Jihlava - Chomutov | ONLINE | 14.3.2015 17:30 | Play-off 1. ligy 2014/2015 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Stav série: Jihlava – Chomutov 1:3.
Je dobojováno! Ve třetí části se jihlavští hokejisté snažili vyrovnat, ovšem Piráti poměrně dobře hlídali střední pásmo. Poté přidali třetí a následně také čtvrtý přesný zásah. Dukla tak na domácí ledové ploše padli v poměru 1:4. Chomutov tak má mečbol, který bude moci proměnit ve vlastní aréně. My vám děkujeme za pozornost a u dalšího on-line přenosu na shledanou!
60:00
Konec zápasu.
59:51
Piráti právě vstřelili branku!
Ještě přichází definitivní tečka od hostujícího celku. Brett Skinner se chopil touše, poslal jej na Nikolu Gajovského a ten našel TOMASE SINISALA, jenž si sjel před prázdnou branku, setřásl na něm nalepeného soupeře a v klidu poslal kotouč do míst, kde chyběl Lukáš Sáblík. Asistence: Nikola Gajovský a Brett Skinner.
59:29
Na chomutovskou branku to lítá ze všech stran, ovšem ani jedna z ran nemá gólové parametry.
58:37
Lukáš Sáblík se vrací do klece. Puk totiž vyletěl mimo klusiště a to znamená vhazování ve střední třetině.
58:12
Tomáš Čachotský se šikovně protáhl podél pravého mantinelu, načež poslal přihrávku před branku. Filip Seman ale neměl ideální pozici pro zakončení, puk skončil nad brankou.
57:32
Bully před Miroslavem Kopřivou, který je nyní jediným brankářem na ledě. Lukáš Sáblík je na střídačce, power-play Jihlavy!
57:32
Hra je přerušena, neboť se Piráti dopustili přihrávky rukou. Znovu tak proběhne buly po Kopřivově levici. Dukla Jihlava si bere oddechový čas.
56:58
Čas neúprosně ubíhá. Michal Důras nedokázal podat nahrávku mezi kruhy a následně přišel o touš. Ten se dostal od chomutovských holí do středního pásma. Toto hraje pro Piráty.
56:35
Zakázané uvolnění Chomutova, hra se tak vrací před Kopřivu.
55:37
Piráti rozbíjí jeden atak Dukly za druhým. Nic nenasvědčuje tomu, že by se jihlavským hokejistům mělo podařit snížit či dokonce vyrovnat.
55:21
Dukla se dostala do několika šancí. Tomáš Harkabus byl na modré odstaven od střely a zakončení Důrase z křídla přeletělo kromě Kopřivovy lapačky i horní tyč.
54:26
Milan Toman na levé straně napřáhl a vyslal ostrou ránu. Sáblík ale tuto dělovku zneškodnil a následně přerušil hru.
54:10
Jihlavský celek se dral dopředu a kotouč byl protečován mimo ledovou plochu.
Dnešní utkání sleduje 4112 diváků. Fantastická návštěva a skvělá kulisa!
53:38
Lehké Malcovo nahození Kopřiva původně ponechal ve své moci, avšak poté rozehrál, čímž značně pošetřil čas.
52:28
Michal Důras se na pravém křídle uvolnil a ihned vystřelil. Jeho rána ale skončila jen na výstroji pozorného Kopřivy, jenž vyrazil puk před sebe, kde se o něj postarali hosté.
51:45
Roman Chlouba mohl znovu poškádlit brankovou síť za Sáblíkem. Jeho střela ale zaplula jen do výstroje domácích.
51:42
Zakázané uvolnění Dukly stěhuje hru opět před Lukáše Sáblíka. Piráti si již utkání poměrně dobře hlídají, domácím se zatím nedaří výrazněji prosadit.
50:57
Před dotírajícím Sikorou Sáblík raději ukryl puk do své rukavice. Vhazovat se tak bude po jeho pravé ruce. Dukla nyní působí mírně zaskočeně.
