NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Vegas - 29. listopadu 2023   03:00

Edmonton
Edmonton
13:29' Gagner (Hamblin) • 25:08' Janmark (McDavid, Nugent-Hopkins) • 27:54' McDavid  • 37:23' Kane (Bouchard, McDavid) • ' McDavid
5:4
(1:0, 3:2, 0:2 - 0:0)

2:0 (SN)

Vegas
Vegas
21:11' Stone  (Korczak, Eichel) • 25:51' Amadio  (N. Roy) • 53:30' B. Hutton  (Cotter, Amadio) • 57:52' Kolesar  (Whitecloud, N. Roy)
Edmonton
S. Skinner (Pickard) – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Janmark – Kane, Draisaitl, C. Brown – Foegele, R. McLeod, Ryan – Erne, Hamblin, Gagner.
MacDougall, Markovic – Gawryletz, Toomey
Rogers Place, Edmonton
18 098 diváků
Vegas

Naprosto zaslouženě vyhrál tento zápas Edmonton. Ve třetí třetině sice dokázalo Vegas srovnat, ale v nájezdech nedokázalo proměnit ani jeden. Dva body pro Oilers, kteří byli lepší, bod pro Vegas.

3. Michael Amadio (VGK) 1+1
V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
Autorem vítězné branky je CONNOR MCDAVID.
Jack EICHEL neproměňuje.
Ryan NUGENT-HOPKINS proměňuje. Trefil se na lapačku, s přehledem hrají domácí nájezdy.
Jonathan MARCHESSAULT neproměňuje. Vůbec netrefil branku.
Connor MCDAVID proměňuje. S přehledem pod horní tyč.
Samostatné nájezdy začínají.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
Totožná situace jako v předchozím zápase. V poslední vteřině měl soupeř Vegas v prodloužení velkou šanci, tentokrát ji ale neproměnil.
64:39'
Jack Eichel zblokoval pokus soupeře, Edmonton rychle otočil hru a mohl rozhodnout.
64:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v prodloužení. Puk mají domácí.
63:02'
Jack Eichel neprošel jeden na jednoho, hrát tak mohou domácí od své branky.
62:49'
Hra je nyní plná nepřesností z obou stran.
62:00'
Jonathan Marchessault trefil jen brankáře soupeře, Vegas je v prodloužení aktivnější.
61:45'
Vegas má puk pod kontrolou, oba kluby střídají.
61:02'
Chandler Stephenson se vrátil do svého pásma a dokázal překazit hru soupeře.
60:29'
Alex Pietrangelo neměl komu přihrát, a tak vrací hru do svého obranného pásma.
60:09'
Buly pro hosty, ti jsou u kotouče jako první.
60:01'
Začalo prodloužení.
Vegas dokázalo díky lepšímu závěru třetí třetiny vydřít bod, zápas jde do prodloužení.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:53'
William Karlsson mohl rozhodnout, ale puk netrefil podle představ. Ještě jedno buly.
59:32'
Nicolas Hague od modré čáry minul branku.
59:15'
Ryan Nugent-Hopkins výborně tečoval kotouč před brankou, nechybělo moc jeho pokusu.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.
58:45'
Ofsajd Edmontonu znamená buly ve středním pásmu.
57:53'
Edmonton přišel o vypracované dvoubrankové vedení.
57:52'
Vegas právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno. Zach Whitecloud poslal kotouč před branku a za ze vzduchu jej do branky dokázal poslat KEEGAN KOLESAR. První branku v sezoně si nechal tento hráč na správný moment z pohledu Vegas. Asistence: Zach Whitecloud a Nicolas Roy.
57:34'
Vegas má sice kotouč častěji pod kontrolou, ale nemůže se dostat do šance.
57:17'
William Carrier pálil, branku vůbec nedokázal trefit.
56:45'
V pohodě hraje domácí celek, drží hru bezpečně daleko od vlastní branky.
56:00'
Leon Draisaitl vyslal dobrou střelu, se kterou si tak tak brankář Vegas dokázal poradit.
55:30'
Jack Eichel se pokoušel něco vymyslet, ale Warren Foegele odehrál kotouč do bezpečí.
54:50'
Las Vegas vykřesalo naději na zdramatizování zápasu, Nicolas Hague rozehrává od své branky.
53:30'
Vegas po 13 třetinách dává branku při hře pět na pět. Odražený kotouč poslal do branky osamocený BEN HUTTON. Asistence: Paul Cotter.
53:00'
Vegas prohrává a dvě branky a vůbec se nežene do útoku, za celou třetinu má jednu střelu na branku.
52:48'
Evan Bouchard zblokoval střelecký pokus, který měl Mark Stone. Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu.
52:00'
Domácí hokejisté v poklidu dohrávají tento zápas, míří za snadnou výhrou, kterou jim soupeř rozhodně neznepříjemnil.
51:23'
Ofsajd Vegas, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:11'
Komerční přestávka, buly před brankou Vegas.
50:58'
50:24'
Evander Kane zakončoval z dobré pozice, ale minul branku. Následně Vegas vyhodilo.
50:04'
