NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Columbus - 20. února 2023   02:30

Ukončeno
Arizona
Arizona
14:14' Boyd (Stecher, Fischer) • 16:28' Schmaltz (Keller) • 62:00' Hayton (Maccelli)
3:2
(2:0, 0:1, 0:1 - 1:0)
Columbus
Columbus
33:23' Jenner  (Blankenburg, Peeke) • 55:07' Laine  (A. Boqvist, Jenner)
Arizona
Sestavy:
Ingram (Vejmelka) – Stecher, J. Brown, Nemeth, Moser, Gostisbehere, Välimäki, Söderström – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – N. Ritchie, Boyd, Fischer (A) – Keller (A), Hayton, Schmaltz – O'Brien, McBain.
Rozhodčí
Dwyer, Hanson – McNamara, O´Quinn
Mullet Arena, Tempe
4 600 diváků
Columbus
Sestavy:
Merzlikins (Korpisalo) – Berni, Gudbranson, Blankenburg, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Marčenko, Jenner (C), Laine – K. Johnson, Sillinger, Pederson – L. Foudy, Roslovic, Bemström – E. Robinson, Kuraly (A), Olivier.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.
Tři hvězdy utkání
1. Barrett Hayton (ARI) 1+0
2. Nick Schmaltz (ARI) 1+0
3. Travis Boyd (ARI) 1+0
Česká a slovenská stopa
Do tohoto zápasu se nezapojil žádný český ani slovenský hráč.
Kdo se postavil do brankoviště?
Elvis Merzlikins (CBJ) – 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88 %, odchytal 62:00
Connor Ingram (ARI) – 34 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,4 %, odchytal 62:00
Statistika
Střely na bránu: 25 – 36 | Přesilová hra: 0/1 – 1/3 | Trestné minuty: 16 – 12
Dnešní utkání sledovalo 4 600 diváků.
Arizonu tedy nakonec nemusí mrzet ztráta dvoubrankového vedení, jelikož domácí zápas urvali v prodloužení, ve kterém o jejich výhře rozhodl Hayton.

Yotes díky tomu dokázali bodovat už ve svém devátém utkání v řadě.
Konec zápasu.
62:00'
Arizona právě vstřelila branku!
Coyotes nakonec přeci jen berou výhru, když se obranném pásmu srazili dva hráči Columbusu, čehož okamžitě Yotes využili, když Maccelli vybídl ke skórování BARRETTA HAYTONA, jemuž nahrál před zcela prázdnou bránu a už jen stačilo poslat touš do horních pater hostující klece. Asistence: Matias Maccelli.
61:30'
Bjugstad se nakonec dokázal dostat s pukem až před Merzlikinse, jemuž mířil přesně mezi jeho ruku a tělo, ale hostující brankář dokázal touš vyrazit mimo svou klec.
60:50'
Marčenko se pokoušel o zakončení zpoza domácí klece, avšak Ingram byl opět na svém místě.
60:19'
Laine se natlačil před Ingrama, jenže z bezprostřední blízkosti se mu nepodařilo najít skulinku ve výstroji domácího brankáře.
60:01'
Začalo prodloužení.
Columbusu se ve třetí třetině podařilo dostat zápas do prodloužení, když v přesilové hře vyrovnal Laine. V samotném závěru mohli Blue Jackets i otočit vývoj zápasu na svou stranu, ale nájezd Bemströma zastavil Ingram.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:32'
Vše mohl rozhodnout Bemström, který se řítil sám na Ingrama, kterého však se svou střelou pod lapačku nepřekonal.
58:56'
Sillinger zavezl touš do útočného pásma Blue Jackets, kde byl obklopen domácími hráči, a tak raději vystřelil a Ingram jeho pokus bez větších potíží chytá.
58:31'
Schmaltzova přihrávka prošla až na modrou čáru, kde byl Gostisbehere, ale jeho následný střelecký pokus letěl nad bránu Columbusu.
57:04'
Stecher se pokoušel dostat před bránu Columbusu, ale zde skvěle zasáhl Merzlikins svou holí a tento pas překazil.
