NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Flyers - 27. ledna 2023   02:00

Minnesota
Minnesota
23:39' Boldy (M. Foligno, Spurgeon) • 44:48' Boldy (Kaprizov, Zuccarello) • 62:08' Zuccarello (Addison, Boldy)
3:2
(0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Flyers
Flyers
05:14' N. Cates  (Ristolainen) • 58:32' DeAngelo  (Hayes, Provorov)
Minnesota
O'Donnell, Rehman – Murchison, Galloway
Xcel Energy Center, St. Paul
19 177 diváků
Flyers

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční den.

3. Jared Spurgeon (MIN) – 0+1
Domácí fanoušci mají nakonec důvod k radosti. Bojovné utkání přineslo vítěze až v prodloužení, kde se dokázal po krásné akci prosadit Mats Zuccarello. Z celkového pohledu je vítězství Wild zasloužené, nicméně i Flyers si za svoji bojovnost onen získaný bod zasloužili.
62:08'
Minnesota právě vstřelila branku!
Nádherná individuální akce MATSE ZUCCARELLA přináší druhý bod pro Minnesotu. Norský útočník proskočil mezi dvěma obránci, dostal se až před Harta, kterého zkušeně přehodil. Asistence: Calen Addison a Matthew Boldy.
61:32'
Flyers se dostali do přečíslení tří na jednoho. Konecny to zkoušel střelou po ledě a Fleury svůj tým výrazně podržel!
61:09'
Boldy si najel mezi kruhy a zkusil to bekhendem, Hart jeho ránu vyrazil do bezpečí.
60:30'
Minnesota na začátku prodloužení kontroluje kotouč a pomalu si připravuje svůj útok.
60:01'
Minnesota se ve 45. minutě dostala zásluhou druhého gólu Boldyho do vedení, nicméně Flyers se nevzdali a v samotném závěru vystřelil remízu 2:2 zadák DeAngelo. Který z týmů si v prodloužení dojde pro druhý bod?
60:00'
59:50'
Puk je ve středním pásmu a zřejmě uvidíme prodloužení.
59:10'
Konecny dostal hodně místa na levém kruhu a zkusil to střelou zápěstím. Puk těsně přeletěl břevno, Flyers se pokouší tento zápas zcela otočit.
58:32'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Pořádná zápletka. Hosté okamžitě využili početní převahy a srovnávají na 2:2. Na pravém kruhu dostal kotouč ANTHONY DEANGELO a trefil se naprosto parádně pod horní tyčku. Asistence: Kevin Hayes a Ivan Provorov.
58:24'
Hart uhání na střídačku a Flyers to zkusí v šesti hráčích na ledové ploše.
57:45'
Poslední střídání musí být pro Flyers hodně frustrující, hra se odehrává neustále za brankou Harta a hosté se nemohou dostat k závěrečnému tlaku.
57:03'
Wild se daří držet kotouč daleko od své branky, čas velmi rychle utíká.
55:50'
Utkání v Minnesotě se blíží ke svému vyvrcholení. Dokáží Wild udržet svůj těsný náskok, a nebo si Flyers vybojují alespoň prodloužení?
54:11'
53:40'
Boldy byl blízko zkompletování hattricku, ale ve vyložené šanci selhal. K mladému útočníkovi se puk odrazil od zadního mantinelu a mohl střílet do prázdné klece, toho však nevyužil a trefil pouze břevno.
53:00'
Minnesota si v přesilové hře vytváří solidní tlak a pokouší se přiblížit k vítězství.
52:11'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild:
Marcus Foligno – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Travis Konecny – 2+2, nedovolené bránění.
52:11'
Konecnyho střelu z pravého kruhu nedokázal Fleury udržet na svém těle, nicméně puk rychle dostal pod lapačku. Důrazný útočník Flyers ho však sekl a vznikla pořádná mela. Bude se vylučovat?
51:29'
Minnesota hraje velmi jednoduše a nic si nekomplikuje. Wild cítí, že se mohou k vítězství probránit.
49:23'
Hart musel zasahovat proti nahození ze středního pásma. Následně hru brankář Flyers přerušil.
48:00'
Sanheim dostal parádní pas na vrchol levého kruhu, odkud pochopitelně tvrdě vystřelil. Fleury si dobře vyjel a připsal si důležitý zákrok.
46:31'
Minnesota zůstává po vstřeleném gólu hodně aktivní a kombinuje v útočném pásmu. Kdyby přidala další gól, tak by se hodně přiblížila k vítězství.
44:48'