Evan Bouchard páli z dobré pozice, brankář Vegas nebyl v dobrém postavení, ale hráč toho nevyužil.
49:20'
Connor McDavid měl dostatek času, ale místo zakončení se rozhodl pro kombinaci.
49:07'
V pohodě hrající domácí celek má další přesilovku.
48:58'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Nicolas Hague – 2 min., sekání.
48:33'
Domácí celek diktuje tempo hry a se soupeřem si dělá co chce.
47:26'
Domácí v plném počtu. Snadné oslabení pro domácí.
46:40'
Naprosto zbytečná přihrávka Vegas na modrou čáru znamená, že se hosté připravili o útočné pásmo. V pohodě hrají domácí.
46:15'
Jonathan Marchessault měl odkrytou část branky, ale vůbec netrefil puk.
46:06'
Stuart Skinner dobře viděl kotouč a nenechal soupeře zakončit. Lehl si na něj a přerušil hru.
45:30'
Domácí celek v pohodě vyhazuje, pátá přesilovka pro Vegas, předchozí nevyužili.
45:26'
Evander Kane fauloval soupeře ve středním pásmu, zbytečný faul. Přesilovka pro hosty.
45:19'
Ivan Barbašev zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale nedokázal se do zakončení.
44:24'
Hra je přerušena, kotouč vypadl z hrací plochy.
44:06'
Warren Foegele se dostal do zakončení, jeho rána byla zblokovaná. Nicolas Hague se dobře vrátil.
43:19'
Ani jeden celek si nyní nemůže vypracovat výraznější příležitost, sledujeme klidnější pasáž hry.
42:13'
Sledujeme špatnou hru ze strany Vegas, píská se další icing.
41:50'
Hosté rozehrávají od své branky, ale špatně, další icing.
41:28'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácích. Ti jinak ale kontrolují hru a jsou aktivnější.
40:23'
Alex Pietrangelo měl zajímavou pozici, ale netrefil branku. Na druhé straně Cody Ceci trefil brankáře.
40:01'
Špatné výkony Vegas pokračují dál. Hostující celek nedokáže hrát aktivně přesilovky, před vlastní brankou bránit soupeře. Týmů z Nevady dnes nevychází vůbec nic, a proto zaslouženě prohrává.
40:00'
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině a zaslouženě tempo hry diktují domácí.
37:23'
Edmonton právě vstřelil branku!
Naprosto zaslouženě domácí celek vede o dvě branky, Vegas není schopné si vypracovat své šanci a ani bránit soupeře. Před brankou zůstal zcela volný EVANDER KANE. Odražený puk snadno dostal do branky. Asistence: Evan Bouchard a Connor McDavid.
37:00'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry, polovinu oslabení už zvládlo.
36:33'
Evander Kane měl další velkou šanci, ale nedokázal přesněji vypálit.
36:10'
Stuart Skinner kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Vegas prožívá další nepovedený zápas.
35:42'
Jack Eichel – 2 min., sekání.
35:36'
Další naprosto nepovedená přesilovka Vegas.
35:00'
Ryan McLeod naprosto snadno získal puk, a pak jej vyhodil. Vegas se vůbec nemůže dostat do pásma.
34:37'
Eichel vypracoval pozici pro spoluhráče, ale Stone minul branku.
34:00'
Domácí celek v pohodě vyhodil přes všechny čáry, Vegas se nemůže dostat do pásma.
33:49'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Connor McDavid – 2 min., podrážení.
33:18'
Evan Bouchard pálil od modré čáry, ale jeho rána nebyla přesná. Nechybělo moc jeho pokusu.
32:26'
Ivan Barbašev pálil rychle po přechodu do útočného pásma, jeho pokus v pohodě kryje domácí brakář.
32:05'
V aktivní hře pokračuje domácí celek, který se snadno dostává do zakončení.
31:28'
Hra je přerušena pro přihrávku rukou, buly ve středním pásmu..
30:45'
Vegas jen nahodilo kotouč do útočného pásma, ale vypálit na branku ani nedokázalo. Domácí obrana hraje velmi dobře.
30:03'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Oilers. To jsme se už dostali do druhé poloviny třetiny i druhé poloviny utkání.
29:34'
Hra Vegas je velmi špatná, hostující celek se vůbec nemůže dostat před branku soupeře a ani přesilovky tomu nepomáhají.
29:24'
Nyní se už hraje pět na pět.
29:11'
Velmi snadno se domácí celek osvobodil, hosté hrají přesilovku velmi špatně.
27:54'
Velmi snadno se znovu dostává domácí celek do vedení a hra Vegas výrazně pomohla soupeři. Stone neudržel puk v útočném pásmu a nedokázal se vrátit. Do brejku se dostal a snadno ho proměnil CONNOR MCDAVID.
27:32'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, domácí se znovu dostali do útočného pásma, ale střela se nepovedla.
27:22'
Evander Kane – 2 min., podrážení.
27:18'
Evan Bouchard znovu pálil, jeho tvrdou ránu kryje brankář Vegas.
