Michal ROZSÍVAL (CHI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:34
Marian HOSSA (CHI) 0+1, 5 střel, čas na ledě 21:11
Michal HANDZUŠ (CHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:20
Vladimír SOBOTKA (STL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:41
Roman POLÁK (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:26
Dnešní utkání končí stejným výsledkem, jako první dva zápasy v sérii na ledě St. Louis, které také domácí vyhráli 4:3 po prodloužení! O vítězný gól Chicaga se zasloužil Patrick Kane, který tak rozhodl o tom, že Chicago vítězí i ve svém druhém domácím zápase, čímž srovnává stav série na 2:2. Pro hosty, kteří dnes byli vyrovnaným soupeřem, hořký konec utkání.
71:17
Chicago právě vstřelilo branku!
Ben Smith získal puk ve vlastní třetině a bleskově rozehrává, puk přebírá PATRICK KANE, který projel celé hřiště a před Millerem místo očekávané přihrávky střílí, puk končí v brance, je konec, domácí vítězí 4:3! Asistence: Ben Smith.
70:42
Schwartz na levé straně, ve třetině soupeře, ale nedokázal vystřelit, puk končí na hokejkách domácích hráčů.
70:20
Chicago se nyní brání ve vlastní třetině, ale hosté se nedostávají do zakončení.
69:26
Vhazování po pravici Millera, v prodloužení je to opět stejná podívaná, jako v základní hrací době – urputná bitva o každý puk, bez velkých šancí.
67:47
Po střele Kaneho se puk odráží od brankové konstrukce do ochranné sítě, bude se vhazovat po pravici Millera.
66:48
Shaw proniká po pravém křídle před branku St. Louis, tam ale "úřaduje" Miller, který jeho střelu v pohodě chytá a přerušuje hru.
65:51
Souboj za brankou Chicaga, Hossa bojuje o puk a je úspěšný. Postup do útočného pásma však domácím překazil odpískaný ofsajd na útočné modré.
64:58
St. Louis v útočném pásmu, Bouwmeester se dostal ke střele z levé strany, od mantinelu, ale netrefil branku.
64:24
Dobrý zpráva, Vladimír Sobotka je zpět na ledě a nyní se staví na vhazování přímo ve středu hřiště proti Oduyovi.
63:27
Toews bekhendem dostává puk ze třetiny, ve středním pásmu se rozjíždí Marian Hossa, dříve je u puku bránící hráč St. Louis, slovenský forvard se do úniku nedostal.
62:29
Před Millerem se nyní doslova povaloval puk, pro který si gólman St. Louis nakonec musel sám dojet a ukrýt ho pod svou lapačkou.
61:45
Chicago v útočném pásmu, Sharp nahazuje za branku a odchází, stejně jako jeho spoluhráči, střídat.
61:15
St. Louis se tak bude muset obejít bez českého forvarda, který získává spoustu puků díky vyhraným vhazováním.
61:01
Sobotka je již na střídačce, nakonec dokonce odchází do šatny, přesto nutno konstatovat, že zákrok Bickella byl "čistý".
61:01
Pozor, Bickell ve středním pásmu tvrdě narazil Vladimíra Sobotku na mantinel a český forvard se z ledu těžce zvedá.
60:21
Marian Hossa zkouší pozornost Millera střelou z levé strany, ale gólman St. Louis vyráží levým betonem.
60:01
Začalo prodloužení.
Sledujte i dál náš onlajn přenos, prodloužení začíná přibližně v 6:29 hodin.

Roman POLÁK (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:15
Je konec. Po šedesáti minutách neznáme vítěze, utkání se tak bude prodlužovat.
60:00
Třetí třetina skončila.
59:34
Oddechový čas pro hosty.
59:34
Hosté se nyní osvobozují pouze za cenu vyhození puku na zakázané uvolnění, Chicagu patří závěr třetí třetiny.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:42
Velmi dobré střídání třetí pětky Chicaga, která nyní několikrát ohrozila branku soupeře.
58:27
Shaw najíždí z pravé strany před Millera, ten jeho střelu vyráží.
58:02
Opatrnost na obou stranách, jako by oba týmy vyčkávaly následné prodloužení.
