Jihlava - K. Vary | ONLINE | 8.4.2018 16:00 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Baráž o ELH -  ONLINE PŘENOS -  Jihlava : K. Vary - 8. dubna 2018   16:00

Ukončeno
Jihlava
Jihlava
17:50' Diviš (Skořepa)
1:2
(1:2, 0:0, 0:0)
K. Vary
07:55' Flek  (T. Rachůnek, Šafář) • 16:17' Plutnar  (Kohout)
Jihlava
Sestavy:
Kořenář (Volden) – Suchánek, de la Rose, Kajínek, Stříteský, D. Váňa, Šidlík, J. Zdráhal – Diviš (A), Skořepa, Straka – Jiránek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Rabbit – F. Seman, R. Hubáček (A), D. Čermák.
Rozhodčí
Hribik, Lacina – Barvíř, Blümel
Horácký zimní stadion, Jihlava
5 189 diváků
K. Vary
Sestavy:
Závorka (F. Novotný) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Tuominen, Kohout – Vrdlovec, Skuhravý (C), Gríger – Stloukal, Kverka, Šik.

Jihlava - Karlovy Vary: Plutnar trefil Rachůnka pukem do obličeje, ten se skácel na led

Přenos se aktualizuje automaticky

Dnešní utkání sledovalo 5 189 diváků.
Dámy a pánové, končí nám utkání šestého kola barážového dění. Jihlava v něm nepodala vůbec dobrý výkon, nemohla si vytvořit žádné větší šance a po zásluze bere prohru 1:2. Ve třetí třetině měla náznaky tlaku, žádnou akcí ale tolik nezaměstnala Závorku a skromný hostující kotel se raduje z výhry. Z mé strany je to dnes vše, děkuji vám za pozornost a u dalších barážových utkání z Jihlavy napočtenou!
Konec zápasu.
59:48'
Po Beránkově nahození cinkla levá tyč prázdné branky!
59:28'
Budeme to hrát ještě dlouho. Jakmile se Vary dostanou ke kotouči, tak puk pálí přes celé hřiště, icing neicing.
59:21'
Kovačević vyhazoval kotouč ven vysokým obloukem, ale zase na icing.
59:10'
Icing hostí, možná oproti tomu, co nebylo pískáno před minutou, tak to je spornější, ale hra se stěhuje zpět před Závorku.
59:03'
Oddechový čas pro domácí.
59:00'
Dukla jde do risku. Kořenář opouští svoji klec!
58:35'
Stříteský sice vypálil od modré, ale přímo do ochranné sítě a Dukla je tak vykázána z útočného pásma.
58:17'
Domácí se hodně zlobí, sudí se nerozhodl odpískat icing.
57:53'
Jiránek dostal kotouč na střelu z první, ta mířila vedle pravé tyče.
57:08'
Hosté vyhazují kotouč ze svého pásma pryč a ihned jedou střídat. Vše vsadili na defenzivní stránku.
56:56'
Oddechový čas pro hosty. Vyhodili totiž na icing a toto bylo nejjednodušší řešení, vzít si time.
56:41'
Kajínek ukázal, že tvrdé střely mu jdou, jenom poladit to umístění. V krátkém časovém sledu poslal dvě jedovky, jedna šla nad, druhá do zadního plexiskla.
55:57'
Icing hostí, pomalu se v Jihlavě začíná pomýšlet na hru bez gólmana, soudě dle komunikace mezi střídačkou a Kořenářem.
55:23'
Jiránek střílel ze střední vzdálenosti a mířil na Závorkovu lapačku, před hostujícím gólmanem se ale zjevil Rohan a kotouč odstranil do rohu.
54:25'
Diviš převzal od Straky puk a chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou na Skořepu za sebe, který byl ale obsazen a Vary se zatím dobře brání.
