Michal Rozsíval (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 12:39
Marián Hossa (CHI) 0+0, 6 střel, čas na ledě 20:39
Michal Handzuš (CHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 8:40
Marián Gáborík (LAK) 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:40
Tři hvězdy utkání:
1. Alec Martinez (LAK) 1+0
2. Patrick Sharp (CHI) 2+0
3. Dustin Brown (LAK) 0+2
Dustin Brown je vyzván, aby převzal trofej Clarence S. Campbell Bowl, která patří vítězi Západní konference. Té se ovšem podle pověry nedotkl, jen se s ní vyfotil.
Hokejisté Los Angeles slaví postup do finále, kde si to rozdají s New York Rangers o Stanley Cup. O svém postupu rozhodli Králové v prodloužení, do kterého vstoupili aktivněji a toho nakonec dokázali využít, když se od modré čáry trefil Martinez. Chicagu se tedy Stanley Cup obhájit nepodaří, když končí v konferenčním finále. Stydět se za své výkony ovšem vůbec nemusí.

Střely na branku: 41 – 32.

Stav série: 3 – 4.
65:47
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Králové vítězí i ve třetím sedmém utkání v letošním play-off! Od modré čáry nahodil kotouč na branku ALEC MARTINEZ, jehož pokus smolně tečoval Hjalmarsson, od něhož se odrazil za záda bezmocného Crawforda. Obhájci Stanley Cupu končí! Asistence: Justin Williams, Matt Greene.
64:48
Přes clonící hráče nahodil kotouč na branku Kane a Quick musel vytáhnout dobrý zákrok vyrážečkou.
64:21
Z mezikruží vystřelil Kane, ale kotouč skončil přímo na hrudi Quicka.
64:07
Sharp zavezl kotouč do útočného pásma a poté našel na modré čáře Leddyho, který střelou z první neuspěl, protože kotouč zastavila Quickova lapačka.
63:40
Králové vstoupili do prodloužení jednoznačně aktivněji. Crawford po nahození ze středního pásma kotouč raději podržel.
63:08
Brown se zkusil vystřelit z mezikruží, ale jeho pokus se nakonec k brance vůbec nedostal.
62:16
Do vyložené šance se dostal Saad, který z levé strany neprocpal kotouč mezi betony Quicka.
61:36
Chicago se také dokázalo dostat před branku Quicka, ale ten zasahovat nemusel. Martinez vybojoval kotouč.
61:01
Od modré čáry vystřelil Greene, ale Crawford dokázal zasáhnout vyrážečkou.
60:16
Brown přejel modrou čáru a pokusil se vystřelit, ovšem trefil pouze hráče před sebou.
60:01
Dnešní hokejová bitva bude ještě pokračovat, jelikož Los Angeles dokázalo ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Gáboríka a vynutilo si prodloužení. O postupujícím do finále tedy rozhodne následující vstřelená branka a nás všechny zajímá, kdo se stane pomyslným hrdinou svého týmu. První prodloužení začne přibližně v 5:02.

