NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Minnesota - 23. března 2023   23:30

Flyers
Flyers
12:58' Laughton (Sanheim, J. van Riemsdyk) • 27:26' Farabee (York, N. Cates) • 39:38' Ristolainen (DeAngelo, Farabee) • 54:16' Foerster (DeAngelo, Frost) • ' J. van Riemsdyk
5:4
(1:1, 2:2, 1:1 - 0:0)

1:0 (SN)

Minnesota
Minnesota
16:35' Sundqvist  (F. Gaudreau, Middleton) • 35:41' Boldy  (M. Johansson, J. Eriksson Ek) • 38:16' M. Foligno  (Zuccarello, Hartman) • 53:32' Boldy  (Brodin, M. Johansson)
Flyers
MacDougall, O’Rourke – Smith, Suchánek
Wells Fargo Center, Philadelphia
Minnesota

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u hokeje zase někdy příště.
Statistika
Střely na bránu: 34 – 24 | Přesilová hra: 1/1 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 2

Kdo se postavil do brankoviště?
Carter Hart (Philadelphia) – 20 zákroků, 4 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 65:00
Marc-Andre Fleury (Minnesota) – 30 zákroků, 5 OG, úspěšnost 88,2 %, odchytal 64:19

Tři hvězdy utkání
1. James van Riemsdyk (Philadelphia) – 1+1
2. Matthew Boldy (Minnesota) – 2+0
3. Scott Laughton (Philadelphia) – 1+0
Dnešní utkání je u konce. Domácí Philadelphia nakonec vítězí 5:4 po samostatných nájezdech. Jediným úspěšným střelcem byl James van Riemsdyk, který si tak zapisuje vítězný gól. Další utkání čeká Flyers zítra proti Detroitu. Minnesota se ve stejný den představí doma proti Chicagu.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
Vítěznou branku dal v samostatných nájezdech JAMES VAN RIEMSDYK.
Samostatné nájezdy začínají.
Opatrné prodloužení nám branku nenabídlo. Za chvilku budou následovat samostatné nájezdy.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:32'
Boldy mířil z úhlu sám na branku. Ztratil ale rychlost, tak zkusil zakončit bekhendem, mířil ale mimo branku.
64:01'
Začíná poslední minuta prodloužení.
63:14'
Provorov krouží v útočném pásmu. Zatím však nevidíme prakticky žádnou střelbu v nastaveném čase.
62:30'
Hodně opatrné prodloužení pokračuje i nadále. Na puku domácí tým.
62:10'
Na puk se dostává domácí Philadelphia. Následuje ale zakázané uvolnění.
61:49'
Hosté kombinují v útočném pásmu. Je jasně vidět snaha, aby nepřišli o kotouč.
60:45'
Owen Tippett se prodral do útočného pásma a z pravého kruhu vypálil do výstroje brankáře Fleuryho.
60:26'
60:01'
Jelikož dopadla remízově i třetí třetina dnešního zápasu, tak míříme do prodloužení. Ve třetí třetině se nejprve trefil necelých sedm minut před koncem bekhendem Boldy, za necelou minutu však srovnal přesnou ranou z pravého kruhu Foerster.
60:00'
59:11'
Hosté se stále nemohou usadit v útočném pásmu při své přesilové hře.
59:01'
Začíná poslední minuta třetí třetiny.
58:39'
Hosté jsou sice na puku, ale pouze ve středním pásmu.
58:26'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Owen Tippett – 2 min., hákování.
58:09'
Jeden z hostujících hráčů byl faulován. Wild si zahrají klíčovou přesilovku.
57:20'
Následuje komerční přestávka.
57:09'
Marcus Johansson si navezl kotouč do útočného pásma a z levé strany vypálil. Hart jeho pokus vyrazil pravým betonem do rohu kluziště.
56:26'
Od modré čáry zkusil vypálit Nick Seeler. Tečovaný pokus skončil v rohu kluziště.
55:27'
Domácí se i nadále tlačí dopředu a snaží se dokonat obrat ve skóre.
54:16'
Philadelphia právě vstřelila branku! Dnešní večer ještě rozhodně nekončí! Anthony DeAngelo navezl puk do útočného pásma, kde ho předložil TYSONU FOERSTEROVI, který následnou přesnou ranou ze zápěstí poslal kotouč přímo k tyči hostující klece. Asistence: Anthony DeAngelo, Morgan Frost.
53:32'
Minnesota právě vstřelila branku! Hosté putují do vedení v závěru třetí třetiny! MATTHEW BOLDY dostal před branku pas od Jonase Brodina a chytrým bekhendem dokázal procedit puk mezi nohy obránce i mezi betony brankáře Harta a vrátit svému týmu vedení v klíčovém čase. Asistence: Jonas Brodin, Marcus Johansson.
52:57'
Travis Sanheim pálil od modré čáry, jeho zajímavý pokus skončil jen kousek vedle Fleuryho svatyně.
51:48'
51:48'
Marcus Johansson parádním pasem našel před brankou Boldyho, který ale nedokázal přehodit beton Harta. Obrovská šance hostujícího celku na návrat do vedení.
51:04'
Fleury se dostal do problémů za vlastní brankou, nakonec je ale dokázal vyřešit a odvrátit nebezpečí.
50:16'
Kevin Hayes se šikovně protáhl do útočného pásma, poté mu ale nevyšla narážečka se spoluhráčem a dopředu může opět Minnesota.
48:51'
Hodně soubojů ve středním pásmu, kotouč aktuálně na holích Flyers.
47:27'
Po vyhraném buly v útočném pásmu pálil od modré Provorov. Tvrdá rána skončila pouze na zadním mantinelu.
47:20'
Zakázané uvolnění Minnesoty.
46:47'
46:47'
Z levého kruhu pro vhazování napřáhl Owen Tippett a Fleury jeho pokus vyrazil do ochranné sítě.
46:11'
Kotouč často mění svého majitele ve středním pásmu.
45:19'
Od modré čáry nahazoval kotouč Ivan Provorov. Fleury jeho pokus udržel v lapačce.
43:32'
Domácí se po delší době dostali do útočného pásma. Střela Hayese však měla k úspěchu daleko.
42:31'
42:03'
Domácí vybojovali puk a vyhazují za branku Fleuryho.
41:20'
Matthew Boldy se prodral před branku soupeře a nabízel puk jednoho ze spoluhráčů, který o kousek minul odkrytou branku Flyers.
41:00'
Hosté kombinují v útočném pásmu, zatím se jim do střelby příliš nechce.
40:31'
Noah Cates – 2 min., podrážení.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 1:20.
Čtyřicet minut hry je za námi a stále platí nerozhodný stav. Druhá třetina skončila 2:2. Domácím vrátil vedení v osmadvacáté minutě Joel Farabee, na jehož trefu reagoval Matthew Boldy a následně vystřelil hostům první vedení v zápase Marcus Foligno. V poslední minutě druhé periody však využil přesilovou hru tvrdou ranou Rasmus Ristolainen a znovu se postaral o vyrovnaný stav, za něhož se bude vstupovat do poslední třetiny.