57:30
Hossa nahazuje puk do třetiny St. Louis, domácí se však do útoku nehrnou.
56:59
Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
56:18
Trochu nešťastný gól z pohledu hostů, ale nedá se nic dělat, utkání pokračuje a pokud nepadne gól, bude pokračovat i v prodloužení.
56:08
Michal Rozsíval "plácl" do puku na modré a v prostoru před brankou St. Louis dokázal puk tečovat BRYAN BICKELL, je vyrovnáno! Asistence: Michal Rozsíval a Marian Hossa.
55:27
Probíhá poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí prohrávají o gól, podaří se jim vyrovnat?
54:38
A po střele Sobotky mohlo být, z pohledu domácích, ještě hůř, nicméně Crawford skvělým zákrokem podržel svůj tým.
54:18
Na druhé straně Crawford raději přerušuje hru, následuje komerční přestávka.
53:50
Navíc domácí se nemohou prosadit před brankou soupeře, většina střele je zblokovaných nebo vůbec žádných, v podání Blackhawks patrná křeč!
53:35
St. Louis v útočném pásmu, hosté jsou viditelně "v laufu".
52:35
Pro Chicago je to "studená sprcha"! Nejprve domácí vedli 2:0 a všechno bylo na dobré cestě, poté však přišlo vyrovnání a nakonec i vedoucí gól hostů, z toho se budou domácí "sbírat" velmi těžko.
52:26
St. Louis právě vstřelilo branku!
Hosté jdou do vedení! Obrat dokonán! Domácí kombinovali v útočném pásmu, jenže střela Shawa byla zblokována a dopředu vyrazil VLADIMIR TARASENKO, který podruhé přesnou střelou překonává Crawforda, tentokrát z pravé strany. Asistence: Alex Petrangelo.
51:25
Nepřesná rozehrávka hostů, puk míří na zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Millera.
50:40
Sobotka se Steenem se dostávají po pravé straně do třetiny soupeře, Steen pálí od modré, ale Crawford v pohodě vyráží.
50:00
Posledních deset minut třetí třetiny, domácí nyní v útočném pásmu, ale defenziva Blues je nepouští do prostoru před brankou.
48:55
Z hlediště United Center se ozývá pískot, protože domácí Blackhawks zatím nejsou schopni účinně čelit tlaku soupeře, který je ve třetí třetině zatím jasně lepší!
48:19
Oshie se dostává ke střele z pravé strany, Crawford si však prostor u levé tyčky pohlídal.
47:58
Oshie s pukem ve třetině Chicaga, je bráněn Oduyou, ale nakonec se mu podařilo dostat puk na Toewse.
46:45
Miller zasahuje proti střele Krugera z pravé strany a přerušuje hru. Následuje komerční přestávka.
46:10
Sobotka drží puk ve středním pásmu a čeká, až jeho tým prostřídá.
45:49
Hraje se dlouho bez přerušení, ale také bez šancí.
45:08
Znovu se bojuje o puk za brankou St. Louis, Handzuš tam svádí souboj s bránícím Royem, který je úspěšnější a dostává hru z vlastní třetiny.
44:22
Toews drží puk za brankou Chicaga, kde "točí" obránce Shattenkirka, nakonec dokázal z otočky vystřelit z levé strany, ale netrefuje branku.
43:53
Lapierre se Schwartzem nyní "zaměstnali" Crawforda, ten vše ustál a domácí mohou zaútočit.
43:20
Pietrangelo nahazuje puk do útočného pásma, ale hrát mohou domácí. O převaze hostů svědčí i statistika střele třetí třetiny – 5:1 pro St. Louis!
42:42
St. Louis má zatím lepší vstup do třetí třetiny, je evidentní, že dva góly Chicagu "do šatny" hostům nesmírně prospěly.
41:44
Pokus Hossy z pravé strany zablokoval pádem do střely Jackman.
41:15
Sharp si převzal puk ve své třetině a přejel s ním až před branku St. Louis, tam ale bekhendovou střelou Millera nepřekonal.
41:07
Crawford má puk ve své výstroji, hra přerušena, vhazování ve třetině Chicaga.
40:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, třetí třetina začíná přibližně v 5:37 hodin.

