Přerov - Slavia | ONLINE | 3.3.2018 17:00 | Play-off 1. ligy 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Play-off 1. ligy -  ONLINE PŘENOS -  Přerov : Slavia - 3. března 2018   17:00

Ukončeno
Přerov
Přerov
05:10' Milan Procházka (Šlahař, T. Sýkora) • 23:48' Rosandić (Šlahař, T. Sýkora) • 31:08' Pala (M. Kratochvíl, Š. Kratochvíl)
3:6
(1:2, 2:2, 0:2)
Stav série: 0:3
Slavia
Slavia
03:22' Nedvídek  (Barák, Z. Doležal) • 17:59' Kubica  (J. Doležal, J. Novák) • 35:47' Šagát  (Barák) • 39:56' L. Krejčík  (J. Drtina, Z. Doležal) • 54:24' M. Kadlec   • 59:43' M. Kadlec  
Přerov
Sestavy:
Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, Rosandić (A), M. Novotný, Pala, R. Černý, Zbořil – Milan Procházka, T. Sýkora (C), Šlahař – Plášek (A), Pšurný, Goiš – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Navrátil – Padrnos, Gago, F. Dvořák.
Rozhodčí
Kostourek, Wagner – Kokrment, Maštalíř
MEO Arena, Přerov
2 610 diváků
Slavia
Sestavy:
Honzík (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Pohl, Kasík, J. Holý, Ryzák – L. Krejčík, Nedvídek, Z. Doležal – Račuk, Šagát, M. Kadlec – Jankovský, Šafránek, Šmerha – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.
Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání sledovalo 2 610 diváků.
STATISTICKÉ OKÉNKO
Střely na branku: 17 – 25
Vyloučení: 6 – 6, navíc Rosandič, Goiš (oba PRE) 10 minut
Využití: 0 – 2, v oslabení 0 – 0
Vhazování: 39 – 36
Blokované střely: 5 – 5
Za námi je třetí čtvrtfinálové utkání plné emocí, Slavia sice prohrávala 2:3, ale dokázala ještě ve druhé třetině otočit utkání na 4:3. Ač se domácí snažili ještě s výsledkem něco udělat, inkasovali pět a půl minuty před koncem z hole Kadlece. Ten samý hráč pak sedmnáct sekund před koncem přidal šestý gól utkání a rozhodl tak o tom, že zítra může Zubrům skončit sezona. Zajímavostí je, že utkání skončilo stejným výsledkem, jako poslední vzájemné utkání v základní části WSM Ligy. Na led ještě přilétlo pár kelímků jakožto nesouhlas s výkonem sudích. Dnes je to z mé strany vše, s vědomím, že Slavia vyhrála 6:3, se loučí od onlajnu Tomáš Kalas.
Konec zápasu.
59:43'
Rosandič následně napálil kotouč z branky pryč vztekle přes ledovou plochu a dostává desetiminutový osobní trest.
59:43'
Slavia právě vstřelila branku!
Dnes je rozhodnuto, hosté mohou zítra sérii ukončit. Opět to byla chyba v rozehrávce Rosandič, MARTIN KADLEC jel vstříc prázdné bráně a rozhoduje o vítězi dnešního utkání! Bez asistence.
59:05'
Honzík předvedl výtečný zákrok po dorážce Pšurného z ostrého úhlu, když se roztáhl na ledě!
58:31'
Hosté vyhazují a Pala opět rozjíždí útočnou snahu. Nedaří se ale pořádně prosadit domácím.
58:14'
Icing domácích a Klimeš tak sprintoval na střídačku zbytečně. Zbývá ještě minuta přesilovky Meopty.
57:48'
Pala nepřesně nahrál na Račuka, který šetří čas, domácí nemohou rozehrát.
57:38'
Pala ještě udržel pásmo, ale bylo mu to k ničemu, je signalizována přihrávka rukou, kotouč ještě ale tečoval hostující hráč, sudí neměl dobré postavení na to, aby vše viděl, vhazuje se ve středním pásmu.
57:22'
Domácí bez brankáře! Dobrou pozici měl Kratochvíl, ale zlomil svoji hůl.
57:15'
Pro domácí asi poslední příležitost, jak zdramatizovat celé utkání, Barák je vyloučen za vražení na hrazení.
