Frölunda - Luleå | ONLINE | 7.1.2020 18:00 | Play-off Hokejové Ligy mistrů 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Play-off Hokejové Ligy mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Frölunda : Luleå - 7. ledna 2020   18:00

Ukončeno
Frölunda
Frölunda
23:26' Ekbom  • 35:00' Stollery 
2:3
(0:2, 2:0, 0:1)
Luleå
Luleå
13:48' E. Emanuelsson   • 17:17' Sondell   • 53:36' Connolly  
Frölunda
Sestavy:
Mattsson (Rubin) – Moverare, Ekbom, Lennström, Printz, Grönlund, Gormley, Stollery – Mustonen, Lundqvist, Friberg – Carlsson, Sundström, Rakhshani – Peterson, Hjalmarsson, Lasch – Stalberg, Rosseli-Olsen, Lasu, Fagemo
Rozhodčí
Šír, Pieschaczek – Pihlblad, Malmqvist
Frölundaborgs Isstadion, Göteborg
Luleå
Sestavy:
Lassinantti (Rautio) – Sellgren, Lundkvist, Jalvanti, Sondell, Engsund, Sjalin – Hallander, Connolly, P. Emanuelsson – Kovacs, Tyrvainen, E. Emanuelsson – Berglund, Ilomäki, Brännström – Gunler, Larsson, Olausson, Fabricius
Přenos se aktualizuje automaticky

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Střely na branku: 20 – 27
Je konec! Luleå Hockey nakonec v úvodním semifinálovém duelu Ligy mistrů poráží Frölunda Indians na jejím ledě 3:2. Ve třetí třetině se dlouhou dobu hrál opatrný hokej. Domácí celek měl o něco více ze hry, ale o svém vítězství možná trošku překvapivě rozhodli hosté. Po závaru před brankou se prosadil Jack Connolly!

Po prvním odehraném duelu má tak do finále o kousek blíže Luleå. Odveta se hraje na jejím ledě příští úterý od 18 hodin a onlajny u ní samozřejmě nebudou chybět.
Konec zápasu.
59:37'
Hjalmarsson se ještě tlačil do útočného pásma, jenže jeho střelu zápěstím srazil hned první obránce do ochranné sítě.
59:05'
Sellgren podržel puk za vlastní brankou a nasbíral pro hosty cenné vteřinky k dobru. Hokejisté ve žlutém teď skutečně nepouští domácí celek do zakončení.
58:26'
Jack Connolly skvěle obral o kotouč rozjetého soupeře a bez váhání jej nahodil do rohu útočného pásma. Hráči ve žlutém kontrolují závěrečné minuty.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:38'
Connolly projel středním pásmem do pásma útočného, jenže na modré čáře zapomněl kotouč za sebou a už nedokázal vypálit.
57:12'
Samuel Fagemo vydoloval puk u hrazení, posunul si jej do středu útočného pásma, ale jeho pokus forhendem prolétl nad břevnem.
56:50'
Hostující brankář si dal pozor na nahození od modré čáry a bez problémů vyrazil puk do rohu ledové plochy. Domácí celek stupňuje svůj tlak.
56:05'
Hosté se chtěli vydat do zajímavého brejku, jenže přihrávka byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Lassinanttim.
55:23'
Domácí signalizovali vyhození kotouče mimo ledovou plochu, jenže rozhodčí okamžitě ukázal, že se puk do ochranné sítě odrazil o plexisklo.
55:05'
Domácí brankář si musel dát pozor na nahození ze středního pásma a raději hokejkou odehrál kotouč na pravou stranu, kde byl jeden z obránců.
54:30'
Hostující celek se opět usadil v útočném pásmu, jenže nikdo z hráčů ve žlutém tentokrát nedokázal zakončit. Hosté zatím hrají tam, kde potřebují.
53:36'
Luleå právě vstřelila branku!
Hostující celek si znovu bere na svou stranu vedení! JACK CONNOLY si po obrovském závaru před brankou soupeře sjel pro odražený puk a poslal jej pod břevno! Asistence: Filip Hallander, Petter Emanuelsson.
53:05'
Connolly projel středem ledové plochy do útočného pásma, nicméně nikdo ve žlutém dresu mu nepřijel pomoci a domácí zadáci získali puk pro sebe.
52:29'
Rakhshani nabíral rychlost na pravém křídle, ale na poslední chvíli se k němu stáhl Sellgren, který mu zamezil v zakončení.