50:36
Piráti právě vstřelili branku!
Hosté dělají velký krok k výhře a přidávají třetí branku. Trochu kruté pro domácí celek, který se tlačil do šancí a hnal se za vyrovnáním. Dukla si ale nepohlídala okénko v obraně a hosté trestají. Antonín Dušek narazil kotouč Romanu Chloubovi, jenž z mezikruží vystřelil, ale jeho rána skončila jen na betonech Lukáše Sáblíka. Kotouč ale bleskově doklepl za čáru MAREK RAČUK. Následně zůstal jeden z Pirátů ležet na ledě, ale nakonec vstal a v doprovodu spoluhráčů odjel na střídačku. Asistence: Roman Chlouba a Antonín Dušek.
49:59
Dukle se zatím nedaří déle usadit v útočném pásmu, Chomutov uzavřel střední pásmo.
48:50
Marek Prokš našel na levém křídle našlápnutého Adama Zemana, který projel na kruh a vypálil. Jeho rána skončila na vyrážečce Miroslava Kopřivy. Dukla následně mohla dorážet, ale obrana hostů odpálila puk do bezpečí.
48:02
Tomáš Čachotský objel branku, načež nabil dojíždějícímu Tomáši Kalábovi. Jihlavský obránce ale kotouč na za záda hostujícího brankáře neprocedil.
46:36
Tomáš Kaláb vyslal od modré čáry jedovatou ránu, kterou Kopřiva ale udržel ve své moci. Hra je přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Dukly.
45:31
Vladimír Růžička se za brankou dostal ke kotouči a chtěl ho ostře vypálit kupředu a vyslat svého spoluhráče do brejku. Touš ale tečoval mimo led Tomáš Čachotský.
44:33
Bude se vylučovat. David Kämpf (CHM) obdržel menší trest za držení. Dukla si tak zahraje další přesilovou hru.
44:14
Velké štěstí pro domácí! David Kämpf se dostal na modré čáře ke kotouči, měl prostor, tak si sjel před kasu a vypálil. Jeho dělovka si to naštrádovala přesně nad Sáblíkovo rameno a puk se od horní tyče odrazil k brankové čáře. Vypadalo to, že ji snad i přešel, ale sudí jasně rozpažil.
43:26
David Květoň se prodral po pravém mantinelu před branku, na kruhu vypálil a Lukáš Sáblík vytáhl výborný zákrok mrštnou lapačkou.
43:15
Aleš Jergl se protáhl do útočného pásma, odkud otestoval Kopřivu. Rána však neměla gólové parametry, hostující brankář si poradil.
42:49
Prováděné vhazování před Sáblíkem se bude opakovat. Jihlavský hráč se provinil nedovolenou hrou.
42:49
Marek Hovorka zkusil své štěstí ranou od levého mantinelu, Sáblík si na tento pokus počíhal a v poklidu přerušil hru. Buly proběhne v útočném pásmu Pirátů.
41:51
Před brankou Chomutova došlo k velkému závaru, Malec nakonec šikovně posunul na Petra Mocka. Rána jihlavského zadáka však byla zblokována do ochranné sítě.
41:04
Michal Důras se na pravém křídle uvolnil a zkusil stříleným pasem své štěstí. Kotouč ale pouze proletěl Kopřivovým hájemstvím.
40:12
Hned po startu třetí části se Dukla provinila zakázaným uvolněním. Vhazovat se tak bude po levé ruce Lukáš Sáblíka.
40:01
Klasický obrázek začátku třetiny – Dukla vyhrála buly.
40:01
Začala třetí třetina.
Vzpomínáte na parádní vlastenec Jaroslava Komy? Přečíst si ho můžete ZDE. Dočkáme se podobného kousku i dnes. Byla by to věc, která tomuto duelu ještě chybí.
