NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Calgary : Nashville - 11. dubna 2023   03:30

Calgary
Calgary
27:41' Stecher (Mangiapane, Dubé) • 48:03' Backlund (Mangiapane, Huberdeau)

Česká a slovenská stopa
Český ani slovenský hráč do zápasu nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
1. Juuse Saros (NSH) 43 zákroků
2. Andrew Mangiapane (CGY) 0+2
3. Jonathan Huberdeau (CGY) 0+1
Predators vyhrávají tento zápas a jejich naděje na play-off ještě žijí. Naopak Flames už ví, že do play-off v této sezoně se nedostanou.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
64:28'
Domácí celek se brání nyní tlaku soupeře.
64:00'
MacKenzie Weegar měl další obrovskou šanci, ale nedokázal prostřelit brankáře.
63:11'
Tyler Toffoli čeká na vhodný moment, aby se dostal do útočného pásma, následně Rasmus Andersson nadvakrát minul.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:50'
Dostáváme se do závěru prodloužení.
62:19'
Puk mají pod kontrolou aktuálně hráči Predators.
62:07'
Hostující celek se nyní nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje.
61:29'
MacKenzie Weegar dostal výbornou přihrávku, jeho ránu do protipohybu brankáře zastavil Juuse Saros.
61:10'
Kiefer Sherwood o malý kousek minul branku.
60:55'
MacKenzie Weegar neměl komu poslat puk, a tak se vrací do svého pásma.
60:40'
Jonathan Huberdeau nikam nepospíchá a v poklidu rozehrává na spoluhráče.
60:17'
Prodloužení začalo, puk mají hosté.
60:01'
Základní hrací doba nerozhodla, a tak uvidíme prodloužení.
60:00'
59:36'
Dillon Dubé nyní neuspěl.
59:20'
Až nyní se hostům podařilo dostat hru do středního a útočného pásma.
58:53'
Tlak domácích je obrovský, hosté nemohou vyhodit. Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:21'
MacKenzie Weegar pálil, jeho ránu tak tak brankář dokázal vyrazit před sebe.
58:00'
Calgary mělo dobrou šanci, ale Jonathan Huberdeau minul odkrytou horní část branky.
57:27'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu. Puk získali hosté. Ti rychle otočili směr hry.
37:27, Flyers jsou střelecky aktivnější a vyslali na branku soupeře další pokus. Neuspěli.
56:40'
Domácí rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:04'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, stav je stále vyrovnaný.
54:49'
Dobré šance měli hostující hokejisté, ale nedokázali se prosadit.
52:27'
Sledujeme nyní už hru pět na pět.
52:08'
V pohodě hrající domácí celek vyhazuje přes všechny čáry.
51:50'
Přesilovku hraje hostující celek, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
50:21'
Vyloučení v týmu Calgary Flames:
Blake Coleman – 2 min., vysoká hůl.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, více ze hry mají domácí.
49:37'
Stav zápasu je vyrovnaný, střeleckou převahu ale mají domácí hokejisté, kteří se pokouší získat náskok.
48:03'
Calgary právě vstřelilo branku!
Poměrně rychle máme vyrovnáno, po chybě obrany soupeře se po krásné kombinaci v útočném pásmu střelou do odkryté části branky prosazuje MIKAEL BACKLUND. Asistence: Andrew Mangiapane a Jonathan Huberdeau.
47:17'
Rasmus Andersson udržel kotouč v útočném pásmu, ale do zakončení se jeho tým nedostal.
46:54'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení. diváci sledují rychlý hokej, který je musí bavit.
46:00'
29:27, tak vypadá statistika střel na branku.
45:34'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje. Ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do pásma.
44:02'
Nashville právě vstřelil branku!
Hostující celek se dostává do vedení, díky důrazu před brankou a dobrému sledování kotouče se prosazuje dobře hrající ZACHARY SANFORD. Asistence: Cody Glass a Jake Livingstone.
43:12'
Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hokej pět na pět.
