NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Tampa - 15. února 2023   03:00

Colorado
Colorado
00:50' Lehkonen (MacKinnon, Ničuškin) • 26:21' MacKinnon (Byram) • 42:03' Malgin
3:4
(1:0, 1:1, 1:2 - 0:0)

0:1 (SN)

Tampa
Tampa
33:09' Kučerov  (Point) • 40:26' Cirelli  (Stamkos, Hedman) • 44:10' Naměstnikov  (Perry) • ' Stamkos
Colorado
Georgijev (J. Johansson) – Girard, D. Toews (A), Englund, Byram, MacDermid, B. Hunt – Lehkonen, MacKinnon (A), Ničuškin – Rodrigues, Compher, Rantanen (A) – Nieto, Newhook, Malgin – Cogliano, Meyers, L. O'Connor.
Dwyer, McCauley – Flemington, Gawryletz
Ball Arena, Denver
18 072 diváků
Tampa
Vasilevskij (Elliott) – Hedman (A), Bogosian, Sergačjov, Černák, Cole, C. Foote – Hagel, Point, Kučerov (A) – Cirelli, Stamkos (C), Killorn – Colton, Paul, Maroon – Naměstnikov, Bellemare, Perry.

Tři hvězdy utkání
1. Steven Stamkos (TBL) 0+1, rozhod. náj.
2. Nikita Kučerov (TBL) 1+0
3. Bowen Byram (COL) 0+1
V samostatných nájezdech zvítězil tým Tampa Bay Lightning.
Autorem vítězné branky je STEVEN STAMKOS.
64:00'
Mikko Rantanen minul branku z bezprostřední blízkosti.
63:54'
Bowen Byram měl obrovskou šanci, ale nedokázal přesněji z mezikruží vypálit.
63:00'
Probíhají poslední dvě minuty prodloužení.
62:56'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Tampy.
62:24'
Tampa hraje aktivně, ale nemůže se dostat do zakončení. Colorado následně získalo puk a směr hry se otáčí.
61:43'
Steven Stamkos se dostal před branku, ale jeho blafák vyrazil brankář. Následně se píská icing.
61:03'
Mikko Rantanen zblokoval střelecký pokus soupeře, mnoho šancí k vidění není.
60:40'
Anthony Cirelli se dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
60:01'
Prodloužení začalo. Colorado rozehrává od své branky.
60:01'
60:00'
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
59:20'
Nikita Kučerov měl velkou šanci, ale nedokázal prostřelit brankáře.
56:02'
Andrej Vasilevskij rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:38'
Mikko Rantanen se dostal do zakončení, jeho ránu kryje brankář, bude se vhazovat.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, sledujeme klidnější pasáž hry.
54:54'
Komerční přestávka.
54:40'
Ani jednu střelu nevyslal hostující celek na branku.
54:20'
Domácí v pohodě vyhazují.
54:00'
Tampa se pokouší hrát aktivně, ale nemůže se dostat do střelecké pozice, mnoho šancí k vidění není.
53:02'
Valerij Ničuškin vyzkoušel pozornost brankáře soupeře.
52:40'
Přesilovku hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu.
52:36'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Logan O'Connor – 2 min., podrážení.
52:34'
Michail Sergačjov minul branku z mezikruží.
51:43'
Steven Stamkos vedl zajímavou akci hostů. Dostal se do útočného pásma, ale jeho rána byla zblokovaná.
51:20'
Sledujeme rychlý hokej, domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.
51:02'
50:44'
Zach Bogosian se výborně dokázal vrátit, a tak zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře. Rantanen páli nad.
49:30'
Tampa se pokouší hrát aktivně, ale nyní se nemůže prosadit. Domácí obrana hraje zodpovědně.
48:46'
Alexandar Georgijev podržel své spoluhráče, Stamkos měl vekou šanci, ale neuspěl.
48:21'
37:30, tak vypadá statistika střel na branku, Alex Killorn minul branku.
48:00'
Tampa se usadila v útočném pásmu, do výraznější šance se ani jeden celek nemůže dostat.
46:42'
Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
46:02'
Alexandar Georgijev kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Komerční přestávka.
45:30'
Patrick Maroon měl další šanci, dostal se sám před brankáře, ale nedokázal jej překonat. Dobrá akce hostujícího celku.
44:10'
Tampa právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno, důrazná hra Tampy se vyplatila, Perry vybojoval kotouč, a pak v jeho akci výborně pokračoval VLADISLAV NAMĚSTNIKOV. Dostal se před branku, a pak zakončoval. Asistence: Corey Perry.
43:15'
Steven Stamkos z ostré pozice zakončoval, Alexandar Georgijev byl připravený.
42:53'
Domácí celek je aktivnější, na střely vede 35:26 a vede také na góly. Tampa těžko hledá protihru na dobrou hru soupeře.
42:03'
Colorado právě vstřelilo branku!
Domácí celek jde bleskově do vedení, obrovská chyba Tampy, která laxně odehrála puk. DENIS MALGIN jej získal na modré čáře, vylepšil si střeleckou pozici, a pak zakončoval.
40:26'
Hned v první minutě hry ve třetí třetině dokázal hostující celek vyrovnat. Po šikovné přihrávce spoluhráče se prosazuje z dobré pozice zakončující ANTHONY CIRELLI. Asistence: Steven Stamkos a Victor Hedman.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, domácí mají těsný jednobrankový náskok.
40:01'
Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, domácí navýšili své vedení, pak se podařilo hostům snížit. Uvidíme, co nabídne poslední dvacetiminutovka.
40:00'
39:41'
Corey Perry se obtočil okolo branky a byl blízko vyrovnání, trefil horní tyč.
39:20'
Už pravděpodobně se nic nestane v této fázi zápasu.
38:59'
38:25'
Následně Tampa znovu vyhazuje.
38:12'
Devon Toews rozehrává od své branky, čeká na vystřídání spoluhráčů.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
37:33'
Tampa vyhazuje přes všechny čáry.
36:59'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Alex Killorn – 2 min., nedovolené bránění brankáři, odpyká Corey Perry.
36:59'
J. T. Compher – 5 min., bitka.