57:08'
Ofsajd domácích, po odpískání ještě velice tvrdě sundal Barák u mantinelu Pláška, který se zvedá a s bolestivou grimasou odjíždí na střídačku.
56:30'
Ondráček mohl dát definitivum celému utkání, z pravého kruhu trefil spojnici tyčí!
55:49'
Navrátil stihl dojet kotouč tak, že se nepíská zakázané uvolnění, jenže Kasík si poradil i tak a domácí to budou mít již hodně těžké.
55:24'
Zakázané uvolnění domácích hráčů, kteří tak nevystřídají.
55:01'
Tvrdý zákrok předvedl domácí Novotný, který zanechal nohu v cestě Ondráčkovi a hra je přerušena. Nevypadá to však, že by se mělo trestat.
54:24'
Slavia právě vstřelila branku!
Škoda pro domácí, kteří to budou mít teď hodně těžké! Procházka udělal chybu v rozehrávce na modré čáře, kotouč se tak dostal na hůl MARTINA KADLECE, který z mezikruží nadvakrát propálil Klimeše. Bez asistence.
53:45'
Pala dokázal udržet modrou čáru, ale nebylo to nic platné, po delší době se na puk dostali hosté, Nedvídek zavezl za branku a takticky šetřil čas.
52:05'
Šlahařova „zpátečka“ na Malinu nebyla úspěšná a hosté vyjeli opět do útoku, jenže zase odevzdali puk a Přerov jede zpět do útoku. Na domácích je vidět, jak moc chtějí skórovat, na hostech zase, jak moc chtějí ubránit výsledek.
51:48'
Sýkora hledal Procházku před brankou, kotouč skončil ale na holi Šlahaře, který vypálil z prostoru mezi kruhy, Honzík vyráží.
51:14'
Pala vypálil od svého místa na modré, kotouč letěl kousek vedle pravé tyče a odrazil se zpátky před bránu, tam ale nebyl nikdo na dorážku. Slavia pouze vyhazuje puky, jeden takový sebral Sýkora, jenže najel do ofsajdu.
50:45'
Goiš měnil s Pšurným, jenže až moc měnil a domácí o kotouč přišli. Barák však nevyhodil z pásma dobře a Meopta v útoku zůstala, další vyhození již ale mířilo na icing.
50:00'
Vstupujeme do poslední desetiminutovky třetiny, otázka, jak moc se hra otevře v budoucnu. Jisté je to, že domácí jsou v ofsajdu a hra je zase přerušena.
49:47'
Ze souboje vyplaval puk na úplně volného Nedvídka na levé straně, hostující forvard se však ke střele nedostal a následuje komerční přestávka. Sledujeme nepříliš pohledný hokej, hra je často rozkouskovaná.
48:50'
Pala udržel pásmo, ale musel rozehrávat a puk poslal co nejdále od brány Klimeše.
48:25'
Stále pokračují domácí v tlaku, až teď se hosté osvobodili.
47:37'
Domácí kombinují v útočném pásmu, je to vše bez střelby a trochu i pohybu. Nicméně tam jsou Zubři již minutu.
47:01'
Šafránek podrazil v útočném pásmu Kratochvíla a jde na trestnou.
46:38'
Matouš Kratochvíl byl odstaven Kasíkem čistě a hosté jsou v plném počtu. Měli k dispozici přesilovku, ta ale rychle končí. Hraje se opravdu s velkými emocemi.
45:45'
Chmelíř si dojel kotouč a rozjíždí útočnou akci. Pšurný za brankou následně obhodil Nedvídka a chtěl pálit, bylo mu v tom zabráněno.
45:10'
Přesilovku domácích ale ničí Šimon Kratochvíl za údajnou hrubost, nutno říci, že vůbec netuším, co bylo příčinou trestu, ale víme jen, že to byla hrubost. Někteří domácí fanoušci vyslovují mezitím teorie o nemoci sudích a sleposti delegáta.
44:58'
Černý dostal přihrávku od Paly a vystřelil, hostující gólman si připisuje další zákrok. Goišovi vypršel desetiminutový trest a taktéž se vrací na střídačku.
44:47'
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Zdeněk Kubica – 2 min., hákování).
