NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Chicago : St. Louis - 26. listopadu 2023   20:00

Ukončeno
Chicago
Chicago
14:45' Donato (I. Phillips, A. Vlasic) • 58:58' Katchouk (Donato, Kaiser)
2:4
(1:3, 0:0, 1:1)
St. Louis
St. Louis
03:21' Neighbours  (Bučněvič, Krug) • 05:27' Hayes  (Kyrou, Saad) • 17:02' Bučněvič  (Thomas, Krug) • 53:52' Neighbours  (Bučněvič, Thomas)
Chicago
Sestavy:
Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, S. Jones, Korchinski, Murphy, Kaiser, I. Phillips – Reichel, Bedard, Kurashev – T. Johnson, Guttman, T. Raddysh – N. Foligno, Dickinson, Joe. Anderson – Katchouk, Donato, Re. Johnson.
Rozhodčí
South, Skilliter – Grillo, Galloway
United Center, Chicago
18 223 diváků
St. Louis
Sestavy:
Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Faulk, Krug, Scandella, Tucker – Bučněvič, Thomas, Neighbours – Vrána, B. Schenn, Kapanen – Saad, Hayes, Kyrou – Toropčenko, Sundqvist, Blais.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je tedy z tohoto zápasu vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.
Statistika
Střely na bránu: 34 – 28 | Přesilová hra: 0/2 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 4

Kdo se postavil do brankoviště?
Arvid Söderblom (CHI) – 24 zákroků, 4 OG, úspěšnost 85,7 %, odchytal 59:12
Jordan Binnington (STL) – 32 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,1 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
Jakub Vrána (STL) – 0+0, -2 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 12:53

Tři hvězdy utkání
1. Jake Neighbours (STL) 2+0
2. Pavel Bučněvič (STL) 1+2
3. Jordan Binnington (STL) – 32 zákroků
St. Louis už si v závěrečně třetině dokázalo pohlídat svůj náskok, když naopak si ještě hosté dokázali vytvořit několik zajímavých příležitostí, ale až snad ta poslední z hole Neighbourse nakonec čtvrtou brankou Blues skončila. Pro hostujícího útočníka to byl vůbec jeho první dvougólový zápas v kariéře.

V závěru utkání poté ještě Chicago upravilo konečné skóre utkání, jelikož zcela sám na parádně chytajícího Binningtona jel Katchouk, který svůj únik náramně proměnil a hostujícímu brankáři nedal žádnou šanci.

St. Louis Blues si tedy z United Center odváží oba dva body, jelikož se jim podařilo zdolat domácí Chicago Blackhawks poměrem 4:2.
Konec zápasu.
59:44'
Jonesova rána z modré čáry jen nebezpečně proletěla kolem hostující klece, kde Binnington vůbec nic neviděl.
59:18'
Domácí hráči to ještě zkusí v šesti!
58:58'
Chicago právě vstřelilo branku!
Domácí velmi dobře využili toho, že Parayko byl na útočném výletě a nikdo z jeho spoluhráčů jej nezastoupil, a tak přišel dlouhý pas na BORISE KATCHOUKA, jenž si Binningtona vychutnal se svou kličkou do bekhendu. Asistence: Ryan Donato, Wyatt Kaiser.
58:11'
Phillips nedokázal v útočném pásmu zpracovat přihrávku od Kaisera a hostující hráči jej poté o kotouč velmi snadno připravili.
57:27'
Blues tedy přežili i své druhé oslabení bez inkasované branky.
57:24'
Až v samotném závěru přesilové hry vyslal Jones z modré čáry spíš střílenou přihrávku, kterou tečoval Foligno do ramena Binningtona a puk poté letí do ochranné sítě.
57:00'
Thomas nyní vyvezl puk až do útočného pásma Blues.
56:49'
Scandellovo vyhození bylo domácím hráčem tečováno do hlediště United Center.
56:36'
Při další útočné snaze Chicaga se kotouč nakonec odrazil na hostující střídačku.
56:16'
Ani v tomto případě domácí hráči neudrželi puk v útočném pásmu, když pro něj opět musí ke svému brankáři.
