NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Colorado - 14. března 2024   03:30

Vancouver
Vancouver
00:24' J. Miller (Cole, Boeser) • 02:44' Michejev (J. Miller, Zadorov) • 24:23' Zadorov (Garland, DeSmith)
3:4
(2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)
Colorado
Colorado
39:58' Rantanen  (Toews, Mittelstadt) • 43:19' MacKinnon  (Makar, Rantanen) • 48:43' Colton  (Wood, Girard) • 60:30' MacKinnon  (Makar, Rantanen)
Vancouver
Dunning, Rehman – Gawryletz, Flemington
Rogers Arena, Vancouver
Colorado
Georgijev (Prosvetov) – Makar, Toews, Manson, Girard, Se. Walker, J. Johnson, C. Jones – Rantanen, MacKinnon, Ničuškin – Mittelstadt, Duhaime, Trenin – Colton, Wood, Kiviranta – F. Olofsson, Cogliano.

Colorado právě vstřelilo branku!
Otočka je hotová, Colorado vyhrává tento zápas v prodloužení střelou, která byla tečovaná. Autorem původní střely byl NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
60:01'
Prodloužení začalo, hosté hrají přesilovku.
60:01'
Colorado dokázalo ve třetí třetině srovnat, následovat bude prodloužení.
60:00'
59:51'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Carson Soucy – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
59:00'
To se už dostáváme do poslední minuty hry ve třetí třetině, hosté jsou aktivnější.
58:20'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
57:50'
Na nějakou výraznější šanci čekáme, komerční přestávka.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, podle všeho uvidíme prodloužení.
56:19'
Valerij Ničuškin pálil, ale rána mu nevyšla podle představ.
55:42'
Vancouver se sice propracoval do útočného pásma, ale pokus o střelu nevyšel.
55:22'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný.
54:06'
Elias Pettersson sice dostal kotouč do útočného pásma, ale neměl podporu od spoluhráčů. Následně musí jeho tým znovu hledat cestu k brance.
53:50'
Oba kluby střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.
52:11'
51:29'
Nils Höglander měl velkou šanci, mohl domácí poslat do vedení, ale Alexandar Georgijev byl připravený.
50:40'
Jen těžko hledají domácí hokejisté cestu do útočného pásma, následně hosté rychle vyhazují.
50:24'
Quinn Hughes rozehrává od své branky, ale do výraznější šance se nyní nedostal.
50:11'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Joel Kiviranta – 2 min., nedovolené bránění.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, aktuálně je stav zápasu vyrovnaný.
48:43'
Máme vyrovnáno, platnost branky potvrdil videorozhodčí. Kotouč dokázal za brankovou čáru dostat i se štěstím ROSS COLTON. Asistence: Miles Wood a Samuel Girard.
48:43'
Domácí brankář kryje kotouč, podle všeho puk přes brankovou čáru neprošel.
48:11'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Více ze hry mají hráči Colorada, kteří jsou také střelecky aktivnější.
46:21'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek má ještě náskok o jednu branku, aktivně ale nyní hrají hosté.
46:21'
Komerční přestávka.
45:08'
44:48'
Tato přesilovka se hostům nedaří, Devon Toews rozehrával od své branky nepřesně.
44:26'