Roman POLÁK (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 10:01
Zajímavá druhá třetina je u konce. Domácí si během této části dokázali díky brankám Shawa z 29. a Kaneho z 37. minuty dostat do vedení 2:0, ovšem závěr třetiny byl z jejich pohledu doslova katastrofální! Nejprve v předposlední minutě, při přesilové hře, snížil na 1:2 Tarasenko a konečně vyrovnání zařídil čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny Lapierre, který nevzdal souboj u branky Chicaga a z těžké pozice a v časové tísni ještě dokázal překonat Crawforda!
40:00
39:56
Jak lze během jedné minuty ztratit dvoubrankový náskok nám nyní předvedli hokejisté Chicaga! Nedůsledná obrana Blackhawks nedokázala odpálit puk od vlastní branky a MAXIM LAPIERRE tak může z pravé strany, nicméně z ostrého úhlu, zakončit. Puk Crawfordovi nějakým záhadným způsobem propadl lapačkou či těsně nad ní a skutálel se za jeho záda! Je vyrovnáno, čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny! Asistence: Steve Ott a Chris Porter.
39:28
V poslední minutě se hra zajímavě "kouskuje", nyní opět rozhodčí přerušují hru a nařizují vhazování po levici Millera. Sharp se poté dostal ke střele z pravé strany, ale netrefuje branku.
39:15
Rozhodčí přerušují hru a nařizují vhazování před Crawfordem.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:51
Hosté snižují díky využité přesilové hře, Vladimír Sobotka vyhrál vhazování proti Handzušovi, puk se dostal na modrou, odkud následně Shattenkirk přihrává VLADIMIRU TARASENKOVI, který se prosazuje přesně umístěnou střelou z levé strany. Asistence: Kevin Shattenkirk a Vladimír Sobotka.
38:44
Vylučuje se, na trestnou lavici putuje domácí Patrick Kane za vyhození puku do hlediště, hosté si zahrají přesilovou hru.
38:16
Nakonec se domácí nikam nehrnou a raději si hlídají střední pásmo.
37:58
Schwartz ztrácí puk ve středním pásmu a hosté se tak musí vracet, hrozí brejk Chicaga.
37:23
Tarasenko dostává puk do útočného pásma, tam bojuje Roman Polák, ale defenziva Chicaga dnes znovu hraje parádně.
37:10
Zatím nijak, zatím se pouze brání ve své třetině.
36:53
Chicago vydřelo dvoubrankový náskok v této části, jak na to odpoví hosté?
36:09
PATRICK KANE si najel po pravém křídle před branku, kde dostal přesný pas z levé strany, přihrával Johnny Oduya a přesnou střelou z voleje překonává nad lapačku gólmana Millera. Asistence: Johnny Oduya a Jonathan Toews.
35:05
Poslední pětiminutovka druhé třetiny, Chicago drží střední pásmo a má mírnou převahu.
34:20
Po střele Pietrangela od modré končí puk na ochranné síti, rozhodčí přerušují hru a to je prostor pro další komerční přestávku.
33:16
Blackhawks nyní "uzamkli" svého soupeře před jeho brankou, hosté se dostávají ze sevření, ale chybují na útočné modré, odpískán ofsajd, následuje komerční přestávka.
32:41
Poměr střel na branku se v průběhu druhé dvacetiminutovky vyrovnal – 16:15 z pohledu Chicaga.
31:54
31:36
Roy po spolupráci s Pietrangelem se nachomýtl k pravé tyčce branky Chicaga, ale z bezprostřední blízkosti nedokázal Crawforda překonat.
31:09
Ještě třičtvrtě minuty budou mít hosté výhodu přesilové hry, zatím se ale tato herní činnost hostům vůbec nedaří.
30:39
Zatím je to ale bez střeleckých příležitostí. Nakonec Tarasenko chybuje a Handzuš může vyhodit puk ze třetiny.
30:25
St. Louis v přesilovkovém rozestavení v útočném pásmu.
30:00
Jsme přesně v polovině zápasu, domácí vedou o gól, nyní se však musí bránit při přesilové hře soupeře.
29:54
A opět se vylučuje, tentokrát si zahrají přesilovou hru znovu hosté, za faul na Alexe Pietrangela dostává dvouminutový trest domácí Bryan Bickell, nebezpečná hra vysokou holí.