53:17'
Suchánek neodhadl vzdálenost mezi Kohoutem a jeho osobou, tzn. bodyček, který domácí bek zamýšlel, byl neefektivní a domácí diváci se také na Suchánka zlobili.
52:54'
Komerční přestávka, poslední v této třetině a zřejmě i utkání.
52:19'
Anděl poslal puk do ohně, rozumějte brankoviště a pozlobil Závorku, který nevěděl, kde má puk. Jenže Dukle není dnes prostě souzeno, trefit branku.
51:49'
Anděla unikajícího po levém mantinelu atakoval dovoleně Kovačević a puk zase mění svého majitele.
51:28'
Zakázané uvolnění Dukly.
50:29'
Domácí hráči otálejí s rozehrávkou za svojí brankou, což se nelíbí fanouškům, kteří by nejraději viděli hráče před Závorkou. Jiránkovi vypršel osobní trest, což znamená, že v příštím přerušení se navrátí do hry.
50:01'
K dobré střele se dostal Šidlík, ale Závorka byl připraven a nedopustil radost domácích fanoušků.
49:11'
Kovačević nespěchal a počkal si až na druhou vlnu, nahrával před poloprázdnou branku, ale tam se nikdo připravený nenacházel a Čachotský otáčí hru tím, že vyváží puk ven z pásma.
48:40'
Straka se pokusil o individuální průnik a nezdráhal se střely z pravého kruhu, ta mířila vedle.
48:02'
Rohan posunul puk dále od Závorkovy branky, jedná se ale o icing a hostující bek tak nevystřídá.
46:59'
Čachotský neprošel přes dva obránce a o kotouč přišel. Jihlava se ale nemůže vůbec dostat do souvislého tlaku, vždy to jsou útržky, minuty z třetiny. Samozřejmě Energie v útočném pásmu čas šetří a nenápadnou střelou momentálně zaměstnala Kořenáře.
46:29'
Podlipnikova brusle zastavila střelu Čachotského z levého křídla a touš skončil v ochranné síti.
46:17'
Ofsajd zastavuje nadějnou akci Jihlavských, Straka by měl v případě neodpískání slušnou pozici ke střele. Postavení mimo hru se ale signalizovalo a následuje komerční brejk.
45:23'
Vary se pouze brání tlaku Dukly, která evidentně chce zvítězit.
45:05'
Kajínek si najel ze střídačky a dostal se k tvrdé střele kousek za modrou, puk byl tečován a cinkl o levou tyč!
44:02'
Šik částečně osvobodil Vary z tlaku a Dukla musí zakládat svůj útok znova. Místy je to až drtivý tlak, ale netrefuje se branka a to je hlavní problém.
43:35'
Hodně se utkání kouskuje. Puk skončil po zásahu Kořenáře v ochranné síti a tempo utkání hodně upadlo.
42:53'
Čermák zašlápl kotouč, chvíli si odpočinul a pokračoval nadále v útoku. Ve středním pásmu pak ještě došlo ke střetu Stříteského s hostujícím obráncem, navíc je signalizován úmyslný ofsajd.
42:16'
Do jízdy dostal kotouč Rabbit a nahazoval zprava na Závorku, kterému se kotouč zamotal, nakonec ho hostující gólman odstranil, ale na icing.
41:42'
Opět máme přerušeno. Při vyhození puku nastřelil Rohan Rachůnka přímo do obličeje a na led vstupují podruhé lékaři týmu Energie. Vše se zdá v pořádku a budeme moci hrát dále.
40:53'
Straka si obhodil jednoho obránce a nahrával Skořepovi na druhou stranu, přihrávka ale mířila velice dozadu a Dukla se musela spokojit pouze s následnou střelou vedle.
40:45'
Domácí v plném počtu.
40:08'
Třetinu zahajují hosté pukem na svých hokejkách v útočném pásmu. Jenže v rohu kluziště zůstal ležet Tuominen a odjíždí za asistence hráčů na střídačku.
40:01'
Začala třetí třetina.