Druhá perioda je minulostí, k vidění byl opět velmi vypjatý hokej plný emocí. Jihlavští hokejisté dokázali snížit, když se v početní výhodě prosadil Tomáš Kaláb. Třetí část tak slibuje zajímavou podívanou. Jak toto dramatické klání vyvrcholí? Sledujte i nadále náš on-line přenos!
40:00
Druhá třetina skončila.
39:56
Chomutov nejprve udržel útočné pásmo a následně ale propadl a Ondřej Malec ujížděl kupředu, na modré vypálil, ale vyrážečka Miroslava Kopřivy dostala puk do rohu. Třetina je u konce.
39:28
Lehké nahození od pravého mantinelu si domácí gólman opět pohlídal a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
38:51
Drtinova rána od modré zaměstnala Sáblíkův pravý beton. Domácí muž v masce byl ale pozorný.
38:33
Martin Šagát vedl akci chomutovské ekipy. Zakončil jí střelou z pravého kruhu, na kterou měl dost času. Stejně jako Lukáš Sáblík, který si připsal dobrý zákrok a podržel touš na hrudi.
38:19
Tomáš Čachotský si udělal v útočném pásmu prostor, leč bekhendová rána Kopřivu nepřekonala. Hostující brankář velmi jistě tento pokus eliminoval.
38:09
Piráti jsou v plném počtu. Domácí však mají kotouč a cpou se s ním před svatyni svého protivníka.
38:07
Ondřej Malec velmi tvrdě vypálil, ovšem Kopřiva pomocí lapačky ideálně zasáhl. Následně odražený kotouč procestoval jen těsně vedle levé tyče.
37:38
Nikola Gajovský zkusil své štěstí ostrou ranou od levého mantinelu, ovšem Sáblík byl na svém místě.
36:49
Miha Štebih si sjel od modré a vypálil z pravého kruhu. Jeho dělovka skončila mezi rukou a tělem Miroslava Kopřivy. Z tohoto místa jej dokázal vydolovat Filip Seman, jehož pak zpacifikovala domácí obrana.
36:39
Přihrávka přes celé útočné pásmo se nepovedla, chomutovští hokejisté se osvobodili vyhozením do neutrální zóny.
36:09
Čtveřice arbitrů nemusela trávit dlouhé roky ve školních škamnách, aby získali několik titulů. Nyní je slovně počastoval Marek Hovorka (CHM), jenž je potrestán za seknutí do protihráče.
35:40
Filip Seman obkroužil útočné pásmo, ovšem po objetí branky se mu nikdo nenabízel. Proto zkusil překvapit Kopřivu. Hostující brankář si ale celou situaci opět pohlídal.
34:48
Dukla se dostala do šance a Tomáš Harkabus se ocitl na brankovišti v dobré pozici, ale vyprášil jen betony Miroslava Kopřivy.
34:34
Piráti jsou kompletní. Po dlouhé době. A konečně si mohou trochu oddychnout.
34:11
Tomáš Kaláb opět tvrdě vypálil, avšak rána procestovala vedle pravé tyče. Následně domácí chybovali v obranném pásmu, čehož chtěl využít Šulák. Sáblík ale zasáhl pomocí své rukavice.
33:10
Až nyní se Piráti vymanili z tlaku, který byl místy skutečně obrovský. Dukla tak bude muset začít takříkajíc od píky.
32:40
A Chomutov neví, kde mu hlava stojí! Jihlavská kombinace přináší jednu šanci za druhou. Tomáš Harkabus nejprve tečoval na brankovišti do Kopřivových betonů, následně Petr Šidlík bryskně zachytil puk na modré a vypálil. Dělovka šla jen vedle a následně tak tak, že nezametl puk do prázdné Michal Důras, kterému kotouč přeskočil hůl.
32:05
Dukla je znovu v pásmu a i když trochu kostrbatě, přeci kombinuje.