27:00'
Leon Draisaitl udržel puk v útočném pásmu, jeho tým je znovu nastěhovaný před brankou.
26:26'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde postavil přesilovkový vzorec.
26:17'
William Carrier – 2 min., držení hole.
25:51'
Bleskově je vyrovnáno, po vyhraném buly se blafákem prosazuje MICHAEL AMADIO. Na inkasovanou branku dokázal hostující celek rychle reagovat. Asistence: Nicolas Roy.
25:08'
Zaslouženě se domácí celek dostává do vedení, Vegas znovu přestalo hrát. Puk vyslal na branku McDavid a kotouč z hranice brankoviště tečoval MATTIAS JANMARK. Asistence: Connor McDavid a Ryan Nugent-Hopkins.
24:42'
Brayden McNabb pálil, Stuart Skinner kryje kotouč, bude se vhazovat.
24:17'
Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat před branku.
24:00'
Edmonton se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se dostat nedokázal.
23:27'
Brett Kulak byl zcela volný před brankou, puk se k němu nedostal.
23:00'
Nicolas Hague protlačil kotouč do útočného pásma, jeho kolega následně pálil od modré čáry, ale puk končí vedle branky.
22:33'
Zach Whitecloud nahodil kotouč do útočného pásma, kde zkoušel něco vymyslet, ale neměl podporu spoluhráčů.
21:11'
Vegas srovnává stav zápasu, Kaedan Korczak vypálil od modré čáry a jeho projektil tečoval před brankou dobře postavený MARK STONE. Asistence: Kaedan Korczak.
20:25'
Utkání pokračuje druhou třetinou, v jejím začátku domácí celek zaslouženě vede.
20:01'
Zaslouženě vede po první třetině domácí celek, který byl jednoznačně aktivnější. Vegas si ani v přesilovkách nevypracovalo výraznější šanci.
20:00'
19:50'
V poklidném tempu se třetina dohrává.
19:00'
18:38'
Logan Thompson dokázal zastavit brejk soupeře, dobrý zákrok brankáře Vegas.
18:19'
Evan Bouchard pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku. Následně se domácí provinili zakázaný uvolněním.
17:58'
Ivan Barbašev se dostal k odraženému kotouči, to už bylo při hře pět na pět, ale trefil jen brankáře.
17:19'
Ivan Barbašev pálil, Stuart Skinner v pohodě likviduje jeho projektil.
16:34'
Golden Knights se vůbec nemohou dostat do útočného pásma, dění na ledě rozhodně nepřipomíná jejich přesilovku.
16:19'
Stuart Skinner přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Hosté mají možnost buly v útočném pásmu.
16:03'
Edmonton se v pohodě osvobozuje a vyhazuje přes všechny čáry.
15:53'
Mattias Ekholm – 2 min., podrážení.
15:27'
Hra Vegas po inkasované brance se úplně rozpadla a jsou to domácí, kteří dominují a diktují tempo hry.
15:25'
Logan Thompson vůbec nevěděl, kde je puk, ale udržel ho před brankovou čárou. Komerční přestávka.
15:05'
Mark Stone vedl zajímavou akci svého celku, ale nedokázal se přes soupeře dostat do šance.
14:15'
Domácí po vstřelené brance pokračují v dobré hře, a tak se Vegas musí znovu bránit.
13:29'
Domácí celek se dostává do vedení, Vegas znovu inkasuje první branku v zápase, rychle po vhazování prostřelil brankáře hostů SAM GAGNER. Puk poslal mezi tyč a tělo brankáře. Asistence: James Hamblin.
13:25'
Evan Bouchard pálil od modré čáry, s jeho střelou si snadno dokázal poradit brankář Vegas, bude se vhazovat.
12:36'
Evander Kane to zkoušel individuálně, Leon Draisaitl pokračoval po jeho akci, ale ani on se do zakončení nedostal.
12:06'
Střeleckou převahu mají hokejisté Vegas, ale zatím čekají na výraznější střeleckou příležitost.
11:40'
Domácí brankář přerušuje hru, komerční přestávka.
11:20'
Connor McDavid to zkoušel individuálně, ale neodkázal přesněji trefit horní část branky.
11:02'
10:47'
Brett Kulak při vlastním oslabení zakončoval, a tak tak dokázal brankář Vegas zasáhnout.
10:07'
Edmonton vyhazuje přes všechny čáry, Vegas své šance neproměnilo.
09:01'
Domácí celek se v pohodě brání, a tak musí Vegas o útočné pásmo bojovat.
08:50'
Nyní si už přesilovku vyzkouší hosté.
08:50'
Darnell Nurse – 2 min., nedovolené bránění.
07:55'
Puk pod kontrolou mají nyní hosté, kteří rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma. Stone pálil a Stuart Skinner kryje kotouč.
07:30'
Edmonton rozehrává od své branky, Leon Draisaitl následně minul branku. Jeho střele nechybělo moc.
07:09'
Sledujeme hru čtyři na čtyři, protože Vegas špatně střídalo a domácí hráč měl signalizovaný trest.
06:48'
Adam Erne – 2 min., vysoká hůl.