56:44'
Hostující hokejisté ze středního pásma nahodili touš směrem na domácího brankáře, který skákající touš raději schoval do své lapačky.
56:18'
Gostisbehere vypálil od modré čáry a jeho pokus Merzlikins udržel ve své lapačce.
55:48'
Moser při své rozehrávce zlomil svou hůl, čehož využil Berni, který se díky tomu poté dostal k zakončení z velkého úhlu, když se snažil trefit mezi betony Ingrama, ale brankář Yotes tento prostor včas uzavřel.
55:13'
Opět je tu další domluvená bitka a znova se ani jednomu z aktérů nechtělo na led, když se do toho museli vložit rozhodčí. Nick Ritchie (ARI) a Mathieu Olivier (CBJ) si kvůli svým trestům už v základní hrací době nezahrají.
55:07'
Columbus právě vstřelil branku!
Blue Jackets využívají přesilovou hru! Hosté vyhráli následné vhazování a Boqvist následně poslal kotouč do levého kruhu PATRIKU LAINEMU, jenž pohotovou střelou prostřelil Ingrama. Asistence: Adam Boqvist, Boone Jenner.
55:02'
Gudbranson vystřelil z modré čáry a jeho pokus byl domácí obranou přizvednut do ochranné sítě.
54:35'
Marčenko se zpoza domácí klece dostal před Ingrama, kterého se pokusil objet, ale domácí brankář jej dobře vybruslil a zakončení ruského útočníka vyrazil betonem.
54:10'
Arizoně se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
53:45'
Jenner se nacpal s pukem před bránu Arizony, kde však z bezprostřední blízkosti nedokázal procpat touš za záda Ingrama.
53:30'
Tak tohle je hodně zbytečný faul domácích, protože Liam O´Brien (ARI) před bránou Columbusu krosčekoval Gudbransona a za své počínání dostává dvě minuty.
53:03'
Arizona držela puk ve svém útočném pásmu, kde sice domácí nevystřelili, ale alespoň ukrojili nějaké cenné vteřiny ze zbytku třetí třetiny.
52:16'
Johnson zavezl puk do útočného pásma, kde nakonec vystřelil bekhendem přesně do lapačky Ingrama.
51:37'
Další ofenzivní akce domácích hokejistů skončila na útočné modré, kde se hokejisté Arizony dostali do ofsajdu.
51:11'
Crouse se po levé straně dostal do útočného pásma, kde nakonec i vystřelil a Merzlikins jeho pokus vyrazil před sebe a následně si holí posunul puk pod svou lapačku.
50:42'
Domácí se znova pokoušel o křižnou přihrávku, když Gostisbehere hledal Kellera, ale tento pas si obrana Columbusu pohlídala.
50:02'
Domácí hokejisté jen z modré čáry nahodili puk na Merzlikinse, který si jej raději nechal ve své výstroji.
49:18'
Domácí hokejisté chtěli nahodit puk do svého útočného pásma, ale zde se touš odrazil od plexiskla mimo hrací plochu.
48:46'
Následně se do obrovské šance dostal na druhé straně Bemström, který přetlačil Välimäkiho a následně tváří v tvář Ingramovi neuspěl se svou střelou.
48:32'
Domácí mohli odskočit na rozdíl dvou branek, když Hayton křižně nahrál Schmaltzovi, jenž však netrefil odkrytou bránu, když pouze poslal touš do boční sítě.
47:54'
Columbusu je nyní odpískáno hodně přísné zakázané uvolnění, protože vyhozený puk mohli domácí obránci hrát, ale zcela touš nechali doklouzat právě na icing.
47:22'
A tak se tedy následně do útoku dostali domácí hokejisté, kde z pravé strany vystřelil Crouse, jenž se trefil přesně do lapačky Merzlikinse.
47:00'
Boqvist chtěl zavézt puk do útočného pásma Columbusu, ale na modré čáře jej hodně nepříjemně sundal Boyd a jeho zákrok byl hodně na hraně, ale rozhodčí nechávají hru plynout.
45:27'
Berni vyslal svou střelu od modré čáry, kterou Ingram ani pořádně neviděl, ale i tak brankář Yotes kotouč vyrazil.
