NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Florida - 28. října 2022   01:00

Flyers
Flyers
06:41' DeAngelo (Konecny, Farabee) • 15:28' Laughton (Konecny, Hayes) • 30:17' MacEwen (Seeler, Deslauriers) • 31:29' Farabee (Hayes, Tippett)
4:3
(2:2, 2:0, 0:1)
Florida
Florida
03:41' Forsling  (Barkov, Verhaeghe) • 07:58' Mahura  (Gudas, White) • 40:36' Montour  (Reinhart, M. Tkachuk)
Flyers
Hebert, Brenk – MacPherson, Fournier
Wells Fargo Center, Philadelphia
14 871 diváků
Florida

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.

Utkání přihlíželo 14 871 diváků.
Philadelphia vybojovala další cenné vítězství, loňského vítěze Prezidentské trofeje Floridu na domácím stadionu porazila 4:3.

První třetina přinesla po dvou gólech na každé straně. Důležitý krok směrem k vítězství udělali domácí ve druhé dvacetiminutovce, v níž skórovali dvakrát, zatímco Hart za svá záda nepustil jediný puk. Výrazně aktivněji hrající Florida se ve třetím dějství dostala na kontakt zásluhou Brandona Montoura, ale kýženého vyrovnání se nedočkala. Panteři konkurenta přestříleli více než dvakrát, skvěle chytající Carter Hart ovšem dopustil z 50 střel pouze tři góly, což stačilo k zisku dvou bodů.

Svěřenci kouče Tortorelly se díky vítězství posunuli v tabulce Východní konference na třetí příčku. Přeskočili i Floridu, která je s devíti body na páté pozici.
59:47'
Philadelphia je blízko vítězství. Anton Lundell přihrál do pravého kruhu Samu Reinhartovi, jemuž zakončení vůbec nevyšlo, pomalu letící puk Hart snadno lapil do lapačky.
59:22'
Oddechový čas pro tým Florida Panthers.
59:22'
Viditelně unavený Anthony DeAngelo dokázal získat puk a bez rozmyslu ho odpálil na zakázané uvolnění. Konstruktivní rozehrávka v daný okamžik nepřicházela v úvahu.
58:49'
Sledujeme enormní tlak Panterů, ale Carter Hart i nadále odolává! Nyní mu výrazným způsobem pomohl úspěšným blokem Kevin Hayes.
58:28'
Do pravého kruh si povyjel Brandon Montour. Vypálil forhendem z první, Carter Hart se přesunul k levé tyči v poslední chvíli.
57:54'
Aleksandr Barkov na sebe natáhl dva protihráče, potom posunul touš do levého kruhu na Matthewa Tkachuka. Florida kombinuje v útočném pásmu, Sergej Bobrovskij zamířil na střídačku.
57:20'
Po obtočení soupeřovy svatyně vyzkoušel zasunout touš k levé tyčce Eetu Luostarinen, Carter Hart předvedl jistý zákrok betonem.
56:47'
V dané situaci nemohl Sam Bennett udělal nic lepšího. Přes tři protihráče zvládl nahodit na bránu a Hartovi zároveň zabránit v rozehrávce.
56:21'
Útočné snahy hostujícího mužstva brzdí odpískané zakázané uvolnění, Anton Lundell totiž nedosáhl na prudký pas Marca Staala.
55:55'
Elitní lajna Panthers dostává s blížícím se závěrem střetnutí hodně prostoru na ledě. Matthew Tkachuk zkoušel bekhendem prostrčit puk na Barkova, pasu zabránil v úspěšném provedení Ivan Provorov.
55:12'
Matthew Tkachuk si na malém prostoru vyměnil touš s Aleksanderem Barkovem, načež střílel z pravé strany forhendem, od blokujícího Brauna hrací předmět zamířil do ochranné sítě.
54:43'
Za obloučkem Barkova překvapivě statoval obránce Brandon Montour. Travis Sanheim se jím rozhodit nenechal a vyslal oblouček do střední třetiny.
54:20'
Sám proti třem Wade Allison neměl moc šancí na úspěch. Přesto alespoň zabojoval, nakonec mu kotouč čistým způsobem odebral Marc Staal.
53:47'
Útočnou třetinu obsadila druhá formace Panterů. Střela vyšla na Sama Reinharta, ten z pravého kruhu mířil příliš vysoko.