52:03'
Také domácí celek si nyní vybral slabší moment při rozehrávce a dopustil se zakázaného uvolnění. Vhazování se vrátí zpátky před branku Frölundy.
51:30'
Lulea znovu vyhodila kotouč jen na zakázané uvolnění. Ve třetí třetině se z ledové plochy prakticky vytratily brankové příležitosti.
51:10'
Frölunda se usadila v útočném pásmu, jenže Carlsson neměl čas na to, aby z rohu kluziště našel někoho ze svých spoluhráčů.
50:25'
Domácí v plném počtu.
50:05'
Carlsson zachytil nepřesnou přihrávku na modrou čáru a protečoval puk do středního pásma. Skvělá práce Frölundy v defenzivě.
49:30'
Domácí znovu vyhodili puk přes všechny čáry a během oslabení se zatím brání bez větších problémů. Naopak hosté mají problém s přechodem středního pásma.
49:10'
Samuel Fagemo zavezl ve vlastním oslabení kotouč do rohu útočného pásma, kde nasbíral snad deset sekund k dobru a zaslouženě sklidil potlesk domácích fanoušků.
48:53'
Hosté v plném počtu.
48:25'
Vylučuje se i na straně Frölundy. Rakhshani dostává dvě minuty za držení hole.
48:10'
Lennstrom zavezl puk do rohu útočného pásma, jenže jeho přihrávka na modrou čáru skončila u prvního hráče soupeře. Frölunda se nemůže dostat do zakončení.
47:38'
Až nyní se hosté zmocnili kotouče a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku domácího mužstva. Frölunda musí rozjet další přesilovkovou akci.
47:10'
Carlsson se zcela sám zjevil před brankou, kam propadla přihrávka z levé strany, ale domácí hráč tvrdou střelou poslal kotouč nad břevno!
46:53'
Ilomäki zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostává dvě minuty za podrážení.
46:30'
Printz zavezl puk ze středního pásma do pásma útočného, jenže jeho dělovka skončila na hrudi připraveného brankáře, který puk ještě vytřepal do hry.
46:10'
Kovacs znovu pouze nahodil puk přes všechny čáry za branku domácího celku. Další zakázané uvolnění, Lulea se ve třetí části jen těžko dostává do hry.
45:29'
Hostům se nepovedla rozehrávka a kotouč prosvištěl na zakázané uvolnění. Vhazování se vrátí před branku Lassinanttiho.
45:02'
Connolly dojel vlastní nahození do útočného pásma, jenže z rohu kluziště už nedokázal přihrát mezi kruhy. Hráči ve žlutém jsou teď hodně aktivní.
44:20'
Po dalším souboji vlétl jeden z hráčů ve žlutém do klece domácího mužstva a vysunul ji z jejího běžného postavení. Rozhodčí musí přerušit hru.
44:06'
Petter Emanuelsson si krásným pohybem našel prostor mezi kruhy, přehodil si kotouč na bekhend, ale jeho zakončení skončilo na břevnu!
43:35'
Hokejisté ve žlutém se znovu usadili v útočném pásmu, jenže nikdo z nich nedokázal přesně vypálit. Obrana domácího mužstva skvěle napadá.
43:03'
Také Frölunda se pokusila o útok, nicméně zakončení od modré čáry přizvedl jeden z obránců ve žlutém do ochranné sítě. Vhazuje se po pravici hostujícího gólmana.
42:38'
Sellgren rozjel novou akci hostujícího celku od své klece. Na jeho přihrávku si nabruslil Berglund, který projel na levý kruh, jenže bekhendem zvedl puk nad břevno.
42:05'
Carlsson spěchal za prudkou přihrávkou do útočného pásma, ale marně se po kotouči natahoval. Domácí hokejisté však mohou pokračovat v útočném snažení.
41:35'
Sellgren vyhodil puk z obranného pásma do pásma středního, jenže nikdo ve žlutém si na jeho pobídku nenabruslil. Hokejisté Frölundy mohou zaútočit.
41:05'
Connolly si sjel na zadovku mezi kruhy, jenže jeho projektil forhendem prolétl nad břevnem branky soupeře. Hokejisté ve žlutém teď hýří aktivitou.
40:35'
Lulea se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo ve žlutém dresu se tentokrát nedostal do zakončení. Skvělou práci odvedl domácí zadák Printz.