44:35'
Columbus pouze poslal kotouč přes celé kluziště a Yotes se tedy díky odpískanému icingu vrátí do útočného pásma.
43:55'
Hosté se hnali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde celou akci řešil přímou střelou Roslovic, který však vzdálenější šibenici minul.
43:32'
Boyd vyslal přihrávku na pravou stranu Fischerovi, který do kotouče následně jen práskl a poslal jej za bránu Columbusu.
42:52'
Laine se snažil prodrat do útočného pásma, ale hodně tvrdou stopku mu vystavil jeho krajan Välimäki.
42:26'
Tohle už byla mnohem vážnější akce Columbusu, když Boqvist nahrál na střed útočného pásma Sillingerovi, jehož střelu Ingram vyrazil a útočník Columbusu se dostal i k dorážce, která už skončila ve výstroji domácího brankáře.
41:52'
Bemström vyslal z pravé strany rychlou střelu, kterou zřejmě Ingram ani vyrážet nemusel, jelikož kotouč letěl mimo bránu Arizony.
40:42'
Schmaltz nahrál na levou stranu Haytonovi, jehož pokus Merzlikins vyrazil jen před sebe, kde se k dorážce prodral Välimäki, avšak ani mu se nepodařilo dostat touš za lotyšského brankáře.
40:29'
Na druhé straně zkoušel z modré čáry střílet Robinson, ale jeho pokus se až k Ingramovi nedostal.
40:10'
Merzlikins si hned na startu třetí třetiny musel poradit se střelou Gostisbehera, kterou likvidoval na dvakrát.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 11:18
Zblokované střely: 11:10
Hity: 20:23
Vyhraná vhazování: 15:20
Po druhé třetině tedy máme postaráno o menší drama, jelikož se aktivnějšímu Columbusu podařilo prolomit neprůstřelnost Ingrama, jenž byl krátký na tečovaný puk z hole Jennera.

Nutno dodat, že už mohlo být i dávno srovnáno, ale Ingrama v několika případech zachránila jeho branková konstrukce. Uvidíme tedy v závěrečné třetině zda se Blue Jackets podaří vyrovnat potažmo i otočit zápas na svou stranu.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:18'
Na druhé straně se do velmi slibné pozice dostal Laine, jenže finský útočník nakonec svou střelu nevměstnal mezi tři tyče.
38:51'
Schmaltz zpoza klece poslal touš zpětně na Kellera, který mohl zakončovat do odkryté brány Columbusu, ale velmi dobrou obranou práci předvedl Blankenburg, jenž do jeho střely vložil svou hůl.
38:42'
Keller na modré čáře ještě udržel útočné pásmo a následně si nabruslil na střed, ale do jeho střely se vložil Peeke.
37:57'
Schmaltz objel hostující klec, aby následně nahrál Gostisbeherovi, jemuž však jeho střela příliš nesedla a od Blankenburga se touš odrazil na hůl Kellera, jehož dorážka po ledě už skončila pod Merzlikinsem.
37:23'
Laine svým křižným pasem hledal hokejku Jennera, jenže tomu touš přeskočil přes hůl, takže k žádnému ohrožení domácí klece ani nedošlo.
36:39'
Nemeth dostal ještě jednu střeleckou šanci, když tentokrát pálil ze své obvyklé pozice z modré čáry a touš zaletěl přesně do lapačky Merzlikinse.
36:32'
Fischer velmi dobře viděl sjíždějícího Nemetha, který poté jel z levé strany na Merzlikinse, před kterým si přehodil kotouč na bekhend a jen těsně minul vzdálenější šibenici. Columbus poté poslal touš na zakázané uvolnění.
36:07'
Nemeth poslal touš za bránu Columbusu, odkud se zkoušel vytočit Ritchie, ale obrana Blue Jackets mu to nedovolila.
35:05'
Gostisbehere si s pukem sjel až na střed útočného pásma a jeho následnou střelu musel Merzlikins vyrazit mimo svou klec.
34:31'
Další ofenzivní akce Columbusu skončila na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.
33:23'
Columbus právě vstřelil branku!
