Play-off Hokejové Ligy mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Färjestads : Frölunda - 12. listopadu 2019   18:00

Färjestads
Färjestads
00:31' Nilsson  • 17:14' Ejdsell  • 18:52' Viksten  • 21:06' Aslund  • 23:27' Ejdsell  • 45:58' Aslund

trestné minuty 8:2
Färjestads vyhrává tento zápas celkem jednoznačně 6:3 a pro odvetný duel, který se hraje příští týden, má velmi dobrou výchozí pozici. Frölunda musí vyhrát o tři branky, ale se šlo do prodloužení.
59:18'
Oddechový čas pro domácí.
59:18'
Ještě při nejmenším jedno přerušení hry, vhazovat se bude před brankou domácích.
59:00'
To už běží poslední minuta.
58:40'
Hraje se ve středním pásmu, Hjalmarsson vyhodil, ale Mozík rychle vracel puk.
58:00'
Hra se bez zakončení přelévá ze strany na stranu, mnoho šancí k vidění nyní není. Domácí v poklidu dohrávají zápas.
56:10'
Sledujeme rychlou pasáž hry, zbytečně se nepřerušuje.
55:34'
Lasch to udělal dobře, vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho pas před branku byl o poznání horší.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase.
54:32'
Ejdsell si jde pro hattrick, tentokrát však ještě neuspěl. Rána mezi betony brankáře nebyla dostatečně důrazná.
54:00'
Peterson to zkoušel individuálně, ale ideální moment pro zakončení prováhal.
53:39'
Oba týmy hrají v plném počtu.
53:17'
Dva na jednoho jeli nyní domácí, ale finální přihrávka postrádala přesnost, výborně zasáhl vracející se bek.
52:45'
Mnoho šancí momentálně při hře čtyři na čtyři k vidění není, sledujeme sice aktivní hru domácích, ale do šancí se nemohou přes dobrou obranu propracovat.
51:39'
Vyloučení v týmu Färjestads BK (Per Aslund – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (David Printz – 2 min., hrubost).
51:30'
Färjestads hraje aktivně a drží soupeře pod tlakem.
50:51'
Aslund hrál v rohu hrací plochy, následně hledal spoluhráče před brankou. Pak pálil jeho kolega z ostré pozice a kotouč jen prolétl brankovištěm.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Indians prohrávají o tři branky, ale hrají aktivně a pokouší se co nejvíce si vylepšit skóre.
47:52'
Frölunda právě vstřelila branku!
Zaváhání domácí obrany dokázal hostující celek využít a snižuje na rozdíl tří branek. Tentokrát to byl DAVID PRINTZ, kdo uspěl střelou z dobré pozice a brankář domácích na tuto ránu viděl. Asistence: Rakhshani a Grönlund.
45:58'
Färjestad právě vstřelil branku!
Hostující celek navyšuje své vedení a dává třetí gól z velmi podobné pozice. Tentokrát dostal puk PER ASLUND. Dostal se před branku a snadno zakončoval.
44:27'
Friberg to zkoušel samostatně středem, ale jeho projektil byl zblokovaný, následně tento hráč upadl a jeho akce končí.
44:04'
Färjestad se nyní dostal do další zajímavé střelecké pozice, ale finální zakončení nebylo přesné.
42:31'
Ejdsell to nyní udělal výborně, dostal kotouč do útočného pásma, ale jeho střílená přihrávka před branku nikoho ze spoluhráčů nenašla.
41:12'
Po parádní akci spoluhráčů se kotouč dostal až k RYANU LASCHOVI, jehož blafák byl povedený a otevřela se před ním volná část branky, kterou snadno trefil. Asistence: Hjalmarsson a Peterson.
40:01'
Zápas pokračuje třetí třetinou, do níž si domácí celek přinesl velké vedení o čtyři branky.
40:01'
Domácí celek míří v tomto zápase za důležitou výhrou a pro odvetný duel na půdě Frölundy. Färjestads vede po dvou třetinách úvodního osmifinále 5:1.
40:00'
39:32'
39:32'
Zakázané uvolnění domácího celku, buly před brankou Svenssona, který musí být pozorný.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:35'
Stollery to zkoušel bekhendovou střelou od modré čáry, hostující obránce však nedokázal výrazněji ohrozit branku.
37:15'
Rydahl se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale nedokázal zakončit.
36:40'
V útočném pásmu dokázali hosté prostřídat, ale následně vinou špatné rozehrávky Frölunda o pásmo přišla.