28:55
Polák v útočném pásmu střílí od levého mantinelu, ale netrefuje branku Chicaga.
28:40
ANDREW SHAW se dokázal prosadit z brankoviště, kdy zády k brance St. Louis dokázal svou hokejkou usměrnit puk za záda Millera, domácí využívají bleskově přesilovou hru a ujímají se vedení 1:0. Asistence: Jonathan Toews a Patrick Kane.
28:29
A pozor, opět se vylučuje! Tentokrát však na straně hostů, Maxime Lapierre fauluje Sharpa a domácí si tentokrát zahrají přesilovou hru!
28:14
28:08
Handzuš dostává puk ze třetiny, další neúspěšný pokus hostů.
27:20
Oshie bojuje o puk za brankou Chicaga s bránícím Rozsívalem, ten je úspěšnější.
27:05
Jenže zatím hrozí spíše domácí, hostům se přesilová hra vůbec nedaří.
26:14
Andrew Shaw dostává dvouminutový trest a hosté si zahrají další přesilovou hru!
26:14
Komerční přestávka.
25:20
Kane může s pukem proniknout až před branku soupeře, což se mu nakonec také podařilo, ale byl vytěsněn k mantinelu, odkud spíše nahazuje na Millera. Ten raději přerušuje hru.
24:40
Puk ve středním pásma, urputná bitva pokračuje i ve druhé třetině.
23:52
Duncan Keith nahazuje puk do útočného pásma, ale hosté mohou v klidu rozehrát, Chicago střídá.
23:44
23:13
Bouwneester to myslel dobře, z levé strany, od modré, nahodil puk "do ohně" před branku, ale Miller dokázal puk pravým betonem vyrazit do rohu.
22:55
Nicméně puk znovu za brankou St. Louis, domácí se zatím v pohodě brání.
22:27
Toews zachytil rozehrávku soupeře ve středním pásmu, ale dvojice Shattenkirk – Sobotka ho obrala o puk.
21:57
Po střele Oshieho opouští puk třetinu Chicaga.
21:44
Rozsíval pouze za cenu faulu zastavuje ve středním pásmu Tarasenka a dostává za to dvouminutový trest, přesilová hra St. Louis.
20:38
Nakonec se znovu ke střele od modré dostává domácí Johnny Oduya, jehož dělovku Miller chytá a raději přerušuje hru.
20:24
Oduya nahazuje puk za branku St. Louis, Bickell se ho snaží tečovat, marně.
20:01
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhá třetina začíná přibližně ve 4:40 hodin.

Roman POLÁK (STL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 6:10
V první třetině jsme se branky nedočkali. Blíže k ní měli jednoznačně domácí, kteří několikrát nebezpečně zahrozili před brankou Millera. Ten ale dnes předvádí skvělé zákroky a zatím drží svůj tým ve hře. Nesledujeme nijak zvlášť pohledný hokej, je to spíše o velké bojovnosti a tvrdých soubojích, tak doufejme, že se k tomu v dalším průběhu přidají i góly.
20:00
19:48
19:35
Hosté se nyní nemohou dostat do útočného pásma a rozestavět klasické přesilovkové postavení.
19:05
Ale Hossovi se podařilo puk vyhodit přes všechny čáry, další cenné vteřiny pro obhájce titulu při vlastním oslabení.
19:00
Oznámena poslední minuta první třetiny, o puk se bojuje ve třetině Chicaga.
18:28
Keith vyhazuje kotouč ze třetiny, ten míří až za branku St. Louis.
18:21
Nakonec zasahuje Crawford, který přerušuje hru. Vhazování po levici domácího gólmana.
18:10
Střela Steena z mezikruží míří pouze vedle branky Blackhawks, přesto hosté zůstávají u puku v útočném pásmu.
17:48
Oduya fauluje v souboji s Oshiem a odchází na trestnou lavici, hosté si zahrají přesilovou hru.
17:20
16:50
Hosté se osvobozují vyhozením puku ze třetiny, ale domácím pomohla přesilová hra, díky níž získali ještě větší převahu.
16:22
Bickell nabruslil do útočného pásma, vypálil z levé strany a za Millerem se rozezněla branková konstrukce, tyčka!