Nyní už je aktivita hostujících hokejistů odměněna vstřelenou brankou, když se kotouč nakonec dostal do pravého kruhu k Blankenburgovi, jenž následně poslal touš před bránu a zde jej parádně tečoval BOONE JENNER, a ten tak ukončil neprůstřelnost Ingrama, která trvala přesně 147 minut a 8 vteřin. Asistence: Nick Blankenburg, Andrew Peeke.
32:58'
Ingram má opravdu dobře nastavenou branku, jelikož domácího brankáře znova zachránila tyč, když se svou střelou neuspěl ani Bayreuther.
32:36'
Boqvist se pokoušel na levé straně projít kolem Browna, který jej však velmi dobře vytlačil.
31:57'
Hayton si s pukem nabruslil skoro až mezi kruhy, odkud pak vypálil, jenže trefil před sebou stojícího Gudransona.
31:33'
Přesilová hra Columbusu je u svého konce.
31:14'
Laineho střela se až k Ingramovi nedostala, když domácího brankáře zastoupili jeho spoluhráči.
30:34'
Další vhazování patřilo opět domácím hokejistům, kteří poté podél mantinelu vyhazují puk ze svého obranného pásma.
30:26'
Laine poslal touš na modrou čáru Boqvistovi, jehož následné nahození bylo domácí obranou přizvednuto do ochranné sítě.
30:02'
Boqvist zahrál vyhozený kotouč vysokou holí, takže se bude vhazovat až v obranném pásmu Blue Jackets.
29:40'
Coyotes však začínají své oslabení vyhraným vhazováním a následně kotouč letí až k Merzlikinsovi.
29:30'
Clayton Keller (ARI) to trochu přehnal při svém napadání, když podrazil Johnsona a za své počínání dostává dvě minuty.
28:52'
Na druhé straně se k zakončení dostal Bemström, jehož střela však byla hodně nepřesná.
28:14'
Bjugstad se snažil překonat Merzlikinse střelou z hodně velkého úhlu, ale brankář Columbusu byl u své tyče přilepený a touš se od něj pouze odrazil.
27:27'
Boqvist vyhazoval touš z obranného pásma Columbusu, a ten se následně od jednoho z napadajících hráčů odrazil na domácí střídačku.
26:34'
Schmaltzova střela byla zblokována přímo na hůl Välimäkiho, jenž však taktéž nedokázal prostřelit blok Columbusu, a tak Merzlikins nemusel ani v jednom případě zasáhnout.
25:53'
Peeke dostal přihrávku do pravého kruhu od Jennera, avšak následná střela hostujícího obránce netrefila prostor mezi třemi tyčemi.
25:20'
Arizona málem šla opět do čtyř, protože Yotes vyhodili kotouč z vlastního obranného pásma do hlediště, ale rozhodčí ukazují, že to bylo s tečí.
25:06'
Domácím hokejistům je odpískáno další zakázané uvolnění, protože přes celé kluziště poslal touš Nemeth.
24:56'
Maccelli poslal hodně nepřesnou dlouhou přihrávku, která jen přeměřila celé kluziště a po odpískaném icingu se hra vrátí před Ingrama.
24:25'
Nemeth nahodil touš do útočného pásma, kde však byl Ritchie rychleji než puk, a tak je domácím odpískán ofsajd.
23:26'
Robinsonova střela letěla hodně mimo bránu Arizony, a tak se kotouč dostal až na modrou čáru k Peekovi, jehož nahození Ingram vůbec neviděl, ale znova jen zazněla tyč!
22:43'
Ani Blue Jackets tedy první přesilovou hru nevyužili, a tak se stále pokračuje za dvoubrankového vedení Arizony.
22:13'
Roslovic se svou střelou trefil vlastního spoluhráče Silliingera, který to schytal někde do horní části těla.
22:05'
Boqvist zkoušel své střelecké štěstí od modré čáry, když jeho nahození zaletělo přesně do výstroje domácího brankáře.
21:40'
Arizoně se podařilo dostat puk přes všechny čáry.
21:17'
Boqvist tentokrát nahrál Lainemu na střelu z první a rána finského útočníka skončila na Ingramovi.