Třetí třetina začne o něco déle, na ledě jsou stále louže vody.
I druhá třetina je minulostí, v ní gól nepadl, Jihlava byla aktivnějším celkem, ale gól nevytěžila. Do první půlky třetí třetiny se bude muset obejít bez Jiránka, který dostal desetiminutový trest za zásah do oblasti hlavy a krku. Hosté naopak budou zřejmě postrádat Fleka, který po tomto faulu opustil hřiště. Zpět se vrátíme za 15 minut.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:48'
Třetina se dohrává za brankou Závorky.
39:07'
Poslední minutu druhé třetiny zahajuje Energie držením kotouče na své polovině.
38:47'
Vykonavatelem faulu byl Jiránek. Po poradě dostává 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku, dvouminutový trest odsedí Čermák.
38:47'
Flek opouští led za doprovodu masérů a míří přímo do kabiny. Tohle není dobré.
38:47'
Bude se vylučovat, na ledě zůstal ležet hostující hráč Jakub Flek a míří k němu pomoc z řad lékařského týmu.
38:20'
Čachotský motal obránce za brankou, následně posunul na Jiránka, který z první trefil nad.
37:45'
Straka zprava najížděl na Závorku a chtěl vyzkoušet podobnou střelu, jako v prvním kole proti Kladnu, záměr mu ale zhatili dva obránci hostí.
37:33'
Opět tu máme další ofsajd, spáchala ho Dukla, která hraje poslední dobou prim v útočném pásmu.
36:30'
Obrana Jihlavy na levém křídle pozapomněla na Stloukala, který měl mnohem více prostoru, než mají auta v Jihlavě na objízdných trasách, Stloukal pak střílel z levého kruhu, přimo do domácího gólmana!
35:45'
Ze svého místa u trestných střílel Zdráhal, puk několikrát měnil svůj směr, až vyplaval kousek od pravé tyče Závorkovy kasy!
35:13'
Kajínek při nápřahu zlomil svoji hůl a přesilovka se Jihlavě chýlí ke konci.
34:20'
Ale přesilovka se Dukle nedaří, zvláště, když Flek přesprintoval de la Roseho v cestě za pukem a našetřil cenný čas pro hosty.
33:37'
Stříteský velice tvrdě vypálil na Závorku, ten vyrazil ramenem. Hosté následně vyhodili kotouč a oba celky střídají.
33:32'
Další vyloučení na straně hostí. Ven jde kapitán Václav Skuhravý za sekání.
32:46'
Pendolino číslo 20 jménem Anděl za to pořádně vzalo a nasadilo ke sprintu na své pozici, opět se dostalo za branku, ale také tam skončilo.
32:08'
Jihlavští se nemohou delší dobu dostat z pásma a nakonec musel vzít na sebe odpovědnost Kořenář a vyhodit ven z pásma. Vyhodil ale tak šikovně, že o icing nejde. Puk se ale vrátil jako bumerang a po zachycení nahození tu je komerční pauza.
31:37'
Zeman za brankou hostí svedl dva tvrdé souboje se Šenkeříkem, puk si nakonec nalezl cestu do ochranné sítě a je přerušeno.
30:59'
Dukla je rozhodně ve druhé třetině ještě více aktivnější, tlačí se do branky, paradoxně nemá Závorka tolik práce, jako v třetině první.
30:22'
Šenkeřík s rozehrávkou rozhodně nespěchal a počkal si, až mu dostřídá celá pětka.
29:41'
Prostor se na levé straně otevřel Andělovi, jenže ten ho nevyužil a na tahu jsou hosté. Tak už opět ne, zase se otáčí hra, tentokrát je přerušena ofsajdem.
28:25'
Ve hře se rozhodně přitvrdilo, oba týmy přidaly v důrazu a k vidění jsou místy dost bolestivé souboje. Ale to k hokeji patří, stejně tak jako chyby v přihrávkách. Jednu takovou spáchala Jihlava a Stříteský musel navigovat Kořenáře, kam kotouč nasměrovat.