42:51'
Milan Lučić to vzal na sebe, jeho rána končí vedle.
42:31'
Nazem Kadri to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do výraznější šance.
42:06'
Polovina přesilovky Flames je pryč, hosté dokázali vyhodit puk do středního pásma.
42:00'
Domácí hrají přesilovku, dostali se do útočného pásma, kde kombinují.
41:07'
Vyloučení v týmu Nashville Predators:
Tyson Barrie – 2 min., hákování.
40:56'
Cody Glass hledal spoluhráče volného před brankou, ale neuspěl.
40:36'
Přesilovku hraje hostující celek, ale zatím se nemůže stabilněji dostat před branku soupeře.
Juuse Saros si poradil se dvěma dobrými šancemi soupeře.
39:20'
Už se v přesilovce pravděpodobně nic nestane.
38:36'
Mikael Backlund pálil a Juuse Saros kryje puk. Bude se vhazovat.
38:20'
Až nyní se domácí stabilněji dostali před branku soupeře, kde kombinují.
37:40'
Přesilovku si v závěru druhé třetiny za hraje domácí celek, který ale musí bojovat o útočné pásmo.
37:25'
Zachary Sanford – 2 min., sekání.
37:12'
Noah Hanifin pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná před brankou.
37:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
36:02'
Predators vybojovali buly v útočném pásmu, následně ale vhazování vyhráli domácí.
35:53'
Puk se dotkl ochranné sítě nad domácí brankou, hra je přerušená. Komerční přestávka.
34:07'
Dillon Dubé hlídkoval před brankou, ale k puku se po přihrávce spoluhráče nedostal.
33:33'
Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:00'
Flames hrají aktivněji, snadněji se dostávají do zakončení, ale zatím čekáme na výraznější šanci, která by se zrodila.
32:14'
Juuse Saros kryje kotouč po rychlé domácí akci. Komerční přestávka.
32:03'
Vyloučený hráč se vrátil do hry, sledujeme hokej pět na pět.
30:51'
Tlak domácích pokračuje dál, ale další střela končí vedle.
30:35'
Noah Hanifin čekal na přihrávku na modré čáře, puk se k němu nedostal.
30:15'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.
29:17'
Ryan McDonagh – 2 min., vysoká hůl.
29:03'
Sledujeme klidnější pasáž hry, po rychlé akci domácích se bude vhazovat před brankou.
28:45'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, vhazovat se bude ve středním pásmu.
27:41'
Po rychlé akci je vyrovnáno, šikovnou střelou od modré čáry dostal kotouč do branky TROY STECHER. Asistence: Andrew Mangiapane a Dillon Dubé.
26:03'
Kotouč po střele Barrieho vypadl mimo hrací plochu. Bude se vhazovat.
25:39'
Thomas Novak měl před sebou odkrytou část branky, ale jeho pokus byl zblokovaný.
25:33'
Jonathan Huberdeau – 2 min., podrážení.
25:10'
Hraje se převážně ve středním pásmu, zatím nyní čekáme na další výraznější šanci.
25:00'
Jacob Markström vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal si poradit. Bude se vhazovat před jeho brankou.
24:35'
Přesilovka končí, hraje se pět na pět.
24:06'
Philip Tomasino pálil z dobré pozice, jeho rána končí nad brankou.
22:37'
Přesilovku sice hraje Nashville, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma.
22:17'
Dillon Dubé – 2 min., vysoká hůl.
22:14'
Kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.
21:33'
Juuse Saros předvedl dva velmi dobré zákroky proti střelám soupeře. Sledujeme rychlý hokej a více ze hry mají domácí.
21:00'
Jonathan Huberdeau se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si dokázal poradit brankář. Bude se vhazovat.
20:01'
20:00'
19:33'
Rasmus Andersson rozehrává od své branky, a tak uklidnil hru. Čeká na dostřídání spoluhráčů.
19:14'
Sledujeme rychlý hokej, Philip Tomasino hlídkoval před brankou, ale puk se k němu nedostal.