20:52'
Laine dostal přihrávku do levého kruhu, kde si ještě kotouč zpracoval a následně se svou svižnou střelou trefil spojnici domácí klece.
20:32'
Columbus si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen Nick Bjugstad (ARI).
20:02'
Druhá třetina nám začala hodně ostrou bitkou mezi Joshem Brownem (ARI) a Ericem Gudransonem (CBJ), kde nakonec ani jeden z borců neskončil na ledě, a tak tento domluvený boj skončil plichtou. Oba si nyní posedí pět minut na trestní lavici.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 10:7
Zblokované střely: 6:5
Hity: 14:12
Vyhraná vhazování: 9:7
Arizona v první třetině byla lehce lepším týmem, což domácí celek potvrdil ve druhé polovině první dvacetiminutovky, kdy se jim podařilo vstřelit dvě branky. Nejprve poslal Yotes do vedení Boyd, na kterého poté po dvou minutách navázal Schmaltz.

Blue Jackets mohli následně ukončit neprůstřelnost Ingrama, ale toho proti střele Berniho zachránila tyč, a tak domácí brankář ke své neprůstřelnosti přidal dalších dvacet minut.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Ingram si ještě v závěrečné vteřině zapisuje svůj další úspěšný zákrok, když si brankář Yotes musel poradit se střelou Gudbransona.
19:32'
Välimäki se pokoušel překonat Merzlikinse z hodně velkého úhlu a brankář Columbusu jeho pokus jen vyrazil za svou klec.
18:52'
Gostisbehere na modré čáře neudržel puk, čehož mohl využít Sillinger, který šel následně do souboje jeden na jednoho proti domácímu obránci, který však své zaváhání napravil a útočníka Columbusu zastavil.
18:27'
Blue Jackets se nyní dožadovali přesilové hry, když byl Robinson sražen k zemi, ale rozhodčí na tom nic neregulérního neviděli. Touš se poté dostal pod lapačku Ingrama.
17:48'
Columbus se mohl dočkat snížení, když se kotouč dostal na střed útočného pásma k Bernimu, jehož následná střela překonala Ingrama, ale toho zachránila branková konstrukce.
17:17'
Stecher vyslal z modré čáry další střelu směrem na hostující klec, kde se kotouč jen odrazil od betonu Merzlikinse.
16:28'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí odskakují na rozdíl dvou branek! Keller vletěl s pukem do útočného pásma, kde jeho střela sice nemířila mezi tři tyče, jenže kotouč se od zadního mantinelu odrazil příhodně pro NICKA SCHMALTZE, jenž se do něj pořádně opřel a prostřelil přesunujícího Merzlikinse. Asistence: Clayton Keller.
16:10'
Berni nahrál na modré čáře svému kolegovi Gudbransonovi, jehož následná střela skončila na některém z bránících hráčů.
15:02'
Domácí hokejisté jsou po vstřelené brance hodně při chuti, když hned uzavřeli svého soupeře v jeho obranném pásmu, ale Merzlikins zatím další branku Kojotům nepovolil.
14:14'
Arizona právě vstřelila branku!
Tak to bylo velmi dobře sehrané od Kojotů, kteří se dostávají do vedení. Fischer na modré čáře posunul touš na Stechera, který ho poté velmi chytře poslal před bránu Columbusu přímo na hůl TRAVISE BOYDA, jemuž stačilo mít jen dobře nastavenou hokejku a díky tomu nasměroval puk za záda Merzlikinse. Asistence: Troy Stecher, Christian Fischer.
13:34'
Hayton chtěl nahrát kotouč na modrou Gostisbeherovi, jenže ten už bruslil jiným směrem, takže puk letí do středního pásma.
12:52'
Fischer dostal přihrávku na pravou stranu, kde zkoušel překonat Merzlikinse střelou mezi betony, ale tento prostor zůstal uzavřený.
12:18'
Přihrávka hostujících hokejistů byla ve středním pásmu zblokována na jejich střídačku.
11:46'
Columbusu se opět podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, a tak to už vypadá, že Arizona svou první přesilovou hru nevyužije.
