Přípravné zápasy - ONLINE PŘENOS - Litvínov : K. Vary

Litvínov

K. Vary
0:3
- 20:44'Procházka
- 27:38'Černoch
- 42:37'Ilomäki
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Litvínov
K. Vary
- 20:44'Procházka
- 27:38'Černoch
- 42:37'Ilomäki
Další informace:
- Rozhodčí
- Petružálek, Jiří Ondráček – Pěkný, Jiří Ondráček II.
- Stadion
- Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
![]() | ![]() |
---|---|
Trenéři | |
Karel Mlejnek | Pavel Patera |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Vojtěch Čihař – 2 min., vražení na hrazení.
Hosté jdou do tříbrankového trháku. Tarmo Reunanen poslal zadovkou nad vrchol kruhů přihrávku pro svého krajana ARTTUA ILOMÄKIHO, který poté švihem prostřelil Mateje Tomka – 0:3. Asistence: Tarmo Reunanen.
Josef Jícha – 2 min., nedovolené bránění.
Nyní už ale ano a hosté jdou do dvoubrankového náskoku. Pěkně sehraná kombinace před brankovištěm domácích. Tam krásnou přihrávkou na levém kruhu našel Vít Jiskra JIŘÍHO ČERNOCHA, který švihem trefil odkrytou klec Mateje Tomka – 0:2. Asistence: Vít Jiskra a Ondřej Procházka.
Hosté se hned na začátku druhé třetiny dostávají do vedení a otevírají skóre dnešního utkání. Vít Jiskra našel na levé straně volného ONDŘEJE PROCHÁZKU, který pohotovou střelou nachytal Mateje Tomka – 0:1. Asistence: Vít Jiskra a Jiří Černoch.
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Martin Havelka – 2 min., hrubost.
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
Jiří Černoch – 2 min., hrubost.
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Nicolas Hlava.
HC VERVA Litvínov: Tomek (Zajíček) – Zeman, Baránek, McIsaac, Polášek, Baláž, Czuczman, Husinecký – Pekař, Gut, Berka – Sandberg, Sukel', Koblasa – Hlava, Jícha, Maštalířský – Havelka, Postl
Trenér: Karel Mlejnek
HC Energie Karlovy Vary: Habal (Frodl) – Plutnar, Reunanen, Tureček, Moravec, Dorot, Mikyska – Kofroň, Ilomäki, Kern – Procházka, Černoch, Jiskra – Kružík, Sapoušek, Čihař – Koffer, Šír, Redlich
Trenér: Pavel Patera
Rozhodčí: Petružálek, Jiří Ondráček – Pěkný, Jiří Ondráček II.
Karlovarští mají za sebou čtyři zápasy v přípravě. Nejprve prohráli 4:5 po nájezdech se Sokolovem, poté jak bylo zmíněno, s Litvínovem 2:3 také po nájezdech. Naposledy se jim ale dvakrát dařilo. 3:0 porazili univerzitní zámořský celek Cornell Big Red. Naposledy si pak v západočeském derby poradili s Plzní, kterou porazili 4:2 na jejím ledě. Dnes v podkrušnohorském derby budou chtít zvítězit, aby Litvínovu vrátili úvodní porážku sezóny.
Litvínovským hokejistům to v přípravě zatím lepí. Ve svém prvním vystoupení po pauze sehráli duel s Karlovými Vary, když vyhráli 2:3 po samostatných nájezdech. Poté doma v severočeském derby přivítali liberecké Bílé Tygry. Ač hosté vedli 1:0, domácí dokázali srovnat a duel otočit na svou stranu. Celkově pak Verva vyhrála 4:1 a zapsala první výhru v přípravě. Následně pak se oba celky utkaly znovu, tentokráte ale v liberecké HOME CREDIT ARÉNĚ, kde po druhé třetině vedli Tygři 2:1. Ovšem Litvínovští ve druhé třetině dorovnali manko a poté strhli vedení na svou stranu. Výsledek 3:2 pak i ukončil zápas a to znamená, že Litvínov je zatím v přípravě stoprocentní.