40:02'
Hosté v plném počtu.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 15 – 22
Druhá třetina končí! Prostřední dvacetiminutovce se mnohem lépe vydařila domácímu celku. Za Frölundu nejprve snížil Viktor Ekbom! Domácí celek následně pokračoval v aktivní hře a dostal svého soupeře pod tlak, který přetavil v branku Karl Stollery! Po čtyřiceti minutách tak platí stav 2:2.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:28'
Connolly napadal přesilovkovou rozehrávku domácích ve středním pásmu a donutil hráče v červeném zařadit zpátečku. Hosté se ťed brání opravdu skvěle.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:29'
Skvělou práci odvedl v obranném pásmu Sellgren, který získal odražený puk a vysokým obloučkem jej poslal až za útočnou modrou čáru.
38:02'
Frölunda si zahraje další přesilovku. Jonas Berglund si vysloužil dvě minuty za sekání.
37:39'
Rakhshani dojel odražený puk na útočné modré čáře, prodral se do útočného pásma, ale jeho pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky.
37:14'
Fagemo si ještě prodloužil pobyt na ledové ploše, opět se dostal do zakončení, ale obránce Engsund jeho pokus přizvedl do ochranné sítě.
36:48'
Samuel Fagemo si sjel na přihrávku mezi kruhy, ale jeho pokus skončil na betonu připraveného brankáře. V posledních minutách sledujeme parádní pasáž.
36:10'
Sellgren chtěl využít toho, že hned dva hráči domácího mužstva neměli hokejku. Rána obránce hostujícího mužstva jen zaduněla o zadní mantinel.
35:40'
Hosté se ihned vydali do útoku se snahou o rychlou odpověď. Hráči ve žlutém se usadili v útočném pásmu, ale ránu z pravé strany zablokoval obětavý obránce.
35:00'
Frölunda právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Domácí celek dokázal během druhé části dnešního utkání smazat náskok svého soupeře! KARL STOLLERY si sjel mezi kruhy a svižnou střelou zápěstím propálil brankáře! Asistence: Max Friberg, Patrik Carlsson.
34:23'
Hosté v plném počtu.
34:02'
Fagemo ještě udržel pro domácí celek útočné pásmo, ale jeho bekhendové nahození skončilo u prvního obránce ve žlutém dresu soupeře.
33:35'
Carlsson střílel od modré čáry. Lassinantti měl skvěle zakrytý výhled, ale kotouč se nakonec od jednoho z obránců odrazil do ochranné sítě.
33:10'
Obránce Lundkvist získal puk v souboji za vlastní brankou, vybruslil si k mantinelu a vyhodil kotouč přes všechny čáry za branku soupeře.
32:23'
Frölunda si zahraje přesilovku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Tyrvainen.
32:08'
Engsund dostal obránce domácího celku pod tlak a hráč Frölundy si musel pomoci vyhozením kotouče na zakázané uvolnění. Vhazuje se před Mattssonem.
31:25'
Lasch se po chybě hostujícího celku v rozehrávce opřel do volného kotouče, ale Lassinantti jeho dobrou ránu vyrazil na brankovou konstrukci!
31:02'
Lundkvist si na modré čáře troufl na hodně riskantní kličku, kterou se zbavil svého strážce a pohotově zakončil. Brankář Mattsson měl při zákroku i kus štěstí.
30:25'
Mustonen si najel do prostoru mezi kruhy, kam přiletěla přihrávka z pravé strany, jenže první jmenovaný ve velké rychlosti nedostal kotouč do sítě.
30:04'
Frölundě se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Přihrávka směřující na rozjetého Rakhshaniho byla příliš dlouhá a skončila na zakázaném uvolnění.
29:46'
Domácí v plném počtu.
29:06'
Nebezpečná situace před klecí domácího celku! Na přihrávku od zadního mantinelu si sjel Sjalin, ale Mattsson se bleskově přemístil k pravé tyči své branky!
28:35'
Carlsson fantastickým způsobem vypomohl domácímu celku v obraně. Produktivní hokejista vypíchl puk od mantinelu, ale hosté jej udrželi v útočném pásmu.
28:10'
Domácí vybojovali puk v souboji u mantinelu a bez problémů jej odehráli do bezpečí. Lulea musí rozjet další přesilovkovou kombinaci. Probudili se také fanoušci.
27:46'
Hosté si zahrají další přesilovku. Hjalmarsson vyfasoval dvouminutový trest za držení.