44:20'
Další vyhození od Slávistů, hosté v plném počtu. Pšurný se nebezpečně probíjel dopředu, před Honzíkem byl už ale natolik blízko, že nemohl zakončit.
43:50'
Hostující obránci odklízejí puk na druhou stranu kluziště, hra se opět zastavuje, na pořadí je ofsajd domácích.
43:21'
Kubica vyhodil až na dvakrát, podruhé již hůl Sýkory překonal. Následně se opět domácí snažili o rychlý vstup do pásma, Honzík nechtěl riskovat, a proto podržel kotouč.
42:54'
Domácí mají určitě lepší přesilovky, než hosté. Palova střela měla razanci, ale žádné umístění, kotouč navíc skončil v ochranné síti, spíše až na upozornění díváků, než sudích. Následují drobné zmatky, kdeže se bude vůbec vhazovat. Nakonec bylo za místo buly určeno útočné pásmo domácích.
42:27'
Po vyloučení na jedné straně následuje vyloučení na straně druhé. Ondráček trochu roztáhl Pláška a je vyloučen za nedovolené bránění.
42:07'
Vše už se opravilo, Zubři v plném počtu, přesilovku hostí ubránili bez problémů.
41:36'
Na přenosu můžeme sledovat pouze kus ledové plochy, nemohu vám proto přenášet na chvíli, co se na ledě děje.
41:13'
Opět další vyhození Přerovanů, nyní ho má na svědomí Gago.
40:35'
Drtinova střela minula Klimešovu bránu, domácí vyhazují úspěšně.
40:03'
Buly vyhráli domácí a řítí se do útoku. Slavia kontruje taktéž útokem.
40:01'
Začala třetí třetina.
Opravdu se nic nestalo, ani jeden tým nechce hrát. Začneme třetí periodu.
Rozhodčí vítá mohutný pískot, nejdříve se dohrají čtyři sekundy druhé třetiny, poté bude následovat třetina třetí.
Za námi je druhá třetina, která se zejména v posledních deseti minutách velmi vyostřila a k vidění nebyl ani tolik hokej. Padají ale góly, po dvou na obou stranách. Přerov nejprve obrátil skóre v 32. minutě zásluhou Paly, Slávisté však v poslední pětiminutovce skóre otočili a stav utkání je tak 3:4, vidíme dnes poměrně ofenzivně laděné utkání. Třetí třetinu + čtyři sekundy zahájíme za cca 12 minut.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:56'
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., podražení).
39:56'
Po dohodě rozhodčích se budou čtyři sekundy z druhé třetiny dohrávat v třetině třetí, následuje tak osmnáctiminutová přestávka a až poté zahájíme 20 minut a čtyři sekundy, Pala bude navíc vyloučen za faul předcházející gólu.
39:56'
Slavia právě vstřelila branku!
Na ledě máme opět pivní pozdrav od pivovaru ZUBR spolu s kelímky, Slavia obrací skóre čtyři sekundy před koncem! Drtinův průnik gólem ještě neskončil, ale hostující bek se dostal na druhou stranu, zadovkou nechal LUKÁŠI KREJČÍKOVI, který z první střílel přesně! Asistence: Jiří Drtina, Zdeněk Doležal.
39:26'
Domácí jsou v oslabení jistí, nepouští Slavii k ničemu. Domácí ale půjdou do tří!
39:02'
Opět Rosandič vyhazuje ven z pásma.
38:28'
Pohlova nepovedená střela, ale tečoval ji Kadlec, Rosandič odklízel pryč z pásma.
38:18'
Přerov půjde znovu do čtyř, Sýkora roztočil Šafránka okolo své osy a je vyloučen za podražení.
37:42'
Černý hledal vepředu Kratochvíla, ale nepřesně. Puk skončil v síti nad ledem a bude se přerušovat, na řadě je komerční přestávka.
37:07'
Pšurný se pokoušel protlačit přes dva Slávisty, neúspěšně a hosté jedou na zteč.
36:30'
Opět Drtina a střela od modré čáry, hned dvakrát, Klimeš musel jít stejným počtem do rozkleku a zasáhnout.
35:47'
Popsáno níže, oba hráči půjdou za roztržku po gólu ven na dvě minuty. Bude se hrát 4 na 4 plné dvě minuty.