Střely po dvou třetinách: 22 – 14.
40:00'
39:38'
Philadelphia právě vstřelila branku! Vedení hostů dlouho nevydrželo. Anthony DeAngelo našel na modré čáře připraveného RASMUSE RISTOLAINENA, který tvrdou ranou golfem překonal vše, co mu stálo v cestě a vrátil zápasu vyrovnaný stav. Asistence: Anthony DeAngelo, Joel Farabee.
39:12'
Hosté zatím brání oslabení dobře. Nyní přidávají další vyhození za branku Harta.
39:01'
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:37'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Joel Eriksson Ek – 2 min., nedovolené bránění.
38:16'
Minnesota právě vstřelila branku! Hosté jdou poprvé v utkání do vedení! Mats Zuccarello dostal puk na střed útočného pásma a okamžitě našel na pravém kruhu MARCUSE FOLIGNA, jehož pohotová rána zápěstím skončila za zády brankáře Cartera Harta. Asistence: Mats Zuccarello, Ryan Hartman.
36:45'
Máme tu první zakázané uvolnění zápasu. Zavinilo ho domácí mužstvo.
35:41'
Minnesota právě vstřelila branku! Skóre je znovu vyrovnané! Marcus Johansson zavezl kotouč do útočného pásma, kde zasekl na střed a přesným pasem našel z druhé vlny najíždějícího MATTHEWA BOLDYHO. Ten následně milimetrovou střelou ze zápěstí poslal puk do horního rohu domácí klece. Asistence: Marcus Johansson, Joel Eriksson Ek.
35:02'
34:48'
Po rychlém přečíslení se do zakončení dostal Brendan Lemieux. Jeho pokus se jen o kousek nedoklouzal za brankovou čáru.
34:10'
Odražený puk si na modré čáře našel domácí obránce Anthony DeAngelo a okamžitě ho poslal na Fleuryho. Ten s klidem vyrazil kotouč do rohu kluziště.
33:49'
Důrazná nahrávka přes střední pásma byla zvednuta na tribunu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
32:53'
Po pravé straně se rychlostně protáhl Wade Allison a dostal se do bekhendového zakončení. Fleury se však blýskl zákrokem betony.
31:36'
Owen Tippett si navezl kotouč do útočného pásma a pokoušel se o kličku. Ta mu však nevyšla a do zakončení se domácí forvard nedostal.
30:44'
Dlouhé vyhození hráčů Flyers nekončí icingem. Jestli se nepletu, tak jsme dnes zakázané uvolnění ještě neviděli.
30:16'
30:16'
Nahození Matse Zuccarella od modré čáry nebylo pro Harta těžkým oříškem. Domácí brankář ho v klidu ukryl ve své lapačce.
29:42'
Do zakončení z druhé vlny se dostal domácí bek Travis Sanheim. Zajímavý pokus skončil pouze na hrudi brankáře Fleuryho.
29:09'
Hned po buly v útočném pásmu zakončoval v pokleku Kevin Hayes. Fleury jeho pokus vytěsnil do rohu kluziště.
29:02'
Tvrdou ránu z vrcholku pravého kruhu vyprodukoval domácí obránce Rasmus Ristolainen. Fleury si s jeho pokusem poradil.
28:28'
28:28'
Z levého kruhu pálil ze zápěstí Matthew Boldy. Jeho pokus si v klidu pohlídal Hart a bude se vhazovat po jeho pravici.
27:26'
Philadelphia právě vstřelila branku! Domácí tým se opět vrací do vedení! Noah Cates vyvezl puk na modrou čáru pro Camerona Yorka, jehož následné nahození si v předbrakovém prostoru našel JOEL FAREBEE a přesnou tečí vrátil svému týmu vedení ještě před polovinou zápasu. Asistence: Cameron York, Noah Cates.
26:33'
Po rychlém brejku Minnesoty se do zakončení dostal Mats Zuccarello. Střela mu však příliš nevyšla, navíc u toho ztratil stabilitu a putoval na led.
25:43'
Za branku Harta dostal kotouč Joel Eriksson Ek a snažil se soupeře překvapit nahrávkou mezi kruhy. Tam však nikdo z jeho spoluhráčů v danou chvíli nebyl.
24:12'
Domácí šli dokonce tři na jednoho. Zakončení na sebe vzal Joel Farabee, který však trefil pouze ležícího soupeře před sebou.
23:59'
23:35'
Domácí i nadále pokračují v parádním bránění oslabení. Nyní hrají v útočném pásmu.
22:40'
Následně se Minnesota nemůže prosadit do útočného pásma a Philadelphia znovu vyhazuje přes všechny čáry.
22:12'
Hosté vyhráli buly a okamžitě dostal puk proti holi Matt Dumba. Jeho dělovka skončila na bloku soupeře.
21:59'
Jegor Zamula – 2 min., držení.
21:37'
Mats Zuccarello byl faulován a hosté si tak zahrají první přesilovou hru v utkání.
21:10'
Souboje ve středním pásmo ovládli domácí, a tak Tyson Foerster mohl vyrazit na steč. Jeho zakončení z pravého kruhu ale nenadělalo Fleurymu vrásky. Zkušený brankář ho vyrazil do rohu kluziště.
20:22'
Do druhé třetiny vstoupili aktivněji domácí. Joel Farabee se po levé straně dostal do útočného pásma a z velkého úhlu prověřil pozornost Marc-Andre Fleuryho.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 0:23.
Úvodní dvacetiminutovka je minulostí. Nikterak nádherný hokej nám nabídl dvě branky. V závěru třinácté minuty poslal Flyers do vedení Scott Laughton, který zakončil rychlý brejk svého týmu do odkryté branky. Odpověď ze strany Wild přišla až tři a půl minuty před koncem, kdy se od modré čáry trefil důraznou ranou Oskar Sundqvist. Snad druhá třetina nabídne víc hokejové krásy a třeba i nějaké přesilové hry.

