NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Rangers - 10. března 2023   01:00

Montreal
Montreal
00:35' Guhle (Gurjanov, R. Pitlick) • 17:02' Belzile (Guhle, Wideman) • 33:20' Jos. Anderson (Tierney)
3:4
(2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)

0:1 (SN)

Rangers
Rangers
03:16' Lafreniere  (Fox, Panarin) • 20:48' Trouba  (Panarin, P. Kane) • 34:31' P. Kane  (Trouba, Panarin) • ' Zibanejad
Montreal
Montembeault (Allen) – Matheson, Savard, Guhle, Kovacevic, Edmundson (A), Wideman – Harvey-Pinard, Suzuki (C), Ylönen – Hoffman, Drouin, Jos. Anderson (A) – R. Pitlick, Tierney, Gurjanov – Pezzetta, Belzile, Richard.
Joannette, L'Ecuyer – Murray, Cormier
Bell Centre, Montreal
21 105 diváků
Rangers

To by z mé strany bylo vše. Já vám děkuji za pozornost a přeji vám dobrou noc/ráno.

Těším se na vás u dalších přenosů z nejslavnější hokejové ligy světa.
Dnešní utkání sledovalo 21 105 diváků.
O druhý vítězný bod se tak nakonec bojovalo až do nájezdů, ve kterých rozhodl Švéd Mika Zibanejad. Také třetí vzájemné utkání tak patří hostujícímu celku, tentokrát to ale bylo zdaleka nejtěsnějším rozdílem.

3. Kaiden Guhle (MTL) 1+1
V samostatných nájezdech zvítězil tým New York Rangers.
Autorem vítězné branky je MIKA ZIBANEJAD.
Alex BELZILE svůj první nájezd v NHL kariéře neproměnil, nevyzrál na klidného Šesťorkina.
Mika ZIBANEJAD si s Montembeaultem pohrál a forhendem zakončil.
Nick SUZUKI si rychle rozjel na bekhendovou kličku, nakonec ale prudce zabrzdil a vracel se na forhend, neuspěl.
Kaapo KAKKO zkoušel bekhendovou kličku, narazil na Montembeaultův beton.
Rem PITLICK střelou minul branku.
Samostatné nájezdy začínají.
Nakonec uvidíme nájezdy, ačkoliv Montreal měl několik velkých příležitostí k tomu, aby se tak nestalo.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:39'
Šesťorkin kryje příklep Hoffmana z pravé strany.
64:16'
Hoffmanovu bombu Harvey-Pinard přizvedl přímo do břevna hostující klece! V uších teď cinká snad každému fanouškovi v Bell Centre.
63:55'
Mathesonovu střelu nevydržela jeho hokejka, domácí udrželi pásmo.
63:42'
Hosté vyhodili.
63:33'
Vyloučení v týmu New York Rangers:
Adam Fox – 2 min., držení.
63:27'
Domácí hráči tlačili, ale gól nedali. Dostanou ale šanci, budou hrát přesilovku!
62:47'
Anderson zůstal nepokrytý u modré čáry a z pravé strany najížděl sám na branku, tu ale ve vyložené šanci netrefil!
62:24'
Hoffmane nepřesně přihrával, ale Gurjanov jeho chybu napravil.
62:09'
Habs mají puk i nadále.
61:26'
Guhle pálil a Šesťorkin kotouč vyrazil jen na hůl Harvey-Pinarda, tomu touš přeskočil hůl při snaze dorážet.
61:04'
Harvey-Pinard drží puk, domácí budou kombinovat.
61:00'
Montreal může vystřídat nyní, hráči v bílém si nerozuměli při rozehrávce a je jim odpískán icing.
60:51'
Hostující trojice kontroluje kotouč a střídá.
60:37'
Rangers nicméně pokračují ve hře s kotoučem na holi.
60:13'
Zibanejad rychle projel do pásma a pálil z levého kruhu, Montembeault zasáhl ramenem.
60:03'
Puk uzmuli hosté.
60:01'
Prodloužení začíná za malou chvíli.
První dvě třetiny přinesly po třech brankách, třetí zůstala bez střeleckého úspěchu. Oba celky měly šanci na to, aby rozhodly, neučinily tak. Uvidíme tak prodloužení.
Střely na branku: 23 – 30.
60:00'
59:47'
Bude se prodlužovat, o puk se bojuje ve středním pásmu.
59:31'
To se jim ale nepovedlo, Trocheck nahodil do pásma a oba celky střídají.
59:10'
Domácí jsou zpět na puku a rádi by ještě zaútočili.
58:54'
Panarin přesouvá hru do středního pásma.
58:34'
Harvey-Pinard se protáhl okolo Trouby a v pádu zakončil, Šesťorkin zasahuje.
58:30'
90 sekund do konce třetího dějství.
57:55'
Drouin vystihl nepřesnou rozehrávku hostů, ke střele své snažení nedovedl.
57:38'
Kane dnes rád zakončuje bekhendem, Montembeault hru raději přerušil.
57:25'
57:09'
Goodrow odváží puk daleko od své klece.
56:55'
Montreal ještě v přesilovce nevystřelil, zdá se, že už to ani nestihne.
56:16'
Hosté uspěli na buly a Trouba s Millerem pošetřili cenné vteřiny.
Oddechový čas pro tým Montreal Canadiens.
56:10'
Do nebezpečné akce při oslabení vyrazil Vesey, jeho střela končí v moci Montembeaulta.
55:51'
Na modré chyboval Matheson a do úniku málem ujel Zibanejad, Matheson své zaváhání napravil.