27:57'
de la Rose pálil od modré čáry, kotouč byl po cestě tečován a Závorka musel do akce dát levý beton.
26:20'
Straka vyjel napadat protihráče a zamotal mírně hlavy obráncům Energie, Stříteský měl nejblíže ke střele, ale nakonec se rozhodl nahrát a Dukla o puk v útočném pásmu přišla.
26:09'
Máme opět přerušeno. Čárový sudí píská ofsajd a následuje komerční pauza.
25:33'
Hubáček předvedl krásnou bojovnost, nejprve blokoval střelu, následně s bolestivou grimasou ještě vyjel znovu proti kotouči a dostal ho rukou za modrou čáru.
25:08'
Střela Rachůnka nadělala Kořenářovi problémy a způsobila zmatek v brankovišti, kdy nikdo nevěděl, kde kotouč je. Záhadně se pak octl mezi kruhy a pokračuje se dále.
24:29'
Až nyní přichází vyhození kotouče Rabbitem a osvobození od tlaku.
23:56'
Vrdlovec dokázal udržet kotouč ještě před modrou čárou a přesilovka Energie pokračuje v útočném pásmu hostí.
23:45'
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., nedovolené bránění).
23:19'
Suchánek předvedl dobrý důraz, když se dokázal dostat na puk před obráncem a nakonec odehrát na Zemana, domácí útočník ale o něj přišel a hra se opět otáčela.
22:38'
Čermák se pokusil o samostatný únik, ostatně je v tomto velmi aktivní po celou dobu utkání, jenže mu nebylo přáno. Energie tak mohla zůstat v útočném pásmu, to jí ale kazí sudí Barvíř, který odpískal omylem ofsajd, bude se vhazovat ve středovém kruhu.
21:51'
Anděl vede puk podél mantinelu a zbavil se dvou protihráčů, celá akce ale selhala na nemožnosti někomu nahrát, Anděl byl chvíli v útočném pásmu opravdu sám.
21:06'
Jihlava se v poklidu brání, navíc bude zanedlouho v plném počtu.
20:25'
Flek zavezl kotouč do útočného pásma a rozehrál další akci Karlovarských. Tu ale ukončuje Jiránek přesným a rychlým vyhozením před Závorku.
20:07'
Krejčí nahodil z vlastní modré čáry přímo na Kořenáře, ten raději přikryl kotouč.
20:01'
Začala druhá třetina.
Skončila velmi výživná první třetina, která nabídla nedobrou hru domácích, emoce a tři góly. Hosté byli aktivnější a vytvořili si náskok dvou branek v rozmezí devíti minut. Pak šli ale do oslabení 5 na 3 a za domácí snížil Diviš. Další třetina začne za 16 minut.
20:00'
První třetina skončila.
19:41'
Hosté dohrávají v útočném pásmu třetinu.
19:17'
Hra byla přerušena, ve středním pásmu se do sebe pustili Straka s Beránkem. Domácí útočník pak vyhrál, neboť sundal Beránkovi helmu, ale o nějakém velkém vítězi nemůže být řeč. Straka ale dostává o dvě minuty více, tedy 2+2, Beránek jenom dvě.
17:50'
Dukla právě vstřelila branku!
Byly to nervy pro domácí příznivce, ale je sníženo! Střela Suchánka od modré zaplula pod Závorku, který ale kotouč opět neudržel a Skořepa ho vydoloval zpod jeho těla, domácí centr posunul na nepokrytého RICHARDA DIVIŠE, ten zakončuje celý závar dorážkou do prázdné. Hostující kapitán Skuhravý pak ještě protestoval u sudích, ale gól platí. Asistence: Josef Skořepa.
