Československá stopa v utkání

Marián Gáborík (LAK) – 1+0, 4 střely na bránu, čas na ledě 28:08
Dnešní maratónské utkání je u konce, trvalo přibližně 4 a 1/4 hodiny. V jedenadevadesáté minutě rozhodl přesnou tečí kapitán Dustin Brown. Los Angeles Kings se tak ujímají v sérii vedení 2 – 0, další zápase sehrají v noci z pondělí na úterý v newyorské Madison Square Garden. Ode mě to je vše, děkuji za sledování. Přeji krásnou prosluněnou neděli.
90:26
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Kopitar předložil kotouč na modrou čáru Mitchellovi, který tvrdě vypálil. Do jeho střely vložil ale hůl DUSTIN BROWN a poslal kotouč do sítě. Brown se zachoval jako správný kapitán a rozhodl toto maratónské utkání. Asistence: Willie Mitchell, Anže Kopitar
90:00
Puk se přesně po devadesáti minutách ocitá mimo hřiště, vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.
89:30
Hráči mají za sebou již polovinu zápasu navíc, stále se však snaží rozhodnout. Přeji jim hodně štěstí.
88:40
Domácí chvíli kombinovali v útočném pásmu, po pár přihrávkách však o puk přišli.
87:35
Rozehrávky se ujímají opět domácí, kteří by určitě chtěli odjíždět do New Yorku s dvouzápasovým vedením.
86:48
Na druhé straně mohl rozhodnout už po několikáté Kopitar, jeho mířidla už však asi šly spát.
86:37
Nejprve pálil Zucarello, poté Girardi. Ani jeden z nich ale nebyl úspěšný.
85:35
Domácí trenér Sutter před zápase řekl, že se dnes může stát cokoliv, že se bude hrát třeba do půl desáté jejich času. Pokud se tedy jeho předpověď vyplní, čeká nás ještě hodinka hokeje.
85:17
Domácí si nedali pozor na postavení na modré čáře, je jim odpískán ofsajd.
84:58
Hosté se dopustili zakázaného uvolnění, hra se stěhuje zpět před Lundqvista.
84:00
Hráči začínají dělat stále větší a větší chyby, branka už je cítit ve vzduchu.
83:12
Drew Doughty, který dnes strávil na ledě přes 38 minut je stále plný energie a je jedním z nejaktivnějších na ledě.
82:37
Rychlý přechod do útoku se domácím nepovedl, akce skončila na finální přihrávce.
82:13
Nyní se navíc provinili ofsajdem.
82:00
Domácí zaváží kotouč do útočného pásma, nic rychlého to ale není.
81:36
Gáborík dobře vypálil, Lundqvist byl ale opět proti.
80:43
Jeden z hostujících hráčů zahrál vysokou holí, vhazovat se bude před Lundqvistem.
80:13
Rangers se usídlili na chvíli v útočném pásmu, avšak moc dlouho tam nevydrželi. Nyní se pokusí o útok domácí.
80:01
Začalo druhé prodloužení.
V prvním prodloužení jsem viděli opatrný hokej. O přesto, že týmy hrály přesilové hry, nepadla ani jedna branka a my si musíme počkat na rozhodnutí ještě dalších pár minut. Druhé prodloužení začne přibližně v 5:18.
80:00
První prodloužení skončilo.
79:37
Stepan mohl rozhodnout pár sekund před konce prodloužení! Jednou rukou se snažil prodrat puk do brány, avšak Quick byl pozorný.
79:17
Cartrova střela byla sražena do ochranné sítě, vhazování v obranném pásmu hostů.
78:05
Gáborík se dostal v mezikruží ke střele zápěstím, od gólu ho dělilo jen pár centimetrů.
77:41
Carter už je zpátky na ledě, do konce prvního prodloužení zbývají něco málo přes dvě minuty.
76:21
Na druhé straně se dostal do samostatného úniku Kreider, avšak ani jemu se nepodařilo skórovat!
75:50
Králové mohli rozhodnout v oslabení! King dostal nabito do mezikruží, pálil jen těsně vedle brány.
75:25
Minuta přesilovky je pryč, domácí opět vyhazují.
74:45
Lewis se Stollem ujíždějí v přečíslení dva na jednoho, první jmenovaný to vzal na sebe, avšak Lundqvista nepřekonal. Po odpískání se strhla menší potyčka, avšak vylučovat se nebude.