55:25'
Nyní se přerušuje, protože se bude vylučovat. Druhá přesilovka pro Montreal, poprvé ale domácí budou mít k dispozici celé dvě minuty.
54:49'
Třetí formace New Yorku se k tlaku nedostala a na zteč míří domácí.
54:22'
Belzile odklidil puk do středního pásma, tam jej zachytil Chytil.
54:01'
Goodrow je dostal do útočné třetiny, tam se hosté snaží kombinovat.
53:50'
Nyní si ale Jezdci připravují útočnou akci.
53:29'
Rangers odhazují puk do středního pásma.
Komerční brejk.

Střely na branku: 22 – 27.
53:16'
Edmundsonův příklep přizvedl někdo z hostů nad branku do ochranné sítě.
53:04'
Po další ztrátě do pásma zamířil Ylönen.
52:38'
Tarasenko se vrací pro vyhozený puk, Rangers hned otáčejí hru.
52:22'
Kane prověřil Montembeaulta bekhendem, ten se nenechal nachytat a puk přikryl.
51:53'
Po nepřesné přihrávce Trouby míří do akce domácí hráči.
Čeká nás komerční přestávka.

Střely na branku: 21 – 25.
51:44'
Hra je přerušena, protože kotouč skončil v ochranné síti nad Šesťorkinem.
51:19'
Na druhé straně Tarasenkovu vyraženou střelu dorážel Kreider, také Montembeault se vytáhl.
50:41'
Harvey-Pinard vyslal do úniku Andersona, ten svůj druhý gól večera nepřidal, marně totiž hledal prostor mezi betony Šesťorkina!
50:13'
Lafreniere z levé strany pálil na vzdálenější tyčku, branku těsně minul.
50:00'
Jsme v polovině třetí periody.
49:38'
Zakázané uvolnění hostů z New Yorku.
49:09'
Savarda na modré odzbrojil Kane, jemuž herní předmět utekl a přečíslení tak nenastalo.
48:39'
Suzuki si připravoval střelu z levého kruhu, Harpur mu jeho úmysl zatrhl.
48:24'
Ylönen dostává domácí hokejisty do útočného pásma.
47:53'
To mu sice nevyšlo, Habs se ale k puku dostali na zpět a další pokus podniknou poté, co vystřídají.
47:33'
Hoffman se snaží ustát napadání hostujících útočníků, aby mohl založit akci.
47:03'
Domácí jen odhazují puk daleko od své klece, icing to nebude, takže mohou střídat.
46:42'
Trouba z levého kruhu mířil na vyrážečku, tu také trefil.
45:58'
Na druhé straně ze stejného místa pálil Savard, vítězem souboje je znovu maskovaný muž.
45:40'
Montembeault kryje ránu Mikkoly z modré.
45:09'
Před Pitlickem vypadl touš po zablokované střele Gurjanova, domácí forvard ale z ideální pozice ve slotu trefil puk jen do Šesťorkinovy lapačky.
44:49'
Kakko z levé strany krosovou přihrávkou hledal Chytila, ta ale nebyla přesná.
44:16'
Druhá formace New Yorku si vážnější šanci nepřipravila, hosté tak začnou znovu od vlastní klece.
43:51'
Situaci vyřešil Harvey-Pinard, jenž kotouč vyvezl z pásma ven.
43:25'
Nyní se bílomodří snaží zatlačil domácí hráče před Montembeaultem.
43:02'
Mikkola obětavě zastavil ránu Guhleho, Rangers mají puk.
42:42'
Richard krouží s pukem v útočné třetině.
42:12'
A další rána Lafreniera, k dorážce se tlačil Chytil, ale Edmundson mu nadzdvihl hůl.
41:48'
Lafreniere z mezikruží zkoušel pálit po stahovačce.
41:26'
Domácí znovu hledají cestu do pásma, jenže jen nahazují a k puku mají blíže hosté.
40:47'
Hra byla přerušena poté, co na ledě zůstal ležet Kreider. Hostující útočník ale bude v pořádku, nezamířil ani na ošetřovnu.
