Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Kobra : Příbram - 16. srpna 2019   18:00

Kobra
Kobra
08:09' Antončík  • 23:56' Plíhal  • 42:21' Heldák  • 52:13' Tondr  • 59:54' Knesl
Příbram

Dobojováno! Ze všech tří dosavadních soupeřů Příbram potrápila Kobru asi nejvíce, nicméně i ona měla k vítězství celkem daleko – Braničtí dnes po skvělém výkonu v divokém střetnutí vítězí jasně 5:0. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou!
59:54'
Kobra právě vstřelila branku!
Na Braníku šest sekund před koncem základní hrací doby odbila pátá, rychlý výpad v další gól Kobry přetavil ALEŠ KNESL! Je hotovo, Pražané vítězí i ve svém třetím přípravném utkání. Asistence: Dominik Novák, Michal Slanina.
59:30'
Filip Hlinka se uvolnil v prostoru pro vhazování a poslal střelu přímo mezi Mičánovy betony, gólman hostujícího celku stihl sklapnout nohy k sobě včas.
58:55'
Z pravého kruhu zkusil štěstí Štajnochr, vysoký bek s číslem sedm na zádech ale mladého strážce příbramské svatyně projektilem nijak nezaskočil.
58:22'
Braničtí se v závěru základní hrací doby soustředí hlavně na obranu svého čtyřgólového náskoku, hraje se hlavně před svatyní Lukáše Sochůrka.
57:12'
Po nepřesné přihrávce kotouč málem skončil na modrou čárou, Rittig ovšem na poslední chvíli zvládl pryž zastavit, a zachránil tak celou situaci.
55:59'
Utkání se už více méně jenom dohrává, oba celky sundaly nohu z pedálu a už šetří síly. Častěji na puku Kobra, která snaží udržet před klecí Jana Mičána.
54:23'
Braničtí hráči si zahrají další přesilovku, vyloučení neberou konce. Tentokrát na trestnou lavici putuje Jiří Vošta (PRI), jenž byl vykázán za hákování.
53:58'
Hra se přelévá z jednoho konce ledové plochy na druhý, sledujeme poměrně vyrovnanou podívanou. Větší gólovou šanci jsme už nějakou chvíli neviděli.
52:13'
Dovolím si říct, že na Braníku je rozhodnuto! Krátce po konci přesilovky se prosazuje exjablonecký tahoun LUKÁŠ TONDR, pro nějž je to už třetí kanadský bod v dnešním utkání – 4:0! Asistence: Dominik Šteiner.
51:41'
Příbram se na moment vysvobodila z pražského náporu, Kobra se musí stáhnout do vlastního pásma. Sochůrek vyjel z brankoviště a zastavil puk mezi kruhy.
50:48'
Chlouba se ve vlastním oslabení dostal před brankoviště a dotěrnému obránci navzdory zakončil, Sochůrek kotouči do cesty nastavil levý beton.
50:07'
Dvouminutový trest za nesportovní chování od sudích dostal Tomáš Rittig (PRI), který tak domácím hráčům nadělil další hru v početní výhodě.
49:47'
Sledujeme hodně fyzickou podívanou, hitů je k vidění požehnaně. Aktivnější jsou na ledě momentálně domácí, kteří jsou pevně usazeni v útočném pásmu.
48:43'
Domácí gólman se rozhodl před najíždějícími protihráči raději ukrýt pryž, po kratičké přestávce tak uvidíme buly po pravé straně pražské klece.
47:40'
Jiří Vošta se nyní pokoušel kotouč za Sochůrka doslova protlačit, gólman Kobry si ale pryž pohlídal a nakonec ji schoval pod rukavici. Hra je přerušena.
47:20'
Müller chtěl nabít na kruh připravenému Gengelovi, zkušený veterán se ale ke kotouči vůbec nedostal. Přihrávka byla totiž mířena naprosto tragicky.
46:34'
Krásná souhra mezi Tondrem a Plíhalem málem skončila další domácí brankou, Mičán ovšem nakonec včas zasáhl pravým betonem!
45:44'
Hostující hráči jsou pod tlakem, Kobra kontroluje hru a snaží se co nejčastěji ostřelovat soupeřovu klec. Mičán teď musí být v jednom kuse ve střehu.