74:27
Lundqvist byl podražen a Carter (LAK) je vyloučen na dvě minuty za podražení. Opět to bylo ale velmi kontroverzní vyloučení. Další šance pro hosty.
74:17
Kotouč se dostal na střídačku Rangers, vhazovat se bude ve středním pásmu.
73:49
Mats Zuccarello mohl být hrdinou, avšak z velkého úhlu nedokázal Quicka překonat.
73:26
Williams je opět na ledě, hraje se tedy v plném počtu na obou stranách.
73:11
Doughty tečoval kotouč mimo hřiště, a udělal tak aspoň radost některému z diváků.
73:01
Nyní se dokonce Jezdci dopustili zakázaného uvolnění.
72:52
Další vyhození Králů.
72:36
Domácí se však ihned osvobozují.
72:16
Moore je na ledě, hosté si zahrají zkrácenou přesilovou hru.
71:51
Stoll vypálil zpoza obránce, Lundqvist vyrazil kotouč do rohu kluziště.
71:24
Justin Williams (LAK) zabránil Nashovi v pohybu a je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Podle diváků se ale o faul nejednalo. Jednoznačné to určitě nebylo.
71:00
A je tu další vyhození, oba celky střídají.
70:34
Hosté se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.
70:28
Další bezchybný zákrok švédského brankářem, který je nyní nejdůležitějším hráčem Rangers.
70:08
Střela od modré, Gáborík clonil před bránou. Málem mu to vyšlo, avšak Lundqvist byl pozorný a puk stihl včas chytit.
70:01
Tak pozor, bude se vylučovat! Dominic Moore (NYR) trefil Cartera vysokou holí a domácí mají možnost přesilové hry!
69:15
Gáborík svedl sprinterský souboj o kotouč, avšak prohrál. TO ho ale mrzet nemusí, jelikož jeho spoluhráči ho dokázali vybojovat zpět.
68:38
Rangers hrají v posledních minutách výrazně lépe, branka už je opravdu na spadnutí.
67:52
Kreider se dostal v mezikruží k puku, dal do něj obrovskou sílu, avšak trefil pouze tyč!
67:24
Kotouč se dostal opět do hlediště, vhazovat se bude v obranném pásmu domácích.
66:25
Richards a Hagelin nyní zapojili do hry Quicka, který zůstal chvíli nevyužitý. I přes delší prodlevu bez zákroků však byl pozorný.
65:45
Domácím se nedaří založit souvislejší akce, většina jich končí hned v zárodku.
65:29
Touš se po tečované střele jednoho z domácích hráčů ocitl v ochranné síti vhazovat se bude před Lundqvistem.
64:42
A oddechový čas si bere také domácí kouč Sutter.
64:42
Moore si sjížděl ze druhé vlny do útočného pásma, kotouč se k němu ale nedostal, jeden z domácích ho vyhodil na zakázané uvolnění.
63:54
Na hráčích už je patrná únava, výrazně ubylo osobních soubojů, na hru může mít vliv také kvalita ledu.
62:52
Nash a Staal se velmi ochotně poroučeli k zemi, ani jeden z hlavních sudích se vylučovat nechystá.
62:32
Před Lundqvistem se opět vytvořil chumel hráčů, ze kterého na něj spadlo hned několik statných mužů. I přesto ale dokázal všechny střely chytit.
61:41
St. Louisova střela trefila pouze Kopitara, nikdo poté nemohl kotouč najít. Ten se povaluje ve středním pásmu.
61:02
Domácí se zase ihned usazují v útočném pásmu, hlad po gólu je viditelný.
60:22
Avšak hosté za nimi ani o moc nezaostali, Quick si připisuje úspěšný zákrok, zároveň má však posunutou bránu.
60:13
Do prodloužení vstoupili aktivněji domácí kteří se ihned vrhli do útočného pásma.
60:01
Králům se ve třetí třetině podařilo vyrovnat skóre, a o vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení stejně jako v prvním zápase.
První prodloužení začne přibližně ve 4:24.
60:00
59:00
V poslední vteřině přiletěla na Lundqvista ještě jedna rána, i s tou si ale nakonec poradil.
58:58
Brownovi nevyšla kombinace s Kopitarem, puku se poté ujali hosté a pádili kupředu. Ani jim se ale nedařilo a třetí třetina už se spíše dohrává.
58:35
Hagelin se možná úmyslně vystavil do ofsajdu, rozhodčí to tak však neposoudil.