Nádherná akce a Wild se dostávají poprvé v zápase do vedení. Autorem branky je znovu MATTHEW BOLDY, který dostal naprosto přesný pas od Kaprizova a kotouč jednoduše nasměroval z brankoviště do sítě. Asistence: Kirill Kaprizov a Mats Zuccarello.
43:53'
Minnesota je v plném počtu a začíná její přesilová hra.
43:09'
V brankovišti to navíc s důrazem přehnal Laughton a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
43:09'
Flyers byli nyní hodně blízko vedení. Po teči van Riemsdyka zvonila tyčka, od které se puk vrátil do brankoviště. I přes velký závar dokázal Fleury udržet puk před brankovou čárou.
42:49'
Hosté kombinují v útočném pásmu a vytváří si solidní tlak.
41:53'
Na Flyers čeká třetí přesilová hra v zápase. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Steel.
40:36'
Úvodní střídání třetí třetiny napovědělo, že se bude hrát v podobném duchu. Mezi hráči na ledě vznikla šarvátka, tentokrát se vše obešlo bez vyloučení.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 4:04.
Minnesotě se podařilo ve druhé části vyrovnat zásluhou Boldyho a o všem se bude rozhodovat až ve třetí dvacetiminutovce. Utkání se rozhodně nehraje v rukavičkách, k vidění byly již čtyři bitky!
40:00'
39:07'
39:00'
Flyers dokázali dostat puk ze svého pásma a tohle oslabení dokáží přečkat bez inkasovaného gólu.
38:30'
Na pravém kruhu dostal nabídku ke střele z první Boldy a také ji využil. Hart se rychle přesunul a puk vyrazil.
38:00'
Minnesota je usazená v útočném pásmu, přesilové hře však chybí střela. Hart ještě nemusel nic řešit.
37:07'
Přesilovou hru si zahraje také Minnesota. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Brown. Dostanou se domácí do vedení?
35:30'
Flyers dlouho operovali v útočném pásmu, ale nedokázali se propracovat k ničemu zajímavému.
33:47'
Kaprizov po návratu na led málem dostal svůj tým do vedení, když jeho teč musel Hart zastavit koncem betonu.
33:25'
32:20'
Flyers se zatím ani v této přesilové hře nemohou dostat do pořádného tlaku. Minnesota velmi dobře brání a vyhazuje kotouče od své branky.
31:25'
Za nedovolené bránění míří na trestnou lavici Kaprizov a Flyers si zahrají druhou přesilovou hru.
30:48'
Střela Sanheima z pravé strany trefila Dumbu a odrazila se do ochranné sítě. Hra je přerušena.
30:33'
30:23'
Fleury si připsal na své konto velmi dobrý zákrok proti střele z pravého kruhu. Wild se již zřejmě ubrání.
29:12'
Minnesota zatím zvládá oslabení velmi dobře, kotouč je u branky Harta.
28:45'
DeAngelo vystřelil od modré čáry a kotouč se po zákroku Harta ocitl před brankovištěm, kde se však nikdo k dorážce nedostal.
28:33'
Addison si v předbrankovém prostoru pomohl hákováním a Flyers si zahrají přesilovou hru.
27:54'
Steel se nacpal mezi dva obránce a jel sám na branku. Při zakončení ale podklouzl a branku přestřelil.
27:27'
Kaprizov si najel s kotoučem do útočného pásma, vystřelil přes hráče a zaměstnal Harta. Ten si dokázal poradit a kotouč našel ve své výstroji.
26:29'
Ke střele přes hráče se odhodlal Tippett, jehož pokus našel pouze lapačku pozorného Fleuryho.
25:18'
Hart se musel zapojit a zasáhnout proti střele Middletona. Brankář Flyers puk následně raději podržel a přerušil hru.
24:58'
Fleury si s nahozením Hayese poradil po svém a kotouč zkušeně vyrazil do ochranné sítě, hra je přerušena.
23:39'
Wild se radují z vyrovnání! Foligno našel pasem zpoza branky před brankovištěm MATTHEWA BOLDYHO a ten pohotovou střelou propálil Harta. Asistence: Marcus Foligno a Jared Spurgeon.
22:45'
A k vidění je další bitka. Tentokrát se do sebe pustili Duhaime a Brown, oba si nyní posedí pět minut na trestné lavici.
22:08'
Minnesota vstoupila do druhé části velmi aktivně a pokouší se najít cestu ke srovnání.
21:08'
Hart musel řešit hned v úvodu ošemetnou situaci, brankář Flyers si ale velmi dobře poradil a zabránil i možné dorážce.
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 3:08.