Střely na branku: 36 – 29.
60:00
59:55
Quick velmi důležitým zákrokem podržel své spoluhráče, když na brankové čáře zastavil střelu Shawa z levého kruhu. Utkání směřuje do prodloužení.
59:23
Výborná akce Browna končí zákrokem Crawforda, jenž dokázal zasáhnout betonem proti střele z velké blízkosti.
58:39
Z modré čáry vystřelil tvrdě Seabrook a Quick vyrazil kotouč pouze před sebe, kde se k dorážce dostal Bickell, jenž zamířil těsně vedle branky.
58:22
Po přejetí útočné modré čáry vystřelil velmi tvrdě Keith, ale Quick dokázal zasáhnout lapačkou. Chicago je v posledních střídáních jednoznačně lepším týmem.
57:27
Další úspěšný zákrok Quicka. Tentokrát dokázal zastavit střelu Sharpa z levého kruhu. Útočník Chicaga útočí na hattrick.
57:10
Od pravého mantinelu to zkusil Kruger, ale Quick dokázal kotouč vyrazit.
56:24
Hokejisté Chicaga se po špatné rozehrávce dopouští zakázaného uvolnění.
56:09
Kotouč se dostal po vyhození Stolla do hlediště. Vylučovat se nebude.
55:27
Dobrou individuální akci podnikl Hossa, který se dokázal dostat velmi snadno před branku, ale tam nadvakrát Quicka nepřekonal.
54:57
Z levého kruhu zkusil pozornost Crawforda Pearson, ale brankář Chicaga kotouč vyráží betonem vedle branky.
54:26
Následuje další komerční přestávka. Střely na branku: 29 – 28.
54:20
Kane vybojoval kotouč za brankou a okamžitě našel před brankovištěm postaveného Shawa, který střelou z první branku těsně minul.
53:50
Saad našel při přečíslení na pravém kruhu Hossu, ale ten nedokázal kotouč v plné rychlosti zpracovat.
53:23
Komerční přestávka.
53:17
Od modré čáry vystřelil Muzzin a Crawford musel zasahovat.
52:43
V Chicagu je opět vyrovnáno. MARIÁN GÁBORÍK si před brankovištěm počkal na odražený kotouč, který vyrazil Crawford po střele Browna přímo před sebe a poté jej bekhendem nasměroval do odkryté části klece. Asistence: Dustin Brown, Anže Kopitar.
52:06
Z pravé strany nahazoval kotouč na branku Toffoli, ale tu nakonec těsně minul.
51:45
Králům se nedaří založit útok.
50:59
Hokejisté Chicaga se dopouští zakázaného uvolnění. Začíná se hrát v obrovském tempu.
50:15
Mezi kruhy se dostal k odraženému kotouči Versteeg, ale vystřelit se mu nepodařilo, když mu jeden z bránicích hráčů kotouč sebral.
49:53
Na druhé straně to od modré čáry zkusil Vojnov, ale Crawford jeho střelu udržel na svém těle.
49:31
Velmi dobrý zákrok si na své konto připisuje Quick, který dokázal vyrazit střelu Smitha z pravého kruhu.
48:51
Bickell se při přečíslení dva na jednoho snažil najít Toewse, ale přihrávku dokázal zablokovat Martinez.
48:32
Králové se stále více začínají tlačit do útoku, ale Chicago se stále úspěšně brání.
47:15
Do zakončení se dokázal dostat Pearson, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
46:32
Bickell našel na pravém kruhu Hossu, který z otočky prověřil Quicka, jenž kotouč pouze vyrazil před sebe.
46:04
Následuje komerční přestávka.
46:04
Na levém kruhu se dostal k odraženému puku Gáborík, který následně vystřelil zápěstím a Crawford musel zasahovat vyrážečkou.
45:07
Shaw se pokoušel najít u pravé tyče volného Kanea, ale k tomu se kotouč nakonec nedostal.
44:29
Od modrá čáry nahodil kotouč na Crawforda Vojnov a brankář Chicaga musel zasahovat.
44:15
Na druhé straně střílel z levého kruhu Kruger, ale Quick kotouč vyrazil do ochranné sítě.
43:41
Kopitar se snažil od pravého mantinelu dostat kotouč před branku, ale tento záměr mu nevyšel.
43:03
Kane zakombinoval v útočném pásmu se Saadem, ale ohrožení branky Quicka z toho nakonec nebylo.
42:32
Hokejisté Chicaga vstoupili do třetí třetiny velmi aktivně a nenechávají se zatlačit před vlastní branku.
41:59
Nahozený kotouč se odrazil do brankoviště Quicka, který kotouč raději bleskurychle zalehl.
41:18
Do slibné šance se dostal Pearson, který vystřelil z pravého kruhu bekhendem, ale Crawford dokázal kotouč vyrazit.
40:26
Králové se hnali do útoku, ale zastavilo je postavení mimo hru.
40:01
Druhá třetina nám přinesla po jedné brance na obou stranách. Los Angeles dokázalo v jednatřicáté minutě vyrovnat zásluhou Toffoliho, ale v devětatřicáté minutě vrátil Chicagu vedení Sharp, který vstřelil druhou branku v utkání. Králové mají před sebou možná poslední třetinu v sezóně, pokud ji nedokáží vyhrát. Třetí třetina začne přibližně v 4:08.