31:43
Dukla právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají na rozdíl jedné branky. Po vyhraném vhazování se puk dostal na modrou čáru, odkud ostře vypálil TOMÁŠ KALÁB. Dělovka ofenzivně laděného boka nakonec se štěstím skončila za zády hostujícího brankáře. Asistence: Miha Štebih, Adam Zeman.
31:31
Jihlava je kompletní a znovu se nastěhovala do pásma. Bude se hrát pět na tři!
30:58
Marek Hovorka, vicemistr světa z roku 2012, dostal kotouč tvrdým odpalem až k Sáblíkovi.
30:41
Filip Seman chtěl protlačit kotouč mezi levým betonem a rukou hostujícího brankáře, leč Kopřiva stále drží akcie svého celku vysoko. Kalábova rána byla poté zblokována.
30:16
Tento zápas musí diváky bavit. Miroslav Kopřiva (CHM) dostal už druhý dvouminutový trest. Po knockoutu Kuřítka vyrážečkou dostal nyní dvojku za úmyslné posunutí brány. 4 na 3!
30:16
Tomáš Čachotský svým typickým způsobem vyjel před Kopřivu, ovšem rána jihlavského kapitána byla částečně zblokována, tudíž puk zamířil nad.
29:47
Chomutov se osvobozuje dlouhým vhozem k domácí kleci.
29:35
Adam Zeman se dostal zcela sám před Kopřivu, kterého však nepřekonal, neboť hostující brankář tento forhendový blafák očekával.
29:25
To jsou věci! Štěpán Hřebejk (CHM) sestřelil u mantinelu v útočném pásmu Marka Melenovského a vyfasoval za to trest do konce utkání. Domácí hráč zůstal dlouho na ledě. Nakonec ale vstal. Hřebejk pak při odchodu do kabin málem utrpěl zranění, když se na něj seběhli fanoušci a pořadatelská služba měla plné ruce a nohy práce. Navíc ještě dostal dvouminutový trest za hrubost Petr Šidlík (JIH), jenž se mstil za Melenovského. Pětku odpyká Roman Chlouba.
29:09
Domácím se nepovedlo usadit v útočném pásmu, Piráti vyvezli touš ven z pásma a a podrželi jej před Sáblíkem.
28:49
Bude se znovu vylučovat. Milan Toman (CHM) obdržel menší trest za hákování. Dukla si tak zahraje další přesilovou hru.
28:16
Celek ze severu Čech se dostal do brejku, ale David Květoň byl zastaven ostrým hvizdem píšťalky. Na druhé straně mu totiž přejel Tomas Sinisalo.
28:13
Tomáš Harkabus se chtěl protlačit mezi obránci Chomutova, což se mu ale nepodařilo. Následný protiútok končí postavením mimo hru v podání Pirátů.
27:32
Hostům se ale napoprvé nepovedlo dostat ven z pásma a Adam Zeman zachytil na modré kotouč, ale jeho střela byla sražená. Chomutov se na druhé straně provinil ofsajdem. Hra se trochu uklidnila.
27:21
Jiří Dobrovolný dostal na levé straně útočného pásma přihrávku a vydal se před Kopřivu. Jihlavský zadák měl poměrně dost prostoru na zakončení, avšak překonat hostujícího muže v masce se mu nepodařilo.
26:39
Znovu se v ochozech ozývá pískot. Rozhodčí ukázali zakázané uvolnění proti Dukle, které bylo velmi těsné. Nicméně protesty jsou málo platné. Hra se přesouvá před Sáblíka.
26:07
Jihlavští hokejisté jsou v plném počtu, načež následný ofsajd Dukly je posouzen jako úmyslný. Vhazovat se tak bude po Sáblíkově levé ruce.
25:59
Dukla se dokázala ubránit atak soupeře, když Petr Mocek ve středním pásmu sebral touš, projel s ním až do útočného pásma, ale kombinaci s Michalem Důrasem zastavil jeden z obránců Pirátů.