56:04'
Chicago se však zatím vůbec nemůže usadit ve svém útočném pásmu.
55:26'
Chicago si zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení si posedí Kasperi Kapanen (STL).
55:08'
Donato zpoza hostující klece zkoušel přihrávat před Binningtona, ale tento pas skončil na obránci Blues.
54:39'
Útočná snaha domácích hráčů skončila na útočné modré, kde se Chicago dostalo do ofsajdu.
53:52'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues přeci jen vstřelují svou čtvrtou branku. Korchinski nesebral kotouč za bránou Chicaga, čehož ihned využil Bučněvič, jenž ho přihrál mezi kruhy na JAKEA NEIGHBOURSE, který už okamžitou střelou překonává Söderbloma a vstřeluje svou druhou branku v utkání. Asistence: Pavel Bučněvič, Robert Thomas.
53:05'
Leddy vypálil z modré čáry, avšak jeho rána letěla příliš nad bránu Chicaga. Kotouč se navíc následně odrazil do středního pásma.
52:41'
Vrána se dostal do samostatného úniku, který řešil střelou mezi betony, ale Söderblom zde ponechal svou hůl, a tak zakončení českého útočníka zneškodnil.
51:44'
Tak to byla obrovská šance hostů! Krug si sjel na přihrávku mezi kruhy a následně neuspěl se svou bekhendovou kličkou, avšak k odraženému kotouči se dostal Neighbours, jenž nemohl uvěřit tomu, že touš poslal příliš nad bránu Chicaga.
50:34'
Vlasic poslal kotouč na modrou, kde jej zastoupil Kurashev, který se do puku opřel a jeho střela byla zastavena někde před Binningtonem.
49:59'
Katchouk měl na levé straně útočného pásma hodně prostoru, avšak Binnington si proti jeho střele velmi dobře povyjel, a tak zlikvidoval i tohle zakončení domácího hráče.
49:37'
Toropčenkova střela ze středu útočného pásma byla zblokována domácí obranou.
49:01'
Hayes zavezl puk do útočného pásma, kde ho přihrál na pravou stranu Schennovi, jenž si najel až před domácí bránu, ale opět jen trefil beton Söderbloma.
48:49'
Hostujícím hráčům nevyšla jejich rozehrávka, protože kotouč míří až na zakázané uvolnění.
48:35'
Kotouč se však přeci jen odrazil k Binningtonovi, jenž ho raději schoval pod svou lapačku a po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho klecí.
48:31'
Po zblokované střele Phillipse se kotouč vrátil k domácímu obránci, který tedy přihrál k bráně hostí Raddyshovi, jenž chtěl přes brankoviště nahrát před prázdnou, ale skvělou obranou práci zde předvedl Thomas, jenž puk zblokoval za klec Blues.
47:38'
Scandellovo nahozené z modré čáry bylo domácí obranou zblokováno do rohu kluziště.
46:55'
Na druhé straně bylo pořádně horko před Binningtonem, který musel likvidovat hned několik nebezpečných střel domácích a závěrečnou střelu Jonese dokonce vyhlavičkoval.
46:37'
Parayko vystřelil z modré čáry a jeho pokus se ještě podařilo tečovat Blaisovi, avšak touš letí mimo bránu Chicaga.
45:32'
Bedard vyslal svou střelu od pravého mantinelu, která skončila na betonu Binningtona.
44:28'
Vránovi se podařilo přihrát kotouč k bráně, kde byl nikým nehlídaný Schenn, jenž si vybruslil před Söderbloma, kterého však zakončením k vzdálenější tyči nepřekonal.
43:28'
Chicagu se nepodařilo udržet puk ve svém útočném pásmu, a tak se domácí musí pokusit založit další útok od svého brankáře.
42:34'
Reiss Johnston zpoza hostující klece nahrával mezi kruhy, kde byl Katchouk, jenž byl možná překvapen, že se k němu puk dostal, protože se poté jen odrazil od jeho bruslí.
