Play-off Hokejové Ligy mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Mnichov : Djurgårdens - 10. prosince 2019   20:00

Mnichov
Fießinger (Allavana) – Aulie, Boyle, Parlett, Abeltschauser, Seidenberg, Bodnarchuk, Zitterbart – Hagar, Jaffreay, Ehliz – Bourque, Voakes, Parkes – Gogulla, Kastner, Peterka – Eckl, Schültz, Lobach
Strickerm, Salonen – Hofer, Schwenk
3 450 diváků
Djurgårdens
Rämö (Svedberg) – Alsing, Nilsson, Högström, Pettersson, Garrison, Hulström, Norell, Grewe – Axelsson, Berglund, Bergfors – Hedman, Wandell, Guter – Strandberg, Haga, Agren – Eriksson, Östman, Possler

Domácí celek se v tomto zápase neprosadil, navíc prohrál úvodní duel 1:5. Mnichov se ve čtvrtfinále s hokejovou Ligou mistrů loučí. Djurgårdens se raduje z postupu díky celkové výhře 8:1.
59:34'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Maxmilian Kastner – 2 min., vysoká hůl).
59:20'
Fießinger rozehrává od své branky, přenechal kotouč obráncům.
58:47'
Domácí fanoušci skandovaným potleskem vyprovázejí své oblíbence posledními desítkami sekund v letošním ročníku Ligy mistrů.
58:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetině i zápase.
56:53'
Djurgårdens právě vstřelilo branku!
Hostující celek trefuje prázdnou domácí branku, kotouč do ní poslal celkem snadno HENRIK ERIKSSON. Asistence: Olle Alsing a Marcus Högström.
55:47'
Dostáváme se do druhé poloviny přesilovky Mnichova.
55:25'
Bourque pálil z první, rána mu nesedla podle představ.
55:05'
Rämö kryje další střelecký pokus domácích. Vhazovat se bude před jeho brankou.
54:27'
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Anton Hedman – 2 min., držení).
54:10'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí Aulie minul branku.
53:37'
Úmyslný ofsajd vrací hru do útočného pásma Mnichova. Komerční přestávka.
53:12'
Parkes byl volný před brankou, spoluhráči mu nedokázali přihrát do dobré pozice.
53:00'
Sedm minut hry nás dělí od konce této série.
52:35'
Djurgårdens vyhodili jen do útočného pásma, a pak šli střídat. Lajny mění také domácí.
52:11'
Jeden z domácích hráčů pálil z mezikruží, jeho projektil končí nad brankou.
51:30'
Značnou část dosavadního proběhu třetiny hrají domácí bez brankáře, 1:7 prohrávají v celkovém součtu, nemají co ztratit.
51:00'
Bodnarchuk hodně důrazně šel za kotoučem, sudí nechává hru plynout.
50:33'
Domácí tlačí soupeře, hrají aktivně, jediné, co jim chybí, je branka.
49:32'
Stále hrají domácí bez brankáře, diktují tempo hry, ale prosadit se nemohou. Komerční přestávka.
49:15'
Další vyhození hostů. Nebylo to přes všechny čáry, icing se tak nepíská.
48:38'
Justin Schültz byl volný před brankou, ale prosadit se nedokázal, kotouč mu sjel z hole.
48:09'
Obrázek hry je stále stejný, domácí se tlačí do zakončení, mají převahu, hosté jen vyhazují a zkouší trefit prázdnou branku.
47:01'
Djurgårdens zkoušel trefit prázdnou branku, nakonec je z toho jen icing.
46:05'
Red Bull Mnichov hraje bez brankáře, usadil se v útočném pásmu, ale nemůže se prosadit.
45:27'
Domácí hrají znovu bez brankáře.
45:08'
Úvodních pět minut hry ve třetí třetině napovědělo, že domácí celek nedokáže sérii zdramatizovat, navíc inkasoval další branku.
43:48'
Domácí to zkoušeli hodně odvážně bez brankáře, v sérii výrazně prohrávají, nemají co ztratit. Kotouč dokázal do prázdné branky poslal z velké dálky KALLE ÖSTMAN.
43:07'
Domácí hrají nyní lépe. První formace Mnichova sevřela soupeře před jeho brankou. Ale do výraznější šance se hráči v modrém nedostali.
42:04'
Vhazovat se nyní bude před brankou brankáře Rämö.
41:45'
Parlett se usadil v útočném pásmu, kde pálil od modré čáry. Jeho rána byla zblokovaná.