17:20'
Minuta a deset sekund přesilovky 5 na 3 pro Duklu! Kohout při stíhání Kajínka a vyhozeného puku šermoval s holí natolik, že zasáhl obránce do obličeje a je vyloučen.
16:30'
Tohle by snad mohlo Jihlavu pozvednout. Šenkeřík podrazil ve středním pásmu jednoho z domácích hráčů a je vyloučen.
16:17'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Tohle již ale gólem skončilo a s Duklou to vypadá velmi bídně. Kohout poslal podél modré čáry puk na MICHALA PLUTNARA, který si ho potáhl podél pravého mantinelu a z velmi ostrého úhlu vypálil na Kořenáře. Domácí gólman zřejmě toho moc neviděl, proto reagoval velmi pozdě a výsledkem je druhý gól v síti domácích. Asistence: Martin Kohout.
15:35'
Flek dostal na modrou čáru přesný pas do samostatného úniku, byl ale stíhán Šidlíkem a to byl možná ten důvod, proč nezakončil přesně. Hosté rozjeli následně velice slušný kolotoč, gólem ale neskončil.
15:17'
Opět to byl Šenkeřík a jeho střela z levého kruhu, tentokrát byla ještě lehce tečována Kverkou a Kořenář měl opět práci.
14:46'
Z levého kruhu pálil tvrdě Šenkeřík a vyděsil část diváků, když trefil boční síťku. Navíc vyhodila Dukla na icing a hra z její strany je špatná.
14:13'
Nejdříve vše vypadalo na úmyslný ofsajd, nakonec se z něj stává jenom ofsajd Energie.
13:42'
Balán se obtáhl okolo dvou útočníků Jihlavy a pokračuje dále do pásma.
12:47'
Kajínek nepřesnou nahrávkou dal možnost tahu hostům, konkrétně Šikovi. Následně přenechal Stloukalovi, který míří dnes výše, než je břevno branky, tentokrát ale měl Kořenář s kotoučem práci, neboť ho vůbec neviděl.
12:19'
Anděl se nemohl shodnout s de la Rosem, kdo že bude vlastně majitelem kotouče. Nakonec to rozsekl právě de la Rose dlouhou nahrávkou na Čermáka, nejen že domácí útočník nezakončil, ale navíc lehce sekl Závorku po odpískání, omluvil se ale a po komerční přestávce budeme moci pokračovat dále.
11:28'
Jiránek vydoloval kotouč zpod Kohouta a z levé strany prozkoušel Závorku, všechno to jsou ale střely na jeho tělo a zatím žádnou těžkou práci hostující gólman, uvedený v zápise jako dvojka, nemá.
10:33'
de la Rose předvedl dobré držení kotouče, když si ho vytáhl až do útočného pásma od Kořenáře a pokusil se nahodit. Nahozený puk dojel Seman a v souboji s Plutnarem šli oba hráči na zem. Oba hráči se pak na zemi po sobě váleli, nevylučuje se však.
09:42'
Stloukal zkusil překvapivou palbu z otočky, střela ale neměla žádné parametry a domácí kontrují! Konkrétně opuštěný puk mezi kruhy si vzal do parády Anděl a z první střílel ostře, jenže Závorkovi přímo do hrudi.
09:17'
Domácí se zlobí, vystřelený kotouč na Závorku hostující gólman neudržel a kotouč byl stále hratelný, hvizd sudího Laciny se ale zastavit nedal. Komerční pauza.
08:41'
Domácí se ale tlačí hned zpět, nejprve pálil ostře Váňa, následoval ho Skořepa, obě střely vytěsnil Závorka betonem. Hosté se museli osvobodit dvakrát icingem.
07:55'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Hosté jdou po zásluze do vedení! Jejich aktivní hra vedla k vyhranému souboji na modré, kdy Rachůnek pustil kotouč na JAKUBA FLEKA, který si povyjel na levý kruh a přesnou střelou nad Kořenářův beton dává hostům gól náskoku. Asistence: Tomáš Rachůnek, Ondřej Šafář.