42:18'
Kaiser chtěl vyhodit kotouč o mantinel do středního pásma, jenže ten se odrazil až do hlediště. Vhazovat se tedy bude před Söderblomem.
41:44'
Reichel vjel do útočné třetiny po levé straně, odkud poslal kotouč směrem na Binningtona, který ho vyrazil před sebe, kde se k dorážce dostal Bedard, ale ta neměla potřebnou sílu, takže puk končí u brankáře Blues.
41:22'
Guttman posunul puk na levou stranu Korchinskému, jenž místo střely volil přihrávku na střed pásma, kde však nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
40:41'
Foligno chtěl vystřelit z levé strany útočného pásma, ale jeho pokus skončil hned na bránícím Leddym.
40:23'
Domácí hokejisté obloukem poslali kotouč až k hostujícímu brankáři, který jej raději sebral do své lapačky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 23:20
Zblokované střely: 2:15
Hity: 9:14
Vyhraná vhazování: 18:18
Po velmi bohaté první třetině, ve které padly hned čtyři branky, jsme se naopak dočkali velmi chudé druhé části, která byla hodně skoupá i na velké brankové příležitosti, a tak stanovený průběh utkání z první dvacetiminutovky zůstal ve druhé části nedotknut.

Více ze hry měli domácí hokejisté, kteří byli střelecky aktivnější, ale kotouč za skvěle chytajícího Binningtona nedokázali dostat. Tomu hodně pomáhají i jeho spoluhráči, kteří během dvou třetin zblokovali už 15 střeleckých pokusů Hawks.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:42'
Hosté se dostali do rychlého protiútoku, kde to chtěl Thomas vyšperkovat pasem před prázdnou klec, ale jeho nabídka nakonec nenašla žádného z jeho spoluhráčů.
38:59'
Toropčenko postrčil kotouč vedle sebe Blaisovi, jenž se protáhl kolem obránce Chicaga a poté z mezikruží vystřelil, avšak Söderblom si s jeho střelou mezi betony poradil.
38:34'
Tuckerova střela z modré čáry byla zblokována do rohu obranného pásma Chicaga.
38:16'
Sundqvist se svou rozehrávkou na pravé straně příliš otálel až jej parádně o kotouč obral Vlasic.
37:33'
Faulk udržel kotouč v útočném pásmu Blues a hned z modré jej poslal směrem na domácí klec, kterou minul jen o malý kousek.
36:53'
Binnington si zapisuje hodně jednoduchý zákrok lapačkou, když Phillipsova střela z větší vzdálenosti nebyla nijak stíněna.
36:48'
Tyler Johnson přenechal kotouč Raddyshovi, jehož střela z levého kruhu byla opět zblokována hostující obranou do ochranné sítě.
36:12'
Vrána poslal kotouč před bránu Chicaga, kam si najel Schenn, kterému se však z bezprostřední blízkosti nepodařilo překonat Söderbloma.
36:01'
Hned po vhazování vypálil od pravého mantinelu Korchinski a jeho rána zaletěla do výstroje hostujícího brankáře.
35:58'
Hostující hokejisté zvládli i další závar před svou bránou, když si Binnington nakonec našel kotouč, který raději sebral do své lapačky.
35:34'
Kotouč byl zašlápnutý v útočném pásmu Chicaga, odkud jej nakonec domácí vydolovali a z modré čáry poté střílel Korchinski, ale jeho pokus byl zblokován.
34:25'
Hosté využili toho, že domácí zrovna střídali, a tak přišel dlouhý pas na útočnou modrou Bučněvičovi, jenž však neměl rychlost, a tak musel už střílet z levého kruhu, což Söderblom zvládl vyrazit.
34:00'
Thomas se zpoza domácí klece pokoušel nahrát najíždějícímu Neighboursovi, ale tento pas si obrana Chicaga pohlídala.
33:08'
Bedardovi se sice podařilo získat puk na útočné modré, jenže z útočného pásma se ještě vracel Reichel, takže se domácí dostali do ofsajdu.
32:43'
Nahození Parayka skončilo přesně na vyrážečce domácího brankáře.