53:04'
Druhý gól v utkání chtěl přidat Gustav Forsling. Napřáhl k tvrdé ráně směřující k levé tyčce, Carter Hart máchl lapačkou a touš v ní skryl.
52:38'
Philadelphii se rýsovalo zajímavé přečíslení. Lukáš Sedlák ho ale nevyřešil dobře, nahrávku přes Montoura neprocpal k Owenu Tippettovi.
52:19'
Pod tlakem volil Matt Kiersted od modré čáry střelu. Trefil prvního clonícího Nicolase Deslaurierse, zadák byl posléze donucen zacouvat do střední třetiny.
51:57'
Do přehuštěného prostoru nahazoval od modré čáry Radko Gudas. Trefil pravou brusli spoluhráče Sama Bennetta, který následně skončil na ledové ploše.
51:12'
Matthew Tkachuk z mezikruží střílel přes dva protihráče. Carter Hart vyrazil touš na hokejku Cartera Verhaegheho, jehož dorážku zvedl nad bránu Travis Sanheim.
50:49'
Od pravého mantinelu vypálil forhendový projektil ze zápěstí Zack MacEwen. Sergej Bobrovskij se nachytat nenechal, u levé tyče byl včas.
50:10'
V době, kdy se rozběhla závěrečná desetiminutovka základní hrací doby, skončil trest Colina Whitea. Florida pokračuje v plném počtu a může obnovit snahy o vyrovnávací trefu.
49:43'
Další zakončení vzal na sebe právě Anthony DeAngelo. Ostrá forhendová dělovka se mezi tři tyče nevešla, byť těsně.
49:21'
Anthony DeAngelo dlouho kvedlal s kotoučem, nakonec si vybral za levým kruhem Owena Tippetta. Ránu z první Sergej Bobrovskij pokryl bez větších problémů.
48:55'
Panteři zatím brání bez problémů. Soupeře nenechali usadit v útočné třetině, po Barkovovi úspěšně vyhodil i Carter Verhaeghe.
48:08'
Floridě přidělává komplikace Colin White. Zbytečně se zdržel za bránou v kontaktu s Nickem Seelerem, jehož nakonec nesmyslně trefil vysokou holí do obličeje.
47:48'
Šikovné vyhození předvedl Eric Staal. Aleksander Barkov přebruslil Kevina Hayese, čímž zamezil odpískání icingu.
47:14'
Z pravého kruhu vyprodukoval křižnou střelu z otočky Travis Sanheim. Sergej Bobrovskij měl v tomto případě štěstí, od inkasovaného gólu ho totiž zachránila pravá tyč.
46:41'
Brejk Floridy táhl Sam Bennett. V rozletu jej zastavil čárový rozhodčí, spoluhráče vystavil do postavení mimo hru Anton Lundell.
46:22'
O pozornost si řekl Lukáš Sedlák. Z úhlu vyslal velmi dobře mířený bekhendový pokus na zadní tyč, Sergej Bobrovskij zasahoval pravým ramenem.
45:46'
Protiútok Flyers táhl po pravém mantinelu Kevin Hayes. Bekhendovou nahrávku neprocpal na opačnou stanu ke Konecnymu přes Radka Gudase.
45:20'
S koncem Frostova trestu střílel od modré čáry Gustav Forsling. Křižnou střelu z levé strany Carter Hart uschoval do lapačky.
44:44'
Tlak Panthers završil ránou od modré čáry Brandon Montour. Druhé trefy v utkání se nedočkal, obětavým blokem jeho ostrý projektil zastavil Justin Braun.
44:03'
Už se hraje pět na čtyři. Po sražené střele Brandona Montoura dorážel Sam Reinhart, Carter Hart mezeru mezi betony nenechal.
43:18'
Florida bude hrát půl minuty přesilovku čtyř proti třem, pak by na led měla naskočit dvojice současně potrestaných hráčů. Morgan Frost před vlastní bránou vysekl hokejku z rukou Joshe Mahury.
43:01'
Matt Kiersted vyslal příliš prudkou přihrávku na Marca Staala, ještě ke všemu na bekhend. Špatného zpracování využil Travis Sanheim.
42:39'
Parádní práci odvedl Matthew Tkachuk, který přes dva protihráče nahrál na střed Gustavu Forslingovi. Švédský zadák měl před sebou pouze gólmana, ze zápěstí zacílil trestuhodně vedle levé tyče.
