NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Tampa : Toronto - 18. dubna 2024   01:00

Tampa
Tampa
03:58' Paul (Duclair, Dumba) • 06:34' Kučerov (Stamkos, Hagel) • 26:37' Duclair (Paul, Stamkos) • 37:05' Point (Kučerov, D. Raddysh) • 37:57' Hagel (de Haan) • 51:27' Jeannot (Eyssimont, Chaffee)
6:4
(2:1, 3:0, 1:3)
Toronto
Toronto
13:18' Reaves  (Kämpf, Dewar) • 54:02' Brodie  (Dewar, Kämpf) • 56:20' Holmberg  (N. Robertson) • 59:25' Tavares  (W. Nylander, Timmins)
Tampa
Tomkins (Vasilevskij) – Lilleberg, D. Raddysh, Perbix, Černák, Dumba, de Haan – Duclair, Point, Kučerov – Hagel, Stamkos, Cirelli – Eyssimont, Chaffee, Paul – Jeannot, Sheary, Watson.
Toronto
Mar. Jones (Woll) – Brodie, Ljubuškin, Benoit, Liljegren, Rielly, Giordano, Timmins – Bertuzzi, Matthews, Marner – Knies, Tavares, W. Nylander – N. Robertson, Holmberg, Gregor – Dewar, Kämpf, Reaves.

Toronto právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JOHN TAVARES. Asistence: William Nylander a Conor Timmins.
59:00'
Začala poslední minuta hry.
58:30'
Brandon Hagel měl před sebou prázdnou branku, ale trefil posledního obránce.
58:04'
Mitchell Marner se pokoušel dostat do dobré střelecké pozice, ale minul kotouč.
57:17'
Hosté hrají bez brankáře.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině i v tomo zápase.
56:20'
Hostující celek se ještě prosazuje a stav zápasu mění na rozdíl tří branek PONTUS HOLMBERG. Asistence: Nicholas Robertson.
54:02'
Svou první branku v sezoně dává v posledním zápase základní části ránou od modré čáry TJ BRODIE. Asistence: Connor Dewar a David Kämpf.
52:42'
Ačkoliv je poměr střel prakticky vyrovnaný, tak jednoznačně vedou domácí.
51:27'
Tampa právě vstřelila branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, po chybné rozehrávce soupeře stál na konci rychlé kombinace obranou neobsazený TANNER JEANNOT. Asistence: Michael Eyssimont a Mitchell Chaffee.
50:34'
Dostali jsme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Hokejisté Tampy míří za výhrou v tomto zápase.
49:10'
29:27, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Viděli jsme celkem šest branek.
48:18'
Michael Eyssimont si vypracoval dobrou šanci, ale trefil jen brankáře. Komerční přestávka.
48:00'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry v tomto zápase.
46:24'
Toronto si vypracovalo zajímavou střeleckou pozici, ale velmi dobře zasáhl domácí brankář. William Nylander nyní neuspěl.
45:11'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Brandon Hagel – 2 min., podrážení.
45:02'
Probíhá poslední třetina dlouhodobé části pro oba kluby. Oba týmy postoupí do play-off.
43:41'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.
42:55'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat v útočném pásmu Toronta.
42:38'
Auston Matthews hlídkoval před brankou soupeře, ale ke kotouči se nedokázal propracovat.
42:00'
Toronto už hraje v plném počtu, domácí celek se nyní prosadit nedokázal.
41:30'
Nikita Kučerov měl zajímavou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře soupeře.
41:20'
Domácí celek hraje přesilovku, usadil se v útočném pásmu, kde kombinuje.
40:01'
40:00'
40:00'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Simon Benoit – 2 min., hákování.
39:32'
Tampa ještě vybojovala buly v útočném pásmu.
39:25'
Už se pravděpodobně nic nestane.
37:57'
Hosté nemohli v útočném pásmu hrát pro vysokou hokejku. de Haan toho využil a do brejku poslal spoluhráče. BRANDON HAGEL si počkal na pohyb brankáře, a pak zakončoval do horní části branky. Asistence: Calvin de Haan.
37:05'
Domácí celek navyšuje své vedení, úspěšnou přesilovku zakončil tvrdou ránou BRAYDEN POINT. Kučerov právě zaznamenal svou 100. asistenci. Asistence: Nikita Kučerov a Darren Raddysh.
36:28'
Matt Dumba – 2 min., hrubost.