32:27'
Reiss Johnson vyvezl puk do útočného pásma Chicaga, kde i vystřelil, ale jeho pokus byl zblokován do ochranné sítě.
32:23'
Druhou přesilovou hru už tedy Blues nedokázali využít, a tak jsou domácí hráči opět kompletní.
31:54'
Krug dostal přihrávku do pravého kruhu, ale kotouč si ještě zpracovával, takže Söderblom měl dostatek času se přesunout a jeho následnou střelu vyrazil.
31:01'
Schenn poslal hodně obtížný pas na Bučněviče, od kterého se puk jen odrazil k domácím, kteří jej poslali přes celé kluziště.
30:27'
Thomas dostal hodně prostoru u brány Chicaga a zřejmě chtěl trefit bližší šibenici, ale bránu domácích přestřelil.
30:20'
St. Louis bude hrát druhou přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za držení dostává Isaac Phillips (CHI).
29:52'
Po souboji u mantinelu v obranném pásmu Blues se kotouč nakonec odrazil až do hlediště. Vhazovat se bude po pravici Binningtona.
29:08'
Sundqvist měl parádní možnost navýšit vedení hostujícího celku, když obdržel přihrávku do levého kruhu a jeho pohotovou ránu zřejmě Söderstrom vyrazil do své tyče.
28:49'
Toropčenkovi se podařilo tečovat touš k bráně Chicaga, kde byl Sundqvist, ale ten se s pukem dostal až za domácí klec.
28:23'
Kotouč se dostal na modrou čáru k Vlasicovi, jehož rána zaletěla do lapačky Binningtona.
28:05'
Donato se pokoušel překvapit Binningtona svým bekhendovým zakončením z velkého úhlu, které se jen odrazilo od hostujícího brankáře.
27:26'
Binnington byl velmi blízko dvouminutovému trestu, jelikož hostující brankář málem odehrál kotouč ve výseči, kde to nemá dovolené, ale naštěstí pro Blues si to velmi rychle uvědomil a svůj pohyb zastavil.
26:52'
Kurashev vypálil z modré čáry, jenže jeho střela skončila hned na prvním bránícím hráči St. Louis.
26:04'
Útočná akce Chicaga skončila hvizdem čárového rozhodčího, protože se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
25:24'
Ihned po vhazování vystřelil Bučněvič a Söderblom vůbec nevěděl, kam se puk odrazil, a tak prázdnou klec mohl trefit Neighbours, jenže jeho pokus jen projel domácím brankovištěm.
25:21'
Až nyní je tlak St. Louis u svého konce, protože z hranice pravého kruhu vypálil Krug a jeho pokus zaletěl přesně do výstroje domácího brankáře.
24:50'
Čtvrtá formace Blues drží puk ve svém útočném pásmu, avšak hosté se zde zatím nemohou dostat do nějakého zakončení.
24:15'
Následné vhazování vyhráli hosté a z modré čáry ihned střílel Tucker, ale Söderblom byl pozorný a puk má ve své moci.
24:09'
Blues konečně dostali puk ze svého obranného pásma, kam se Hawks chtěli rychle vrátit, ale kotouč letí na zakázané uvolnění.
23:37'
Menší tlak Chicaga ukončil svou nepřesnou střelou Katchouk, když kotouč následně vyletěl až do středního pásma.
23:07'
Katchouk dostal hodně prostoru na středu útočného pásma, odkud tedy i vystřelil a jeho pokus trefuje Binningtona do jeho betonů.
22:38'
Kurashev nahrál kotouč Bedardovi, jenž poté vyslal svou rychlou střelu, která však letěla těsně mimo hostující klec.
22:10'
Schennovi se podařilo dostat puk na střed útočného pásma Kyrouovi, jehož okamžitá střela letí těsně nad bránu Chicaga.
21:40'
Korchinski vypálil z levého kruhu a hostující brankář jeho střelu vyrazil za svou klec.
20:52'
Na druhé straně nahazoval kotouč Kapanen a před bránou jej dokázal tečovat Bučněvič, avšak touš nakonec mířil těsně vedle domácí klece.