42:12'
Travis Konecny chtěl narazit Ivanu Provorovovi, který by postupoval tváří v tvář brankáři, nahrávku ovšem levou bruslí zastavil Brandon Montour.
41:46'
Mimo hlavního dění hry došlo k roztržce mezi Nicolasem Deslauriersem a Samem Bennettem. Oba hokejisté si vykoledovali dvě minuty za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.
40:36'
Florida právě vstřelila branku!
Panteři přetavili přesilovou hru v kontaktní trefu! Hart vyrazil střelu Tkachuka jenom před sebe a Reinhart pohotově posunul hrací předmět do levého kruhu na BRANDONA MONTOURA, kanadský bek bekhendem zvedl kotouč nad pravý beton bezmocného brankáře. Asistence: Sam Reinhart a Matthew Tkachuk.
40:23'
Zmatky v brankovišti vyřešil gólman Carter Hart. Puk přikryl ještě před tím, než se Matthew Tkachuk mohl pokusit o dorážku.
40:10'
Florida do třetí třetiny vstupuje v přesilové hře, trest Lukáše Sedláka by měl trvat ještě přes minutu, samozřejmě pokud Panteři nevyužijí početní převahu dříve.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 3:04.
Philadelphia udělala ve druhé třetině dvěma slepenými góly důležitý krok směrem k vítězství. Poprvé poslal domácí mužstvo do vedení Zack MacEwen, který šikovně tečoval střelu Seelera od modré čáry. Aktuální podobu dal výsledku o 72 vteřin později Joel Farabee, který skóroval z hrany brankoviště forhendovou střelou nad ležícího Bobrovského. Panteři zůstávají střelecky aktivnějším týmem, ve většině případů ovšem narážejí na skvěle chytajícího Harta.
Střely na bránu po 2. třetině: 16 – 31.
40:00'
39:44'
V závěru prostřední části oslabuje Philadelphii Lukáš Sedlák. Český útočník v souboji dvou hráčů s číslem 23 na dresu zahákoval Cartera Verhaegheho.
39:23'
Přečíslení čtyř proti jednomu nevyřešil Marc Staal vůbec dobře. Poslal příliš prudkou přihrávku na Patrica Hörnqvista, ten nezvládl zpracování.
38:42'
Justin Braun nahazoval na hostující bránu z pravé strany. Sergej Bobrovskij nic neviděl, naštěstí pro něj hrací předmět zamířil mimo tři tyče.
38:16'
Na modrou dostal nabito Marc Staal. Zkušený zadák neváhal a pálil z první, kotouč prosvištěl o pár decimetrů vedle pravé části Hartovy svatyně.
37:43'
A znovu v akci Carter Hart, ten v tomto případě našel pouze Antona Lundella. Fin dostal kotouč mezi kruhy, odkud Eetu Luostarinen neprostřelil dvoučlenný obranný blok.
37:11'
Colin White nahodil puk do útočného pásma. Za vlastní bránu odjel Carter Hart, jemuž se podařilo rozehrát na Justina Brauna.
36:52'
Na gól měl políčeno Radko Gudas. Po nahrávce od Reinharta střílel z první, Carter Hart vyrazil kus černé gumy vyrážečkou těsně vedle pravé tyče.
36:13'
Velkou rychlost nabral po levém mantinelu Sam Reinhart. Už to vypadalo, že se mu podaří natlačit až před bránu, když mu puk ukázkovým způsobem vypíchl Ivan Provorov.
35:36'
Matthew Tkachuk zametl puk do předbrankového prostoru, kde doufal v přítomnost některého ze spoluhráčů, nacházeli se v něm ale jen dva hokejisté v černých dresech.
35:03'
Po Barkovem vyhraném buly vypálil od modré čáry Brandon Montour. Carter Hart na zakončení dobře viděl, lapačkou schoval puk na výstroji.
34:50'
Potrestaný Rasmus Ristolainen je zpátky na ledové ploše. Přesilová hra Panterů je minulostí, Philadelphia udržuje dvoubrankové vedení.
34:20'
Dvě rychlá vyhození Flyers v krátkém časovém sledu, na Justina Brauna navázal český útočník Lukáš Sedlák. Florida se posléze dopustila postavení mimo hru.