27:12'
Na opačné straně si na přihrávku z rohu útočného pásma počkal Printz, ale Lassinantti se na poslední chvíli přesunul k tyči své branky a předvedl dobrý zákrok!
26:50'
Až nyní se domácí celek vymanil z tlaku svého soupeře. Lulea teď hraje opravdu neskutečně a mačká svého soupeře, co to jde.
26:20'
Connolly si sjel na přihrávku z rohu útočného pásma, jenže jeho dělovka příklepem prosvištěla kolem horního rohu domácí klece!
25:55'
Sellgren si najel do solidní střelecké pozice, ale jeho pokus zápěstím domácí brankář Mattsson skvěle viděl a bez problémů si připsal úspěšný zákrok.
25:20'
Lulea se opět usadila v útočném pásmu, jenže domácí obránci teď skvěle blokují veškará nahození směřující před branku. Opravdu parádní hokej!
24:45'
Lundkvist nahodil puk od modré čáry na branku domácího celku, ale gólman Frölundy předvedl povedený zákrok lapačkou. Vhazuje se po jeho pravici.
24:20'
Hokejisté ve žlutém se skvěle pohybují a brzdí rodící se akce domácích, kteří se po vstřelení své první branky derou do útočného pásma.
23:26'
Frölunda právě vstřelila branku!
Domácí celek se rychle dočkal snížení! VIKTOR EKBOM si nabruslil na přihrávku mladičkého Samuela Fagema, vybruslil si na osu a střelou zápěstím poslal kotouč o tyč do sítě! Asistence: Samuel Fagemo, Mats Rosseli-Olsen
23:10'
Už to vypadalo, že hosté si pomohou pouze vyhozením na zakázané uvolnění, jenže jeden z hráčů ve žlutém pořádně zabral a dojel vyhozený puk.
22:38'
Carlsson poslal skákavou pobídku před branku soupeře, nicméně obránci ve žlutém stáli blízko u sebe a odehráli puk za modrou čáru.
22:10'
Lulea se usadila v útočném pásmu, jenže nikdo ve žlutém dresu se nyní nepohyboval v předbrankovém prostoru a obrana domácích odehrála puk do bezpečí.
21:28'
Na opačné straně zůstal mezi kruhy zcela nehlídaný Berglund, který vypálil zápěstím, jenže jeho pokus domácí brankář vytěsnil levým ramenem!
21:05'
Carlsson se dostal k odraženému míči v blízkosti modré čáry, vybruslil si s pukem do nebezpečné střelecké pozice, ale ránou zápěstím netrefil branku.
20:38'
Samuel Fagemo dostal přihrávku do jízdy do středního pásma, projel do pásma útočného, ale jeho pokus zápěstím srazil obránce do ochranné sítě.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování a ihned se vydali do útoku. Indiáni musí ve druhé části zlepšit svou efektivitu, v úvodní části duelu totiž měli dostatek šancí.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 18:51.
Střely na branku: 6 – 4
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté hostujícího celku! Frölunda sice byla v první třetině aktivnější a vypracovala si několik možností. Tu největší měl mladý střelec Samuel Fagemo, ale Lassinantti v první části skutečně čaroval! Hosté naopak udeřili individuální akcí Einara Emanuelssona! Luleå poté ještě hrála přesilovku 5 na 3, ve které přidal druhou branku Daniel Sondell! Do kabin se proto jde za stavu 0:2.
20:00'
První třetina skončila.
19:05'
Neskutečné! Hned tři hráči domácího celku se hnali na brankáře soupeře. Přihrávku před opuštěnou polovinu branky dostal Lundqvist, ale jeho rána skončila na betonu brankáře!
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:26'
Samuel Fagemo dohrál jednoho ze soupeřů v rohu útočného pásma a za svůj čistý hit sklidil potlesk solidně zaplněné arény. Frölunda potřebuje takové momenty, aby se vrátila do utkání.
18:10'
Domácí v plném počtu.
17:40'
Přesilovka hostů stále pokračuje, ale Frölunda nyní vybojovala puk a vyhodila jej přes všechny čáry za klec soupeře.
17:17'
Luleå právě vstřelila branku!
Hosté využívají přesilovku pět na tři a navyšují své vedení! DANIEL SONDELL využil prostor, který se před ním otevřel, vybruslil si do střelecké pozice a krásnou dělovkou překonal domácího brankáře! Asistence: Peter Emanuelsson, Nils Lundkvist.