36:00'
Printz to zkoušel individuálně, když to nešlo kombinačně, ale ani on nedokázal najít recept na obranu.
35:30'
Sledujeme aktivní hru hostujícího celku, který se nyní sice nastěhoval do útočného pásma, ale na zakončení to stále není.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
34:49'
34:15'
Velmi nepovedená početní výhoda z pohledu hostujícího celku. Ani jednou se zatím Indians nedostali do pásma.
33:53'
Přesilovku sice hrají hostující celek, ale vůbec se nemůže dostat do útočného pásma.
32:49'
Vyloučení v týmu Färjestads BK (Victor Ejdsell – 2 min., podrážení).
32:49'
Komerční přestávka.
32:02'
Domácí obrana se nyní zapomněla v útočném pásmu, toho využil hostující celek k rychlé protiakci. Po Fribergově pasu zakonočoval povedeným blafákem JOEL MUSTONEN. Asistence: Friberg.
31:50'
Frölunda byla v útočném pásmu, ale neprosadila se.
30:44'
Indians se dostali do útočného pásma, Petersson pálil z mezikruží, jeho rána byla zblokovaná, následně pálil Raymond, jehož pokus kryje brankář.
30:01'
Per Aslund nadvakrát zakončoval, následně to zkoušel Mozík, ale ani on nedokázal přesněji vypálit.
29:24'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, Viksten to zkoušel individuálně, ale zakončit nedokázal.
29:01'
Mattsson kryje kotouč po střele jednoho z domácích hráčů. Komerční přestávka.
27:52'
David Printz hledal spoluhráče před brankou, jeho obránce se dostal hodně hluboko do útočného pásma, ale nevymyslel akci vedoucí do výraznější šance.
27:00'
Oba týmy střídají, kotouč mají hostující hokejisté za svou brankou.
26:23'
Hraje se rychlý hokej, Ekbolm rozehrává od své branky, následně se Sundström pokoušel propracovat do zakončení, ale neuspěl.
25:38'
Svensson kryje kotouč po střele, kterou vyslal Lundqvist.
25:00'
Pět minut hry je pryč ze druhé třetiny, domácí celek udělal důležité kroky k výhře v tomto zápase.
24:15'
Lasch si najel mezi kruhy, ale jeho rána byla zblokovaná posledním obráncem Färjestadsu.
23:27'
Střídání v týmu Frölunda Indians: ze hřiště odchází Rubin, přichází Mattsson.
23:27'
Rána z kruhu přesně pod horní tyčku znamená vedení 5:0, parádní ránu vyslal VICTOR EJDSELL. Asistence: Johansson.
23:14'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Domácí hráči mají více ze hry.
22:00'
21:06'
Gól při vlastním oslabení, a tak vede domácí celek 4:0. Johansson našel výborným pasem před brankou zcela neobsazeného PERA ASLUNDA,jehož rána končí přesně pod horní tyčkou. Asistence: Johansson.
20:50'
Lennström zkoušel nahodit kotouč do útočného pásma, ve středu hrací plochy byl zblokovaný.
20:16'
Svensson musel zasahovat proti střele od modré čáry, následně se bude vhazovat před jeho brankou.
20:01'
20:00'
20:00'
Vyloučení v týmu Färjestads BK (Ivarsson – 2 min., vysoká hůl).
19:40'
Ještě jedno vhazování v útočném pásmu Frölundy.
19:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
18:52'
Ránou z dolní hranice kruhu se nyní prosazuje i s trochou štěstí se prosazuje DANIEL VIKSTEN. Bez asistence.
18:32'
Lasch hledal spoluhráče mezi kruhy, ten byl ale obsazený, a tak se rychle směr hry otáčí.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:14'
Obrovskou šanci domácího Johanssona nadvakrát zneškodnil brankáře Rubin, hra pokračovala dál, a pak zakončoval nepokrytý VICTOR EJDSELL. Asistence: Johansson a Aslund.
16:40'
Svensson zasáhl proti kotouči maskou, sudí chtěl přerušit hru, ale zápas pokračuje dál. Domácí rychle otočili směr hry a dostali se do útoku.
16:20'
Hokejisté v zeleném se dostali do postavení mimo hru.
16:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, kromě gólové situace jsme výraznější šanci neviděli.
15:34'
Hostující celek se dostal do šance, Patrik Carlsson pálil od modré čáry, ale trefil jen střed branky, kde byl gólman.