57:59
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:06
Zuccarello nahazoval od mantinelu kotouč před bránu, tam se ho ale ujali pouze domácí obránci. Ani těm se ale nedařilo, touš poslali mimo led.
56:41
Jeden z domácích tečoval kotouč, ten vypadl mimo hřiště, Vhazování před Quickem.
56:26
Hosté se v útoku ani neohřejí a radši upalují hned zpět do obrany.
56:03
Rychlý přechod Rangers do útoku zastavil čárový sudí odpískáním ofsajdu.
55:55
Kotouč se dostal na střídačku, po krátké pauze se bude vhazovat před Lundqvistem.
55:15
Dočkáme se ještě do konce třetí třetiny branky, nebo půjde zápas do prodloužení? Zatím k tomu mají rozhodně blíže domácí, hosté se pouze brání.
54:45
Králové se po chybě hostujících obránců dostávají lehce do útočného pásma.
53:58
Přečíslení 3 proti 2 zakončoval tvrdou střelou z levého kruhu Pearson, jeho ránu ale Lundqvist skvěle ramenem vyrazil.
53:16
Drew Doughty je už na ledě opět více jako 25 minut, to je neuvěřitelné číslo. Je bezkonkurenčně nejvytíženějším hráčem na ledě, z obou týmů.
52:27
Stralman si sjel do pásma z druhé vlny, přihrávka na něj byla ale zblokována, a on si tak svou chvíli slávy neužil.
51:44
Moore zavezl kotouč po pravém křídle do útočného pásma a bekhendem ho nahodil na bránu. Quick si byl vědom dojíždějících hráčů, a tak radši puk podržel.v
51:33
Toffoliho střela skončila ztečovaná vysoko nad bránou v ochranné síti. Po komerční přestávce se bude pokračovat vhazováním v obranném pásmu hostů.
51:07
Hra se ale opět přesouvá ne druhou stranu před Lundqvista.
50:39
Králové jsou zatím asi s výsledkem spokojeni a trochu polevili za svého tlaku, toho se snaží ihned využít hosté.
49:34
V aréně je fantastická atmosféra, opět oslavují Gáboríka pomalu jako národního hrdinu. Když fanoušci uviděli jeho podobiznu na světelné obrazovce, povstali a bouřlivě zatleskali.
48:42
Moore hledal před bránou své spoluhráče, nikdo na jeho výzvu ale nezareagoval.
47:36
Je vyrovnáno! MARIÁN GÁBORÍK se před brankou dostal k odraženém kotouči a na dvakrát ho propasíroval za zmateného Lundqvista. Slovenský útočník skóruje po třinácté a je to opět jedna z nejdůležitějších branek v zápase. Bez asistence.
47:12
Gáborík nabral rychlost, projel až do útočného pásma, avšak někde cestou ztratil puk.
46:54
A. Vigneault (NYR) si bere oddechový čas.
46:54
Domácí jsou usazeni v útočném pásmu, hosté pouze vyhazují na zakázané uvolnění, opět.
46:09
Rangers se nepodařila rozehrávka, je z toho zakázané uvolnění.
45:21
Doughty nahodil kotouč do útočného pásma, jeho spoluhráči ho však nedokázali vybojovat.
44:50
Hosté se tak pokouší útočit, vypadá to ale, že stáhnou spíše do obrany Domácí si vytváří stále silnější tlak.
42:30
Králové jsou nyní na koni, osud mají na svých hokejkách.
41:58
Králové střílí kontaktní branku! Williams poslal puk na modrou čáru, odkud vypálil Greene. Jeho ránu tečoval před bránou DWIGHT KING, avšak zároveň s tím spadl na Lundqvista. Hosté se hodně zlobili, rozhodčí však branku uznali. Asistence: Matt Greene, Justin Williams
41:15
Clifford vyslal na Lundqvista pořádnou dělovku, ten si s ní ale pohotově poradil a vyrazil kotouč..
40:46
Nyní se navíc provinili zakázaným uvolněním, nemohou tedy vystřídat.
40:31
Brown nadělal trochu neplechy v útočném pásmu, spoluhráči mu ale nepomohli a domácí o puk přišli.
40:07
Nash se po vhazování protáhl ke kotouči a ihned vypálil, Quick ho raději drží ve své lapačce.
40:01
Už to vypadalo na již tradiční obrat domácích, avšak nakonec se tak nestalo. S brankami se roztrhl pytel a nakonec se zastavil na čísle 4 ve druhé třetině. Po čtyřiceti minutách vedou hosté tedy o dvě branky, domácí to budou mít hodně těžké.