44:56'
U pravé tyčky se uvolnil Jan Smejkal, jehož zakončení přeletělo soupeřovu svatyni a zastavilo se až v ochranné síti. Vhazovat se tak bude před Mičánem.
44:12'
Teď musel na druhém konci ledové plochy zasahovat zase Sochůrek, který zastavil prudký výpad soupeře jednoduchým zákrokem. Stav 3:0 tak trvá.
43:28'
Po sérii rychlých přihrávek se kotouč ocitl na holi Dominika Šteinera, jenž chtěl Mičána zaskočit ranou od modré čáry. Svatyni Příbrami ale nakonec přestřelil.
42:21'
Braničtí využívají signalizované vyloučení a dvě a půl minuty po startu třetí části odskakují do tříbrankového trháku! Na kruhu se uvolnil DENIS HEDLÁK, jenž zavěsil přímo pod horní tyč příbramské svatyně. Bez asistence.
41:29'
Jeden z hostujících borců se za vlastní brankou dostal ke kotouči a okamžitě jej vyhodil přes všechny čáry až za svatyni Lukáše Sochůrka.
40:17'
Příbram čeká další oslabení, na trestnou lavici míří bývalý mládežnický reprezentant Luboš Adam (PRI). Hostující bek dostal trest za sekání.
40:01'
Divoká druhá perioda je za námi, hrstka diváků v branické hale viděla jeden gól, celou řadu vyloučení a dokonce i bitku. Rukavice u modré čáry shodili Karel Šefl a Jakub Káník, přičemž vítězně z potyčky vyšel domácí hráč. Uvidíme, jestli se hra ve třetí části uklidní, nebo jestli nás čeká dalších rušných dvacet minut.
Další třetina začne přibližně v 19:37.
40:00'
39:08'
Kobra kombinuje v soupeřově pásmu, z její přesilovky zbývá už jen několik málo sekund. Mičán teď musí být konstantně ve střehu.
38:21'
Viděli jsme bitku! Domácí obránce Karel Šefl (KOB) u mantinelu složil Jakuba Káníka (PRI), oba hráči míří do sprch s tresty do konce utkání.
37:15'
S tresty se teď roztrhl pytel, tentokrát jsou ovšem potrestáni hokejisté Příbrami. Jaroslav Chlouba (PRI) dostává menší trest za držení.
35:57'
Holý zkusil své štěstí od modré čáry, trefil ovšem jen mantinel za domácí klecí. Kobra se brání ze všech sil, hosté zatím v oslabení větší šanci snížit neměli.
35:22'
Domácí dlouhé dvojnásobné oslabení zvládají bravurně, Příbramští se zatím nedostali ani k jediné střele a už třikrát se museli vracet pro vyhozený kotouč.
34:42'
Na trestné lavici Kobry jsou už čtyři hráči... za vražení na hrazení dostává menší trest a desetiminutový osobák Aleš Knesl (KOB), menší trest odpyká Matyáš Hrubý.
33:53'
Braničtí půjdou znovu do tří, domácí čekají nepříjemné chvíle! Na trestnou lavici se vrací Tomáš Mrkvička (KOB), tentokrát za hákování.
33:21'
Dominik Valík (KOB) se pokoušel poslat kotouč ven z obranného pásma, nakonec jej ovšem úplně vyhodil mimo hrací plochu. Přesilovka pro hosty.
32:39'
Neuvěřitelný Sochůrek vytáhl z rukávu další výborný zákrok, Přibram je v posledních chvílích hodně nebezpečná! Obrana Kobry selhává.
31:50'
Před Sochůrkem nyní vznikla naprosto chaotická situace, gólman Kobry byl nucen pryž zalehnout! Tohle pro Kobru nevypadalo dobře.
30:39'
A pozor, domácí půjdou na půl minuty do tří! Mrkvičkovi jede na trestnou dělat společnost Karel Šefl (KOB), jenž byl vyloučen za vysokou hůl.
30:07'
Antončík se ve vlastním oslabení dostal do úniku a zkusil zakončit mezi betony Mičána, který ale měl domácího forvarda přečteného!
29:23'
A další početní výhoda pro svěřence Jana Tlačila. Obránce Tomáš Mrkvička (KOB) usedá na lavici hanby s dvouminutovým trestem za hákování na kontě.
28:37'
Antončík je zpět na ledě a okamžitě jede pomoci svým spoluhráčům do obranného pásma. Příbram se usadila před Sochůrkem a kombinuje.