17:00'
Hosté sice kombinovali před brankou soupeře, jenže nikdo ve žlutém si netroufl na zakončení a hokejisté Indians dokázali puk poslat přes všechny čáry.
16:10'
Domácí budou hrát ve třech! Moverare totiž dostává naprosto zbytečné dvě minuty za podrážení.
16:00'
Sellgren si na modré čáře nedokázal zpracovat prudkou přihrávku a puk mu přes hokejku uskočil do středního pásma. Hosté jej ale rychle zavezli zpátky.
15:38'
Svou první přesilovku si zahrají také hosté. Gormley dostává dvě minuty za podrážení.
15:06'
Sondell dostal krásnou přihrávku do střelecké pozice, jenže jeho táhlou střelu zablokoval obětavým zákrokem obránce domácího mužstva.
14:42'
Einar Emanuelsson se znovu tlačil do útočného pásma, jenže tentokrát mu jeden ze spoluhráčů projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
14:20'
Domácí celek vypadá po obdržení úvodní branky dnešního utkání poněkud zaskočený. Hokejisté v červených dresech mají velké problémy s kombinací.
13:48'
Luleå právě vstřelila branku!
Hostující celek se dostává do vedení! EINAR EMANUELSSON dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ustál souboj s obráncem, krásně se probil do střelecké pozice a doslova na kolenou propálil brankáře! Asistence: Robin Kovacs.
13:10'
Lasch dostal přihrávku na modrou čáru a nahodil puk za branku soupeře. Za jeho pobídkou se ale nedostal nikdo ze spoluhráčů. Obě defenzivy nyní zlepšily svou hru.
12:28'
Gormley přišel o puk při rozehrávce a odevzdal jej soupeři. Domácí hokejisté se ale stačili vrátit přes vlastní modrou čáru a nepustili hráče soupeře do zakončení.
12:03'
Další obrovská možnost domácích! Peterson vypíchl kotouč jednomu ze soupeřů a pohotově se snažil zakončit. Jeho rychlý pokus prosvištěl nad břevnem!
11:33'
Na opačné straně pálil Berglund, kterému se střela zápěstím svezla po čepeli a kotouč nenašel cestičku mezi tři tyče. Stále sledujeme nesmírně svižný duel.
11:08'
Lasch projel po levém křídle do útočného pásma, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů a přišel o kotouč. Hráči domácího celku jsou nyní hodně aktivní.
10:09'
Krátce po skončení přesilové hry vyplaval před brankou hostujícího celku zcela osamocený Carlsson, který mířil do horního růžku, ale Lassinantti zatím drží svůj tým nad vodou!
10:03'
Hosté v plném počtu.
09:28'
Hosté znovu získali odražený puk za vlastní brankou a bez problémů jej vyhodili přes celé kluziště za klec domácího mužstva. Přesilovka se pomalu krátí.
09:03'
Hjalmarsson dostal přihrávku na pravý kruh, vybruslil si s kotoučem na osu, ale jeho svižný rána zápěstím prolétla kolem zadní tyčky hostující klece.
08:23'
Hosté se zmocnili volného puku v obranném pásmu a bez váhání jej poslali přes všechny čáry. Domácí Indians musí rozjet novou přesilovkovou akci.
08:03'
Domácí si zahrají první přesilovku. Engsund dostává dvě minuty za hákování.
07:24'
Samuel Fagemo si nabruslil mezi kruhy na krásnou přihrávku z pravé strany, zakončoval do protipohybu brankáře, ale Lassinantti jeho pokus vyškrábl nožem brusle!
07:06'
Lulea skvěle napadá rozehrávku domácího celku v jeho obranném pásmu. Hostující celek se svého soupeře nezalekl a snaží se hrát velmi aktivně.
06:35'
Connolly poslal nahození do rohu útočného pásma, kam spěchal Sellgren. Obránce hostujícího celku ale nepropasíroval kotouč kolem Moverareho.
06:10'
Domácí zadáci přečíslili v souboji za vlastní brankou jednoho z hostujících hráčů a podařilo se jim konstruktivně rozehrát. Diváci se zatím musí bavit.
05:23'
Kovacs si sjel na krásnou přihrávku na útočnou modrou čáru, hnal se sám na domácí klec, jenže v rozhodující chvíli se mu kotouč svezl po čepeli a hostující útočník nezakončil!