40:10'
Utkání pokračuje třetí třetinou, hostující celek do ní vstoupil aktivně, ale dostal se do postavení mimo hru.
40:01'
21:26, tak vypadá statistika střel po čtyřiceti minutách hry. Jediným úspěšných střelcem je zatím Tom Nilsson, který se trefil ve 23 minutě. Díky jeho trefě vede hostující celek v tomto zápase 1:0 a celkově pal 6:1. Djurgårdens jsou třetinu od postupu do dalšího kola.
40:00'
39:30'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku hostů..
39:10'
Djurgårdens přišel před svou brankou o kotouč, ale hostující hráči toho nedokázali využít.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
38:45'
37:42'
Domácím se nedaří rozestavit přesilovkovou formaci v útočném pásmu.
37:14'
Nyní se hráči v modrém usadili v útočném pásmu, střílenou přihrávku před brankou jeden z hráčů tečoval, ale nepřesně.
36:48'
Domácí hráči hrají svou druhou přesilovku v tomto zápase, tu první proměnit nedokázali.
36:45'
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Henrik Eriksson – 2 min., držení hole).
36:12'
Manuel Agren pálil z bezprostřední střelecké pozice, ale jeho pokus kryje brankář Fießinger.
35:44'
Perlett, domácí hráč, rozehrává od své branky, pokoušel se o rychlé přenesení hry, což se mu nepodařilo.
35:10'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, ve které padl zatím jediný gól zápasu.
34:43'
Hráči v modrém mají nyní územní převahu, ale mnoho práce Rämö neměl.
34:04'
Seidenberg udržel kotouč v útočném pásmu, ale jeho spoluhráči mají problémy se zakončením, respektive s přesností střelby.
Dnešní utkání sleduje 3 450 diváků.
33:16'
Delší dobu byl Red Bull nastěhovaný v útoku, ale ke střelecké pozici to nevedlo.
32:21'
Další nepřesná mnichovská rána od modré čáry.
31:55'
Domácí fanoušci usilovně podporují své oblíbence v cestě za vyrovnávající brankou v tomto duelu.
31:30'
Jeden z domácích útočníků dostal puk před branku a bekhendem zkoušel zakončit. Trefil mantinel na druhé straně.
31:02'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden tým se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
30:01'
Rämö nechtěl rozehrávat, a tak ukryl kotouč do rukavice. Vhazovat se bude v polovině třetiny před jeho brankou.
29:43'
Hosté nyní rozehrávají od své branky, to už se pomalu dostáváme do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase.
28:55'
V celkovém součtu prohrávají domácí hráči 1:6 a naděje na zdramatizování série se menší a menší.
28:30'
Hraje se klidnější pasáž hry, na výraznější momenty nyní čekáme, ani jeden celek se nikam nežene.
28:00'
Hra je nyní přerušena, hlavní sudí ztratil kotouč z dohledu, navíc byla posunutá branka Djurgårdens.
27:02'
Robin Norell to zkoušel po dobré kombinaci spoluhráčů. Pokoušel se trefit prostor u vzdálenější tyče, ale minul branku.
26:50'
Ránu Mnichova od modré čáry kryje hostující brankář. Komerční přestávka.
26:06'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinoval, ale vypálit nedokázal. Naopak se do brejku dostal soupeř. Dick Axelsson pálil jen do betonu brankáře.
25:19'
Rämö přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
24:54'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí, ani jeden celek se nikam nežene. Brankáři mnoho práce nyní nemají.
22:26'
Hostující celek se dostává do vedení a navyšuje své vedení v tomto dvojzápase. Ránou od modré čáry se prosazuje TOM NILSSON. Asistence: Manuel Ågren.
22:02'
Branka, v níž je Fießinger, vypadla ze svého postavení, sudí ji museli znovu ukotvit.
21:12'
Rämö vyjel za svou branku, odkud rozehrává kotouč. Tom Wandell po rychlé akci vypálil, ale jeho pokus kryje domácí brankář.
20:38'
Vhazovalo se v útočném pásmu hostujícího celku, Djurgårdens se ale k zakončení nedostal.
20:01'
Po první třetině rychlého hokeje platí bezbrankový stav, ale díky výsledku prvního zápasu mají výrazně blíže k postupu hosté. Djurgårdens vyhrál 5:1.
20:00'
19:00'
18:20'
Hráči v modrém se usadili v útočném pásmu, sledujeme jejich aktivní hru, ale hosté se osvobodili.
17:03'
Přesilovku, první v zápase, si nyní zahrají domácí.
17:03'
Vyloučení v týmu Djurgårdens IF (Kale Östman – 2 min., sekání).