Střely na branku: 23 – 15.
40:00
39:58
V samém závěru druhé třetiny se dostal ke střele ještě Smith, ale ten trefil pouze před sebou stojícího Martineze.
39:31
Z vrcholu levého kruhu vystřelil Kopitar, ale jeho tvrdá rána byla zablokována.
38:52
Hosté se okamžitě vydali do útočného pásma a snaží se vyrovnat ještě před koncem druhé třetiny. Od modré čáry branku netrefil Mitchell.
38:25
Chicago právě vstřelilo branku!
Chicago využívá druhou přesilovou hru v utkání a dostává se opět do vedení. Z vrcholu pravého kruhu vystřelil velmi tvrdě PATRICK SHARP, jenž s pomocí teče Muzzina nasměroval kotouč do branky. Asistence: Brandon Saad.
38:18
Zajímavá šance Hossy končí neproměněna, jelikož útočník Chicaga nedokázal z velké blízkosti překonat Quicka.
37:40
Od modré čáry vystřelil Seabrook, ale při střele zlomil hůl a jeho pokus neměl potřebnou razanci.
37:15
A po šanci Chicaga se bude vylučovat. Za držení je vyloučen na dvě minuty Lewis.
37:13
Během pár sekund dvě velké šance, na každé straně jedna. Hosté se dostali do přečíslení čtyř na jednoho, ale přihrávka Williamse před branku nebyla přesná. Následně se do přečíslení dva na jednoho dostali domácí, ale Shaw z brankoviště nedokázal protlačit kotouč do branky.
36:40
36:26
Střelecký pokus Browna z modré čáry se až k brance nedostal. Obrana Chicaga jej dokázala zablokovat.
36:03
Králům se v přesilové hře nedaří usadit v útočném pásmu.
35:24
Začíná přesilová hra Los Angeles.
35:00
Oduya udělal chybu v rozehrávce a toho mohl využít Richards, ale ten se sám dostal mimo střeleckou pozici.
34:40
Ovšem na straně Chicaga je vyloučen na dvě minuty za sekání Saad. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
34:40
Richards se dostal s kotoučem do středního pásma, který poté vyhodil na střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:11
Tentokrát to na sebe vzal Kane, ale z levého kruhu poslal kotouč pouze do připraveného Quicka.
34:01
Z vrcholu pravého kruhu vystřelil z první Hossa, ale branku těsně minul.
33:38
Kotouč se dostal do středního pásma. Domácí musí zakládat útok.
33:24
Králové budou hrát ve třech. Krosčekem se před brankou provinil Doughty, který je vyloučen na dvě minuty. Velká šance pro Chicago.
33:11
Od modré čáry vystřelil Leddy, ale Quick dokázal kotouč vyrazit betonem.
33:03
Chicago se stále drží v útočném pásmu a má slušný tlak.
32:32
Před brankovištěm se dostal kotouč na hůl Kane, který si s ním pohrál a vystřelil těsně nad břevno.
32:11
Chicago si zahraje třetí přesilovou hru v utkání. Za vražení na hrazení je vyloučen na dvě minuty Mitchell.
31:31
Po vhazování vystřelil pohotově Carter, ale jeho rána branku těsně minula. Ovšem pokus to byl velmi dobrý.
31:24