Střely na branku v 1. třetině: 10 – 4.
20:00'
19:25'
Mats Zuccarello se nedokázal přesně zorientovat s pukem v útočné třetině a ztratil ho. Po první třetině tak pravděpodobně bude platit nerozhodný stav.
19:01'
Začíná poslední minuta první třetiny.
18:37'
Hosté hrají s pukem ve středním pásmu, k brance Harta to mají poměrně daleko.
17:58'
Na pravý mantinel dostal v útočném pásmu kotouč Matthew Boldy. Jeho následná zadovka se ale s úspěchem nesetkala, a tak musí hráči v bílém zpět do obranného pásma.
16:35'
Minnesota právě vstřelila branku! Ještě před úvodní přestávkou máme srovnáno! Frédérick Gaudreau našel na modré čáře OSKARA SUNDQVISTA, jehož dělovka z voleje proletěla až do sítě. Hosté tak ještě před pauzou vyrovnávají skóre. Asistence: Frédérick Gaudreau, Jacob Middleton.
15:42'
Ani Minnesota se nedokázala dostat dopředu, naopak špatnou rozehrávkou vytvořila střeleckou příležitost pro Owena Tippetta, jehož tvrdá rána skončila na lapačce Fleuryho.
15:10'
Philadelphia při rozehrávce ve středním pásmu neuspěla. Svoji šanci tak dostane Minnesota.
14:35'
14:35'
Po úvodním gólu často mění kotouč svého majitele. Pokračuje se tak ve velmi rozháraném tempu v první třetině.
12:58'
Philadelphia právě vstřelila branku! Máme tu první branku zápasu! James van Riemsdyk vysunul po pravém hrazení rozjetého Travise Sanheima, který ještě dokázal najít přesnou nahrávkou před branku najít SCOTTA LAUGHTONA, jež už neměl problém uklidit puk do odkryté branky Wild. Asistence: Travis Sanheim, James van Riemsdyk.
11:22'
Ivan Provorov drží puk za brankou Harta a oba celky střídají.
10:20'
Odražený puk si na modré čáře našel domácí bek Travis Sanheim a zkusil ho okamžitě vrátit na branku. Fleury v brance Wild však byl pozorný.
09:35'
Krátce před polovinou první třetiny končí kotouč v ochranné síti nad brankou Harta. Vhazovat se bude po levici kanadského brankáře.
08:35'
Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a poté okamžitě pálil na branku Jonas Brodin. Trefil ale pouze blok domácích.
08:27'
08:27'
Puk na modrou dostal hostující bek Matt Dumba, který na nic nečekal a pálil. Jeho rychlý pokus si lapačkou našel brankář Hart.
07:39'
Zpoza branky se pohotově otočil Kevin Hayes a zkoušel zasunout kotouč do branky. Pozorný Fleury mu to však nedovolil a podržel svůj tým.
06:55'
Z levé strany zkusil vypálit hostující Foligno, jehož pokus skončil pouze na výstroji brankáře Fleuryho.
06:15'
Joel Farabee se snažil zavézt puk do útočného pásma. Na útočné modré však narazil na jednoho ze soupeřů, přes něhož nedokázal projít.
05:31'
Hosté v klidu kombinují za vlastní brankou. Úvod zápasu zatím příliš hokejové krásy nenabídl.
04:03'
Do dobré střelecké pozice na vrcholku pravého kruhu dostal kotouč Mats Zuccarello a následně vypálil. Hodně tvrdá střela skončila ve výstroji Harta.
02:50'
Dlouhé vyhození domácího celku končí pouze za brankou Fleuryho, který v klidu může rozehrát další akci svého celku.
01:06'
V úvodu utkání často mění kotouč svého majitele, aktuálně na puku domácí.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Zamula – Tippett, N. Cates, Farabee – Allison, Hayes, J. van Riemsdyk – Foerster, Frost, Lemieux – Laughton (A), Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Dumba (A), Brodin, Goligoski, Middleton, Klingberg, Merrill – Zuccarello, Hartman, M. Foligno (A) – Boldy, J. Eriksson Ek (A), M. Johansson – Sundqvist, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
Trenér: Kevin O'Connell