27:36'
Příbram se snažila něco vymyslet před Sochůrkem, beci Kobry ale celou akci zneškodnili už v zárodku a kotouč při první příležitosti vyhodili ven z pásma.
26:34'
Domácí kapitán Šimon Antončík (KOB) v rohu za vlastní brankou podržel protihráče, za což je potrestán menším trestem. Středočechy čeká přesilovka.
25:53'
Po krátkém závaru před Mičánem se opět přerušuje, mladý gólman má v posledních minutách napilno. Vhazovat se bude po levé straně hostující klece.
24:55'
Kobra teď znovu nějakou dobu operovala před Mičánem, větší šance z toho ovšem nebyla. Příbramským se teď nedaří se soupeřem srovnat krok.
23:56'
Krásná souhra první branické lajny vede k další trefě! Lukáš Tondr našel na pravém kruhu nikým nehlídaného TOMÁŠE PLÍHALA, jenž bez váhání zakončil k bližší tyči příbramské klece! Asistence: Lukáš Tondr, Tomáš Mrkvička.
22:26'
Braničtí si aktivitou vynutili další přesilovku, tentokrát za katr putuje Ondřej Holý (PRI). Ten byl sudími na trestnou lavici vykázán na dvě minuty za držení.
21:52'
Kobra si po konci přesilovky na ledě udržuje mírnou převahu, nicméně Příbramští s nimi pomalu ale jistě srovnávají krok. Sledujeme rychlou podívanou.
20:58'
Mičán se teď musel hodně otáčet, aby všechna zakončení Kobry vykryl! Nechybělo mnoho a druhý gól byl na světě. Velká škoda pro domácí.
20:12'
Druhá perioda budiž zahájena. Nutno připomenout, že Kobra do ní po Rejzkově vyloučení v závěru první části vstupuje v početní výhodě.
20:01'
První perioda je za námi, Kobra po dvaceti minutách vede nad soupeřem z Příbrami o jeden gól. O ten se postaral Šimon Antončík, jenž v deváté minutě Mičána překonal zakončením k levé tyči. Sledovali jsme poměrně vyrovnanou podívanou, uvidíme, jestli následující minuty přinesou podobný obraz hry.
Další třetina začne přibližně v 18:45.
20:00'
19:18'
První perioda je na vyloučení bohatá, tentokrát se otvírají dvířka trestné lavice Příbrami. Luboš Adam (PRI) je na dvě minuty vykázán za držení hole.
18:50'
Sedmdesát sekund do konce první třetiny, momentálně se hraje hlavně v útočném pásmu Příbrami. Obrana Kobry ale soupeře drží na uzdě.
17:34'
Jiří Vošta nabil Petru Sirotkovi, s jehož následnou dělovkou měl Sochůrek problémy. Nakonec ovšem zvládl včas skákající kotouč zkrotit.
16:28'
Další přesilovka pro Středočechy, tentokrát na trestnou lavici míří Lukáš Tondr (KOB). Bývalý tahoun Jablonce byl vyloučen za hákování.
15:37'
Netolický si sebevědomě vyjel na pravý kruh a vypálil, Mičán ovšem nakonec mohl zůstat v klidu – letící kotouč totiž obětavě zblokoval Rejzek.
14:51'
Braničtí hokejisté se dopustili prvního zakázaného uvolnění dnešního utkání, po krátké pauze se tak bude vhazovat po pravici Lukáše Sochůrka.
13:10'
Plíhal rychle opustil trestnou lavici a obratem u modré čáry zneškodnil rozjetého Pokorného, útočný výpad příbramských hráčů byl tak rázem ukončen.
12:05'
Minuta z přesilovky pryč, Příbram toho zatím moc nepředvedla. Kobra má situaci plně pod kontrolou a nepouští svého soupeře do útočného pásma.
11:47'
Prudká rána Jindry od modré zaduněla o Sochůrkův pravý beton, jeden z domácích následně odraženou pryž okamžitě vyhodil ven z pásma.
11:05'
Tomáš Plíhal (KOB) si jede zchladit hlavu na trestnou lavici, od sudího dostal dvouminutový trest za hákování. Hosté si zahrají druhou přesilovku.
10:30'
Knesl se pokusil rozehrát kotouč dopředu, místo spoluhráči ovšem pryž naservíroval jednomu ze soupeřů. Středočeši se drží v útoku.