HL – příliš mnoho hráčů na ledě.
06:40'
Vegas má ponechanou výhodu.
06:04'
Ben Hutton pálil od modré čáry, s jeho pokusem si naprosto snadno poradil brankář.
05:20'
Cody Ceci měl obrovskou šanci, ale jeho tečovaný kotouč a malý kousek minul branku. Následně rána od modré čáry byla zblokovaná.
04:45'
Nicolas Roy pálil, a tak musel poprvé zasahovat domácí maskovaný muž.
04:07'
Jack Eichel se dostával do šance, ale Mattias Ekholm se výborně dokázal vrátiti, a tak hostujícího hráče nenechal vypálit.
03:42'
Domácí vedou 2:0 na střely na branku, Vegas zatím domácího brankáře neprověřilo.
02:22'
Sam Gagner vedl zajímavou akci svého celku, ale nedokázal přesněji vypálit z pravé strany.
01:44'
Brett Kulak se jako obránce dostal ke střele, kterou hostující brankář zastavil maskou. Hra je následně přerušená, bude se vhazovat.
01:08'
Brayden McNabb si výborně počínal před vlastní brankou a nenechal soupeře vypálit.
00:33'
Vhazovat se nyní bude před brankou hostujícího celku, sledujeme klidnější pasáž hry.
00:01'

Edmonton Oilers: S. Skinner (Campbell) – Nurse, Ceci, Ekholm, Bouchard, Kulak, Desharnais – Nugent-Hopkins, McDavid, Janmark – Kane, Draisaitl, C. Brown – Foegele, R. McLeod, Ryan – Erne, Hamblin, Gagner.

Vegas Golden Knights: L. Thompson (Hill) – Hague, Pietrangelo, McNabb, Korczak, B. Hutton, Whitecloud – Stephenson, Eichel, Stone – Barbašev, W. Karlsson, Marchessault – W. Carrier, N. Roy, Amadio – Cotter, Howden, Kolesar.
Zápas brzy začne.
Edmonton je v tabulce Západní konference na třinácté pozici, z 20 zápasů má 15 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál pouze dva. Porazil Washington 5:0 a Anaheim 8:2. Tým nestačil na Tampu 4:6, Floridu 3:5 a Carolinu 3:6.
Las Vegas je v tabulce Západní konference na první pozici. Z posledních pěti zápasů však klub z Nevady prohrál čtyři. V prodloužení porazil pouze Dallas 2:1. Nestačil na Flyers 3:4 v prodloužení, Penguins 0:3, Arizonu 0:2 a na Calgary 1:2 v prodloužení.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.