Další třetina začne přibližně ve 3:29 .
40:00
39:37
Králové to zkusili přechodem po pravém křídle, tento prostor byla ale zahuštěn a projít se tam opravdu nedalo.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta.
38:41
Lundqvist zachytil kotouč, následně se na něj navalila hromada hráčů. Vylučovat se ale nebude, můžeme pokračovat dál ve hře.
37:53
Domácí se pokusili o rychlý přechod z obrany do útoku, to se jim ale nepodařilo a musí se opět bránit.
37:03
Kreider dojížděl vyhozený kotouč, Quick raději vyjel a schoval ho v lapačce. Brankář Kings ještě schytal trošku ledovou spršku, žádný zlý v úmyslu v tom ale nikdo nehledal.
36:55
Kotouč se dostal mimo hrací plochu, bude se pokračovat vhazováním v obranném pásmu Rangers.
36:20
U puku jsou hostující hokejisté, Hagelin řídí rozehrávku v útočném pásmu.
35:55
Tak zatím máme poměrně gólové hody, uvidíme jak se utkání bude vyvíjet dál.
34:50
Rangers právě vstřelili branku!
Tak to je neuvěřitelné, Rangers si ihned berou svůj náskok zpět. Zuccarello odčinil své vyloučení, vybojoval puk pro DERICKA BRASSARDA, který už se v zakončení nemýlil a Qucika propálil. Asistence: Mats Zuccarello
34:39
Nakonec je to branka a i domácí využívají přesilovku. Klasická přesilovková souhra, výměna puku na modré čáře, až se ke střele odhodlal WILLIE MITCHELL a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Slava Vojnov, Justin Williams
34:12
Domácím se nedaří udržet kotouč delší dobu v útočném pásmu, hosté se opět osvobozují dlouhým vyhozením .
33:41
Kopitar založil útočnou akci, avšak jeho spoluhráči si nepohlídali postavení na modré čáře, ofsajd.
33:13
Jezdci se ale zatím brání dobře a opětovně vyhazují.
32:46
Navíc se bude vylučovat, na trestnou lavici odjíždí Mats Zuccarello (NYR).
32:46
Domácí hokejisté se ale nevzdávají a dále se snaží skórovat.
31:24
Využitá přesilovka a Rangers si berou zpět dvoubrankové vedení! Rychlé přenesení hry, Kreider na modré předal puk Stepanovi. Ten se neunáhlil a přihrál ještě lépe postavenému spoluhráči, kterým byl MARTIN ST. LOUIS. Ten už neměl problém, nikým nebránění se trefil přesně nad lapačku a rozvlnil síť Quickovy brány. Asistence: Derek Stepan, Chris Kreider
30:53
Kopitar se zmocnil puku a ihned ho vyhodil až za Lundqvista.
30:44
Domácí špatně vystřídali, na ledě jich bylo více, než je dovoleno. Čároví sudí si toho všimli a je z toho dvouminutový trest pro Krále.
30:00
Utkání se nám přehouplo do druhé části, domácí Králové zatím prohrávají o jednu branku.
29:07
Carter si řekl o přihrávku a ihned ji dostal, z velkého úhlu ale nedokázal Lundqvista prostřelit. Rangers zároveň hrají v plném počtu.
28:38
Posledních třicet vteřin Pouliotova trestu, hraje se ve středním pásmu.
28:20
Lundqvist si připisuje další zákrok, tentokráte se neprosadil Vojnov.
28:11
Girardi schytal ránu pukem a chvíli ležel na zemi. Stačilo mu se ale trochu vydýchat a už je zpět na svých bruslích.
27:46
Muzzin ostře vypálil od modré čáry, před Lundqvistem byl chumel hráčů, od kterých se kotouč odrazil těsně vedle pravé tyče.
27:15
Rangers se hned na úvod oslabení osvobozují dlouhým vyhozením.
27:07
Pouliot (NYR) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
26:18
Rangers jsou nyní ale usazeni v útočném pásmu a domácí se musí ohánět. Mají za sebou ale jistotu v podobě Quicka, který se postupně dostává do tempa.
25:53
Hagelin se protáhl skrze střední pásmo a ihned ze modrou vystřelil, Quick bleskurychle vytasil lapačku a puk v ní ukryl.