05:02'
Lassinantti si dal pozor na nahození ze středního pásma a raději přikryl kotouč před napadajícím útočníkem domácího celku. Vhazuje se po jeho pravici.
04:24'
Až nyní se po delší době přerušuje hra. Sellgren si našel volný puk, udělal rychlou vyhýbku na modré čáře, ale jeho ránu zápěstím srazil obránce do ochranné sítě.
04:10'
Hostující brankář Lassinantti vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou.
03:35'
Mustonen projel za skákavým pukem do útočného pásma, jenže zakončení příklepem trefil jen prvního obránce ve žlutém dresu.
03:04'
Úvod utkání nabízí hodně svižný hokej. Oba týmy hrají velice aktivně. Lulea se vydala do útočného pásma, ale při kombinaci u hrazení přišli hosté o puk.
02:36'
Do hry už naskočil také třináctý útočník domácího celku, kterým je Samuel Fagemo. Nejlepší střelec skončeného šampionátu juniorů zatím na první ránu čeká.
02:05'
Connolly protečoval prudkou přihrávku do útočného pásma. Za odraženým pukem poté spěchal Sellgren, ale obránci domácího celku byli o něco rychlejší.
01:34'
Lulea si z tlaku domácího celku opět pomohla jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry za branku domácích Indians. Vhazovat se bude před Lassinanttim.
01:05'
Frölunda vlétla do dnešního utkání velice aktivně. Vítěz skupiny H letošního ročníku Ligy mistrů prošel do útočného pásma, ale dělovka z levé strany jen zaduněla o mantinel.
00:32'
Joel Lundqvist se hned v první minutě natlačil před branku soupeře, pokusil se položit si brankáře bekhendovým blafákem, ale Lassinantti se nenechal rozhodit.
00:10'
Frölunda uspěla na úvodním vhazování dnešního duelu. Prozatím druhý celek švédské ligy se ihned vydal do útoku, ale přihrávka na pravou stranu byla moc prudká.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy už jsou na ledě. Domácí budou hrát v červeném, zatímco Lulea oblékne žluté dresy.
Úvodní sestavy:

Frölunda Indians: Mattsson (Rubin) – Moverare, Ekbom, Lennström, Printz, Grönlund, Gormley, Stollery – Mustonen, Lundqvist, Friberg – Carlsson, Sundström, Rakhshani – Peterson, Hjalmarsson, Lasch – Stalberg, Rosseli-Olsen, Lasu, Fagemo

Luleå Hockey: Lassinantti (Rautio) – Sellgren, Lundkvist, Jalvanti, Sondell, Engsund, Sjalin – Hallander, Connolly, P. Emanuelsson – Kovacs, Tyrvainen, E. Emanuelsson – Berglund, Ilomäki, Brännström – Gunler, Larsson, Olausson, Fabricius

Rozhodčí: Šír, Pieschaczek – Pihlblad, Malmqvist.
Vzájemné duely

Dnešní soupeři se spolu v této sezóně už dvakrát střetli ve švédské lize. Frölunda vyhrála úvodní duel 1:0, ale druhé vzájemné měření sil prohrála 2:3.
Frölunda Indians

Frölunda měla v letošním ročníku o něco složitější práci. V osmifinále čekal na velmi úspěšný švédský celek Farjestad. V prvním duelu sice Frölunda prohrála, ale doma soupeře rozstřílela vysoko 8:2 a postoupila do čtvrtfinále. V něm se postavila proti švýcarskému Bielu a znovu si postup vynutila až ve druhém utkání. Frölunda jde do duelu v dobrém rozpoložení. Ve švédské lize totiž drží sympatické druhé místo.
Luleå Hockey

Luleå může být s účinkováním v letošním ročníku Ligy mistrů naprosto spokojená. Hostující celek totiž po postupu ze základní skupiny zvládl bez problémů také vyřazovací část. V osmifinále dokázal v obou soubojích přehrát švýcarský Bern. Ve čtvrtfinále se znovu postavil proti švýcarskému celku. Ani proti Lausanne však neměli hosté moc práce. Dnes už to ale bude jiný souboj. V rámci semifinále čeká na hosty Frölunda, která má každoročně jen ty nejvyšší cíle.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z hokejové Ligy mistrů. Společně se podíváme na první semifinálový duel mezi Frölunda Indians a Luleå Hockey. Duel začíná v 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Články odjinud