20:25'
Chicago využili zaváhání v rozehrávce St. Louis a do zakončení se nakonec dostal Foligno, avšak jeho střelu kryje Binnington.
20:01'
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 10:8
Zblokované střely: 1:7
Hity: 6:7
Vyhraná vhazování: 12:8
Tak prvních dvacet minut nám tedy nabídlo hned čtyři branky, ikdyž pro domácí fanoušky to nebylo moc šťastné, jelikož hned tři puky ze své sítě lovil domácí Söderblom.

Blues měli parádní vstup do zápasu, když už v 6. minutě vedli o dvě branky zásluhou Neighbourse a Hayese. Chicago dokázalo ve druhé polovině první části snížit tečí Donata, ale poslední slovo měli hosté ze St. Louis, kteří ještě využili přesilovou hru, ve které se prosadil Bučněvič.
20:00'
První třetina skončila.
19:52'
Závěr první třetiny byl na obou stranách hodně nepřesný a vše nakonec vyústilo ve vyhození kotouče na jednu ze střídaček.
19:08'
Vrána poslal kotouč na modrou Tuckerovi, který ihned poslal puk směrem na domácí klec, kde ho zastavil bránící Jones.
18:25'
Parayko obdržel přihrávku na modrou čáru, kde následně napřáhl a jeho rána letěla hodně mimo domácí klec.
18:14'
Toropčenko přejel s pukem do útočné třetiny, kde ihned i střílel, avšak jeho pokus byl zblokován domácí obranou do ochranné sítě.
17:40'
Faulk obkroužil domácí klec a jeho následná přihrávka jen těsně minula hůl připraveného Kyroua.
17:31'
Domácí brankář si zapisuje hodně jednoduchý zákrok, když si musel poradit se střelou od levého mantinelu.
17:02'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues využívají přesilovou hru! Hosté odpovídají na inkasovanou branku nejlepším možným způsobem. Krug nahrál pod sebe Thomasovi, jenž poté poslal velmi přesný pas na PAVLA BUČNĚVIČE, který už usměrnil puk přesně mezi betony Söderbloma. Asistence: Robert Thomas, Torey Krug.
16:52'
Bučněvič přihrál kotouč na modrou Krugovi, jehož následná střela proletěla kolem brány Chicaga.
16:22'
Dickinson vyvezl puk až do útočného pásma, kde i vystřelil a Binnington si zapsal úspěšný zákrok.
16:00'
Blues si zahrají svou první přesilovou hru, protože na dvě minuty za podrážení je vyloučen domácí Wyatt Kaiser (CHI).
14:45'
Chicago právě vstřelilo branku!
Nicméně Hawks se prosazují chvíli po své přesilové hře! Kotouč se dostal na modrou čáru, odkud jej Phillips poslal směrem na hostující klec a mezi kruhy úspěšně tečoval touš RYAN DONATO. Binnington už následně na změnu směru nedokázal reagovat. Asistence: Isaac Phillips, Alex Vlasic.
14:22'
Tucker už je zpět ve hře, takže Blues své první oslabení zvládli ubránit bez inkasované branky.
13:46'
Hostujícím hokejistům se znova podařilo osvobodit ze svého obranného pásma.
13:14'
St. Louis se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
12:40'
Hned na začátku přesilové hry měl obrovskou příležitost Kurashev, kterému přihrál Tyler Johnson, ale Binnington se parádně přesunul a střelu domácího hráče vyrazil.
12:21'
Chicago si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za sekání si odsedí Tyler Tucker (STL).
11:49'
Hosté se dostali do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec Saad nahrál na pravou stranu Kyrouovi, jehož střelu sice Söderblom zastavil, ale vůbec si nebyl jistý, kde kotouč skončil.
11:31'
Hayes vyslal další nepříjemnou střelu z levého kruhu, kterou se tentokrát Söderblomovi podařilo vyrazit.
10:38'
Jones se během krátké chvíle dostal k dalším dvěma střelám, jenže ani jedna z nich až k Binningtonovi nedoletěla a druhý blok navíc odrazil kotouč až do ochranné sítě.
