Play-off Hokejové Ligy mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Luleå : Frölunda - 17. ledna 2023   18:05

Frölunda

Úvodní zápas skončil 2:2. Základní hrací doba dnešního zápasu nerozhodla, stav byl 3:3. Následovalo desetiminutové prodloužení tři na tři. V něm měli hosté možnost přesilovky, kterou ovšem neproměnili. Utkání dospělo do nájezdů, které rozhodl Shinimin. Díky němu jdou domácí do finále.
V samostatných nájezdech zvítězil tým Luleå Hockey.
Autorem vítězné branky je BRENDAN SHINNIMIN. Krásný blafák a zakončení pod horní tyč znamená, že do finále soutěže jde domácí celek.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme nájezdy.
70:00'
Prodloužení skončilo.
69:00'
Poslední minuta hry a domácí brankář drží své spoluhráče.
68:32'
Mnoho času už z prodloužení nezbývá, zdá se, že uvidíme prodloužení.
68:03'
Vyrážečkou dokázal zastavit brankář Ward další střelecký pokus.
67:24'
Shinnimin vedl zajímavou akci domácích, ale finální přihrávka byla hodně nepovedená.
67:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v prodloužení.
66:16'
Mnoho času z prodloužení nezbývá, ale jeden celek se nemůže dostat do zakončení. Lasch nyní neuspěl.
65:46'
Ward si dokázal poradit s další střelou soupeře, domácí celek se nyní musel bránit akci soupeře, ale situaci zvládl.
65:01'
Vyloučený hráč se vrací do hry, domácí přečkali oslabení.
64:15'
Domácí vyhazují.
63:40'
Ward má na svém kontě další zákrok, poradil si nyní se střelou Carlssona.
63:08'
Luleå Hockey znovu vyhazuje přes všechny čáry.
62:50'
Domácí brankář zastavil střelu, následně jeho tým vyhodil puk.
62:39'
Borgman pálil, jeho projektil dobře viděl brankář Ward a zastavil kotouč. Bude se vhazovat.
62:30'
Hosté hrají přesilovku a mají velkou šanci rozhodnout zápas.
62:19'
Vyloučení v týmu Luleå Hockey:
Mario Kempe – 2 min., nedovolené bránění.
62:04'
Gustafsson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, al neuspěl.
61:18'
Domácí mají kotouč za svou brankou, Honka rozehrává, následně se střídá na obou stranách.
60:48'
Hostující Lindbohm se dostal do zakončení, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
60:15'
Domácí rozehrávají od své branky. následná rána končí vedle branky.
60:01'
Prodloužení právě začalo.
60:01'
Začalo prodloužení.
Základní hrací doba nerozhodla o tom, kdo postoupí do finále, uvidíme prodloužení tři na tři.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:43'
Shinimim pálil, brankář soupeře kryje kotouč. Bude se vhazovat.
58:52'
Hostující celek vyhrál buly v útočném pásmu, následná rána od modré čáry končí vedle.
58:49'
Oddechový čas pro tým Frölunda HC.
58:40'
Hraje se hodně opatrně, Bjork rozehrával od své branky, ale píská se icing.
58:01'
Kempe zakončit nedokázal, brankář ale kryje kotouč, bude se vhazovat.
57:37'
Honka se dostal do problémů, ale komplikovanou situaci zvládl.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině, zdá se, že tento zápas zamíří do prodloužení.
56:08'
Hraje se převážně o nadvládu ve středním pásmu, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do výraznějších šancí.
55:06'
Luleå Hockey má převahu, hraje aktivněji, tlačí se do zakončení, ale obrana Frölundy odolává.
55:02'
Dostáváme se do finální fáze hry, zatím je stav zápasu vyrovnaný. Čekáme na to, kdo vstřelí vedoucí a rozhodující branku.
54:30'
Domácí hráči se usadili v útočném pásmu, kde kombinovali, ale zakončit nedokázali.
53:58'
Komerční přestávka.
53:04'
Garlsson hlídkoval před brankou, dostal puk od spoluhráče, ale nedokázal přesněji vypálit.
52:02'
Stav zápasu je stále vyrovnaný, bojuje se především o střední pásmo.
51:15'
Hostující celek se z ničeho nic dostal do útočného pásma, Nilsson zůstal volný před brankou, ale jeho pokus končí vedle.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do pásma.
49:16'
Domácí tým se usadil v útočném pásmu, kde kombinoval, ale do výraznější šance se nedostal ani Connolly.
48:30'
Shinnimin byl volný před brankou, dostal se do zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.
47:34'
Friberg to zkoušel individuálně, dostal se sice před branku, ale nedokázal přesněji vypálit.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, hosté dokázali srovnat stav zápasu. Nyní se píská zakázané uvolnění.
45:50'
Borgman to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale jeho pokus končí nad brankou.
45:23'
Frölunda se sice dostala do útočného pásma, ale domácí obrana si dokázala v pohodě poradit. Brankář zasahovat tentokrát nemusel.
44:42'
Hraje se ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
43:41'
Akumulované skóre z obou zápasů je aktuálně 5:5 a začínáme tedy od začátku. Ten, kdo vyhraje tento duel, oslaví postup do finále.
42:52'
Frölunda právě vstřelila branku!
Krátce po začátku třetí třetiny se dokázal prosadit hostující celek a je vyrovnáno, kotouč do branky dostal dobrou střelou od modré čáry PETTERI LINDBOHM.
42:00'
Greco se dostal do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit a jemně rukavicí vytěsnil puk.
41:15'
Domácí fanoušci vytvářejí zápasu velmi dobrou atmosféru, jejich oblíbenci mají blíže k postupu do finále.