S vypětím všech sil dokázal domácí celek vyhodit kotouč přes všechny čáry.
44:00'
Nyní pokračuje klasická přesilovka Colorada, následně domácí vyhodili.
43:19'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, přesilovku pět na tři dokázal tvrdou ránou bez přípravy proměnit NATHAN MACKINNON. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.
43:04'
Ian Cole – 2 min., hákování.
42:23'
Canucks dokázali znovu dostat kotouč až k brance soupeře. Dobře hrají domácí v oslabení.
41:56'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry. Hosté musí rozehrávat od vlastní branky.
41:45'
Elias Pettersson – 2 min., sekání.
41:45'
Casey DeSmith kryje kotouč, hra je přerušená.
41:25'
Hosté budou hrát přesilovku, mají ponechanou výhodu.
40:01'
Domácí celek navýšil ve druhé třetině své vedení, je střelecky aktivnější a zaslouženě má náskok. V závěru hosté snížili.
40:00'
39:58'
Hostující celek v samotném závěru druhé třetiny snižuje, prosazuje se ránou z ostré pozice MIKKO RANTANEN. Asistence: Devon Toews a Casey Mittelstadt.
39:40'
Ještě jedno buly vybojoval hostující celek v útočném pásmu.
39:00'
Alexandar Georgijev špatně vyhodnotil situaci, a pak měl domácí Elias Lindholm volnou branku, minul ji.
38:46'
Casey DeSmith kryje kotouč, vhazovat se nyní bude před jeho brankou.
38:00'
Quinn Hughes zakončoval z dobré pozice mezi kruhy, ale jeho rána míří vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
36:48'
Jack Johnson měl zajímavou pozici, jako obránce se dostal hluboko do útočného pásma, ale zakončení mu nevyšlo.
36:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí hráči nedávají soupeři mnoho velkých šancí na zdramatizování zápasu.
35:30'
Alexandar Georgijev kryje kotouč po střele, kterou vyslal J. T. Miller. Bude se vhazovat.
34:56'
Brandon Duhaime nedokázal prostřelit brankáře Canucks. Komerční přestávka.
33:43'
Nikita Zadorov se probojoval do útočného pásma, ale rána od modré čáry byla obranou zblokovaná.
33:15'
Vancouver je mírně střelecky aktivnější, v tomto zápase vede o tři branky a má ho velmi dobře rozehraný.
32:40'
Dostali jsme se už do druhé poloviny hry ve druhé třetině i v tomto zápase.
32:18'
Hosté nedokázali proměnit přesilovku, domácí celek hru v oslabení zvládl bez výraznějších problémů.
30:41'
Nathan MacKinnon pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si poradil brankář, a pak obrana vyhodila přes všechny čáry.
30:17'
30:07'
Sledujeme hru čtyři na čtyři.
29:24'
Quinn Hughes – 2 min., nedovolené bránění.
29:04'
Gólman Lavin si dokázal poradit s domácí nepříliš povedenou ránou od modré čáry.
28:41'
Domácí celek hraje přesilovku, tak tak dokázal udržet útočné pásmo.
28:17'
Miles Wood – 2 min., hrubost.
28:01'
Caleb Jones nabral rychlost ve vlastním pásmu, ale přes střední se nedokázal dostat do zakončení.
26:41'
Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme zatím marnou snahu Colorada o vypracování si výraznější šance.
26:12'
25:44'
10:8, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, mnoho vyložených šancí jsme dnes zatím neviděli.
24:59'
Nikita Zadorov – 5 min., bitka.