33:37'
Znovu to byl Aleksander Barkov, který na sebe vzal zodpovědnost, ale ze zápěstí vystřelil příliš vysoko nad bránu.
33:03'
Nahození Aleksandera Barkova od modré čáry chtěl tečovat Sam Reinhart, touš zvedl do ochranné sítě bránící Ivan Provorov.
32:44'
Šanci ke snížení mají Panteři právě teď, protože Rasmus Ristolainen atakoval Patrica Hörnqvista nedovoleným způsobem, bek si vykoledoval dvě minuty za nedovolené bránění.
32:20'
Hosté mají nad čím přemýšlet. Ztrácí dva góly, přestože na ledě působí lepším dojmem. Času na zvrat nicméně stále zůstává dostatek.
31:29'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Svěřenci kouče Tortorelly bleskově odskakují do dvoubrankového náskoku! Tippett vyslal do úniku Hayese, ten ale po bekhendovém blafáku minul bránu. Situaci ovšem výborně dohrál a zpoza soupeřovy svatyně nahrál do předbrankového prostoru JOELOVI FARABEEMU, který bez problémů zvedl puk nad ležícího Bobrovského. Asistence: Kevin Hayes a Owen Tippett.
30:17'
Letci jsou poprvé v zápase o krok napřed! Po vyhraném buly střílel od modré Nick Seeler. Borbrovskij nastavil lapačku, ale úspěšný zákrok si nepřipsal, protože před bránou ještě šikovně tečoval ZACK MACEWEN. Asistence: Nick Seeler a Nicolas Deslauriers.
30:09'
Ofenzivu Flyers podpořil Travis Sanheim. Dočkal se nahrávky do levého kruhu, odkud střílel z první na bližší tyč. Bobrovskij v tomto prostoru nenechal žádné volné místo, kudy by touš mohl propadnout za brankovou čáru.
29:57'
Kousek za levým kruhem napřáhl k forhendové dělovce Owen Tippett. Sergej Bobrovskij šel včas do pokleku a puk udržel ve výstroji.
29:41'
Obránce Anthony DeAngelo nabízel od pravého mantinelu zajímavý střílený pas do předbrankového prostoru, Joel Farabee však přiložil hokejku k ledu příliš pozdě.
29:13'
Travis Konecny se pěnou stahovačkou na pravou stranu zbavil Brandona Montoura. Zakončení mu nevyšlo, zápěstím vypálil vedle pravé tyče.
28:44'
K individuální akci zavelel Ivan Provorov. Po kličce na Radka Gudase ovšem ztratil stabilitu a narazil do pravé tyčku, bránu Floridy vyhodil ze svého postavení.
28:13'
Florida rychle získala zpět útočné pásmo. Do přehuštěného prostoru střílel Anton Lundell, střela z úhlu z levé strany skončila v boční síťce.
27:40'
Hokejisté v černých dresech se v posledních vteřinách osvobozují pouze za cenu vysokých obloučků, tuto variantu teď volil i Travis Sanheim.
27:19'
Radko Gudas si vybral jako cíl rozehrávky Antona Lundella, který už měl namířeno na střídačku, puk pouze protečoval do útočného pásma.
26:47'
Rozjetého Ryana Lomberga vytlačil mimo palebnou pozici Ivan Provorov, u mantinelu posléze konkurenta i úspěšně obral.
26:10'
Anthony DeAngelo je zpátky na ledové ploše. Jeho zbytečný faul hosté nepotrestali, byť si dokázali vytvořit několik zajímavých příležitostí.
25:39'
Potlesk fanoušků si vysloužil Rasmus Ristolainen, který u pravého mantinelu vybojoval puk a vyhodil jej do bezpečí.
25:09'
Dvakrát v krátkém časovém sledu zakončoval Matthew Tkachuk. Jak střelu z předbrankového prostoru, tak pokus z pravého kruhu Hart pokryl pravým betonem.
24:08'
Po přerušení hry fauloval bouřlivák Anthony DeAngelo. Dvě minuty za hrubost si vykoledoval za atak Joshe Mahury.
24:08'
Situaci dvou proti dvěma řešil Matthew Tkachuk sjetím zprava doleva kolem Provorova. Posléze přenesl hru zpátky na pravou stranu ke Carteru Verhaeghemu, jehož střelu do horních pater brány schytal Hart do masky.