25:38
MIha Štebih znovu vyhodil až ke Kopřivovi. Hosté tak musí začít svou ofenzivu takříkajíc od píky.
25:08
Chomutov se sice procpal před maskovaného muže domácího celku, ale záhy se stěhuje ven. Kotouč totiž po teči vypadl mimo ledovou plochu.
24:46
Jakub Schejbal práskl vší silou do kotouče, který se dokutálel do středního pásma. Aspoň na malou chvíli se tak červenožlutá družina osvobodila.
24:17
Chomutovský celek je kompletní a rozhodčí pískají zakázané uvolnění domácích. K nevoli publika se hra vrací před Sáblíka.
24:07
Další vyloučení, tentokráte na straně Dukly. Petr Šidlík (JIH) obdržel menší trest za podražení. Vhazovat se tak bude po Sáblíkově levici.
23:46
Michal Důras vyjel zpoza úrovně brankové čáry a pokusil se natlačit puk za Kopřivu. Ten ale zůstal neoblomný a touš za svá záda nepustil.
23:04
Miha Štebih nahazoval od modré čáry ideálně kotouč na teč, před kasou jej stihl zasáhnout Adam Zeman, leč touš si to namířil pouze nad.
22:37
Dukle se nedaří usadit v útočném pásmu, brzdí ji především špatná kombinace. Chomutov velice dobře brání modrou čáru.
22:20
Milan Toman hned po buly poslal ostrý puk až k brance domácího mága s betony.
22:17
Marek Sikora (CHM) putuje na trestnou lavici, Dukla si zahraje další přesilovou hru. Chomutovský útočník dostává menší trest za hrubost.
21:48
Dukla velmi aktivně napadá, avšak zatím se jí nedaří usadit v útočném pásmu. Piráti nemají s defenzivou větší potíže.
21:01
Tomáš Čachotský za brankou předčil Jaroslava Komu, vyjel si na kruh, ale nakonec jej odstavil od puku Marek Račuk.
20:18
Chomutov je v plném počtu, hraje se tak opět v pěti. Momentálně se o kotouč bojuje ve středním pásmu.
20:01
Také tentokrát byla na prvním vhazování v periodě úspěšnější Dukla. Puk jí ale sjel až za klec Lukáše Sáblíka.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní perioda, která přinesla dva přesné zásahy. V obou případech skórovali hosté. Nejprve se prosadil Vladimír Růžička, druhou branku přidal Marek Hovorka. Jak se bude klání nadále vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!
20:00
První třetina skončila.
19:28
Po Důrasově ráně se již nikdo k dorážce nedostal, Piráti tak mohli opět poslat kotouč do bezpečného prostoru.
18:38
Dukla je v plném počtu, začíná její zkrácená početní výhoda. Jak si s ní poradí?
18:18
Síly na ledové ploše se srovnají. Ondřej Kaše (CHM) je potrestán za nedovolené bránění. Vhazovat se tak bude po Kopřivově pravici.
17:06
Dukla vyhazuje přes všechny čáry, zatím se brání velice dobře. Piráti se nemohou dostat do kombinace.
16:48
Fantastický zákrok Lukáše Sáblík drží domácí mužstvo vysoko na burze! Nikola Gajovský dostal na pravém růžku brankoviště milimetrový pas od Štěpána Hřebejka. Chomutovské útočné eso pálilo z první, ale jihlavský muž s maskou se bryskně přesunul a šanci mu sebral. A s ní i jistý gól. Následně je posunutá klec. Bully před Sáblíkem.
16:38
Robin Staněk (JIH) dostává menší trest za vysokou hůl. Piráti tak budou mít dvojnásobnou početní výhodu.
16:18
Adam Zeman se protáhl po levé straně do útočného pásma, kde prověřil Kopřivu. Hostující brankář ale jeho pokus eliminoval.