11:15'
Blue Jackets získali touš za svou klecí a hosté jej ihned vyhodili co nejdále od své brány.
10:53'
Välimäki dostal nabito na modrou čáru a jeho následná rána skončila na některém z bránících hráčů Columbusu.
10:26'
Kuraly nyní dokonce vyvezl puk až do útočného pásma Columbusu, kde ho nastřelil za domácí klec.
10:00'
Následné vhazování však vyhráli hostující hokejisté a touš letí přes všechny čáry.
09:55'
Arizona si za bránou Columbusu vybojovala první přesilovou hru, kde Tim Berni (CBJ) přidržel Fischera a za své počínání dostává dvě minuty.
09:04'
Keller se pokoušel o velmi těžký křižný pas, který však skončil hned na první hokejce Columbusu a hosté dostali touš alespoň do středního pásma.
08:18'
Olivier poslal z rohu kotouč před bránu, kde se od bruslí Robinsona odrazil přesně pod lapačku domácího brankáře.
08:07'
Hned po vhazování se kotouč dostal na modrou k Blankenburgovi, jehož svižná střela zaletěla přesně do výstroje Ingrama.
08:01'
A další zakázané uvolnění Arizony.
07:24'
Coyotes byli vytlačeni až do svého obranného pásma, odkud domácí hokejisté poslali touš na zakázané uvolnění.
06:58'
Söderström vypálil z modré čáry a Merzlikins jeho pokus pouze vyrazil vedle sebe, ale zde si kotouč přebrali hostující hokejisté.
06:27'
Ofenzivní snaha Columbusu skončila na útočné modré, kde udělal Sillinger o jednu kličku navíc, což jeho spoluhráči nečekali, a tak se hosté dostávají do ofsajdu.
05:34'
Fischer nahrál kotouč na modrou Brownovi, jehož nahození viděl Merzlikins na poslední chvíli a proto puk pouze vyrazil.
04:42'
Schmaltz v útočném pásmu přihrál křižným pasem na Välimäkiho, jenž poté zkoušel své střelecké štěstí, ale puk se jen odrazil od připraveného Merzlikinse.
03:07'
Roslovic poslal kotouč na modrou čáru k Blankenburgovi, jehož následná střela neprošla až k Ingramovi.
02:28'
Stecher zavezl touš do útočného pásma Arizony, kde se ho poté snažil nahrát před Merzlikinse, ale tento pas si obrana Columbusu pohlídala.
02:08'
Z rohu kluziště zkoušel pozornost domácího brankáře Jenner a Ingram s jeho pokusem neměl žádný problém.
01:25'
Taktéž Ingram má za sebou svůj první zákrok, jelikož si domácí brankář musel poradit se zakončením Marčenka, kterému zpoza domácí klece nahrál Laine.
00:55'
Domácí se hned pořádně pustili do svého soupeře, když Arizona uzavřela Columbus v jeho obranném pásmu, kde se do dobré příležitosti dostal Gostisbehere, ale Merzlikins jeho pokus vyrazil svým ramenem.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Arizona Coyotes: Ingram (Vejmelka) – Stecher, J. Brown, Nemeth, Moser, Gostisbehere, Välimäki, Söderström – Maccelli, Bjugstad, Crouse – N. Ritchie, Boyd, Fischer – Keller, Hayton, Schmaltz – O'Brien, McBain.
Trenér: André Tourigny

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – Berni, Gudbranson, Blankenburg, Peeke, Bayreuther, A. Boqvist – Marčenko, Jenner, Laine – K. Johnson, Sillinger, Pederson – L. Foudy, Roslovic, Bemström – E. Robinson, Kuraly, Olivier.
Trenér: Brad Larsen

Rozhodčí: Dwyer, Hanson – McNamara, O´Quinn.
Vítám vás u dalšího utkání z nejlepší hokejové ligy světa, kde se podíváme do nejmenší arény, jelikož Arizona Coyotes ve své univerzitní hale vyzve Columbus Blue Jackets.

Zápas startuje něco málo po půl třetí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.
Aktuální zápasy
Články odjinud