06:50'
Suchánek rozehrává další akci, tentokrát zkusil výměnu puku se Zemanem, kotouč se ale Suchánkovi nevrátil, přesto jsou domácí stále na puku.
06:08'
Stříteský se pokoušel dlouhým pasem vytáhnout Čermáka, ale nebylo mu přáno a hosté se vrací zpět před Kořenáře. Hosté jsou lepším celkem.
05:10'
Plutnar se dostal po přihrávce od Rohana ke střele z pravého kruhu, tvrdou střelou mířil nad. Nicméně se Karlovarští dostali do útočného pásma a Šenkeřík dostal nabito na modrou, Kořenář vyrazil před sebe na Fleka, karlovarský útočník dorážel, domácí gólman ale pravým betonem zastavil kotouč!
04:55'
Další icing, spáchala ho Energie. Icingů a ofsajdů bylo v tomto utkání zatím více, než střel na branku.
04:47'
Další ofsajd, tentokrát na domácí straně. Sledujeme velice vyrovnanou hru a taktéž dosti rozkouskovanou.
04:10'
První šance Dukly! Závorka nerozehrál nijak skvěle a Seman se dostal dobrým pohybem jako první na kotouč, následně nechal Hubáčkovi na levém kruhu, Závorka si prostor mezi betony pohlídal!
03:54'
Kovačević zpoza vlastní brány táhl útok, jeho nájezd do útočného pásma ale zaráží ofsajd a přerušená hra.
03:43'
Kotouč skončil po takové polostřele Hlinky v ochranné síti, bude se vhazovat po Závorkově pravici.
03:08'
Šidlíka přesprintovali hned dva hráči Energie a dostali se až ke střele, kterou Kořenář vytěsnil. Ve finále to ale bylo jedno, sudí Hribik pískal postavení hráče v brankovišti.
02:31'
Stříteský si měnil kotouč se svým parťákem v obranné dvojici, Kajínkem. Z této přihrávky těžil Diviš, který táhl akci zleva, nedostal se ale vůbec ke střele.
02:22'
Po delší době hru zastavuje ofsajd, spáchala ho Dukla.
00:58'
Čachotský neuspěl napoprvé s vyvážkou kotouče a musel tak počkat až na druhý pokus. Energie sice následně ještě hrozila v útoku, vše si pojistila obrana a Dukla je na puku.
00:29'
Následoval icing Energie, Závorka tak půjde do akce.
00:06'
Úvodní buly vyhrála Jihlava a kotouč se dostal dopředu na Skořepu, který ale o něm vůbec nevěděl. Hra byla zanedlouho přerušena, Suchánek u mantinelu dojel Rachůnka, ten za pomoci hráčů odjíždí na střídačku.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba týmy nastupují na led, stadion je dnes opět velice solidně zaplněn. Před utkáním ještě ale proběhne pietní akt uctění památky mladých hokejistů z Kanady, kteří cestou na venkovní zápas měli nehodu a 14 jich zahynulo.
Úvodní sestavy:

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Volden) – Suchánek, de la Rose, Kajínek, Stříteský, D. Váňa, Šidlík, J. Zdráhal – Diviš (A), Skořepa, Straka – Jiránek, Zeman, Čachotský (C) – Anděl, M. Hlinka, Rabbit – F. Seman, R. Hubáček (A), D. Čermák.
trenér: Petr Vlk

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Podlipnik, Šenkeřík, M. Rohan (A), Plutnar, Krejčí, Kovačevič, Šafář – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – O. Beránek, Tuominen, Kohout – Vrdlovec, Skuhravý (C), Gríger – Stloukal, Kverka, Šik.
trenéři: Martin Pešout, Tomáš Mariška

Rozhodčí: Hribik, Lacina – Barvíř, Blümel.