16:08
Chomutov se dobrou prací prokombinoval až do šance. Nahrávku Milana Tomana na Davida Květoně od modré čáry ale hostující hráč nezpracoval. Dukla se chopila puku.
15:32
Dukla vyhazuje přes všechny čáry, na malou chvíli se tak osvobozuje. Chomutov se ale ihned vrací do útočného pásma.
15:24
Rozhodčí nejprve pustili zákrok severočeského mančaftu a následně se rozhodl vyřídit účty po svém Marek Melenovský (JIH), který u modré čáry tvrdě krosčekoval Jana Ruttu. Přesilovka pro Chomutov.
14:40
Šidlíkova dělovka skončila na Kopřivově hrudi, načež se Koma ostře opřel do Marka Melenovského. Další potyčku ale sudí nepřipustili, vhazovat se bude po pravici hostujícího muže v masce.
14:23
To byla šance jako hrom! Domácí ekipa mohla snížit na 1:2. Chyběly jen milimetry. Michal Důras si udělal "kolo, kolo mlýnské" u Kopřivovy svatyně a následně našel na brankovišti nikým neatakovaného Aleše Jergla, jenž ale ve velmi výhodné pozici máchl holí na prázdno!
14:02
Dukla velice dlouho kombinovala, ovšem ke střele se prakticky vůbec nedostala. Piráti poté vyhodili přes všechny čáry, tudíž domácí musí začít od píky.
13:22
Dukla kombinuje, ale chybí střelba...
13:02
Znovu se bude vylučovat, Marek Hovorka (CHM) natlačil Michala Důrase do Kopřivy, dostává tak menší trest za nedovolené bránění.
12:40
Šikovné ruce Marka Melenovského nyní málem pomohly Dukle ke gólu. Jihlavský kanonýr se protáhl před kasu, kde si obhodil dva hráče, ale jeho následnou zadovku jen těsně nezachytil na brankovišti Petr Šidlík.
11:50
Po delší době se opět hraje. Harkabus posílal puk před branku, kde jej ale nikdo z domácích nedokázal usměrnit do branky. Chomutov se poté osvobodil.
11:05
Potrestáni jsou Tomas Sinisalo (CHM) – menší trest hrubost, totéž David Květoň (CHM) a Miroslav Kopřiva (CHM). Dvouminutové tresty za hrubost dostávají také Martin Kuřítko (JIH) a Ondřej Malec (JIH).
Spíš než aby se hrálo, se diskutuje a uklízí led. Nyní se dokonce jeden z fanoušků pokusil dostat k rozhodčím, aby mu z očí do očí řekl svůj názor. Nezávidím rozhodčím cestu z ledu ke kabinám...
11:05
Ihned po vhazování se rozpoutala šarvátka, do níž se zapojila čtveřice hokejistů!
11:05
Je tu desítka pro jihlavského hráče. Zřejmě Filip Seman (JIH) byl potrestán za nesportovní chování.
11:02
Piráti právě vstřelili branku!
Hosté navyšují své vedení, ovšem velmi diskutabilním gólem. Lukáš Sáblík byl totiž pod chomutovským forvardem, tudíž nemohl zasáhnout. Kotouč, který MAREK HOVORKA dopravil za brankovou čáru, je však posouzen jako regulérní gól. Bez asistence.
10:04
Stále se hraje s posunutou bránou za Kopřivovými zády. Ten to šikovně maskuje betony. Sudí si toho nevšímají. Fanoušci jsou rozbouřeni, případný gól by neplatil.
09:58
Tomáš Harkabus pelášil společně s další dvojicí spoluhráčů do útočného pásma. Harkabus poté našel Petra Šidlíka, který ale trefuje pouze levý Kopřivův beton.
09:22
Marek Melenovský (JIH) odchází na lavici hanby, síly na ledové ploše se vyrovnají. Zkušený jihlavský útočník obdržel menší trest za hrubost.
