Skupina o pořadí play-off 1. ligy - ONLINE PŘENOS - Chomutov : Poruba 2011

Chomutov

Poruba 2011
3:2
- 24:02'Lang
- 25:52'Šagát
- 43:47'Hlava
- 07:28'Kanko
- 34:55'J. Káňa
Přenos se aktualizuje automaticky.
Události zápasu:
Chomutov
- 24:02'Lang
- 25:52'Šagát
- 43:47'Hlava
Poruba 2011
- 07:28'Kanko
- 34:55'J. Káňa
Další informace:
- Rozhodčí
- Souček, Zubzanda – Flegl, Zídek
- Stadion
- ROCKNET ARÉNA
- Návštěvnost
- 1 739 diváků
![]() | ![]() |
---|---|
Základní sestava | |
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.
Střely na branku: 35:39.
Střely na branku ve třetí třetině: 6:19.
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Tomáš Pitule – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jiří Zdeněk – 2+2 min, hrubost).
Domácí celek využívá početní výhodu a vrací se do vedení! Od levého mantinelu ukázal milimetrovou přihrávku Jan Rudovský. Kotouče se pak zmocnil NICOLAS HLAVA, jenž z mezikruží zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Jan Rudovský a Nicholas Schaus.
Střely na branku: 29:20.
Střely na branku ve druhé třetině: 18:9.
Ostravský celek držel dlouho soupeře pod tlakem a vytěžil vyrovnání! Od modré čáry se napřáhl Filip Dundáček, do jehož pumelice vložil hůl JAN KÁŇA a jemnou tečí nedal Pavlátovi šanci zasáhnout. Asistence: Filip Dundáček a Marek Špaček.
Najednou jsou Piráti na koni a otáčejí stav zápasu na svou stranu! Darby Llewellyn přihrál na hranici brankoviště, kde se nacházel osamocený MARTIN ŠAGÁT. Slovenský útočník pak trefil přesně pravou šibenici. Asistence: Darby Llewellyn.
Konečně domácímu celku něco vyšlo a nutno říct, že se ujala nenápadná dorážka. Střelu od modré čáry ještě Frederik Foltán vyrazil před sebe. Jenže v nebezpečném prostoru se nacházel VIKTOR LANG, který z otočky zamířil přesně mezi betony. Asistence: Jakub Štochl a Jan Svoboda.
Střely na branku: 11:11.
Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Patrik Husák – 2 min., hrubost).
Vít Seemann nezvládl na modré čáře obrat a skončil na ledové ploše. Poruba se tak dostala do přečíslení a situaci využila. Richard Nejezchleb našel PETRA KANKA, jenž zamířil nad Dominika Pavláta. Asistence: Richard Nejezchleb.
Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Schaus, Seemann, R. Havel, Žovinec, Štochl, Lang, Rýgl – Stloukal, Pitule, Rudovský (A) – Suchý, Chlouba, Hlava – J. Svoboda, Kverka, Tomica (C) – Llewellyn, Šagát, Chrpa (A).
HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Rudl, Husák, D. Krejčí, Dundáček, Dluhoš, Pastor – Gřeš, Hudeček, Sikora (A) – Špaček, T. Jáchym, J. Káňa (A) – Nejezchleb, Zdeněk (C), Kanko – Ďurač, Toman, Ollender.
Rozhodčí: Souček, Zubzanda – Flegl, Zídek.