Z pravého kruhu se pokoušel dostat svůj tým do vedení Carter, ale kotouč skončil v náruči pozorného Crawforda. Následuje komerční přestávka.
30:31
Králové po ubráněném oslabení udeřili a srovnávají stav utkání. Ke sražené střele od modré čáry se dostal u branky Crawforda TYLER TOFFOLI, jenž využil šťastného odrazu a poslal kotouč do odkryté branky. Asistence: Matt Greene, Dwight King.
30:01
Do šance se snažil probojovat Carter, který se dostal do útočného pásma podél pravého mantinelu a snažil se poté objet branku, ale následné zakončení se mu nevyvedlo.
29:23
Gáborík našel z levé tyče postaveného Williamse, který ale střelou z první nedokázal dostat kus černé gumy do branky.
29:01
28:30
Kopitar se zmocnil mezi kruhy kotouče a poslal ho k brance Crawforda.
28:14
Z modré čáry vystřelil tvrdě Keith, ale kotouč končí v náruči připraveného Quicka.
28:00
Na levém kruhu si udělal prostor pro střelu Kane, ale Quick dokázal zasáhnout ramenem a kotouč vyrazil do rohu.
27:36
Kotouč je za brankou Crawforda, když se dostal k vyhození King.
27:18
Za brankou se ke kotouči dostal Mitchell a poslal jej do středního pásma.
27:01
Chicago si zahraje přesilovou hru. Richards je vyloučen na dvě minuty za hákování.
26:54
Z pravého kruhu to zkoušel nyní Saad, ale Quick dokázal kotouč zastavit levým betonem.
26:33
Kane našel mezi kruhy postaveného Saada, který místo střely zvolil přihrávku na Shawa, ale tomu kotouč utekl do rohu.
25:51
Od levého mantinelu nahodil kotouč na branku Hjalmarsson a Quick se musel mít na pozoru.
24:27
Brown se dokázal dostat na vrcholu levého kruhu ke kotouči a vystřelil zápěstím, trefil ale pouze Hjalmarssona, od kterého se kotouč odrazil mimo branku.
23:51
Králové se na začátku druhé třetině pouze brání. Chicago se chce dostat zpátky do vedení o dvě branky.
22:35
Tentokrát Toews nepřihrával a rovnou z pravého kruhu vystřelil. Quick s problémy nakonec dokázal kotouč zastavit.
22:24
Toews vyslal do dobré šance Hossu, který se nacpal do brankoviště, ale za Quicka jej nedostal.
21:06
Během krátké chvíle se dostal ke dvěma střelám Hossa, ale napoprvé branku netrefil a napodruhé jej vychytal Quick.
20:43
Chicago vstoupilo do druhé třetiny aktivně a drží se v útočném pásmu.
20:01
První třetina přinesla úchvatnou podívanou. Do utkání vstoupili lépe hokejisté Chicaga, kteří se dostali velmi rychle do vedení o dvě branky, když v šesté minutě přesně mířil Saad a v deváté minutě Toews. Králové ovšem dokázali v sedmnácté minutě snížit zásluhou Cartera a o dvaapadesát sekund později vyrovnal Williams. Chicago ovšem během dvanácti sekund opět vedlo, když Quick pustil střelu Sharpa. Po první třetině tedy vede Chicago nad Los Angeles 3:2. Druhá třetina začne přibližně v 3:10.