35:47'
Slavia právě vstřelila branku!
Máme srovnáno, na led však létají kelímky a zapalovače, navíc se bude vylučovat. MARTIN ŠAGÁT si dostal přihrávku od Baráka, objel s ním branku a z mezikruží prostřelil Klimeše. Asistence: Jindřich Barák. Následné vyloučení přijde na obou stranách, Račuk se po gólu pustil do slovní roztržky s Novotným a půjdou ven oba hráči.
35:29'
Kadlec dostal nabito od Pohla, zamířil vedle levé tyče, Slavia pokračuje v tlaku.
34:59'
Po přerušení Přerovští reklamovali vyseknutí hole z ruky domácího hráče, Goiš, který byl velice aktivní, dostává deset minut osobního trestu za nesportovní chování. Emoce rostou…
34:58'
Drtina ostře vypálil od modré, Klimeš má další zákrok.
34:27'
Račuk to vzal na sebe a pokoušel se o samostatný průnik, jeho osoba byla zastavena a MEO opět vyhazuje.
34:08'
Přerov okamžitě vyhazuje ven.
33:55'
Šimon Kratochvíl tvrdě narazil na mantinel Kasíka, ačkoli to vypadalo hrůzostrašně, ve finále se naštěstí Kasík zvedl a odjel na střídačku. Kratochvíl dostane dvě minuty za vražení na hrazení.
32:56'
Goiš dostal tvrdou ránu od Nováka hned na brusle, domácí útočník se snažil vyhodit kotouč z obranného pásma, ale nepovedlo se to.
32:34'
Další zakázané uvolnění, hra trpí častým rozkouskováním a bojem o střední pásmo.
31:55'
Šlahař tečoval střelu Sýkory, ale kousek mimo. Dnes se evidentně nechal průběhu benevolentnější metr, sudí pouštějí tvrdší osobní souboje.
31:22'
Icing domácích, jdeme zpět před Klimeše.
31:08'
Přerov právě vstřelil branku!
Skóre otočeno jest! Přerov po přečíslení pokračoval v tlaku, od levého mantinelu přihrával Matouš Kratochvíl na obránce RADOMÍRA PALU, ten si v první chvíli nepochopitelně vybruslil z pozice na střelbu, jenže pak si ji vylepšil a trefil kotouč nad již ležícího Honzíka. Asistence: Matouš Kratochvíl, Šimon Kratochvíl.
30:13'
Pšurný obral o kotouč jednoho z domácích a hnal se na druhou stranu, napravo měl Pláška, Pšurný nakonec sám střílel, Honzík vyrazil za branku.
29:56'
Verdikt zní jasně, budeme pokračovat ve hře 5 na 5.
29:56'
Rozhodčí stále debatují, těžko říci, o čem.
29:29'
Na to, jak přihrávka Maliny vypadala, se z toho vyklubal pokus Šlahaře, jenže dosti nepřesný. Obecně sledujeme hru plnou nepřesností. Šlahař následně sundal jednoho z hostí za brankou a hra je přerušena, vše k velké nelibosti domácích fanoušků.
28:39'
Pěknou akci předvedl Barák, když si stáhl puk k sobě a vystřelil z mezikruží, Klimeš si připisuje další zákrok a drží zatím domácí nad vodou.
28:09'
Goiš se okolo branky tak dlouho motal, až se vymotal před Honzíka a pokoušel své štěstí, Honzík byl u pravé tyče připraven.
27:59'
Kratochvíl čistě odstavil Drtinu a vystřelil, poprvé byl pokus blokován, podruhé musel do akce Honzík.
27:46'
Další přerušení hry, ze strany domácích, Klimeš se dnes nechce hnát do nějakého harakiri a raději kotouče přikrývá.
27:38'
Kubica vyhrál buly a Drtina z modré čáry vypálil tvrdě, Klimeš ale dobře viděl a neměl tak žádný problém, co se střely týče.
27:06'
Pala neudržel kotouč na modré čáře a vyhozený kotouč dojíždí Klimeš, u levého mantinelu ho zadržel a započal tak komerční pauzu.
25:55'
Ondráček obral o kotouč Sýkoru a najížděl sám na klec, byl zavčasu dobruslen a o nějaké šanci nemůže být ani řeč. To na druhé straně také ne, potenciální brejk zazdil Šlahař nepřesnou rozehrávkou.
25:30'
Goišovu nepřesnou rozehru nakonec našel Dvořák a vystřelil z pravého kruhu, Drtina kotouč srazil a hra je přerušena.
24:34'
Kasík vyhodil za účelem rozjet jednoho ze svých spoluhráčů, ale velice nepřesně a domácí, konkrétně Matouš Kratochvíl, jedou zpět do útoku.
23:48'
Přerov právě vstřelil branku!
V Přerově probíhá nefalšovaná radost, je opět srovnáno! Sýkora nahrával před branku na Šlahaře, domácí forvard se obtočil okolo branky a naservíroval kotouč MISLAVOVI ROSANDIĆOVI, který do kotouče lehce plácl, ale kotouč se za Honzíkova záda dostal! Asistence: Jakub Šlahař, Tomáš Sýkora.
22:21'
Ondráček zpoza brány vyjel před Klimeše a chtěl střílet, jenže nebyl přesný a domácí jedou do protiútoku. Dvořák přenechal Procházkovi za modrou čáru a je pískán ofsajd.
20:58'
Ohromná chyba domácí obrany a Kadlec měl samostatný únik, jeho střelu chytá Klimeš! Následně měli hosté další akci, Šafránek přihrával před branku, jenže Klimeš opět chytá!
20:12'
Slavia se vydává dopředu a Z. Doležal následně vystřelil, jenže do jeho střely byla vložena hůl a puk končí v ochranné síti.
20:01'
Začala druhá třetina.
První třetina je minulostí, stejně jako první dvě utkání, i to třetí bylo otevřeno brzkým gólem, přesně zamířil Nedvídek. Přerov srovnával o dvě minuty později zásluhou Procházky. Když už tempo opadlo a vypadalo to na remízový stav třetiny, po nepřesném vyhození domácího Sýkory se trefil Kubica. Další třetina začne cca za třináct minut.
20:00'
První třetina skončila.
19:55'
Pala dojíždí vyhozený kotouč až za vlastní brankou a nic se tedy v této třetině již nestane.
19:25'
Domácí končí třetinu v tlaku, zejména Navrátil je velice aktivní, jenže nenese to žádné ovoce.
19:02'
Černého přihrávka na Palu mířila na lapačku Honzíka, pražský gólman, který neměl poslední dobou moc práce, přerušuje raději hru.
18:31'
Plášek nebyl tím, kdo se dostal první ke kotouči a Šagát mohl uvést puk zpět do hry.
17:59'
Slavia právě vstřelila branku!
Přerovský Sýkora byl pod tlakem a odehrál kotouč pouze na ZDEŇKA KUBICU, hostující hráč si vyjel mezi kruhy a vypálil, Klimešovi se trefil kamsi na vyrážečku, hosté jdou opět do vedení. Asistence: Jiří Doležal, Jan Novák.
17:09'
Šafránek rozehrál na Jankovského a útok Slavie měl chvíli parametry potenciálního gólu, jedna přihrávka ale všechno potopila.
16:45'
Pokus hostí o střelu je zastaven hned v zárodku, sudí signalizují postavení útočícího hráče v brankovišti.
15:59'
Šagát od modré trefil brusle Račuka a domácí se řítili do útoku, celý brejk táhl Šimon Kratochvíl a pokoušel se nahrát Navrátilovi na osu hřiště, Pohl vylehl pas a trochu ztišil stadion.
15:28'
Nedvídek si píchl kotouč na střed, jenže tam nikdo z jeho kolegů nebyl. Pak se ale po chybě domácí obrany dostal výše zmíněný sám před Klimeše, který vše musel jistit složitějším zákrokem.
14:57'
Šlahař dostal nahrávku od Maliny a vydal se dopředu, ale zase ztratil puk. Hosté se řítili na druhou stranu, Klimeš vše jistí zákrokem. Tempo z úvodních minut již opadlo.
14:37'
Vhazování po icingu se protáhne, oba celky byly z buly vykázány a víceméně se taková pohroma pro domácí týkající se úbytku sil nenastala.
14:34'
Zakázané uvolnění z domácí strany.
13:33'
Rosandič přihrál Pšurnému pouze na brusle a domácí museli jet zpět do obranné fáze. Šimon Kratochvíl se po zisku puku probíjel dopředu, neměl ale komu nahrát.
13:02'
Domácí poněkolikáté v krátkém sledu vyhazují kotouč ven, hosté mají nyní opticky více ze hry.
11:54'
Rosandič se nedostal mezi dva obránce, naopak byl poslán k zemi a domácí si vyprošují trest, žádný nepřijde. Hosté zpět v útoku, jenže Barák trefil Dvořáka a Přerov jede na druhou stranu, Procházka neměl komu nahrát.
11:38'
Račuk přihrával Kadlecovi před branku, puk byl však zblokován a letěl vysoko nad brankoviště, sudí přerušují hru.
11:19'
Hra se stěhuje zpět před Klimeše, Meopta vyhodila na icing.
11:00'
Hosté v plném počtu. Navíc se přihrávka Pláška dostala za modrou čáru a je tu ofsajd spolu s komerční pauzou.
10:39'
Šlahařova dělovka skončila v lapačce Honzíka a ukončuje martyrium Slavie trvající 102 sekund. Skvěle sehraná přesilovka od domácích, leč bez gólu.
09:58'
Rosandič si položil jednoho z hostí a přihrál Procházkovi, ten z jasné pozice na hraně brankoviště netrefil!
09:38'
Sýkora vypálil z mezikruží, střela se otřela o pravou tyč!
09:09'
Sýkora zprava nahazoval před bránu, kotouč byl zavčas odpálen hostujícími hráči do bezpečí.
09:00'
Ofsajd Přerova přerušuje hru, zároveň se bude vylučovat, první přesilovku dostanou domácí, vyloučen je Šafránek za hákování.
07:55'
Barák si neobhodil Dvořáka a domácí jedou střídat, neboť vyhodili kotouč na druhou stranu. Klidné oslabení pro domácí. Pšurný poté využil další chybu v rozehrávce, ale nepovedlo se mu prostřelit Honzíka, respektive o kotouč přišel dříve, než vystřelil.
07:18'
Domácí vyhráli kotouč a Rosandič ho poslal Honzíkovi, hostující gólman si s ním sice poradil, ale nebylo to přesvědčivé.
06:58'
Pas podél mantinelu vytušil Malina a spolu s Chmelířem chtěli vyhodit kotouč ven, ale nepodařilo se to. Malina pak za bránou tvrdě sundal Doležala, který se těžce zvedá, hosté se navíc dopustili ofsajdu.
06:41'
Šlahař dnes jako první hráč okusí trestnou lavici, po souboji u levého mantinelu jde za katr, trest byl klasifikován jako sekání.
06:08'
Doležal zkusil z mezikruží rychlou střelu, Klimeš ji bez potíží vyrazil a následně domácí obrana vyhodila na druhou stranu hřiště.
05:53'
Ofsajd Slávistů, bude se vhazovat ve středním pásmu. Zatím sledujeme poměrně slušný hokej z obou stran.
05:10'
Přerov právě vstřelil branku!
MEO zpět ve hře! Krejčík předvedl ukázkový námaz, když od mantinelu víceméně odevzdal kotouč domácím, Šlahař ještě posunul na MILANA PROCHÁZKU a domácí forvard si forhendovou kličkou poradil. Máme srovnáno. Asistence: Jakub Šlahař, Tomáš Sýkora.
04:23'
Menší disharmonie nastala mezi čárovými rozhodčími, když jeden signalizoval icing a druhý nikoli, což mohlo připomenout včerejší extraligovou situaci na Spartě, hra pokračuje dále bez icingu.
04:00'
Vhazování v útočném pásmu domácích, Pala si vyjel do střelecké pozice na modrou čáru a vypálil, Honzík chytá a vhazování se bude opakovat.
03:22'
Slavia právě vstřelila branku!
Brzké góly jsou v této sérii častý jev a jinak tomu není ani ve třetím utkání! Na modré čáře dlouho otálel Procházka s pukem, o něj ho obral Doležal, počkal si, nahrál doprava na Baráka a slávistický útočník vypálil, střelu během letu zřejmě tečoval LUKÁŠ NEDVÍDEK, neboť je on označen za střelce gólu. Asistence: Jindřich Barák, Zdeněk Doležal
02:33'
Zbořil neprotlačil kotouč přes Ondráčka a musel se věnovat obraně, Ondráček následně využil menšího zmatku před Klimešem ke střele, ale nepřesné.
02:09'
Valná hromada několika hráčů u mantinelu hostí, rozhodčí přerušil hru až po delší době a vykazuje domácí z pásma, hlavní sudí tak dostává menší sodu.
01:33'
Klimeš dojel za branku, aby zde sebral puk od Klimkovského a domácí jedou zase zpět do útoku.
00:58'
Račuk se pokoušel o obhození Rosandiče a přesprintování, jenže se mu to nepovedlo a domácí bek uvede puk do hry.
00:28'
Domácí se usadili v útočném pásmu, dobrý forčeking hostí ale znemožnil pokračování akce a hosté jdou do útoku.
00:01'
Úvodní buly jde Přerovu a třetí čtvrtfinále může začít!
00:01'
Utkání právě začalo.
Před utkáním proběhne menší ceremonie, osmdesát let slaví bývalý trenér Zubrů Vladislav Chytil, s tím souvisí i předání dresu a gratulace od jednatele týmu.
Úvodní sestavy:

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimboch) – Malina, Chmelíř, Rosandić (A), M. Novotný, Pala, R. Černý, Zbořil – Milan Procházka, T. Sýkora (C), Šlahař – Plášek (A), Pšurný, Goiš – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Navrátil – Padrnos, Gago, F. Dvořák.
trenér: Kamil Přecechtěl

HC Slavia Praha: Honzík (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Pohl, Kasík, J. Holý, Ryzák – L. Krejčík, Nedvídek, Z. Doležal – Račuk, Šagát, M. Kadlec – Jankovský, Šafránek, Šmerha – J. Doležal, Kubica, M. Ondráček.
trenér: Milan Razým

Rozhodčí: Kostourek, Wagner – Kokrment, Maštalíř.
Čtvrtfinálová série Přerov – Slavia
1. utkání čtvrtfinále WSM Ligy: HC Slavia Praha – HC ZUBR Přerov 2:1 OT (1:1, 0:0, 0:0 – 1:0)
Pavouk play-off proti sobě svedl týmy ze čtvrtého a pátého místa tabulky základní části WSM Ligy, tedy pražskou Slavii a přerovské Zubry. Série začala v úterý v pražském Edenu. Utkání sledovalo pouhých 732 diváků, domácí šli do vedení již po osmnácti sekundách, kdy se trefil Račuk. Přerov srovnal zhruba o deset minut později, první gól Meopty v play-off zaznamenal Goiš. Na rozuzlení si museli diváci počkat až do prodloužení, kdy Přerov špatně střídal a přesilovku využil Zdeněk Doležal. Moravanům nepomohla ani větší střelecká aktivita, která vyzněla v jejich prospěch, 37:32.

2. utkání čtvrtfinále WSM Ligy: HC Slavia Praha – HC ZUBR Přerov 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Utkání číslo dvě následovalo o den později a ani to nenabídlo žádné střelecké hody. V rozmezí 13. – 15. minuty dostali hosté přesilovku 5 na 3, kterou využil obránce Pala. Slavia srovnala až v minutě třicátéosmé, srovnával úterní střelec prvního gólu, Račuk. Zápas zvrátil na domácí stranu v polovině poslední periody Lukáš Krejčík a Pražané tak vyhráli i podruhé nejtěsnějším rozdílem, 2:1. MEO trápí produktivita, vždyť z 67 střel, které vyslali na brankáře Slavie, skórovali pouze dvakrát.
Dobrý večer příznivcům WSM Ligy. Od zítřejších 17:00 se na Moravě rozhoří boj o kořist v podobě třetího zápasu play-off mezi domácím Přerovem a hostující Slavií Praha. Hosté jsou psychicky na koni, neboť vyhráli obě domácí utkání a série se stěhuje do Přerova za stavu 0:2 pro domácí Meoptu. Podaří se tak Slavii navléct třetí korálek, nebo se čtvrtfinále bude určitě stěhovat do Prahy?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.


Články odjinud