15:32
15:16
A již to vypadá, že hosté toto oslabení přečkají bez úhony, do konce zbývají poslední vteřiny.
14:54
Domácí jsou zpět v útočném pásmu, z pravé strany, od modré, pálí Rozsíval, ale Miller vyráží.
14:26
Zblokovaná střela Sharpa od modré, puk opouští třetinu St. Louis a oba týmy mohou prostřídat.
14:02
Chicago ve třetině soupeře, zatím je to ale pouze o souboji u mantinelu.
13:32
Handzuš a Ott se tam "chytli" ve středním pásmu,vypadalo to na bitku, nakonec oba borci odešli na trestnou, počkáme si na tresty. Tak nakonec dostal Ott navíc ještě dvouminutový trest, to znamená, že Chicago bude hrát přesilovou hru!
12:18
Puk za brankou Crawforda, který bleskově rozehrává a zakládá rychlý protiútok.
11:59
A Miller "čaruje" na druhé straně v brance St. Louis, po střele Hossy z pravé strany se k dorážce z opačné strany dostává Sharp, ale Miller jeho střelu fantasticky lapil!
11:31
Vhazování ve středním pásmu, úspěšnější hosté. Schwartz postupuje po levé straně, dostává za do třetiny soupeře, střílí z levé strany, Crawford vyráží.
10:31
A nakonec musí zasahovat Miller, který raději přerušuje hru. Komerční přestávka.
10:11
Schwartz odebral puk ve vlastní třetině B. Smithovi, nicméně hokejisté Chicaga se znovu dostali k puku ve třetině soupeře.
08:38
Kane opět v šanci, tentokrát po individuální akci pronikl do útočného pásma, znovu pálí z mezikruží, Miller lapačkou vytěsnil puk mimo branku.
07:25
Sobotka odebral puk soupeři a postupuje do středního pásma, domácím se zatím daří bránit vlastní modrou, většina akcí Bluesmanů končí ve střední třetině, jako nyní.
06:35
Hosté chybují v rozehrávce a v první velké šanci se ocitl domácí Kane, který zachytil přihrávku na útočné modré, jenže jeho střelu z mezikruží Miller chytá.
06:15
Oba týmy předvádí tvrdou hru do těla, nyní má puk ve své moci Miller, rozhodčí přerušují hru, vhazovat se bude ve třetině St. Louis, ale až po komerční přestávce.
05:08
Zatím se hraje hodně rychlý hokej, akce Blackhawks jsou nebezpečnější, ale na vyloženou šanci si zatím musíme počkat.
04:04
Sobotka vybruslil s pukem na holi do středního pásma, ale to je vše, odchází střídat.
02:12
Chicago v útočném pásmu, ale Steen se nedostal ke střele, spíše přihrával přes celou šíři pásma Blues.
00:56
Hosté nahazují puk za branku Chicaga, tam ho ale získává domácí Oduya.
00:01

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Brookbank, Hjalmarsson, Oduya, Leddy, Rozsíval – Sharp, Handzuš, Hossa – Bickell, Toews, Kane – Saad, Shaw, Versteeg – Bollig, Kruger, B. Smith

St. Louis Blues: Miller (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Jackman, Shattenkirk, Leopold, Polák – Ott, Steen, Oshie – Schwartz, Sobotka, Tarasenko – Roy, Berglund, Cracknell – Porter, Lapierre, Reaves

Rozhodčí: Furlatt, McCauley – Cameron, Murphy.
Vítejte u onlajn přenosu 4. utkání 1. kola play-off NHL mezi týmy Chicago Blackhawks a St. Louis Blues. Stav série po třech odehraných zápase je 2:1 pro St. Louis, když obhájci titulu ze Chicaga nedokázali zvládnout ani jedno prodloužení na ledě soupeře. Bluesmani totiž ovládli první dva zápasy na svém ledě stejným výsledkem 4:3 po prodloužení, když v tom prvním rozhodli až ve třetím prodloužení, v tom druhém již v prvním. První utkání na ledě Blackhawks však již nezvládli a nakonec gólmanu Crawfordovi nedali ani gól. Na druhé straně Miller inkasoval dvakrát a Chicago tak snížilo stav série na 1:2 ze svého pohledu.