09:19
Kopřiva prchá na střídačku, trest pro Duklu.
09:10
Dukla se dostala do útočného pásma, ale z něj je vykázána pro přihrávku rukou.
08:51
Tomáš Čachotský se chtěl proháčkovat do palebné pozice, leč na poslední chvíli byl obrán o kotouč. Chomutov následně vyhodil přes všechny čáry.
08:23
Chomutov vyhrál vhazování a Brett Skinner ostrým výhozem přes celé kluziště zaduněl na Sáblíkovy betony.
08:15
Petr Šidlík se malou chvíli rozmýšlel zda vypálit či přihrát. Poté nahodil směrem na Kopřivu, ovšem ani jednomu z domácích borců se puk nepodařilo tečovat. Hra je tak po jistém zákroku hostujícího mága přerušena.
07:50
K nevoli domácího publika bylo první vhazování uznán za neplatné. Následně ještě přijel jeden z dua hlavních arbitrů něco vysvětlovat Štěpánu Hřebejkovi.
07:50
První přesilová hra také pro Duklu. Za katr usedá Milan Toman (CHM), který se provinil hákováním. Jak jihlavští hokejisté naloží s touto možností?
07:39
Dukla měla velmi dobrou pozici v útočném pásmu, avšak poté tento pobyt ukončila přihrávka rukou.
07:26
Jihlava nyní řádně provětrala zadní řady Pirátů. Po Čachotského okružní jízdě kol brány se ranou od modré prezentoval Tomáš Kaláb, ale o milimetry minul levou tyč Kopřivovy svatyně!
07:20
Tomáš Harkabus zachytil na modré čáře nedůrazné vyhození, které chtěl ihned potrestat. Kopřiva ale jeho pokus dobře viděl, proto jej v poklidu eliminoval.
07:00
Marek Sikora chtěl před boxem časoměřičů protečnout touš do útočného pásma, ale puk mu uskočil a byl z toho jen prudký atak domácích příznivců ve fanklubu.
06:47
Kotouč se ocitl na střídačce jihlavského celku, vhazovat se bude ve středovém kruhu. Chomutov si nadále udržuje mírnou územní převahu.
06:27
Dukla je kompletní. Po buly dostala kotouč do území nikoho.
06:25
Sinisalo si sjel do mezikruží, odkud ostrou ranou prověřil Lukáše Sáblíka. Domácí strážce svatyně si poradil pomocí své rukavice a následně přerušil hru.
05:21
Jihlavští hokejisté se zatím brání velmi dobře, Piráti se zatím nemohou usadit v ofenzivní zóně. Nakonec ale přece jenom donutili Sáblíka k zásahu. Menší rozmíška mezi Šidlíkem a Růžičkou již poté nic neřešila.
04:45
Velký tlak hostů! Ti si kombinací z hole na hůl vytvořili tlak, po němž pálil z levého kruhu Marek Hovorka, ale jeho střela mířila jen vedle. Následně to zkoušel ještě Štěpán Hřebejk, ale než se stihl se Skinnerovým pasem otočit, vyrazili mu domácí touš z hole.
04:27
Přesilová hra pro Chomutov. Robin Staněk (JIH) fauloval pronikajícího Ruttu, a tak dostává dvě minuty za sekání.
04:02
Domácí se cpali dopředu, ale nepovedlo se jim překonat modrou čáru. Piráti následně vyhodili na icing. Bully před Miroslavem Kopřivou.
03:38
David Kaše se probíjel do útočné třetiny, ale byl zastaven obranným valem Jihlavy. Ta se následně dostala ke kotouči.
03:28
Piráti právě vstřelili branku!
Hosté jdou do vedení. Jiří Drtina poslal od modré čáry touš na branku, načež Sáblík vyrazil ránu pouze před sebe. Pohotový VLADIMÍR RŮŽIČKA následně doklepl kus gumové pryže za bezmocného Sáblíka. Asistence: Jiří Drtina, David Květoň.