25:20
Domácí jsou hladoví po gólech a snaží se, seč jim síly stačí.
24:26
Nakonec se ale domácí hokejisté ubránili, Greene je na ledě.
24:02
Jeden z domácích hráčů ztratil hokejku a Králové hrají prakticky ve třech.
23:15
Rangers se nedaří zatím ani tato početní výhoda a Králové vyhazují.
22:26
Hosté si zahrají přesilovku, Greene (LAK) je vyloučen za podražení.
21:46
A stíhací jízda začíná! Rangers se nepodařilo vyhodit kotouč z pásma a Králové už to měli lehké. Rychlá kombinace od modré čáry za bránu, odtud do mezikruží na JARRETA STOLLA, který už pálil do prázdné brány. Asistence: Justin Williams, Dwight King
21:21
Začátek druhé části je hodně rozkouskovaný, ze strany domácích jde už o třetí zakázané uvolnění během krátké chvíle.
21:04
Rangers zatím drží kotouč v útočném pásma. Nikam se netlačí, v klidu si ho drží u mantinelů.
20:40
Po pár soubojích o kotouč je tu další zakázané uvolnění z hole jednoho z domácích hráčů.
20:09
Druhá perioda začal zakázaným uvolněním domácích hokejistů.
20:01
Máme za sebou první třetinu druhého finálového utkání. Rangers mají dvoubrankový náskok, nutno říci že je zasloužený. První branka padla po střele od modré čáře, kdy puk propadl čistě do brány. Druhá branka se zrodila také po střele od modré čáry, avšak ještě po následné dorážce.

18:46
Rangers odskakují do dvoubrankového vedení! Rychlé přenesení hry do útočného pásma, od modré čáry pálil Brassard. Puk se však od Quicka odrazil před bránu a MATS ZUCCARELLO, schovaný u pravé tyčky, ho pohotově dorazil do odkryté brány. Asistence: Derick Brassard, Ryan McDonagh
18:05
Nash zachytil kotouč před modrou čárou a udržel tak útočné pásmo pro Rangers, jeho spoluhráči si ale s kotoučem nevěděli moc rady, a raději odjeli střídat.
17:40
Lundqvist si připsal další důležitý zákrok, když vynuloval Martineze, který pálil od modré čáry.
17:05
Rangers bránili velmi dobře a nakonec se ubránili, McDonagh je již na ledě.
16:55
Doughty nezachytil na modré čáře prudkou přihrávku od Kopitara a dostal se s kotoučem do středního pásma, následně mu by odpískán ofsajd.
16:14
Hra se přerušuje,jelikož byl domácím hokejistům odpískán ofsajd, vhazování ve středním pásmu.
15:57
Girardi zablokoval Kopitarovu střelu a kotouč následně vyhodil na druhou stranu hřiště.
15:30
Martinez pálil od modré čáry, Richards se pokoušel dorážet. To se mu ale nepodařilo a Rangers se osvobozují.
15:05
Bude se vylučovat i na druhé straně, Ryan McDonagh (NYR) je vyloučen za krosček.
14:29
Gáboríkovi nevyšla kombinace s Brownem, a Králové se tak sami dostávají z útočného pásma.
14:03
Puk se po teči odrazil do ochranné sítě nad Lundqvista, hra je tak přerušena. Na řadě je nyní komerční přestávka.
13:58
Rangers jsou stále usazeni v útočném pásmu, Jonathan Quick si musí dávat pozor.
13:11
Rangers nebyli zpočátku v koncovce příliš nebezpeční, nyní si ale vylepšili sebevědomí, a rázem se tak více tlačí do brány.
12:36
Jestliže se předtím hrálo ve vysokém tempu, tak nyní už je to tempo závodnické.
10:48
Rangers jdou z ničeho nic do vedení! Rychlá akce, Moore vybojoval v rohu hřiště kotouč, poslal ho na modrou čáru k RYANU MCDONAGHOVI, který se s tím vůbec nemazal a do puku praštil. Ten byl možná ještě lehce tečován a zapadl za Quickova záda. Asistence: Dominic Moore
10:11
Lundqvist si hned připisuje další úspěšný zákrok, to už ale hrají domácí opět v plném počtu.
09:26
Toffoli dostal přesný pas do oblasti mezikruží a poslal na Lundqvista pěknou střelu, švédský brankář musel rychle zasahovat.
09:00
Je tu další vyhození, dokonce slabá střela. Rangers hrají přesilovku velmi špatně.