Střely na branku: 7 – 11.
20:00
19:20
Tentokrát od modré čáry vystřelil Muzzin a Crawford musel zasahovat. Hra je přerušena.
19:00
Kopitar vybojoval kotouč za brankou a okamžitě jej poslal na modrou čáru Doughtymu, který střelou příklepem branku těsně minul.
18:26
Králové se snaží o rychlou odpověď a kombinují v útočném pásmu.
17:34
Neskutečné věci se dějí v United Center. Podél pravého mantinelu se vydal do útočného pásma PATRICK SHARP, který nahodil kotouč na branku a překvapil Quicka, jenž nedokázal zasáhnout. Asistence: Marcus Kruger.
17:22
A v Chicagu je vyrovnáno! Mezi kruhy se dostal k odraženému kotouči JUSTIN WILLIAMS, který vystřelil po ledě a překonal Crawforda, jenž nedokázal úspěšně zasáhnout. Asistence: Slava Vojnov, Dwight King.
17:03
16:31
JEFF CARTER zasáhl kotouč na povolené úrovni a branka je po poradě s videorozhodčím uznána. Los Angeles tedy prohrává už pouze o jednu branku. Asistence: Dustin Brown, Tyler Toffoli.
16:30
Ke střele přes obránce se dostal Brown a prověřil Crawforda, jenž vyrazil kotouč nad sebe, odkud jej do branky nasměroval Carter. Bude se volat videorozhodčímu.
16:12
Nepřesná rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.
15:28
Předchozí tvrzení již neplatí. Na pravém kruhu se dostal ke střele Toffoli, jenž nasměroval kotouč do pravé tyče. Nyní měl Crawford obrovské štěstí.
14:42
Na hostech je jasně vidět, že jsou zaskočeni z úvodu utkání. Chicago hraje velmi uvolněně a Králové se k ničemu vážnému nedostávají.
13:33
Chicago se dostalo pod tlak a tak Hjalmarsson vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
12:47
Výborná individuální akce Kopitara, který se dostal do útočného pásma a následně vystřelil z pravého kruhu těsně vedle branky.
12:20
Kane vybojoval kotouč v útočném pásmu a předložil jej Seabrookovi, který ovšem místo střely nahodil kotouč za branku, kde se k němu dostali hosté.
11:10
11:02
Od modré čáry zkusil vystřelit Williams, ale jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče.
10:42
Hokejistům Los Angeles se zatím přesilová hra vůbec nedaří, když se nemohou udržet v útočném pásmu.
10:02
Opět chyba Kopitara v útočném pásmu a kotouč je opět až u branky Quicka. Chicago se zatím velmi dobře brání.
09:31
Králové po vyhraném vhazování kombinovali v útočném pásmu, ale po nepřesné přihrávce Kopitara se z něj dostali a budou muset zakládat nový útok.
09:10
Los Angeles si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici míří za krosček na dvě minuty Seabrook.
08:49
Králové se po inkasované brance vydali do útočného pásma. Z velkého úhlu se k dorážce střely Stolla dostal Williams, ale tomu se nepodařilo protlačit kotouč do branky.
08:36
Přesilová hra je využita a Chicago vede o dvě branky. Kane ukazuje jak výbornou formu má, když sklepl nahození Seabrooka přímo na hokejku JONATHANA TOEWSE, který to už měl velmi lehké, když střílel do odkryté branky. Asistence: Patrick Kane, Brent Seabrook.
08:10
Králové začínají oslabení velmi dobře, když posílají kotouč za branku Crawforda. Chicago bude zakládat útok od své branky.
07:53
Chicago si následně zahraje přesilovou hru. Williams se provinil podražením a je vyloučen na dvě minuty.
07:36
Nadějná kombinace Králů brankou nekončí. Stoll sice dokázal od pravého mantinelu najít mezi kruhy Kinga, ale tomu se nepovedlo přesně zakončit.
06:40
Na modré čáře zachytil kotouč Oduya a ihned jej vyslal na branku, kterou těsně minul, takže Quick nemusel zasahovat.
06:21
Zpoza branky se dostal na brankoviště Smith, jenž se pokoušel dostat kotouč za Quicka, který ale předvedl dobrý zákrok a kotouč přikryl lapačkou. Následuje komerční přestávka.
06:06
Králové jsou stále pod velkým tlakem. Z pravého kruhu vystřelil tvrdě Seabrook, ale Quick dokázal jeho pokus vyrazit.
05:06
Chicago vyvinulo na branku Quicka obrovský tlak, který končí úvodní brankou utkání. První velká šance Keitha zůstala neproměněna, když obránce Chicaga nedokázal z levého kruhu trefit branku, ale poté se dostal u levé tyče ke kotouči BRANDON SAAD a ten již prostřelit trochu rozhozeného Quicka dokázal. Asistence: Patrick Kane, Andrew Shaw.
04:23
King se snažil vystřelit z otočky, ale kotouč mu sjel z hole a dostal se mezi kruhy, kde Stoll nedokázal vystřelit.
03:41
Chicago během krátké chvíle nahodilo dvakrát kotouč do útočného pásma, ale ani jednou se k němu nedostalo. Králové ovšem také nemohou založit útok.
02:58
Na levém kruhu se dostal k odraženému kotouči Keith, ale jeho pohotová střela zápěstím branku netrefila. Zatím se hraje velmi opatrně.
02:35
Nepřesná rozehrávka Rozsívala končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před brankou Crawforda.
01:40
U pravého mantinelu v útočném pásmu se dostal ke kotouči Kane, jenž okamžitě hledal před branku najíždějícího Saada. Hosté ovšem přihrávku zablokovali.
01:00
Na útočný výlet se vydal na druhé straně Oduya, ale Quick neměl s jeho nahozením sebemenší problém.
00:43
Hosté začali velmi aktivně. Na pravém kruhu se dostal ke dvěma střelám Carter, ale ani jedna se k brance nedostala.
00:15
Ihned po vyhraném vhazování se vydali Králové do útoku, ale ohrožení branky Crawforda z toho nebylo, jelikož Gáborík nedokázal udržet kotouč.
00:01
Hymnu máme za sebou a utkání se pomalu blíží ke svému začátku.
Hokejisté obou celků jsou již na ledové ploše. Na řadu přichází státní hymna USA.