Josh Manson – 5 min., bitka.
24:59'
Úvodní minuty druhé třetiny jasně ukázaly, že hosté to dnes budou mít velmi komplikované.
24:23'
Vancouver právě vstřelil branku!
Domácí celek po rychlé akci v útočném pásmu navyšuje svůj náskok, střelou od modré čáry se dokázal prosadit i díky cloně spoluhráčů před brankou NIKITA ZADOROV. Asistence: Conor Garland a Casey DeSmith.
23:40'
Samuel Girard rozehrává od své branky, Colorado rychle založilo útočnou akci, ale pokus o střelu nevyšel.
23:14'
Brock Boeser ani J. T. Miller nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit ve výraznější příležitost.
22:27'
Teddy Blueger měl zajímavou příležitost, ale jeho pokus z bezprostřední blízkosti kryje brankář.
21:45'
6:7, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, drobnou převahu mají hosté, ale na gól čekají.
21:29'
Domácí brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
20:38'
Hosté rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější úvod hry ve druhé třetině.
20:01'
20:00'
19:39'
Už se pravděpodobně nic nestane v této fázi zápasu.
19:20'
Domácí musí znovu rozehrávat až od vlastní branky.
19:00'
Poslední minuta hry ve třetině.
18:42'
Conor Garland však nezpracoval přihrávku, a pak přišel o pásmo. Colorado dostalo kotouč do středního pásma.
18:26'
V závěru první třetiny hraje domácí celek přesilovku, usadil se v útočném pásmu.
18:08'
Josh Manson – 2 min., nedovolený zásah do hlavy nebo krku.
17:56'
Zajímavou akci Colorada dokázala zastavit obrana domácích.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek drží dvoubrankový náskok.
16:33'
Elias Lindholm poslal kotouč před branku, kam si sjel jeho spoluhráč, ale pokus o střelu nevyšel.
15:43'
Elias Pettersson hledal kolegu před brankou, přihrávka však nebyla příliš přesná.
15:24'
Colorado mělo dvě dobré šance, ale domácí brankář si ve spolupráci s obranou dokázal poradit.
14:10'
Utkání pokračuje dál a domácí celek se nedokázal udržet v útočném pásmu.
14:07'
Komerční přestávka, a pak buly ve středním pásmu.
13:34'
Mnoho zajímavých momentů tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry, tempo hry diktují domácí.
10:45'
Mnoho hokejové krásy k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
10:12'
Alexandar Georgijev kryje kotouč, vhazovat se bude před brankou hostů. Dostali jsme se do druhé poloviny první třetiny.
08:54'
Brock Boeser hledal přihrávkou před branku spoluhráče, ale ti byli obsazení.
08:24'
Teddy Blueger dostal sice kotouč do útočného pásma, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.
07:27'
5:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.
07:00'
Vasilij Podkolzin se musel dostat do svého obranného pásma, aby zastavil nebezpečně vypadající akci soupeře.
06:31'
Devon Toews se vrací do svého obranného pásma, oba kluby střídají, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:14'
Cale Makar kombinoval se spoluhráči v útočném pásmu, následná rána končí vedle branky.
05:25'
Phillip Di Giuseppe pálil, jeho rána byla zblokovaná. Buly v útočném pásmu Canucks.
05:00'
Úvodních pět minut hry ukázalo, že hostující celek nečeká v tomto zápase nic snadného.
04:19'
Casey Mittelstadt pálil od modré čáry, jeho pokus byl hodně nepovedený. Puk získali domácí, kteří mohou vystřídat. Pětice byla na ledě už dlouho.
02:44'
Domácí celek navyšuje své vedení, po šikovné přihrávce spoluhráče se nyní dokázal prosadit před brankou oasmocený ILJA MICHEJEV. Asistence: J. T. Miller a Nikita Zadorov.
02:08'
Devon Toews se vrací do svého obranného pásma, odkud rozehrává na spoluhráče, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
00:24'
Domácí celek se dostává do vedení, ránu od modré čáry dokázal šikovně tečovat mimo dosah brankáře Lavin J. T. MILLER. Asistence: Ian Cole a Brock Boeser.
00:10'
Conor Garland se dostal do útočného pásma.
00:01'

Vancouver Canucks: DeSmith (Demko) – Q. Hughes, Hronek, Cole, Soucy, Zadorov, Juulsen – Höglander, E. Pettersson, P. Suter – Michejev, J. Miller, Boeser – Podkolzin, E. Lindholm, Garland – Di Giuseppe, Blueger, Lafferty.

Colorado Avalanche: Georgijev (Prosvetov) – Makar, Toews, Manson, Girard, Se. Walker, J. Johnson – Rantanen, MacKinnon, Ničuškin – Drouin, Mittelstadt, Duhaime – Trenin, Colton, Wood – Kiviranta, F. Olofsson, Cogliano.
Zápas brzy začne.
Jdou proti sobě dva velmi dobré kluby v Západní konferenci. Aktuálně vede Vancouver, který získal v 66 zápasech 91 bodů. Z posledních pěti zápasů vyhrál čtyři. Stejnou bilanci má i Colorado, které vybojovalo 87 bodů a v tabulce je čtvrté. Favoritem zápasu jsou domácí hráči.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Colorado Avalanche.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:30.