NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Ottawa - 1. ledna 2023   01:07

Detroit
Detroit
28:42' P. Suter (Raymond) • 41:18' Raymond (Määttä, Berggren) • 42:36' E. Söderblom (Veleno, Walman) • 43:13' Rasmussen
4:2
(0:2, 1:0, 3:0)
Ottawa
Ottawa
10:36' Watson  (DeBrincat, Batherson) • 15:27' Giroux  (Stützle, B. Tkachuk)

Střely na bránu: 25 – 23 | Přesilová hra: 0/4 – 0/3 | Trestné minuty: 8 – 8
Detroit Red Wings díky otočení ve 3. třetině, kdy v rozmezí dvou minut nasázel tři góly tak vítězí konečným výsledkem 4:2 proti Ottawa Senators.
59:53'
Hellberg si připisuje ještě jeden důležitý zákrok.
59:35'
Další vyhození domácích.
59:21'
Icing Detroitu.
58:00'
Běží poslední dvě minuty a hosté hrají v šesti.
57:38'
Po další kombinaci míří puk mimo klec.
56:37'
Vyloučení v týmu Ottawa Senators:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě.
56:37'
Je tu krátké přerušení a úprava ledu.
55:32'
Další možnost pro hráče v červeném, Talbot si připisuje další zákrok.
54:29'
Domácí vyhazují do středního pásma.
52:41'
Velký závar před klecí Hellberga, ten už byl překonaný, kdy mu puk projel mezi betony, ale díky spoluhráči, který hru dostal do chráničů brankáře to není gól.
51:37'
Talbot teď byl znovu připraven po další střele.
51:24'
Další menší pauzička, po ní je buly v útoku Detroit Red Wings.
49:50'
Po krátké pauze se vhazuje v obraně Senators.
45:44'
Hellberg předvedl další tentokrát těžší zákrok, ale dokázal hru zastavit.
43:13'
Detroit právě vstřelil branku! Třetí rychlý zásah v krátkém čase pro Detroit a obrat celého utkání, po hrubé chybě Talbota, který jel rozehrát za branku přišel kotouč na MICHAELA RASMUSSENA, který ho uklidil za čáru. Bez asistence.
42:36'
Detroit právě vstřelil branku! Domácí jdou do vedení tentokrát po asistenci Velena zakončil přesně ELMER SÖDERBLOM. Asistence: Joe Veleno, Jake Walman.
41:18'
Detroit právě vstřelil branku! Hned v úvodu 3. třetiny je tu vyrovnání, Määttä přihrál na LUCASE RAYMONDA, ten poslal puk do sítě. Asistence: Olli Määttä, Jonatan Berggren.
40:01'
Druhá část končí za stavu 1:2 z pohledu domácích, těm se podařilo v čase 28:42 vsítit gól přesnou střelou od Sutera.
Další třetina začne přibližně v 3 03.
40:00'
39:52'
39:00'
Už běží poslední minuta.
38:53'
Detroit zvládl minutu oslabení a vyhodil do středního pásma.
37:52'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
Lucas Raymond – 2 min., nedovolené bránění.
37:07'
36:35'
Buly po levici Hellberga.
35:45'
Talbot teď byl připraven proti dalšímu pokusu z kruhu.
35:32'
Thomas Chabot – 2 min., hákování.
35:25'
Larkin ujel v oslabení a hráč v bílém dresu ho musel zastavit za cenu faulu.
35:06'
Polovinu oslabení mají domácí za s sebou.
34:17'
Další vyhození a hosté začínají od své klece.
33:45'
Senátoři se dlouho v pásmu neudrželi, soupeř už vyhodil.
33:06'
Lucas Raymond – 2+2, vysoká hůl.
31:24'
Další pauza, po ní bude buly v obraně Ottawy.
28:42'
Detroit právě vstřelil branku! Domácím se daří snížit na rozdíl jediného gólu, Raymond zavezl kotouč těsně před klec, chytrá přihrávka našla PIUSE SUTERA, ten jí přesnou střelou uklidil za brankovou čáru. Asistence: Lucas Raymond.
26:54'
Další přesný zákrok vytáhl gólman hostujícího výběru.
26:21'
Po další reklamní přestávce se vhazuje v útočném pásmu Wings.
24:14'
Rasmussen dostal trochu místa a protlačil se až k zakončení, nepřekonal však Talbota.
23:30'
Boj u pravého mantinelu v obraně hostů.
21:45'
Další pokus od Detroitu končí na tyči.
20:37'
Perron dostal přihrávku na kruh, snížil se aby lépe trefil, ale brankář připraven.
20:01'
Úvodní část skončila a Detroit prohrává na svém stadionu 0:2. V 11. minutě otevřel skóre Watson. Navýšení přišlo v 16. minutě z čepele Tkachuka, uvidíme, co nám přinese další třetina.
Další třetina začne přibližně v 2 10.
20:00'
19:55'
Dobrý blok od Senators, kdy z levého kruhu zamířil útočník.
19:28'
Po střele z domácí čepele hra míří do rohu.
19:00'
Běží poslední minutka.
18:56'
Brady Tkachuk – 2 min., podrážení.
18:11'
Další dva pokusy z hokejek Senátorů, tentokrát Hellberg zastavil vše.
17:25'
Ottawa už je znovu v útoku.
15:27'
Ottawa právě vstřelila branku! Pět minut před první sirénou je tu navýšení náskoku po hodně nejistém zákroku Hellberga, který proti střele CLAUDA GIROUXE vyrážečkou srazil projektil do brány. Asistence: Tim Stützle, Brady Tkachuk.
15:09'
Ottawa si po kombinaci v útočném pásmu vypracovala další pokus,
Hellberg byl znovu na svém místě, po krátké pauze se bude vhazovat v obraně domácího mužstva.
13:37'
Na druhé straně ledu byl znovu připraven Talbot.
11:44'
Po nešťastné teči od vlastního hráče měl teď hodně starostí Hellberg, ale nakonec nasměroval po svém zákroku puk mimo klec.
10:36'
Ottawa právě vstřelila branku! Hostující výběr otevírá dnešní skóre, kdy se k zakončení dostal v dobré pozici AUSTIN WATSON a přesnou ránou se trefil za záda brankáře. Asistence: Alex DeBrincat, Drake Batherson.
08:33'
08:29'
Hráči v červeném to znovu zkusili, Talbot si střelou od modré v klidu poradil.
07:53'
Senators vybojovali buly v útočné třetině.
07:34'
Hosté vyhazují a Detroit už promarnil minutu v přesilovce.
06:33'
Arťom Zub – 2 min., sekání.
06:33'
Ottawa chycena v ofsajdu.
05:19'
04:40'
Stutzle dostal nabídku na kruh, ale při ráně zlomil hůl a Detroit se tlačil do proti-útoku.
03:38'
Domácí hned vyhazují.
03:19'
David Perron – 2 min., hákování.
02:35'
Další pokus od modré z domácí hokejky Talbot dobře viděl a neměl problém zasáhnout.
02:31'
Další buly v útoku Detroitu.
01:41'
Maatta dostal přihrávku na modrou, zamířil vedle.