První třetina přinesla hodně bojovný hokej, který okořenily hned tři bitky! Gólově je na tom lépe Philadelphie, která na ledě Minnesoty vede po brance Catese 1:0.
20:00'
19:23'
Flyers si závěr úvodní části velmi dobře hlídají a nechtějí inkasovat. Domácí se nemohou dostat do útočného pásma.
18:00'
V posledním střídání mnoho hokejové krásy k vidění není. Ve hře je spousta soubojů a hráči si nedarují vůbec nic.
16:16'
Tippett vystihl rozehrávku domácí obrany a jel sám na branku. Fleury ale následně vytáhl parádní zákrok lapačkou a zabránil brance.
15:50'
Boldy se dokázal prokličovat do útočného pásma, jedním z obránců byl ale vytlačen až do rohu a žádné zakončení se nekonalo.
14:43'
Eriksson Ek si najel po levé straně do pásma a vystřelil po ledě. Hart byl pozorný a bez problému zasáhl.
13:15'
Aktivita Wild se nadále zvyšuje. Z levého kruhu střílel Duhaime, puk ale mířil přímo do brankáře Flyers.
12:55'
Dewar dostal přihrávku před brankoviště a pohotově zakončil. Hart se rychle přesunul a vyrážečkou zabránil gólu. Skvělý zákrok.
12:02'
Elitní formace Minnesoty si dokázala v útočném pásmu vytvořit pořádný tlak, Hart ale odolává.
11:39'
Kaprizov si dokázal udělat prostor na pravém kruhu a vystřelil zápěstím. Puk proletěl těsně nad břevnem.
10:45'
Konecny ze středního pásma nahodil puk na branku a donutil Fleuryho k zákroku betonem.
10:11'
Až neuvěřitelné. Po komerční přestávce se hráči postavili na buly a vznikla další šarvátka! Tentokrát se boje zúčastnili Foligno a MacEwen.
10:11'
A další bitka! Tentokrát se do sebe pustili za brankou Wild Shaw a Allison. Utkání začíná dostávat pořádný náboj.
10:03'
Dumba se odhodlal k další střele, ale i tato byla zablokována. Hosté hrají velmi obětavě.
09:56'
Rukavice dole! Deslauriers si domluvil šarvátku s Reavesem a dokázal v ní obstát. Dá se říci, že tento souboj skončil remízou.
09:10'
Steel se šikovně postavil před branku, kam mířila střílená přihrávka. Útočník Wild ale nedokázal prudký kotouč trefit a usměrnit ho do odkryté klece.
08:17'
Allison se dokázal natlačit za obránce a procpal se až k zakončení, které ale nebylo přesné. Branka následně opustila své postavení a hra je přerušena.
07:06'
Od modré čáry zkusil své štěstí Dumba, jeho rána ale byla zablokována jedním z obránců.
06:15'
Minnesota se pokouší na inkasovaný gól zareagovat a tlačí se do útočného pásma. Hart toho zatím příliš řešit nemusel.
05:14'
Flyers se dostávají do vedení. Hosté zůstali v útočném pásmu, od modré čáry vystřelil Ristolainen a jeho pokus dokázal šťastně tečovat NOAH CATES. Asistence: Rasmus Ristolainen.
05:05'
Po střele Seelera od modré čáry vznikl u branky Wild pořádný chaos, kotouč ale zůstal v předbrankovém prostoru.
03:24'
Z překvapivého úhlu vyzkoušel své štěstí Tippett a Fleury musel zasahovat. Nebylo to nic jistého, puk však do branky nepustil.
02:10'
Kaprizov od levého mantinelu poslal před brankoviště prudký kotouč, který však nenašel hůl někoho ze spoluhráčů.
01:12'
Do útočného pásma nyní nakoukla i Minnesota, zatím z toho žádné ohrožení branky nebylo.
00:30'
Poprvé musel zasahovat Fleury, jenž byl nucen zastavit svižnou střelu Catese z mezikruží.
00:01'

Minnesota Wild: M. Fleury (Gustavsson) – Spurgeon (C), Middleton, Dumba (A), Brodin, Addison, Merrill – Zuccarello, Steel, Kaprizov – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Boldy, F. Gaudreau, Duhaime – Reaves, Dewar, Shaw.
Trenér: Dean Evason

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, DeAngelo, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Tippett, Frost, J. van Riemsdyk – Konecny, N. Cates, Farabee – Allison, Laughton (A), Hayes – MacEwen, P. Brown, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: O'Donnell, Rehman – Murchison, Galloway.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.