08:27
Domácí se brání zatím dobře, už podruhé se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.
07:58
Bude se poprvé vylučovat, Gáborík (LAK) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
07:43
Quick ležel na zemi jak široký tak dlouhý zavalený několika hráči, puk do brány nikdo z volných hráčů ale neprocpal.
06:42
Williams se hnal do samostatného úniku, na poslední chvíli mu ale kotouč vypíchl obránce Klein! Kdyby se tak nestalo, mohlo to s Rangers dopadnout špatně.
05:57
Stepanova rána z pravého kruhu jen proletěla brankovištěm a halou to zahučelo, ke gólu ale měla ještě daleko.
05:40
Nebezpečnou střelu Gáboríka si Lundqvist pohlídal a puk schoval ve své lapačce, vhazování po jeho pravici.
05:20
Na ledě se přitvrzuje a fanoušky to zvedá ze sedaček! Takhle má vypadat boj o Stanley Cup.
04:12
Nyní se Lundqvist ale už musel ohánět! Puk nastřelený od modré čáry se několikrát nebezpečně odrazil, avšak švédský brankář ho měl stále na očích a cestu do branky mu neumožnil.
03:55
Stoll se protáhl po pravém křídle do útočné pásma, ihned za modrou čárou tvrdě vypálil. Rána byla sice tvrdá, avšak nepřesná, a Lundqvist tak opět nemusel zasahovat.
03:06
Zuccarello nejprve chyboval na modré čáře, nezazmatkoval ale a rychle se vrátil, touš následně vybojoval zpět na hokejky Jezdců.
02:42
Nash vybojoval v rohu kluziště kotouč, ten se mu ale odrazil před bránu, kde se ho ujal Quick a schoval ho ve své lapačce.
02:18
Králové v posledních vteřinách pouze vyhazují kotouče do středního pásma, odkud se snaží do útoku prodrat hostující hokejisté. Ty ale nyní zastavil ofsajd.
01:52
Ihned po buly se ke střele propracoval Hagelin, Quick byl ale pozorný a kotouč za svá záda nepustil.
01:37
Souboj u puk ve středním pásmu končí zakázaným uvolněním domácích hokejistů, hra se stěhuje před Quicka.
01:13
Kings se prodírali do útočného pásma, avšak cestu jim zastavil ofsajd.
00:52
Domácí se přesunuli do útočné třetiny a snaží se dostat kotouč směrem na Lundqvista, to sem jim zatím nedaří.
00:26
Nash se propracoval ke střele z mezikruží, Quick si připisuje první úspěšný zákrok.
00:13
Druhé finálové utkání právě začalo, na puku jsou domácí Králové.
00:01
Hráči už nám konečně nastupují na ledovou plochu. Americká zpěvačka Pia Toscano ještě zazpívá hymnu a utkání začne.

Los Angeles Kings: Quick (Jones) – Doughty, Muzzin, Vojnov, Mitchell, Greene "A", Martinez – Brown "C", Kopitar "A", Gáborík – Toffoli, Carter, Pearson – Williams, Stoll, King – Lewis, Richards, Clifford. Trenér: D. Sutter

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi "A", McDonagh, Stralman, Staal "A", J. Moore, Klein – Nash, Stepan, Kreider – St. Louis, Richards "A", Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Boyle. Trenér: A. Vigneault

Rozhodčí: Wes McCauley, Dan O'Halloran – Derek Amell, Brad Kovachik.
Pokud máte nějaké dotazy ohledně tohoto utkání, ptejte se na Twitteru. Stačí označit svůj příspěvek @tom_hala a já se Vám pokusím co nejrychleji odpovědět.
První utkání

Los Angeles Kings – New York Rangers

3:2pp. (1:2, 1:0, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 18. Clifford (Carter), 27. Doughty (Williams, Clifford), 65. Williams (Richards) – 14. Pouliot, 16. Hagelin (Boyle, McDonagh).

Stav série: 1 – 0.
Přeji krásnou hokejovou noc! Finále Stanley Cupu dnes pokračuje druhým utkáním na ledě Los Angeles, které dokázalo úvodní utkání po velké bitvě vyhrát. Hokejisté New Yorku Rangers ovšem podali velmi dobrý výkon a dnes budou chtít určitě vyhrát, protože případná porážka by jejich cestu za pohárem značně zkomplikovala.

Úvodní vhazování je naplánováno na 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.