Play-off 2. liga, skupina Východ (ČR) -  ONLINE PŘENOS -  Val.Meziříčí : Kopřivnice - 13. března 2023   18:00

Kopřivnice

A je dobojováno. Oba týmy sehrály prakticky jednu další třetinu navíc, až v 18. minutě prodloužení nakonec rozhodl svou střelou z boku na branku obránce Stanislav Báchor. Bobři se tak díky tomu dostávají do vedení 2:0 na zápasy a ve středu v Kopřivnici mohou sérii ukončit.
77:33'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Je rozhodnuto! V prodloužení se prosazuje STANISLAV BÁCHOR! Asistence: Jan Křivohlávek.
76:52'
Po buly končí puk na zakázaném uvolnění. Vhazuje se znovu před Baldikem.
76:38'
Finsterle před Baldikem úplně sám, bekhendem se mu ale nepodařilo zakončit. Vhazuje se před maskovaným mužem Tatry.
75:55'
Pokorný netrefil volné místo v brance, za chvíli zase pálil Vávra. Jeho střelu se také podařilo Kopřivnici udolat. Do úniku se následně dostal Velecký, ten pálí na Sachrovu hruď.
75:32'
Sachr zabránil úniku Hlaváče. Vhazuje se před jeho svatyní.
74:50'
Bobři v útoku. Gabrhelík vypálil od modré, puk získávají hosté a ti jedou dopředu.
74:46'
Tatrovka vyhazuje a je pískán icing.
73:58'
U kotouče stále Bobři. Vávra poslal na Báchora a Valaši jedou znovu dopředu.
73:58'
Vávra se chtěl s pukem posunout za modrou, je ale pískán ofsajd. Kozubík byl moc brzy za čarou.
73:28'
Bobři drží pásmo, Finsterle trefil tyč!
72:58'
Valaši znovu u puku, Martinec s Pokorným vepředu.
72:52'
Pokorný mohl jít do úniku, puk ale včas nezachytil.
72:07'
Po rozehrávce má kotouč Tatra, ta ho rychle ztrácí a dopředu jde Martiník.
71:41'
To se jim nedaří. Tatra jejich atak odvrátila a Bobři jsou s pukem znovu za svou svatyní.
71:08'
Tatra tlačí Bobry u jejich branky. Ďurkáč ale získal puk a Valaši mohou rozehrát.
70:33'
Valaši mají puk a jedou dopředu. Vávra se dostal přes modrou, obrana soupeře ho ale dál nepustila.
70:23'
Pargač pálí na Sachra, ten má puk v lapačce.
70:04'
Vávra se dostal až před Baldika, ten z blízka zasahuje.
69:25'
Hraje se na obě strany. Martinec se vydal za modrou, puk odražen.
68:49'
Kopřivnice v protiútoku, zanedlouho také Valmez.
68:31'
Nyní pod tlakem hosté.
68:04'
Ďurkáč pálil od modré, trefil tyč!
67:39'
Valmez pod tlakem. Puk byl znovu nebezpečně blízko svatyně domácích. Sachr se rozkročil a má znovu puk v lapačce.
67:05'
Bobrům se přechod do pásma nevydařil, zkouší to napodruhé.
66:37'
Buly ve středním pásmu. Báchor dostává puk za branku a rozehrává.
66:33'
Velký zmatek u branky Valmezu. Kopřivnice mohla dobíjet do odkryté branky, Sachr ale ve svatyni soupeře čaruje.
65:43'
Střelu Indrsta Sachr vyrazil.
65:29'
64:50'
Kopřivnice s pukem za brankou domácích. Bobři ho ale po chvíli získávají a snaží se rozehrát.
64:10'
Tatra má puk a chce rozehrát. Vávra vybojoval kotouč a posouvá svůj tým do útoku.
63:50'
Valaši blízko branky. Báchor stínil před Baldikem, Křivohlávek pálil přímo na brankářovu hruď.
63:29'
Vhazování před Baldikem. Bobři kombinují.
63:29'
Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice:
Indrist – 2 min., vysoká hůl.
63:10'
Andrisova střela zblokována, do protiútoku jede Velecký. Sachr má další zákrok.
62:40'
Finsterle poslal do útoku Kozubíka, ten puk ale za brankou ztratil. Na Sachra pálil Urban, brankář má puk v náruči.
62:24'
Rychlý útok Tatry, Sachr má první zákrok v prodloužení.
62:03'
V útoku Kopřivnice. První atak Bobři odrazili, Tatra se už ale znovu staví.
61:31'
Vávra objel s pukem branku. Bekhendové zakončení si Baldik pohlídal.
60:18'
Buly před Baldikem. Kozubík s pukem za brankou, Valaši se nemohou dostat před branku.
60:04'
Bobři u puku, Vávra pálil z mezikruží.
60:01'
Začalo prodloužení.
Hraje se 5 na 5.
Další třetina začne přibližně v 20:25.
Valachům se v poslední části podařilo srovnat díky přesilovkové brance Lukáše Finsterleho. Základní hrací doba o vítězi nerozhodla a tak po 15 minutách pauzy a úpravě ledu bude následovat 20 minutové prodloužení s náhlou smrtí. Kdo dá gól, vyhrál!
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:42'
Andris netrefil branku, zanedlouho Finsterle trefil tyč!
59:34'
59:12'
Vhazování ještě před Baldikem, Tatra ale znovu vyhazuje.
59:05'
Bobři ještě kombinují. Martiníkovo nahození má Baldik v lapačce.
58:34'
Tatra vyhazuje. Bobři si ale předtím vytvořili velký tlak.
57:32'
Buly před Baldikem. Křivohlávkova střela byla vyražena, Finsterle mohl pálit do prázdné. K puku se ale včas nedostal.
57:32'
Pargáč – 2 min., vysoká hůl.
57:32'
Sviták ztratil nahrávku před svou brankou a tím se naskytla možnost do úniku jednomu z hráčů Kopřivnice. Sachr na poslední chvíli puk vyrazil!
56:28'
Valaši drží útočné pásmo, Báchor pálil od modré, jeho střela byla vyražena betony.
56:21'
Snaha Kopřivnice dostat se do útoku nakonec končí vyhozením na zakázané uvolnění.
55:49'
Buly před Sachrem, na něm lepší Tatrovka. Bartošák pálil od modré, minul.
55:02'
Martinec se procpal přes obranu Kopřivnice, puk byl ale vyražen až do středního pásma, kde si na něj počkal Matěj Mach, Ten v úniku přestřelil svatyni Valmezu.
54:21'
Zanedlouho byli také hráči Tatry nebezpečně blízko brankáře protihráče. Puk je ale nakonec vyhozen ven z pásma a pískán icing.
53:32'
Bobři v útočné třetině. Před Baldikem se sám zjevil Křivohlávek! Jeho pokus gólman na poslední chvíli vyrazil.
53:12'
Holišovu střelu od modré zblokoval Velecký.
52:23'
Petrek nahodil puk k brance, střelu Goly z blízka Sachr vyrazil.
52:23'
Jejich vyhození končí icingem. Buly znovu před maskovaným mužem Valmezu.
51:48'
Po zákroku Sachra se vhazuje před jeho svatyní. Valaši jsou u kotouče a rozehrávají.
51:22'
Sviták dostal od Křivohlávka nahrávku k modré a poslal puk po zemi až k Baldikovi. Ten pohotově zasahuje.
50:39'
Tatra chtěla vyhodit, puk ale zachytil Ďurkáč u modré. Do toho už naskakuje Mach na led.
50:30'
Bobři ale stále pokračují v napadání. Střelu Ďurkáče od mantinelu má Baldik mezi betony.
50:01'
Bobři se ke střele neměli, nahrávku Vávry nakonec vyrazil Velecký.
49:24'
Kozubík čeká u branky, nahrávky se ale nemůže dočkat.
48:51'
M. Mach – 2 min., faul kolenem.
48:51'
Valašskomeziříčskou devatenáctku Vávru fanulovala kopřivnická devatenáctka Matěj Mach.
48:37'
Útok Kopřivnice překazilo ofsajdové postavení. Vhazuje se ve střením pásmu u střídačky domácích.
48:02'
Valmez vyhodil za branku Tatry. Báchor dostal nahrávku k mantinelu a pálí, puk je vyražen do ochranné sítě.
47:12'
Buly před Baldikem. Valaši jsou u puku, nedaří se jim ale rozestavět. Tatra jejich ataky velice rychle kazí.
46:14'
Kozubík chtěl udělat kličku z poza branky, puk mu ale Baldik vypíchl, Na dorážku Finsterleho stačil také.
45:47'
Suchý ztratil nahrávku v útočném pásmu a dopředu šli zase Bobři. Před Baldika se dostal Vavřík, jeho střelu má brankář mezi betony.
45:29'
Pokorný z bezprostřední blízkosti prověřil Badika, ten má ale jen další čárku do statistik zákroků.
44:41'
Marek Mach prověřil Sachra z mezikruží, puk je vyražen. Tatra přesto pokračuje v nátlaku.
43:57'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Kombinace hráčů přes celou obrannou třetinu Kopřivnice. David Kozubík nahrál přes kruhy na úplně volného LUKÁŠE FINSTERLEHO a ten rozvlnil síť za Baldikem. Asistence: David Kozubík, Tomáš Vávra.
43:35'
Střela Tomáše Vávry vyražena do ochranné sítě.
42:43'
Hosté kombinují, do odkryté branky měl možnost dorážet Gola, ten se ale nedostal pořádně k puku. Bobři u hry.
42:03'
Andris s Křivohlávkem dojeli až do útočné třetiny, Kopřivnice už má ale puk znovu na svých holích.
41:18'
Buly ve středním pásmu. Suchý rozehrál a Tatra se posouvá do útoku.
41:08'
Buly před Sachrem. Andris se chtěl dostat do úniku, Křivohlávkovi se ale nepodařilo nahrát včas.
41:07'
Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí:
Kozubík – 2 min., podrážení.
40:20'
Báchor pálil od modré, puk gólman na poslední chvíli vyrazil betony. Zanedlouho byl před Badlikem Vávra, ten také ztroskotal na betonech.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:38.
Po velice atraktivní první třetině jsme zatím žádné další branky neviděli. Bobři i hráči Kopřivnice jsou ale oslabeni o jednoho hráče, za faul loktem u mantinelu byl do konce utkání vyloučen Adam Bachánek, hráč Tatry také nedohrál.
40:00'
39:39'
Puk končí vyhozen za hrazením. Buly po Sachrově levici vyhráli domácí, dopředu se ještě vydává Finsterle.
38:58'
Ďurkáč rozehrává, útok Valachů ale dostal nahrávky nepřesně a u hry je znovu Tatrovka.
38:54'
Martiník pálil z kruhu mezi betony, jeho střelu Baldik má.
38:50'
Puk je ale nešikovně vyhozen ven, je z toho icing a buly znovu u Baldika.
38:18'
Kozubík chtěl ve středním pásmu poslat puk na Martince, jeho pas ale zblokoval Pargač. Tatra se pokouší rozehrát.
37:29'
Vhazování před Baldikem vyhráli Bobři. Holišova střela od modré byla ale zblokována prvním bránícím hráčem.
37:23'
Andris se chtěl probojovat před modrou, jeho útok ale obrana Tatry odrazila.
36:23'
Pargač poslal kotouč před Sachra, na dorážku zde ale nikdo nebyl. Bobři mají puk na svých holích a mohou rozehrát.
35:30'
Holiš je už na ledě a hned se mu naskytl únik. Z jedné strany byl ale bráněn hráčem Tatry, Baldik si zbytek pokryl.
34:51'
Dluhoš pálil od modré, jeho pokus Sachr vyrazil. Valaši znovu posílají puk za polovinu.
34:27'
Tatra chce rozehrát, Bobři ale už podruhé za sebou vyhazují.
33:48'
Gola nahodil puk do útočné třetiny. Kotouč je ale vzápětí vyhozen mimo hrazení a bude se tak znovu vhazovat.
33:30'
Buly před Sachrem, na něm lepší Bobři a ti hned vyhazují.
33:30'
Holiš – 2 min., vražení na hrazení.
32:48'
Martiník bojuje v rohu o puk s Bartošákem, hráč Bobrů úspěšný. Tatra se ale vzápětí dostává ke hře a jde do útoku.
32:45'
Valaši jsou před brankou Baldika. Svitákovu střelu po zemi vyrazil gólman betony.
32:03'
Po icingu se vhazuje před Sachrem. Bobři mají puk, Sviták s Ďurkáčem pomalu rozehrávají.
31:53'
Kamas se dostal dvakrát po sobě do dobré střelecké pozice, nejprve jeho pokus Baldik vyrazil, poté chytil kotouč mezi své betony.
30:54'
Andris u brány hostí, nehrál ale k modré. Zde čekal Kamas jehož střela byla ale zblokována obránci Tatry.
30:28'
Vhazování po Baldikově pravici. Puk se dostal až na modrou na Báchora, ten střelou minul branku.
30:18'
Už i Kuchařík je na ledě, domácí v plném počtu.
29:11'
Buly na straně Tatry. Pindel se dostal až před Sachra, do toho už naskakuje na led Filip Fojtík. Střela Pindela míjí branku.
29:10'
Finsterle pálí z pravé strany na Baldika, puk má brankář mezi betony.
28:10'
Na vhazování ve středním pásmu lepší Tatra, ta se hned posunuje dopředu. Sachr se v brance rozkročil a zakončení při úniku tak zabránil.
27:55'
Báchor přejel s pukem do útočného pásma. Bobrům se ale nahrávky nevyvedly a vše končí ofsajdem.
27:33'
Buly u Baldika, Velecký má puk a dere se dopředu.
27:29'
F. Fojtík – 2 min., sekání.
26:58'
Vávra s Finsterlem se dostali do útoku 2 na 2. Zakončit se jim nevydařilo a Tatra je znovu u svatyně domácích.
26:03'
Další vyhození Bobrů. Marek před brankou puk nezachytil a Valmez posílá znovu puk za polovinu,
25:36'
Valmez vyhazuje. Sluštík ale rychle rozehrává.
25:13'
Tatra má k dispozici 5 minutovou přesilovku.
25:13'
U střídačky hostí byl stažen jeden z hráčů Tatry, vypadá to, že nedohraje.
25:13'
Bachánek – 5 min. + OK, faul loktem, odpyká Kuchařík.
25:00'
Bachánek ztratil puk u své modré a dopředu tak mohl Gola.
24:29'
Rychlý protiútok ze strany Valmezu, kotouč je vyražen nad branku.
24:25'
Pargáčuv únik na Sachra, ten má puk mezi betony.
23:42'
Andris dojel s pukem až k brance, jeho nahrávka na Křivohlávka nepřesná. Zanedlouho zase nahrával Křivohlávek na Martiníka, znovu neúspěšně. Obrana Tatry byla přitom rozhozená.
22:43'
Matěj Mach rozehrál a poslal před Sachra Bartošáka. Mladý gólman puk na poslední chvíli vyrazil lapačkou.
22:33'
Finsterle se s Vávrou dostal do úniku, Baldik si vyjel proti střele a na jeho bekhendový pokus stačil. Branka je při pádu brankáře vyhozena, probíhá tak znovu její nasazení.
21:46'
Velecký se dostal před Sachra, jeho útok ale na poslední chvíli zastavil Gabrhelík. Bobři jdou do útoku.
21:28'
Tatra vyhazuje na icing, vhazuje se před Baldikem. Následuje další.
21:00'
Křivohlávek s Andrisem napadali před brankou Hlaváče, puk ale nezískali.
20:14'
Finsterle minul branku. Tatra vyhazuje kotouč přes střed a Valaši znovu zakládají útok.
20:04'
Na puku první Kopřivnice. Ta vyhazuje a je pískán icing.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:48.
Máme za sebou první periodu, ve které jsme byli svědky hned pěti branek. Napřed se za Bobry prosadil už ve 2. minutě Andris, v 10. minutě ale srovnal Sluštík, o necelou minutu později navýšil Pargač. V 17. minutě navíc zvýšil Michael Velecký. Valmezu se ještě chvíli před koncem třetiny podařilo z přesilovky snížit zásluhou Tomáše Vávry, do druhé části tak budeme vstupovat za stavu 2:3.
20:00'
19:46'
Tatra ještě napadá, z otočky vstřelil Dluhoš, puk ale obětavě vyrazil jeden z obránců Valmezu.
19:05'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Bobři se dokázali dostat rychle před svatyni hostí a před ležícím Baldikem se prosazuje TOMÁŠ ANDRIS. Asistence: Jan Křivohlávek, Jakub Ďurkáč.
18:35'
Bobři se ještě chtějí dostat dopředu, ve středu ale Tatra jejich útoky odvrací.
17:55'
Bobři znovu u branky hostí. Bartošák ale získal puk za brankou a znovu vyhazuje.
17:33'
Tatře se daří vyhodit puk ven, Sachr rozehrál.
17:16'
Vávra nabil ke levému kruhu na Báchora, ten poslal puk po zemi mezi betony. Brankář chytá.
17:11'
Petrek – 2 min., držení.
16:48'
Kopřivnice právě vstřelila branku! Rychlý protiútok ze strany Tatrovky, za Sachra se prosazuje MICHAL VELECKÝ. Asistence: Dominik Suchý, Ondřej Sluštík.
16:36'
Bobři odvrátili atak a jsou před Baldikem. Po jedné střele se ale posunuje dopředu znovu Tatra.
15:36'
Ďurkáč si bere puk za branku a na chvíli uklidňuje hru. Finsterle v mezikruží před Baldikem bojoval o kotouč s Matějem Machem. Hráč Tatry úspěšnější a posílá svůj tým dopředu.
14:57'
Sachr už ležel na zemi, nikdo z kopřivnických hráčů ho ale nepřekonal.
14:20'
Sluštík nahrál mezi kruhy na Veleckého, ten těsně netrefil branku.
13:37'
Vávra nahrál na napřáhnutého Andrise, ten ale trefil prvního hráče Patrika Golu před sebou.
12:48'
Kopřivnice na chvíli napadala před svatyní Valmezu. Nahrávka na Veleckého se nevydařila, do útoku jdou znovu domácí.
12:26'
Tatra už podruhé vyhazuje.
11:40'
Bobři kombinují, nemohou se ale dostat blíž před Baldika.
11:37'
Bartošák – 2 min., podrážení.
11:27'
Martiník s Andrisem atakují za brankou, nemohou se ale dostat před brankoviště.
10:22'
Kopřivnice právě vstřelila branku! Rychlý protiútok a Tatrovka obrací skóre. Před ležícím Sachrem zakončil JIŘÍ PARGÁČ. Asistence: Dominik Ficek, Patrik Gola.
09:31'
Kopřivnice právě vstřelila branku! Suchý vypálil po pasu Veleckého na Sachra, ten odražený puk vyrazil, na dorážku SLUŠTÍKA ale nestačil. Asistence: Dominik Suchý, Michal Velecký.
09:13'
Tatra se vydala do útoku, střelu vyrazil Sachr za hrazení. Pod tlakem zase Bobři.
08:51'
Finsterle objel branku a nahrál na Holiše u modré, ten ke kruhu na Vávru, Zkušenému útočníkovi se ale další pas nepovedl a Bobři kotouč ztrácí.
08:05'
Kopřivnice pod tlakem. Gabrhelík nahodil puk na Baldika z boku, kotouč ale jen pomalu spadl po jeho ruce,
07:33'
Markovu střelu vyrazil Sachr pryč, na druhé straně se vzápětí dostal do úniku Andris, ten zkoušel kličku před Baldikem, neúspěšně.
06:48'
Bobři rozehrávají. Kopřivnice je ale nechce pustit přes polovinu a jejich pokusy odvrací.
06:05'
Pindel mohl dostat nahrávku přímo na Sachra, branku netrefil. V tu chvíli už skákal na led Pokorný, ten zachytil odražený puk a poslal do útoku Andrise. Jeho pokus vyrazil Baldik betonem.
05:42'
Gabrhelík vyhazuje. Tatra se chtěla rychle posunout do útoku, zastavil ji ofsajd.
04:45'
Matěj Mach rozehrál dozadu a poslal na Sachra Veleckého, ten si ale u brankoviště nerozuměl s pukem, ztratil ho a kotouč je znovu vyhozen ven z pásma.
04:19'
Tatra kombinuje po stranách, nemlže se dostat před branku. Bobři vyhazují.
04:00'
Pokorný – 2 min., podrážení.
03:55'
Sluštík se procpal přes obranu Valmezu a nabil Indrstovi, jeho střela minula branku.
03:20'
Po icingu je buly před Sachrem, ten stále čeká na první zákrok.
02:48'
Vávra vybojoval kotouč v rohu a nahrál na střed na rozjetého Martiníka, ten trefil hruď brankáře. Tatra pod tlakem.
01:56'
Střela pokorného na Baldika byla vytečována nad branku. Bobři stále v útoku, Kozubík napadá před brankou.
01:16'
Buly před gólmanem Tatry. Dluhoš vybojoval puk a poslal dopředu Indrsta, ten ale jen promáchl před Sachrem.
01:04'
Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku! Do samostatného úniku se dostal Ondřej Martiník a nahrál do jízdy vedle sebe TOMÁŠI ANDRISOVI, který poslal puk nad Baldikuv beton. Asistence: Ondřej Martiník.
Suchý se dral dopředu, jeho atak Bobři odrazili.
00:04'
U puku první Kopřivnice. Kozubík ale hned využil pochybění obrany Tatry a vydal se dopředu. Pas na Finsterleho, ten zkusil na Baldika bekhend, gólman má první zákrok.
00:01'

HC Bobři Valašské Meziříčí: Sachr (Ševců) – Ďurkáč, Gabrhelík, Liss, Kamas, Báchor (A), Sviták, Holiš – Finsterle, Vávra (A), Kozubík – Andris, Křivohlávek (C), Martiník – Bachánek, Vavřík, Pokorný – Kuchařík, Martinec.

Trenér: Lukáš Plšek

HC ISMM Kopřivnice: Baldik (Kubáň) – Petrek, Marek, Bartošák, Dluhoš, Hlaváč, Ficek – Velecký, Sluštík (C), Suchý – F. Fojtík, Pindel, Indrst – Pargač, M. Mach, Gola – Urban, J. Mach, Kleniár.

Trenér: Ladislav Majkus

Rozhodčí: Held, Grygera – Bartek, Bubela.
Zdravíme všechny fanoušky druholigového hokeje. Před námi je druhé utkání osmifinále play-off mezi týmy HC Bobři Valašské Meziříčí a HC ISMM Kopřivnice.

První utkání série na kopřivnickém ledě se vydařilo hostujícím Valachům, kteří Tatrovku porazili 5:3. Utkání bylo velice vyrovnané, domácí napřed vedli, Bobrům se podařilo navýšit, Tatře zase srovnat. Rozhodující čtvrtý gól Valmezu padl 53. minutě utkání po pochybení domácího gólmana, který před volným Finsterlem svým skokem po střele doslova odkryl svou svatyni a dovolil mu tak skórovat. Známé tvrzení, že v play-off rozhodují maličkosti se tak potvrdilo a velice vyrovnané utkání můžeme očekávat také v pondělí.

1. OF play-off, HC ISMM Kopřivnice – HC Bobři Valašské Meziříčí

Branky a nahrávky: 11. Pargáč (Suchý, Velecký), 37. Pargáč (M. Mach, Gola), 50. Suchý (Bartošák, Sluštík) – 24. Kozubík (Vávra, Báchor), 25. Vávra (Finsterle, Křivohlávek), 44. Martiník (Křivohlávek), 53. Finsterle (Vávra, Kozubík), 60. Kozubík (Gabrhelík, Vávra). Rozhodčí: Šutara, Kapitanov – Veselý, Voznička. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1327. Střely na branku: 26:29. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:5.