z mezikruží, avšak Ingram nakonec nějakým způsobem udržel touš ve své výstroji.
31:12'
Schmaltz z rohu kluziště našel hokejku Kellera, který poté kličkou přešel přes obránce a z poměrně velkého úhlu zakončoval bekhendem a jeho pokus jen lehce minul odkrytou bránu Anaheimu, protože Gibson byl lehce vyjetý.
30:37'
Fowler se snažil svým pasem snažil najít hůl Vatrana, ale tato přihrávka byla hodně nepřesná a kotouč doletěl až na zakázané uvolnění.
30:03'
Přesilovka Coyotes končí předčasně. Bohužel pro hostující celek to není kvůli vstřelené brance, ale kvůli faulu Jacoba Chychruna (ARI), který podrazil Silfverberga.
29:43'
Anaheim zatím svého soupeře nepouští do útočného pásma.
29:12'
Čeká nás první přesilová hra Arizony, protože dvě minuty za krosček dostává Sam Carrick (ANA).
28:52'
Do útoku se poté dostal po levém křídle Jones, který vypálil z kruhu pro vhazování a Ingram jeho střelu jen vyrazil vedle sebe.
28:18'
Hosté se z čista jasna dostali do obrovské šance a jen nějakým zázrakem neskončil v domácí kleci. Josh Brown dostal mezi kruhy a jeho bekhendové zakončení bylo sraženo příhodně na hůl Ritchieho, který však trefil jen beton Gibson a z další dorážkou neuspěl ani Boyd.
27:44'
Arizona jen ze svého obranného pásma poslala obloukem kotouč přes celé kluziště a trochu překvapivě se nepíská icing Kojotů.
26:50'
Strome velmi dobře přihrál najíždějícímu Fowlerovi, jehož následná střela byla hostující obranou zblokována do ochranné sítě.
26:24'
Nemethova střela od modré čáry se trochu podivně poodrážela, ale nakonec to bylo příhodně pro domácího brankáře Gibsona, který jen sebral kotouč svou lapačkou.
25:33'
Anaheim uzavřel svého soupeře v jeho obranném pásmu a domácí vše ukončili střelou Benoita, jehož pokus Ingram vykopl svým betonem. Arizona poté vyvezla kotouč.
24:17'
Zegras dostal velmi dobře nabito do druhé vlny a jeho ráznou střelu dokázal Ingram utlumit ve své výstroji, takže ani nedopustil nějaké dorážky.
23:58'
Ingram má na svém kontě další úspěšný zákrok, když se mu podařilo vykopnout střelu Terryho, který se poté tlačil i k dorážce, ale byl lehce přidržen Nemethem.
23:23'
Zegras vyslal hodně nepříjemnou střelu z pravého kruhu, kterou Ingram viděl na poslední chvíli, ale i tak dokázal zasáhnout a kotouč vyrazil mimo svou klec.
23:05'
Schmaltz připravil střeleckou pozici pro Crouse, jehož střelu chtěl Gibson zřejmě chytit svou lapačkou, ale touš se od ní jen odrazil a pokračujeme dál.
22:17'
Keller vyslal svou střelu z levé strany útočného pásma, ale před bránou Anaheimu jen trefil svého stojícího spoluhráče Haytona
21:48'
Přesně na konci přesilové hry Anaheimu se k zakončení dostal Vatrano, ale jeho střela zaletěla přesně do výstroje hostujícího brankáře.
21:19'
Moserovi se podél mantinelu podařilo vyhodit puk, když jej Klingberg nedokázal na modré čáře zastavit.
20:57'
Kačeři jsou opět vyhnání až ke svému brankáři, kde zatím Fowler čeká na podporu svých spoluhráčů.
20:27'
Terry nahrál do pravého kruhu McTavishovi, který okamžitě vypálil a Ingram jeho střelu vyrazil před sebe. Arizona poté vyhodila puk ze svého obranného pásma.
20:01'
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 16:10
Zblokované střely: 3:11
Hity: 3:3
Vyhraná vhazování: 8:8
Anaheim byl po většinu první třetiny lepším týmem, jenže domácím hokejistům se jejich snahu nepovedlo přetavit k nějaké vstřelené brance a Kačerům ani nepomohla přesilová hra.