Alex Killorn – 5 min., bitka.
36:29'
V pohodě se domácí celek v početní nevýhodě ubránil soupeři.
36:24'
36:19'
Nikita Kučerov pálil jeho rána se mu absolutně nepovedla.
35:34'
Tampa se sice usadila v útočném pásmu, ale na výraznější šanci čeká.
35:17'
Steven Stamkos pálil, Alexandar Georgijev v pohodě viděl jeho ránu a proti puku zasáhl.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
34:45'
Přesilovku hraje hostující celek, Kučerov minul branku z dobré pozice.
34:24'
Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení.
33:48'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Tampy, domácí se snadno dostanou do útočného pásma.
33:38'
Andrew Cogliano vypracoval pozici pro spoluhráče, Kurtis MacDermid minul branku.
33:09'
Rychlé přenesení hry a situace dva na jednoho vedla k tomu, že Poit našel Kučerova, který v pohodě zakončoval mimo dosah přesunujícího se brankáře. NIKITA KUČEROV dává kontaktní branku z pohledu Tampy. Asistence: Brayden Point.
32:47'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
32:10'
Michail Sergačjov vedl zajímavou akci Tampy, ale nedokázal se dostat do výraznější střelecké pozice.
31:45'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté vedou o dvě branky.
31:23'
Zakázané uvolnění proti Tampě, bez boje se domácí dostávají do útočného pásma.
31:03'
Ian Cole pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem si naprosto snadno dokázal poradit brankář.
30:35'
Nikita Kučerov se na druhé straně pokoušel o brejk, ale nedokázal překonat obránce v souboji.
30:10'
Evan Rodrigues se dostal do zakončení, jeho projektil by zblokovaný obranou soupeře.
28:32'
Andrej Vasilevskij vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej s vypětím všech sil udržet před brankovou čárou.
28:12'
Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují. Tampa se tak tak brání.
27:55'
Colorado se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. Nathan MacKinnon minul branku.
27:43'
Ian Cole – 2 min., hákování.
26:21'
Obrovská chyba obrany Tampy a domácí zaslouženě vedou. NATHAN MACKINNON nebyl obsazený před brankou a stačilo mu nastavit na led hokejku, Byram ho přesně našel. Snadná branka pro domácí. Asistence: Bowen Byram.
25:20'
Delší dobu se hraje bez přerušení.
25:00'
Kurtis MacDermid pálil od modré čáry, jeho rána jen o malý kousek minula volný kout branky.
23:26'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance.
23:12'
19:17, tak vypadá statistika střel na branku, zatím registrujeme jednu branku.
22:51'
Evan Rodrigues se při hře pět na pět dostal sám před branku, ale gólmana prostřelit nedokázal.
22:41'
22:03'
Tampa sice hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma a vypracovat si velkou šanci.
21:42'
Nikita Kučerov pálil a Alexandar Georgijev byl připravený a dokázal si poradit.
21:18'
Steven Stamkos vybojoval kotouč, akce hostů pokračovala dál, následná rána byla zblokovaná.
21:12'
Andrej Vasilevskij musel zasahovat po rychlé akci soupeři při oslabení. Následně hosté otočili směr hry a vybojovali buly.
20:40'
J. T. Compher – 2 min., vysoká hůl.
20:01'
20:00'
19:40'
Bowen Byram měl velkou šanci, ale z bezprostřední blízkosti odkrytou část branky netrefil.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině, brankář Colorada kryje kotouč. Bude se vhazovat.
18:34'
Andrej Vasilevskij kryje kotouč, pálil J. T. Compher. Bude se vhazovat.
18:16'
Colorado vybojovalo buly v útočném pásmu, dvě střely přišly rychle po vhazování, ale brankář byl pozorný.
18:00'
17:13'
Stejný hráč se znovu dostal do zakončení, ale ani tentokrát nedokázal překonat brankáře.
16:54'
Alex Newhook se dostal po chybě soupeře do zakončení, ale nedokázal si poradit s obranou.
16:38'
Andrej Vasilevskij rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v závěru třetiny.
16:00'
Domácí se dostali do útočného pásma, ale nedokázali si poradit s dobře hrající obranou soupeře.