Conor Timmins – 2 min., hrubost,
Nicholas Robertson – 2 min., hrubost.
36:05'
Pontus Holmberg se nyní dostal do obrovské šance, ale brankář Tampy své kolegy velmi dobře podržel.
36:00'
Sledujeme už hru pět na pět, přesilovku Tampa neproměnila.
35:14'
Steven Stamkos měl na druhé straně velkou šanci, tvrdou ranou však trefil prostor za brankou.
35:00'
Ilja Ljubuškin se při vlastním oslabení dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná.
34:36'
Martin Jones si připsal další skvělý zákrok proti střele soupeře.
34:03'
Početní výhodu si nyní zahraje domácí celek, který si hned vypracoval zajímavou šanci, ale kotouč poslal nad branku.
33:59'
Auston Matthews – 2 min., hákování.
33:34'
19:23, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
32:27'
Nyní čekáme na nějakou výraznější šanci, souboje o kotouč probíhají především ve střední třetině.
31:50'
Emil Lilleberg měl jako obránce dost prostorou pro zakončení, ale s jeho pokusem si dokázala poměrně snadno poradit obrana soupeře.
30:14'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase. Stav je příznivější pro domácí celek, který má dvoubrankový náskok.
30:00'
Sledujeme už hru pět na pět.
29:46'
Hostující celek vyhazuje přes všechny čáry a vyloučený hráč se pomalu připravuje na návrat.
28:41'
Steven Stamkos vyslal na branku soupeře tvrdou ránu, ale brankář si s jeho pokusem dokázal poradit. Puk viděl na poslední chvíli.
28:00'
Mitchell Marner – 2 min., podrážení.
27:29'
Bude se vylučovat na straně hostů.
26:37'
Nádherná kombinace a zakončení do odkryté části branky, nyní se prosazuje velmi snadno domácí ANTHONY DUCLAIR. Asistence: Nick Paul a Steven Stamkos.
25:06'
Blesky měly zajímavou šanci, ale obrana Toronta byla připravená a dokázala si poradit.
24:42'
Sledujeme klidnější pasáž hry ve třetině, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do výraznější šance.
22:48'
Nick Paul mířil sám na branku, ale Martin Jones si připsal velmi dobrý zákrok proti střele soupeře. Dobré čtení hry ze strany maskovaného muže.
22:09'
Nicholas Robertson sice hlídkoval před brankou, ale spoluhráči k němu nedokázali dostat kotouč.
21:26'
Martin Jones si v pohodě dokázal poradit se střelou soupeře. Do výraznější šance se Tampa nyní nedostala.
20:55'
Utkání pokračuje druhou třetinou, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do střelecké pozice.
20:01'
20:00'
19:50'
19:33'
Přesilovku hraje Toronto, které se usadilo v útočném pásmu.
18:54'
Brayden Point – 2 min., podrážení.
David Kämpf pálil od modré čáry, jeho rána končí nad.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.
17:24'
Obrázek hry je poslední minuty dost podobný. Hosté mají převahu, tlačí se do zakončení, ale nyní čekají na výraznější příležitost.
16:12'
Nikita Kučerov zakončoval do odkryté části branky, ale trefil pouze boční síť. Zajímavá akce Tampy nebyla úspěšná.
16:01'
Brandon Hagel pálil do připraveného brankáře Toronta.
15:38'
Matt Dumba se pokoušel rozehrávat od své branky, ale jeho akci příliš nepochopili spoluhráči, kteří se mu nenabízeli.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, viděli jsme zatím tři branky. Střelecky vede Toronto 14:10.
14:46'
Komerční přestávka, buly před domácí brankou.
14:27'
Tampa mohla odpovědět velmi rychle, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ. Puk se odrazil od tyče.
13:18'
Hostující celek snižuje, tvrdou ránou po střele od modré čáry a přihrávce Davida Kämpfa se prosazuje RYAN REAVES. Asistence: David Kämpf a Connor Dewar.
12:49'
Anthony Duclair se vrací za svou branku, odkud rozehrává.
12:37'
Auston Matthews si vypracoval dobrou šanci, ale nedokázal přesněji zakončit. Následně puk kryje brankář.
11:06'
Matt Tomkins kryje střelecký pokus, jeho spoluhráči pak následně rychle vyhodili.
10:20'
Přesilovku hraje Toronto, usadilo se v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. John Tavares pálil nepřesně, následně domácí vyhodili přes všechny čáry.
10:15'
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, převahu mají hokejisté Tampy, kteří dokázali proměnit dvě šance.
09:24'
Austin Watson se sice dostal do útočného pásma, ale s jeho pokusem si dokázala poradit obrana soupeře.
06:55'
Matt Tomkins kryje kotouč poté, co zakončoval jeden z hráčů Toronta. Domácí se na svého brankáře mohou zatím spolehnout.
06:34'
Blesková akce a domácí celek navyšuje své vedení, z dorážky se prosazuje je NIKITA KUČEROV. Asistence: Steven Stamkos a Brandon Hagel.
05:15'
Hosté se sice dostali do útočného pásma, ale mají problémy s přesností střelby.
03:58'
Autorem branky je NICK PAUL. Asistence: Anthony Duclair a Matt Dumba.
03:30'
Hraje se převážně ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře. Mnoho šancí tento zápas zatím nenabídl.
02:07'
Sledujeme rychlou hru, zbytečně se nepřerušuje.
01:00'
Darren Raddysh vedl zajímavou akci domácích, ale jeho pokus míří vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.
00:10'
Zápas začal, Auston Matthews se jako první hráč dostal do výraznější šance, ale obrana v čele s brankářem si dokázala poradit.
00:01'
Zápas brzy začne.

Tampa Bay Lightning: Tomkins (Vasilevskij) – Hedman, D. Raddysh, Perbix, Černák, Lilleberg, Dumba, de Haan – Duclair, Point, Kučerov – Hagel, Cirelli, Stamkos – Eyssimont, Paul, Chaffee – Sheary, Jeannot.

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Rielly, Ljubuškin, Benoit, McCabe, Edmundson, Liljegren – Bertuzzi, Matthews, Marner – Knies, Tavares, W. Nylander – N. Robertson, Holmberg, Gregor – Dewar, Kämpf, Reaves.
Nastupují proti sobě soupeři v tabulce. Toronto je v tabulce Východní konference na páté pozici, jeho soupeři jsou aktuálně šestí. Oba kluby mají jistý postup do play-off. Oba kluby poslední tři zápasy prohrály a dnes hrají poslední zápas základní části soutěže. Hraje se o to, kdo ve větší pohodě vstoupí do play-off.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Tampa Bay Lightning a Toronto Maple Leafs.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.