A tak na druhé straně přišel trest, protože Arizonu poslal v 17. minutě do vedení Ritchie. První branka Kojotům hodně pomohla a do konce první části byli lepším týmem hosté. V závěru však přišel nešťastný faul Hayton, a tak do druhé části bude Anaheim vstupovat s přesilovou hrou.
20:00'
19:45'
Arizona se hnala do slibného protiútoku dvou na jednoho, jenže místo toho přichází trest Coyotes, protože na trestnou lavici míří Barrett Hayton (ARI), který si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.
19:08'
Strome vjel s pukem do útočného pásma, kde vystřelil zpoza obránce a Ingram měl s jeho střelou menší potíže, ale nikdo kolem něj nebyl, takže měl dostatek času kotouč zkrotit.
18:51'
Devatenáctiletý Guenther vyslal z levého kruhu hodně nepříjemnou střelu směrem na domácí klec, kde si Gibson lehce povyjel a kotouč končí v jeho výstroji.
18:20'
Anaheimu byl následně odpískán hodně přísný icing, když by u vyhozeného kotouč byl zřejmě dřív domácí hráč, ale rozhodčí vše viděli jinak.
18:12'
Nemeth nahodil puk do útočného pásma Arizony, kde se následně od pravého mantinelu pokoušel překonat Gibsona Bjugstad a kotouč se jen odrazil od domácího brankáře.
17:19'
Chychrun nahrál na levou stranu Haytonovi, který mu chtěl vrátit puk před Gibsona, ale tento pas se podařilo zastavit domácímu Vaakanainenovi.
16:48'
Hned po vyhraném vhazování vystřelil z modré čáry Chychrun a jeho střela skončila na betonech Gibsona.
16:43'
Keller se pokusil o zakončení zpoza domácí klece, ale tohle si Gibson pohlídal a kotouč končí pod jeho lapačkou. Následuje komerční přestávka.
16:21'
Arizona právě vstřelila branku!
Tak tohle je pro domácí tým hodně kruté. Ritchie dokázal na modré čáře zastavit vyhození domácích a následně poslal touš za bránu Anaheimu Fischerovi, který si vyjel zpoza domácí klece a přihrál touš NICKU RITCHIEMU, jenž už se svou střelou vstřelil první branku tohoto zápasu. Asistence: Christian Fischer, Travis Boyd.
15:52'
Až nyní se po delší době podívali do útoku i Coyotes, ale Gibson se zatím dalšího zákroku nedočkal.
15:12'
Arizona sice dokázala ubránit své první oslabení v utkání, ale iniciativa je v posledních momentech zcela na domácí straně, když Ingram musel krýt další zakončení, které na něj vyslal Lundestrom.
14:24'
Druhý pokus Silfverberga už byl mnohem nebezpečnější, protože v tomto případě domácí útočník střílel bez přípravy a Ingram předvedl velmi důležitý zákrok, aby jeho střelu vyrazil.
14:10'
Klingberg nahrál do levého kruhu Silfverbergovi, jenž si však kotouč ještě zpracovával a proto jeho následnou střelu hosté zblokovali.
13:29'
Arizoně se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde se hosté málem dostali i k střeleckému zakončení.
12:48'
Fowler vystřelil z modré čáry a jeho střelecký pokus doletěl přesně do výstroje Ingrama.
12:28'
Anaheim si však zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za hrubost dostává Nich Ritchie (ARI).
12:27'
Tak ovšem co se nyní dělo kolem brány Arizony bylo něco neuvěřitelného. Klingberg nahodil kotouč směrem na Ingrama, před kterým jej ještě tečoval Henrique, ale brankář Arizony dokázal puk vyrazit, jenže následně si myslel, že je touš pod ním, ale ten byl stále zcela volný, a tak se domácí snažili dorážet, jak jen mohli, ale Coyotes to nakonec zvládli.
11:36'
Strome zpoza hostující klece dobře přihrával mezi kruhy najíždějícímu Lundestromovi, který však měl na zádech hned dva zadáky Arizony, takže jeho následné zakončení nemělo potřebnou razanci a Ingram touš bez potíží vyrazil.
10:39'
Ducks vyhodili puk ze svého obranného pásma, ale kotouč se postavil na hranu a mířil přímo na Ingrama, takže se zakázané uvolnění domácích pískat nebude.
10:18'
Máme za sebou první vážnější šanci tohoto zápasu, jelikož se domácím podařilo dostat puk na pravou stranu k volnému McTavishovi, který se svou střelou překonal Ingrama, avšak touš mířil přesně do tyče a následně se odrazil mimo hrací plochu.
09:53'
Moserovi se podařilo protlačit kotouč do pravého kruhu Crousovi, který potě chtěl přihrát křižně na volného Bjugstada, avšak tento pas zastavil poslední obránce Anaheimu.
08:32'
Zegras poslal kotouč za bránu Terrymu, který si to poté namířil před Ingama, kde se pokusil o zakončení z otočky a jeho střela jen proletěla kolem vzdálenější tyče hostující klece.
07:59'
Arizona byla vytlačena ze svého útočného pásma, když na Kellera trochu víc zatlačil Strome a domácímu hráči se podařilo vyseknout kotouč do středního pásma.
07:17'
Keller velmi dobře čekal na přihrávku na hranici levého kruhu, kam nakonec i přihrál Schmaltz, ale následnou střelu útočníka Arizony se domácím podařilo zblokovat.
07:07'
McTavish ve středním pásmu ztratil puk, když ho zde obral Hayton, který ihned jel do útoku, avšak hostujícího útočníka dojel Kulikov, který do jeho střely stihl vložit svou hůl a touš se odrazil do ochranné sítě.
06:28'
Megna posunul kotouč do jízdy Carrickovi, který se poté z pravé strany spíš pokoušel přihrávat před Ingrama než střílet, ale kotouč jen přeměřil útočné pásmo Anaheimu.
05:28'
Josh Brown otestoval domácího brankáře se svou střelou z poměrně velkého úhlu a kotouč se jen odrazil od betonu Gibsona.
05:12'
Fischer se pokoušel přihrávat zpoza domácí klece mezi kruhy, avšak tento pas se zastavil o domácího brankáře Gibsona, který už si kotouč ponechal.
04:28'
Chychrun nahrál na modré svému kolegovi Välimäkimu, před kterým se otevřel prostror, a tak si skoro najel až mezi kruhy, jenže jeho pokus nakonec ani netrefil bránu Anaheimu.
04:05'
Vatrano poslal puk na modrou Fowlerovi, který poté jel podél modré čáry a hledal skulinku v obranných řadách Arizony až jí i nakonec našel, ale Ingram byl pozorný a puk má ve své výstroji.
02:38'
Klingberg si velmi dobře sjel až do pravého kruhu, kde i dostal přihrávku a s pukem dojel až k Ingramovi, který si ze své brány povyjel a zakončení domácího obránce zneškodnil.
02:10'
Fischer obdržel přihrávku na útočnou modrou a hned po jejím přejetí vypálil, jenže jeho pokus letěl hodně mimo bránu Ducks.
01:23'
První útok nám už i předvedli hostující hokejisté, když nakonec od modré střílel Schmaltz, jehož střelu Gibson vůbec neviděl, ale měl štěstí, že kotouč mířil těsně vedle jeho klece.
00:48'
Nyní už si však brankář Arizony připisuje první úspěšný zákrok, jelikož si Ingram musel poradit se střelou Henriqua z pravého kruhu.
00:28'
Klingberg z modré čáry nahodil kotouč směrem na bránu Arizony, kde zatím Ingram zasahovat nemusel.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Fowler, Kulikov, Klingberg, Vaakanainen, Benoit, Beaulieu – Vatrano, McTavish, Max Jones – Henrique, Zegras, Terry – R. Strome, Lundeström, Silfverberg – Comtois, Jays. Megna, Carrick.
Trenér: Dallas Eakins

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Nemeth, Moser, Stecher, J. Brown, Chychrun, Välimäki – Crouse, Bjugstad, Guenther – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – Maccelli, McBain, Kassian.
Trenér: Andre Tourigny

Rozhodčí: Anderson, Chmielewski – Gawryletz, Mills.
Vítám vás u jednoho z posledních utkání sobotního programu NHL, ve kterém se podíváme do slunné Kalifornie. Zde totiž proběhne bitva týmů, jenž oba bojují o zisk #1 draftu Connora Bedarda. Anaheim Ducks totiž na svém ledě vyzve Arizonu Coyotes.

Zápas startuje něco málo po čtvrté hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.