23:46'
Útočnou třetinu vybojoval pro Pantery Matthew Tkachuk. Vysokým obloučkem nahodil na Cartera Harta, který si nevěřil na rozehrávku.
23:14'
První utkání po dvou letech dnes hraje v NHL velezkušený Eric Staal. Bekhendem nahodil puk do útočného pásma a odjel si odpočinout na střídačku.
22:57'
Z pravé strany nahazoval na teč Travis Konecny. Joel Farabee reagoval na pobídku příliš pozdě, puk skončil u levého mantinelu, kde úřadoval Matt Kiersted.
22:22'
Prostor se otevřel před Nickem Seelerem. Domácí zadák nevymýšlel složitosti a natáhl k ráně forhendem, kterou Bobrovskij udržel ve výstroji.
21:49'
Hru bleskově otočil Sam Bennett. Od pravého mantinelu se chtěl natlačit před bránu, v čemž mu zabránil Rasmus Ristolainen.
21:20'
Akce Flyers měla k úspěchu hodně daleko. Travis Sanheim sic vybojoval útočné pásmo, střela od modré však byla z kategorie hodně nepřesných.
20:48'
Kombinace kompletní elitní útočné lajny málem vedl ke třetímu gólu Panthers. Matthew Tkachuk podržel puk proti dvěma protihráčům a zadovkou nahrál před bránu Carterovi Verhaeghemu, jenž zadovkou posouval za sebe na Aleksandera Barkova. Ránu finského útočníka ze zápěstí Carter Hart vyrazil pravou rukou, puk posléze zalehl.
20:10'
Druhá třetina je v plném proudu, tak pojďme na ni! S aktuálním stavem mohou být výrazně spokojenější domácí, kteří mají dvakrát méně střel na bránu, přesto hrají s Pantery nerozhodně.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:08.
První třetina zápasu mezi Philadelphií a Floridou rozhodně nenudila, nabídla čtyři góly, oba celky si rozdělily rovnoměrně po dvou. Hosté se dvakrát dostali do vedení zásluhou Cartera Verhaegheho a Joshe Mahury, avšak domácí v obou případech našli odpověď. Nejprve skóroval Anthony DeAngelo, přesilovou hru později využil Scott Laughton. Hosté mají střelecky navrch, ale zatím jim to není moc platné, soupeř je o poznání efektivnější.
Střely na bránu po 1. třetině: 9 – 18.
20:00'
19:45'
Závěr úvodní části patří Letcům. Na gólmana chtěl svižnou ránou z modré čáry vyzrát Anthony DeAngelo, Sergej Bobrovskij i v tomto případě nepustil puk z výstroje.
19:23'
Od modré čáry střílel z levé strany Travis Sanheim. S otevřenou střelou neměl Rus Bobrovskij vážnější starosti, hrací předmět lapil do lapačky.
18:39'
Na druhé straně předvedl Sergej Boborovskij o poznání jistější zákrok, zakončení Seelera z levého kruhu podržel ve výstroji.
18:19'
První střelu Barkova na střed Hart pouze vyrazil před sebe. Finský forvard se dostal k dorážce vlastní rány, touš nasměroval vysoko nad břevno.
17:43'
Anthony DeAngelo nevymýšlel zbytečnosti a po pravém mantinelu vyhodil takovým způsobem, aby se nepískal icing.
17:12'
Na druhou stranu vystartoval Carter Verhaeghe. Naznačil střelu, aby nakonec ještě nahrával do středu Barkovovi, jeho pokus zblokoval jeden z obránců.
16:46'
Vstřelený gól Philadelphii samozřejmě nakopl. Za završením obratu se hnal Travis Konecny, avšak sám proti dvěma neuspěl.
16:16'
Carter Hart mě práci po pokusu Matthewa Tkachuka. Poradil si na jedničku, ve skluzu uschoval kus černé gumy do lapačky.
15:28'
Přesilovka využita, skóre střetnutí opět ukazuje nerozhodný výsledek! Forhendový pokus Hayese zblokoval Gudas pouze ke Konecnymu, jenž na malém prostoru vyprodukoval parádní zadovku na SCOTTA LAUGHTONA, osmadvacetiletý Kanaďan prostřelil ležícího Bobrovského k levé tyčce. Asistence: Travis Konecny a Kevin Hayes.