14:56'
14:29'
Ross Colton se dostal do brejku, položil si brankáře, ale nedokázal z ostré pozice přehodit jeho beton.
14:00'
Obrázek hry je poslední minuty stejný, domácí hokejisté mají více ze hry, snadněji se dostávají do zakončení, ale obrana je pozorná.
13:10'
Nathan MacKinnon pálil rychle po přechodu do útočného pásma, brankář jeho ránu vyrazil nad. Komerční přestávka.
12:12'
Zach Bogosian pálil jako obránce od modré čáry, s jeho pokusem si brankář v pohodě dokázal poradit.
11:50'
10:7, tak vypadá statistika střel na branku. Mírnou převahu mají domácí hokejisté.
11:23'
Na nějakou výraznější šanci čekáme, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.
10:30'
Tampa rozehrává od své branky, Ian Cole dostal rychle hru do útočného pásma, ale neměl podporu od spoluhráčů.
09:47'
Alexandar Georgijev kryje kotouč, snadná velmi snadná akce pro brankáře, bude se vhazovat. Tampa v přesilovce nevymyslela vůbec nic.
09:43'
09:16'
Colorado hraje v oslabení velmi dobře, nedává soupeři mnoho prostoru, sledujeme klidnější pasáž hry. Tampa čeká na příležitost.
08:35'
Tampa sice hraje přesilovku, ale Logan O'Connor se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice. Bez přípravy minul branku.
07:43'
Evan Rodrigues – 2 min., vysoká hůl.
07:39'
Victor Hedman kryje ránu soupeře.
07:14'
Brayden Point dostal dobrou přihrávku mezi kruhy, jeho rána bez přípravy o malý kousek minula branku.
06:43'
Nathan MacKinnon se dostal do střelecké pozice, brankáře Tampy ale z dobré pozice nepřekonal. Čermák následně otočil směr hry.
06:08'
Evan Rodrigues se pokoušel dostihnout kotouč, následně pálil J. T. Compher. Brankář kryje puk, komerční přestávka.
05:23'
Alexandar Georgijev si naprosto snadno poradil se střelou od modré čáry.
05:00'
První minuty zápasu vyznívají jednoznačně pro Colorado. Tampa je výrazně pasivnější.
04:29'
Matt Nieto měl další zajímavou příležitost, ale tentokrát se vyznamenal brankář Tampy.
03:18'
Steven Stamkos autorem další střely Tampy, jeho projektil byl zblokovaný do ochranné sítě nad brankou. Bude se vhazovat.
02:50'
Alexandar Georgijev musel poprvé zasahovat, střelou přes obránce jej protáhl hostující Brayden Point.
02:03'
Andrej Vasilevskij má na svém kontě další zákrok, Colorado hraje dobře. Denis Malgin to vzal na sebe, jeho ránu znovu kryje brankář.
01:25'
Domácí hokejisté jsou v úvodu zápasu jednoznačně aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nyní už obrana funguje lépe.
00:50'
S první střelou si hostující brankář poradil, puk vyrazil před sebe, a pak zakončoval z bezprostřední blízkosti zcela volný ARTTURI LEHKONEN. Asistence: Nathan MacKinnon a Valerij Ničuškin.
00:28'
Zápas začal, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu zápasu.
00:01'

Colorado Avalanche: Georgijev (J. Johansson) – Girard, D. Toews, Englund, Byram, MacDermid, B. Hunt – Lehkonen, MacKinnon, Ničuškin – Rodrigues, Compher, Rantanen – Nieto, Newhook, Malgin – Cogliano, Meyers, L. O'Connor.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Hedman, Bogosian, Sergačjov, Černák, Cole, C. Foote – Hagel, Point, Kučerov – Cirelli, Stamkos, Killorn – Colton, Paul, Maroon – Naměstnikov, Bellemare, Perry.
Colorado Avalanche odehrálo 51 zápasů s bilancí 19-9-4-19 a získalo 60 bodů. V tabulce Západní konference je tým na deváté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Porazil Blues 4:2 a Floridu 5:3. Tým nestačil Anaheim 3:5, Penguins 1:2 v prodloužení a Tampu 0:5.
Tampa Bay Lightning odehrála 52 zápasů s bilancí 28-6-2-16 a získala 70 bodů. V tabulce Východní konference je tým na páté pozici, z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Porazil Los Angeles, Colorado 5:0 a Dallas 3:1. Tým nestačil na Floridu 1:7 a na San Jose 3:4 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Tampa Bay Lightning.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.