10:07'
Puk se dostal na modrou čáru k Jonesovi, jehož nahození letí přesně do lapačky Binningtona.
09:48'
Katchouk vedl svůj útok po pravé straně a následně se pokusil Binningtona překonat bekhendem, ale puk skončil na betonech hostujícího brankáře.
09:08'
Reese Johnston nahrál kotouč na levou stranu Korchinskému, jehož následná střela byla velmi snadným soustem pro Binningtona.
08:35'
Bedard vypálil svou střelu z pravého kruhu, kterou se Binningtonovi podařilo vyrazit do rohu kluziště.
08:13'
Jones z rohu kluziště přihrával puk před bránu St. Louis, kde do jeho pasu vložil svou hůl Binnington.
07:41'
Raddysh zpoza hostující klece posílal kotouč mezi kruhy, kam si najížděl jeden z jeho spoluhráčů, ale ten puk netrefil.
06:52'
Hosté to možná nyní trochu přehnali se svou kombinací, když z několika velmi slibných pozic nevystřelili a Chicagu se nakonec podařilo dostat puk do středního pásma.
06:15'
Blais zavezl puk do útočné třetiny Blues, jenže zde čelil přesile tří domácích hráčů, a tak o kotouč velmi rychle přišel.
05:27'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues odskakují na rozdíl dvou branek! Kyrou zavezl puk do pásma, kde ho poté přihrál na levou stranu KEVINU HAYESOVI, jenž si touš pohodlně zpracoval a následně svou svižnou střelou překonal Söderbloma. Asistence: Jordan Kyrou, Brandon Saad.
04:42'
Bedardovi se podařilo prostrčit puk na najíždějícího Reichela, jenž poté z levé strany jel sám na Binningtona, avšak jeho střelu hostující brankář vyrazil nad svou klec.
04:01'
Raddysh poslal kotouč na modrou k Jonesovi, jehož následná střela letěla příliš nad bránu St. Louis.
03:21'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues otevírají skóre tohoto zápasu! Bučněvič protečoval hostující rozehrávku do středního pásma, kde poté JAKE NEIGHBOURS přebruslil Korchinského a Söderbloma překonal velmi pěknou kličkou do bekhendu. Asistence: Pavel Bučněvič, Torey Krug.
03:07'
Kaiser ve středním pásmu nahrával křižně na pravou stranu, ale do tohoto pasu vložil svou hůl Bučněvič a kotouč letí na střídačku Chicaga.
02:21'
Katchouk vybojoval puk za bránou St. Louis a poté chtěl nahrávat mezi kruhy, avšak tento pas zastavila hostující obrana.
01:10'
Útočná snaha Chicaga skončila na útočné modré, kde se domácí hráči dostali do ofsajdu.
00:55'
Söderblom si zapisuje první zákrok v utkání, když jej ze středu útočného pásma otestoval Thomas.
00:29'
Oba celky si hned v úvodu vyzkoušely nahodit kotouč do útočného pásma, ale ani na jedné straně to k ničemu nevedlo.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Chicago Blackhawks: Söderblom (Mrázek) – A. Vlasic, S. Jones, Korchinski, Murphy, Kaiser, I. Phillips – Reichel, Bedard, Kurashev – T. Johnson, Guttman, T. Raddysh – N. Foligno, Dickinson, Joe. Anderson – Katchouk, Donato, Re. Johnson.
Trenér: Luke Richardson

St. Louis Blues: Binnington (Hofer) – Leddy, Parayko, Faulk, Krug, Scandella, Tucker – Bučněvič, Thomas, Neighbours – Vrána, B. Schenn, Kapanen – Saad, Hayes, Kyrou – Toropčenko, Sundqvist, Blais.
Trenér: Craig Berube

Rozhodčí: South, Skilliter – Grillo, Galloway.
Vítám vás u dalšího utkání z kanadskoamerické NHL, ve kterém nás čeká odpolední bitva v Centrální divizi, jelikož Chicago Blackhawks na svém ledě přivítají St. Louis Blues.

Zápas startuje už něco málo po osmé hodině večerní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud