Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa

Jan Kovář (MET) 0+0, 4 střely, čas na ledě 27:54
Tomáš Záborský (UFA) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:41
Je dobojováno. Maraton kvalitního hokeje nakonec dotáhl do vítězného konce domácí Magnitogorsk, který díky brance kapitána Sergeje Mozjakina zdolal Ufu 3:2. Metallurg tak navyšuje vedení v sérii již na 2:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 29:44
Konec zápasu.
81:05
Metallurg právě vstřelil branku!
Je dobojováno, dlouhé utkání zná svého vítěze. SERGEJ MOZJAKIN obdržel efektní žabičku, po níž se dobře zorientoval a bekhendem překonal bezmocného Vasilevského. Asistence: Viktor Antipin.
80:01
Začalo druhé prodloužení.
Je za námi první prodloužení duelu, které o vítězi nerozhodlo. Po přestávce tak bude pokračovat nastavení s číslem dva. Jak dopadne tento duel? Sledujte náš on-line přenos!
80:00
První prodloužení skončilo.
79:25
Ofsajd. Zubarev přejel modrou čáru příliš rychle. Vhazovat se bude ve středním pásmu,
78:35
Kotuč je v hledišti. Vše ale proběhlo s dotekem plexiskla, vylučovat se tak nebude.
77:41
Košečkin nyní předvedl vynikající zákrok, proti voleji Kuldy. Částečně tak napravil zaváhání za brankou, kde si s kotoučem příliš dlouho pohrával.
76:51
Vasilevskij musel zasahovat proti nahození protihráče. Lapačka ale byla na svém místě, vhazovat se bude po levici hostujcíího brankáře.
75:53
Kulda se již chystal ke střele, když v tom zazněl hvizd pomezního sudí. Hosté kotouč v útočném pásmu nezastihli.
74:55
Dlouhé nahození do útočného pásma se minulo účinkem, Metallurg u puku nezůstal. Ufa poté vyhodila na zakázané uvolnění.
72:53
Zaripov se ujal volného kotouč, obkroužil branku a adresoval jej svému spoluhráči. Puku se ake chopili hokejisté Ufy.
71:57
Metallurg stále aktivně napadá, do protiútoku se ale vydala Ufa. Kolcovova střela od modré čáry ale do zamýšleného prostoru nedolétla.
70:56
Znovu je touš až u Košečkina, Salavatu se hra v početní výhodě vůbec nevede.
70:10
Hosté se nyní nejen osvobodili, dokázali ale také vypálit. Kaigorodovova bomba z hranice pravého kruhu ale nesupěla, Košečkin ji schoval do rukavice a přeručil hru.
69:48
Velký závar před Vasilevským nakonec brankou nekončí, Hostující brankář se dobře zorientoval a ukryl kotouč do své moci. Vhazovat se bude v útočném pásmu Metallurgu.
69:19
Domácí mají dobrou šanci rozhodnout utkání. Salavat je totiž potrestán za příliš mnoho hráčů na ledě.
68:04
Utkání stále čeká na svého vítěze, oba celky se prezentují velmi opatrným hokejem. Nikdo nechce udělat chybu.
67:57
Kotouč nyní vlastní na holích Magnitogorsk. Dlouhé nahození ale k úspěchu nevedlo. Na druhé straně hrací plochy pálil Slepyšev. Také ale neúspěšně.
66:44
V útočném pásmu nyní operují domácí, kteří svírají svého soka. zatím se ale do žádné větší šance nedostávají.
65:58
Ščitovova rána od modré čáry donutila Košečkina k zásahu pomocí pravého betonu. Domácí brankář byl úspěšný.
64:28
Zakázané uvolnění Ufy. Buly proběhne před Vasilevským. Magnitogorsk má v nastaveném čase o něco málo navrch.
63:12
Nahození od modré čáry Vasilevskij likviduje, Metallurg nyní sevřel hosty v obranném postavení.
62:25
Sergej Zinovjev přejel útočnou modrou čáru a rozhodl se vypálit. Pozorný Košečkin ale tuto šťiplavou ránu vytěsnil do ochranné sítě. Buly po pravici domácího brnakáře.
61:15
Ofsajdové postavení v podání Salavatu. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže brance Magnitogorsku.
60:25
Na druhé straně hrací plochy testoval Košečkina Chlystov. Ani on ale se svým zápěstím nesupěl.
60:10
Domácí se vydali ihned po vhazování kupředu, Ránu Zaripova ale Vasilevskij lapil a následně přerušil hru.
60:01
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba o vítězi duelu nerozhodla, po přestávce tak bude následovat úvodní prodloužení. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Který z celků ovládne druhé střetnutí? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 21:28
60:00
Třetí třetina skončila.
59:15
Magnitogorsk kombinuje na vlastní polovině, do ofenzivy se nikterak netlačí. Zdá se, že utkání dospěje do prodloužení.
58:10
Opět letí kotouč přes všechny čáry, Metallurg zatím předvádí vynikající defenzivní hru.
57:29
Domácí se ale osvobozují vyhozením až k Vasilevskému. To vše za bouřlivé podpory tribun.
56:38
Šance pro Ufu. Za nedovolené bránění odchází na lavici hanby Denis Platonov (MET).
55:47
Dvojice Pare – Kosov opět zatápěla soupeři, do žádné větší šance se ale nedostala.
54:48
Stále sledujeme strhující tempo, navrch mají domácí, které mohl poslat do vedení Ibragimov. Obránce Magnitogorsku ale švihem Vasilevského nepřekonal.
53:52
Antipin se velmi neohroženě vydal na útočný výlet, ovšem na úrovni modré čáry byl zastaven Puku se opět chopila Ufa.
52:57
Makarovovo nahození od modré čáry Košečkin dobře viděl, mohl jej tak bezpečně schovat do výstroje. Vhazovat se bude po pravé ruce domácího brankáře.
52:14
Domácí postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu, blíže k brance Ufy. Hosté si navíc berou oddechový čas.
51:52
Osala si vyjel do mezikruží, odkud se pokusil zakončit. Rána v pádu se mu ale vůbec nepovedla, zamířila těsně vedle branky.
50:58
Utkání má vynikající tempo, hraje se nahoru dolů, akce střídá akci. Metallurg touží rozhodnout, je momentálně lepším celkem.
50:02
Domácí pokračují ve velkém tempu, po obtočení branky vypálil po ledě Zaripov. Rána technického forvarda ale mezi tři tyče nezamířila, Vasilevskij byl pzoorný.
49:09
Metallurg právě vstřelil branku!
Je vyrovnání. Domácí vytvořili menší tlak, na konci kterého byla vynikající přihrávka před odkrytou branku. FRANCIS PARE poté jen doklepl kotouč za brankovou čáru. Asistence: Jaroslav Kosov.
48:26
Salavat napadá velmi hluboko, Magnitogorsk má potíže se vůbec dostat z obranného pásma. Hosté nakonec získali kotouč, načež se ale ocitli v postavení mimo hru.
47:38
Na hostující branku lítá jeden kotouč za druhým, nejslibnější pozici měl nyní Platonov. Ani on ale nevyzrál na pozorného brankáře Ufy. Hosté se poté osvobodili.
47:12
Chyba hostující obrany! Nepřesně mířená přihrávka skončila v mezikruží, kde číhal připravený Jaroslav Chabarov. Domácí zadák ale vypálil z voleje pouze do hrudi Vasilevského. Komerční přestávka.
46:09
Stále pokračuje tlak Ufy. Žádnou větší šanci si ale mužstvo v bílo-zelené konbinaci zatím nevytvořilo. Nyní se navíc Magnitogorsk osvobodil.
45:18
Po delší době se do útoku vydala opět Ufa. Velmi aktivní Mirnov ale Košečkina nepřekonal. Domácí brnakář poté přerušil hru. Toto samozřejmě vyhovuje Salavatu.
44:51
Nenápadný bekhend končí opět v náručí Vasilevského. Hostující muž v masce si pravděpodobně v nadcházejících minutách zachytá o něco více.
44:03
Domácí ale pokračují v napadání, zdá se, že Magnitogorsk přidává na tempu. Není divu, čas bude ekipě v modré utíkat stále rychleji.
43:15
Bogdan Potěchin se prohnal jako uragán přes modoru čáru, načež vystřelil zápěstím. Vasilevskij ale s velkým vypětím sil neposedný touš zkrotil.
42:23
Mirnov dostal pas od modré, vyjel si na hranici pravého kruhu a švihem zamířil do horní části Košečkinovy svatyně. Puk ale branku Metallurgu minul velkým obloukem.
41:36
Magnitogorsk vyhazuje přes všechny čáry. Následně odchází na střídačku, Ufě se zatím v početní výhodě příliš nevede.
41:08
Kulda pouze nahodil na domácí branku, kotouče se ale poté ujali jeho spoluhráči, kteří zahájili kombinaci.
40:36
Honba za vyrovnáním Metalurgu dostává první šrámy. Za úder do oblasti hlavy a krku putuje na trestnou lavici Oskar Osala (MET).
40:24
Domácí se chtěli ihned vydat do útoku, ale kotouč skončil mezi diváky. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.
40:01
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je minulostí, také v ní byla Ufa o něco lepším celkem. Hosté se také ujali vedení, přesně zamířil Igor Mirnov. Do závěrečné třetiny si tak Salavat nese nadějné vedení. Dokáží domácí vyrovnat? sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 8:21
40:00
Druhá třetina skončila.
39:30
Volej Para končí v ochranné sítě, do rány vložil včas hůl hostující obránce. Vasilevskij tak nakonec nemusel zasahovat.
39:02
Puk je ve středním pásmu, návrat do nebezpečné zóny se domácím nepovedl, zastihlo je postavení mimo hru. Ani Metallurg nepředvádí optimální přesilovou hru.
38:23
Magnitogorsk má dobrou příležitost k vyrovnání. Na trestnou lavici míří Nikita Ščitov (UFA).
37:56
Po nahození domácích nastala před Vasilevským strkanice, ani jeden z hlavních arbitrů ale nehodlá trestat. Buly v útočném pásmu Metallurgu.
37:09
Zubarev vyslal volej od modré čáry, Košečkin chytá. Na hrací plochu se současně vrací Brent, domácí družina oslabení přečkala bez úhony.
36:26
Ufě se přiliš nevydařil přechod do pásma, zastavil ji hvizd pomezního arbitra, který viděl ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:59
Kolcov si sjel až na hranici levého kruhu a švihem vypálil. Rána ale byla zblokována domácím zadákem, který následně vyhodil přes všechny čáry.
35:09
Metallurg je v dnešním utkání skutečně velmi nedisciplinovaný. Za hákování dostává menší trest Tim Brent (MET). Navýší Salavat své vedení?
34:16
Junkov dlouho "betonoval" puk za brankou Vasilevského, což mu ale nebylo nic platné, hosté se osvobodili.
33:08
Tempo utkání se poněkud uklidnilo, Ufa ale znovu kombinuje v útočném pásmu a ukazuje svou převahu. Do žádné větší šance se ale zatím nedostává.
32:24
Po delší době je přerušena hra. Vše se děje po pumelici Chrise Leeho, kterou vynikajícím způsobem zlikvidoval Vasilevskij. Hostující brankář se vytasil s efektním, ale hlavně efektivní rozklekem. Komerční pauza.
31:44
Filatov testoval pozornost Košečkina z pravé strany, domácí muž v masce ale nemusel svůj um předvést, rána zamířil těsně nad branku.
30:41
Denis Platonov se díky vytříbené individuální technice dostal až za modoru čáru, kde ale o kotouč přišel. Hosté poté zahájili klidnou kombinaci.
29:56
Zaripov objel branku a pokusil se předložit spoluhráči. Puk ale pouze procestoval brankovištěm, načež jej ukořistili hokejisté Salavatu.
29:03
Velmi horlivě bojoval o kotouč Slepyšev, avšak domácí se ubránili. Metallurg má velké potíže s rozehrávkou, Ufa je všude o krok dříve.
28:11
Po dalším zákroku Košečkina následuje komerční přestávka. Blíží se polovina utkání, které zatím ovládá Ufa. Hosté jsou mnohem aktivnějším celkem. Uvidíme, jak se bude duel vyvíjet nadále.
27:54
Kuldova bomba od modré čáry orazítkovala vyrážečku mága Metallurgu, který zatím drží akcie svého celku nad vodou.
27:22
Kaigorodov hledal chytrou přihrávkou do předbrankového prostoru spoluhráče. Nalezl ale pouze chumel hráčů, v němž se nejlépe zorientovat Košečkin. Domácí brankář schoval kotouč.
26:28
Domácí vyvezli puk až k útočné modré, poté se ale rozhodli raději vystřídat a poslat na ledovou plochu čerstvé síly.
25:55
Znovu se bude vylučovat na straně Metallurgu. Jevgenij Grigorenko (MET) se provnil faulem kolenem.
25:08
Hosté se prezentují lepším dojmem, jsou především důraznější v osobních soubojích. Tentokráte se ale vydali do protiútoku domácí, leč Francis Pare ihned po přejetí modré přestřelil branku.
24:18
Magnitogorsk se snaží o rychlou odpověď, z mezikruží pálil Jan Kovář. Vasilevskij byl ale bezchybný. Brankář Ufy poté raději přerušil hru.
23:13
Ufa právě vstřelila branku!
Salavat nekonec přesilovou hru využívá a zcela zaslouženě se v utkání ujímá vedení. Hostující obránce vyslal dělovku od modré čáry. Branku sice minula, ovšem touš se odrazil pouze na hůl číhajícího IGORA MIRNOVA, který bleskově rozsvítil červené světlo. Asistence: Andrej Zubarev, Kirill Kolcov.
22:37
Lehké nahození od modré čáry bylo zblokováno. Magnitogorsk následně vyhodil přes všechny čáry, čímž pošetří cenné vteřinky.
22:10
Bude se vylučovat, na trestnou lavici míří za podražení Oskar Osala (MET). Jak hosté naloží s touto výhodou?
21:17
Anti Pihlström je dnes hladobý po gólech. Nyní obdržel přihrávku od pravého mantinelu, obtočil se kolem obránce Metallurgu a vypálil. Košečkin ale zasáhl a poté přerušil hru.
20:26
Kovář zavezl podél levého mantinelu puk až do útočného pásma, kde ale příliš nebezpečí nevytvořil. Následný protiútok Ufy končí ofsajdem. Buly ve středním pásmu.
20:01
Začala druhá třetina.
Je za námi úvodní perioda utkání, která příliš pohledný hokej nepřinesla. V početní výhodě se ale ujali zásluhou Zaripova vedení domácí, přesně v poslední vteřině třetiny ale vyrovnal Pihlström. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:14
20:00
První třetina skončila.
19:59
Ufa právě vstřelila branku!
Hosté ale v posledních vteřinách vyrovnávají! ANTI PIHLSTRÖM se dostal do samostatného úniku, který přesnou ranou nad vyrážečku Košečkina využívá. Bez asistence.
19:03
Kolcovova nabídka na teč se k adresátovi nedostala, domácí opět vyhodili přes všechny čáry. Počet hráčů na ledové ploše se za malou chvíli vrátí do původní podoby.
18:12
Ufě se ale přesilová hra nevede, Metallurg se poměrně v poklidu brání. Nyní navíc vyhazuje až za branku hostujícího celku.
17:17
Série trestů pokračuje. Jaroslav Chabarov (MET) dostává dvě minuty za hru vysokou holí.
17:09
Početní výhoda Magnitogorsku je pryč, držením se provinil Oskar Osala (MET).
17:03
Přesilová hra pro Metallurg. Na trestnou lavici putuje Alexander Mereškin (UFA).
16:23
Lehký švih Pihlströma by se dal ohodnit přívlastkem propagační. Rána skutečně neměla gólový charakter. Domácí brankář si s ní také pomocí pravého betonu bez potíží poradil.
15:31
Po dělovce Kaigorodova dorážel zcela volný kotouč Mirnov. Hostující forvard ale za brisního Košečkina puk nezastrčil. Důrazní domácí poté rozpoutali menší potyčku, která ale na věci nic nezměnila.
14:58
Nepřesná přihrávka byla sražena až do obranného pásma hostí. Ufě se přesilové hry zatím příliš nevedou. Nutno vyzvednout defenzivní práci Metallurgu.
13:57
Dnes velmi aktivní Filatov obkroužil branku a pokusil se zakončit pod levý beton Košečkina. Domácí brankář byla ale na svém místě. Ufa si zahraje další přesilovou hru. Za držení hole putuje na lavici hanby Dmitrij Kazjonov (MET).
13:24
Teemu Hartikainen si vybruslil do středu hrací plochy a přes obránce vypálil příklepem. Košečkin včas zasáhl a vyslal spoluhráče do protiútoku. Lehká střela zápěstím skončila u Vasilevského. Následuje další komerční přestávka.
12:35
Hraje se velice dlouho bez přerušení. Na utkání je ale vidě, že se jedná o vyřazovací boje. Ani jedna z družin nechce dát soupeři nic zadarmo.
11:45
Zaripov si na modré čáře narazil na modré čáře a vydal se do ofenzivy. Hnedle vzápětí ale o touš přišel, hostující defenziva byla na svém místě.
10:19
Ufa se snaží urychleně odpovědět, avšak domácí jsou brankou nabuzeni a velice aktivně napadají rozehrávku Salavatu. Nyní se jim dokonce podařilo ukořistit puk.
09:26
Metallurg právě vstřelil branku!
Domácí celek se ale nakonec přece jenom prosazuje. Na modré čáře úřadující borci Magnitogorsku rozhýbali Vasilevského, načež DENIS ZARIPOV tvrdou pumelicí rozvlnil síť. Asistence: Chris Lee.
08:45
Sergej Mozjakin dostal křižný pas, který poté zamýšlel z voleje poslat do branky. Zcela volný prostor ale jen těsně minul, kotouč prosvištěl kolem levé tyče.
08:04
Metallurg je kompletní, začíná zkrácená přesilová hra domácích.
07:46
Dnešní utkání je spíše než hokejové krásy plné nedovolených zákroku. Za podražení odchází pykat Sergej Zinovjev (UFA). Hosté tak přicházejí o přesilovou hru.
07:09
Tentokráte ale míří kotouč až k Vasilevskému, domácí ekipa posílá na ledovou plochu čerstvé síly.
06:51
Nepřesná přihrávka na modré čáře zapříčinila vyhození kotouče do středníhp pásma. Ufa je ale ryhcle zpět a znovu kombninuje.
06:04
Od modré čáry se tvrdou ranou prezentoval Arturs Kulda. Košečkin ale pohotovým vykopnutím pravého betonu šanci zmařil. V nastalém závaru před brankou se nedovoleným držením hole provinil Jevgenij Timkin (MET). Ufa si tak zahraje v početní výhodě. Vše se ale bude dít až po komerční přestávce.
05:48
Magnitogorsku se zatím příliš nedaří. Nadějně se rozvíjející ofenziva končí zakázaným uvolněním, po kterém se hra vrací opět do útočného pásma Ufy.
05:12
Zinovjev dostal z pravého kruhu nabídku na teče, kterou sice využil, kotouč ale nezapadal za brankovou čáru. Pohotový Košečkin jej uschoval do připravené rukavice.
04:20
Současně jsou vyloučeni Dmitrij Makarov (UFA) a domácí Jan Kovář (MET). Oba se provinili sekáním.
03:42
Salavat se ale brání bez větších obtíží, Metallurg se nemůže usadit v útočném pásmu. Nyní bude rozehrávat až zpoza vlastní brány.
02:53
Poprvé v utkání předvedli domácí tlak. Velmi nebezpečným způsobem z mezikruží zahrozil Osala. Vasilevskij ale zasáhl, hosté si při obranné hře pomohli nedovoleně, za držení putuje na trestnou lavici Alexander Mereškin (UFA).
01:31
Až nyní se domácí družině podařilo dostat z velkého tlaku. Z protiútoku ale nic nebylo, neboť se Ufa poctivě vrátila. Po bekhendovém pokusu Záborského proběhně buly po levici Košečkina.
00:50
Hosté pokračují v nastoleném tempu, z pozice levého kruhu pálil z voleje Nikita Filatov. Dělovka ale zamířila těsně nad, Košečkin zasahovat nemusel.
00:11
Vhazování ve středovém kruhu vyhrála Ufa, která poté zamýšlela z obranného pásma rozehrát. Touš ale doputoval až na zakázané uvolnění.
00:01
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již nastupují na ledovou plochu. Na řadě je ruská národní hymna, poté bude vhozeno úvodní buly.
Do zahájení druhého utkání finálové série Východní konference nejprestižnější hokejové soutěže Evropy zbývá již několik málo minut. Jaký bude mít toto klání průběh?
Úvodní sestavy:

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Lee, Antipin, Malenkich, Barjukov, Těreščenko, Chabarov, Ibragimov – Mozjakin, Pare, Timkin, Zaripov, Brent, Platonov, Kovář, Osala, Kazjonov, Kosov, Junkov, Potěchin, Grigorenko

Salavat Julajev Ufa: Andrej Vasilevskij (Sochatskij) – Zubarev, Kolcov, Višněvskij, Ščitov, Isangulov, Sopel, Kulda, Alexej Vasilevskij – Mirnov, Makarov, Mereškin, Filatov, Chlystov, Stěpanov, Pihlström, Kaigorodov, Slepyšev, Hartikainen, Záborský.
Vývoj v sérii
První klání, rovněž na půdě Metallurgu, dopadlo lépe pro domácí. Ufa ale kousala, v první periodě po brankách Chlystova a Potěchina dvakrát vedla. Za Magnitogorsk vyrovnával nejprve Pare, poté Hartikainen. Ve druhé části domácí družina rozhodla o svém vítězství, červené světlo rozsvítil Sergej Mozjakin. Na brance se druhou asistencí podílel také dvorní nahrávač Jan Kovář. Metallurg tak zdolal Ufu 3:2. Jak bude vypjaté finálé pokračovat?
Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci finále Východní konference KHL přichází na řadu druhé utkání série mezi celky Metallurg Magnitogorsk a Salavat Julajev Ufa. Úvodní buly bude v Metallurg Ice Areně vhozeno ve 13:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.


Články odjinud