03:14
Dukla se hned po buly cpala dopředu, ale za brankou byl odstaven Tomáš Harkabus. Chomutov jde dopředu.
02:59
Hosté si zahrají přesilovou hru. Petr Mocek (JIH) stáhl na led Marka Hovorku. tudíž dostává dvě minuty za držení. Současně putuje na lavici hanby za vysokou hůl také Štěpán Hřebejk (CHM). Hrát se tak bude ve čtyřech.
02:42
Marek Hovorka se u chomutovské střídačky opřel do Marka Prokše a oba hráči se pak pěstně začali častovat. Arbitři se rozhodli nevylučovat.
02:31
Jakub Schejbal zachytil puk ve středním pásmu, načež se vydal do útočného prostoru. Zastavil jej ale ofsajd, proto se bude vhazovat v neutrální zóně.
02:22
Kotouč je za brankou hostů a obě mužstva střídají. Hra se teď trochu uklidnila.
01:50
Libor Šulák se elegantně protáhl mezi dvěma beky Dukly, kteří jej ale nakonec o touš obrali. Znovu sledujeme velice aktivní hokejovou podívanou.
01:32
Dukla byla znovu v tlaku, ale nakonec se jí nepovedlo z něj nic vytěžit a touše se chopili Piráti.
01:02
Dukla se ocitla v solidní brankové příležitosti, z pravé strany útočného pásma pálil Filip Seman. Zeman měl poté před sebou odkrytou branku, ovšem byl zablokován.
00:44
Chomutov se tlačil před jihlavskou svatyni, ale Štěpán Hřebejk byl za kasou odstaven od kotouče a Marek Melenovský následně protečoval do středního pásma.
00:20
Domácí hokejisté velice aktivně napadají, především Kuřítko s Malcem rozdali pár ran. Chomutov se ale ubránil a vyvezl puk do středního pásma.
00:01
Úvodní buly padlo na hokejky Jihlavy, která zahajuje útok.
00:01
Utkání právě začalo.
Na ledovou plochu nastupují domácí hokejisté, v těsném závěsu přichází také chomutovská ekipa. Duel bude za malou chvíli zahájen.
Rozbruslení je za námi. Hráči jedou do kabin, aby se zde vydýchali a vyslechli si poslední pokyny před startem duelu.
Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Sáblík (Šťastný) – Mocek, Dobrovolný, Staněk, Kaláb, Štebih, Schejbal, Šidlík – Čachotský, Zeman, Seman, Důras, Melenovský, Jergl, Harkabus, Malec, Kuřítko, Prokš, Matula

Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Toman, Šulák, Drtina, Skinner, Bartejs, Rutta, Koma – Hřebejk, Gajovský, Hovorka, Sinisalo, Růžička, D. Květoň, Šagát, Kämpf, O. Kaše, Chlouba, Dušek, Račuk, Sikora

Rozhodčí: Pavlovič, Souček – Jindra, Zíka.
Průběh série

Úvodní dva souboje na severu Čech vyzněly lépe pro Piráty. Nejprve Chomutov zvítězil poměrně přesvědčivě v poměru 4:2, následně před před zraky televizních diváků vytěžil v lítém boji druhý bod. Duklu zdolal fotbalovým výsledkem 1:0. V prvním klání na Vysočině však zaúřadovali červenožlutí, kteří svému sokovu oplatili úvodní porážku a totožným výsledkem 4:2 získali premiérový vavřín.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Druhá nejvyšší tuzemská hokejová soutěž má na programu svůj další semifinálový boj. Domácí Dukla Jihlava přivítá celek Piráti Chomutov. Úvodní buly čtvrtého vzájemného střetnutí bude na Horáckém zimním stadionu vhozeno v 17:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.


Články odjinud