Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  MOSTEČTÍ LVI : Děčín - 22. srpna 2019   18:00

MOSTEČTÍ LVI
04:59' Čmolík  • 15:10' Havlůj  • 53:19' Urbánek  • 56:14' Havlík
4:8
(2:0, 0:6, 2:2)
Děčín
Děčín
22:18' Smola   • 23:58' Fojt   • 28:24' Dörner   • 31:34' Volráb   • 32:56' Petráš   • 39:31' Šindelář   • 43:53' Hruška   • 46:08' Dörner
Kopýtko (Hosnedl) – Kunc, Polák, Havlůj, Urbánek, Havlík, Novák – Nedrda V, Kýhos, Smolka – Řehoř, Drašar, Mála – Dohnal, Böhm, Čmolík. Trenér: Vladimír Machulda
Petružálek – Vozár, Majerčin
A-BENET Arena, Most
Děčín
Lavinger (Brňák) – Pulda, Tůma, Tenkrát, Balcar – Zajan, Petrás, Smola – Dörner, Šindelář, Sýkora – Ineman, Volráb, Fojt, – Hruška. Trenér: Jaroslav Hašek

Lvům se nepodařilo navázat na včerejší slibný výkon, kdy hlavně ve druhé třetině byli neškodnými beránky. Děčínští vyhráli hlavně díky druhé třetině, kterou smetli Lvy 0:6. Nic se však neděje, je to příprava. Tak zase někdy napočtenou. Dycky Most!
58:24'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Pulda – 2 min., podrážení).
57:38'
Lvi se ještě snaží útočit, děčínští jsou proti
56:14'
MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Lvi ještě kosmeticky upravují skóre. Autorem branky je MAREK HAVLÍK, asistence: Milan Böhm a František Mála
53:40'
Vladimír Kýhos se dostal ve stejné přesilovce do brejku. Hledal však marně mezeru mezi betony Lukáše Lavingera
53:19'
Lvi se konečně dočkali. František Mála vysunul do brejku ŠTĚPÁNA URBÁNKA, který se nemýlil. Asistence: František Mála
52:47'
Hostující brankář Lukáš Lavinger chytil laskominku od Davida Drašara
52:24'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Smola – 2 min., sekání + 2 min., podrážení).
51:58'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Kuncl – 2 min., sevření puku rukou).
50:33'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Petráš – 2 min., hákování).
49:32'
Lukáš Hosnedl vyrazil střelu Zdeňka Petráše
48:53'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Nedrda – 2 min., podrážení).
48:29'
Milan Böhm napřáhl ale hostující obránce mu střelu tečoval
47:47'
David Drašar se před brankou neprosadil. Lukáš Lavinger má kotouč pod lapačkou
46:08'
Děčín právě vstřelil branku!
A hosté opět zvýšili. Ujel všem Ondřej Sýkora a kotouč se dostal k mosteckému obránci, který máznul puk na volného SEBASTIANA DÖRNERA. Bez asistence
45:13'
Postavení mimo hru hostů
43:53'
Tak doufáme, že se nebude točit mostecká desítka. Studený hrdina včerejšího zápasu Lukáš Hosnedl neudržel kotouč a MICHAL HRUŠKA měl lehkou práci. Asistence: Vojtěch Tůma a Martin Pulda
40:01'
Střídání v týmu MOSTEČTÍ LVI: ze hřiště odchází Kopýtko, přichází Hosnedl.
40:01'
Druhá třetina se Lvům vůbec nepovedla. Ze slibně se vyvíjejícího zápasu je tu jednoznačné vedení 2:6 pro hosty, kdy se postupně trefili Smola, Fojt, Dörner, Volráb, Petráš a Šindelář. Na mírnou obranu Lvů lze jen namítnout, že hrají již druhý zápas ve dvou dnech. Uvidíme, co nám přinese třetí třetina
40:00'
39:31'
LVI jsou na ručník! Z dalšího útoku padl již šestý gól v této třetině. Autorem branky je VÍT ŠINDELÁŘ, asistence: Ondřej Sýkora a Sebastian Dörner
38:07'
Víťa Nedrda se dostal v oslabení do šance, branku minul, teď se na hokejky Lvů lepí smůla
36:55'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Drašar – 2 min., sekání).
36:26'
Kotouč drží hostující Lukáš Lavinger.
34:45'
Vyloučení v týmu HC Děčín (Tenkrát – 2 min.).
33:35'
Z pravého kruhu málem překvapil Lukáše Lavingera František Mála.
32:56'
Hosté opět zvyšují. Po vyhrané buly se sám trefuje ZDENĚK PETRÁŠ. Bez asistence
31:34'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., nedovolené bránění).
31:34'
V avizované výhodě hosté přidávají další branku. Autorem je DANIEL VOLRÁB. Asistence: Martin Pulda
31:03'
Domácí brankař je v pořádku a stačil se teď přesunout z jedné strany na druhou.
30:52'
Domácí brankař teď obdržel bolestivou ránu pravděpodobně do krku. Hra je přerušena
30:11'
Před Honzou Kopýtkem se objevil sám hostující útočník Šindelář. Honza Kopýtko teď domácí podržel
29:42'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., hrubost).
28:24'
Hosté využívají přesilovku. A rázem je skóre utkání opačné. Branku vstřelil SEBASTIÁN DÖRNER. Asistence: Ondřej Sýkora a Vojtěch Tůma
27:35'
Zdeněk Petráš vystřelil a Honza kopýtko hřbetem lapačky vyrazil puk
27:24'
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Novák – 2 min., podrážení).
26:50'
LVI se snaží útočit a zápas nevzdávají
25:40'
23:58'
A je srovnáno. Hosté se dostali do dalšího útoku a RADEK FOJT srovnává na 2:2. Asistence: Martin Pulda
23:27'
David Drašar proti svému bývalému klubu bojuje
22:18'
Dočkali se i hosté. Po pohledném útoku vstřelil branku JAN SMOLA. Asistence: Pavel Smola
21:18'
Krásně se před Honzu Kopýtka vytočil hostující Daniel Volráb. Domácí brankař byl pozorný
20:30'
Dobrý obranný zákrok Štěpána Urbánka
20:15'
Lvi jsou hned od počátku v útočném pásmu a při chuti. Lukáš Lavinger je zatím proti.
20:01'
První třetinou navázali na svůj včerejší výkon Mostečtí LVI. Po brankách Jakuba Čmolíka a po úniku Aleše Havlůje z trestné lavice vedou domácí 2:0
20:00'
19:02'
Od modré vystřelil přes osm hráčů žabičku Aleš Havlůj, Lukáš Lavinger i přes to kotouč našel
18:57'
Kotouč našel před sebou Lukáš Lavinger
17:59'
Zdeněk Petráš se objevil sám před Honzou Kopýtkem. Branku minul, následná dorážka také neměla úspěch
17:32'
16:25'
František Kýhos byl zcela volný přej Lukášem Lavingerem. Střela však mířila vedle
15:35'
A opět skvělý zákrok Honzy Kopýtka po krásné akci celé děčínské trojice
15:10'
Box trestoměřičů vyslal do brejku úspěšného střelce ALEŠE HAVLŮJE. Asistence: František Mála