19:00'
Hosté rozehrávají od své branky, to už byla ohlášena poslední minuta hry ve třetině.
18:08'
18:00'
Jakov Trenin se z ničeho nic dostal do střelecké pozice, ale jeho rána se od tyče odrazila zpět do hry.
17:19'
Jacob Markström kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
17:06'
Polovina přesilovky je pryč, hostující celek zatím čeká na výhodnou střeleckou pozici.
16:40'
Thomas Novak se svými spoluhráči kombinoval v útočném pásmu, Philip Tomasino ale minul branku.
16:16'
Přesilovku hraje Nashville, který už má čtyři střely v předchozí výhodě.
16:08'
Nikita Zadorov – 2 min., držení.
15:08'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácí rozehrávají od své branky. Ve středním pásmu se jejich kombinace zastavila.
14:31'
Juuse Saros si výborně dokázal poradit se střelou soupeře, stav zápasu zůstává nezměněný.
13:37'
Hraje se rychlý hokej, bojuje se především o střední pásmo.
13:20'
8:8, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Na nějakou výraznější šanci nyní čekáme.
13:19'
Christopher Tanev to vzal na sebe, jeho projektil nebyl špatný, ale brankář si dokázal poměrně snadno poradit.
10:35'
Tyler Toffoli pálil z dobré pozice, ale brankář byl připravený.
10:15'
Komerční přestávka.
10:15'
Jakov Trenin – 2 min., podrážení.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Hosté vedou o jednu branku.
09:37'
Vyloučený hráč se vrací do hry, čtyři střely na branku během přesilovky vyslal tým.
09:25'
První přesilovková formace Predators se stabilně dostala do útočného pásma, kde kombinovala, ale obranu nedokázala překonat. Velmi dobře chytal také brankář.
07:34'
Tyler Toffoli – 2 min., vysoká hůl.
06:51'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
05:50'
Zaslouženě se hostující celek dostává do vedení, po špatné rozehrávce obrany a brankáře dostal kotouč do branky dobře postavený JEGOR AFANASJEV. Asistence: Mark Jankowski.
05:08'
Hra se přenáší ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej.
03:51'
Colton Sissons měl obrovskou šanci, dostal se sám před branku, ale gólman se vyznamenal nyní proti střele.
03:25'
Nazem Kadri se pokoušel vybojovat kotouč, ale soupeř byl lepší, a tak mohou hrát hosté.
02:14'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zatím jsme viděli tři střely na branku.
00:54'
Jacob Markström kryje obrovskou šanci soupeře. Hostující Jegor Afanasjev se dostal před branku, položil si brankáře, ale překonat ho blafákem nedokázal.
00:31'
Nick Ritchie tečoval puk před brankou, a pak musel zasahovat brakář Juuse Saros. Bude se vhazovat.
00:10'
Noah Hanifin se jako první hráč dostal v zápase ke střele, jeho rána končí vedle.
00:01'

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, R. Andersson, Hanifin, C. Tanev, Zadorov, Stecher – Dubé, E. Lindholm, Toffoli – Huberdeau, Backlund, Mangiapane – N. Ritchie, Kadri, Coleman – Lučić, Lewis, Duehr.

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – McDonagh, Fabbro, Barrie, Livingstone, Stastney, C. Foote – Sanford, Glass, Tomasino – Sherwood, Novak, Evangelista – Trenin, Sissons, Pärssinen – Afanasjev, Jankowski, McCarron.
Nastupují proti sobě sousedé v tabulce Západní konference. Domácí odehráli 80 zápasů s bilancí 30-7-16-27 a získali 90 bodů. V posledním zápase nestačili na Vancouver 2:3 v nájezdech. Nashville odehrál 79 zápasů s bilancí 29-11-8-31 a získal 88 bodů. Naposledy tým nestačil na na Winnipeg Jets 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Calgary Flames a Nashville Predators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.