14:40'
Joel Lundqvist se dostal do útočného pásma, poslal před branku zajímavou přihrávku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončovat.
13:56'
Domácí celek se dostal do parádní střelecké pozice, ale zakončující hráč z ostré pozice pálil mimo branku. Nechybělo mnoho a BK vedlo o dva góly.
13:01'
Ekbom to zkoušel individuálně, ale jeho projektil končí mimo branku.
12:04'
Rubin byl připravený, zasahovat proti střele Rydahla od modré čáry.
12:02'
Frölunda se dostala do postavení mimo hru, komerční přestávka. Pak buly ve středním pásmu.
11:20'
Svensson dokázal poměrně snadno zasáhnout proti střele ze střední vzdálenosti, kterou vyslal Lundqvist.
11:10'
Přes Mozíka se pokoušeli domácí rozjet zajímavou akci, ale hráči v zeleném ve středním pásmu o kotouč přišli.
10:30'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Nyní pálil Fagemo, jehož pokus kryje brankář Färjestadsu
09:24'
Victor Ejdsell to zkoušel individuálně, ale neuspěl proti obraně soupeře. Johansson následně obkroužil branku a vypálil. Rána končí mimo.
09:08'
Hraje se rychlý hokej tak, jak je v této soutěži zvykem.
08:40'
Moverare rozjel útočnou akci, kterou zakončoval jeden z jeho spoluhráčů. Puk končí mimo.
08:02'
Domácí celek se dostal do další šance, ale kotouč končí mimo branku. Nilsson znovu zakončoval, ale trefil jen brankáře Rubina.
07:50'
07:09'
Hjalmarsson se spolu se spoluhráči usadil v útočném pásmu, ale hosté se do šance dostat nedokázali. Johansson zkoušel otočit směr hry, ale neuspěl.
06:19'
Výraznější šanci si hostující Indians v přesilovce nevypracovali.
06:10'
05:06'
Domácí celek dokázal vyhodit až do středního pásma, oba týmy střídají.
04:43'
Svensson dobře zasahovat proti střele, kterou z první vyslal Gormley.
04:10'
Vyloučení v týmu Färjestads BK (Sebastian Erixon – 2 min., hákování).
03:31'
Domácí celek sice dostal kotouč do útočného pásma, ale Daniel Viksten zakončit zajímavou příležitost nedokázal.
02:15'
Frölunda se nyní propracovala do útočného pásma, ale vypálit na branku hostující celek nedokázal.
00:31'
Po poradě s videorozhodčím sudí uznávají tento moment jako gólový, a tak rychlou ránou do horní části branky se prosazuje MARCUS NILSSON. Asistence: Sebastian Erixon.
00:26'
Ekastahl Johnsson rozehrál zajímavou akci, v níž pokračoval Mozík. Jeho ránu kryje snadno brankář Indians.
00:20'
Sledujeme klidnější pasáž hry. První výraznější šanci měli domácí, ale nedokázali ji proměnit.
00:01'
Utkání právě začalo, domácí hrají v zeleném, hosté v bílém.
00:01'

Färjestads BK: Svensson (Holm) – Blum, Johansson, Mozík, Ekastahl Johnsson, Arnesson, Erixon, Ivarsson, Lawner – Lindqvist, Rydahl, Nilsson – Olofsson, Ryno, Johansson – Aslund, Johansson, Ejdsell – Viksten, Bäck, Jakobsson

Frölunda Indians: Rubin (Mattsson) – Stollery, Lennström, Ekbom, Moverare, Gröndlund, Gormley, Raymond, Printz – Friberg, Lundqvist, Mustonen – Fagemo, Sundström, Carlsson – Lasch, Hjalmarsson, Petersson – Rakhshani, Lasu, Roseli-Olsen.
Poslední vzájemný zápas odehrály tyto švédské kluby 28. září a na domácí půdě vyhrála Frölunda 5:2.
Vítěz tohoto dvouzápasu nastoupí v další fázi soutěže proti lepšímu týmu z dvojice Biel a Augsburg.
Toto osmifinále se hraje dvouzápasově. První mač dneska, druhý přesně za týden.
Hrát se bude v Löfbergs Areně (Karlstad).
Oba týmy mají z posledních pěti zápasů stejnou bilanci. Vyhrály tři a dvakrát odešly poražený.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky hokejové ligy mistrů. V tomto osmifinále proti sobě nastoupí  Färjestads BK a Frölunda Indians.