16:35'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
15:50'
15:19'
Domácí celek vyhazuje přes všechny čáry. Může tak vystřídat.
14:47'
Michael Haga pálil z bezprostřední blízkosti, ale jeho ránu vykopl betonem brankář.
14:23'
Fießinger si snadno poradil se zakončením z velké blízkosti.
14:07'
Prakticky plynule navázala jedna přesilovka hostů na druhou.
13:50'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Daryl Boyle – 2 min., nedovolené bránění).
13:40'
Djurgårdens se až nyní dostali do útoku, Michael Haga zlomil hokejku pro střele.
13:18'
Znovu hrají hosté přesilovku, ale ani tentokrát se nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.
11:51'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Andrew Bodnarchuk – 2 min., sekání).
11:08'
Mnichov situaci vyřešil tak, že vyhodil přes všechny čáry. Je z toho zakázané uvolnění.
09:40'
Kotouč propadl až k Jaffrayovi, který ale vypálit z první nedokázal.
09:01'
Berglund bojoval v útočném pásmu o kotouč, domácí jej obrali o puk, a tak založili rychlou protiakci, kterou nedokázali zakončit střelecky.
08:40'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude v útočném pásmu hostujícího celku. Domácí dokázali ubránit oslabení.
08:10'
07:43'
Guter byl zcela volný na modré čáře, ale spoluhráči k němu přihrávku dostat nedokázali. Hosté nestřílí.
06:54'
Mnichov se dokázal osvobodit, a tak vyhazuje přes všechny čáry. Rychle ale Djurgårdens získali pásmo.
06:34'
Hostující celek hraje přesilovou hru, hned se nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje.
06:09'
Vyloučení v týmu EHC Red Bull Mnichov (Jason Jaffreay – 2 min., podrážení).
05:55'
Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
04:20'
Fanoušci domácího celku vytvářejí velmi dobrou kulisu tomuto zápasu. Následně se Mnichov dostal do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
02:51'
Před zápasem museli ještě ledaři upravit branku, v níž je Rämö. Nedržela na svém místě. Gólman nyní hlavního sudího ujistil, že konstrukce drží.
02:31'
Eriksson byl zcela volný před brankou u tyčky, ke které mohl zamést kotouč, to se mu bekhendem ovšem nepodařilo. Stále platí bezbrankový stav.
01:34'
Peterka dostal kotouč přesně před branku, kam si najel. Jeho ránu kryje připravený brankář Djurgårdens.
00:52'
Petersson rozehrává od své branky, sledujeme klidnější úvod zápasu. Následně se domácí dostali pod tlak, ale dokázali se osvobodit.
00:25'
Domácí celek hraje v modrém, hostí ve žlutém, utkání právě začalo.
00:01'
Djurgårdens IF – EHC Red Bull Mnichov 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Berglund (Johansson, Bergfors), 10. Possler (Nilsson, Alsing), 31. Östman (Eriksson, Possler), 35. Nilsson (Hedman, Wandell), 56. Hedman (Standberg, Högström) – 9. Jaffray (Mauer)

Djurgårdens IF: Rämö (Svedberg) – Alsing, Nilsson, Garrison, Hultström, Högström, Pettersson, Johansson – Axelsson, Berglund, Bergfors – Hedman, Wandell, Ågren – Strandberg, Haga, Holtz – Eriksson, Östman, Possler – Guter. Hlavní trenér: Robert Ohlsson.

EHC Red Bull Mnichov: Reich (Fießinger) – Aulie, Boyle, Bodnarchuk, Seidenberg, Abeltshauser, Parlett, Zitterbart – Gogulla, Hager, Ehliz – Peterka, Jaffray, Mauer – Bourque, Voakes, Parkes – Kastner, Schütz, Lobach. Hlavní trenér: Don Jackson.
Rozhodčí: Mark Lemelin, Marc Wiegand. Čároví: Örjan Åhlen, Andreas Malmqvist
Diváci: 1796
V tomto čtvrtfinále proti sobě nastoupí německý a švédský klub.V prvním zápase, který se hrál ve Švédsku, dokázal vyhrát celek Djurgårdens IF celkem jednoznačně 5:1. Střelecky mezi kluby až takový rozdíl nebyl, 30:23, ale IF bylo jednoznačně střelecky úspěšnější.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Hokejové Ligy mistrů. Dnes pokračují vyřazovací boje play-off odvetnými zápasy. V tomto utkání proti sobě nastoupí EHC Red Bull Mnichov a Djurgårdens IF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.