40:19'
Canadiens o kotouč bojovali poblíž Šesťorkina, bitvu o herní předmět lépe zvládli hosté.
40:01'
Také ve druhé části byly k vidění tři góly. Nejprve srovnal Jacob Trouba, jenž se trefil hned v první minutě druhé třetiny. Vedení si Montreal vzal zpět při oslabení ve 34. minutě, kdy skóroval Josh Anderson, ale Rangers se brzy oklepali a přesilovou hru zužitkovali. První gól za Jezdce si připsal Patrick Kane. Utkání zatím baví, sám se nemohu dočkat třetí periody.
39:26'
Mikkola přes celé kluziště napálil puk na Montembeaulta.
39:00'
Rangers vyhodili, Montreal se po návratu do pásma napodruhé vyhnal sám.
38:39'
Matheson z modré čáry zacinkal na Šesťorkinovu tyč!
38:33'
38:24'
Vyhrané buly, Guhle čeká za vlastní klecí.
38:17'
Montembeault přerušil hru po nahození Trouby ze středního pásma, Montreal si za 16 sekund zahraje přesilovku.
37:53'
Alexis Lafreniere – 2 min., hákování.
37:45'
Další vyhození zařídil gólman Montembeault.
37:31'
Matheson uklidňuje situaci, zatímco je puk u Šesťorkina, domácí střídají.
37:19'
Oba aktéři si svůj souboj zopakovali, znovu je úspěšnější domácí gólman.
37:09'
Montembeault kryje příklep Tarasenka z levé strany.
36:52'
Rangers se ale bleskově vrátili.
36:41'
Canadiens se rychle osvobozují.
36:33'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens:
Rem Pitlick – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
Přesilovka Rangers následuje po komerční pauze.

Střely na branku: 17 – 18.
36:33'
Další drtivý zámek ukončuje Pitlickovo vyhození, naneštěstí pro Habs to bylo z vlastního pásma a nad ochranné sklo a bude z toho další menší trest.
35:48'
Lafreniere dorážel odražený touš do odkryté klece, Kovacevic jej přizvedl nad branku!
35:02'
Hosté nadále tlačí, jakoby přesilovka ani neskončila.
34:31'
Rangers právě vstřelili branku!
Je opět vyrovnáno! Jezdci přeci jen využili přesilovku a je to speciální moment. Střelcem gólu je PATRICK KANE, jenž se prosazuje poprvé po svém přestupu na Manhattan. Zkušený forvard přesně pálil z levé strany, Montembeault měl zakrytý výhled a Američan se navíc trefil naprosto přesně. Asistence: Jacob Trouba a Artěmij Panarin.
34:17'
Kane našel Trocheckovu hůl u pravé tyčky, hostující forvard puk nezametl do branky.
33:59'
Další nepovedená střela Panarina a domácí znovu uklízejí puk.
33:20'
Montreal právě vstřelil branku!
Kromě přesilovkové trefy jsme dnes viděly i gól v oslabení! Dávají ho domácí borci, kteří vyrazili do přečíslení. To po pasu Tierneyho zakončil nepokrytý JOSH ANDERSON, jenž puk pověsil do víka – 3:2. Asistence: Chris Tierney.
33:07'
Savard absorboval ránu Kanea.
32:59'
Anthony Richard – 2 min., podrážení.
32:55'
Brodzinski z mezikruží přestřelil, hned vzápětí byl faulován Vesey.
32:24'
Sledujeme hluchou pasáž hry.
31:52'
Pitlickovi na levé straně dříve do pásma přejel Gurjanov – ofsajd.
31:29'
Po přerušení se kotouče ujala domácí parta, také Canadiens se těžko dostávají do pásma.
30:59'
Rangers dlouho hledali cestu do pásma, když už modrou čáru překonali, tak jejich snahu přerušil ofsajd.
Komerční přestávka.