40:27'
Utkání pokračuje dál třetí třetinou, domácí hráči pokračují v aktivní hře. Následně se píská icing hostů.
40:01'
Pět branek nabídla druhá třetina. Na jejím konci mohou být více spokojenější domácí hráči i fanoušci. Luleå vede na svém ledě těsně 3:2 a má blíže k postupu do finále.
40:00'
39:19'
Luleå právě vstřelila branku!
Krásná akce, stahovačka před branku, a pak také přesné zakončení. Brankáře po pohledné akci dokázal překonat z hranice brankoviště dobře hrající ISAC BRÄNNSTRÖM. Asistence: Julius Honka a Juhani Tyrväinen.
39:10'
Kempe pálil po vyhraném buly z dobré pozice na kruhu, trefil jen brankáře soupeře. Bude se vhazovat.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:06'
37:18'
Connolly si vypracoval dobrou střeleckou pozici, ale neuspěl. Následně hosté po rychlé akci pálili vedle.
37:00'
Tři minuty zbývají do konce zápasu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Přesilovku hrají domácí, kteří se usadil v útočném pásmu.
36:30'
Domácí hokejisté se usadili v útočném pásmu, Rask minul branku.
36:06'
Vyloučení v týmu Frölunda HC:
Petteri Lindbohm – 2 min., podrážení.
35:47'
19:17, tak vypadá statistika střel na branku, mírnou převahu mají domácí.
35:22'
Lulea se usadila na malý moment v útočném pásmu, ale pokus o zakončení nevyšel podle představ.
35:01'
Akumulované skóre z obou zápasů semifinále je 4:4, a tak za tohoto stav mají oba kluby stejně daleko k postupu do finále.
34:22'
Börgman se dostal do zakončení, jeho lehký pokus kryje brankář Ward do rukavice. Bude se vhazovat.
33:33'
Hraje se rychlý hokej, domácí se usadili v útočném pásmu, ale rána od modré čáry byla zblokovaná. Gólman zasahovat nemusel.
32:21'
Po vyhraném vhazování se domácí usadili v útočném pásmu, následně tečí střely od modré čáry šikovně prosazuje JESPER SELLGREN. Asistence: Linus Fröberg.
31:26'
Grönlund se znovu dostal do střelecké pozice, s jeho zakončením neměl brankář mnoho práce.
30:10'
Hostující celek otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení, po střele od modré čáry tečoval nechytatelně kotouč mimo dosah brankáře Warda JOEL LUNDQVIST. Předchozí šance hosté nevyužili, trefili se až nyní. Asistence: Patrik Carlsson a Tom Nilsson.
29:22'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Johanssona.
28:53'
Domácí se po rychlé akci dostali do útočného pásma, ale rána byla zblokovaná. Následně pálil vedle Honka.
28:28'
Frölunda pokračuje v dobré hře a po vyrovnávající brance hraje dál aktivně.
27:33'
Z ničeho nic máme vyrovnáno, po rychlé akci hostů se tvrdou ránou od modré čáry prosazuje FILIP JOHANSSON. Asistence: Nicklas Lasu a Filip Hasa.
27:02'
Kotouč končí v ochranné síti nad brankou hostů. Komerční přestávka.
26:33'
Friberg byl volný před brankou, chystal se na zakončení, ale spoluhráčovu přihrávku zpracovat nedokázal.
26:24'
Hraje se především ve středním pásmu, ani jeden celek nechce chybovat.
24:23'
Connolly se sice protlačil v útočném pásmu do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si obrana dokázala poradit. Následně dobře zasáhl brankář.
23:30'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.
22:56'
Hostující brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
22:30'
Rosseli Olsen bojoval o kotouč před vlastní brankou, situaci zvládl a nenechal soupeře zakončit.
21:51'
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení, ale obrana hostů je nyní už pozorná.
20:30'
Máme tu úvodní branku zápasu, ránou z mezikruží se prosazuje do horní části branky zcela neobsazený ERIK GUSTAFSSON. Asistence: Juhani Tyrväinen.
20:20'
Přesilovku hraje domácí celek, ale hra byla rychle přerušená pro zásah vysokou hokejkou .
20:01'
20:00'
19:50'
Už se nic nestane.
19:25'
19:07'
Selgren se dostal do dobré pozice před brankou, získal puk a vypálil. Johansson byl připravený.
18:13'
Berglund byl u kotouče první, zakázané uvolnění se nepíská, následně kryje puk domácí brankář Ward.
18:06'
Domácí hrají v plném počtu.
17:46'
Domácí vyhazují přes všechny čáry.
17:20'
Nilsson se dostal ke střele z mezikruží, jeho rána končí vedle.
16:48'
Borgman rozehrává rychle od své branky, dostal se sice do útočného pásma, ale pokus o střelu mu nevyšel.
16:26'
Další přesilovka pro hosty, domácí jsou nastěhovaní před vlastní brankou a brání se.
16:06'
Jonas Berglund – 2 min., podrážení.
15:30'
Johansson musel zasahovat, dokázal si poradit se střelou soupeře, Fröberg minul branku.
15:11'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:38'
Sledujeme už hru pět na pět, do výraznější šance se Frölunda nedostala.
13:36'
Lindbohm se pokoušel dostat do útočného pásma, ale nedokázal přejít modrou čáru.
12:32'
Domácí hráči hrají oslabení velmi dobře, soupeře nepouštějí do výraznějších šancí.
12:14'
Druhou přesilovku v tomto zápase hraje hostující celek, který se usadil v útočném pásmu. Borgman trefil jen střed branky ránou od modré čáry.