09:09'
Pražané jsou usazeni v pásmu soupeře a chtějí Mičána překonat podruhé, obrana Příbrami se je snaží co nejdříve vyštípat ven. Zatím neúspěšně.
08:09'
Domácí přesilovku přetavují v úvodní trefu, v deváté minutě tak jdou do vedení! Po spolupráci s Tondrem se zakončením k levé tyči prosadil ŠIMON ANTONČÍK! Asistence: Lukáš Tondr.
07:16'
Hru v početní výhodě si nyní vyzkouší zase braničtí hráči, Michael Kuluris (PRI) podrazil protihráče před vlastní svatyní, za což bude dvě minuty pykat.
06:43'
Opět byl teď vidět Tomáš Plíhal, který ani tentokrát nenašel recept na příbramského brankáře. Mičán zakončení zastavil vyrážečkou.
05:39'
Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlou a vyrovnanou ofenzivní podívanou. Skromné publikum v Braníku se zatím rozhodně nenudí.
04:33'
Smejkal chtěl zpoza klece přihrát na modrou volnému Šteinerovi, nenamířil svou nabídku ale úplně přesně, a pryž se tak dostala ven z útočného pásma domácích.
03:48'
Zkušený veterán Tomáš Plíhal se dotěrnému obránci navzdory dostal do zakončení, připravený mladý gólman Příbrami letící kotouč schoval do rukavice.
03:12'
Příbrami se až v závěru přesilovky povedlo poprvé zamknout Kobru do jejího obranného pásma. Jejich nápor ale ve střelecký pokus nevyústil.
02:14'
Braničtí zatím oslabení zvládají na jedničku, hra se teď pohybuje hlavně před svatyní Jana Mičána. Příbram se dosud k ničemu pořádně nedostala.
01:20'
Středočeši si zahrají přesilovku! Na trestnou lavici putuje obránce Dominik Šteiner (KOB), jenž byl na dvě minuty vykázán za podrážení.
01:01'
Matěj Pokorný zakončil z mezikruží, připravený Sochůrek jeho slabší střelu bez větších obtíží zneškodnil levým betonem. K puku se dostávají domácí.
00:28'
Kobra rychle ukončila hostující pokus o výpad a následně se sama vypravila dopředu, připravená obrana soupeře jí ale nepustila do pořádného zakončení.
00:01'
Oba celky už jsou na ledě, za chvilku začínáme.

HC Kobra Praha: Sochůrek (Šindelář) – Mrkvička, Šteiner, Knesl, Novák, Šefl, Štajnochr, Valík, Drahorád – Tondr, Plíhal, Antončík, Smejkal, Hlinka, Heldák, Netolický, Slanina, Petrov, Mucha, Hrubý, Janáč.

HC Příbram: Mičán (Čech) – Rittig J., Rittig T., Saňa, Mašek, Adam, Holý, Kažimír, Vošta – Chlouba, Pejsar, Brzák, Gengel, Bečka, Müller, Frolík, Jindra, Káník, Svoboda, Kuluris, Beneš, Kubeš.

Rozhodčí: Výborný – Nekvapil, Sekera.
Ještě jednou vám přeji příjemný páteční večer, tentokrát už přímo z mrazivé branické haly. Za chvilku pro vás budeme mít připraveny dnešní sestavy.
Ambiciózní domácí celek, jenž chce v nadcházejícím ročníku atakovat postup do první ligy, do letošní přípravy vstoupil dvěma hladkými výhrami. Nejprve minulý čtvrtek porazil Kolín 5:1 a o dva dny později rozstřílel Most 7:3. Tuto středu pak měl na svém žhavém ledě přivítat celek z Nymburka, jenž ovšem střetnutí zrušil z důvodu nedostatku hráčů.

Velmi slušně si zatím počínají i hokejisté Příbrami – ti zase dvakrát porazili čínské zlaté draky, minulý týden 13:2 a ve včerejší odvetě 5:3, a slušně si vedli i proti Písku, z jehož ledu si v úterý odvezli výhru 6:3.
Příjemný páteční večer! Branický zimní stadion dnes bude dějištěm bitvy dvou celků, které dosud v přípravě ještě nepocítili hořkou pachuť porážky – domácí Kobra vyzve na souboj druholigového nováčka z Příbrami.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.