Střely na branku: 16 – 13.
30:31'
Šesťorkin pokryl střelu Hoffmana a hra je znovu přerušena.
30:12'
Panarin z levého kruhu poslal ránu z první po nabídce od Mikkoly, minul.
30:00'
Polovina základní hrací doby za námi.
29:54'
Po buly pálil Kane, zablokovaná rána končí v ochranné síti.
29:50'
Montembeault v lapačce uschoval puk po střele Trochecka z pravé strany.

Střely na branku: 15 – 12.
29:25'
Jeden z hostujících hráčů hrál vysokou holí.
29:01'
Tarasenko dostal nabito do slotu od Zibanejada, jenže přestřelil.
28:22'
Harvey-Pinard otočil hru na druhou stranu, při snaze o ránu z levé strany upadl.
27:55'
Goodrow spěchal za vlastním nahozením a herní předmět vybojoval.
27:31'
Rána Gurjanova z levé strany na branku nedošla díky bloku jednoho z hostů.
26:59'
Chytil si rovnal puk na střelu z mezikruží, Guhle ho o čistě odstavil od kotouče.
26:35'
O to se nyní snaží hosté, další rána z hole Trouby tentokrát neprošla přes Montembeaulta.
26:08'
Domácí se v posledních minutách zdržují kolem hostující klece, zatím ale nedokázali výrazněji zatlačit.
25:39'
Kotouč na střídačce Canadiens.
25:35'
Ofsajd Montrealu, který cíleně zařídil Savard. Kdyby domácí bek nepřerušil hru, hosté by ujeli do přečíslení.
25:15'
Hoffman z mezikruží nechal vyniknout vyrážečku ruského brankáře ve službách Rangers.
24:55'
Domácí hráči dobře napadají, Rangers mají problém s rozehrávkou.
24:29'
Zakázané uvolnění také na druhé straně, Anderson mohl Widemanovu přihrávku stíhat jen těžko.
24:14'
Montreal udržel pásmo a ke střele se dostal Ylönen, po Šesťorkinově zákroku se přerušuje a hosté mohou střídat.
23:57'
Další icing hostů.
23:46'
Ylönena do zakončení nepustil Trouba, který ho vytlačil z dobré střelecké pozice.
23:17'
Richard pálil z pravého kruhu, Šesťorkin byl na svém místě a zasáhl.
22:52'
Rangers ale situaci ustáli, po vyhraném buly odklidili puk a střídají.
22:40'
Zakázané uvolnění Jezdců, hra se vrátí před Šesťorkina.
22:09'
Harpur provezl puk do útočné třetiny, tam se o něj bojuje u mantinelu za brankou.
21:22'
Drouin servíroval puk pro spoluhráče na pravém kruhu, kotouč mu ale přeskočil hokejku a domácí hráči se pro něj museli vracet až k Montembeaultovi.
20:48'
Krátce po startu druhé třetiny je znovu vyrovnáno! Může za to první rána kapitána, kterou z hranice pravého kruhu vyslal obránce JACOB TROUBA – 2:2. Asistence: Artěmij Panarin a Patrick Kane.
20:33'
Tam se ale neudrželi a Rangers mají puk.
20:13'
Canadiens se díky nahození Savarda dostávají do pásma.
20:01'
Prvních dvacet minut je za námi. Habs šli brzy do vedení po trefě navrátilce Kaidena Guhleho. Hostům se podařilo vyrovnat hned poté, co jim byla nabídnuta přesilovka. O to se postaral tečující Alexis Lafreniere. Druhá početní převaha Jezdců už ale gól nepřinesla, a tak se vedení mohli ujmout domácí. Canadiens odskočili v 18. minutě po rychlé akci Alexe Belzila.
Střely na branku: 12 – 9.
Další třetina začne přibližně v 2:03.
20:00'
19:53'
Foxova střela změnila směr o hůl Zibanejada, touš ale skončil v rohu.
19:32'
Na druhou stranu mířil Gurjanov, Šesťorkin předvedl zákrok vyrážečkou.
19:15'
Kane z pravého kruhu trefil bližší tyčku!
18:51'
Kane pálil z mezikruží, jeho střelu vyklekl Tierney.
18:33'
Hosté si pak přihráli rukou.
18:29'
Kreiderův pas pro Tarasenka na modrou čáru nedoputoval na místo určení, byl zablokován.
18:08'
Další gól vezl Harvey-Pinard, toho zastavila hostující obrana.
17:02'
Domácí jdou zničehonic do vedení! Po vyhraném buly ve vlastní třetině Habs vyrazili do rychlého protiútoku, který z levé strany přesnou střelou zakončil ALEX BELZILE – 2:1. Asistence: Kaiden Guhle a Chris Wideman.
16:41'
Kane z vrcholku kruhu přestřeluje, Rangers zůstávají v pásmu.
16:24'
K puku se ale nedostal a kupředu míří Tierney.
16:08'
Schneider nahodil a Trocheck se vydává napadat.
15:45'
Habs uklidňují situaci a střídají.
15:12'
Tarasenko se dostal k puku před brankou a mohl dorážet do odkryté klece, jeho dorážku zastavil na brankové čáře zastavil Matheson!
14:49'
Suzuki se zbavil protihráče a od modré poslal puk na hostující klec, Šesťorkin měl dobrý výhled, a tak kotouč schoval v lapačce.