Rozhodčí: MacDougall, O’Rourke – Smith, Suchánek.
Československá stopa

Československou stopu ve dnešním utkání bohužel neuvidíme. Žádný z týmů nemá v kádru hráče z Česka ani Slovenska.

Minnesota Wild

Minnesota je na tom výrazně lépe. V dosavadních jednasedmdesáti zápasech letošní sezony posbírala 90 bodů se skóre 212:192 a je na čtvrtém místě západní konference. V centrální divizi se nachází na druhém místě, ze kterého jasně drží postupovou pozici do bojů o Stanley Cup. Nejproduktivnějším hráčem Wild je ruský útočník Kirill Kaprizov, který stihl dát 39 branek a na dalších 35 nahrát. Minnesota vyhrál dva z posledních tří zápasů. Po domácí prohře s Bostonem 2:5 porazili doma Washington 5:3 a v posledním utkání vyhráli na ledě New Jersey Devils 2:1 po prodloužení.

Philadelphia Flyers

Domácí tým se nachází až na čtrnáctém místě východní konference. V dosavadních sedmdesáti zápasech posbíral 64 bodů se skóre 187:232. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Kanaďan Travis Konecny, který dal 27 branek a na stejný počet nahrál svým spoluhráčům. Philadelphia může už jen těžko pomýšlet na postup do play off, aktuálně ztrácí na postupová místa 16 bodů. Flyers bodovali v poslední třech utkání, když porazili Buffalo 5:2, prohráli s Carolinou až v prodloužení a naposledy porazili Floridu 6:3.
Zdravím všechny fanoušky hokeje. V rámci nejslavnější hokejové ligy světa se utkají týmy Philadelphie Flyers a Minnesoty Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná ve 23:30.