15:08'
Domácí se mohou těšit na první početní převahu. Zbytečný prohřešek v útočné třetině vyprodukoval Eetu Luostarinen, který podrazil Tippetta.
14:58'
Dlouho ale hokejisté Flyers v útočné třetině nevydrželi. Právě Ivan Provorov vyzkoušel odvážnou kličku na Aleksandera Barkova, Fin reagoval včas a soka za sebe nepustil.
14:20'
Joel Farabee prodlužoval kus černé gumy do útočné třetiny. Bobrovskému se vyhození po levém mantinelu nepovedlo, Ivan Provorov zpracoval puk ještě v útočném pásmu.
13:51'
Autor zatím vítězného gólu Josh Mahura využil fyzických proporcí k udržení za zády Konecnyho, zadovkou pak přenesl hru doprava na Radka Gudase.
13:09'
Z ostrého úhlu se Cartera Harta pokusil zaskočit Ryan Lomberg. Málem se mu to povedlo, puk zazvonil z vnější strany na tyčku.
12:43'
Po vyhození Nicka Seelera hra ve středném pásmu dlouho nevydržela. Marc Staal ji vrátil do útočné třetiny, kde kombinuje druhá útoční lajna Panthers.
12:15'
Florida je zatím výrazně aktivnějším týmem. Sam Bennett nahazoval od pravého mantinelu na teč, Ivan Provorov udržel na uzdě Sama Reinharta.
11:46'
Rudolfs Balcers u mantinelu tvrdým hitem dohrál Travise Sanheima, čímž získal puk a rozjel rychlý protiútok, který ukončil svým hvizdem čárový rozhodčí signalizující postavení mimo hru.
11:18'
Jak je vidět, tak rozehrávka nedělá Sergeji Bobrovskému žádné výraznější problémy. Ruský gólman znovu zachoval chladnu hlavu a posunul puk na Kiersteda.
10:42'
Ránu Brandona Montoura od modré čáry Hart vykopl pravým betonem pouze ke Carterovi Verhaeghemu, dorážka z otočky zamířila mimo tři tyče.
10:21'
Z trestné lavice se navrátivší Patric Hörnqvist se chtěl zapsat do střelecké listiny. Vyprodukoval z pravého kruhu zajímavou forhendovou střelu z otočky, kterou Hart vykopl pravým betonem.
09:54'
Útočná akce Flyers neměla dlouhého trvání. Výborně zapracoval směrem dozadu Brandon Montour, jenž vypíchl touš z pod hole Hayese.
09:23'
Hokejisté v bílých dresech pokračují v útočném pásmu. Z velkého úhlu nahazoval Sam Reinhart, kotouč zastavil blokující Travis Sanheim.
08:50'
Více volného prostoru zatím vyhovuje spíše hostům. Matthew Tkachuk nabil mezi kruhy Aleksanderu Barkovovi, Fin pálil z první příliš vysoko.
08:12'
Po potyčce před domácí bránou je vyloučena dvojice hráčů, a sice Travis Konecny s Patricem Hörnqvistem, oba za hrubost. Hrát se bude čtyři na čtyři.
07:58'
Panteři jsou zase o krok napřed! Střelu Gudase vyrazil Hart pouze do míst, kde se pohyboval JOSH MAHURA. Obránce po úspěšném zpracování vypálil z levé strany po ledě na přední tyč, Hart k ní přisunul beton příliš pozdě. Asistence: Radko Gudas a Colin White.
06:41'
Vyrovnáno! Rychlý útok Flyers řešil Farabee přihrávkou mezi kruhy na Konecnyho, jenž nezazmatkoval a bekhendovou zadovkou ještě vylepšil palebnou pozici do levého kruhu najetému ANTHONYMU DEANGELOVI a ten ránou z první našel volné místečko u pravé tyčky. Asistence: Travis Konecny a Joel Farabee.
06:20'
Owen Tippett střílel forhendem krátce po najetí do útočného pásma. Křižnou ránu vytěsnil Sergej Bobrovskij vyrážečkou do ochranné sítě.
06:05'
Těžké zpracování rukavicí před bránou soupeře Travis Konecny neprovedl ideálně. Kotouč si hodil daleko od hokejky, načež na dlouhou hůl zakončoval nepřesně.
05:43'
Ještě před hitem Rada Gudase zvládl Joel Farabee protečovat puk do útočného pásma, brankář Sergej Bobrovskij vyrážečkou zastavil kotouč pro Matta Kiersteda.