Střely na branku: 8 – 6.
14:39'
Miller znovu sáhl do akce Montrealu, když mezi diváky přizvedl krosovou přihrávku jednoho z domácích hráčů, která mířila na osu hřiště.
14:14'
Miller hokejkou zbrzdil pokus Ylönena, Šesťorkin vyráží betonem.
13:43'
Hoffman z levého kruhu střelou na bližší tyčku minul.
13:36'
Ta se mu ale nepovedla, píská se icing Jezdců z New Yorku.
13:28'
Oba celky střídají, rozehrávku na sebe bere Trouba.
13:21'
13:03'
Panarinovo nahození před brankou tečoval Kane, puk proskákal kolem pravé tyčky.
12:37'
Hostům nevyšel ani další útok, Belzile vyhazuje.
12:08'
Harvey-Pinard odváží herní předmět až k Šesťorkinovi.
11:53'
Zibanejadův příklep z levé strany byl sražen mimo.
11:31'
Habs dostali touš do středního pásma, ten poté vypadl mezi střídačky a bude se tak znovu vhazovat před Montembeaultem.
11:21'
Fox znovu rozděluje puk z modré čáry, vybral si Kreidera.
11:12'
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Rem Pitlick.
To vše až po komerční pauze.

Střely na branku: 6 – 4.
11:12'
Bude se vylučovat, Habs hráli v šesti.
11:05'
Stejný hráč na druhé straně pálil na branku Šesťorkina a puk se přímo před ní odrazil, následně se po něm natahoval Anderson.
10:44'
Pokus Trochecka o únik zastavil Matheson.
10:25'
Miller drží puk na své holi, hosté střídají.
09:52'
Směrem do útoku se ale domácím znovu nedařilo, odpovědět chtějí Rangers.
09:26'
Suzuki ve vlastním pásmu zariskoval, krosová přihrávka skrz obrannou třetinu naštěstí pro svůj tým nepokazil.
08:57'
Pokus Montrealu o návrat do útočné třetiny zastavuje ofsajd.
08:42'
Příliš se tam ale neohřáli, ruský útočník navíc v rohu přišel o helmu.
08:18'
Puk do pásma dostává Gurjanov, domácí jsou připraveni kombinovat.
07:52'
Chytilovu akci u mantinelu zastavil jeden z domácích beků, Montreal je na tahu.
07:17'
Drouin oslovil v mezikruží stojícího Hoffmana, jehož rána končí na výstroji Šesťorkina.
06:56'
O kotouč se bojuje u mantinelu po pravici Montembeaulta.
Komerční přestávka