HC Energie Karlovy Vary
Baráž: 5 zápasů, 3. místo, 6 bodů, skóre 11:13, bilance 1-1-1-2
I v případě Varů se jedná o problém venkovních zápasů. Když se k tomu přičte ztráta v domácích zápasech, výsledkem je šest bodů a třetí místo. Celou baráž začali Západočeši na ledě Vervy, odkud si po slušném výkonu odvezli prohru 1:3. První domácí utkání proti Dukle nezastihlo Energii v dobré herní pohodě, alespoň v první třetině, neboť Dukla v ní byla lepší a vyhrála ji 2:0. Varští se ale pak vrátili do utkání a dostali zlepšenou hrou Jihlavu na lopatky, mohli tak slavit první výhru, 3:2 po prodloužení. Třetí utkání Energetici sehráli na ledě Kladna, Rytíři brali výhru 3:1. Odveta v lázeňském městě ale byla o něčem jiném. Kladno sice šlo brzy do vedení, následně ale svůj náskok jednoho gólu ve třetí třetině ztratilo a Vary braly výhru 3:1. Zatím poslední utkání sehráli nedělní hosté doma s Litvínovem, sice šli pět minut před koncem do vedení, následně ale brali prohru 3:4, Verva srovnala na 3:3 ještě ve třetí třetině a v prodloužení otočila utkání.
HC Dukla Jihlava
Baráž: 5 zápasů, 1. místo, 10 bodů, skóre 15:9, bilance 3-0-1-1
Venkovní zápasy = duklácké zlo. Zatímco doma je Jihlava stoprocentní, venku to již tak veselé není. Doma sehrála dvě utkání, obě opanovala. Úplně prvním zároveň otevřela baráž, když doma porazila Kladno 4:0. Druhé domácí utkání sehrála během velikonočního období a odnesl to Litvínov, v Jihlavě prohrál 1:4. Zápasy venku jsou ale strašákem. První venkovní špíl v Karlových Varech dopadl neslavně. Dukla sice brzy vedla 2:0, pasivní a ustrašenou hrou ale dala Energii možnost návratu do utkání a nakonec se musela spokojit s prohrou 2:3 po prodloužení. Další venkovní zápas v Litvínově měl zpočátku podobný průběh, jako ten ve Varech. Opět to byla Dukla, kdo měla dvě branky náskoku a opět ho ztratila. Bojovné utkání ale zlomil Tomáš Čachotský a nastartoval Duklu k výhře 4:2. Poslední, páteční utkání na Kladně se Jihlavským nepovedlo, sice vyrovnali, ale ve třetí třetině dvakrát inkasovali a prohráli 1:3.
Dobré dopoledne z Jihlavy. Baráž o extraligu neúprosně ubíhá směrem vpřed a na programu je v pořadí páté kolo. Do něj bude vstupovat Jihlava z pozice vedoucího týmu tabulky, jejíž náskok se ale zmenšil na dva body. To karlovarská Energie má na svém kontě bodů šest a v případě výhry na jihlavském ledě by byla baráž ještě více zamotaná. Z Horáckého zimního stadionu startujeme v nedělních 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 48 29 5 2 12 170:117 99
2. Plzeň 48 25 2 7 14 154:132 86
3. M. Boleslav 48 21 8 6 13 143:116 85
4. Sparta 49 20 12 1 16 164:141 85
5. Třinec 48 24 4 4 16 152:121 84
6. Brno 48 20 5 6 17 137:147 76
7. Mountfield 48 18 5 6 19 120:123 70
8. Olomouc 48 18 5 6 19 113:123 70
9. K. Vary 48 16 8 4 20 162:148 68
10. Zlín 48 18 3 5 22 143:138 65
11. Vítkovice 48 13 8 4 23 122:161 59
12. Litvínov 48 14 3 8 23 139:164 56
13. Pardubice 48 13 3 9 23 112:155 54
14. Kladno 49 14 3 6 26 123:168 54
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud