NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Minnesota - 10. listopadu 2022   04:00

Minnesota
36:37' Kaprizov  (Boldy, Addison) • 41:41' Dumba  (Dewar, Shaw) • 43:23' Kaprizov  (Zuccarello, Eriksson Ek) • 51:42' Cramarossa  (Jost)
Anaheim
Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler (A), Beaulieu, Shattenkirk – Comtois, Zegras, Terry (A) – McTavish, R. Strome, Vatrano – Max Jones, Lundeström, Silfverberg (A) – Regenda, Gawdin, Leason.
Hanson, Kozari – Gawryletz, Hughes
Honda Center, Anaheim
Minnesota
Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon (C), Brodin, Dumba (A), Merrill, Addison – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Eriksson Ek (A), Boldy, Dewar – Rossi, Shaw, Jost – Steel, Cramarossa.

59:30'
Ducks rozehrávají od své branky, sledujeme závěr zápasu.
59:00'
Přesilovku hrají domácí.
58:59'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks:
Maxime Comtois – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Trevor Zegras – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Simon Benoit – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Mason Shaw – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Jacob Middleton – 2+2, hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování,
Connor Dewar – 2 min., hrubost + 5 min., nesportovní chování.
58:59'
A další šarvátka a další vyloučení a další trestné minuty.
58:44'
Troy Terry zakončoval, Filip Gustavsson byl připravený, vhazovat se bude před jeho brankou.
58:06'
Domácí se dostali do útočného pásma, Max Jones pálil z mezikruží, ale branku trefit nedokázal.
57:28'
Zakázané uvolnění proti Ducks. Vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
57:00'
Někteří fanoušci už opouštějí svá místa. Ví, že domácí tento zápas prohrají.
56:00'
Domácí hokejisté se dostali do útočného pásma, kde kombinovali. Do zakončení se nedostali.
55:16'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, za výhrou v tomto zápase míří hostující celek.
55:01'
Nyní sledujeme hru čtyři na čtyři.
54:20'
Ryan Strome – 2 min., podrážení.

Matt Dumba – 2 min., hrubost.
54:10'
Na ledě se za brankou Wild strhla potyčka. Uvidíme, zda budou sudí vylučovat. Nejprve ale komerční přestávka.
53:32'
Cam Fowler našel spoluhráče v útočném pásmu, ale zakončení se hráčům Ducks nepodařilo.
52:53'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Hostující celek míří za výhrou v tomto zápase. Nyní se hraje převážně ve středním pásmu.
51:42'
Minnesota právě vstřelila branku!
Po špatné rozehrávce domácího brankáře získal puk JOSEPH CRAMAROSSA, který pak už celkem snadno dokázal poslat puk do branky. Asistence: Tyson Jost.
51:00'
Maxime Comtois zkoušel napadat rozehrávku soupeře, což se mu sice podařilo, ale k zakončení se nedostal.
50:31'
Po delší době se do útočného pásma dostali domácí hokejisté, kteří kombinují a pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně.
50:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
49:18'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude po zákroku Gibsona před jeho brankou. Více ze hry mají nyní hosté.
48:31'
Sam Steel vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně pálil jeho spoluhráč. Puk vyrazil betonem brankář.
47:45'
Komerční přestávka.
47:38'
26:30, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
47:11'
Hosté se znovu dostali do útočného pásma, Mason Shaw pálil, jeho rána byla zblokovaná před brankou.
46:40'
Frank Vatrano se při vlastním oslabení dostal do zakončení, ale jeho bekhendová rána nebyla příliš důrazná.
46:22'
Domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry až nyní.
46:00'
Matthew Boldy mohl zakončovat, ale rozhodl se pro kombinační hru, více ze hry mají nyní jasně hosté.
45:23'
Vstup do třetí třetiny mají hokejisté Wild velmi dobrý, díky přesilovce odskočili do vedení o dva góly.
45:12'
Domácí hrají ve čtyřech.
44:56'
Znovu si hosté zahrají přesilovku pět na tři, nyní už jen krátce.
44:56'
John Klingberg – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
43:23'
Přesilovku pět na tři dokázali hosté proměnit poměrně rychle, z ostrého úhlu pálil a o výstroj brankáře kotouč za čáru dostal KIRILL KAPRIZOV. Asistence: Mats Zuccarello a Joel Eriksson Ek.
43:01'
Simon Benoit – 2 min., držení.
42:22'
John Klingberg – 2 min., hákování.
41:41'
Hostující celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení, po rychlé přihrávce před branku se z hranice brankoviště prosazuje neobsazený MATT DUMBA. Asistence: Connor Dewar a Mason Shaw.
40:45'
Cam Fowler rozehrává od své branky, ale puk získali následně hosté. Do šance se nedostali.
40:01'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou. Stav je aktuálně vyrovnaný.
40:01'
Tři góly jsme viděli ve druhé třetině, ale platily jen dva. Trevor Zegras michiganským způsobem překonal brankáře, ale gól pro ofsajd neplatil. Zatím tedy platí stav zápasu 1:1.
40:00'
38:57'
Jon Merrill to zkoušel individuálně, neměl podporu od spoluhráčů.
38:13'
Minnesota pokračuje po střelené brance v aktivní hře, domácí se tak tak brání.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
36:37'
Bleskově využitá přesilovka, povedenou střelou se prosazuje KIRILL KAPRIZOV. Jeho pokus mimo dosah brankáře tečoval ještě domácí hráč. Asistence: Matthew Boldy a Calen Addison.
36:24'
Max Jones – 2 min., hákování.
36:09'
Mats Zuccarello vypálil, jeho pokus kryje brankář.
35:37'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:52'
33:52'
Domácí hráči pokračují v aktivní hře, tlačí se do zakončení, obrana má plné ruce práce, aby toto ustála.
33:24'
Anaheim právě vstřelil branku!
Krásná domácí akce a Ducks jdou do vedení. Po šikovné přihrávce spoluhráče se prosazuje ránou z osy hrací plochy do horní části branky PAVOL REGENDA. První gól v NHL pro slovenského hráče. Asistence Frank Vatrano a Dmitrij Kulikov.
33:00'
Calen Addison Calen Addison se probojoval do útočného pásma, ale trefil jen obránce.
32:32'
Cam Fowler se dostal do útočného pásma, projel okolo obránců a vypálil. Jeho rána končí nad.
32:08'
31:45'
Jakob Silfverberg neuspěl ránou z pravé strany útočného pásma.
31:25'
Mason McTavish vyslal dva dobré střelecké pokusy na branku soupeře, Filip Gustavsson Filip Gustavsson byl pozorný.
31:08'
Wild dokázali vyhodit kotouč přes všechny čáry.
30:53'
Domácí kombinují v útočném pásmu, čekají na možnost, jak se dostat ke střele.
30:40'
Filip Gustavsson si dokázal poradit se střelou soupeře z bezprostřední blízkosti.
30:17'
Domácí rozehrávají od své branky, čekají na možnost, jak se dostat do útočného pásma.
30:07'
Přesilovku hraje Anaheim.
30:07'
Max Jones – 2 min., hrubost.

Matthew Boldy – 2+2, hrubost.
29:38'
Nyní už sledujeme hru pět na pět, hosté se tak tak dokázali ubránit hře domácích.
28:37'
Až nyní se podařilo Wild přerušit hru a zastavit přesilovkový tlak. Hosté budou střídat.
28:18'
Dlouhou jsou na ledě hostujícího hráči, ale zatím se jim nedaří vyhodit.
27:46'
John Klingberg pálil po šikovné přihrávce, ale minul branku. Následně se domácí usadili v útočném pásmu. Troy Terry pálil nad.
27:13'
Přesilovku hraje domácí celek, Mason McTavish se dostal do střelecké pozice mezi kruhy, jeho rána končí vedle.
26:58'
Matt Dumba – 2 min., hákování.
26:35'
Frédérick Gaudreau rychle dostal hru do útočného pásma, v akci pokračoval Matt Dumba. Vypálit ovšem nedokázal.
26:13'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Střelecká převaha je na straně Wild.
25:34'
Joel Eriksson Ek byl volný mezi kruhy v útočném pásmu, ale spoluhráči mu nedokázali poslat přihrávku.
25:11'
Anaheim se nyní usadil před brankou, kde kombinuje, ale zatím se nemůže prosadit.
24:53'
Dmitrij Kulikov pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.
24:12'
Nathan Beaulieu – 5 min., bitka.

Connor Dewar – 5 min., bitka.
24:01'
Trevor Zegras nádherně dostal kotouč do branky, nabral jej na hokejku a hodil za brankáře, ale gól po trenérské výzvě pro ofsajd neplatí.
23:54'
Cam Fowler pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná.
23:07'
Calen Addison má kotouč za svou brankou, sledujeme dobrou hru domácí čtveřice. Následně měli hosté velkou šanci, ale brankář Anaheimu zasáhl.
22:34'
Domácí vyhazují až k brankáři soupeře. Tato pasáž oslabení se Ducks daří.
22:14'
Jared Spurgeon se vrací do svého pásma, ve střední třetině nabral rychlost a postupoval do útoku.
21:51'
Domácím se podařilo na chvilku dostat kotouč z pásma, a tak o útočnou třetinu musí hosté znovu bojovat.
21:37'
Vhazovat se bude v útočném pásmu Minnesoty.
21:37'
Přesilovka Wild pokračuje dál, následně ovšem byla hra přerušená.
21:23'
Anaheim hraje ve čtyřech.
21:20'
Dmitrij Kulikov – 2 min., hákování.
21:10'
Matthew Boldy vypálil z dobré pozice, ale trefil jen brankáře.
20:48'
Matthew Boldy kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázal.
20:30'
Zápas pokračuje třetí třetinou a hosté mají možnost přesilovky.
20:01'
Po první třetině platí bezbrankový zápas, více ze hry měli hosté, ale prosadit se nedokázali. Ani domácí své šance nepřetavili v úvodní branku zápasu.
20:00'
19:40'
Wild se sice dostali do útočného pásma, ale rychle o něj přišli.
19:22'
Přesilovku si zahraje v závěru třetiny hostující celek.
19:22'
Nathan Beaulieu – 2 min., hrubost.
19:22'
Před brankou se strhla potyčka, uvidíme, zda se bude vylučovat.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, Wild se znovu nastěhovali do útočného pásma, Joel Eriksson Ek dostal puk, ale jeho rána byla zblokovaná.
18:43'
V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina zápasu, zatím na první branku čekáme.
17:53'
Jared Spurgeon z pravého kruhu trefil jen beton domácího brankáře. John Gibson snadno zasáhl proti této střele.
17:30'
Wild se usadili v útočném pásmu, Jacob Middleton pálil od modré čáry, brankář v pohodě zasáhl.
16:40'
Calen Addison pokračoval v akci po spoluhráčově přihrávce, Frédérick Gaudreau hlídkoval před brankou, ale neuspěl.
16:12'
Jakob Silfverberg vedl akci domácích, dostal se přes modrou čáru do útočného pásma, ale vypálit už nedokázal.
15:44'
Mason Shaw byl volný před brankou, čekal na přihrávku, ale spoluhráči mu kotouč poslat nedokázali.
15:20'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál. Střelecky jsou lepší hosté, vedou 12:11.
13:50'
Jacob Middleton zakončoval z pravého kruhu, jeho rána končí vedle branky.
13:30'
Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale obrana si poradila.
11:29'
Filip Gustavsson kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou. Komerční přestávka.
10:02'
Dva dobré pokusy si vypracovali hostující hokejisté, ale střely končí ve středu branky. John Gibson v pohodě zasáhl.
09:03'
Kirill Kaprizov Kirill Kaprizov vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně jeho spoluhráči nedokázali zakončit.
08:33'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.
08:05'
Hostující celek se musí znovu bránit aktivní hře soupeře, Ducks se sice usadili v útočném pásmu, ale přihrávka se nepovedla.
07:11'
Prakticky polovina přesilovky je pryč, zatím ale na výraznější šanci čekáme.
06:44'
Cam Fowler kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, následně ovšem Wild dokázali vyhodit kotouč.
06:19'
Přesilovku si zahraje domácí celek, Mason McTavish pálil od modré čáry a jeho pokus kryje brankář.
06:19'
Tyson Jost – 2 min., podrážení.
05:51'
Jacob Middleton nahazoval kotouč od modré čáry, ale jeho pokus nebyl přesný. Na druhé straně Ryan Strome trefil jen beton brankáře.
05:00'
Hostující celek vede zatím 5:3 na střely, na výraznější šanci čekáme.
04:22'
Jon Merrill dostal výbornou přihrávku na kruh, jeho zakončení mířilo vysoko nad branku.
03:40'
Kirill Kaprizov se dostal po šikovné přihrávce spoluhráče do brejku, ale jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
02:20'
Dmitrij Kulikov nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho akci chybělo přesnější finální řešení.
01:47'
Cam Fowler má kotouč za svou brankou a čeká na dostřídání spoluhráčůů. Následně se jeho tým dostal do útočného pásma.
01:24'
Mason Shaw dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho rána byla zblokovaná.
01:00'
Marco Rossi mohl zakončovat od modré čáry, ale jeho projektil byl zblokovaný.
00:15'
Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:01'
Zápas začne ve 4:22.

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Klingberg, Benoit, Fowler, Beaulieu, Shattenkirk – Comtois, Zegras, Terry – McTavish, R. Strome, Vatrano – Max Jones, Lundeström, Silfverberg – Regenda, Gawdin, Leason.

Minnesota Wild: Gustavsson (M. Fleury) – Middleton, Spurgeon, Brodin, Dumba, Merrill, Addison – Kaprizov, F. Gaudreau, Zuccarello – Eriksson Ek, Boldy, Dewar – Rossi, Shaw, Jost – Steel, Cramarossa.
Nastupují proti sobě dva kluby ze Západní konference, lepší výchozí pozici má Minnesota, která je v tabulce konference na jedenáctém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrála dvakrát. Anaheim Ducks je aktuálně v konferenci čtrnáctý. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři, ale všechny na prodloužení či nájezdy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Minnesota Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.