Střely na branku: 5 – 4.
06:33'
Schneider tělem zastavil pokus Ylönena a touš skončil až v ochranné síti.
06:09'
Za vyhozeným pukem spěchal Gurjanov, jeho krajan a protějšek vyrazil včas z branky a touš odehrál do bezpečí.
05:24'
Puk ze souboje za Šesťorkinovou klecí doklouzal až před ní a k bekhendovému zakončení se dostal Pezzetta, ruský gólman vyráží betonem.
04:49'
Harpur podruhé v zápase prověřil Montembeaulta střelou z modré, vzájemný souboj i tentokrát vyzněl lépe pro domácího brankáře.
04:38'
Panarin přenáší hru na druhou stranu kluziště.
04:21'
Rychlé góly by mohly tempu hry pomoci, další útočnou aktivitu předvádějí domácí.
03:16'
Jezdci využívají přesilovku a je vyrovnáno. Nástřel Foxe z modré čáry se na cestě do branky otřel možná o hůl Trochecka, jednoznačně jej však před brankou tečoval ALEXIS LAFRENIERE, jemuž bude gól připsán – 1:1. Asistence: Adam Fox a Artěmij Panarin.
02:59'
Panarin z levého kruhu minul, Kane sbírá puk u modré čáry.
02:53'
Kaiden Guhle – 2 min., sekání.
02:45'
Nepřesný pas na Veseyho znamená, že Rangers nevystřelí.
02:18'
Habs ale vybojovali kotouč na zpět a nyní mohou vystřídat, stejně tak činí Jezdci.
02:05'
Harpur pálil z modré, Montembeault má první zákrok.
01:48'
Hosté hledají cestu do pásma.
01:12'
Anderson pálil z pravé strany a Šesťorkin touš neudržel, díky dobré obranné práci hostujících beků k dorážce nedošlo.
00:35'
No, tak to byla ale rychlovka. Gurjanov se na pravém kruhu dostal ke střele, která byla zablokovaná. Před brankou ale do kotouče plácl obránce KAIDEN GUHLE a při svém návratu po zranění se hned gólově prosazuje, Habs vedou. Asistence: Denis Gurjanov a Rem Pitlick.
00:18'
Rangers uspěli na buly, kotouč ale brzy odevzdali na druhou stranu.
00:01'
Oba celky jsou nyní připravené, hymny dozněly a my se tak pouštíme do boje.
Start utkání bude jako již tradičně o několik minut opožděn.

Montreal Canadiens: Montembeault (Allen) – Matheson, Savard, Guhle, Kovacevic, Edmundson (A), Wideman – Harvey-Pinard, Suzuki (C), Ylönen – Hoffman, Drouin, Jos. Anderson (A) – Richard, R. Pitlick, Gurjanov – Pezzetta, Tierney, Belzile.
Trenér: Martin St.Louis

New York Rangers: Šesťorkin (Halák) – Mikkola, Fox, K. Miller, Trouba (C), Harpur, B. Schneider – Kreider (A), Zibanejad, Tarasenko – Panarin (A), Trocheck, P. Kane – Lafreniere, Chytil, Kakko – Vesey, Goodrow, Brodzinski.
Trenér: Gerard Gallant

Rozhodčí: Joannette, L'Ecuyer – Murray, Cormier.

Oslabení: 74,3% (28.)

Nejproduktivnější hráči: Nick Suzuki (21+28), Cole Caufield (26+10), Kirby Dach (12+23), Christian Dvorak (10+18), Josh Anderson (18+8)

Kdo bude chybět: Kirby Dach (nemoc), Joel Armia, Justin Barron, Paul Byron, Cole Caufield, Jake Evans, Brendan Gallagher, Sean Monahan, Carey Price, Juraj Slafkovský, Arber Xhekaj (zranění)

Oslabení: 79,3% (16.)

Nejproduktivnější hráči: Artemi Panarin (19+50), Mika Zibanejad (32+35), Adam Fox (10+47), Vincent Trocheck (19+30), Patrick Kane (16+29)

Kdo bude chybět: Ryan Lindgren, Tyler Motte (zranění)
Oba celky už se dvakrát v sezóně potkaly, na vzájemné zápasy to mají vyrovnané 1:1.

6.1.2023
Montreal Canadiens – New York Rangers 1:4
Branky a nahrávky: 55. Armia (Xhekaj, Evans) – 28. Kreider, 33. Schneider (Panarin, Kravtsov), 34. Chytil (Lindgren, Vesey), 59. Chytil (Fox, Miller)

15.1.2023
New York Rangers – Montreal Canadiens 1:2
Branky a nahrávky: 37. Panarin (Chytil, Miller) – 25. Dach (Dvorak, Caufield), 49. Caufield (Suzuki, Armia)
V pátek nad ránem nás čeká souboj mezi domácím Montrealem Canadiens, který na svém ledě přivítá tým New York Rangers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.