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, Leddy, Rozsíval, Oduya – Hossa, Toews, Bickell – Kane, Shaw, Saad – Smith, Kruger, Sharp – Versteeg, Handzuš, Bollig

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Mitchell, Greene, Martinez – Brown, Kopitar, Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, King – Lewis, Richards, Clifford

Rozhodčí: O'Halloran, McCauley – Driscoll, Heyer.
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @Slapi1 a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
Zajímavost

Hokejisté Los Angeles Kings se stanou teprve třetím týmem v NHL, který v úvodních třech kolech play-off odehraje všech 21 utkání. Colorado v roce 2002, ani Toronto v roce 1993 tento sedmý zápas nezvládlo. Budou Králové prvním týmem, který vyhraje tři sedmé utkání v řadě?
6. zápas

Los Angeles Kings – Chicago Blackhawks
3:4 (1:0, 0:2, 2:2)

Branky a nahrávky: 18. King (Stoll, Wiliams), 46. Doughty (Brown, Richards), 48. Martinez (Doughty) – 22. Kane (Toews, Seabrook), 23. B. Smith (Sharp, Seabrook), 52. Keith (Kane, Shaw), 57. Kane (Saad, Hjalmarsson).

Stav série: 3:3.
5. zápas

Chicago Blackhawks – Los Angeles Kings
5:4pp. (3:2, 0:2, 1:0 – 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 2. Seabrook (Toews, Kane), 4. Oduya (Kane, Shaw), 12. Saad (Shaw, Kane), 42. B. Smith (Saad, Oduya), 83. Handzuš (Saad, Kane) – 10. Stoll (King), 14. Gáborík (Kopitar, Brown), 32. Brown (Gáborík), 34. Pearson (Carter, Richards).

Stav série: 3:2 pro Los Angeles.
4. zápas

5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 9. Muzzin (Doughty, Toffoli), 12. Gáborík (Kopitar), 16. Brown (Williams, Muzzin), 33. Doughty (Kopitar, Williams), 59. Pearson (Carter) – 35. Saad (Rozsíval), 50. Bickell (Kane, Toews).

Stav série: 3:1 pro Los Angeles Kings.
3. zápas

4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 7. Vojnov (Carter, Doughty), 29. Carter (Pearson), 35. Toffoli (Carter, Mitchell), 52. Doughty (Muzzin, Williams) – 6. Toews, 14. Toews (Rozsíval, Hossa), 60. Sharp (Leddy).

Stav série: 2:1 pro Los Angeles Kings.
2. zápas

2:6 (1:0, 1:1, 0:5)

Branky a nahrávky: 15. Leddy (Keith), 22. B. Smith (Bollig, Oduya) – 39. Williams (Richards, King), 42. Doughty (Vojnov, Gáborík), 45. Carter (Muzzin, Martinez), 49. Toffoli (Pearson, Carter), 55. Carter (Pearson, Greene), 57. Carter.

Stav série: 1:1.
1. zápas

3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Saad (Leddy, Hossa), 32. Keith (Saad, Kruger), 57. Toews (Oduya, Hossa) – 25. Toffoli (Pearson, Carter).

Stav série: 1:0 pro Chicago Blackhawks.
Přeji krásné hokejové chvíle. Dnes se v sérii Chicago Blackhawks – Los Angeles Kings rozhodne o tom, kdo si zahraje proti New Yorku Rangers o Stanley Cup. Hokejisté Los Angeles vedli v sérii 3:1, ale Chicago úspěšně vzdoruje a vynutilo si sedmé utkání, do kterého Jestřáby doslova dotáhl Patrick Kane, který si v posledních dvou zápasech připsal sedm bodů, za dva góly a pět asistencí. Nechme se tedy překvapit, jakého rozuzlení se dočkáme.

Utkání začíná ve 2:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.