05:04'
Od pravého mantinelu vypálil ze zápěstí Patric Hörnqvist. Nadvakrát, ale přeci jen domácí gólman získal nad pukem plnou kontrolu.
04:52'
Zakázané uvolnění vrací hru před Cartera Harta. Travis Konecny ještě vyvinul tlak na Marca Staala, velkou ztrátu na konkurenta ovšem nestáhl.
04:22'
Snaha o rychlou odpověď nevyšla. Scott Laughton nabral velkou rychlost, jenže se mu nedostalo podpory, čistým způsobem soka zastavil Matt Kiersted.
03:41'
Brzkého vedení se ujímají Panteři! Carter Verhaeghe završil pobyt elitní ofenzivní lajny v útočném pásmu pasem na modrou čáru, kde byl připraven GUSTAV FORSLING, nahrávku ještě lehce zpomalil Barkov. Střelu švédského beka z mezikruží Carter Hart pouze zpomalil, puk pomalým tempem doputoval za brankovou čáru. Asistence: Aleksander Barkov a Carter Verhaeghe.
03:26'
Aleksandr Barkov naznačil ránu z mezikruží, aby nakonec posouval po pravé ruce na Matthewa Tkachuka, ten na touš nedosáhl.
02:53'
Útok Panterů ještě pár vteřin pokračoval. Od pravého mantinelu nahazoval Gustav Forsling, obětavým blokem se prezentoval Noah Cates.
02:23'
Zakončení Colina Whitea z velkého úhlu domácího brankáře Harta pořádně zaskočilo, gólmana Flyers zachránila levá tyčka!
01:49'
Dlouhý pas Anthonyho DeAngela prodlužoval do útočné třetiny Nicolas Deslauriers, Radko Gudas udržel na zádech Konecnyho.
01:22'
Pod tlakem Marc Staal nevymýšlel zbytečné složitosti a odrazem o pravý mantinel přihrál do středního pásma Lotyšovi Balcersovi.
00:59'
A byli to právě hokejisté v oranžových dresech, kteří si na úvod vytvořili tlak a Gustav Forsling vyhazoval pouze za cenu zakázaného uvolnění.
00:10'
Zápas mezi Philadelphií a Floridou odstartoval! Favoritem je hostující mužstvo, které je na papíře kvalitnější, ale Letci letos už několikrát v roli outsidera příjemně překvapili.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – DeAngelo, Provorov, Ristolainen, Sanheim, Braun, Seeler, Zamula – Konecny, Hayes, Farabee – Tippett, Laughton (A), Cates N. – Allison, Frost, Sedlák – MacEwen, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Gudas, Mahura, Kiersted, M. Staal – M. Tkachuk (A), Barkov (C), Verhaeghe – Reinhart, Bennett, Balcers – White, Lundell, Luostarinen – Hörnqvist (A), E. Staal, Lomberg.
Trenér: Paul Maurice

Rozhodčí: Hebert, Brenk – MacPherson, Fournier.
Florida Panthers

Panteři loni poprvé v historii klubu opanovali Prezidentskou trofej pro nejlepší tým základní části. V play-off už se jim tolik nedařilo, když sice v osmifinále v šesti utkáních vyřadili Washington, načež ve floridském derby vypadli ve čtyřech zápasech s Tampou. Letos má Mauriceho družina po sedmi střetnutích devět bodů, což ji řadí na čtvrtou příčku Východní konference. Týmové produktivitě vévodí Matthew Tkachuk s devíti kanadskými body.
Philadelphia Flyers

Letcům vyšel úvod sezóny až nečekaně dobře. Začali třemi vítězstvími v řadě, sérii zastavila až Florida. Posléze Philadelphia zvítězila 3:1 v Nashvillu a v doposud posledním střetnutí doma v roli favorita prohrála 0:3 se San Jose. Svěřenci kouče Tortorelly se v loňském ročníku trápili, v Metropolitní divizi obsadili poslední osmé místo, na postupující Washington ztratili propastných devětatřicet bodů. Nejproduktivnějším hráčem týmu je po šesti zápasech osmibodový Kevin Hayes.
Všem fanynkám a fanouškům hokeje přeju krásnou pozdní noc. Vítám vás při sledování nejlepší ligy světa, u zápasu mezi Philadelphií a Floridou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.